Wygadaj się!!! ;);) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 15:24   #121
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Podoba mi sie brat chłopaka,z którym sie niedawno spotykałam,głupia sprawa ale coraz więcej o nim myslę głupio się z tym czuję
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 16:27   #122
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

mam zapalenie oka przez co jest całe czerwone i drugie chyba też zaczyna wariować, boli mnie gardło. Moje długie grube włosy zaczynają już mnie strasznie wkurzać, a cerę od kilku dni mam gorszą od gówna

A żeby nie było tak różowo, to w sobote mam imprezę- jak na nią pójdę będe wyglądać jak ostatnia sierota, a jak nie pójde to będe siedzieć w domu smutna i wkurzona

Żeby wyciagnąć sobie pożądną średnia muszę nauczyć się z całego działu na historię, co zajmie mi CAŁĄ niedzielę-inaczej z 5 się pożegnać mogę...

mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 16:33   #123
malice_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 372
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

poznałam fajnego chłopaka na gadu, jest z mojego miasta, mamy podobne zainteresowania, świetnie nam się gada, przegadaliśmy ostatnio bite cztery godziny i sami byliśmy w szoku że tak długo.
ale teraz on się do mnie nie odzywa, chociaż nie napisałam nic takiego, za co mógłby się wkurzyć - ot, taka zwykła koleżeńska rozmowa - chociaż wiem, że jest na gadu, bo siedzi na niewidocznym i zmienia opis zastanawiam się, czy nie narzucałam mu się za bardzo, może on w ogóle nie chce ciągnąc tej znajomości?
malice_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 18:12   #124
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
mam zapalenie oka przez co jest całe czerwone i drugie chyba też zaczyna wariować, boli mnie gardło. Moje długie grube włosy zaczynają już mnie strasznie wkurzać, a cerę od kilku dni mam gorszą od gówna

A żeby nie było tak różowo, to w sobote mam imprezę- jak na nią pójdę będe wyglądać jak ostatnia sierota, a jak nie pójde to będe siedzieć w domu smutna i wkurzona

Żeby wyciagnąć sobie pożądną średnia muszę nauczyć się z całego działu na historię, co zajmie mi CAŁĄ niedzielę-inaczej z 5 się pożegnać mogę...


Słonko Wiem, że łatwo jest powiedzieć nie przejmuj się, ale masz ode mnie buziaka
Dla pocieszenia powiem, że moja buźka od kilku dni wygląda jak małe pole bitwy Zawsze mam tak przed @, a teraz to on się tak przeciąga, że nie wiem.Wszystko mnie boli, wkurzona o to jestem Mógłby się w końcu pojawić, bo nie chcę więcej 'kolegów' na twarzy
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:18   #125
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Słonko Wiem, że łatwo jest powiedzieć nie przejmuj się, ale masz ode mnie buziaka
Dla pocieszenia powiem, że moja buźka od kilku dni wygląda jak małe pole bitwy Zawsze mam tak przed @, a teraz to on się tak przeciąga, że nie wiem.Wszystko mnie boli, wkurzona o to jestem Mógłby się w końcu pojawić, bo nie chcę więcej 'kolegów' na twarzy
Sweet dziękuję Ci kochana
Moja cera chyba też przez @ wygląda jak poligon, chociaż już sama nie wiem- może od kremu bo praktycznie wszytsko mnie zapycha:
Mam nadzieję, że i mnie i Tobie się szybko poprawi
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:22   #126
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez malice_ Pokaż wiadomość
poznałam fajnego chłopaka na gadu, jest z mojego miasta, mamy podobne zainteresowania, świetnie nam się gada, przegadaliśmy ostatnio bite cztery godziny i sami byliśmy w szoku że tak długo.
ale teraz on się do mnie nie odzywa, chociaż nie napisałam nic takiego, za co mógłby się wkurzyć - ot, taka zwykła koleżeńska rozmowa - chociaż wiem, że jest na gadu, bo siedzi na niewidocznym i zmienia opis zastanawiam się, czy nie narzucałam mu się za bardzo, może on w ogóle nie chce ciągnąc tej znajomości?
No, witamy w klubie. U mnie zakończenie nieco inne jednak. Zaproponował spotkanie, myślę sobie co mi szkodzi. Wymienilismy zdjęcia (tak, tak, wiem, że to głupota nad głupotami i w ogóle). A dzisiaj mi pisze, że on to myślał, że ja jestem szczuplejsza....
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:25   #127
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Sweet dziękuję Ci kochana
Moja cera chyba też przez @ wygląda jak poligon, chociaż już sama nie wiem- może od kremu bo praktycznie wszytsko mnie zapycha:
Mam nadzieję, że i mnie i Tobie się szybko poprawi

Miejmy nadzieję, że w końcu los Nas oszczędzi i Nam się poprawi
Buziaki
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 19:26   #128
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję, że w końcu los Nas oszczędzi i Nam się poprawi
Buziaki
oby jak najszybciej
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:33   #129
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez malice_ Pokaż wiadomość
poznałam fajnego chłopaka na gadu, jest z mojego miasta, mamy podobne zainteresowania, świetnie nam się gada, przegadaliśmy ostatnio bite cztery godziny i sami byliśmy w szoku że tak długo.
ale teraz on się do mnie nie odzywa, chociaż nie napisałam nic takiego, za co mógłby się wkurzyć - ot, taka zwykła koleżeńska rozmowa - chociaż wiem, że jest na gadu, bo siedzi na niewidocznym i zmienia opis zastanawiam się, czy nie narzucałam mu się za bardzo, może on w ogóle nie chce ciągnąc tej znajomości?
Nie martw się na zapas Jestem pewna, że co najwyżej jutro odezwie się pierwszy
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 19:34   #130
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

U mnie polepszyl osie tylko z tym, ze mature mam za sobą (jak czytam, jak sie tego balam, ze sie nie ucze i wogole to sie usmiecham, wcale nie zaluje, ze nawet nie zajrzalam do ksiazek). A tak to hmm... myslalam, ze udalo mi sie zerwac z autoagresją. Jednak przedwczoraj znowu sie pocięłam. No cóz, mialam powody. A teraz siedze przed lusterkiem ( te cholerne powiekszajace zwierciadelka) i mowie: lustereczko powiedz przecie, ktoz jest najbrzydszy na swiecie jesli nie ja tyle mi krostek nawyskakiwalo, chyba mam uczulenie
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 21:03   #131
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

warpliwosci ciag dalszy...a gratis jeszcze pryszcz...i to kolo ust ;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 22:08   #132
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Odmelduję się w wątku.

Też miałam dzień dzisiaj średni, ale to długa historia.

Siostra zabrała mnie na zawody jeździeckie i plus był taki, że miałam się na czym skoncentrować. Wzięłam swój kochany aparat i robiłam zdjęcia. (jeśli chcecie, to kilka możecie zobaczyć tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...00#post4515000 - każda opinia jest cenna)
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 08:53   #133
malice_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 372
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
No, witamy w klubie. U mnie zakończenie nieco inne jednak. Zaproponował spotkanie, myślę sobie co mi szkodzi. Wymienilismy zdjęcia (tak, tak, wiem, że to głupota nad głupotami i w ogóle). A dzisiaj mi pisze, że on to myślał, że ja jestem szczuplejsza....
też sie wymieniliśmy zdjęciami, ale to na początku, więc raczej go nie wystraszyłam, bo gadaliśmy normalnie i nawet on zaczynał rozmowę, szukał tematów.

a skoro on rzucił ci taką chamską odzywką (że niby myślał, że jesteś szczuplejsza), to lepiej sobie go odpuść...

Cytat:
Napisane przez tyneczka
Nie martw się na zapas Jestem pewna, że co najwyżej jutro odezwie się pierwszy
dziękuję mam nadzieję, że się odezwie, a jak nie, to ja zagadam, a co

Cytat:
Napisane przez seemore
U mnie polepszyl osie tylko z tym, ze mature mam za sobą (jak czytam, jak sie tego balam, ze sie nie ucze i wogole to sie usmiecham, wcale nie zaluje, ze nawet nie zajrzalam do ksiazek). A tak to hmm... myslalam, ze udalo mi sie zerwac z autoagresją. Jednak przedwczoraj znowu sie pocięłam. No cóz, mialam powody. A teraz siedze przed lusterkiem ( te cholerne powiekszajace zwierciadelka) i mowie: lustereczko powiedz przecie, ktoz jest najbrzydszy na swiecie jesli nie ja tyle mi krostek nawyskakiwalo, chyba mam uczulenie
zastanawiałaś się nad wizytą u psychologa?
malice_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 10:03   #134
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

kurcze i znowu sie nie udalo ....
szukam pracy ale oczywiscie nie maja wolnych etatow no chyba mnie szlag trafi ale nic to nie poddaje sie szukam dalej mam nadzieje ze w koncu sie uda musze znalesc prace do wrzesnia wiem jest jeszcze troche czasu wiec musi mi sie udac nie poddam sie tak latwo
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 10:30   #135
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez Dezzire Pokaż wiadomość
kurcze i znowu sie nie udalo ....
szukam pracy ale oczywiscie nie maja wolnych etatow no chyba mnie szlag trafi ale nic to nie poddaje sie szukam dalej mam nadzieje ze w koncu sie uda musze znalesc prace do wrzesnia wiem jest jeszcze troche czasu wiec musi mi sie udac nie poddam sie tak latwo
Na pewno się uda.

Z pracą jest jak z facetami. Jak nie ma to nie ma. A jak już jest, to naraz znajduje się 10 innych.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 10:57   #136
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
zeszlam sie z moim, na poczatku bylam nastawionado tego sceptycznie, nie chcialam nie wiem czego..i balam sie...tez nie wiem czego...ale zeszlismy sie i bylo cudownie! przez 3 tyogdnie..jak marzenie! zupelnie jak na poczatku zwiazku...
Teraz chyba on poczul juz grunt pod nogami, ze juz mnie zdobyl z powrotem i zaczyna obrastac w piorka...podobalo mi sie jak sie starał...! jak dbrał o mnie! tymczasem chyba czar pomalu pryska...;/
Tymczasem spotkalam dawnego znajomego..tylko znajomy bo dzieli nas roznica 8 lat. kiedys to bylo duzo. teraz juz tego nie widać...umowilam sie z nim wczoraj. Poprostu porzmawialismy, pospacerowalismy...spedzi lismy mily wieczor chlopak sie staral zeby bylo milo.
nie wiem czy dobrze zrobilam umawiajac sie z nim...wlasciwie mam chlopaka...nie wiem sama ;/

pozatym wyjezdzam do Anglii zaraz po sesji,na 3 miesiace i nie wiem czy bede miala do kogo wrocic...

o matko jak sie rozżaliłam... no ale musiałam

A której z nas się nie podoba, że facet się stara Ale później chyba tego brakuje prawda
A którego Ty byś "wolała"? Może mu pokaż ze mozesz miec innego to znowu się bedzie starał Trzeba próbować wszystkiego
Buźka dla Ciebie
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:02   #137
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Podoba mi sie brat chłopaka,z którym sie niedawno spotykałam,głupia sprawa ale coraz więcej o nim myslę głupio się z tym czuję
A on jest wolny;> Możesz do niego startować czy raczej nie??

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
mam zapalenie oka przez co jest całe czerwone i drugie chyba też zaczyna wariować, boli mnie gardło. Moje długie grube włosy zaczynają już mnie strasznie wkurzać, a cerę od kilku dni mam gorszą od gówna

A żeby nie było tak różowo, to w sobote mam imprezę- jak na nią pójdę będe wyglądać jak ostatnia sierota, a jak nie pójde to będe siedzieć w domu smutna i wkurzona

Żeby wyciagnąć sobie pożądną średnia muszę nauczyć się z całego działu na historię, co zajmie mi CAŁĄ niedzielę-inaczej z 5 się pożegnać mogę...

A fluid matujący... Może pomoże przed imprezą??? Też często tak mam, tak jak już pisala Sweet_21 - przed @ - obowiązkowo chyba grrr ale potem na jakiś czas mija...
Histe zdasz trzymam kciuki Musi się udać!!!
Buźka

Cytat:
Napisane przez malice_ Pokaż wiadomość
poznałam fajnego chłopaka na gadu, jest z mojego miasta, mamy podobne zainteresowania, świetnie nam się gada, przegadaliśmy ostatnio bite cztery godziny i sami byliśmy w szoku że tak długo.
ale teraz on się do mnie nie odzywa, chociaż nie napisałam nic takiego, za co mógłby się wkurzyć - ot, taka zwykła koleżeńska rozmowa - chociaż wiem, że jest na gadu, bo siedzi na niewidocznym i zmienia opis zastanawiam się, czy nie narzucałam mu się za bardzo, może on w ogóle nie chce ciągnąc tej znajomości?
A może krył się przed kimś innym? A może 4 godziny troche go przeraziły i bał się dalej FACETÓW NIE ZROZUMIESZ przejdzie mu
Powodzenia
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:02   #138
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez malice_ Pokaż wiadomość
zastanawiałaś się nad wizytą u psychologa?
Niee, poradze sobie sama Tylko mi dajcie kilkadziesiat tysięcy zł
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:09   #139
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
A dzisiaj mi pisze, że on to myślał, że ja jestem szczuplejsza....
Chamskie ja bym mu dowaliła czymś podobnym a co mi bedzie taki podskakiwał!!!
Olej go tzn. jak uważasz
trzymaj sie!
Cytat:
Napisane przez seemore Pokaż wiadomość
U mnie polepszyl osie tylko z tym, ze mature mam za sobą (jak czytam, jak sie tego balam, ze sie nie ucze i wogole to sie usmiecham, wcale nie zaluje, ze nawet nie zajrzalam do ksiazek). A tak to hmm... myslalam, ze udalo mi sie zerwac z autoagresją. Jednak przedwczoraj znowu sie pocięłam. No cóz, mialam powody. A teraz siedze przed lusterkiem ( te cholerne powiekszajace zwierciadelka) i mowie: lustereczko powiedz przecie, ktoz jest najbrzydszy na swiecie jesli nie ja tyle mi krostek nawyskakiwalo, chyba mam uczulenie
No brawo a tak się bałaś właśnie też czytam poprzednie wypowiedzi... Nie było czego chyba, co???
a z uczuleniem hmmm - być może... Może do lekarza trzeba

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
warpliwosci ciag dalszy...a gratis jeszcze pryszcz...i to kolo ust ;/
zniknie

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Odmelduję się w wątku.

Też miałam dzień dzisiaj średni, ale to długa historia.

Siostra zabrała mnie na zawody jeździeckie i plus był taki, że miałam się na czym skoncentrować. Wzięłam swój kochany aparat i robiłam zdjęcia. (jeśli chcecie, to kilka możecie zobaczyć tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...00#post4515000 - każda opinia jest cenna)
ładne te zdjęcia
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-08, 11:13   #140
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez seemore Pokaż wiadomość
Niee, poradze sobie sama Tylko mi dajcie kilkadziesiat tysięcy zł
Gdybym miała to bym dała, ale ja na dzień dzisiejszy nawet kilkadziesiąt złotych nie mam a co dopiero tysięcy
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:17   #141
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

chce juz wyjsc z tej durnej pracy, isc do domu, polozyc sie, zasnac, potem obudzic i nie pamietac o tych wszystkich przykrosciach
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 11:51   #142
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
A on jest wolny;> Możesz do niego startować czy raczej nie??



A fluid matujący... Może pomoże przed imprezą??? Też często tak mam, tak jak już pisala Sweet_21 - przed @ - obowiązkowo chyba grrr ale potem na jakiś czas mija...
Histe zdasz trzymam kciuki Musi się udać!!!
Buźka



A może krył się przed kimś innym? A może 4 godziny troche go przeraziły i bał się dalej FACETÓW NIE ZROZUMIESZ przejdzie mu
Powodzenia

Anulka dziękuję
Pójdę dzisiaj na zakupy, może uda mi się kupić jakiś dobry podkład, tylko w tym problem, że boję się ze będzie zapychał. Ale poszukam, może coś znajdę
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 12:17   #143
malice_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 372
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

dziewczyny, gadamy znowu założył sobie nowy numer i zapomniał mojego numeru (nie zaimportował listy), a ja głupia siedziałam i sie zastanawiałam co zawaliłam.
malice_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 12:46   #144
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez malice_ Pokaż wiadomość
dziewczyny, gadamy znowu założył sobie nowy numer i zapomniał mojego numeru (nie zaimportował listy), a ja głupia siedziałam i sie zastanawiałam co zawaliłam.
Hehehehe Zdarza się
A ja ww chłoptasia kopnęłam w zadek. Dzisiaj na poprawę humoru bedę sie bawiła na ognisku
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 13:31   #145
malice_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 372
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

no i dobrze, że go kopnęłaś . baw się dobrze i poznaj kogoś fajnego
a my już drugą godzinę gadamy
malice_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 14:46   #146
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Anulka dziękuję
Pójdę dzisiaj na zakupy, może uda mi się kupić jakiś dobry podkład, tylko w tym problem, że boję się ze będzie zapychał. Ale poszukam, może coś znajdę
No i o to chodzi
a jak już znajdziesz to Baw się dobrze na tej imprezie
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 14:48   #147
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez malice_ Pokaż wiadomość
dziewczyny, gadamy znowu założył sobie nowy numer i zapomniał mojego numeru (nie zaimportował listy), a ja głupia siedziałam i sie zastanawiałam co zawaliłam.
No widzisz i było tyle panikować...

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
Hehehehe Zdarza się
A ja ww chłoptasia kopnęłam w zadek. Dzisiaj na poprawę humoru bedę sie bawiła na ognisku
iii dobrze poderwij tam kogoś lepszego
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 15:09   #148
marago
Rozeznanie
 
Avatar marago
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 521
GG do marago
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
iii dobrze poderwij tam kogoś lepszego
Z tym podrywaniem to ciężko bo to sami starzy znajomi Szanse na podryw więc zerowe... Ale na miły flircik
marago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 15:11   #149
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

Cytat:
Napisane przez marago Pokaż wiadomość
Z tym podrywaniem to ciężko bo to sami starzy znajomi Szanse na podryw więc zerowe... Ale na miły flircik
Ale przynajmniej się rozerwiesz i zapomnisz o tym dziecinnie myślącym chłopaku...
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 15:15   #150
mundziolek
Zadomowienie
 
Avatar mundziolek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 215
GG do mundziolek
Question Dot.: Wygadaj się!!! ;);)

co mnie gnebi tak?? hmm chlopak narobil mi nadzieji...naprawde narobil-nie to ze sobie cos wyolbrzymiam....pisal do mnie od 3 miesiecy dzien w dzien...dzwonil notorycznie.......spotkal am sie z nim 3 razy w tym czasie....milo bylo.....mielismy jutro razem jechqc do szczecina sie przejechac (to jest 100km ode mnie...ja mieszkalam wczesniej w szczecinie i mialam mu pokazac rozne zakatki, na piwo mielismy isc, i caly dzien spedzic we dwoje) zreszta on sam wpadl na ten pomysl...wszystko byloby ok gdyby nie taki glupi fakt ze on ma laske...dla mnie to jest smieszna sytuacja bo.on ja widzial raz w zyciu!!!!i na dodatek rok temu!!!na czacie sie poznali rok temu! on sie usprawiedliwia tym ze oni pisza codziennie ze soba...eh chore to! ale chce nawiazac do tego ze moja kumpela zapytala sie jego na gadu czy jakby nie byl z ta swoja anią to czy moglby byc wtedy np ze mna..on na to ze wtedy moze tak. przez to pytanie chyba zorietowal sie ze ja cos do niego mam..hmm zreszta juz chyba wczesniej sie domyslal i.....olal mne na ten moment!!!od kilku dni sie nie odzywa! we wtorek z nim pisalam ale ta rozmowa dziwnie wygladala...nie wiem co robic...nie wiem o co mu chodzi.......bylam w stanie krytycznym przez to...mam nerwice dlatego ciezko znosze porazki...wycielam sobie zyletka jego imie na brzuchu........HELP
mundziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-21 13:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.