* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 15:57   #1351
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

sto lat i milion uśmiechów dla Ninki
Tort piekny, śmietanowy uwielbiam

Śniezynka, ten twój roller wygląda jak narzędzie tortur

Depilator- uzywam od lat, pachy i nogi nie uznaję za bolesne, bikini niestety nie daję rady. Nigdy nie mam gładkich nóg, bo częściowo się urywają a nie wyrywaja, i te urwane rosną tak jak po maszynce. Ważne dla mnie jest, że je przerzedza i są słabsze.
A sprzęt mam dość stary, ale raczej wystarczający, taki z nakładką masującą, która wlaściwie niewiele zmienia. ( http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx...2-3eb73398ca09 )
Tak, jak pisała Gosia, im dłuższe włoski, tym bardziej boli.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 16:19   #1352
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka watpie zebys mogla cos zdzialac sama z tym brzuchem , jak ogladalam dr 90210 to bylo bardzo duzo babeczek, szczuplych ale wlasnie z ta pozostala skora po ciazy , baardzo duuuuzo. Nawet ktorys z lekarzy wypowiadal sie ze taka rozciagnieta do maxa skora nie wroci juz do poprzedniego stanu, ale wiesz za tez kobity ktore po 3 ciazach wracaja do normalnosci. Cwicz dalej i moze jakos sie zmniejszy.Wydaje mi sie ze te nici moga cos pomoc, ale nie czytalam opini osob ktore sa juz po

ZŁOTE NICI PLUS stosowane są w zabiegach ujędrniających, zwalczających cellulit i rozstępy u osób, u których dotąd jedyną nadzieją na uzyskanie nienagannego ciała był zabieg operacji plastycznej.
Zabieg ZŁOTYCH NICI PLUS nie jest zabiegiem odchudzającym, jest on jednak skuteczny w 100% u pacjentów po 25 roku życia, którzy w wyniku dużego spadku wagi lub przebytą ciążą cierpią z powodu tzw. luźnej skóry na brzuchu, pośladkach, piersiach wewnętrznej stronie ud i ramion (trycepsy).


Moj maly zjadl zupe, przy koncowce lapie sie za bebech i mowi GLUBA JESTEM JUZ NIE CHCE , ALE GLUBA OJJ .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 16:47   #1353
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Parapet fajnie, ze znowu jestes I dzieki za opinie na temat depilatora Opowiadaj co robilas, jak Cie nie bylo

Monka musze poczytac wieczorem o tych niciach a ile kosztuje wogole operacja plastyczna brzucha???? Niezle Kartal sie od Ciebie tekstow nasluchal na temat Twojej sylwetki

Wiecej napisze pozniej, bo za chwilke mam klientke, a tak mi sie nie chceee.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 16:58   #1354
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka jeszcze rok nawet nie zlecial po porodzie , wiec cwicz i uzywaj kremow, pasow masazy wodnych i bog wie co jeszcze a moze cos jeszcze zdzialasz. Ciekawa jestem jak u Moniki to wyglada ona jest po 3 . Wiesz dobrze ze schudlas jeszcze w trakcie ciazy , wtedy na pocztku bo mialabysjeszcze dodatkowe tamte kilogramy . Ja bujam do lekarza a tak mi sie niechce ze szok. Na paznokcie przyszla?

Monika dawaj tu i pisz , czy ci brzuchol wrocil czy masz nadmiar skory i ile przytylas w kazdej ciazy i jak brzuch wygladal po kazdej.

No i Amelka tez weteranka po 3 dzieci.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-08-27 o 17:12
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 19:19   #1355
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka tak klientka byla na paznokciach i pielegnacji nog Tez mam nadzieje, ze z czasem cos sie zmieni moj brzuchol, kurka wodna mi tak sie marzy piercing w pepku, ze szok Ale wiem, ze to sie nigdy nie spelni, bo do konca nigdy nie pozbede sie tego czegos Trudno, trzeba z tym zyc ;-)

A my w prezencie od znajomej Meza dostalismy... saune haha trzeba ja zbudowac i bedziemy sie grzac
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 21:58   #1356
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja tylko na chwilkę bo już padam na glebę hehe spada mi kondycja (praca robi swoje)

Śnieżynko moje odczucia co do depilacji są podobne, trzeba depilować króciutkie włoski. Ja stosuję tylko i wyłącznie na nogi. Pach nie muszę a bikini nawet bym nie tknęła ze strachu
niezły gest miała koleżanka
Monka wyobraź sobie, że wciąż czekamy na aplikcję z przedszkola. Złożyliśmy już jedna i dostaliśmy odpowiedź meilem, że został przyjęty i mamy się nie martwić. Dalej nie wiem kiedy startujemy, co mamy mieć ile będziemy płacić szok


dla rozrywki właśnie moje dziecko bawi się na macie dla samochodów i pyta mnie gdzie może zaparkingać (zaparkować)

Edytowane przez zancia03
Czas edycji: 2009-08-27 o 22:00
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 22:02   #1357
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

a ja mam jutro dzień adaptacyjny, matko muszę jeszcze podpisać ciuszki i kupić pastę do ząbków.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 07:22   #1358
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

aljaka, napisz czy wyszedł dzień adaptacyjny dla dziecka czy dla mamy

Śniezynka, chyba musisz sobie jeszcze rok dać na ten brzuszek szkoda, że nie smarowałaś w ciąży, bo to pewnie wpływa. Poczytaj o abs na brzuch, mniej wymagające ćwiczenia niż a6w, a skuteczne. Czytałam gdzieś, że robienie dużej ilości brzuszków po pewnym czasie niewiele zmienia w budowie mięśni.
Są jakieś masaże na brzuszek ???
Sauna fiu fiu. Dobry prezent.

Nic ciekawego nie robiłam. Gonię do pracy, potem zrobię zakupy, dom ogarnę i dzień mi znika. W sobotę może na air show pojedziemy, jeśli będzie pogoda.
Za dwa tygodnie idziemy na wesele i dziś biegnę kiecki szukać, bo podobno w motivi są przeceny i nawet fajne sukienki. Szczerze, to jest to sklep, do którego właściwie nigdy nie wchodzę. Liczę na głupi fart, że może kupię coś.
Jak nie kupię to tragedii nie będzie, coś z szafy wygrzebię., Nic na siłę. Wrzesień będzie trudny finansowo dla nas, więc kto wie czy się tak nie skończy. Do 150 zł myślę, że mogę wydać na taką sukienkę na raz

Uwaga, w sephorze oddajac swoj stary tusz za darmo można dostać próbkę tuszu clinique. Ja oddałam taki hiperstary jakoś nigdy nie wyrzucam tych które się skończyły albo mi znudziły
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 12:54   #1359
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

w przedszkolu jest FAJOWSKO -tak mowi moja córcia .Oby tak dalej.
Dostałam dziś listę z wyprawką i jutro idziemy jeszcze chyba po zakupy.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:49   #1360
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
aljaka, napisz czy wyszedł dzień adaptacyjny dla dziecka czy dla mamy
było nawet fajnie, gdyby mnie tak głowa nie bolała. Panie bardzo opiekuńcze, cały czas podchodziły, rozmawiały z dziećmi, wyprawkę już oddałam. Ali powiedziałam że w przedszkolu Panie są jak rodzice, do nich chodzi się z problemami itp i że nie można się ich wstydzić bo to Pani pomaga, gdy wie co się dzieje itp, i Ala latała i ciągle o coś pytała. Alusia chodzi do przedszkola integracyjnego i w jej grupie będzie trójka chorych dzieci, jedna dziewczynka dzisiaj była.... poryczałam sie w domu. Miała 3 latla i była taka kochana, taka dzielna, kurcze los jest niesprawiedliwy (jak dla mnie to miała łagodne porażenie mózgowe) jeszcze raczkowała, ale jak dzieci podchodziły to wstawała i podpierała się, tak by się z nimi bawić, trzymała się jeną rączką i aż się trzęsła od wysiłku, ale nie poddawała się i stała, i tak wszystko obserwowała, starała się wymówić jakieś głoski nie mogę więcej pisać bo ryczę.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:50   #1361
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Piotruś śpiewa z radości bo Alula dała mu swojego prosiaczka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1140093.jpg (50,3 KB, 10 załadowań)
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 10:23   #1362
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kartalku spoznione, ale naprawde szczere zycznia z okazji 3 urodzinek


Fiu, fiu, ale tu cisza...

Alijaka
- naprawde wzruszajace to co piszesz o tym dziecku... A Piostrus widac szczesliwy, jak nie wiadomo co

Monka mam juz te przyrzad na rozstepy, od dzisiaj bede nim smigac Troche to boli, ale mysle, ze dam rade

Nie wiecie z jakich stron mozna sciagnac 8 minutowki ( 8 min. abs, leggs itd.. ) ???

Doridee cwiczysz ta Tamilee ???? I jak BP sprawdzila sie, czy nie stosowalas regularnie ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 12:37   #1363
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Najlepsze życzenia urodzinowe dla KARTALKA od Zosi z rodzicami!!!

aljaka Piotruś słodki

Śnieżynka widzę kolejne spadki wagowe. Teraz jesteś na górnej mojej granicy, bo u mnie to się ciągle waha od 64 do 66kg

W sobotę zgubiłam telefon Na szczęście numer uda mi się odzyskać, a telefon muszę jakiś skołować.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:13   #1364
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia a ile Ty masz wzrostu ??? Szkoda telefonu, ale przynajmniej numer pozostanie Ci ten sam. Ja jak mieszkalam w Polsce mialam Nokie, nie pamietam jaka, ale byla nowiusienka... opalalam sie, przyszla "kolezanka", pogadalimy i poszla, z tym ze chyba z moim tel. Do dzisiaj nie odzyskalam go
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 14:41   #1365
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Najlepsze życzenia dla Kartalka

Aljaka fajnie, że Alula chodzi do takiego przedszkola No i super, ze są takie przedszkola. Piotruś słodki

Edycia szkoda telefonu, współczuję. Jak nastroje przed jutrzejszym dniem??

Mieliście dni adaptacyjne? My w czwartek, piatek i dziś, ale tylko po godzince.. Ala całkiem nieźle, ale co sie dziwić - adoptuje sie już od pół roku Razem z paroma zaprzyjaźnionymi mamami zorganizowałyśmy dzis dzieciaczkom pożegnanie wakacji. Pojechaliśmy do Strusiolandii, było mnóstwo zwierzaków, które można było pogłaskać a do tego przejażdżka bryczką. Dzieciaki zadowolone
Natomiast wczoraj byłyśmy w cyrku - żenada i nigdy więcej

Śnieżynko nie ćwiczę bo nie mam kiedy A wstawanie o 6.00 rano to nie dla mnie Ale zamierzam powrócić do ćwiczeń jak Ala będzie w przedszkolu. Tamilee polecam, uważam że jest skuteczna Szkoda ze nic nie mówiłaś jak słałam paczkę, przegrałabym Ci
Co do BP to jest bardzo dobra, użyłam zaledwie kilka razy (może z 4 po 30 min.) i efekty były widoczne. Mam jeszcze ponad 1,5 tubki
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:02   #1366
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee ja jeszcze nigdy w zyciu nie bylam w cyrku Planowalam, zeby isc kiedys z dziewczynkami, ale poki co Sarenka jest za mala. Od kiedy zaczyna sie przedszkole, od 1 wrzesnia, tak jak szkola ??? U nas nadal trwaja ferie- jeszcze 2 tygodnie.

Te plytki z cwiczeniami nie sa takie drogie, wiec kupie na Ebay, ale nie moge znalesc tych 8 minutowek... tzn sa ale chyba w UK jak sie nie myle.

BP tez kupie, jak tylko bede miala okazje.

Ladne zdjecie w Avatarku Zawialo swiezoscia
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:51   #1367
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka te 8-minutówki są na youtube.pl.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:08   #1368
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Brrr... byłam u nas w punkcie ery i mi powiedział chłopak, że coś tam z tym moim numerem jest nie tak. Że pesel mojego tż-ta jest inny, a numer jest przecież na tż-ta i ja go od ostatnich ponad dwóch lat używałam i nie działo się nic.
Jedyne wyjście to do Krakowa do salonu jechać, ale chyba odpuszczę, bo od 8 września miałam mieć nr przeniesiony do tak tak-a. Telefon jest na tż-ta, a on robi do 18.30 teraz więc chyba damy spokój.

Śnieżynka ja mam 176cm. Nie ma co koleżanki zazdrościć.

Doridee jak przed jutrem? Zosia się cieszy, a ja mam powoli stresa U nas nie było godzin adaptacyjnych teraz.
Nie pamiętam czy oglądałam wcześniej te zdjęcia co Ala pazury maluje - super
No i avatar też fajniutki.


Baby co to jest BP? Bo mi to tylko stacja benzynowa się nasuwa na myśl a chyba nie o to chodzi
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:53   #1369
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Kartala przesyła Oskar z Żancią


Wszytkim dzieciaczkom zyczymy dużo sukcesów w nowym roku szkolnym!!!! A mamusiom znalezienia dobrej albo nawet wymarzonej pracy
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 19:06   #1370
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Spóźnione ale
NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA
Z OKAZJI 3 URODZIN
DLA KARTALKA
przesyła Iza z mamą
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 19:21   #1371
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Parapet- wiem, ze te 8 minutowki sa na Youtube, ale ja nie umiem stamtad sciagnac. Chcialabym je miec na plytce i na dvd wlaczac i przed TV cwiczyc, a nie przed takim malusienkim lapkiem Moze Ty wiesz skad albo jak sciagnac ??

Edytcia- BP---> Biala Perla do wybielania zebow Aaaa to jutro macie wszystkie oficjalne rozpoczecie. Fajnie, pewnie serducho wali, jak nie wiem co
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 21:22   #1372
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka aaa... dzięki, wiem już o co chodzi.
Nie powiem, że się nie denerwuję Mam nadzieję, że niepotrzebnie.

monka dawaj tu, jak tam po urodzinkach?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 22:02   #1373
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia zapomnialam wczesniej napisac, ze wzrostu Tobie zazdroszcze cholernie !! Pewnie, ze nie masz czym sie przejmowac, chociaz nie wiem czy pamietasz, ale jak pierwszy raz zostawilam Olivie to tez sie poplakalam, takie duze juz te nasze dzieci...

Doridee pewnie prasuje ubranka do przedszkola

Monka
sprzata po kolejnej imprezie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 07:52   #1374
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hello

Wszystkie mamusie siedza teraz pewnie w przedszkolach Porobcie jakies fotki z rozpoczecia roku Ciekawa jestem, jak Wam idzie, pewnie nie jedna sie dzis wzruszy...

Monka ale u Ciebie to chyba dzisiaj rozpoczecia nie ma, wiec pisaj co u Ciebie

Gosiu Szymonek prosze sie zameldowac co i jak u Ciebie

Iwona6 a Ty bidulko co sie nic nie odzywasz ??!!!

Madzia jak u Ciebie kochana ??? Ty juz zblizasz sie do terminu, prawda ???

Ja wczoraj upieklam buleczki maslane, tak pachnialo w domu ze szok, a ja na diecie Chcialam sprobowac, wiec ugryzlam jednego kesa, pozulam i ... wyplulam, bo nie moge takich rzeczy jesc Wszystkim smakowaly i poszly w mig. Malo roboty, a pychotka jak nie wiem,sama Olivia zjadla 4 buleczki

Moja sasiadka jest w szpitalu, ta ktora z mezem odprowadza mi Olivie do przedszkola... dlatego teraz gotuje dla nas i dla sasiada i jego syna. Codziennie cos pieke,zapraszam go na kawke, jest taki szczesliwy ze hoho Jutro jade ja odwiedzic, Olivia sie strasznie za nia stesknila. Wogole my ich a oni nas traktujemy jak rodzine w sumie z nimi nawet lepiej niz z rodzina

Maz sprezentowal mi wczoraj depilator Juz sie nie moge doczekac az dojdzie, bede wyrywac te chwasty Ma ktoras z Was taki ??? Jak sie sprawuje ???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg braun.jpg (20,6 KB, 4 załadowań)
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 07:54   #1375
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Brrr... żołądek podchodzi mi do góry. Ale stres Właśnie to samo sobie myślę, że te nasze dzieciaki już takie duże.
Ciekawe jak tam Zosia, pewnie teraz śniadanie kończą Mam nadziję, że nawet nie kwęknie. Jak zaszliśmy rano to było dopiero pięcioro dzieci i szóste, które tak dramatycznie płakało

Zacznę od nowa naklejki stosować, bo się umówiłyśmy z Zosią, że jak będzie chodzić ładnie do przedszkola, to jak uzbiera ileś tam naklejek to coś dostanie - już sobie upatrzyła w gazetce rossmana - dezodorant "Hannah Montana"


Śnieżynkaa Ty ile masz wzrostu?



EDIT:
Śnieżynka agentka z Ciebie niezła z tymi bułkami

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-09-01 o 07:57
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 07:57   #1376
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia to na ktora prowadzisz Zosie do tego przedszkola ?? Daleko macie ??? Robilas jakies fotencje ?? Ja mam tylko 171 cm... o wiele za malo.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 08:02   #1377
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U nas przedszkole czynne od 7mej do 16.30. O 8.30 mają śniadanie. Będziemy chodzić o 7.30 z domu. Do przedszkola mamy 300metrów, więc bliziutko. Nie robiłam zdjęć, żeby nie peszyć Zosi, porobimy jak pójdzie już na spokojnie, bo na razie to nie wiem jak będzie

Nie przesadzaj... to tylko 5cm... chociaż zamieniłabym sie , bo bym była w obcasach niższa od tż-ta przynajmniej, a tak to jestem jakieś 2cm wyższa w obcasach. Na szczęście tż nie ma z tym problemu
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 08:24   #1378
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia a spanie tez jest w przedszkolu ??? U nas otwarte jest od 7:45 do 12:15 a potem od 13:30- 16:00. W srody jest bez przerwy od 7:45-13:30... Troche dziwne te godziny, ale tak tutaj jest przewaznie na wioskach. W wiekszych miastach sa otwarte, tak jak w PL. W sumie 2 wioski dalej jest przedszkole na caly dzien, ze spaniem i obiadem... Nasze najprawdopodobniej w tym roku funkcjonowac bedzie ostatni raz, pozniej dzieci musza isc do innego, bo tutaj za malo dzieci jest... Jesli tak bedzie to wysle obie dziewczynki do przedszkola na caly dzien a ja do pracy

Niby malo 5 cm, ale dla mnie to duuuzo Moj TZet ma 189 cm, wiec by mi nie przeszkadzalo Ja w sumie lubie obcasy, wiec jakos sobie radze
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 08:29   #1379
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Alunia też już w przedszkolu Nie stresuję sie aż tak bardzo bo zna to przedszkola już bardzo dobrze, jednak teraz bedą inne zasady niż wtedy, obawiam sie trochę leżakowania, tego przebierania w piżamki Ala o dziwo też bardzo cieszy sie z przedszkola, poszła tam w podskokach i bez problemu sie rozstała Jedyny zgrzyt to wstawanie rano... Zazwyczaj śpi do 8.30 - 9.00 a dzis obudziłam ją o 7.30 bo na 8.10 musimy być na miejscu. Bidula pospałaby jeszcze, aż mnie serce bolało że muszę ją budzić

Śnieżynka
niezła jesteś Jak skończysz dietkę bedziesz jadła bułki, słodycze itp.??

Edycia Zosia jest chyba fanką "Hannh Montana", co? Ala kompletnie nie zainteresowana tym serialem
Naklejki dobre na wszystko Ja o nagrodach póki co nie wspominałam, moze pójdzie gładko bez wspomagaczy
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 08:38   #1380
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee moja Olivia nie ma pojecia nawet kto to jest Hannah Montana Ona wogole nie oglada TV Jak skoncze diete to bede jadla wszystko tylko w rozsadnych ilosciach. Dobre nawyki juz mi zostana, wiec mysle, ze problemu nie bedzie Slodyczy wogole (!)mi nie brakuje ale zjadlabym czasami paczka i makaron Kiedys jadlam dziennie minimum 1 tabliczke czekolady... teraz nie mam wogole na nia ochoty

Ostatnio Olivia mi marudzi, ze chce zolwia Kolezanka jej ma, wiec i ona chce... Najpierw kupie jej zabawkowego a pozniej pomysle....

EDIT: Doridee ile Ty wazysz i ile masz cm ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.