Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-07-27, 10:37   #1261
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Odp: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Generalnie po paru myciach powinny przestaæ ¶mierdzieæ
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-27, 12:33   #1262
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 992
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
ja lubiê od¿ywkê dwufazow± stapiz sleek line, to silikonowy psikacz ale moje w³osy lubi± siê pl±taæ od k±d s± rozja¶nione i ta od¿ywka je ujarzmia

co do olejków u¿ywam tylko naturalnych w ilo¶ci 1-2 krople na ca³e w³osy albo tylko koñcówki. Lubiê migda³owy, monoi, konopny, kokosowy. Moja bratowa pakuje arganowy gdzie¶ od po³owy w³osów te¿ kilka kropli na wilgotne w³osy i te¿ s± ok

a przypomnia³o mi siê bardziej olejkowy jeszcze by³ organix coconut milk serum - te¿ bardzo fajne ale nie mam pojêcia gdzie to mo¿na w PL dostaæ

Btw dziewczyny zakupi³am od¿ywkê garniera goodbye damage i jest w miare fajna, natomiast po dodaniu do porcji od¿ywki 1 kropli olejku z rokitnika moje w³osy s± w idealnym stanie Nie podoba mi siê jej zapach, ale dzia³anie ma ca³kiem dobre Kto¶ próbowa³?
silikonami to raczej nie chcia³abym znów w³osów traktowaæ, ale mo¿e te olejki migda³owy, kokosowy lub arganowy spróbujê.


Po 4 myciu ju¿ w³osów(po prostowaniu keratynowym) stwierdzam, ¿e w³osy s± ciut bardziej lej±ce, bardzo miêciutkie i mi³e w dotyku, natomiast kilka dni temu pozby³am siê wszystkich suchych koñcówek, ¶cie³am ok 3-4cm w³osy.
Mam jeszcze problem z koñcówkami pocieniowanych w³osów(te¿ je ¶ciê³am wiêc nie s± przesuszone)- moje w³osy maj± d³ugo¶æ od 20 do 60cm(s± do¶æ mocno wycieniowane) i te najkrótsze wydaj± mi siê nadal do¶æ "niesforne" i trudne do ogarniêcia. Stara³am siê je wysuszyæ wczoraj przed snem na szczotce, ale nie jest to ten efekt(trochê siê pusz±), który chcia³am uzyskaæ. Mo¿e jak wklepiê w nie kilka kropel olejku bêd± ³adniejsze?

Przymierzam siê te¿ do encanto, bo patrz±c na efekt jaki Wy po nim otrzyma³y¶cie wydaje mi siê o niebo lepszy ni¿ to co mi wysz³o na g³owie Tylko postanowi³am poczekaæ minimum miesi±c od poprzedniego zabiegu, no i nie chcê siê katowaæ z tym sama jak widzê ile godzin Wam to zajmuje... raczej wezmê do spó³ki kole¿ankê
cynamonowaania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-27, 13:26   #1263
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez cynamonowaania Poka¿ wiadomo¶æ
Przymierzam siê te¿ do encanto
mo¿e zrób encanto tylko na tych pasmach niesfornych?
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-27, 14:28   #1264
Embrassement
Raczkowanie
 
Avatar Embrassement
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze¶æ dziewczyny Mo¿na siê do³±czyæ? Przed chwil± zamówi³am zestaw encanto z allegro od leoberta. A teraz siedzê i mam obawy. Czyta³am o tym du¿o, widzê efekty i podobaj± mi siê. Jednak bojê siê, ¿e u mnie co¶ nie wyjdzie i popalê w³osy czy co¶. Staram siê dbaæ o w³osy, olejujê, stawiam na naturaln± pielêgnacjê. Mam lekko falowane w³osy, lecz czasami prostujê. Wkurza mnie to, bo niby pielêgnujê, a te prostowanie wszystko niweczy. Wiêc postanowi³am zrobiæ sobie Encanto. Bêdzie mi robi³a znajoma fryzjerka w domu, wiêc mo¿e nie powinnam siê tak obawiaæ, bo powinna dobrze to wykonaæ. Sama bym chyba siê nie podjê³a. Wstawiê zdjêcia przed i po, jak ju¿ wykonam zabieg. Mam nadziejê, ¿e wszystko siê uda.

Edytowane przez Embrassement
Czas edycji: 2013-07-27 o 14:29
Embrassement jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-27, 14:56   #1265
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 992
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e zrób encanto tylko na tych pasmach niesfornych?

hmm... mo¿e spróbujê...
cynamonowaania jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-27, 14:59   #1266
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Embrassement Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny Mo¿na siê do³±czyæ? Przed chwil± zamówi³am zestaw encanto z allegro od leoberta. A teraz siedzê i mam obawy. Czyta³am o tym du¿o, widzê efekty i podobaj± mi siê. Jednak bojê siê, ¿e u mnie co¶ nie wyjdzie i popalê w³osy czy co¶. Staram siê dbaæ o w³osy, olejujê, stawiam na naturaln± pielêgnacjê. Mam lekko falowane w³osy, lecz czasami prostujê. Wkurza mnie to, bo niby pielêgnujê, a te prostowanie wszystko niweczy. Wiêc postanowi³am zrobiæ sobie Encanto. Bêdzie mi robi³a znajoma fryzjerka w domu, wiêc mo¿e nie powinnam siê tak obawiaæ, bo powinna dobrze to wykonaæ. Sama bym chyba siê nie podjê³a. Wstawiê zdjêcia przed i po, jak ju¿ wykonam zabieg. Mam nadziejê, ¿e wszystko siê uda.
ja sobie ca³kiem niedawno spali³am jedno pasmo w³osów, ale na³o¿y³am preparat raz jeszcze tylko na to pasmo i jest wszystko ok, wiêc g³owa do góry nic siê nie stanie z³ego
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-28, 09:20   #1267
_Issabell_
Przyczajenie
 
Avatar _Issabell_
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

pod³±czê siê i ja...."cieszê" siê, ze nie tylko u mnie efekt jest ¶redni...moje w³osy siê jako¶ mocno nigdy nie krêci³y, ale zawija³y siê ka¿dy w swoj± stronê, zamówi³am encanto na allegro, pobieg³am do znajomej fryzjerki...efekt pierwszego i drugiego dnia mnie powali³...nigdy nie mia³am tak piêknych i prostych w³osów...trzeciego dnia po ok.55 godzinach umy³am g³owê ty³ niestety mi siê wywija(na szczê¶cie tylko w jedn± stronê) boki s± ca³kiem ok..w³osy wygl±daj± jak po jaki¶ 5-6 godzinach jak kiedy¶ je prostowa³am prostownic±, szkoda bo liczy³am na du¿o lepszy efekt..
mam jednak¿e do was jeszcze takie pytanie..dosta³am kartkê z instrukcj± do encanto na której by³o napisane, ze potem mogê u¿ywaæ od¿ywki po myciu w³osów, ale szamponu nie, moja kole¿anka, która kupi³a z innego miejsca mia³a odwrotna informacjê, ze szamponu mo¿na u¿ywaæ, od¿ywki nie ..pytanie czy która¶ z was czego¶ u¿ywa³a i nie mia³a problemów?
_Issabell_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 09:27   #1268
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _Issabell_ Poka¿ wiadomo¶æ
pod³±czê siê i ja...."cieszê" siê, ze nie tylko u mnie efekt jest ¶redni...moje w³osy siê jako¶ mocno nigdy nie krêci³y, ale zawija³y siê ka¿dy w swoj± stronê, zamówi³am encanto na allegro, pobieg³am do znajomej fryzjerki...efekt pierwszego i drugiego dnia mnie powali³...nigdy nie mia³am tak piêknych i prostych w³osów...trzeciego dnia po ok.55 godzinach umy³am g³owê ty³ niestety mi siê wywija(na szczê¶cie tylko w jedn± stronê) boki s± ca³kiem ok..w³osy wygl±daj± jak po jaki¶ 5-6 godzinach jak kiedy¶ je prostowa³am prostownic±, szkoda bo liczy³am na du¿o lepszy efekt..
mam jednak¿e do was jeszcze takie pytanie..dosta³am kartkê z instrukcj± do encanto na której by³o napisane, ze potem mogê u¿ywaæ od¿ywki po myciu w³osów, ale szamponu nie, moja kole¿anka, która kupi³a z innego miejsca mia³a odwrotna informacjê, ze szamponu mo¿na u¿ywaæ, od¿ywki nie ..pytanie czy która¶ z was czego¶ u¿ywa³a i nie mia³a problemów?
Od¿ywka tylko to zabiegu !!!!!! Szampon mo¿na u¿ywaæ to po prostu mocno oczyszczaj±cy rypacz w³osów
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:14   #1269
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Czytam Wasze komentarze i stwierdzam, ze moje wlosy sa strasznie podatne na encanto =] po 3 tygodniach zaczely mi sie leciuteñko wywijac koñcówki, nadal nie moge ich nijak zakrêciæ, nawet pofalowaæ ale juz cale szczescie trochê odbi³y siê i nie mam juz takiego przyklapu. Nie wiem czemu az tak to na mnie zadzialalo, moze to wplyw prostownicy, robilam zabieg przy 230 stopniach. Ale moja mama widzac efekt tez chce sobie wyprostowac=]
dariaawaria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:44   #1270
laktoza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 693
GG do laktoza
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez dariaawaria Poka¿ wiadomo¶æ
Czytam Wasze komentarze i stwierdzam, ze moje wlosy sa strasznie podatne na encanto =] po 3 tygodniach zaczely mi sie leciuteñko wywijac koñcówki, nadal nie moge ich nijak zakrêciæ, nawet pofalowaæ ale juz cale szczescie trochê odbi³y siê i nie mam juz takiego przyklapu. Nie wiem czemu az tak to na mnie zadzialalo, moze to wplyw prostownicy, robilam zabieg przy 230 stopniach. Ale moja mama widzac efekt tez chce sobie wyprostowac=]
Jakie w³osy mia³a¶ przed zabiegiem? Mocno zniszczone?

Wydaje mi siê, ¿e encanto bêdzie lepiej dzia³aæ na zniszczone, suche w³osy.
Na moich w miare zdrowych po oko³o tygodniu i kilku myciach, w³oski dalej siê krêc± jak siê krêci³y, mo¿e s± troche bardziej b³yszcz±ce. Wydaje mi siê, ¿e jak w³osy nie s± jako¶ zniszczone to ta keratyna nie ma jak wnikn±æ g³êbiej we w³osy.
laktoza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:46   #1271
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez laktoza Poka¿ wiadomo¶æ
Jakie w³osy mia³a¶ przed zabiegiem? Mocno zniszczone?

Wydaje mi siê, ¿e encanto bêdzie lepiej dzia³aæ na zniszczone, suche w³osy.
Na moich w miare zdrowych po oko³o tygodniu i kilku myciach, w³oski dalej siê krêc± jak siê krêci³y, mo¿e s± troche bardziej b³yszcz±ce. Wydaje mi siê, ¿e jak w³osy nie s± jako¶ zniszczone to ta keratyna nie ma jak wnikn±æ g³êbiej we w³osy.
Te¿ siê zastanawiam czy to tak nie dzia³a, bo ja te¿ nie mam jakiego¶ spektakularnego efektu To znaczy moje w³osy nie s± ju¿ krêcone, ale koñcówki mi siê zawijaj± i owszem, w³osy s± bardziej b³yszcz±ce, ale a¿ tak jak na zdjêciach dziewczyn
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 12:48   #1272
Marcioszka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja siê zdecydowa³am, mam zamiar zrobiæ sobie zabieg w ci±gu najbli¿szych dwóch tygodni, ale z racji tego ¿e to moje pierwsze prostowanie, nie mam odwagi zrobiæ go sobie sama wiêc moje pytanie jest nastêpuj±ce: czy która¶ z Was wykonuje taki zabieg prywatnie w domu? Z racji na du¿± ilo¶æ postów i faktu ¿e to ju¿ 3 czê¶æ w±tku nie chce mi siê dok³adnie czytaæ wszystkiego
Marcioszka822 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 12:50   #1273
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Wiêkszo¶æ z nas robi zabieg w domu.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:03   #1274
Marcioszka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Chodzi mi, czy kto¶ zajmuje siê tym "zawodowo" i wykonuje zabieg komu¶. Znalaz³am kilka Pañ w serwisach og³oszeniowych ale zwykle wykonuj± go na CocoChoco a z tego co wyczyta³am po Encanto efekt jest lepszy...
Marcioszka822 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:07   #1275
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

a sk±d jeste¶?
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:18   #1276
Marcioszka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ooo w³a¶nie, zapomnia³am dodaæ ¿e z Warszawy
Marcioszka822 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:19   #1277
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

no to wejd¼ na gumtree z warszawy i tam poszukaj, bo wiem, ¿e np. du¿o z wroclawia siê og³asza, to mo¿e akurat
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:54   #1278
LUNCIA8
Raczkowanie
 
Avatar LUNCIA8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

cze¶æ dziewczyny
przeszuka³am forum, nie znalaz³am nic podobnego wiêc postanowi³am napisaæ

Mam w³osy d³ugo¶ci do ramion, s± STRASZNIE STRASZNIE sianowate, praktycznie nie jestem w stanie ich wyprostowaæ, je¶li ju¿ to efekt utrzymuje siê najwy¿ej pare godzin. Od jakiego¶ miesi±ca stosuje oleje, ogólnie dbam o w³osy i staram siê ich nie prostowaæ. Ale wiadomo- wygl±dam fatalnie.
Dlatego chcia³abym siê Was poradziæ- czy jest sens prostowaæ keratynowo? Czy przy tak strasznej szopie na g³owie bêdzie jakikolwiek efekt? Nie marze nawet o ca³kowicie prostych w³osach, wystarczy mi tylko wyg³adzenie a¿ wstyd mieæ takie w³osy ;D
LUNCIA8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:03   #1279
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LUNCIA8 Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ dziewczyny
przeszuka³am forum, nie znalaz³am nic podobnego wiêc postanowi³am napisaæ

Mam w³osy d³ugo¶ci do ramion, s± STRASZNIE STRASZNIE sianowate, praktycznie nie jestem w stanie ich wyprostowaæ, je¶li ju¿ to efekt utrzymuje siê najwy¿ej pare godzin. Od jakiego¶ miesi±ca stosuje oleje, ogólnie dbam o w³osy i staram siê ich nie prostowaæ. Ale wiadomo- wygl±dam fatalnie.
Dlatego chcia³abym siê Was poradziæ- czy jest sens prostowaæ keratynowo? Czy przy tak strasznej szopie na g³owie bêdzie jakikolwiek efekt? Nie marze nawet o ca³kowicie prostych w³osach, wystarczy mi tylko wyg³adzenie a¿ wstyd mieæ takie w³osy ;D
w³a¶nie na takich sianowatych efekt jest najlepszy
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 20:08   #1280
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LUNCIA8 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam w³osy d³ugo¶ci do ramion, s± STRASZNIE STRASZNIE sianowate, praktycznie nie jestem w stanie ich wyprostowaæ, je¶li ju¿ to efekt utrzymuje siê najwy¿ej pare godzin. Od jakiego¶ miesi±ca stosuje oleje, ogólnie dbam o w³osy i staram siê ich nie prostowaæ. Ale wiadomo- wygl±dam fatalnie.
Dlatego chcia³abym siê Was poradziæ- czy jest sens prostowaæ keratynowo? Czy przy tak strasznej szopie na g³owie bêdzie jakikolwiek efekt? Nie marze nawet o ca³kowicie prostych w³osach, wystarczy mi tylko wyg³adzenie a¿ wstyd mieæ takie w³osy ;D
warto robiæ
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:27   #1281
LUNCIA8
Raczkowanie
 
Avatar LUNCIA8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

tylko naprawde gwarantuje wam, ¿e a¿ tak sianowatych jeszcze nie widzia³y¶cie ;D

trochê siê boje ¿e jako¶ je spale czy zniszcze..
LUNCIA8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:31   #1282
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LUNCIA8 Poka¿ wiadomo¶æ
tylko naprawde gwarantuje wam, ¿e a¿ tak sianowatych jeszcze nie widzia³y¶cie ;D

trochê siê boje ¿e jako¶ je spale czy zniszcze..
je¶li bêdziesz robi³a wszystko wg instrukcji i nie ¿a³owa³a preparatów wszystko bêdzie ok.
Jak robi³am pierwszy raz te¿ siê ba³am a potem stwierdzi³am ¿e gorzej ju¿ byæ nie mo¿e i zaryzykowa³am i to by³ strza³ w dziesi±tkê
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:38   #1283
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 787
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dosta³am zestaw cocochoco i nie ma nic tutaj o odzywce i nie bardzo wiem o co chodzi.. w instrukcji jest podane ze mam umyc szamponem,wysuszyc, nalizyc keratyne wysuszyc i wyprowastowac.. ale co z odzywka??
inmemoriaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:40   #1284
LUNCIA8
Raczkowanie
 
Avatar LUNCIA8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
je¶li bêdziesz robi³a wszystko wg instrukcji i nie ¿a³owa³a preparatów wszystko bêdzie ok.
Jak robi³am pierwszy raz te¿ siê ba³am a potem stwierdzi³am ¿e gorzej ju¿ byæ nie mo¿e i zaryzykowa³am i to by³ strza³ w dziesi±tkê


okeeej, dziêkuje ;* chyba muszê zacz±æ szukaæ osoby, która by siê tego podjê³a bo jako¶ sama siê boje ;/
LUNCIA8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:50   #1285
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Poka¿ wiadomo¶æ
dosta³am zestaw cocochoco i nie ma nic tutaj o odzywce i nie bardzo wiem o co chodzi.. w instrukcji jest podane ze mam umyc szamponem,wysuszyc, nalizyc keratyne wysuszyc i wyprowastowac.. ale co z odzywka??
w coco jej nie ma tylko 2 preparaty w encanto s± 3 szampon , keratyna i od¿ywka
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:54   #1286
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 787
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka¿ wiadomo¶æ
w coco jej nie ma tylko 2 preparaty w encanto s± 3 szampon , keratyna i od¿ywka
no to ja dosta³am jeszcze odzywke moze po prostu chodzi o to zeby ja stosowac po zabiegu
inmemoriaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:59   #1287
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Poka¿ wiadomo¶æ
no to ja dosta³am jeszcze odzywke moze po prostu chodzi o to zeby ja stosowac po zabiegu
my¶lê ¿e tak - taki gratis dla ciebie od sprzedawcy
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:04   #1288
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LUNCIA8 Poka¿ wiadomo¶æ
okeeej, dziêkuje ;* chyba muszê zacz±æ szukaæ osoby, która by siê tego podjê³a bo jako¶ sama siê boje ;/
A skad jestes?


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 06:55   #1289
LUNCIA8
Raczkowanie
 
Avatar LUNCIA8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
A skad jeste¶?
Jarocin
LUNCIA8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 07:54   #1290
_Issabell_
Przyczajenie
 
Avatar _Issabell_
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Dziêkujê Sylwka za odpowied¼..

Ja to siê dzi¶ za³ama³am, po tygodniu i 3 myciach po prostowaniu efekt jest prawie, ze zerowy..w³osy mam strasznie suche, sianowate strasznie siê pl±cz±, u mojej przyjació³ki s± przyklepane i lej±ce (robi³a dzieñ przede mn±) zaczynam siê zastanawiaæ czy nie trafilam na jaki¶ trefny zestaw encanto
_Issabell_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.