Turystyka i rekreacja - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-10, 09:42   #91
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Jakie przedmioty trzeba zdawać na turystyke?

Cytat:
Napisane przez redrose89 Pokaż wiadomość
Mi też się tak wydaje, że na pewno na turystyce wymagają polskiego, angielskiego i geografii... No, ale tak jak wspomniałam przed chwilą ostatnio obiło mi się o uszy, że w grę wchodzi też biola
To wybierz sie na ta uczelnie po ulotke lub wejdz na jej strone inetrnetowa, na pewno tam sa napisane zasady rekrutacji Lepiej sie upewnic, niz sluchac plotek, czy sie domyslac
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 10:24   #92
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Jakie przedmioty trzeba zdawać na turystyke?

sprawdz co jest wymagane. Ja się wybieram na UAm i biola mi niepotrzebna
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:28   #93
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Jakie przedmioty trzeba zdawać na turystyke?

cieszę się, że trafiłam na ten wątek Musze zadecydować co chcę dalej robić. Kocham podróże i języki obce dlatego skłaniam się ku turystyce i rekreacji właśnie myślałam wcześniej nad technologią żywienia, ale później stwierdziłam, że w porównaniu z tymi studiami taki dietetyk prowadzi strasznie nudne życie. Chętnie was tu jeszcze trochę poczytam, bo bardzo się napaliłam na ten kierunek
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:53   #94
la primavera
Wtajemniczenie
 
Avatar la primavera
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 848
Dot.: Jakie przedmioty trzeba zdawać na turystyke?

ja mam takie dylematy: Myślicie ze tir to zbyt oblegany i mało ambitny kierunek> Bo ja czasami odnoszę takie wrażenie
Złoże jeszcze na gospodarke przestrzenną na UAm i wtedy pomyslę co wybrać
la primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 12:44   #95
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Jakie przedmioty trzeba zdawać na turystyke?

Cytat:
Napisane przez la primavera Pokaż wiadomość
ja mam takie dylematy: Myślicie ze tir to zbyt oblegany i mało ambitny kierunek> Bo ja czasami odnoszę takie wrażenie
Złoże jeszcze na gospodarke przestrzenną na UAm i wtedy pomyslę co wybrać
To sa oblegane kierunki, ale teraz duzo jest takich i nie ma co patrzec na ten aspekt, a czy malo ambitny to sie nie zgodze, niby czemu tak uwazasz ??
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 10:43   #96
agniesia547
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 119
Question Turystyka i Rekreacja-GDAŃSK!!!Studia.

Witam wszystkich Jestem tegoroczną maturzystka i chcialabym dostac sie na studia dzienne na Turystyke i Rekreacje w Gdansku. Chodzi o Akademie Wychowania Fizycznego. Na maturze zdaje polski, angielski i biologie. Moje pytanie: czy trudno jest sie tam dostac? Jak wyglada egzamin ze sprawnosci fizycznej? Koniecznie trzeba cos trenowac i byc super z w-fu zeby go zdac??

Bardzo prosze o Wasze odpowiedzi. Wchodzilam na ich strone, ale prawde mowiac niewiele tam jest napisane na ten temat
agniesia547 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-22, 11:20   #97
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Łączę z innym, dużym wątkiem na temat turystyki i rekreacji. Znajdziesz tu na pewno sporo informacji, a nt. konkretnej uczelni i przeprowadzanej przez nią rekrutacji i tak się musisz dowiedzieć wprost ze źródła.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 15:34   #98
agniesia547
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 119
Post Dot.: turystyka i rekreacja :)

Dziewczyny? Jak wygladaly Wasze egzaminy ze sprawnosci fizycznej? Bo wlasnie tego sie najbardziej obawiam
agniesia547 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 12:33   #99
agniesia547
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 119
Post Dot.: turystyka i rekreacja :)

Czy jest ktos w stanie w gole odpowiedziec mi na moje pytania???
agniesia547 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 18:25   #100
cshee
Raczkowanie
 
Avatar cshee
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 110
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Pytanie także mam:

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu:

od ilu % z geografi przyjmowali w zeszłym roku/latach ?
cshee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 20:58   #101
Animsia
Przyczajenie
 
Avatar Animsia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19
Dot.: turystyka i rekreacja :)

O studiowaniu na Turystyce i Rekreacji pomyślałam zbyt późno, dopiero w styczniu ( jestem tegoroczną maturzystką, od wczoraj już mam WAKACJE ), kiedy przedmioty zostały już wybrane, czas mieliśmy do końca grudnia.
Wcześniej myślałam o naukach społecznych - psychologia, socjologia i wybrałam historię i wos. Zastanawiałam się nad AWF lub UAM, ale w tej sytuacji będę musiała iść chyba do szkoły prywatnej - raczej Poznań.
W Poznaniu są trzy szkoły niepubliczne, które oferują TiR, więc chyba którąś z nich wybiorę, bo zdawać za rok geografię to też tak nie zabardzo mi się uśmiecha.
Animsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-04, 18:51   #102
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Mnie też juz na powaznie interesuje TiR.Niedawno sie jeszcze wachałam miedzy kosmetologia a TiR ale teraz juz sie przekonalam do tego drugiego
OD pazdziernika wybieram sie do KRakowa na studia prywatne gdyż zdawałam na mturze wos i nie dostane sie bez geografi na państwowe.
Mam upatrzone 4 uczelnie :
1.Krakowska Szkoła Wyższa im. Andrzeja Frycza Modrzejewskiego kierunek turystyka miedzynarodowa
2.Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowosci w KRakowie kierunek zarzadzanie turystyka i hotelarstwem
3.Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa w KRakowie kierunek turystyka i hotelarstwo
4.Wyższa Szkoła Ubezpieczen w Krakowie kierunek gospodarka turystyczna.

Może akurat któraś z was studiuje,studiuowała w którejs z tych szkół.,moze macie znajomych ..?? JEsli tak prossze o prywatna opinie,info.BO zdaje sobie sprawe że ze stron internetowych nie można wszystkiego wyczytac.LEpsza jest opinia praktykującego
Pozdrawiam
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 18:53   #103
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: turystyka i rekreacja :)

podnoszę wątek bo mam kilka pytan:
1. doczytalam na stronie AWF w Poznaniu, ze nie wymagaja juz testow sprawnosciowych, ale nie o to chodzi. czy na AWF na wydziale TiR skupiaja sie bardziej na turystyce czy na sporcie? bo nie chce isc na studia na ktorych bede uczyc sie czegos zupelnie innego niz zamierzalam.
2. czy na UAM-ie na wydziale geografii i geologii sa organizowane jakies wycieczki, obozy, no praca w terenie? i znowu: chcialabym probowac sie tez w praktyce, a nie tylko w teorii.
3. czy matura z geografii jest trudna? cale liceum nastawialam sie na historie, ale z nia mam szanse tylko na AWF lub szkoly prywatne, a chyba bym chciala isc na UAM.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 19:14   #104
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
podnoszę wątek bo mam kilka pytan:
1. doczytalam na stronie AWF w Poznaniu, ze nie wymagaja juz testow sprawnosciowych, ale nie o to chodzi. czy na AWF na wydziale TiR skupiaja sie bardziej na turystyce czy na sporcie? bo nie chce isc na studia na ktorych bede uczyc sie czegos zupelnie innego niz zamierzalam.
2. czy na UAM-ie na wydziale geografii i geologii sa organizowane jakies wycieczki, obozy, no praca w terenie? i znowu: chcialabym probowac sie tez w praktyce, a nie tylko w teorii.
3. czy matura z geografii jest trudna? cale liceum nastawialam sie na historie, ale z nia mam szanse tylko na AWF lub szkoly prywatne, a chyba bym chciala isc na UAM.

odpowiem Ci na pytanie 2 - bo studiuje na 4 juz roku TIiR UAM zaocznie - są organizowane wycieczki , obozy...jest wycieczka którą sami organizujemy, jest obóz sportowy połączony z wykładami od rana do wieczora , były ćwiczenia terenowe po wielkopolsce i praktyki - w hotelu i biurze podróży!

pozdrawiam
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 20:26   #105
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
podnoszę wątek bo mam kilka pytan:
1. doczytalam na stronie AWF w Poznaniu, ze nie wymagaja juz testow sprawnosciowych, ale nie o to chodzi. czy na AWF na wydziale TiR skupiaja sie bardziej na turystyce czy na sporcie? bo nie chce isc na studia na ktorych bede uczyc sie czegos zupelnie innego niz zamierzalam.
2. czy na UAM-ie na wydziale geografii i geologii sa organizowane jakies wycieczki, obozy, no praca w terenie? i znowu: chcialabym probowac sie tez w praktyce, a nie tylko w teorii.
3. czy matura z geografii jest trudna? cale liceum nastawialam sie na historie, ale z nia mam szanse tylko na AWF lub szkoly prywatne, a chyba bym chciala isc na UAM.
A ja spróbuje odpowiedzieć na pozostałe dwa pytania

1. Z tego co ja wiem, to zajecia sportowe są realizowane ok. 1,5h/ tydzień i są bardzo różne (np. gry i zabawy ruchowe, podstawy tańca albo basen ). Turystycznie to wyglada tak, że rocznie jest kilka wycieczek jednodniowych, a pod koniec roku są jakieś obozy . Jeżeli chodzi o nauke, to jest dość dużo geografii, ale jest też dużo różnych zapychaczy. Tzn tak jest na TiR w Krakowie, ale podejrzewam, że w Poznaniu będzie podobnie
3. Ponoć jest całkiem łatwa, jeżeli się ma ogólne pojęcie o temacie
netty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 21:09   #106
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: turystyka i rekreacja :)

dziekuje za odpowiedzi.
ewulinku-czyli nie wieje nudą? ty jestes na zaocznych a masz tak ciekawie, wiec pewnie na dziennych bedzie podobnie szkoda tylko, ze geografia jest wymagana.
netty-a z tych zajec sportowych to nie ma sie egzaminow nie?
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 21:28   #107
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedzi.
ewulinku-czyli nie wieje nudą? ty jestes na zaocznych a masz tak ciekawie, wiec pewnie na dziennych bedzie podobnie szkoda tylko, ze geografia jest wymagana.
netty-a z tych zajec sportowych to nie ma sie egzaminow nie?
Ufcio mamy takie same zajęcia , praktyki i obozy jak dzienni , jedne ćwiczenia terenowe mieliśmy nawet razem i byliśmy pomieszani - dzienni i zaoczni! nie wieje nudą - zdecydowanie nie
fajny kierunek , dla ludzi ciekawych świata w sam raz!
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 14:41   #108
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Myślicie, że ktoś będzie patrzył na to, że byłam zwolniona z w-fu w liceum? (chcę się dostać na Akademię Ekonomiczną w Krakowie)
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 19:10   #109
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedzi.
ewulinku-czyli nie wieje nudą? ty jestes na zaocznych a masz tak ciekawie, wiec pewnie na dziennych bedzie podobnie szkoda tylko, ze geografia jest wymagana.
netty-a z tych zajec sportowych to nie ma sie egzaminow nie?
Np. na zakończenie zajęć na basenie trzeba przepłynąć każdym stylem na ocene, a po lekcjach tańca zatańczyć na ocene Wszyscy zdają

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Myślicie, że ktoś będzie patrzył na to, że byłam zwolniona z w-fu w liceum? (chcę się dostać na Akademię Ekonomiczną w Krakowie)
Nie wydaje mi się, żeby zwracali na to uwagę U nas na mało rzeczy zwracają uwagę, a na studentów to już chyba w ogóle Pozdrawiam z AE Krk
netty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 19:48   #110
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez netty Pokaż wiadomość
Np. na zakończenie zajęć na basenie trzeba przepłynąć każdym stylem na ocene, a po lekcjach tańca zatańczyć na ocene Wszyscy zdają



Nie wydaje mi się, żeby zwracali na to uwagę U nas na mało rzeczy zwracają uwagę, a na studentów to już chyba w ogóle Pozdrawiam z AE Krk
no, ale z takim luzem do tego podchodzicie nie? pytania troche głupie, ale chodzi o to, ze nie chce na awfie sie stresować sportem zamiast np. turystyka miedzynarodowa
a netty powiedz mi jeszcze ( ) jestes zadowolona ze poszlas na turystke na AWF a nie na zwykły uniwerek? jakos sie do tego nie moge przekonac, ale nioe chce zdawac geografii na maturze a ona jest potrzebna na UAM, natomiast na AWF poznanski wymagaja historii...
a i netty nie boisz sie, ze nie znajdziesz pracy? tzn. ostatnio duzo czytalam, ze teraz jest moda na turystyke jak niedawno byla moda na marketing.
wiem, marudzę
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 08:19   #111
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
no, ale z takim luzem do tego podchodzicie nie? pytania troche głupie, ale chodzi o to, ze nie chce na awfie sie stresować sportem zamiast np. turystyka miedzynarodowa
a netty powiedz mi jeszcze ( ) jestes zadowolona ze poszlas na turystke na AWF a nie na zwykły uniwerek? jakos sie do tego nie moge przekonac, ale nioe chce zdawac geografii na maturze a ona jest potrzebna na UAM, natomiast na AWF poznanski wymagaja historii...
a i netty nie boisz sie, ze nie znajdziesz pracy? tzn. ostatnio duzo czytalam, ze teraz jest moda na turystyke jak niedawno byla moda na marketing.
wiem, marudzę
To nie ja studiuje na AWF, tylko mój TŻ, dlatego mam takie szczegółowe informacje Podejście jest zdecydowanie luźne, na pewno nie będziesz miała sie czym stresować Co prawda, są za to oceny, ale tylko dlatego, że trzeba mieć co do indeksu wpisać, ale naprawde nie ma się czym przejmować i stresować Nie wiem jak jest na uniwerkach, ale na AWF jest o tyle dobrze, że nie ma za dużo zajęć, są rozsądnie poukładane, piątki zawsze wolne no i dużo wycieczek
A z pracą to nigdy nic nie wiadomo Ale mam nadzieję, że nie będzie źle, ponoć Polska się bardzo rozwija turystycznie i są potrzebni specjaliści
netty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 17:09   #112
carolinqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 8
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Hey, czy ktos ma zna jakos opinie na temat Wielkopolskiej Wyzszej Szkoly Turystyki i Zarzadzania w poznaniu (WWSTiZ) mam zamiar zlozyc tam dokumenty na zaoczne, ale to stosunkowo nowa uczelnia, zastanawialam sie takze nad WSHIG w poznaniu ale ta z kolei jest dosc duzo drozsza
carolinqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 11:38   #113
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Jest tu ktos z GWSH - Gornoslaskiej Wyzszej Szkoly Handlowej na turystyce?
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 21:59   #114
Ana :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 59
Dot.: turystyka i rekreacja :)

A może wiecie coś o WSIiZ w Rzeszowie. Znajduję się tam ten kierunek. Może ktos z Was ukończył tą szkołę. A co myślicie nad robieniem zoacznych studiów?
Ana :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:37   #115
gracefulness
Raczkowanie
 
Avatar gracefulness
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 149
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Cytat:
Napisane przez Ana :) Pokaż wiadomość
A może wiecie coś o WSIiZ w Rzeszowie. Znajduję się tam ten kierunek. Może ktos z Was ukończył tą szkołę. A co myślicie nad robieniem zoacznych studiów?
przyłączam się do pytania
gracefulness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 16:36   #116
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: turystyka i rekreacja :)

Ja jestem studentką 3 roku TiR na WSSP w Lublinie, specjalność- obsługa ruchu turystycznego. W tym roku czeka mnie pisanie pracy licencjackiej. Póki co tematu brak
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 10:08   #117
redrose89
Zadomowienie
 
Avatar redrose89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 1 310
GG do redrose89
Dot.: turystyka i rekreacja :)

jest tu ktos z AWFu na turystyce? prosze o relacje jak te studia wygladaja i egzamin sprawnosciowy
__________________
...czerp z życia to co najlepsze...


redrose89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-24, 15:39   #118
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Exclamation KIERUNEK: Turystyka - studia.

Z pewnością wśród wizażanek znajdą się jakieś studentki turystyki. Możecie się z nami podzielić Waszymi spostrzeżeniami?

-gdzie studiujecie [miasto gdzie znajduje się szkoła a miejsce zamieszkania]?
-dziennie/zaocznie?
-w akademiku?
-jakie warunki musiałyście spełnić by dostać się tu?
-jak napisać maturę, z czego pisać, na co zwrócić szczególną uwagę ?
-co Wam się podoba, co Was odrzuca?
-jakie zawody możecie wykonywać po ukończeniu tego kierunku?
-dlaczego wybrałyście ten kierunek?

oraz inne ciekawe rzeczy.

Pomoże to z pewnością wizażankom które dopiero podejmują naukę w szkole wyższej lub po prostu myślą o wyborze kierunku.

Proponuję utworzenie takich wątków do poszczególnych kierunków i proszę o pomoc inne wizażanki, chętne do pomocy.
Tymczasem proszę o wypowiedź studenki
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:38   #119
gracefulness
Raczkowanie
 
Avatar gracefulness
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 149
Dot.: turystyka i rekreacja :)

up
gracefulness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:38   #120
gracefulness
Raczkowanie
 
Avatar gracefulness
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 149
Dot.: KIERUNEK: Turystyka - studia.

up
gracefulness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-28 12:45:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:30.