Nijaka... - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-01, 19:22   #91
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Nijaka...

No to czekamy na zdjęcie
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 20:13   #92
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Nijaka...

Tez czekam z niecierpliwoscia
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 16:05   #93
BazaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: Nijaka...

No dodaj jak najszybciej
BazaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:01   #94
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

kochane dzis wieczorem postaram sie wkleic zdj narazie niemam dostepu do aparatupokazu jaki mniej wiecej to kolorek moj jest bardziej zimny,,,ale i tak szybko sie spiera...tata twierdzi ze wygladam brzydko natomiast reszta tj znajomi ze bardziej powazniej i lepiej...kochane chyba powinna schudnac wtedy moze bedzie chociaz troche widac kosci policzkwe
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:07   #95
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nijaka...

Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
kochane dzis wieczorem postaram sie wkleic zdj narazie niemam dostepu do aparatupokazu jaki mniej wiecej to kolorek moj jest bardziej zimny,,,ale i tak szybko sie spiera...tata twierdzi ze wygladam brzydko natomiast reszta tj znajomi ze bardziej powazniej i lepiej...kochane chyba powinna schudnac wtedy moze bedzie chociaz troche widac kosci policzkwe
czekamy niecierpliwie na zdjecia
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 12:11   #96
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jb-l_e4f5541e920ea2524bb5d0af0f6ab33c.jpg (41,0 KB, 84 załadowań)
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 15:11   #97
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

kochane dodaje wkoncu zdjecie,i jak>>co jeszcze moge znienic??napewno zapuszczam grzywke;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4467757472a11440229013l.jpg (10,9 KB, 649 załadowań)
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 18:43   #98
Puszek67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Jeżeli chcesz by włosy zyskały objętość to unikaj nakładania odżywek u nasady - nadkładaj je tylko na końcówki, a gdy je suszysz rób to "od środka". Włosy są o wiele bardziej puszyste, ale wybierz suszarkę z chłodnym nawiewem i rób przerwy między suszeniem, bo inaczej zniszczysz włosy i będą się szybciej przetłuszczać.
Puszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 08:07   #99
BazaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 26
Dot.: Nijaka...

a mi sie podoba ;d tylko twarz troszkę różowa ale to nic ;d
BazaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 10:40   #100
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

rozowa cera to moj wieczny problem;/musze znalesc zielona baze pod makijaz wkoncu
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 11:27   #101
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Nijaka...

Hmmm no nie wiem. Pasuje Ci ten kolor ale w tym jasnym blondzie bardziej mi się podobało
__________________
.
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-27, 12:06   #102
lebiodka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: sieradz
Wiadomości: 63
Dot.: Nijaka...

Ja uważam, że ten odcień włosów jest lepszy, bo neutralizuje "różowość" twarzy. Czyli generalnie chodzi mi o to, że jest to chłodny odcień, i ważne żeby nie był za jasny. Mogłabyś dołączyć zdjęcie robione przy świetle dziennym, bez lampy, wtedy wszystkie kolory będą bardziej zbliżone do rzeczywistości.
A stosujesz jakieś kremy łagądzące zaczerwienia?
lebiodka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 23:12   #103
anulka399
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 115
Dot.: Nijaka...

Moim zdaniem ładniej wyglądałaś w tym jasnym blondzie
anulka399 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 16:52   #104
lowczyni_okazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 146
Dot.: Nijaka...

Ja też jestem za blondem Tylko mi się wydaje, że ktoś Ci tak nieładnie wycieniował włosy, że wyglądają jakby ich było malusio. Poza tym popatrz czy nie używasz jakichś kosmetyków obciążających włosy, bo one też dają taki niefajny efekt czasami.

Poza tym, fryzurka w ogóle Ci nie pasuje - np. ta grzywka jest nieudana trochę. Chyba byłoby lepiej jakbyś ją zlikwidowała. Resztę włosów trochę zapuść i potem wybierz się do fryzjera, żeby Ci ładnie wycieniował wokół twarzy.
lowczyni_okazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 20:12   #105
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

a co myslicie o prostej grzywce??
kolor jest juz duzo jasniejszy,zmyl sie i nadal jest blond moze nie taki jasny jak wczesniej ale blond
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 12:09   #106
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Cytat:
Napisane przez olcia1987 Pokaż wiadomość
tak wygladam obecnie co moge zmienic grzywke zapuszczam,buzie staram sie wyszczuplic bronzerem ale niewiem jak malowac oczy i usta.wogole mojego makijazu niewidac
;]

przpraszam ze zdj tak osobno

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-13 o 20:39 Powód: post pod postem
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 16:50   #107
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

prosze o szczera opinie.zalezy mi na zmianie wygladu
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 19:56   #108
Emilkaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 60
Dot.: Nijaka...

teraz wyglądasz pęknie
Emilkaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 09:06   #109
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nijaka...

bardzo ladnie wygladasz,zmiana jak najbardziej pozytywna
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-22, 12:01   #110
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

dziekuje: ale niestety niejest tak pieknie...mam bardzo zniszczone wlosy.ostatnio u fryzjera chcialam przyciemnic wlosy ale kolor sie nielapie bo wlosy sa tak zniszczone...wiec narazie odpada farbowanie,chyba ze jakimis szamponami...wlosy mam jasne z pasemkami mlecznej czekolady ale wogole tego niewidac na zdj....nieumiem sie malowacserio ...nic a nic niewidac ze mam makijaz...a chcialabym troche powazniej wygladac...nawet moj tz zawsze dziwi sie ze uzywam mleczka przeciez niemam makijazu...niewiem co zle robir...chcialabym pokreslic policzki ,oczy i usta bo sa bardzo waskie.... i prosze prosze powiedzcie mi jakie kolory sa dla mnie odpowiednie zimnie czy cieple??
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:32   #111
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nijaka...

co do typow urody to sie nie znam,ale do regeneracji wlosow mozesz kupi maske kallosa mleczna,litr to ok 25 zl u fryzjera lub stapiz sleek line za ok 35 zl litr tez w salonie
mialam i moge szczerze polecic,sprawdz w KWC
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 12:54   #112
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

dziekuejzaraz sprawdze...tyle ze ja mieszkam w irlandii narazie wiec jedyna opcja chyba to internet...musze cos zrobic z wlosami bo niechce ich scinac...tydzien temu jak bylam w pl podcielam je i jest troche lepiej,kolor tez mi sie podoba jest blond ale juz nie taki jasny jak kiedys a to wlasnie przez to ze te pasemka niewyszly takie ciemne jakie mialy byc,moze to i dobrze...ehh...problem polega na tym ze ja mam mase kompleksow,,,zle sie czuje z tym...i chyba moj facet tez ma tego dosyc..caly czas czuje sie gorszawydaje mi sie ze wygladam jak dziecko
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 22:33   #113
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

kochane doradzcie,bo kompleksy mnie dobijaja...musze skomponowac nowa szafe bo czuje sie jak dziecko...nikt nie traktuje mnie powaznie...mam 164 wzrostu rozmiar 36-38 na codziem baletki ale to chyba niejest dobry pomysl bo jestesm niska i nog niemam szczuplych...ehjakie kolory mi pasuja
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 12:51   #114
misielek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Brzozowa kraina
Wiadomości: 5
Dot.: Nijaka...

Witaj Olciu.Wizaż przeglądam już od ponad 2 lat,ale dopiero Twój wątek skłonił do pisania.Kilka miesięcy temu byłam na tym etapie co Ty teraz.Ja też mam problemy z moją rumianą, delikatną a zarazem mieszaną cerą i blond włosy.Więc podam Ci kilka rad do których i ja się stosuję.
1.TWARZ. Do mycia twarzy kupiłam olej różany na mazidłach.Najpierw zmyj makijaż dokładnie tym olejem,potem jeszcze raz zelem do mycia twarzy(jak nie posiadam akurat żelu, to myję twarz mydłem Biały Jeleń). Następnie jakiś tonik lub hydrolat i na to krem nawilżający. I nie bój się że olej będzie za tłusty.Ja nie mam żadnego wyprysku od ponad miesiąca.
2.Włosy.W tych ciemniejszych Ci lepiej.Nie farbuj na żaden ciemniejszy kolor.Ja to zrobiłam średnim popielatym blondem.Zgodnie ze wszystkim regułami miałam wyglądać rewelacyjnie,bo ten odcień podobno bardzo pasuje do zarumienionej cery.Niestety ja wyglądałam jakby ktoś wysypał na mnie wiadro popiołu.Włosy były szare i moja twarz też.
3.Ja swoje balerinki spaliłam(dosłownie)po tym jak zobaczyłam swoje odbicie w jakimś wielkim lustrze w jakiejś galerii handlowej.Wyglądałam jak krótkonogi krasnoludek(mam 1,60). Że też nigdy wcześniej nie rzuciło mi się to w oczy...........
CDN..bo dzidzia wzywa
misielek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 15:20   #115
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

dziekujeteraz mieszkam za granica wiec ciezko mi zamowic ten olejek ale jak bede w pl napewno zamowie cos z biochemii...mam taka prace,ze dosyc duzo stoje wiec wygodnie mi w plaskich butach,niesety wygldam troche jak dziecko..wlosy mam teraz takie jak na ostatnim zdjeciu,byly rozjasniane ale rowniez mialam robione pasemka koloru kawy ale niewyzszly zbyt intensywnie...czyli ogornie wlosy mam ciemniejsze niz na pierwszym zdj ale jasniejsze niz na tych drugim zdj.w tej fioletowej bluzce narazie jestesm z kolory zadowolona ,napewno niebede juz bardzo rozjasniac wloso raczej kolory wlasnie takiej kawy z mlekime
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 14:34   #116
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

kochane doradzcie mi jakime typem jestem cieplym czy zimnym??moja cera jest raczej zarozowiona,ale mam na nosie troche szarych piegów...kolor wlosow mam taki jak na ostatnich zdj...niemam pojecia jakie kosmetyki kupic,co zrobic z brwami,i jak wymodelowac cere bronzerembo nieumiem serio
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 16:02   #117
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

kochane bardzo mi zalezy na metamorfozie,1 grudnia mam urodziny i chcialabym ladnie wygladacehh,,,niewiem jaki makijaz mi pasuj,jaka paleta kolorow,wlosy nadal liche i nawet nieumiem ich wysuszuc na szczotce ;/caly czas mam je zwiazane w kucyka...ciuchy...szkoda gadac co robic
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 16:32   #118
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Nijaka...

moim zdaniem masz bardzo fajny typ urody i pasuje on do takiego słonecznego blondu jakoś w ciemnych włosach cię nie widzę.

Sama mam cienkie włosy i sama nie wiem czy lepiej zapuszczać czy cieniować. Zawsze cieniowałam bo wtedy włosy się same jakby układają, nabierają lekkości i efektu push up ale z drugiej strony wiadomo, po wycieniowaniu włosów jest mniej i po miesiącu od obcięcia już się tak ładnie nie układają.

Ja widzę dwa rozwiązania- albo zapuszczać włoski je podkręcać- wałki,papiloty...jak dojdziesz do wprawy to zajmie ci 5 minut a na codzień kucyk,w którym ci bardzo ładnie.

Albo obciąć ale dość krótko na asymetrycznego boba, to da wrażenie,że masz więcej włosów i asymetryczne cięcie wyszczupli buzię.

Więc decyzja należy do ciebie, zawsze dobra fryzjerka ci doradzi.

Widziałabym cię w asymetrycznej ale nie za ciężkiej grzywce lekko opadającej na oko.

Co do cery... może warto kupić jakiś krem na naczyńka skoro masz tendencję do czerwienienia. Można znaleźć dobre i niedrogie,poszukaj na kwc.

Jak nie lubisz się mocno malować a zależy ci na zakryciu czerwieni czy niedoskonałości to ja gorąco polecam kosmetyki mineralne edm.
Są w pudrze ale kryją mocno jak podkład (sama używałam mocno kryjącego podkładu Vichy Dermablend ale minerały edm w wersji kryjącej kryją równie mocno i nie szkodzą cerze).
Pomalowana minerałami będziesz wyglądać naturalnie i zakryjesz co trzeba.
Warto na stronie edm zamówić darmowe próbki, za przesyłkę z USA płacisz ok 20zł a próbki starczą na wiele zastosowań, jest bardzo duży wybór jasnych odcieni.

Jeśli nie wiesz o co chodzi z edm to poszukaj o tym wątków na wizażu, zamówienie na ich stronie też robi się łatwo.

A jak nie chcesz minerałów to polecam wspomniany już Dermablend, przynajmniej na większe wyjścia-mocno kryje i długo się trzyma. Kosztuje ok 60zł ale na allegro możesz kupić próbkę za niecałe 2zł a taka próbka starcza na parę użyć.

Niestety nie wiem jakim jesteś typem kolorystycznym,stawiam na lato ale nie znam się do końca...jest na wizażu wątek o typach kolorystycznych tam dziewczyny doradzą w jakim makijażu ci dobrze.

Ja bym widziała cię z podkreślonym okiem, np. delikatną kreską na powiekach.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Co do ubrań to nie wiem jaką masz figurę więc ciężko doradzić.

Jak nie umiesz układać włosów ani np. malować oczu np. smoky eyes to polecam tutoriale z youtube, dziewczyny pokazują np. jak zwiększyć objętość włosów... mi samej na początku nie wychodziło ale po paru próbach nie było źle, wrzucam ci parę linków:

http://www.youtube.com/watch?v=Xjshf...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=--rVe...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=uTgD-...eature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=_4Agp...eature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=011EO...eature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=nHwhv...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=lMIWK...eature=channel

na youtube jest tego więcej nie trzeba znać angielskiego, wystarczy obserwować
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 17:28   #119
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Nijaka...

Dziekuje bardzo z wlosami mam problem,bo jak tylko troche podetne to zaluje i marze o dłuzszych...co to grzywki to bardzo chcialabym miec dluzsza na jedna strone,ostatnio jak bylam u fryzjera to zrobilam mi troche gęsciejsza ta grzywke ale niebardzo wiem jak ja modelowac i konczy sie na tym ze caly czas dotykam,i ogarniam..wkeje zdj zeby pokazac oco chodzi,bardzo mi sie to niepodoba;/prosze sie niesmiac bo to zdj z halloween ;/ale widac jak moja niby grzywka wyglada;/beznadziejenie...wolalaby m zeby byla dluzsza i bardziej na czolo nachodzila;/ale musze ja jakos motelowac tylko niewiem jak
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 18:25   #120
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Nijaka...

bardzo ładnie wyglądałaś ładnie podkreślone oczy,fajne brwi. Grzywka jest ok ale racja, bardziej zasłaniająca czoło i dłuższa byłaby chyba lepsza. Więc trochę zapuść

co do modelowania...moja grzywka układa się sama, a jak czasami się buntuje to podczas suszenia po prostu parę razy przeczesuje ją okrągłą szczotką tak jakby podwijam na chwilę albo zawijam grzywkę na gruby rzepowy wałek a potem przeczesuję i wygląda naturalnie
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:20.