* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 09:01   #1231
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

jestem ,jestem ,ale jakoś tak nie zawsze chce się pisać .

Wszystkim naszym kochanym jubilatom i jubilatkom życzę dużo szczęścia ,pogodnego dzieciństwa i udanego startu w przedszkolu.

Własnie byłam z Ninką w przedszkolu- myślę ,ze nie będzie problemu ,chętnie poszła do dzieci ,poprosiła panią ,ze chce iść do toalety i chce pić .
Najgorsze będzie tylko ranne wstawanie.
Jutro tez idziemy na troszkę .
Musze wyskakiwać z pracy ,żeby z nią pojechać bo zostało mi kilka dni urlopu i nie moge ich stracić ,bo będę potrzebowac na sprawy sądowe.
Może dziś wybiorę sie z Ninką na zakupy .Przydałyby sie jeszcze ze dwie pary dresów i skarpetki musze tez kupic bo juz na pół nogi sie robia .
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:57   #1232
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka Ty szczęściaro "dzieciaczkowa" W takim przypadku nie dziwi, że masz siłę i czas na sport Dawaj te fotki
U nas przerwa w przedszkolu cały sierpień. Też staram sie wypełniać jakoś czas Aluni, a to wypad do "kulek", a to na koniki, do babci itd. jakoś leci ale początki były ciężkie. Człowiek szybko przyzwyczaja sie do dobrego

Magda no właśnie, jak sie czujesz? Wszystko dobrze?

Gosiula ja też porannego wstawania sie obawiam, Ala lubi pospać
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 13:03   #1233
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee na następną sobotę idziemy na wesele do mojej kuzynki. Idziemy sami Zosię zostawimy u siostry tż-ta, pierwszy raz na noc, ale już jest uświadomiona, że mama z tatą jadą do "pani" a ona zostanie u Julki i Zuzi (córy tej siostry tż-ta) no i się cieszy. Będzie jeszcze w razie czego druga siostra tż-ta i powinno być ok. My zostajemy tam na noc i pewnie wrócimy najwcześniej koło południa w niedzielę.
Fajne te wierszyki

Śnieżynka Zosia do teraz wstaje najpóźniej o 6.30
Ale śmiejemy się z tż-tem, że jak się przedszkole zacznie, to pewnie będzie chcała spać jak najdłużej, a wtedy to już się nie będzie dało


Też właśnie muszę Zosi kupić jakieś dresy, żeby miała wygodnie w przedszkolu. I jeszcze piżamkę. I będzie koniec.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 14:43   #1234
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee - super no to moja Ala też nareszcie ma imienniczkę
To może ja będę pisać Alula albo Alutek, bo tak na nią wołam. Więc Alutek też we wrześniu debiutuje w przedszkolu.
no to wstawiam zdjęcia. Możecie zobaczyć jaka moja Alula jest wygodnicka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mamo wydaje mi się ze Petruli się tu nudzi.jpg (96,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1120347.jpg (83,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rozmowa.jpg (132,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przystawka.jpg (65,3 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 773Z1046.jpg (44,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130397.jpg (95,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jem.jpg (45,6 KB, 9 załadowań)
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 16:18   #1235
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej kochane

Wkoncu po dlugim czasie cos pisze...ostatnio to tylko dodawalam zdjecia na Nk bo na nic nie mialam czasu,jak wiecie bylismy na chrzcinach u tzta siory w amsterdamie,siedzielismy dwa tygodnie,mialam porobione mase zdjec bo troche zwiedzilismy i pech hcial ze tz przez glupote je wykasowalnaszczescie jego siostra tez robila i jak przyjada do polski to je dostaneostatnio bylismy tez troche w polsce,pozwiedzalismy troche np.slynny domek na glowie w Szybarku(fotki w albumie)dzieciaki mialy ogromna radoche,ale niestety nasz wyjazd do Chorwacji nie wypalia to przez to ze za tydzien przychodza majstry,tynkujemy dom z zewnatzr i malujemy wiec trudno,ale skorzysta moja siorka z rodzinka wiec fajnie ze chociaz komus sprawimy tym radosc

Ostatnio mialam szal przedszolnych zakupow-wszystkie przybory,ksiazki itp i na moje dwoje dzieci ktore ida do szkoly wydalismy ok.800zlno ale jak widzialam markowe plecaki z ta jaki jej tam-Hannah Montana czy jakos takto sie za glowe zlapalam 280zlale to teraz szal i co zrobic-ale na szczescie moja coreczka wolala torbe za 94zlmowie wam i miej teraz tak 4-5 dzieci to by zbankrutwala rodzinne smieszna rzecz,kuzwa powinni placic nie 60zl miesiecznie a conajmniej 300zl na dziecko to wtedy by to jakos bylo


Edytcia kochana-sorki ze ci nie odpisalam na smsa ale przeczytalam go a potem zapomialam,mowie wam ostatni miesiac to byla katastrofaale teraz powoli wszystko wraca do normy,sezon sie konczy,tz juz tyle nie pracuje,ma wiecej wolnego wiec mamay wiecej czasu dla siebie i dzieci,chcielismy jeszcze wyskoczyc do Solca Kujawskiego przed rozpoczeciem roku szkolnego bo podobno tam tez jest fajnie

Obiecuje ze nadrobie wszystko i bede juz eraz na biezaco
buziaczki dla ws i maluchow i witam nowe kolezanki
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 16:19   #1236
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

aljaka śliczne z Was dziewczyny, no i Piotruś też niczego sobie
A co to to jest przy wózku, jakaś doczepka boczna Pierwsze widzę i mi się podoba.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 17:26   #1237
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

aljaka, czy masz jakieś włoskie, greckie lub inne korzenie? Masz bardzo egzotyczną urodę. Piękna z ciebie kobieta, a tym samym dzieciaczki też śliczne. Widziałam, że wycięłaś męża. Można założyc sobie prywatny album i wtedy mają do niego dostęp tylko ci, których sama dodasz do przyjaciół. Poszperam w ustawieniach i może jakoś jaśniej napiszę.

Monika, zdjęć strasznie szkoda, ale najważniejsze to co wam we wspomnieniach zostało. Oj przybory drogie i zachęcają. Nawet ja nie mogę się powstrzymać jak widzę coraz to bardziej udziwnione zeszyty czy długopisy. Ostatnio widziałam taki który miał kartki z papieru pakowego, takie szaro-brązowe. Okładka też taka, że tworzyła z wnętrzem spójną całość, ale się powstrzymałam cena za zeszyt coś ok 10 zł

Śniezynka, żeby cię Olivka nie zakablowała, że ją tatą straszysz nie wytrzyma dziewczyna napięcia, zwierzy się i dopiero będzie
Oj też chcę takie dzieci co śpią do 10
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 19:16   #1238
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

edytcia - dobrze, już nie będę sorki... Wiktor też lubi śpiewać i całkiem dużo tekstu zapamiętuje. Tak gwiazda rośnie

doridee - ja zawsze chciałam mieć taką pracę. Po latach robienia czegoś innego mam w końcu coś, co lubię - spokojnie, bezstresowo, wolne popołudnia itp.

Sniezynka21 - u nas w rodzince to bardziej ja jestem ten "postrach". Ale fakt, jak powiem "Powiem tacie" to też działa. Czasami.

Dobra, to teraz mi powiedzcie, jak mam Wam pokazać zdjęcia? W albumie je już mam, ale co dalej? Bo chyba nie chcę, żeby był publiczny...

Na głowie szału nie robiłam, jedynie je podcięłam - ale i tak samopoczucie lepsze!
__________________
chwilowo bez podpisu


Edytowane przez aagnieszka
Czas edycji: 2009-08-19 o 19:20
aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:52   #1239
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika a to Ci się należy
Ale nic się nie martw, za rok może na Kaszuby pojedziemy to wtedy już na cały tydzień się zameldujemy u Was
No faktycznie szkoda zdjęć Dobrze, że szwagierka jakieś też ma.
800zł na dwóch - rozumiem, że to razem z książkami?

agnieszka spoko
Z Wiktora śliczny chłopak. Podobny do Ciebie, przynajmniej na razie tak mi się wydaje.

Ale fajnie, że coś ruszył nam wątek.

A monkę wciągło coś?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 22:32   #1240
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:26   #1241
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

hejka!!!!!
Widze ze doszly dwie osoby-fajnie nie przejdziemy na emeryture bo widze ze zaczyna cos sie ruszac
Witam cie Agnieszko i Aljaka

ALUTKA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!(troche spoznione ale szczere)

Sniezynka
ostatnio tak sie nasmialam z przygody twojego tz u fryzjerabedziecie mniec co do wspominaniaJak powiedzialam mojemu tz to powiedzial ze dobrze wiedziec na zapas(ze w pl nie pojdzie do fryzjera)
Zdiecia wkleje potem albo jutro.

Upaly u nas sa takie ze szok ponad 40w cieniu-koszmar,ale trza to jakos przezyc.

Kevin rozbija sie na rowerze-jezdzi jak kaskadowiec.O przedszkolu nawet niechce sluchac ,mowi ze wraca do zlobka
Co do wypadkow z siusianiem przeszly w historie ,a kupsztale jak do dzisiaj nigdy nie zrobil-tylko raz pod drzwiami sasiada

Gosiula a ty jeszcze przez te sady musisz do dzisiaj przechodzic,to juz tyle czasu 14miesiecy a oni cie drecza -dlugo.Zycze ci szybkiego i pozytywnego zakonczenia tych spraw.

Reszte napisze potem bo moj Maly placze narka
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 10:12   #1242
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
aljaka śliczne z Was dziewczyny, no i Piotruś też niczego sobie
A co to to jest przy wózku, jakaś doczepka boczna Pierwsze widzę i mi się podoba.
to jest taka doczepiana dostawka, trochę ciężko się z nią steruje wózkiem ale ogólnie rewelacja.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
aljaka, czy masz jakieś włoskie, greckie lub inne korzenie? Masz bardzo egzotyczną urodę. Piękna z ciebie kobieta, a tym samym dzieciaczki też śliczne. Widziałam, że wycięłaś męża. Można założyc sobie prywatny album i wtedy mają do niego dostęp tylko ci, których sama dodasz do przyjaciół. Poszperam w ustawieniach i może jakoś jaśniej napiszę.
ale mi miło, dziękuję nikt mnie jeszcze tak nie opisał, ja ogólnie mówię o sobie nijaki, przeciętny bladzioch, który po korekcie makijażu nabiera nieraz rysy zołzy....może te zamieszczone zdjęcia takie korzystne dla mnie są. Ale kiedy dziś zapodałam temat, przyjaciółka popatrzyła na mnie, to stwierdziła że coś może być na rzeczy.
Co do TŻ to rzeczywiście go powycinałam bo on ma opory do wszelakich form jak fora, czy np: NK (nie ma bata by tam założył konto).
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-08-20 o 10:18
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:34   #1243
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Aljaka potwierdzam - pikna jesteś a jaka laseczka, fiu fiu Wózek z tą dostawką superancki Ja za to jestem ciekawa co to za buciki Alulka ma na tym zdjęciu z wózkiem??? Wyglądają na bardzo wygodne
Aaa, dzieciaczki prześliczne

Aga z Wiktora super chłopak, przystojniak. Z Ciebie też śliczna dziewczyna, bardzo młodo wyglądasz Ile masz lat?

Djamelka dzieki za życzenia Szok, jakie upały nie dałabym rady To czekamy na fotki
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 11:54   #1244
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Aljaka potwierdzam - pikna jesteś a jaka laseczka, fiu fiu Wózek z tą dostawką superancki Ja za to jestem ciekawa co to za buciki Alulka ma na tym zdjęciu z wózkiem??? Wyglądają na bardzo wygodne
Aaa, dzieciaczki prześliczne
a to są butki REEBOK. Jest dużo fasonów i kolorów. Wygodne bardzo i łatwe do założenia, Alutek ubiera je sama. Teraz są wyprzedaże ja kupiłam je za 63zł, oj godne polecenia. Nadaja się nawet na najwieksze upały, nóżka się nie poci, a jak brudne to do pralki i już
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 12:50   #1245
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Aljaka a jakie Ala ma podejscie do braciszka?Mam tez takiego z 25maja

Aha co do tej tabeli z gwiazdkami to chcialam zrobic przez Kevinka ale on ma to daleko w.........ale za to na Sare dziala jak tralalalatak chce gwiazdki zdobywac ze az zajela sie Kevinem jak nigdyPodgrzewa mu kolacje,pilnuje go na osiedlu no zadziwia mnie i nawet wykula cala tabliczke mnozeniaLiczy gwiazki i mowi ze jak bedzie mniala 10 to mam jej kupic cos tam w sklepie perfume gume czy cos tak ze psikac mozesz nawet do buzi za 3euroNiewiedziala m ze moge takim czyms zadowolic core

Doridee no fajne bedziesz mniec zajecie ,z tego co wyczytalam to makijaze bedziesz robic cos takiego?JA tez bym chciala cos takiego robic ale nie makijaze bo guzik sie na tym znam,ale za to jzakies tipsy np.Jest to juz wyklepane w pl ,ale tu to dopiero modaBo francuzi to zacofani.
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 12:59   #1246
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Djamelka to bierz sie za tipsy i wprowadzisz nową modę U nas to naprawdę jest na to szał Ja nie lubię, i nie zrobię sobie sztucznych paznokci
Co do makijaży to tylko zajęcie dodatkowe. Ale są coraz większe szanse na inny biznesik

Aljaka super te butki Nigdy jakoś nie zwracałam na te sportowe firmy, ale skoro polecasz to chyba poszukam. A piętkę mają usztywnianą? Podeszwa elastyczna?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 13:21   #1247
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee fajne masz te zainteresowaniaja kiedys tu szukalam wizazystki by mi dopasowala jakis makijaz ktory pasowalby do mojej twarzy ,i wiesz co?Jak mnie wymalowala w jakis roz jak swinka pigi to do domu wracoalam z glowa mniedzy nogami-Bylo to gdzies z 5lat do tylu.Teraz widzialam w sklepie yves Rocher wywieszke ze tez robia takie *******y-i tak sie zastanawiam czy doradza mi cos fajnego czy znowu pieniazki w bloto i powrot z glawa mniedzy nogami
Wogole uwazam z e tu ludzie nie znaja sie na niczymmlode mezatki chodza ubrane jak babcieJAk np nie jade do pl ze 2 lata to tez wygladam tak,potem dopiero po wjezdzie do pl zdaje sobie sprawe ze ubrana jestem jak wsiura i perwsze co robie to sklepy i zmiana ciuszkow.
Kiedys myslalam ze Fr slynie z mody i wogole a to gowno prawka Same wiesioki !
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 14:38   #1248
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez djamelka Pokaż wiadomość
Aljaka a jakie Ala ma podejscie do braciszka?Mam tez takiego z 25maja
wiesz mi to aż już głupio pisać, bo czasami mi się wydaje że mi nikt i tak nie uwierzy. Alula traktuje Piotrka jak kogoś praktycznie na równi ze mną czy tatą. Na początku to nawet miała na jego punkcie fizia, tylko braciszek i braciszek. Nasza rodzina to braciszek, tata i mama. Bałam się głównie u niej nie tyle jakiejś zazdrości tylko poczucia zagrożenia. A ona mnie strofuje że Piotruś nie może być sam, że on nie rozumie że ja jestem w drugim pokoju (kiedyś jej to tłumaczyłam), że jak on mnie woła to jest mu źle i mam się nie guzdrać. A kiedyś go przytuliła i powiedziała:
kocham cie Piotruś, dobrze że już nie jesteś w brzuchu, bo mogę cię przytulić, a mama może mnie wziąć na ręce.
Teraz jest z babcią i ciocią na wakacjach i podobno ciągle o nim opowiada, jaki on jest mądry, jaki duży, jak trzeba do niego mówić itp.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Aljaka super te butki Nigdy jakoś nie zwracałam na te sportowe firmy, ale skoro polecasz to chyba poszukam. A piętkę mają usztywnianą? Podeszwa elastyczna?
podeszwa elastyczna bardzo fajna, a piętka lekko usztywniona, poszukam zdjęcia to będziesz wiedziała o co mi chodzi. Kumpeli też się spodobały i poszła kupić swojej córci i też jest zachwycona. Alutek jak jest b. gorąco nosi je bez skarpetki, dlatego dokupiłam skórzaną cieniutką wkładkę i nie ma zapaszków.

o są tu, kurcze te chciałam ale nie było rozmiaru, a na allegro z przesyłką trochę wychodzi, a ja wtedy oj poszalałam z bucikami. Tu widać piętkę:
http://www.allegro.pl/item712843972_..._buggy_19.html
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-08-20 o 14:59
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:01   #1249
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

tu znalazłam jakieś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg but1.jpg (15,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but2.jpg (25,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg but3.jpg (49,3 KB, 12 załadowań)
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 15:11   #1250
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Aljaka superowe te buciki Te Twoje bardziej mi się podobają kolorystycznie, ale są pewnie mniej praktyczne bo jasne Szkoda, ze są tak powycinane, na jesień sie nie nadają a lato już sie kończy Może w przyszłym roku
Jakie masz jeszcze sprawdzone firmy obuwia dla dzieci, oczywiście zdrowe (skórzane lub z oddychających materiałów, elastyczna podeszwa, sztywny zapiętek..)
Naprawdę aż trudno uwierzyć, że Alunia jest taka dojrzała, potrafi zrozumieć i szczerze kochać braciszka, aż sie wzruszyłam
W ogóle chyba wysoka jest? Wygląda poważnie na zdjęciach, i na taaaką dużą

Pisała do mnie na gg Magda - u niej wszystko dobrze, do porodu zostało jeszcze 10 tyg., jest coraz ciężej Teraz ma urlop i nie moze z domku pisać, tylko nas czyta. Oczywiscie Was pozdrawia
My też Cię pozdrawiamy nasza ciężaróweczko

Djamelka no co Ty! Ja też zawsze myśląc o francuzkach widzę eleganckie paniusie Ale to chyba kiedys bardziej tak było

Aaaa, a propos pazurków to właśnie przed chwilą sfociłam Aluśkę jak sobie pazury malowała - zdjecia w albumie, uśmiałam sie z niej
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2009-08-20 o 15:15
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:21   #1251
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witka , ale padniete jestem

Aljaka cudne masz te dzieciaczki, sama tez ciasteczko jestes. Moj tz taki sam do upubliczniania fotek jak twoj, zreszta ja tez .

Doridee a taka jazda na koniu zdrowa jest dla takich malych dzieci? gdzies mi sie o uszy obilo ze dzieci powinny od 5 lat smigac na koniach, ale ile w tym prawdy to nie wiem


Sniezynka ty to powinnas trzaskac dziecko za dzieckiem hehe, cory masz ale jakby ich nie bylo. Szczesciara . Jak to roznie w zyciu jest rozlozone , jedne mamuski chodza przez pierwszy rok na rzesach a drugie sie wsypiaja hehe. Pewie jakbys teraz miala chlopczyka to by ci dal popalic . Wiec na 63 sie zatrzymujesz? jestes tego pewna? Ja od paru dni nie cwicze i chodze jak zbity pies, czekam az rodzinka wybyje do domu


Aga wysylam ci zaproszenie bo tez chce skana zrobic

Ja dzisiaj robie urodzinki , troche szybciej niz powinnam , ale korzystam z pelnej chaty.

Bylismy wczoraj w Londynie, padlam jak wrocilismy, rodzinka pozwiedzala a mysmy poszlajali sie po sklepach. Nie wiem czy wyrobie jak pojedziemy do Thomas landu, taki hektar .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 15:40   #1252
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Aljaka superowe te buciki Te Twoje bardziej mi się podobają kolorystycznie, ale są pewnie mniej praktyczne bo jasne Szkoda, ze są tak powycinane, na jesień sie nie nadają a lato już sie kończy Może w przyszłym roku
Jakie masz jeszcze sprawdzone firmy obuwia dla dzieci, oczywiście zdrowe (skórzane lub z oddychających materiałów, elastyczna podeszwa, sztywny zapiętek..)
Naprawdę aż trudno uwierzyć, że Alunia jest taka dojrzała, potrafi zrozumieć i szczerze kochać braciszka, aż sie wzruszyłam
W ogóle chyba wysoka jest? Wygląda poważnie na zdjęciach, i na taaaką dużą
oj ja to wiecznie wzruszona chodzę, a wygadana jest oj jest - ale sama ja tego nauczyłam. Jako dziecko i potem bałam się odezwać - wiesz dzieci i ryby.... dlatego obiecałam sobie że moje dziecko będzie miało prawo głosu, i dotrzymałam słowa.
a co do butów to teraz kupuję sportowe ,e na zimę trafiłam wyprz w adiddasie i nabyłam takie trekingowe goratex itp wypasik. w zeszłym roku chorowałam na trampki i convwersy głównie next (można kupic na allegro nowe) Ja kupuję tkie buty żeby stopa nie czuła ze coś na niej jest, miękka podeszwa itp. Next pod tym względem ma fajne butki.
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja

Edytowane przez aljaka
Czas edycji: 2009-08-20 o 15:42
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:39   #1253
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość

Aga wysylam ci zaproszenie bo tez chce skana zrobic

Ja dzisiaj robie urodzinki , troche szybciej niz powinnam , ale korzystam z pelnej chaty.

Bylismy wczoraj w Londynie, padlam jak wrocilismy, rodzinka pozwiedzala a mysmy poszlajali sie po sklepach. Nie wiem czy wyrobie jak pojedziemy do Thomas landu, taki hektar .
Nie ma sprawy. Ale Ci zazdroszczę tego Londynu Kocham to miasto!!!

edytcia - a panie w żłobku uważają, że to skóra zdjęta z tatusia. Nawet go nazywają "mały D."

alijaka - również witam

doridee - hmm, no 3 dziesiątki już jakiś czas temu minęły

Powiedzcie mi, czy jakoś będziecie przygotowywać nasze małe do przedszkola? Ja mam zamiar pójść do naszej dr w przyszłym tygodniu. Mam nauczkę ze żłobka - od września do stycznia / lutego Wiktor non stop chorował. Szczyt był w lutym - dosłownie co 3 dni I trafiliśmy do dr, która przepisała tyle różnych środków, że półka wyglądała jak w aptece. Ale, odpukać, pomogło. Potem już miał (do teraz) jedną czy dwie infekcje.
I tak się zastanawiam - uodporniony? Tylko że tam chyba będą nowe zarazki?
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 21:42   #1254
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dlugo wyczekiwane zdjecia w Albumie Najlepiej ogladac od konca...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:05   #1255
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko wow wow wow


Wyglądasz rewelacyjnie, aż nie wiem co pisać GRATULACJE ja myślałam że jesteś blondynką a tu proszę śliczna brunetka ze zdjęć się do nas uśmiecha

REWELACJA....
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:12   #1256
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hehehe dziekuje, dziekuje ;-)

Mam jeszcze kilka zdjec HARDCORE ale je pokaze dopiero jak bede miala te 63

Edit: Kiedys sie farbowalam na blond, ale chyba lepiej mi w ciemnych
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:17   #1257
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

I teraz to ja Ci powiem, że Olivka to skóra z Ciebie ściągnięta.

Ale Ty jesteś wytrwała, normalnie szok

Może kiedyś właśnie wklejałaś jakieś fotki z jasnymi włosami, dlatego mi się taka kojarzyłaś
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:30   #1258
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
Doridee - super no to moja Ala też nareszcie ma imienniczkę
To może ja będę pisać Alula albo Alutek, bo tak na nią wołam. Więc Alutek też we wrześniu debiutuje w przedszkolu.
no to wstawiam zdjęcia. Możecie zobaczyć jaka moja Alula jest wygodnicka
Zdjecia pierwsza klasa Ladne dziewczynki z Was ;-)

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość

Śniezynka, żeby cię Olivka nie zakablowała, że ją tatą straszysz nie wytrzyma dziewczyna napięcia, zwierzy się i dopiero będzie
Oj też chcę takie dzieci co śpią do 10
Teraz ona do mnie mowi, mama jak nie dasz mi tego czy tego to powiem tacie, ze jestes niedobra!

Kto wie, czy i dluzej Twoje spac nie beda

Cytat:
Napisane przez aagnieszka Pokaż wiadomość

Sniezynka21 - u nas w rodzince to bardziej ja jestem ten "postrach". Ale fakt, jak powiem "Powiem tacie" to też działa. Czasami.
No cos na te nasze pociechy musi dzialac Jak nie mama to tata

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Tez tak mysle

Cytat:
Napisane przez djamelka Pokaż wiadomość


Sniezynka
ostatnio tak sie nasmialam z przygody twojego tz u fryzjerabedziecie mniec co do wspominaniaJak powiedzialam mojemu tz to powiedzial ze dobrze wiedziec na zapas(ze w pl nie pojdzie do fryzjera)
Zdiecia wkleje potem albo jutro.
Teraz wszyscy sie z nas smieja haha

I jak z tymi zdjeciami ???

Cytat:
Napisane przez djamelka Pokaż wiadomość
Doridee no fajne bedziesz mniec zajecie ,z tego co wyczytalam to makijaze bedziesz robic cos takiego?JA tez bym chciala cos takiego robic ale nie makijaze bo guzik sie na tym znam,ale za to jzakies tipsy np.Jest to juz wyklepane w pl ,ale tu to dopiero modaBo francuzi to zacofani.
Pewnie, ze rob paznokcie. Nie wiem, jak we Francji, ale w Niemczech idzie nawet ladnie zarobic Jak to lubisz i dobra w tym jestes to wal smialo Mnie zas denerwuja klientki, ktore wiecznie sie spozniaja i to o godzine nawet, albo 15 min przed terminem dzwonia albo co gorsza pisza na NK ze dzisiaj nie dadza rady. W takich momentach mysle o normalnej pracy !

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Co do makijaży to tylko zajęcie dodatkowe. Ale są coraz większe szanse na inny biznesik ?
Jaki biznesik, jaki ??? Jesli mozna wiedziec Moze i mi podsuniesz pomysla

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
wiesz mi to aż już głupio pisać, bo czasami mi się wydaje że mi nikt i tak nie uwierzy. Alula traktuje Piotrka jak kogoś praktycznie na równi ze mną czy tatą. Na początku to nawet miała na jego punkcie fizia, tylko braciszek i braciszek. Nasza rodzina to braciszek, tata i mama. Bałam się głównie u niej nie tyle jakiejś zazdrości tylko poczucia zagrożenia. A ona mnie strofuje że Piotruś nie może być sam, że on nie rozumie że ja jestem w drugim pokoju (kiedyś jej to tłumaczyłam), że jak on mnie woła to jest mu źle i mam się nie guzdrać. A kiedyś go przytuliła i powiedziała:
kocham cie Piotruś, dobrze że już nie jesteś w brzuchu, bo mogę cię przytulić, a mama może mnie wziąć na ręce.
Teraz jest z babcią i ciocią na wakacjach i podobno ciągle o nim opowiada, jaki on jest mądry, jaki duży, jak trzeba do niego mówić itp---
Kochana u mnie jest dokladnie tak samo !! Dzisiaj poszlam odebrac tel. a Olivia sie do mnie darla ( z dworu ) mama Ty nie mozesz tak malej Sarenki zostawiac, przeciez ona jest mala !!! Jak powiem cos podniesionym glosem to tez mnie upomina, ze Sarenka jest malusienka i nie mozna tak krzyczec przy niej itd.... Wszystko chce przynosic, podawac, pomocna chce byc Nawet soczek jej daje Tak jej sie to podoba ze co chwilke przychodzi i mowi, ze mala chyba ma pragnienie

Cytat:
Napisane przez zancia03 Pokaż wiadomość
I teraz to ja Ci powiem, że Olivka to skóra z Ciebie ściągnięta.

Ale Ty jesteś wytrwała, normalnie szok

Może kiedyś właśnie wklejałaś jakieś fotki z jasnymi włosami, dlatego mi się taka kojarzyłaś
Coraz wiecej osob mowi, ze Olivia do mnie podobna. Zawsze mowili, ze do TZeta


Monka na poczatku moim celem bylo zobaczyc 6 z przodu, pozniej 65 kg, teraz 63, nie wiem co bedzie dalej
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:36   #1259
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

sniezynka:m dleje:brak slow!!!!!!!!!Po prostu szok.Jak ty to zrobilas?Jestes wytrzymala babkaWiesz ze ja nigdy nie kuknelam na to co masz na dole z waga ale co widze prawie 20kgPo prostu brak mi slow.-Gratulacje kochana wytrwala nasza kobito

Kuzwa i znowu nie bede spac bo ostatnio jak przeczytalam co zrobili z twoim tz u fryzjera to nie moglam spac bo co sobie przypomnialam to sie smialam jak potluczona.A dzisiaj bede myslec o wadze
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:42   #1260
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Djamelka Ty jestes Aparatka Ja o odchudzaniu trabie od stycznia haha, szybko zajarzylas

Ja im dluzej patrze na te fotki tym mniej roznic dostrzegam :/

Dodalam tez kilka na NK, to co chwilke jakies nowe zaproszenia dostaje, debilizm...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.