Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-10, 22:02   #1441
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Chcia³abym zdaæ Wam relacjê z wczorajszej walki.
A nie, Sorry - WOJNY !!

Jako, ¿e nie nale¿ê do tych wra¿liwych i ma³o wytrzyma³ych to by³am pewna, ¿e troszkê przesadzacie, pisz±c "zasmarka³am siê przy nak³adaniu keratyny, zap³aka³am", "robi³am do 1 w nocy" itd.

Powiem Wam tylko tyle... ca³y wczorajszy wieczór (licz±c od 20 do 1 w nocy) powtarza³am tylko dwa zdania: "nigdy wiêcej!!!," i "durne baby"..

W ¿yciu tak sobie sama na w³asne ¿yczenie krzywdy nie zrobi³am.
Elegancko przy oknie specjalnie stworzy³am nowe stanowisko, a w ca³ym domu zrobi³am przeci±g. Maseczka, rêkawiczki.... wy³am, smarka³am, kaszla³am, dusi³am siê, piek³o mnie gard³o, oczy... i to nie przez chwile.. Nie, nie, nieee.... na kilka ³adnych godzin (w sumie jakie¶ 4). Nawet po na³o¿eniu od¿ywki, gdzie my¶la³am, o naiwna, ¿e teraz bêdzie 'piku¶' z prostowaniem, by³o PIEK£O...

ajjj... podziwiam Was... a sobie wyrzucam, ¿e jestem durna.
No, ale da³am radê. Efekty s±, nic siê w nocy nie wygniot³o...
Zobaczymy jak bêdzie po pierwszym "praniu".

Zaraz do³±czê fotki.. o ile to ma jakie¶ znaczenie.
p.s. oczywi¶cie fotka nr 2 jest z fleszem. Tak naprawdê wiêkszego po³ysku w³osy nie nabra³y.
Prostowa³am, trzymaj±c w³osy do góry (moje biedne ramiona, aua!).
Nie podnios³o ich od nasady, s± ciê¿kie i przyklapniête. (ale proste jak nigdy )

dobranoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg keratyna.jpg (24,4 KB, 170 za³adowañ)

Edytowane przez Relyah
Czas edycji: 2013-08-10 o 22:22
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-10, 22:19   #1442
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Odp: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

No niestety zabieg przyjemny nie jest wcale... Ale efekty s± tego warte!
Choæ ja te¿ zastanawiam siê czy nie spróbowaæ innego preparatu ni¿ encanto, ale jednak jestem bardzo zadowolona z efektów i je¶li inny preparat mi tego nie da, to wolê cierpieæ
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-10, 22:39   #1443
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
wycofali z tego salonu bo klientów nie mieli papierosy te¿ s± niezdrowe i jako¶ ich nie wycofuj±
ja siê nie bojê
Jak nie wycofuj± fajek? Z roku na rok wiêksze restrykcje i op³aty. Poza tym to s± wielkie koncerny tytoniowe.

To tak, jakbym zapyta³a : dlaczego auta nie je¿d¿± jeszcze na wodór? Przecie¿ ju¿ wiemy od wielu lat, ¿e jest to mo¿liwe??

Trzeba mieæ jednak swojego rozumu trochê... ja sobie zdaje sprawê, ¿e przy tej keratynie ryzykujê. Moje mêki s± na to dowodem. Nie mówmy, ¿e to nic takiego, bo mo¿e jednak jest szkodliwe (i nie wiemy nawet w jakim stopniu).
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-10, 22:51   #1444
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
Jak nie wycofuj± fajek? Z roku na rok wiêksze restrykcje i op³aty. Poza tym to s± wielkie koncerny tytoniowe.

To tak, jakbym zapyta³a : dlaczego auta nie je¿d¿± jeszcze na wodór? Przecie¿ ju¿ wiemy od wielu lat, ¿e jest to mo¿liwe??

Trzeba mieæ jednak swojego rozumu trochê... ja sobie zdaje sprawê, ¿e przy tej keratynie ryzykujê. Moje mêki s± na to dowodem. Nie mówmy, ¿e to nic takiego, bo mo¿e jednak jest szkodliwe (i nie wiemy nawet w jakim stopniu).
masz swój rozum a jednak ryzykujesz ??? ja nie napisa³am ¿e to nic takiego i nie ty jedna przesz³a¶ mêki przy zabiegu kto¶ ci kaza³ ?
a fajek nie wycofuj± - dzi¶ sobie kupi³am i na w³asn± odpowiedzialno¶æ zapalê
co w dzisiejszym ¶wiecie nie jest szkodliwe - na palcach u jednej rêki by zliczyæ - nie dajmy siê zwariowaæ
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 10:17   #1445
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 032
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witajcie specjalistki Encantowe
Chcia³abym sobie zafundowaæ encanto , ale nie na ca³± d³ugo¶æ w³osów, a jedynie od szyi w dó³. Moje w³osy od skalpu s± proste od mojej ¶wiadomej pielêgnacji. Teraz czekam tylko a¿ zejdê z cieniowanych. I w³a¶nie tu jest sedno sprawy. Te w³osy co s± cieniowane, wywijaj± siê i s± dosyæ zniszczone. A my¶lê ¿e Encanto je "doci±¿y".
W³osy podzieli³abym na dwie partie, a z nich jeszcze na mniejsze i da³abym radê sama to ogarn±æ...chyba

My¶licie ¿e to mi siê uda??
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy ch³opak
29 IV 2012 Zarêczona

4 V 2013
¯ona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 12:17   #1446
Anusiaa188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

hej mam takie pytanie: jak my¶licie jaka pojemno¶æ encanto jest potrzebna na moje w³osy?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00109.jpg (65,4 KB, 75 za³adowañ)

Edytowane przez Anusiaa188
Czas edycji: 2013-08-11 o 12:19
Anusiaa188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 12:19   #1447
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

My¶lê, ¿e ok 100-150 ml Ja mam krótsze od Ciebie na oko z 7cm, aktualnie potrzebowa³abym 100ml na styk, ale mam chyba trochê grubsze w³osy. A lepiej mieæ w razie czego preparatu na zapas ni¿ ¿eby zabrak³o

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-08-11 o 12:21
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 12:23   #1448
Anusiaa188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

tutaj by³y przyprostowane trochê, bo tak to mam w³a¶nie ich tak strasznie du¿o
Anusiaa188 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 12:26   #1449
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A, my¶la³am, ¿e to ich naturalny stan To mo¿e byæ ok 150. Wiesz, jest na w±tku dziewczyna, która zu¿ywa 50ml na w³osy do pasa, ale ona ma jak±¶ specjaln± technikê nak³adania atomizerem, której ja niestety nie ogarniam Je¶li na fotce Twoje w³osy by³y przyrostowane, to podejrzewam, ¿e normalnie masz ich wiêcej ni¿ ja + d³u¿sze, a tak jak mówi³am wcze¶niej dla mnie idealnie jest 100, wtedy w³osy s± naprawdê porz±dnie pokryte keratyn±. (Choæ 3 miesi±ce temu zabieg robi³a mi druga osoba i zu¿y³a 75, nie wiem jak ona to zrobi³a, ale zabieg siê uda³. Jednak ja wolê na³o¿yæ wiêcej i mieæ pewno¶æ, ¿e niczego nie spalê )

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-08-11 o 12:28
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 13:12   #1450
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

http://oneandonlyagg.blogspot.com/20...acach-cz2.html jeszcze ciep³a haha
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 13:22   #1451
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie, ¿e Ci siê tak d³ugo trzymaj±
Tak offtopowo, to lubiê Ciê w jasnych w³osach - podkre¶laj± Twoj± urodê
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 13:30   #1452
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Fajnie, ¿e Ci siê tak d³ugo trzymaj±
Tak offtopowo, to lubiê Ciê w jasnych w³osach - podkre¶laj± Twoj± urodê
te¿ siê cieszê we wrze¶niu mo¿e zrobiê, albo dopiero w pa¼dzierniku znowu
a ja tam siebie wolê w ciemnych, tylko o te jasne walczê, bo nie mogê osi±gn±æ takiego jak chcê, tzn. mogê, ale z rozja¶niaczem, a nie chcê go u¿ywaæ i tak walczê, a w koñcu siê poddajê i znowu walczê i znowu siê poddajê
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 19:06   #1453
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ siê cieszê we wrze¶niu mo¿e zrobiê, albo dopiero w pa¼dzierniku znowu
a ja tam siebie wolê w ciemnych, tylko o te jasne walczê, bo nie mogê osi±gn±æ takiego jak chcê, tzn. mogê, ale z rozja¶niaczem, a nie chcê go u¿ywaæ i tak walczê, a w koñcu siê poddajê i znowu walczê i znowu siê poddajê
ja te¿ ciê wolê w ciemnych
encanto piêknie ci siê trzyma
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 19:20   #1454
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomo¶ci: 489
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
masz swój rozum a jednak ryzykujesz ??? ja nie napisa³am ¿e to nic takiego i nie ty jedna przesz³a¶ mêki przy zabiegu kto¶ ci kaza³ ?
a fajek nie wycofuj± - dzi¶ sobie kupi³am i na w³asn± odpowiedzialno¶æ zapalê
co w dzisiejszym ¶wiecie nie jest szkodliwe - na palcach u jednej rêki by zliczyæ - nie dajmy siê zwariowaæ

jeste¶ ignorantk± ¿yciow± - twoja sprawa. Ale innych tego nie ucz.
"co w dzisiejszym ¶wiecie nie jest szkodliwe?"
Relyah jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 19:32   #1455
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
jeste¶ ignorantk± ¿yciow± - twoja sprawa. Ale innych tego nie ucz.
"co w dzisiejszym ¶wiecie nie jest szkodliwe?"
My¶lê, ¿e ka¿da z nas na tym w±tku jest ¶wiadoma co k³adzie sobie na w³osy, nawet Miluu analizowa³a nam tutaj sk³ad. Prawie ca³y czas tr±bimy o tym, ¿e encanto zawiera formaldehyd, natomiast konkurencyjne produkty do keratynowego prostowania posiadaj± inne aldehydy. I prawie ka¿da z nas pisa³a o zabiegu, ¿e podra¿nia gard³o, szczypie w oczy, sprawia katar, kaszel itp. Ju¿ samo to powinno daæ do my¶lenia. A jednak zdecydowa³a¶ siê na zabieg. Przekona³a¶ siê, ¿e ¿adna z nas nie wyolbrzymia³a sytuacji, postanowi³a¶ nie powtarzaæ ca³ej zabawy - w porz±dku, masz do tego prawo. Ale teraz nie wymagaj od nas, ¿e rzucimy nagle wszystkie keratynowe prostowanie. ¯adna z nas nie mówi, ¿e encanto to samo zdrowie, dobrze wiemy, ¿e pope³niamy jakie¶ ryzyko.
Swoj± drog±, nie oceniaj kogo¶ jako ignoranta ¿yciowego z powodu jednego zdania W sumie Sylwia ma trochê racji jakby siê uprzeæ Na przyk³ad mój dziadek ostatnio mi powiedzia³, ¿e tak naprawdê to wcale siê zdrowo nie od¿ywiam, bo moje warzywa wyros³y dziêki nawozom i innym ¶rodkom i ¿e zdrowo to bym siê od¿ywia³a we w³asnym ogródku Ju¿ nawet drobiu nie mo¿na je¶æ, który to uznawany by³ za zdrowsze miêso, bo kurczaki hodowane s± na hormonach, itp. Przepraszam za zej¶cie z tematu, ale patrz±c tak skrajnie na ¿ycie, to rzeczywi¶cie trudno by by³o znale¼æ co¶ ca³kowicie nieszkodliwego
Oczywi¶cie zgadzam siê, ¿e spryskane warzywo jest mniej gro¼ne od ¶mierdz±cego i szczypi±cego w oczy encanto, tak tylko sobie dramatyzujê

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-08-11 o 19:33
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-11, 19:46   #1456
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Relyah Poka¿ wiadomo¶æ
jeste¶ ignorantk± ¿yciow± - twoja sprawa. Ale innych tego nie ucz.
"co w dzisiejszym ¶wiecie nie jest szkodliwe?"
pozostawiê to bez komentarza dyskusja na tym forum dotyczy innego tematu
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 00:51   #1457
aluskaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dziewczyny ponawiam pytanie: czy do pe³nego zabiegu Encanto potrzebna jest ta "oryginalna" odzywka, czy wystarczy "zwyk³a" z dodatkiem keratyny hydrolizowanej? Nie dam rady przebiæ siê przez wszystkie czê¶ci w±tku, ale mam wra¿enie ze kiedy¶ czyta³am tutaj o takiej mo¿liwo¶ci bardzo proszê nie zostawiajcie mojego pytania bez odpowiedzi
aluskaka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 00:58   #1458
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aluskaka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ponawiam pytanie: czy do pe³nego zabiegu Encanto potrzebna jest ta "oryginalna" odzywka, czy wystarczy "zwyk³a" z dodatkiem keratyny hydrolizowanej? Nie dam rady przebiæ siê przez wszystkie czê¶ci w±tku, ale mam wra¿enie ze kiedy¶ czyta³am tutaj o takiej mo¿liwo¶ci bardzo proszê nie zostawiajcie mojego pytania bez odpowiedzi
W keratynie encanto s± te¿ inne sk³adniki, nie tylko keratyna. Nie jestem pewna czy to dobry pomys³...
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 09:37   #1459
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aluskaka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny ponawiam pytanie: czy do pe³nego zabiegu Encanto potrzebna jest ta "oryginalna" odzywka, czy wystarczy "zwyk³a" z dodatkiem keratyny hydrolizowanej? Nie dam rady przebiæ siê przez wszystkie czê¶ci w±tku, ale mam wra¿enie ze kiedy¶ czyta³am tutaj o takiej mo¿liwo¶ci bardzo proszê nie zostawiajcie mojego pytania bez odpowiedzi
mo¿esz po³o¿yæ sam± keratynê i pomin±æ etap z nak³adaniem od¿ywki. Ja tak raz zrobi³am na grzywce. Od¿ywka do zabiegu posiada ró¿ne sk³adniki kto¶ je ju¿ tutaj wypisywa³ - zwyk³a od¿ywka nie zabezpieczy ci w³osów przed prostownic± i popalisz w³osy
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 10:25   #1460
aluskaka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

tym razem niedok³adnie napisa³am chcia³am u¿yæ oryginalnego preparatu zwanego przez was keratyna i etap od¿ywki z keratyna wykonaæ jak±¶ inna drogeryjna z dodatkiem keratyny tak jak sylwka37 napisa³a mam bardzo grube i d³ugie w³osy dlatego kupno samego preparatu prostuj±ce bardzo mi siê oplaci. Dziêki dziewczyny za odpowiedz ¿yczcie powodzenia...

Edytowane przez aluskaka
Czas edycji: 2013-08-12 o 10:26
aluskaka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 12:28   #1461
atomheart
Raczkowanie
 
Avatar atomheart
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny Mam pewien problem, i pewnie nie jestem pierwsza, ale przekopa³am siê ju¿ przez chyba 100 stron w±tku i nie znalaz³am odpowiedzi, wiêc proszê wybaczcie je¶li siê powtarzam. Moim problemem s± w³osy które siê sklejaj±. Tak, nie umiem znale¼æ innego okre¶lenia Jestem tydzieñ po encanto, przez pierwsze dwa dni w³osy by³y cudownie puszyste i proste, a teraz kiedy po umyciu na³o¿ê choæby najl¿ejsz± od¿ywkê (Joanna bez sp³ukiwania - sp³ukana po sekundzie), w³osy dos³ownie po 5 minutach od rozczesania zbijaj± siê w pozlepiane pasma - pisz±c o zlepianiu nie przesadzam bo muszê je na si³ê rozrywaæ rêkami bo szczotk± siê tego nie da rozlepiæ Zdesperowana myjê samym szamponem i nie nak³adam ¿adnej od¿ywki, ale wiem ¿e w ten sposób szybko zniszczê sobie koñcówki :/ A nawet bez od¿ywki i tak siê zlepiaj± tylko w mniejszym stopniu! Kto¶ mo¿e co¶ poradziæ?
atomheart jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 15:33   #1462
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aluskaka Poka¿ wiadomo¶æ
tym razem niedok³adnie napisa³am chcia³am u¿yæ oryginalnego preparatu zwanego przez was keratyna i etap od¿ywki z keratyna wykonaæ jak±¶ inna drogeryjna z dodatkiem keratyny tak jak sylwka37 napisa³a mam bardzo grube i d³ugie w³osy dlatego kupno samego preparatu prostuj±ce bardzo mi siê oplaci. Dziêki dziewczyny za odpowiedz ¿yczcie powodzenia...
Ale odzywka tez ma chronic przed temperatura chyba nie? Przeciez prostujesz po odzywce wlosy... :P


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 15:38   #1463
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

broñ bo¿e nie nak³adaj zwyk³ej od¿ywki i jej nie prostuj, bo spalisz sobie w³osy i bêdziesz musiala ciachn±æ do je¿yka
jak chcesz zrobiæ zabieg 1 preparatem to zrób cocochoco, albo encanto metod± mieszan±. nie oszczêdzaj na tym, bo pó¼niej wydasz 5razy wiêcej na odbudowanie w³osów o ile bêdzie jeszcze co
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 15:49   #1464
_ee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Zamówi³am zestaw do encanto, mam wszytstko przygotowane, prostownicê po¿yczon±, ale nie mam i nie znam nikogo kto ma suszarkê z zimnym lub s³abszym nawiewem. Nie chcê ryzykowaæ wyp³ukania keratyny. Czy w³osy mog± wysychaæ naturalnie(mogê po¶wiêciæ wiêcej czasu) w tych krokach, w których na instrukcji zaznaczone jest suszenie suszark±?

Co s±dzicie o niezmywaniu w ogóle tej od¿ywki, której trzeba zmyæ 50%? Gdzie¶ wyczyta³am, ¿e wówczas efekt jest jeszcze lepszy...

Edytowane przez _ee
Czas edycji: 2013-08-12 o 15:54
_ee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 15:52   #1465
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

jak bêdziesz czekac a¿ Ci naturalnie wyschn± to ci 3 dni zejd± wysusz tak± z ciep³ym, bo dziewczyny tutaj tak± robi±
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 16:07   #1466
_ee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
jak bêdziesz czekac a¿ Ci naturalnie wyschn± to ci 3 dni zejd± wysusz tak± z ciep³ym, bo dziewczyny tutaj tak± robi±

Na pewno mogê zaryzkowaæ? Szkoda byloby mi w razie czego¶ pieni±¿ków wydanych na zestaw i w³osków... Mam tak± suszarkê:
http://www.philips.com.pk/c/haircare...hp4824_02/prd/

I ostatnie pytanko, czy 50 ml starczy na w³oski do ramion ?
_ee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 18:46   #1467
carmen_89
Raczkowanie
 
Avatar carmen_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼/Warszaawa
Wiadomo¶ci: 320
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Hej Dziewczyny

podczytywa³am niegdy¶ pierwsz± czê¶æ tego w±tku, ale dopiero teraz siê zmotywowa³am, znalaz³am fryzjerkê, która robi w domu keratynowe prostowanie i dokona³am zabiegu z Encanto.
Mia³am w³osy rozja¶niane i farbowane oraz katowane prostownic± od 7 lat non stop

Oto efekty:
1. naturalny skrêt w³osów po samoistnym wysuszeniu
2. w³osy tu¿ po zabiegu (znacznie mi siê rozja¶ni³y ;/)
3. pierwsze mycie po 2 dniach i samoistnie schn±ce w³osy (trochê mokre)
4. tu ju¿ podsuszone suszark±
__________________

http://instagram.com/_vincia_xx#

aparatka od 11.o6.2o14
carmen_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 19:16   #1468
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez carmen_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny

podczytywa³am niegdy¶ pierwsz± czê¶æ tego w±tku, ale dopiero teraz siê zmotywowa³am, znalaz³am fryzjerkê, która robi w domu keratynowe prostowanie i dokona³am zabiegu z Encanto.
Mia³am w³osy rozja¶niane i farbowane oraz katowane prostownic± od 7 lat non stop

Oto efekty:
1. naturalny skrêt w³osów po samoistnym wysuszeniu
2. w³osy tu¿ po zabiegu (znacznie mi siê rozja¶ni³y ;/)
3. pierwsze mycie po 2 dniach i samoistnie schn±ce w³osy (trochê mokre)
4. tu ju¿ podsuszone suszark±
Moim zdaniem o wiele lepiej prezentuj± siê po umyciu ni¿ zaraz po zabiegu
I ¶wietne rzêsiska masz
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 20:02   #1469
carmen_89
Raczkowanie
 
Avatar carmen_89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼/Warszaawa
Wiadomo¶ci: 320
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem o wiele lepiej prezentuj± siê po umyciu ni¿ zaraz po zabiegu
I ¶wietne rzêsiska masz
To fakt, ja nie lubiê przylizanych w³osów i trochê ba³am siê tego efektu dziewczynki z 'Ringu'. Ale po myciu stan siê ustabilizowa³
__________________

http://instagram.com/_vincia_xx#

aparatka od 11.o6.2o14
carmen_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-12, 20:02   #1470
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez carmen_89 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny

podczytywa³am niegdy¶ pierwsz± czê¶æ tego w±tku, ale dopiero teraz siê zmotywowa³am, znalaz³am fryzjerkê, która robi w domu keratynowe prostowanie i dokona³am zabiegu z Encanto.
Mia³am w³osy rozja¶niane i farbowane oraz katowane prostownic± od 7 lat non stop

Oto efekty:
1. naturalny skrêt w³osów po samoistnym wysuszeniu
2. w³osy tu¿ po zabiegu (znacznie mi siê rozja¶ni³y ;/)
3. pierwsze mycie po 2 dniach i samoistnie schn±ce w³osy (trochê mokre)
4. tu ju¿ podsuszone suszark±
efekt super ale twoje naturalne te¿ mi siê podobaj±
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.