Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-08-02, 09:57   #1351
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez paputek00 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie do¶wiadczy³am super g³adko¶ci i miêkko¶ci o której pisa³a czê¶æ z Was. Mo¿e przyjdzie po umyciu?
Popo³udniu postaram siê wrzuciæ fotki "po"
ja mam szorstkie w³osy po ostatnim kroku, nie martw siê bêdzie ok. Daj znaæ jak umyjesz
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 08:27   #1352
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 3 064
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dzi¶ zamierzam wykonaæ zabieg z u¿yciem Encanto Liczê, i¿ bêd± mog³a po¿egnaæ siê z prostownic±, choæby na te kilka tygodni/miesiêcy. Co prawda, obecnie prostujê z doskoku i tylko w okolicach twarzy, kiedy w³osy mi siê wywijaj±. W³osy mam proste, jednak pusz± siê i s± podatne, czasem co¶ siê pofaluje, szczególnie w kontakcie z wilgoci±. Chcê na³o¿yæ preparat jedynie na grzywkê, pasma przy twarzy i ok 10cm od koñcówek na d³ugo¶ci.
Jestem zachwycona ogl±daj±c zdjêcia przed i po zabiegu, wiec wi±¿ê spore nadzieje
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszê,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 10:10   #1353
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Poka¿ wiadomo¶æ
Dzi¶ zamierzam wykonaæ zabieg z u¿yciem Encanto Liczê, i¿ bêd± mog³a po¿egnaæ siê z prostownic±, choæby na te kilka tygodni/miesiêcy. Co prawda, obecnie prostujê z doskoku i tylko w okolicach twarzy, kiedy w³osy mi siê wywijaj±. W³osy mam proste, jednak pusz± siê i s± podatne, czasem co¶ siê pofaluje, szczególnie w kontakcie z wilgoci±. Chcê na³o¿yæ preparat jedynie na grzywkê, pasma przy twarzy i ok 10cm od koñcówek na d³ugo¶ci.
Jestem zachwycona ogl±daj±c zdjêcia przed i po zabiegu, wiec wi±¿ê spore nadzieje
tylko ¿e to s± zdjêcia jak sama zauwa¿y³as PO zabiegu, a ostatnim krokiem zabiegu jest WYPROSTOWANIE. One po umyciu nigdy nie bêd± tak wygl±da³y, bo to jest niemo¿liwe. S± po prostu naturalnie proste i jak naturalnie proste w³osy siê wywijaj±. Je¶li masz problem z grzywk± to na 90% i tak bêdziesz musia³a j± prostowaæ.

Zabieg ma pomóc na puch, nie na wywijanie i wa³kujemy to co stronê... i wyczuwam, ¿e bêdziesz kolejn± osob±, która powie, ¿e zabieg siê nie uda³, bo w³osy dalej siê krêc± wiêc piszê zawczasu, ¿eby¶ przy wystawianiu opinii Encanto oceni³a stan w³osów po myciu (wyg³adzenie, po³ysk, puch), nie to, czy s± proste, czy nie.
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 10:36   #1354
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dok³adnie tak jak Miluuu pisze - ale mo¿e ty bêdziesz w tej czê¶ci osób które po zabiegu maj± proste w³osy a jest to mo¿liwe je¶li twoje takie s± tylko siê pusz± najpewniej po wysuszeniu suszark± bêd± proste po samoistnym suszeniu ró¿nie bywa
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 10:37   #1355
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 3 064
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
tylko ¿e to s± zdjêcia jak sama zauwa¿y³as PO zabiegu, a ostatnim krokiem zabiegu jest WYPROSTOWANIE. One po umyciu nigdy nie bêd± tak wygl±da³y, bo to jest niemo¿liwe. S± po prostu naturalnie proste i jak naturalnie proste w³osy siê wywijaj±. Je¶li masz problem z grzywk± to na 90% i tak bêdziesz musia³a j± prostowaæ.

Zabieg ma pomóc na puch, nie na wywijanie i wa³kujemy to co stronê... i wyczuwam, ¿e bêdziesz kolejn± osob±, która powie, ¿e zabieg siê nie uda³, bo w³osy dalej siê krêc± wiêc piszê zawczasu, ¿eby¶ przy wystawianiu opinii Encanto oceni³a stan w³osów po myciu (wyg³adzenie, po³ysk, puch), nie to, czy s± proste, czy nie.
...czyli i tak pomo¿e Bo mam z grzywk± w³a¶nie taki g³ówny problem, ¿e sie puszy, odstaje i wygl±da to ma³o ciekawie. Jedynie jak suszê kieruj±c du¿y strumieñ powietrza, aby j± wyg³adziæ w³a¶nie, jest ok. No i reszta w³osów bardzo siê puszy, szczególnie najgorszy jest pierwszy dzieñ po myciu. A jak siê pusz±, to i wykrêcaj± u mnie lekko, bo jak s± wyg³adzone, to s± ca³kowicie proste. Wiêc i tak wydaje mi siê, ¿e efekty bêda zadowalaj±ce, jak struktura w³osa ulegnie wyg³adzeniu.
Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
dok³adnie tak jak Miluuu pisze - ale mo¿e ty bêdziesz w tej czê¶ci osób które po zabiegu maj± proste w³osy a jest to mo¿liwe je¶li twoje takie s± tylko siê pusz± najpewniej po wysuszeniu suszark± bêd± proste po samoistnym suszeniu ró¿nie bywa
Dok³adnie tak uwa¿am Bo mam z natury w³osy proste, jako dziecko by³y grube i by³o ich bardzo du¿o, przy tym wiec by³y ciê¿kie i proste jak druty. Teraz mam ich ma³o niestety przez problemy z tarczyc± i spadek wagi i mimo, ¿e u¿ywam g³ównie naturalnych produktów i dbam o w³osy, w³a¶nie s± sianowate wiecznie [mo¿e to wina zio³owych szamponów i lekkich, nieobci±¿aj±cych od¿ywek bez silikonów....
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszê,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-08-03 o 10:40
EbonyLuna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 11:07   #1356
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja te¿ mam z natury proste w³osy, ale jak chce efekt idealnie prostych to i tak muszê je wysuszyæ suszark±. Podejrzewam, ¿e do ujarzmienia grzywki bêdziesz po prostu j± musia³a suszyæ, bo na proste w³osy po naturalnym wyschniêciu bym nie liczy³a. To graniczy z cudem
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 11:15   #1357
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 3 064
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ mam z natury proste w³osy, ale jak chce efekt idealnie prostych to i tak muszê je wysuszyæ suszark±. Podejrzewam, ¿e do ujarzmienia grzywki bêdziesz po prostu j± musia³a suszyæ, bo na proste w³osy po naturalnym wyschniêciu bym nie liczy³a. To graniczy z cudem
Ja w zasadzie zawsze suszê Tzn nie tyle suszê, co traktujê zimnym powietrzem z celu wyg³adzenia w³a¶nie i jednocze¶nie nadania objêto¶ci A u mnie akurat wilgotne w³osy potraktowane szczotka za naturalnego w³osia trzymaj± wyg³adzenie, jedynie czasem same koñce wywin± siê bardzo delikatnie, od kiedy w³osy mi mocno uros³y. Tylko puch mi sie robi niestety. A nie mogê u¿ywaæ wyg³adzaj±cych kosmetyków, bo teraz bardzo ³atwo w³osy mi ulegaj± obci±¿eniu Czasem nawet maleñka kropla olejku wtarta w koñce powoduje, ¿e zaraz po wysuszeniu wygl±daj± na t³uste.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszê,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 11:47   #1358
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w zasadzie zawsze suszê Tzn nie tyle suszê, co traktujê zimnym powietrzem z celu wyg³adzenia w³a¶nie i jednocze¶nie nadania objêto¶ci
a no to spoko czekamy na relacje
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:08   #1359
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ mam z natury proste w³osy, ale jak chce efekt idealnie prostych to i tak muszê je wysuszyæ suszark±. Podejrzewam, ¿e do ujarzmienia grzywki bêdziesz po prostu j± musia³a suszyæ, bo na proste w³osy po naturalnym wyschniêciu bym nie liczy³a. To graniczy z cudem
Moje po naturalnym wyschniêciu s± proste Z wyj±tkiem tych przy twarzy, bo opieraj± siê o ramiona co je troszkê zniekszta³ca. Nie s± oczywi¶cie takie jak po u¿yciu prostownicy ale z moimi naturalnie falowanymi to i tak rewelacja.
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 12:52   #1360
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
Moje po naturalnym wyschniêciu s± proste Z wyj±tkiem tych przy twarzy, bo opieraj± siê o ramiona co je troszkê zniekszta³ca. Nie s± oczywi¶cie takie jak po u¿yciu prostownicy ale z moimi naturalnie falowanymi to i tak rewelacja.
Czytaj posty, Ebony pisa³a:

Cytat:
Liczê, i¿ bêd± mog³a po¿egnaæ siê z prostownic±, choæby na te kilka tygodni/miesiêcy. Co prawda, obecnie prostujê z doskoku i tylko w okolicach twarzy, kiedy w³osy mi siê wywijaj±. W³osy mam proste, jednak pusz± siê i s± podatne, czasem co¶ siê pofaluje, szczególnie w kontakcie z wilgoci±. Chcê na³o¿yæ preparat jedynie na grzywkê, pasma przy twarzy i ok 10cm od koñcówek na d³ugo¶ci.
Jestem zachwycona ogl±daj±c zdjêcia przed i po zabiegu, wiec wi±¿ê spore nadzieje
Reasumuj±c: i tak bêdzie musia³a wyprostowaæ LUB wysuszyæ w³osy przy twarzy, ¿eby by³y proste.

Byæ mo¿e przez pierwsze dni nie bêdzie musia³a, ale problem nie zniknie, bo w³osy przy twarzy zawsze bêd± siê odkszta³ca³y, nawet je¶li z ty³u bêd± proste druty. W³osy przy twarzy nigdy nie bêd± proste je¶li bêd± sch³y naturalnie*

*mam tu na my¶li konkretn± sytuacjê, bo jest typ w³osów które i tak bêd± proste, jednak Ebony takich w³osów nie ma + w³osy zniekszta³cone przy ramionach, jak sama nazwa wskazuje, nie s± proste.



btw która¶ stosuje po zabiegu spray solny na w³osy?
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:04   #1361
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 3 064
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

I ju¿ po Oczywi¶cie teraz s± ca³kowicie proste, ale szczerze mówi±c by³y dok³adnie takie same [prócz grzywki] po podsuszeniu przez prostowaniem. Ale skoro trzeba potraktowaæ ¿elazkiem, to có¿ zrobiæ Trochê przerazi³a mnie ta temperatura, któr± musia³am zafundowaæ w³osom, bo jak ju¿ siêga³am po prostownicê, to tylko na150c. Teraz pozostaje mi czekaæ i oceniæ efekty z perspektywy czasu. Je¶li faktycznie ulegn± wyg³adzeniu, to bêdê w pe³ni zadowolona, bo nie oczekujê efektu drutów; zreszt± nie lubiê nawet jak w³osy wygl±daj± jak po dok³adnym, mocnym prostowaniu [i do tego takie 'ulizane ;p ], wolê raczej naturalno¶æ [tym samym lekkie wywijanie koñcówek kompletnie mi nie przeszkadza]. Wiêc my¶lê, ¿e jak puch zostanie ujarzmiony, to nie bêdê siê mia³a czego czepiaæ
Jutro zabieram siê za w³osy mamy; u niej efekty mog± byæ bardziej widoczne, bo ma sianowate, przesuszone rozja¶nianiem w³osy.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszê,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 13:17   #1362
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê przerazi³a mnie ta temperatura, któr± musia³am zafundowaæ w³osom, bo jak ju¿ siêga³am po prostownicê, to tylko na150c. Teraz pozostaje mi czekaæ i oceniæ efekty z perspektywy czasu. Je¶li faktycznie ulegn± wyg³adzeniu, to bêdê w pe³ni zadowolona, bo nie oczekujê efektu drutów; zreszt± nie lubiê nawet jak w³osy wygl±daj± jak po dok³adnym, mocnym prostowaniu [i do tego takie 'ulizane ;p ], wolê raczej naturalno¶æ [tym samym lekkie wywijanie koñcówek kompletnie mi nie przeszkadza]. Wiêc my¶lê, ¿e jak puch zostanie ujarzmiony, to nie bêdê siê mia³a czego czepiaæ
Jutro zabieram siê za w³osy mamy; u niej efekty mog± byæ bardziej widoczne, bo ma sianowate, przesuszone rozja¶nianiem w³osy.
w³osy s± chronione przez preparat, wiêc spokojnie jak widzisz jakie¶ brzydkie koñcówki teraz to id¼ je podci±æ od razu

co do pogrubionego - jak tak to powinna¶ byæ zadowolona, trochê mnie przerazi³o zdanie "Jestem zachwycona ogl±daj±c zdjêcia przed i po zabiegu, wiec wi±¿ê spore nadzieje", bo na tych zdjêciach s± przecie¿ same proste druty
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-03, 13:36   #1363
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 3 064
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
w³osy s± chronione przez preparat, wiêc spokojnie jak widzisz jakie¶ brzydkie koñcówki teraz to id¼ je podci±æ od razu

co do pogrubionego - jak tak to powinna¶ byæ zadowolona, trochê mnie przerazi³o zdanie "Jestem zachwycona ogl±daj±c zdjêcia przed i po zabiegu, wiec wi±¿ê spore nadzieje", bo na tych zdjêciach s± przecie¿ same proste druty
Od jakiego¶ czasu praktycznie mi siê nie rozdwajaj± Musia³am sporo podci±æ, kiedy w³osy zaczê³y mocno wypadaæ i naprawdê rzadko u¿ywam prostownicy, teraz mam ju¿ swoje naturalne w³osy i rzadko napotkam rozdwojon± koñcówkê.
Tak, ale wiele dziewczyn mia³o totalne siano przed zabiegiem, a po [i nie chodzi mi tylko o zdjêcia po na³o¿eniu i wyprostowaniu, ale po jakim¶ tam czasie] by³y o wiele, wiele g³adsze Nie mówiê, ¿e u wszystkich, ale zdecydowanej wiêkszo¶ci, w dodatku stan w³osów niejednokrotnie by³ katastrofalny, a u mnie to tylko puszenie, spowodowane wilgotnym powietrzem [i prawdopodobnie myciem w³osów zio³owymi szamponami 'na wypadanie'] Moje w³osy zdecydowanie wygl±daj± najlepiej na drugie dzieñ od umycia... [i zaraz po potraktowaniu nawiewem suszarki, kiedy jeszcze nie zaczê³y dzia³aæ na nie naturalne warunki ]
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszê,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-08-03 o 13:39
EbonyLuna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 07:21   #1364
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 664
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziewczyny czy do prostowania bêdê mog³a u¿yæ Encanto, które od roku czeka na wykorzystanie w szafce ? Jest rozwarstwione, ale jak nim potrz±chnê to wszystko wraca do normy
__________________
O¶wiêcim zaczyna siê wszêdzie tam, gdzie kto¶ patrzy na rze¼niê i my¶li: to tylko zwierzêta.
Theodor Adorno
Pomó¿ : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:32   #1365
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy do prostowania bêdê mog³a u¿yæ Encanto, które od roku czeka na wykorzystanie w szafce ? Jest rozwarstwione, ale jak nim potrz±chnê to wszystko wraca do normy
A masz pe³ne butelki czy odlewki?

Leobert na odlewkach pisa³, by wykorzystaæ w ci±gu 3 miesiêcy od otwarcia. Ja na pe³nej butli mam napisane, ¿e mam wykorzystaæ do maja 2014 roku.

Moje w du¿ej butli te¿ jest rozwarstwione i trzeba nim trzepn±æ
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 10:48   #1366
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 664
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
A masz pe³ne butelki czy odlewki?

Leobert na odlewkach pisa³, by wykorzystaæ w ci±gu 3 miesiêcy od otwarcia. Ja na pe³nej butli mam napisane, ¿e mam wykorzystaæ do maja 2014 roku.

Moje w du¿ej butli te¿ jest rozwarstwione i trzeba nim trzepn±æ
Niestety odlewki, a zosta³o mi ok. 40 ml wiêc chcia³am je wykorzystaæ. No trudno, kupiê nowe
__________________
O¶wiêcim zaczyna siê wszêdzie tam, gdzie kto¶ patrzy na rze¼niê i my¶li: to tylko zwierzêta.
Theodor Adorno
Pomó¿ : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 11:06   #1367
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

W³a¶nie, bo mnie te¿ zosta³o trochê odlewki (ok. 50ml), chcia³am zrobiæ koñcówki w³osów. Otwarte mam to od 3 miesiêcy, leobert pisa³ ¿eby do tego czasu zu¿yæ, ale w zasadzie czy mo¿e siê staæ co¶? Jest troszkê rozwarstwione, ale jak potrzepiê buteleczk±, to wygl±da OK. A dzisiaj u mnie jest na tyle ch³odne i orze¼wiaj±ce powietrze, ¿e mog³abym spokojnie oddychaæ w czasie suszenia

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-08-04 o 11:07
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:35   #1368
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
W³a¶nie, bo mnie te¿ zosta³o trochê odlewki (ok. 50ml), chcia³am zrobiæ koñcówki w³osów. Otwarte mam to od 3 miesiêcy, leobert pisa³ ¿eby do tego czasu zu¿yæ, ale w zasadzie czy mo¿e siê staæ co¶?
Nie stanie siê nic, je¶li data wa¿no¶ci produktu jest d³u¿sza. Nie wiadomo jakie butle ma leobert, ale nie wydaje mi siê, ¿eby mia³ do 2013 roku, bo przecie¿ du¿o tego sprzedaje.
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 12:48   #1369
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Odp: Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
Nie stanie siê nic, je¶li data wa¿no¶ci produktu jest d³u¿sza. Nie wiadomo jakie butle ma leobert, ale nie wydaje mi siê, ¿eby mia³ do 2013 roku, bo przecie¿ du¿o tego sprzedaje.
Dziêki, wiêc zaryzykujê
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 13:16   #1370
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 992
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
tylko ¿e to s± zdjêcia jak sama zauwa¿y³as PO zabiegu, a ostatnim krokiem zabiegu jest WYPROSTOWANIE. One po umyciu nigdy nie bêd± tak wygl±da³y, bo to jest niemo¿liwe. S± po prostu naturalnie proste i jak naturalnie proste w³osy siê wywijaj±. Je¶li masz problem z grzywk± to na 90% i tak bêdziesz musia³a j± prostowaæ.

Zabieg ma pomóc na puch, nie na wywijanie i wa³kujemy to co stronê... i wyczuwam, ¿e bêdziesz kolejn± osob±, która powie, ¿e zabieg siê nie uda³, bo w³osy dalej siê krêc± wiêc piszê zawczasu, ¿eby¶ przy wystawianiu opinii Encanto oceni³a stan w³osów po myciu (wyg³adzenie, po³ysk, puch), nie to, czy s± proste, czy nie.

U¿ywasz jaki¶ ¶rodków termoochronnych przy suszeniu w³osów? Bo ja swoje niestety muszê suszyæ ponad pó³ godziny na szczotce zeby by³y proste i jako¶ siê uk³ada³y na dodatek ciep³ym powietrzem, trochê siê bojê utraty wilgoci?

Mo¿e masz jaki¶ sprawdzony spray termoochronny który nie zawiera tych wszystkich wysuszaczy, sztucznych nab³yszczaczy itp?

Zamówi³am sobie olejek arganowy na te niesforne koñcówki dzi¶ odbieram z paczkomatu... zobaczê czy to co¶ pomo¿e, jak nie to po 10 robiê encanto
cynamonowaania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 16:48   #1371
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Siedzê z encanto na koñcach (tzn. w zasadzie to prawie od po³owy d³ugo¶ci) w³osów oraz na grzywce Jak pomy¶lê o suszeniu, to ju¿ p³aczê

Co do rozmowy o efektach, to chcia³abym powiedzieæ, i¿ u mnie przez jaki¶ czas w³osy s± idealnie proste. Mówi±c "idealnie" nie mam na my¶li drutów jak bezpo¶rednio po zabiegu, ale efekt naturalnie prostych w³osów. Po kilku tygodniach koñce widoczniej siê wywijaj±, ale w³osy nadal s± znacznie g³adsze, bardziej siê b³yszcz± ni¿ przed zabiegiem i s± milsze w dotyku oraz nie pusz± siê, czyli ca³y czas widaæ efekty zabiegu.
Poruszany by³ temat grzywki - otó¿ ja mam grzywkê na bok i przy encanto nie muszê ju¿ codziennie rano w³±czaæ prostownicy Wystarczy, ¿e wysuszê w³osy i fryzura sama siê uk³ada. Koniec grzywki mi siê delikatnie wywija, ale nie przeszkadza mi to wcale, bo czêsto zak³adam j± za ucho (jest do¶æ d³uga jak na grzywkê ) W dodatku grzywka jest jakim¶ fenomenem dla mnie, bo nawet jak w³osów nie wysuszê suszark±, to ona pozostaje prosta W moim przypadku bez suszenia nie osi±gam ani prostych w³osów ani mojego naturalnego skrêtu. W³osiska s± po prostu takie nijakie i albo muszê je potraktowaæ lokówk± albo prostownic± (ale wtedy prostownica bez dzielenia w³osy na pasma i na do¶æ niskiej temperaturze wystarczy kilka "machniêæ"). Nie wiem co by by³o, gdybym chcia³a wróciæ do moich naturalek, podejrzewam, ¿e zajê³oby mi to trochê czasu Ale akurat ja siê cieszê, ¿e mi ten zabieg w³osy prostuje, bo na tym mi g³ównie zale¿a³o. A ¿e w³osy w lepszej kondycji, to tym lepiej Jednak dobrze, ¿e zwracacie uwagê na to, ¿e to g³ównie ma pomóc w³osom przywróciæ ich ³adny stan Jak dla mnie sama nazwa "keratynowe prostowanie" jest myl±ca i by³am pocz±tkowo pewna i da³abym sobie rêkê uci±æ, ¿e to jest g³ówny cel zabiegu, a nie jaka¶ tam odbudowa

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-08-04 o 16:53
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:01   #1372
Marcioszka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja jutro odbieram przesy³kê, ale zabieg zrobiê pewnie w przysz³y weekend jak bêdê mia³a ca³y dzieñ wolny od pracy Ogólnie by³am dzi¶ w Hebe i szuka³am jakiej¶ od¿ywki z keratyn± bo akurat dzi¶ mi siê skoñczy³a ta co mia³am. Pani poleci³a mi kosmetyki firmy Organix, brazilian keratin therapy ale akurat jej nie mieli... Czy która¶ u¿ywa³a szamponu albo od¿ywki z tej serii?? Zastanawiam siê nad kupnem, kosztuje 30z³. Ostatnio u¿ywam szamponu Cece z keratyn± i kondycja moich w³osów znacznie siê poprawi³a, pomimo SLS Wiêc zastanawiam siê jaki efekt by³by po tym Organix'ie
Marcioszka822 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:26   #1373
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Gdzie kupujecie ten szampon CeCe? Przez internet czy stacjonarnie te¿ jest gdzie¶ dostêpny ?
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:26   #1374
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Marcioszka822 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jutro odbieram przesy³kê, ale zabieg zrobiê pewnie w przysz³y weekend jak bêdê mia³a ca³y dzieñ wolny od pracy Ogólnie by³am dzi¶ w Hebe i szuka³am jakiej¶ od¿ywki z keratyn± bo akurat dzi¶ mi siê skoñczy³a ta co mia³am. Pani poleci³a mi kosmetyki firmy Organix, brazilian keratin therapy ale akurat jej nie mieli... Czy która¶ u¿ywa³a szamponu albo od¿ywki z tej serii?? Zastanawiam siê nad kupnem, kosztuje 30z³. Ostatnio u¿ywam szamponu Cece z keratyn± i kondycja moich w³osów znacznie siê poprawi³a, pomimo SLS Wiêc zastanawiam siê jaki efekt by³by po tym Organix'ie
mi ta od¿ywka strasznie obci±¿a³a w³osy - by³y po niej t³uste odda³am kole¿ance u niej to samo ona odda³a swojej mamie która ma wysokoporowate w³osy sianowate i dla niej idealna , zachwycona ni±
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:41   #1375
Marcioszka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ogólnie mam pusz±ce siê w³osy, ale ostatnio trochê siê wyg³adzi³y, w dodatku nak³adam w najbli¿szym tygodniu Encanto, wiêc na razie siê wstrzymam z t± od¿ywk±
Marcioszka822 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:49   #1376
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Marcioszka822 Poka¿ wiadomo¶æ
Ogólnie mam pusz±ce siê w³osy, ale ostatnio trochê siê wyg³adzi³y, w dodatku nak³adam w najbli¿szym tygodniu Encanto, wiêc na razie siê wstrzymam z t± od¿ywk±
ja uwa¿am ¿e dla w³osów po encanto za mocna po zabiegu nie potrzeba ju¿ tak nafaszerowanych od¿ywek
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:49   #1377
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie kupujecie ten szampon CeCe? Przez internet czy stacjonarnie te¿ jest gdzie¶ dostêpny ?
co¶ kojarzê superpharm/rossmann, ale mogê siê myliæ, bo nigdy siê nimi nie interesowa³am
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:52   #1378
Marcioszka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Gdzie kupujecie ten szampon CeCe? Przez internet czy stacjonarnie te¿ jest gdzie¶ dostêpny ?
Teraz chyba jest coraz bardziej dostêpny, ja ostatnio w Kauflandzie widzia³am
Marcioszka822 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-04, 21:53   #1379
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziêki Chocia¿ chyba i tak najpierw wypróbujê szampon Biovaxu
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-08-05, 07:08   #1380
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 6 361
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Przeczytalam duzo stron, zeby nie bylo ze nie czytalam
ale nie znalazlam nic o Jantarze.. czy mozna go uzywac po tym zabiegu?

Olejowac juz widze, ze moge nadal farbowac po 2 tyg, a nie wiem co z Jantarem
ckin2u jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.