Rady dla studentek - o studiach, mieszkaniu, codzienności - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 08:45   #1381
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Rady dla studentek

Ja mam w mieszkaniu mikrofalówkę, jednak nie jest mi niezbędna. Oj może 2 razy podgrzałam zupę czy kotleta Z reguły przydaje się ludziom którzy lubią dania na szybko typu zapiekanki Ale z piekarnika zapiekanka smakuje o wiele lepiej
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 09:36   #1382
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Rady dla studentek

Nie mam mikrofalówki w akademiku, ale mam w domu i stwierdzam, że da się bez niej żyć Zupę można podgrzac na gazie, jakieś pierogi czy kotlety również. Biedronkowe krokiety czy naleśniki można podgrzewać na paltelni - sprawdzone. Może nie smakują rewelacyjnie, ale jak człowiek przychodzi głodny po całym dniu zajęć, to zje prawie wszystko Problem będzie tylko, jeśli zachce Ci się zapiekanki, domowej pizzy itd. , ale można sobie bez tego poradzić
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 10:10   #1383
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Rady dla studentek

Łaaa, ile bym dała za piekarnik

A co do mikrofalówki - jeśli mieszkasz w akademiku, warto nawiązać znajomości z sąsiadami - może któryś z nich będzie miał to cudowne urządzenie i problem rozwiązany
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 11:10   #1384
4si4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 31
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Nie mam mikrofalówki w akademiku, ale mam w domu i stwierdzam, że da się bez niej żyć Zupę można podgrzac na gazie, jakieś pierogi czy kotlety również. Biedronkowe krokiety czy naleśniki można podgrzewać na paltelni - sprawdzone. Może nie smakują rewelacyjnie, ale jak człowiek przychodzi głodny po całym dniu zajęć, to zje prawie wszystko Problem będzie tylko, jeśli zachce Ci się zapiekanki, domowej pizzy itd. , ale można sobie bez tego poradzić

W piekarniku przecież można, sprawdzone u TŻta


ale ogólnie jestem osobą uzależnioną od mikrofalówki, bez niej nie zrobię sobie ani śniadania ani obiadu ani kolacji, nawet herbatę sobie tam podgrzewam
jednak sądzę że da się bez niej żyć, bo mój TŻ w domu nie ma

może macie w domu taki grill przenośny? Warto wziąść do akademika, na nim można mase szybkich potraf zrobić, począwszy od jakiegoś mięska, po zapiekanki, pizze. Ale na prawdę wszystko można sobie tam podgrzać i jest pyszne a w warunkach domowych często ten grill stoi nieużywany
4si4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:11   #1385
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Rady dla studentek

Dziewczyny, co myślicie o takim forum kierunku gdzie byłby wszystkie informacje zawarte np dotyczące egzaminów i notatek?
Bo wiem że dużo osób np. nie ma konta na nk i po prostu nie przepadają za tym portalem.

Nie wiecie może, gdzie najlepiej byłby założyć takie forum?
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:22   #1386
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez yasminuuum Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o takim forum kierunku gdzie byłby wszystkie informacje zawarte np dotyczące egzaminów i notatek?
Bo wiem że dużo osób np. nie ma konta na nk i po prostu nie przepadają za tym portalem.

Nie wiecie może, gdzie najlepiej byłby założyć takie forum?
Heh wiesz w XXI wieku chyba nie ma kierunku, który nie miałby własnego forum + skrzynki mailowej. Wpisz w google np "darmowe forum" i bez problemu znajdziesz, teraz jest mnóstwo możliwości i też bardzo proste jest administrowanie takiego forum...
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 20:27   #1387
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Rady dla studentek

z doświadczenia powiem, że dużo lepiej sprawdza się mail niż forum nie trzeba tworzyć konta, można większe pliki wrzucać itd. ale to i tak wybór grupy/roku co zostanie założone
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 20:31   #1388
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Heh wiesz w XXI wieku chyba nie ma kierunku, który nie miałby własnego forum + skrzynki mailowej. Wpisz w google np "darmowe forum" i bez problemu znajdziesz, teraz jest mnóstwo możliwości i też bardzo proste jest administrowanie takiego forum...
Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
z doświadczenia powiem, że dużo lepiej sprawdza się mail niż forum nie trzeba tworzyć konta, można większe pliki wrzucać itd. ale to i tak wybór grupy/roku co zostanie założone
Dzięki dziewczyny
Jeszcze jakoś trzeba się dogadać z Panią Starościną
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 08:27   #1389
Shani91
Raczkowanie
 
Avatar Shani91
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Rady dla studentek

Hej Może mnie ktoś oświecić jak wygląda uroczyste wręczenie indeksów? Wiem, że to głupie ale mam dzisiaj iść na ten event i nie wiem czego się spodziewać..Będą tam każdego wyczytywać i będzie trzeba wychodzić na środek przed wszystkimi, żeby sobie odebrać ten indeks?Przerażają mnie trochę te studia..
Shani91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 08:30   #1390
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Rady dla studentek

Ja też dziś idę na rozpoczęcie ;D U nas ma być jakieś pasowanie, złożenie przyrzeczeń, ale jak to się będzie odbywało dokładnie ;d tego też jestem ciekawa ;d ale to już za parę godzin ;d stress ;d
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 08:51   #1391
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Shani91 Pokaż wiadomość
Hej Może mnie ktoś oświecić jak wygląda uroczyste wręczenie indeksów? Wiem, że to głupie ale mam dzisiaj iść na ten event i nie wiem czego się spodziewać..Będą tam każdego wyczytywać i będzie trzeba wychodzić na środek przed wszystkimi, żeby sobie odebrać ten indeks?Przerażają mnie trochę te studia..
u mnie dokładnie tak to wyglądało, wychodzisz na środek i odbierasz indeks z rąk rektora uczelni
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 08:53   #1392
Shani91
Raczkowanie
 
Avatar Shani91
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez seductivee Pokaż wiadomość
Ja też dziś idę na rozpoczęcie ;D U nas ma być jakieś pasowanie, złożenie przyrzeczeń, ale jak to się będzie odbywało dokładnie ;d tego też jestem ciekawa ;d ale to już za parę godzin ;d stress ;d
No dokładnie..stres..aż mnie w brzuchu skręca Niby nas tam nie zjedzą, ale mimo wszystko..tylu nowych ludzi. U nas też jakieś ślubowanie ma być..brrr..
Shani91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 09:33   #1393
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Rady dla studentek

Mam nadzieję że obejdzie się bez wychodzenia na środek po wyczytaniu ;D
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 09:43   #1394
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez 4si4 Pokaż wiadomość
W piekarniku przecież można, sprawdzone u TŻta

Niestety, nie ma piekarnka na wyposażeniu mojego DSu, a gdybym miała sobie go przywozić, to rzeczywiście wolałabym juz mikrofalówkę

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
z doświadczenia powiem, że dużo lepiej sprawdza się mail niż forum nie trzeba tworzyć konta, można większe pliki wrzucać itd. ale to i tak wybór grupy/roku co zostanie założone
Mój rok ma założonego i maila i forum. Forum "żyło" może do pierwszej sesji, zalogowana była najwyżej połowa studentów. Za to na pocztę roku wchodzi każdy i tam wymieniamy się informacjami, plikami, skryptami, adres podajemy wykładowcomi i w ten sposób kontaktujemy się z nimi w spraw np. odwołanych/przełożonych zajęć, kolokwów, zaliczeń. Bardzo wygodna rzecz

Co do tego wystąpienia po indeks: dziewczyny, nie ma się czego bać! Będzie tylu ludzi i tyle zamieszania, ze nikt nie zauważy, że to akurat wy odbieracie indeksy. No, chyba, ze z wielkim hukiem ktoś wyglebi się u stóp szanownego pana rektora, ale to są odosobnione przypadki i żadnej nie życzę. Też mam niechęć do publicznych wystąpień, ale w ogóle tej chwili nie kojarzę, co oznacza, ze nic strasznego się wtedy nie stało
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:02   #1395
Vinanti
Raczkowanie
 
Avatar Vinanti
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 355
Dot.: Rady dla studentek

*
__________________


Edytowane przez Vinanti
Czas edycji: 2010-12-31 o 10:57
Vinanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 10:05   #1396
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Rady dla studentek

Na rozdawaniu indeksów zazwyczaj wszyscy są zajęci poznawaniem osób siedzących obok i umawianiem się na piwo, więc nikt nie patrzy na to kto akurat wychodzi jak wygląda itp
U mnie akurat na obu kierunkach forum funkcjonuje świetnie, na pierwszym zalogowanych jest ok. 90% studentów i wszyscy aktywnie się udzielają. Dzięki temu przepływ informacji jest o wiele szybszy, ale wiadomo, że to zależy od osób... może po prostu socjolodzy są ponadprzeciętnie aktywni w wymianie poglądów ze społeczeństwem, a informatycy wiadomo - i tak większość czasu spędzają przed kompem więc na forum też często wchodzą
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:13   #1397
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Rady dla studentek

U mnie na 1 kierunku jest forum + poczta i to się dużo lepiej sprawdza niż sama poczta jak na 2 kierunku. Poza tym można tak ustawić forum, że konto może mieć tylko ktoś z roku, tzn. przy rejestracji podaje się dane, by nikt wam obcy nie buszował, a wy byście mogli swobodnie rozmawiać (czyt. bluzgać na prowadzących, jak brzydko was traktują )
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:50   #1398
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Rady dla studentek

A jakie forum polecacie? Bo w tym temacie to się w ogóle nie orientuje a jak wpisałam w google to parędziesiąt opcji mi wyskoczyło
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 13:59   #1399
wsapjestsuper
Raczkowanie
 
Avatar wsapjestsuper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 361
Dot.: Rady dla studentek

ja polecam grono.net
wsapjestsuper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 15:43   #1400
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Rady dla studentek

Heh, ja jestem ciekawa co będzie na naszej immatrykulacji, bo indeksów moja uczelnia już nie ma, a legitymację większość osób odbiera wcześniej
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:06   #1401
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Rady dla studentek

Jak pierwsze zajęcia? jak wrażenia? Ja tak szczerze mówiąc to obawiam się, że sobie nie poradzę i już myślę o przeniesieniu się na duuużo mnie ''prestiżową'' uczelnię.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:31   #1402
Shani91
Raczkowanie
 
Avatar Shani91
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 68
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Jak pierwsze zajęcia? jak wrażenia? Ja tak szczerze mówiąc to obawiam się, że sobie nie poradzę i już myślę o przeniesieniu się na duuużo mnie ''prestiżową'' uczelnię.
Nie zakładaj z góry, że sobie nie poradzisz. Początki zawsze są ciężkie, ale spróbuj chociaż jakiś czas się tam utrzymać. Dopiero wtedy zastanawiaj się nad przeniesieniem
A na rozdaniu indeksów rzeczywiście nie było tak strasznie Co prawda trzeba było wyjść na środek po usłyszeniu swojego nazwiska, ale atmosfera była bardzo luźna i przyjazna
Shani91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:38   #1403
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Shani91 Pokaż wiadomość
Nie zakładaj z góry, że sobie nie poradzisz. Początki zawsze są ciężkie, ale spróbuj chociaż jakiś czas się tam utrzymać. Dopiero wtedy zastanawiaj się nad przeniesieniem
Chcę poczekać do listopada, do pierwszego sprawdzianu i jeśli zaliczę to zostanę, a jak nie to się przeniosę, bo co jak co, ale wolę nie mieć roku w plecy.
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:40   #1404
seductivee
Zakorzenienie
 
Avatar seductivee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 426
Dot.: Rady dla studentek

shani91 - u mnie to samo Miło, przyjemnie Całkiem mi się podobało
Oh Peggy - nie zakładaj z góry że ci się nie uda Spróbuj Przecież cię to nic nie kosztuje
__________________

02.08.2008 - 12.11.2012 - 12.09.2015


seductivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 18:42   #1405
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Rady dla studentek

Czy ktoś, kto studiuje medycynę może polecić jakieś książki z anatomii?

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

seductivee- właśnie kosztuje Nie zaliczę pierwszego półrocza to jednocześnie mam rok w plecy, a wolę tego uniknąć. Dlatego wolę już teraz myśleć nad przeniesieniem się niż na ostatnią chwilę jak będę bardzo zdesperowana Już po prostu się szykuję na to, że może być taka możliwość, że będę musiała sie przenieść
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:13   #1406
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Czy ktoś, kto studiuje medycynę może polecić jakieś książki z anatomii?

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

seductivee- właśnie kosztuje Nie zaliczę pierwszego półrocza to jednocześnie mam rok w plecy, a wolę tego uniknąć. Dlatego wolę już teraz myśleć nad przeniesieniem się niż na ostatnią chwilę jak będę bardzo zdesperowana Już po prostu się szykuję na to, że może być taka możliwość, że będę musiała sie przenieść
Dużo się słyszy o legendarnym Bochenku, Skawinie i Pituchowej, więc muszą być dobre. A z atlasów Sobotta bądź Netter są najbardziej popularne.

Mogę zapytać gdzie studiujesz medycynę? Ja też w tym roku zaczynam.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 20:38   #1407
wanitatywna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Oh Peggy Brown Pokaż wiadomość
Czy ktoś, kto studiuje medycynę może polecić jakieś książki z anatomii?

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

seductivee- właśnie kosztuje Nie zaliczę pierwszego półrocza to jednocześnie mam rok w plecy, a wolę tego uniknąć. Dlatego wolę już teraz myśleć nad przeniesieniem się niż na ostatnią chwilę jak będę bardzo zdesperowana Już po prostu się szykuję na to, że może być taka możliwość, że będę musiała sie przenieść
Niestety nie studiuję, ale z tego co słyszałam od znajomych to Bochenek jest bardzo dobry. I Pituchowa.
BeaS, a Ty gdzie studiujesz?
Mam nadzieję, że się nie obrazicie jeżeli od czasu do czasu zadam Wam jakieś pytanie dotyczące studiów? W tym roku poprawiam maturę i zamierzam za rok też startować na UM. Do tej pory byłam przekonana o medycynie, ale teraz jestem rozdarta między medycyną a farmacją.
Zawsze też możecie napisać coś na tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469935
wanitatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 23:21   #1408
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez wanitatywna Pokaż wiadomość
BeaS, a Ty gdzie studiujesz?
Mam nadzieję, że się nie obrazicie jeżeli od czasu do czasu zadam Wam jakieś pytanie dotyczące studiów? W tym roku poprawiam maturę i zamierzam za rok też startować na UM. Do tej pory byłam przekonana o medycynie, ale teraz jestem rozdarta między medycyną a farmacją.
Zawsze też możecie napisać coś na tym wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469935
Napiszę PW. Wolałabym zachować anonimowość.
Pytaj. Choć teraz niewiele Ci mogę powiedzieć.
Na którą uczelnię się wybierasz?
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 23:49   #1409
GgochaA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 420
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez yasminuuum Pokaż wiadomość
A jakie forum polecacie? Bo w tym temacie to się w ogóle nie orientuje a jak wpisałam w google to parędziesiąt opcji mi wyskoczyło
Mój rok ma na fora.pl. Skrzynki mailowej nie mamy, wszystko załatwiamy na forum.
GgochaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 08:15   #1410
Oh Peggy Brown
Zakorzenienie
 
Avatar Oh Peggy Brown
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 618
Dot.: Rady dla studentek

ja medycyny nie studiuję, ale z anatomii opanować muszę to, co na medycynie, więc po to mi te książki są potrzebne... studiuję inżynierię biomedyczną

dziękuję za książki
__________________
Fizyka jest jak seks: pewnie, że może dawać jakieś praktyczne rezultaty, ale nie dlatego to robimy.

cudo <3
Oh Peggy Brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 19:46:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.