* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-07, 11:28   #1441
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwona Zosia też lubi bawić się z chłopakami, ale najlepiej dogaduje się z takimi o ok 4-5 lat starszymi

Doridee szukam i jestem zarejestrowana, ale na razie Zdradzisz co to wymyśliłaś?

Monika fajnie z tym darmowym przedszkolem, a do stycznia niedaleko.

magda daj na luz, tyle masz, co trochę spokoju teraz.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 12:48   #1442
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hey dziewczyny

Goracy temat dalej na tapecie Olivia juz od poniedzialku znowu bedzie maszerowac do przedszkola

Doridee no wlasnie uchyl rabek tajemnicy

Monika
a moze Ty ten....no w ciazy jestes ?? A tak powaznie w jakim czasie tyle przytylas ?? Bierzesz jakies nowe tabletki anty ???

Spodobal mi sie taki plaszcz i nie wiem czy licytowac... powiedzcie dziewczyny, podoba sie Wam ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mantel.jpg (38,1 KB, 11 załadowań)
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 12:58   #1443
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko płaszczyk bardzo ładny Prosty, ze stójką - takie lubię Tylko pewnie kolor bym inny wybrała

Nie chcę na razie pisać co wymyśliłam Zdradzę tylko, że ma to być sklep (najlepiej współpracujący z lekarzem), dodam że niewiele ma wspólnego z moim wykształceniem Ciekawe czy ktoś zgadnie
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 13:04   #1444
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Mi sie wlasnie kolor podoba Hmmm musze sie zastanowic jeszcze ;-)

Doridee hmmm to teraz dalas nam zagadke Mi nic do glowy nie przychodzi. Powiedz jeszcze co to ma byc za lekarz Stomatolog, weterynarz ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 14:35   #1445
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka o matko-nie jestem w ciazy!!!!w żadnym wypadku
nie zmienialam tez pigulek ale ostatnio mam wilczy apetyt zwlaszcza na slodyczejak palilam to zamiast ciasta to sobie zapalilam i bylo gitale kazdy mi mowi ze dobrze ze troche przytylam bo lepiej teraz wygladam

Doridee dermatolog???
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:16   #1446
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka mi się nie podoba, bo - jakby to powiedzieć - wydaje mi się ciasny w biuście, a mało wcięty w pasie, ale to może wrażenie takie.
A buty sprzedałaś?

A ja właśnie myślałam o monce, że może w ciąży i się nie odzywa?

Doridee o Ty
Może sklep ze sprzętem medycznym - i dla lekarzy i dla zwykłych ludzi.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:50   #1447
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

obstawiam, że coś z robalami

Monika, czasem ma się fazy na słodycze, a czasem zero ochoty. Poza tym pewnie mało jadłaś jak paliłaś, więc teraz organizm dopomina się o swoje.
Sto latek dla Bartoszka
A na jaki kolor pomalujecie na zewnątrz?

Śnieżynka, myślę jak edycia, trochę za mało wyprofilowany w talii, chwal się figurką z drugiej strony fajny, bo minimalistyczny.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 15:59   #1448
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Justyna a wiesz, że pierwsza myśl o interesie to był właśnie sprzęt do biorezonansu!!! Nawet rozeznaliśmy sie w temacie, rozmawialiśmy z jedynym na Polskę dystrybutorem sprzętu Imedis (ten na którym pracuje Siemionowa), ale jest po cholerze drogi (wychodzi jakieś 65 tyś) a możemy dostać maksymalnie 40 tyś. Do tego musiałabym się przeszkolić z homeopatii itp. Za drogo to wszystko wychodzi...

Hehe, to dałam Wam zagadkę

Śnieżynko dopiero teraz popatrzyłam na tą talię i fakt, trochę mało wcięty

Monika długo już nie palisz?? Może to chwilowy atak na słodycze, po jakimś czasie wszystko sie unormuje, a Ty raczej nie masz tendencji do tycia
Fajnie z tym przedszkolem!!!

Kurcze też ostatnio myslę o Monce.. Może jakiegoś doła złapała
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 16:21   #1449
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka plaszczyk fajny,kolorek tez chociaz bardzo odwazny ale zgadzam sie co do kroju z dziewczynamija tez uwielbiam kurtki i zakiety ze stojka

Justyna na domek chcemy tynk akrylowy w kolorze bordo-brąz ,na ramki wokol okien i narozniki kremowy(dla kontrastu) i oczywiscie fundament brazowy bo bedzie ladnie komponowal sie z dachem,rynnami i parapetami,no i plytki na taras tez sa w brazie.Niestety jak juz pisalam chcielismy tynk silikatowy ale niestety gama kolorow jest bardzo uboga a w ciemnych to wogole nie robiasa same pastele i jakies takie zdechle kolorya nasz domek dotyhczas byl z cegly wiec nie bedzie duzej roznicy w kolorystycea ile sie naobjezdzalismy za klinkierowkachcialam na kominy cieniowana ale cena!!!8zl sztuka a 260potrzebnych wiec kupilismy ruda ale fajnaaaach jak pomysle o tym wszystkim to az strach-remont drozszy niz postawienie nowego domu,liczylismy ze za to co mamy przez trzy lata wpakowane w dom to bysmy spokojnie postawili nowy w surowym stanieale po co skoro teraz ten tez bedzie jak nowyaj jestem strasznie nakrecona-sorki


Doridee nie pale przeszlo dwa tygodnie,co do tendencji do tycia to niestety ale waga lubi mi sie wahac ale w granicach 3-4kg a to najbardziej widac na biodrach i udach,ale jeden plus ze biust mi rosnie wiem,wiem to tak jak objawy ciazy ale bez obawy-nie jestem:p jak bede to wam napisze

Edytowane przez MONIKA1850
Czas edycji: 2009-09-07 o 16:23
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 19:43   #1450
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

hej kobietki!

Ale fajnie, że dzieciaczki powoli klimatyzują się w przedszkolach. My zaczynamy w październiku o ile będzie odpowiednia liczba dzieci
W przyszły poniedziałek przylatuje do nas moja mama. Cieszę się bardzo bo nie wiadomo czy pojedziemy na Święta Bożego Narodzenia do Polski. Po za tym to pierwsza wizyta mojej mamy tu w Anglii

Doridee a może apteka

Monika gratuluję rzucenia palenia, trzymam kciuki abyś nie powróciła już do tego wstrętnego nałogu.
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 07:36   #1451
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

A cóz tu taka pustka.
Śnieżynka- ja bardzo lubie takie kolory.A czerwony w szczególności.
Krój tez fajny ,tylko bałabym sie licytować cos takiego .Taki grubszy zakup wole przymierzyć .

Monika- dobrze,ze nie palisz a, te dodatkowe kilogramy to chyba nie bardzo zaważą Ci na wyglądzie.

Nina do przedszkola idzie dosyc chetnie .bałam sie ,ze rano będzie problem ze wstawaniem ,ale jest dobrze .ładnie wstaje o 6-stej ,zjada serek ,myjemy sie ,ubieramy i czeszemy i w drogę .

Nie daje sie natomiast ułożyc do spania w dzień . trudno -nic na siłe .O 19-stej jest padnięta. ale w sumie to dobrze ,bo mam wieczorem czas dla Oskara.

Dziewczyny dzis mam odczytanie wyroku w sprawie odszkodowania dla dzieci - o 14-stej . Trzymajcie kciuki
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 07:41   #1452
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 07:45   #1453
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U na do przodu. Zosia idzie chętnie, a w przedszkolu nawet "opiekuje się smutnymi dziećmi" - tak to mówi. Wczoraj szli na spacer koło domu naszego - na szczęście nie ciągnęło jej tutaj

Zapłaciłam za wrzesień i u nas jest to 237,90 zł na miesiąc ze wszystkimi dniami jedzenia.

gosiula oby było po twojej myśli.


Śnieżynka jak tam Olivka w przedszkolu? Pewno bez problemów.

monka odezwij się babeczko.

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-09-09 o 08:03
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 08:08   #1454
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula

Żanciu nie apteka Super, że mama przyjeżdża, domyślam się jak się cieszysz

A u nas kryzys z przedszkolem Ala rano płacze, że nie chce iść do przedszkola, muszę ją przekonywać, przekupywać itp.

Monika
ja też gratuluję rzucenia tego paskudnego nałogu i tak trzymać!!!

Edycia Monka ostatni raz logowała sie na wizażu 27 sierpnia, to juz prawie dwa tygodnie temu. Nie mam pojęcia o co chodzi??
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2009-09-09 o 08:11
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:29   #1455
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

O wreszcie cos sie dzieje

Plaszczyka nie kupilam, bo wymiary mi nie pasowaly, niby rozmiar 36-38 a po wymiarach wygladal na 42, wiec zrezygnowalam. W sobote jedziemy z TZetem i dziewczynkami na wieksze zakupy to mam nadzieje, ze cos znajde.

Edytcia- Olivia ma jeszcze ten tydzien wakacje. Idzie dopiero od poniedzialku, obie nie mozemy sie doczekac

Monka moze nie ma neta dlatego nie logowala sie na Wizaz...

Gosiula trzymam
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 12:17   #1456
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula - trzymam kciuki!

Doridee - dacie radę!

zancia - to na pewno będzie miła wizyta!

Monika - oby tak dalej z niepaleniem!

A ja dziś w domku, bo Wiktor jakiś katar podłapał + pokasływał. Wolałam go poobserwować, ale oczywiście jak został w domu to nie kaszle. Podejrzewam, że w przedszkolu by kasłał I ja z kolei tez miałam wycie rano - ale w naszym przypadku "Ja chcę do przedszkola!"
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 14:49   #1457
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dzieki dziewczyny za mile slowajuz dawno mialam rzucic ale jakos nigdy nie dalo sieno ale wkoncu sie przelamalam

Edytcia to nie jest zbyt drogo za przedszkole z pelnym wyzywieniem,fajnie nie to co u nas

Gosiula:k ciuki: daj znac jak juz bedzie wiadomo!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 16:49   #1458
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula i jak tam ??? Wszystko poszlo po Twojej mysli mam nadzieje
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 19:38   #1459
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee mam nadzieję, że Alunia jutro z miłą chęcią pójdzie do przedszkola

aagnieszka Wam też życzę zdrówka i lepszego poranka

A u nas jutro pierwsze adaptacyjne spotkanie w przedszkolu Niestety ja idę do pracy i to Tezet z nim pójdzie Ważn, że się w końcu ruszyło.


Śnieżynko Ty chyba masz nr tel do Monki, jak mi podasz go na priva to spróbuję do niej zadzwonić i się czegoś dowiedzieć.
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 22:13   #1460
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

cześć dziewczyny
ja nie dam rady nadrobić zaległości, jestem od piątku u mamy i na kilka minut dosiadam się do kompa.

Doridee kochana -to mamy problem. Ja w piątek już Ali nie posłałam bo katar na maksa, okazało że mocno przeziębiona, do tej pory jej nie przeszło i ogólnie już wszyscy jesteśmy zakatarzeni. Zastanawiałam się co zrobić. Stwierdziłam że dla Aluli przedszkole było szokiem, że zostaje sama itp. Dlatego do soboty zastajemy u mojej mamy i od poniedziałku do przedszkola tak od 9.oo do 11.30-12.00, i tak co tyszień lub dwa o 30 min będę przedłużać.
Tż dziś odebrał ankietę którą wypełaniały panie w przedszkolu, i tam było napisane, że Alula jest bardzo grzeczna i ułożona, zamknięta w sobie i smutna. brawo po 3 dniach opisywać dziecko to ja dziękuję, załamałam się, muszę to przeczytać (oczywiście nikt nie zaznaczył że opierają sięna trzech pierwszych dniach)
to piszmy jak idzie naszym Alusiom może znajdziemy jakiś patent.

a i jeszcze Tż na zebraniu w przedszkolu spotkał kumpla i okazało się że nasze córki są razem w grupie. Umówiliśmy się już na kawkę może pomoże jak Ala się z nia zakoleżankuje
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 00:55   #1461
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dziewczyny, ja tu też jestem, ale tak jakoś nie piszę, bo nie mam przedszkolaka, więc co ja mogę Wam powiedzieć w tej kwestii. Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej a tym u których jest dobrze - oby było tak zawsze.

Nasz Patryczek w przedszkolu się super zaaklimatyzował. Jak go zaprowadzają to już po drodze woła "Oooo, nasze dzieci" (jak widzi kolegów i koleżanki ze swojej grupy) i leci z ochotą. A ostatnio Pani rzedszkolanka powiedziała do niego "Do jutra Patryczku" a on jej odpowiedział "Masz racje, do jutra" Słodziak nasz kochany!

Gosiula, trzymałam kciuki, mam nadzieję, że owocnie!!! Jak tam?

Doridee, ja przyznam, że nie mam pojęcia co planujesz Ale znając Ciebie to będzie coś naprawdę ciekawego. Zrobiłam sobie ostatnio prezent w postaci Euphorii CK. Robiłam testy w Sephorze, zapach mi się bardzo spodobał. Mam nadzieję, że się polubimy, bo bardzo mnie zauroczył. Mam jeszcze chrapkę, bezustannie, na Midnight Poison Diora mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu. Narazie monitoruję ceny w perfumeriach internetowych.

Żancia, fajnie, ze mamcia przyjeżdża do Ciebie. Mi strasznie swojej brakuje na codzień Zresztą, ja to w ogóle jestem córunia mamuni.

Aljaka, świetny pomysł z tą koleżanką! Popieram. I trzymam kciuki, by się polubiły.

Monika, gratulacje!!!!!!!!!!!!!! Wspaniale, że rzuciłaś to dziadostwo! Wyjdzie Ci to tylko na zdrowie. A jak tam noga? Wszystko jest z nią dobrze???

Wydaje mi się, że może u Monki coś sie posypało z komputerem lub internetem. Mam tylko nadzieję, że u nich generalnie wszystko OK.

Całusy
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 08:36   #1462
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witam z rana

Aljaka Twój plan jest bardzo dobry Jest duża szansa, że dziewczynki się polubią a wtedy będzie o wiele łatwiej Aluni Moja Ala ma jedna ukochaną przyjaciółkę, miały chodzić razem do przedszkola, ale niestety ze względów zdrowotnych nie chodzi Wiem, ze Ali byłoby o wiele łatwiej jakby miała tam Kamilkę..
Ala przechodzi teraz kryzys, całą drogę do przedszkola powtarzała, ze nie chce tam iść Przed drzwiami do sali rozpłakała się i musiałam ją wręcz na siłę tam wprowadzić Ale podobno drugi tydzień jest najgorszy. Zobaczymy

Gosiu Ephoria bardzo ładna Mnie trochę meczy, ale to dlatego że będąc w ciąży musiałam znosić obecność koleżanki z pracy która wręcz zlewała sie tym zapachem Ale generalnie to bardzo udany zapach Widzisz ja MP mam ale użyłam może ze 3 razy i leżą
Patryczek super! Dzielny i rezolutny z niego chłopczyk

Gosiula ????
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 09:53   #1463
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Jestem po ,ale nie do końca zadowolona.
Dzieci dostały odszkodowanie w niewiele mniejszej wysokości niż założyliśmy ,natomiast rentę dostały sporo mniejszą .
Nie wiem ,czy będziemy sie odwoływać , muszę to przemyśleć na spokojnie.

Nina miała kiepski ranek ,ale wiem ,że to się będzie zdarzac .
Planuje w poniedziałek zaszczepić dzieci od grypy ,a potem Nince bronchovaxum podawać .
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:38   #1464
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia a dzieki o nodze juz prawie zapomialampo rehabilitacji jest dobrze ,czasem odczuwam ból jak mocno ja zegne ale pozatym ok,na kontrole mam za4 miesiace do ortopedy

Gosiula dobrze ze odszkodowanie wypłaca jakie chcieliscie a z ta renta to sa cyrki,maż mojej zmarlej matki dostaje na dwojke dzieci ktore mieli po 250zł miesiecznie mimo ze mama miala przepracowane 20latale dlaczego tak malo to niewiemja tam sie nie znam na tych ich przepisach ale moim zdaniem to sa smieszne pieniadze chociaz z drugiej strony takie lepsze niz zadneniewiem co ci radzic w sprawie odwolywania siea ile tz twoj mial lat pracy bo to glownie od tego chyba zalezy wysokosc renty rodzinnej czy tak?
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 10:43   #1465
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika- to nie chodziło o rentę rodzinną( w moim przypadku|) ,bo ją już dzieci dostają .
tutaj była sprawa o odszkodowanie z polisy oc samochodu ,którym jechał mój mąż. A że był pasażerem to należą sie nam pewne świadczenia.
Tak samo odszkodownaie - z polis ubezpieczniowych -dostałm w ciagu miesiąca . A to jest własnie z polisy oc- czyli niezalezne od tamtych.
Nie wiem czy będę sie odwoływac . zobaczym yjeszcze. tym bardziej ,ze 29 września jest sprawa o odszkodowanie dla mnie.

Ja sie dzis wybrałam do lekarzy i zrobiłam sobie w końcu ekg .ktos w końcu musi wychowac dzieci.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 06:33   #1466
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia mam numer tel do Monki, ale w komorce, a te zostawilam w aucie rozladowana... Jak TZet worci z pracy to wysle na priv jej numer

Jak tam dzisiaj dzieciaczki i ich perypetie przedszkolne ????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 06:48   #1467
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

u nas OK
wczoraj płakała jak wyszłam, więc miałyśmy rozmowę na temat przedszkola ale wcześniej czytałam jej bajki jak dzieci sie wstydziły i bały przedszkola, wydaje się, ze bedzie OK

byłam z nią wczoraj u pediatry - wysypka prawie zeszła, węzły dalej powiększone i kwestia odrobaczania
mamy ją odrobaczyć za dwa tygodnie, później powtórka za dwa tygodnie, tylko Iza ma zapchany nosek i doktorka stwierdziła, ze dla pewności mamy zbadać 3 migdał choc według mnie ona nie ma objawów, które swiadczą o problemie z nim, ale teraz będziemy kombinować jak sie dostac do kliniki najszybciej, chciałbym aby to było przed narodzinami, ale to nie proste, bo tak bez zapisu tylko wtorki a najbliższe dwa mam zaję te - usg i lekarz
ale damy radę
Iza waży 14,75 kg i stwierdziął pediatra, ze jak na jej wiek to dużo przy jej ruchliwości a ja uważam, ze mało - widze kości

kurcze cierpię na bezsennosci, rano jestem padnięta i zamiast coś zrobić w domu to ide spac i tak codziennie
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 07:19   #1468
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U nas bez zmian na razie, czyli dobrze. Zosia wie, że jutro wolne i się cieszy, ale też w domu pytała to idziemy już do tego przedszkola?

gosiula dobrze, ze choć odszkodowanie tylko minimalnie mniejsze. Trzymam kciuki za kolejną sprawę

zancia jak się coś dowiesz od monki to dawaj znać.

magda ja już ne pamiętam, czy cierppiałam na bezsenność przy Zosi, ale pamiętam, że na końcówce to w dzięn też spałam i ogólnie byłam padnięta.
Już niedługo więc korzystaj z tego luksusu.


Oglądacie "Londyńczyków"? Wczoraj właśnie ta Mariolka rodziła, normalnie się popłakałam, super scena nakręcona, a pomijam fakt, że chciałabym już takiego bobaska znów ale na razie to pracę muszę znaleźć.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 07:43   #1469
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Byłam wczoraj na zebraniu w przedszkolu. Pani mówi ,ze Nina jest uparta i nie można jej się sprzeciwiać ,na zasadzie:
-nie będę nic jadła.
-Dobrze Ninusiu ,nie jedz.

Siada i je.

Ale ostatnie słowo musi należeć do niej.

Generalnie jest dobrze ,zwłaszcza ,ze dziś piątek.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 08:13   #1470
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U nas niestety coraz gorzej Ala tylko oczy otworzy i od razu płacze, ze nie chce do przedszkola W szatni nie chciała się rozebrać, bardzo płakała.. Była nawet gotowa oddać swojego nowego kucyka, aby tylko wrócić do domu
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.