* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 21:10   #1291
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Też jakaś daleka rodzina w Niemczech mieszka i kiedyś od wielkiego święta jak się spotkaliśmy to też coś był temat o tych opłatach kościelnych

monka Śniezynce to chyba o kolor płytek/drewna chodziło


A ja się właśnie zastanawiam czy nie zaszczepić Zosi przeciwko grypie w tym roku - planuje któraś?

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-08-22 o 21:15
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:21   #1292
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia a no mozemy sie tylko domyslec co miala na mysli z ta brzoskwinka bo jest i takie i takie wyjscie


Sniezynka widzialas ta stronke? masz tam kilka stron to sobie zalicz a noz cos bedzie http://images.google.pl/images?hl=pl...title&resnum=1

http://www.sklep.gardenplanet.pl/tar...d153,1,pl.html

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-08-22 o 21:23
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:35   #1293
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Moniczko kochana chodzilo mi o kolor plytek Mamy juz wykopane conieco kolo domu i teraz musze cos wymyslec jak chce by to wygladalo, bo inaczej TZet zrobi to po swojemu, a on nie ma takiego gustu jak ja Schody tez sa, bo to polaczone z domem jest... Dom jest koloru losos, brzoskwinia cos w ten desen, dlatego podobne chce plytki. To nie beda kafelki typowe tylko jakies plyty TZet cos wspominal... Ale chce wiedziec mniej wiecej jak je ulozyc itd... wiesz o co mi biega

Edytcia zaraz wysle priva... niedawno sciagnelam do domu

Aljaka DZIEKUJE
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:39   #1294
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka a moze cos z tego http://www.bruk-bet.pl/index.php?s=produkty&ids=7,1,0 , a ja juz myslalam ze jakis bajeczny tarasik z drzekwami itd wymyslasz hehe, ale jak ogladam to cuda mozna zrobic , cos dodac inaczej ulozyc i fajnie wyglada
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:50   #1295
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No wlasnie jakis fajny uklad a juz calkiem inaczej moze wygladac taras. Na okolo niego chce takie doniczki z kwiatami, zaraz pokaze Ci o co mi chodzi.

Dzieki

EDIT: Takie cos ma byc na okolo tarasu :

http://www.diephaus.de/rand-wandbefe...riosteine.html

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2009-08-22 o 21:54
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:08   #1296
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka jak tak lukam na te tarasy to kolorystycznie sa mniej intensywne, a twoj pomarancz jest bardziej blady czy intensywny "Intensywne barwy kostki oraz płyt (wyrazista żółć, czerwień, niebieski, pomarańczowy) nie komponują się dobrze z zielenią ogrodu."Intensywne barwy kostki oraz płyt (wyrazista żółć, czerwień, niebieski, pomarańczowy) nie komponują się dobrze z zielenią ogrodu". Jeden rodzaj plyte kupujecie? cz dwa? zeby pobawic sie troche? napewno cos znajdziesz . Ja bym nie dawala tych donic , pisze ja hehe , nie lubie bawic sie w sadzonki. Widzialam jedna fotke , taras ktory tak wyglada jakby prawie wchodzil w las , yyy jakos tak haha cudny i hamaczek i pare zielska taki bym chciala O. Moze znajde to ci pokaze fotke
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:16   #1297
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka wlasnie u mnie brak koncepcji... Moze byc 2 kolorowy, zeby jakos inaczej wygladalo, nie tak prosto... A kwiaty ja lubie, naturalnie z umiarem Hamactek tez bedzie ;-) widzialam kiedys fajne zdjecie z ogrodu, z udzialem hamaku i baldachimu, efekt bombowy jak znajde to wkleje...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 22:28   #1298
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka koncepcja sie znajdzie ogladaj fotki, mozna cudowac, zaokraglac, ze schodkami, stopniami, scinane, odroznic mozna czesc do siedzenia i czesc np do schodzenia poziomami czy ksztaltem, jedna mozna dac polokraglo ze schodkami a druga czesc tarasu bardziej prosta , ciezko jest tak napisac, jakbym byla u ciebie to bym ci pokazala hahaha. A hamak jaki chcesz? od drzewa do drzewa czy te na stojakach drewnianych masywne? czy od sciany domu do drzewa czy jakiegos stojaka specjalnego?U nas ponad 200f kosztuja juz takie masywne i solidne i czaderskie szukaj

cos podobnego a w miejscu murku dasz te swoje doniczki http://www.jarmur.pl/uploads/images/...aturalnego.jpg, mozna poszerzyc , zmniejszyc

nie patrz ze to drewno , bo zamienisz je na plytki http://gardenplanet.pl/grafiki/galeria/105/295.jpg

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-08-22 o 22:32
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:33   #1299
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka szukam, szukam caly czas Moze cos znajde. Nie stac mnie tez na niewiadomo jakie cudenka Hamaku napewno nie na stelazach, bo nie podobaja mi sie i sa takie proste !! Fajne sa od drzewa do drzewa, ale nie wiem czy u mnie spasi No zobaczymy, jak to bedzie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:40   #1300
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

ha mam , fotka 8 i hamaczek na drzewach, super a i 7 ogrod a zwlaszcza to drzewo strasznie mi sie podoba i trawa http://forum.muratordom.pl/taras-inspiracje,t78343.htm
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 13:39   #1301
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka znasz ten przyrzad ??? :

http://www.allegro.pl/item704706525_..._cellulit.html

Chyba sie zdecyduje i kupie, tylko kurka wodna czy wato ?!?!
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 15:02   #1302
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witam niedzielnie

Śnieżynko spróbuj poszukać na różnych forach informacji o tym urządzeniu. Ja bynajmniej nie mam pojęcia czy naprawdę działa

Monka na ile Kartal będzie chodził do przedszkola?? Znasz już plan dnia? Mają dzieci przewidzianą drzemkę?

My w czwartek, piątek i poniedziałek mamy dni adaptacyjne dla dzieci. Myślę, że dowiem sie w koncu co muszę jeszcze kupić. Na razie dokupiłam tylko szczoteczkę. Na pewno jeszcze muszę kupić drugie kapcie, kubeczek do szczoteczki i co jeszcze nie wiem

Aljaka ja opisywałam ciuszki pisakiem do płyt. W przypadku ubranek chyba powinno wystarczyć. Opisałam też nim kubeczek ale po pewnym czasie napis sie zmył.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 16:02   #1303
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka23 - jak to migdał: powiększony i powodował ciągle choroby gardła i górnych dróg oddechowych + katar. Ale to ma po mnie. Ja też miałam mieć wycinany ale mama się nie zgodziła + jeździliśmy nad morze co roku i jakoś przeszło. Dlatego ja też nie chciałabym od razu wycinać. Zobaczymy jak będzie w tym roku. Bioaron już kupiłam

doridee - szczoteczka i drugie kapcie? to ja chyba muszę zadzwonić do przedszkola, bo nic takiego nie planowaliśmy. Ale że dwie pary kapci do przedszkola? A po co?

Tekst naszego synia do koleżanki, która stwierdziła, że nie wie, czy jeszcze do niego przyjdzie - "Niestety, ale ty jestes moja!"
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 16:03   #1304
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wstalam dzis o 14 zmusilam sie do wstania, bo lerzalabym w wyrku do jutra, wymeczylam sie z deka

Sniezynka nie mam takiego czgos, hmmm sama ciekawa jestem. Wydaje mi sie ze moze dzialac , ale w jakim stopniu to nie wiem i czy naprawde bedzie widac roznice. Z drugiej strony jak sie tak pomysli to sa przeciez urzadzenia do walkowania ciala fakt ze sa drewniane itp ale chodzi o walkowanie , tutaj tez sie walkuje ale sa igly, jezeli chodzi o cialo. Jak bylam w Pl na grzebieniu na twarz to wygladalo to jakby ktos iglami mnie kul, a to byl taki laser ktory poprawial wlokna kolagenowe i jak bylo ich mniej to czuc bylo bardziej te uklucia . Wiec moze dziala Kup i daj znac i tez kupie .

Doridee nic nie wiem, wiem tylko ze bedzie od 8 do 12 takze jedno wielkie nic Popytam w tym tyg bo w koncu na dniach bedzie wrzesien.

Aga u nas nie bylo chorobsk, ale zatkany nos, maly charczal z nosa nic nie lecialo i straszne chrapanie i bezdechy, wiec wyjscia nie bylo. Lekarka mi mowila ze duza czesc dzieci ma problemy z migdalem , ale w wiekszosci wraca wszystko do normy.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-08-23 o 16:06
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 17:09   #1305
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Niewiele pisza o tym, ale juz zdecydowalam ze kupie Mam nadzieje, ze sie sprawdzi.

Bylismy dzisiaj na dluugim spacerze, padnieta jestem. Olivia poszla jeszcze z sasiadami na cmentarz kwiaty podlac ;-)

A tutaj widze cisza, jak makiem zasial... w kocnu niedziela. U Was tez takie upaly ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:13   #1306
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Właśnie wróciliśmy z podwórka i jest zimnooo, brrr

Aga drugie kapcie właśnie do przedszkola bo mam tylko jedna parę do domku Źle mnie zrozumiałaś Szczoteczka też na pewno będzie potrzebna bo dzieci po śniadaniu myją ząbki (chyba wszędzie tak jest ). Nie wiem natomiast co do leżakowania mam kupić Poduszka, kocyk, zmianę pościeli, piżamka No i też strój gimnastyczny... nic u nas nie mówili Pewnie w czwartek sie dowiem to trzeba będzie zaliczyć szybkie zakupy.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 18:35   #1307
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka23 - no tak, w takim wypadku wycięcie to ulga dla dziecka.

sniezynka21 - u nas pogoda w sam raz na pójście na spacer i na wystawę psów. Taką dziś mieliśmy imprezkę czyli ciepło ale z lekkim wiaterkiem

doridee - fakt, coś musiałam źle zrozumieć. No właśnie, też myślałam o szczoteczce My do leżakowania mamy kupić tylko komplet pościeli 140x200 i to też chyba bez poduszki bez sensu, normalnie

Dodałam kilka zdjęć z dzisiaj - także z TŻ (jeszcze o tym nie wie )
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 19:15   #1308
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

ale mam lenia o ludzieco za dzien.

Aga superr fotki, hehe tz cie przeswieci , synus super twarz anioleczka , a ty to na pierwszej fotce? jak dziecko wygladasz
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:48   #1309
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee u nas dzieci zabkow nie myja w przedszkolu .Maja 2 razy w roku wizyte stomatologa, okulisty i lekarza ogolnego. Od nich zawsze dostaja rozne rzeczy np. pasy, szczoteczki, husteczki itd...

Aga fajne zdjecia, a Ty naprawde wygladasz baardzo mlodo, oczywiscie na plus dla Ciebie

Monka a ja znowu moglabym gory przenosic, wszystko chce mi sie robic Zrobilam wlasnie pulpety ( dietetyczne ;-) ) szt. 82

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-02-15 o 14:31
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 21:19   #1310
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka Ty śpiochu, tez bym chciała taki jeden dzień, wstać tak późno. Albo chociaż o 10tej

Śniezynka dzięki. Faktycznie masz speeda - 82 pulpetów OMG

agnieszka moim zdaniem to też na zdjęciu to góra na 25 wyglądasz
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 21:32   #1311
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka eeee tylko 82 sztuki , jakie to dietetyczne? bez maki i bez miesa ? A tak serio to jakie? na drobiu, cielecinie? i jakos gotowane na parze czy w piekarniku? Rozumiem ze taka ilosc mrozisz , odejmujac co zjecie. Ja nie potrafie zrobic , a to takie latwe, nie smakowaly mi jak zrobilam, nie wiem moze to kwestia wprawy , w sumie to raz chyba robilam i sie zrazilam, no bo jaka tu filozofia , uformowac kulki i ugotowac. Sos mi jakis taki koslawy wyszedl. Kurcze a lubie klopsiki nie wiem czemu ich nie robie a dla dzieci jeszcze lepsze niz kotlety . Dawaj przepis od A do Z, jutro zrobie smaka mi narobilas Ja sie rozkrece , dzis od tygodnia cwiczylam, strasznie sie objadlam w tym tyg , babcinym jedzeniem , ktore mnie rozleniwilo i wydymalo.

Edycia hehe nom ma sie te sposoby . Teraz kombinuje jakby tu tz-ta wkrecic w odprowadzanie dzidka do przedszkola . Dwa dni ja bede napewno bo bede bujac na anglika.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 21:38   #1312
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka te pulpety robilam z piersi z indyka Zmielilam 2 kg piersi, cebule, czosnek dodalam przyprawy, zrobilam kuleczki i usmazylam na teflonie, bez tluszczu. Te ktore jadlam podlalam woda i gotowe Te, ktore zamrozilam nie podlewalam, sa pol surowe. Sos bede robic zawsze na swiezo Ja bardzo lubie robic zapasy

Edytcia nie ma sprawy ;-)
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 10:45   #1313
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka23 - może nie prześwięci, bo w sumie to dobry TŻ jest

snieżynka - wow! tyle pulpetów! ale rozumiem Cię, jak robić to hurtowo, też tak lubię. Narobiłaś mi smaka. Może coś takiego zrobię?

Dzięki dziewczyny za komentarze co do zdjęć! To takie moje "dobre geny".

A u nas dziś w nocy była jazda. Wiktor sobie wymyślił, że chce z nami spać, nas złapało na bycie konsekwentnymi i tak to się ciągnęło ze dwie godziny I oczywiście jak się skończyło? Że chłopaki spali razem, a ja zła, wyniosłam się do drugiego pokoju! Spałam w sumie ze 4 godziny.
Ale nic, w przyszłym tygodniu biorę urlop, wyśpię się (może).
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:11   #1314
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Aga wspolczuje nocki, ja sie wyspalam . Tez kiedys tak myslalam , ze nie ma opcji aby maly z nami spal, ale zminilo sie to , nawet nie chodzi o to ze tak musialo byc (chocby ostatni tydz bo byla rodzinka), ale o moje podejscie i teraz mysle , ze jak maly rastaman zechce spac z nami to nie walcze . Widac tego potrzebuje , ale oby nie za czesto , wie ze to moje wyrko i tz-ta, a on ma swoje.

Sniezynka tez robie zapsy tylko nie takie ilosci . Zamrazalke masz chyba wielka , ta pozioma? bo do tej zwyklej nie ma bata zebys swoje zapasy zmiescila .

U nas dzis deszcz pochmurno
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 11:19   #1315
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka - mówisz? odpuścić? qrcze, ale boję się, że jak tak odpuszczę raz, drugi, trzeci (w różnych sprawach) to mi wyrośnie jakiś tyran nie wiem, czasem trudno znaleźć tę granicę, ile wolno, a ile już nie. A przecież dzieci się szybko uczą

to Cię nie pocieszę, u nas gorąco...
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 12:28   #1316
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Aga u nas jest tak, że Ala zasypia w swoim łóżku ale ZAWSZE do nas przychodzi w nocy. Czasem jest to godzina 2.00 a czasem 7.00. Ja odpuszczam, wychodzę z założenia że potrzebuje bliskości Co prawda mogłaby sie mniej rozpychać, czasem naprawdę wstajemy przez to niewyspani

Śnieżynka niezła jesteś z tymi zapasami Ja nie przepadam za mrożonym jedzeniem, chociaż jeszcze zależy ile czasu leży w zamrażarce. No właśnie, jak długo przechowujesz jedzenie?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 13:00   #1317
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka mam zamrazarke ta pozioma dlatego robie zapasy Stoi sobie w piwnicy, wiec nie przeszkadza mi w domu.

Doridee jak idziesz do restauracji tez nie robia Ci na swiezo Twojego zamowienia- wszystko jest mrozone. Ile trzymam ?? Hmmm roznie, az sie zje Bardzo czesto tak robie, ze gotuje a pozniej mroze. Czesto takie zapasy robie w zimie i latem gotowac nie musze Tylko wyciagam z zamrazarki i obiad gotowy

U mnie na szczescie nikt w nocy nie przychodzi Mala jak zasnie tak spi cala noc. Rano miewa takie dni, ze zaraz po wstaniu sie drze, Bog jeden wie czemu.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 13:21   #1318
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Aga wiem wiem o co dokladnie chodzi. Mysle ze z umiarem i tlumaczenie dziecku co i jak sprawdzi sie, a wy sie przynajmniej wyspicie. To tez zalezy jak ugodowy jest twoj maly czy szybko przyzwyczaja sie do roznych sytuacji, nie tylko tych dobrych. Powiem ci jak u nas bylo. Maly spal jakos do 2? roku sam , no problem. Poltora roku temu wrocilam do Pl na studia i chcac niechcac spal ze mna , albo z babcia . Byly loty, przyloty , zawsze cos w miedzy czasie jak sie sytuacja ustabilizowala , czyli naprzyklad na miesiac wrocilam do Angli , maly spal u siebie , oczywiscie zasypianie w pierwszy dzien byl poraszka bo mial spac sam, a potem zlecialo. I tak w kolko jak sie maly przyzwyczail do spania samemu to znowu lot do Pl. Ostatnio mial usuwany migdal to spal z nami, potem z 3 tyg spal sam i ten tydzien z nami bo rodzinka , od dzis bedzie spal sam . Tak mniejwiecej w czasie to bylo , mam slaba pamiec do czasu .


Sniezynka dlatego nie jem w restauracjach , tez za bardzo nie przepadam za mrozonymi, to zalezy jeszcze co. Bo taki bigosik rozmrazany jest gicior, ale mroze co nieco bo tak jak ty mam potem obiad z glowy , no i mrozonki tez sa zdrowe od czasu do czasu.

O ile pamietam to juz kiedys kiedys tez o tym jedzeniu zamrazanym pisalysmy

Mam tyle prania i prasowania ze to sie w pale nie miesci
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 14:25   #1319
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Coraz częściej dochodzę do wniosku, ze jakaś wyrodna matka jestem. Może dlatego, że Wiktor ma silny charakter? Już sama nie wiem, ale czasem mi źle być tym "złym policjantem". Tylko wiem, że nie może być (nie powinno?) dwóch "dobrych

Sorki, ale chyba jakiegoś doła łapię. Za dużo spraw na głowie no i niewyspana jestem Już nie marudzę.

monka - też się tak bujałam samolotem sama z Wiktorem. Za pierwszym razem stresa miałam okropnego czy sobie poradzę, ale za czwartym - rutyna
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 14:42   #1320
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka dokladnie tak, kiedys pisalysmy na temat mrozonego jedzenia Mnie tam wsio ryba, mi smakuje dlatego mroze
Ja tez mam prasowanie, ale umowilam sie z kolezanka i miala przyjsc o 13:00 i do tej pory jej nie ma :/

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Agnieszka widze ciezkie dni masz... jak mozesz myslec, ze jestes wyrodna matka ?? Przestan, chyba nie wiesz jak wyglada wyrodna matka !! Przestan tak myslec, uszy do gory
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.