Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-23, 12:52   #91
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Re: mam pytanko chłopięce

Zgadzam się z Paulą. Depiluj tylko pachy, nie ma nic gorszego niż całkiem gładki facet
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 12:55   #92
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: mam pytanko chłopięce

Ale czemu chcesz cokolwiek depilować? Jak dla mnie, depiluj zarost
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 13:22   #93
yasiex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Re: mam pytanko chłopięce

wielkie dzieki, bardzo dziekuje za odpowiedz
yasiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 13:23   #94
yasiex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Re: mam pytanko chłopięce

dzieki
yasiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 13:25   #95
yasiex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 4
Re: mam pytanko chłopięce

to pach wkońcu nie?
yasiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-23, 13:31   #96
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: mam pytanko chłopięce

NO nie wiem, jak chcesz, mozesz się wszędzie ogolić. Nie wielu facetów depiluje jakiekolwiek inne miejsca od twarzy, to zalęzy od twoich potrzeb.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:39   #97
wushu
Przyczajenie
 
Avatar wushu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
Tłusta cera...Facet..:)

nie wiem czy jestem tutaj jedynym facetem, ale mam problem z moją tłustą cerą i dlatego posuwam się do takich a nie innych kroków...Nie wiem co już robic...Jakiś czas temu wyleczyłem się z trądziku, ale nadal mam problem z tłustą cerą...Na noc używam żelu Accos do skóry przetłuszczającej sie, twarz myje żelem Nivea Young do cery tłustej, i na dzień krem Garniera do skóry przetłuszczącej sie, matujący...Ale i tak sie świeci już po godzinie...czy dwóch... Może są jakies dobre kremy, w miare przystępnych cenach, albo jakiś sposób by z tym sobie poradzić... Pozdrawiam, i dziękuje za ewentualną odpowiedź...
M.
wushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-05, 19:42   #98
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

ja polecam do mycia żel Eris Lirene do tłustej i mieszanej ok.13zł


a żeby zmatowic twarz polacany na wizażu własnie (tu go odkryłam) krem Biodermine
tu jest link do recenzji o nim
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5327

poczytaj, nie jest drogi, watro wypróbować
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:51   #99
wushu
Przyczajenie
 
Avatar wushu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

ok...dzięki...no drogi nie jest ..Bałem sie bardziej specyfików grubo powyżej 100...
wushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 20:13   #100
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

popatrz na recenzje, jak dla mnie jest to cudowne odkrycie, a poza tym wazne jest też nawilzenie skóry, bo wtedy produkuje mniej sebum i skóra tym samym mniej sie błyszczy, wiec warto jakis lekki krem nawilżający, ja polecam Skrzypovitę ok. 14zł do kupinia w aptece

i ten żel o którym wyżej napisalam też wiele dobrego na KWC jest

tu są linki do żelu i kremu Skrzypovita:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7563

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9862
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 20:52   #101
wushu
Przyczajenie
 
Avatar wushu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

Ok...dzięki, wybróbuje...

Pozdrawiam...

p.s. Ale jak co można dalej pisać i doradzać...
__________________
Brunet wieczorową porą
wushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-02, 11:30   #102
meexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 13
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

Nie jesteś jedynym facetem odnosnie kremu - pamietaj o tym ze mężczyzna ma o wile grubszą skóre od kobiet i co dla nich jest dobre dla nas nie koniecznie. Ja uzywam kremy Pure Zone z L'oreala - rano po goleniu bo zawieraz kwas salicylowy w związku z czym dezynfekuje mi od razu twarz. Golenie podraznia skóre a dodatkowe używanie jakiś ,,rzeczy alkoholowych,, powoduje wzmozone wydzielanie sabum - poproś w drogeri też o próbke keremu matująco - nawilżającego z serii Nivea Visage
meexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 11:44   #103
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

Właśnie, tak jak pisze meexxx, nie możesz używać samych kosmetyków wysuszających ponieważ przez to właśnie możesz się świecieć jak latarnia
Pamiętaj przede wszystkim o NAWILŻANIU. pozdro
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 12:41   #104
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

Madie ma rację, im bardziej będziesz odtłuszczał skórę, tym ona więcej sebum zacznie produkować- na noc nakładaj jakiś dobry krem nawilżający (bo po co w nocy krem matujący?). A kosmetyki z alkoholem odradzam każdej cerze nawet tłustej.
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2005-08-02 o 14:29
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 23:53   #105
wushu
Przyczajenie
 
Avatar wushu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

Dzięki za porady...Spróbuje chyba ten krem Pure Zone. Ostatnio używałem Biodermine, ale tak średnio byłem zadowolony... Kosmetyków z alkoholem nie używam, ale może na noc zaczne używać faktycznie jakiegoś nawilżenia zamiast żelu Accos, który niby jest do łojotokowej skóry( na bazie witaminy PP ) ale troche wysusza...Ten z Nivei krem mi nie podszedł, lepszy już był z Garniera matująco-nawilżający...Pozdrawiam i jescze raz dziękuje, i w razie czego czekam na więcej porad...
__________________
Brunet wieczorową porą
wushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 09:47   #106
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

Miałam i krem matujący Pure Zone i Garniera- Czysta Skóra i choć nie mam większych problemów z przetłuszczaniem cery, to Pure Zone w ogóle sobie z nią nie radził. Jego działanie matujące jest słabsze, niż Garniera. Poczytaj opinie- http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3114

A co byś powiedział na odrobinkę skrobi ziemniaczanej na twarz- chyba najlepszy sposób na Twoje problemy:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=53320
(najpierw spróbuj pochodź cały dzień i zobacz, jak działa- to na wypadek negatywnego podejścia do skrobii )
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2005-08-03 o 10:27 Powód: lit.
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 14:42   #107
meexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 13
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

Możesz jeszcze spróbować na noc benzance 5% - lek jest tani kosztuje około 6-8 zł – substancja czynną jest nadtlenek benzoilu (benzoyl peroxide) ale od razu mówie że u niektórych wysusza skóre

z portalu medycznego o leku: Lek jest związkiem utleniającym, który działa miejscowo przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przeciwłojotokowo, łagodnie keratolitycznie, wysuszająco, miejscowo znieczulająco i przeciwświądowo, pobudza ziarninowanie i syntezę kolagenu. Stosowany miejscowo, samodzielnie lub jako składnik do preparatów przeciwtrądzikowych. Działa głównie na bakterie Propionibacterium acnes, Staphylococcus epidermidis. Uwalnia wolne rodniki tlenowe zdolne do utleniania białek bakteryjnych, hamując rozwój bakterii. Pod wpływem nadtlenku benzoilu zmniejsza się wydzielanie łoju i wolnych kwasów tłuszczowch. Stosowany na owrzodzenie poprawia zaopatrzenie w tlen. Efekt przeciwbakteryjny pojawia się szybko i utrzymuje się przez ok. 48 h. W badaniu na małpach stwierdzono, że po zastosowaniu miejscowym wchłania się w ok. 45%.
meexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 23:33   #108
wushu
Przyczajenie
 
Avatar wushu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

Oj szok...jakie recenzje o tym Pure Zone l'oreala a ja dziś go kupiłem...hehe, no ale jak już wydałem te 25 zeta to go wypróbuje Pozdrawiam
__________________
Brunet wieczorową porą
wushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 23:37   #109
wushu
Przyczajenie
 
Avatar wushu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

aha, benzacne....hrrr, złe wspomnienia mam kiedyś bardzo dawno go wypróbowałem , i pogorszył mi cere, za bardzo wysuszył...Pozdrowionka
__________________
Brunet wieczorową porą
wushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-09, 10:53   #110
meexxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 13
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

i jakie efektu używania pure zone?
meexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 11:26   #111
piekna_mery
Raczkowanie
 
Avatar piekna_mery
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 30
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

Do tłustej cery (i kazdej innej) bardzo polecam kosmetyki francuskiej firmy Avene (do nabycia w aptece). Niestety przeciętny koszt to 50 zl, ale czasem sa promocje np. tonik+zel do mycia twarzy za 75 zl. Seria Cleanance K z kwasami owocowymi swietnie wplywa na cere tlusta i tradzikowa, emulsja ladnie matuje do 6 h. Naprawde polecam.
piekna_mery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 13:47   #112
wushu
Przyczajenie
 
Avatar wushu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
Dot.: Tłusta cera...Facet..:)

hmn...co do używania Pure Zone..Pojawiło mi sie kilka krostek, i na pare dni go zaprzestałem..Ale nie wiem czy to wynik tego kremu, czy też weekendowego imprezowania w Poznaniu, i generealnie złego odżywiania... Ale szczerze to tak niezbyt hamuje przetłuszczanie sie skór, z tego co widze...Ale dam mu jeszcze szanse...
__________________
Brunet wieczorową porą
wushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 12:39   #113
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Arrow Facet a kosmetyki i pielęgnacja

No właśnie, mało jest panów którzy przegladaja wizaz.pl, ale ciekawi mnie jakich kosmetyków uzywaja na codzień (oprócz mydła czy żelu pod prysznic) Wasi panowie, jak dbaja o urodę. Mój mężczyzna ma w kosmetyczce krem nawilzajacy nivea dla panów, po goleniu tez nivea mild lub balsam adidasa i antyperspirant. Czy wasi panowie chodzą do kosmetyczek? A może smarują ciało balsamami albo nakładaja maseczki? Osobiscie uwazam też że depilacja pod pachami u panów to podstawa a wizyty u kosmetyczek to przesada.
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 14:11   #114
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

mój TŻ w kosmetyki zaopatruje się głównie przeze mnie, nie licząc antyperspirantu używa antyperspirantu w sztyfcie Adidas, ew. w żelu Gilette, balsamu po goleniu Nivea (teraz ma Avon, ale jest za rzadki), do mycia twarzy ma żel z Avonu z serii for men, posiada również krem do twarzy Nivea for men, ale używa go raz na ruski rok. żel pod prysznic z Avonu, szampony różne. swego czasu używał kremu do stóp (choć bardziej posiadał niż używał ), teraz tylko dezodorant do stóp. i to było na tyle, żadnych peelingów, maseczek, balsamów, kosmetyczek itp.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 14:29   #115
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Mój mężczyzna dba o siebie tak jak (wdg. mnie) powinien dbać meżczyzna.Czyli zel pod prysznic, szampon do włosów, perfumy, zel lub balsam po goleniu.Ja osobiscie nie lubie bardzo jak mezczyzna uzywa balsamów do ciała kremów przeroznych, maseczek do twarzy i chodzi do komsetyczki(oczywiscie jesli milaby np probolemy z cera np duzo krostek to powinien strac sie je eliminowac, ale tylko wtedy uznaje maseczki i masci u panów):P Nie lubie jak mezczyzna farbuje wlosy i chodzi na solarium:/....Uwielbiam czystych,wyprasowanych i ogolonych (mysle o zaroscie na brodzie:P), panów.
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-06, 21:13   #116
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Caffe__
Nie lubie jak mezczyzna farbuje wlosy i chodzi na solarium:/....Uwielbiam czystych,wyprasowanych i ogolonych (mysle o zaroscie na brodzie:P), panów.
O to to, od razu mi sie pewien pan z telewizji, prowadzacy bardzo kulturalny program o operetce przypomina... oraz fryzura Tomasza Lisa, ktory po zejsciu z wizji, chyba ja musial demontowac mlotkiem przy pomocy zony.
Moj TZ to chyba jakis ewenement - pierwsza wode toaletowa (Dior) kupilam mu ja ( a juz mu 4 krzyzyk bije) i jest to jedyny dodatek do jego rutyny - czyli:
szmpon, mydlo i dezodorant.
Do golenia uzywa pianki Nivea (lubi zapach) i jednorazowych maszynek BIC (ja bym nimi nawet nogi nie golila a co dopiero buzi!!!!). Oczywiscie, jeszcze patyczki do uszu i pasta do zebow
Cere ma jak krysztal, zadnych zmarszczek (psia kostka! To NIESPRAWIEDLIWE!!!)
Balsamy do ciala? Piling?
Jedyne uslugi z zewnatrz jakie toleruje, to fryzjer - wlosy mu sie slodko kreca i gdyby nie regularne podstrzyzyny to by wygladal jak owieczka
Dodam tylko, ze zaobserwowalam ten kosmetyczny minimalizm u wszystkich moich boyfriendow, nie tylko polskich.
Moze to jakas antyreakcja na zadbanych metroseksualnych i nadmiernie wymuskanych panow o odmiennej orientacji seksualnej?
Nie wiem, ale cieszy mnie, ze nikt mi w domu nie podbiera kosmetykow Zanim pasierbica (co za okropne slowo!) mi podrosnie, jeszcze jakis czas minie...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 14:36   #117
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

a ja nie uwazam zeby wizyta u kosmetyczki byla przesadą. Przeciez do kosmetyczki nie idzie sie tylko "upiększać", tylko tez w celach dbania o siebie np.. pedicure. Wielu facetow chodzi, strasznie sie wstydzą, w zakladzie w ktorym mialam praktyke musieli stworzyc osobny pokoj do tego zabiegu, zeby panowie sie nie krępowali ze ich ktos zobaczy. Depilacja pach ? moim zdaniem to niekonieczne. Ale gdyby chlopak mial problemy z tradzikiem napewno wyslałabym go do kosmetyczki na jakies oczyszczanie, czy porady.
Moj chlopak co prawda do kosmetyczki by sie nigdy nie wybral. Ale skoro ja mniewiecej sie tym zajmuje, to jest pod moją stałą opieką.
TŻ uzywa wszystkich kosmetykow zwiazanych z goleniem, lubi ladnie pachniec, czasem zel na wlosy, ale maseczki na twarz by nigdy nie założył. Musze go zmuszac zeby w ziemie przesmarował czymś popekane usta, wiec podbieranie kosmetykow z jego strony mi nie grozi
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 15:21   #118
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Nie wiem, ale cieszy mnie, ze nikt mi w domu nie podbiera kosmetykow
Mi TŻ też niczego nie podbiera (to czego potrzebuje i używa ma po prostu swoje), niektórych rzeczy używamy razem a wczoraj ja mu podebrałam trochę peelingu do ciała (jego ulubionego pomarańczowego Lirene)
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 17:53   #119
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez Ag_nes
Ale gdyby chlopak mial problemy z tradzikiem napewno wyslałabym go do kosmetyczki na jakies oczyszczanie, czy porady.
a ja bym swojego wysłała w takiej sytucji do dermatologa. przecież mechaniczne oczyszczanie przy trądziku może tylko roznieść bakterie i zaszkodzić.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-07, 18:37   #120
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Facet a kosmetyki i pielęgnacja

Masz racje mialam napisać ze gdyby mial syfki, ale stwierdzilam ze bedzie nieelegancko
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 22:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.