Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-05, 21:01   #91
Dreams Come True
Raczkowanie
 
Avatar Dreams Come True
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: in the world of fairy tales
Wiadomości: 53
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez moniska Pokaż wiadomość

Mistyfikacja
(2010)
Super. Obaj panowie Stuhrowie świetni, Ewa Błaszczyk też świetna. Bardzo fajny pomysł na film, a jego realizacja bardzo dobra. Ja osobiście bardzo polecam, choć wiem, że niewielu osobom się on podoba i spodoba. 10/10
Ten film trafia na moją listę filmów do obejrzenia, bo zapowiada się ciekawie i do tego młody Stuhr, którego uwielbiam

Och, życie [Life as We Know It] 2010 - całkiem przyjemny film, dobrze się ogląda, ale jak dla mnie nieco zbyt przewidywalny 6/10

Tak to się teraz robi [The Switch] 2010 - dla mnie jak na komedię romantyczną za mało było komedii no i sama historia jakaś taka mało realistyczna - czy naprawdę tak się teraz robi, czy ja jakaś taka niedzisiejsza jestem? 6/10
Dreams Come True jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 22:44   #92
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Sala samobójców"- świetny, poruszający film... daję do myślenia i nie pozwala o sobie zapomnieć po wyjściu z kina. W sumie najlepszy film, jaki widziałam w ostatnim czasie.
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-05, 23:52   #93
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Teenage Dirtbag - nie wiem co powiedzieć. Nie zrozumiałam do końca tego filmu, ale może taki jest jego cel. Liczy się to, że jestem naprawdę zachwycona. I to, że pod koniec zaczęłam płakać i siedziałam tak jeszcze z 10 minut, przez napisy, nie byłam w stanie nic zrobić. Całe łóżko w chusteczkach. Film tak naprawdę nie jest jakiś strasznie zachwycający, ale serio coś w nim jest.
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 06:45   #94
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

To nie jest kraj dla starych ludzi - podobał mi się. Przede wszystkim (choć nie powinno to być chyba na pierwszym miejscu ) zdjęcia - już dawno takich nie widziałam. Świetne dialogi, trochę czarnego humoru i absurdu. A no i brak jakiegoś konkretnego zakończenia. Patrzę na ostatnią sceną i nagle ... napisy końcowe Lubie takie filmy z niedopowiedzeniem Ode mnie 8/10
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:30   #95
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

The kids are all right - naprawdę świetny film W końcu coś innego, o zwykłych problemach (no może nie tak zwykłych dla nas w Polsce) i naprawdę dobrze oddający emocje,uczucia.Czuję,że jeszcze do niego wrócę. 9/10
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 15:14   #96
Puszkaa
Rozeznanie
 
Avatar Puszkaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 640
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Lot nad kukułczym gniazdem- Bardzo fajny. Świetny Nicholson, historia mnie "wsysła" I lepszy niż Przerwana lekcja muzyki 10/10
__________________
Mój decoupagowy wątek
Modelinowe wytwory



W oczekiwaniu na czworonożnego przyjaciela...

Puszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 16:39   #97
anianutella
Raczkowanie
 
Avatar anianutella
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 458
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Oszukana -świetny, jak dla mnie jedyny film w którym Angelina Jolie była kobietą a nie bóstwem, naprawdę dobry

Informator (Insider) niesamowity. trzyma w napięciu. do końca. na faktach

Podejrzani uwielbiam takie filmy

Człowiek który gapił się na kozy-- masakra. oglądałam w biały dzień na komp. na siedząco i zasnęłam.. więc chyba nie mam czego żałować

a teraz szukam jakiegoś horroru dobrego bo bardzo dawno nie widziałam
__________________
Jeśli nie dziś to kiedy

Ludzie dzielą się na tych, którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los.
Oscar Wilde
anianutella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 17:26   #98
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

The Social Network - jak dla mnie bardzo fajny Może nie Oscarowy, ale oglądałam go z przyjemnością i nawet nie wiem kiedy zleciały mi te 2 godziny. Trochę denerwowała mnie postać grana przez Justina i w sumie założyciel Facebooka też nie wzbudził we mnie szczególnej sympatii, ale aktorzy dobrze odegrali swoje role 8/10

Notting Hill - dziś oglądałam ten film chyba 10-ty raz Z pewnością jedna z moich ulubionych komedii romantycznych, uwielbiam tu gapowatego Granta i nawet Julię Roberts , za którą nie przepadam. Podobają się też przyjaciele głównego bohatera, szczególnie przygłupi Spike Ja daję 10/10
lone bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 19:26   #99
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

A ja dzisiaj obejrzałam dugi raz "Lśnienie" z 1980 roku. Film jest dobry, lecz oglądając dugi raz stwierdziłam, że jest trochę monotonny, odbiegający trochę od książki, co nie znaczy, że jest zły. Moja ocena to 9/10

"Crossroads. Dogonić Marzenia"- film z Britney. Nie jest najgorszy. Opisuje historię 3 przyjaciółek, które w dzieciństwie zakopały swoje skarby i obiecały sobie, że je odkopią w dniu ukończenia liceum. Niestety przyjaźń nie przetwała. Jedna uważa się za doskonałą, druga jest w ciąży, trzecia( Britney) jest zdolną uczennicą wychowywaną przez ojca, dla którego liczą siętylko sukcesy córki. Dziewczyny wyruszają w drogę na konkurs muzyczny, gdyż jedna( ta w ciąży) chce spróbować swoich sił w śpiewaniu
Ogólnie film nie jest najgorszy, jest lekki. Ocena to 6/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 20:20   #100
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Tron - obejrzałam za namową męża, bo on lubi filmy s-f, ja nie bardzo, no ale obejrzałam i co? I mam hmmm mieszane uczucia. Sama fabuła, pomysł, nie jest zły, nawet całkiem fajny. Świat "realny" nie wyglądał jak realny, efekty specjalne w tym świecie marne, ale za to świat komputerowy całkiem niezły. Efekty na poziomie oprócz odmłodzonego Jeffa Bridges'a. W ogóle jakoś mi on nie pasował w tym filmie, bardzo go lubię, jednak nie w takich rolach, dla mnie on może być kowbojem, muzykiem-alkoholikiem, czy zwyczajnym kolesiem jak w "The Big Lebowski", ale nie komputerową postacią...
Poza tym film jest obłędnie długi, za długi, taki przeciągany na maksa. A z plusów mogę jeszcze wymienić świetną muzykę Daft Punk. 8/10
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:53   #101
aklina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
"Sala samobójców"- świetny, poruszający film... daję do myślenia i nie pozwala o sobie zapomnieć po wyjściu z kina. W sumie najlepszy film, jaki widziałam w ostatnim czasie.
Zgadzam się, trochę zastrzeżeń w sumie by się znalazło, ale ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona. 8/10
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 12:12   #102
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Konopielka - fajny film o tym jak do zacofanej wioski- elektryczność wprowadzić chcieli teksty mądre same w sobie, trzeba się wsłuchać, trzeba też znać trochę gwarę, takie stare powiedzenia, bo mój TŻ czasem nie rozumiał i musiałam mu tłumaczyć fajna historyjka, dobrze przedstawiona, ja się wciągnęłam i polecam 8/10

Biała wstążka - mimo, że dłuższy, nie nudziłam się ani chwili. Lubię takie "starsze" filmy film ukazuje codzienne życie mieszkańców małej niemieckiej wioski, gdzie sposób wychowania, nawet restrykcyjny i przepełniony wiarą w Boga nie zdaje egzaminu, obłuda i zakłamanie pastora przeczy całej tej sielankowej wizji, a brutalność dzieci nakręca cały film, który momentami przypomina kryminał podobało mi się i również polecam 8/10
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 14:30   #103
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Biała wstążka - mimo, że dłuższy, nie nudziłam się ani chwili. Lubię takie "starsze" filmy film ukazuje codzienne życie mieszkańców małej niemieckiej wioski, gdzie sposób wychowania, nawet restrykcyjny i przepełniony wiarą w Boga nie zdaje egzaminu, obłuda i zakłamanie pastora przeczy całej tej sielankowej wizji, a brutalność dzieci nakręca cały film, który momentami przypomina kryminał podobało mi się i również polecam 8/10[/QUOTE]

Zgadzam się To przywiązanie do łóżka było dla mnie przegięciem. Mógł sobie chłopak poużywać
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 16:13   #104
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Angielska robota (The bank job) - prawdopodobnie większość z Was wie o czym jest ten film, bo nawet jeśli nie widział to sam tytuł(w języku ang) mówi, że będzie chodziło o napad na bank. Tak też jest. Nie będę zdradzać całej fabuły, bo nie w tym rzecz, ale nie jest to typowy napad na bank.
Osobiście uwielbiam filmy o napadach na bank, albo w ogóle filmy, w których najpierw coś się planuje z najdrobniejszymi szczegółami, a potem faktycznie idzie się według planu. Lubię takie filmy zwłaszcza za trzymanie w napięciu, a może bardziej za trzymanie w niepewności, ale też i za to, że takie filmy nie są nudne, bo widz jest obłędnie ciekawy co będzie dalej. Pomimo długości film nie jest nudny.
Bardzo czuć w nim hmmm "angielskość" jeśli można tak to określić, super klimat lat 70, zdjęcia genialne, ruchy kamery świetne. Ogólnie zaliczam ten film do jednych z lepszych filmów z gatunku kryminału. 9/10
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 16:42   #105
bonjourdisko
Rozeznanie
 
Avatar bonjourdisko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 886
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - oglądałam wieki temu i ponownie się w nim zakochałam!

Ruchomy zamek Hauru- co do tego chyba nie trzeba komentarza?: )
__________________
I) włosy za talie
II) włosomaniaczka od lutego 2012
III) wegetarianka od 2005

http://ochdearme.tumblr.com
http://www.bonjourdisko.blogspot.com - założyłam!
http://instagram.com/lilyhatesroses


29.09 - kosmetyki LUSH: peeling RUB RUB RUB, lotion Charity Pot, peeling do ust Bubblegum
bonjourdisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 21:59   #106
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Postanowiłam obejrzeć kilka filmów z Christianem Bale'em aby poznać bliżej jego grę i zobaczyć co potrafi, no i przede wszystkim czy zasłużył na Oscara.
Zaczęłam od "American Psycho" i pierwsze co mi przyszło na myśl po obejrzeniu tego filmu to portret perfekcyjnego zabójcy, seryjnego zabójcy. Film moim zdaniem niesamowity pod wieloma względami. Teoretycznie to thriller, ale odniosłam wrażenie że ma w sobie nieco czarnego, absurdalnego humoru, być może to przez niesamowitą grę Bale'a, bo tak, uważam że zagrał bezbłędnie i idealnie nadawał się do takiej roli. Jego mimika twarzy, gest, ruchy, spojrzenie, szczerze bałabym się go spotkać w ciemnej uliczce.
Film przez cały czas trzyma w napięciu i ciekawości, zaskakuje końcówką, a do tego ma genialnie dobraną muzykę, pozornie wydaje się, że muzyka w ogóle nie pasuje, ale tak na prawdę wszystko jest przemyślane. Gra Bale'a jak już wspomniałam świetna i nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że aktor ten gra zawsze z tym samym wyrazem twarzy, a w dodatku w "Amercian Psycho" można sobie popatrzeć na jego idealnie wypracowane ciało 10/10
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 22:00   #107
zimmerblum
Przyczajenie
 
Avatar zimmerblum
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

A ja już chyba piąty raz obejrzałam "Życie na podsłuchu" i znowu zryczałam się jak bóbr na końcu. Piękny, głęboki, wzruszający.
zimmerblum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 08:45   #108
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
Konopielka - fajny film o tym jak do zacofanej wioski- elektryczność wprowadzić chcieli teksty mądre same w sobie, trzeba się wsłuchać, trzeba też znać trochę gwarę, takie stare powiedzenia, bo mój TŻ czasem nie rozumiał i musiałam mu tłumaczyć fajna historyjka, dobrze przedstawiona, ja się wciągnęłam i polecam 8/10
Ten film wcale nie jest o wprowadzaniu elektryczności do wsi.
On ukazuje zderzenie dwóch światów: tradycyjnej wiejskiej mentalności, takiego typowego ciemnogrodu z nowoczesnością. Pokazuje koniec tego właśnie chłopskiego świata, w dużej mierze opartego na zabobonach, niewiedzy, zacofaniu, ogromnych uprzedzeniach (żona Kaziuka, która nie chce seksu uprwiać w innej pozycji niż po bozemu, co się marzy Kaziukowi podglądającemu nauczycielkę). Kaziuk nie może tez uwierzyć, że ziemia jest okrągła i spuszcza manto synowi za głoszenie takich herezji


Jest to według mnie w ogóle jeden z lepszych polskich filmów.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 12:42   #109
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
"Sala samobójców"- świetny, poruszający film... daję do myślenia i nie pozwala o sobie zapomnieć po wyjściu z kina. W sumie najlepszy film, jaki widziałam w ostatnim czasie.
Bardzo też go jestem ciekawa!
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 13:06   #110
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ten film wcale nie jest o wprowadzaniu elektryczności do wsi.
On ukazuje zderzenie dwóch światów: tradycyjnej wiejskiej mentalności, takiego typowego ciemnogrodu z nowoczesnością. Pokazuje koniec tego właśnie chłopskiego świata, w dużej mierze opartego na zabobonach, niewiedzy, zacofaniu, ogromnych uprzedzeniach (żona Kaziuka, która nie chce seksu uprwiać w innej pozycji niż po bozemu, co się marzy Kaziukowi podglądającemu nauczycielkę). Kaziuk nie może tez uwierzyć, że ziemia jest okrągła i spuszcza manto synowi za głoszenie takich herezji


Jest to według mnie w ogóle jeden z lepszych polskich filmów.
ja o tej elektryczności pisałam z przymrużeniem oka, skupiłam się raczej na technice wymowy niż na zacofaniu i ciemnocie, bo moim zdaniem - to jest fakt niezaprzeczalny, aczkolwiek za dużo zdradzać to też nie dobrze.

ale fakt, sprostuję O tej elektryczności to tylko pretekst do przedstawienia całej tej społeczności i jej mentalności.
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 13:53   #111
Ewka:D:D
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 875
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

och życie - polecam bardzo fajny obejrzalam z przyjemnoscia choc koncowka do przewidzenia ale milo sie oglada

śniadanie do łóżka - strasznie sie wynudzilam, ledwo dotrwalam do konca nie polecam no chyba ze juz nie macie czego ogladnac
__________________
`Starość we wszystko wierzy.
Wiek średni we wszystko wątpi.
Młodość wszystko wie.`




Ewka:D:D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 14:24   #112
luksia
Zadomowienie
 
Avatar luksia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 104
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

ja ostatnio oglądałam "jak stracić chłopaka w 10 dni"
nie powiem żeby to był nie wiadomo jaki poziom ot taka sobie komedyjka na poprawienie humoru
__________________
...najlepsze,
co mężczyzna może uczynić dla swoich dzieci,
to kochać ich matkę...



Z.
luksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 15:17   #113
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Byłam dzisiaj w kinie na "Sali samobójców".

Film mną mocniej wstrząsnął niż "Czarny czwartek". Był taki...prawdziwy.
Tak sobie pomyślałam, że niezależnie od tego, jakim się to nie jest bogatym, jakiego stanowiska nie zajmuje, nie można własnego dziecka izolowac od realnego świata, zamykając w jakichś gettach prywatnych szkół dla typowych snobów i wynajmując szofera do wożenia. Głowny bohater nie poradził sobie z z pozoru głupim problemem - filmem zamieszczonym na facebooku, przez chłopaka, z którym w ramach studniówkowych wygłupów się całował. Tamten może przez wyśmianie starał się ukryć homoseksualne ciągoty, a Dominika to wszystko przerosło. Zamknął się w pokoju ze swoim laptopem.
No i rodzice, którym się wydaje, ze banalnymi gadkami o maturze są w stanie dotrzec do własnego dziecka. Dziecko wybrało również banalne gadki, ale od osoby, ktora pozornie go rozumiała. Dlatego ten film powinni zobaczyć rodzice, którzy mają lub niedługo będą mieć dzieci w tym wieku.

I jeszcze jedno ważne przesłanie - nie można uciekać od realnego świata w wirtualny, bo w internecie wystarczy wciągnięcie kabla i wszyscy "przyjaciele" znikają. W "Sali samobójców" - znikają dosłownie.

Szczerze polecam.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 11:10   #114
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wywiad z Wampriem- klasyka, kocham Oczywiście 10/10
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 11:19   #115
qilka
Raczkowanie
 
Avatar qilka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Oświęcim/Łódź/Kraków
Wiadomości: 352
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Jabłka Adama" cudowna dawka czarnego humoru!
"Ruchomy zamek Hauru", "Ponyo" i inne realizacje japońskiego Studia Ghibli, które dawkowała ostatnio TVP Kultura
__________________
poznaję i uczę się, proszę o wyrozumiałość życzę fantastycznego dnia!
qilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 20:56   #116
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Właśnie wróciłam do domu bo obejrzeniu Fightera. Spodziewałam się czegoś w stylu "Zapaśnika"- Fighter jest zdecydowanie bardziej wyważony w obrazach, mniej brutalny i dosłowny, jednak wskakuje do mojej ścisłej czołówki "ulubionych filmów".Genialna obsada, uświadamia to wrzutka na samym końcu, kiedy kręceni są prawdziwi Micky i Dicky- szczególnie ten drugi grany przez Christiana Bale'a- mistrzostwo. Konfrontacja z innymi rolami Ch.B, szczególnie elegancików z Batmana i American Psycho pokazuje jego wielką klasę aktorską. Świetna muzyka, klimat..polecam z całego serca
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 21:39   #117
sadie
Zadomowienie
 
Avatar sadie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Chloe interesujący, acz pozostawił we mnie spory niedosyt. taka 6/10
sadie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 09:41   #118
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Papiezyca - jak dla mnie to przecietnie, film o kobiecie podajacej sie za mezczyzne, ktora "robi kariere" w swiatku koscielnym 5/10

127 Hours- momentami sie dluzyl, ale ogolem bylo okej 7/10

Fair Game- jedno duze rozczarowanie, spodziewalam sie wiecej akcji ale no coz 4/10

Yogi Bear- zabawnie, ale wole to jako bajke niz film 6/10

Fighter- 10/10

Black Swan- 10/10

Burlesque- najbardziej podobala mi sie muzyka, fabula byla tylko tlem do niej.. 7/10

Gullivers Travell- Jack Black jak zwykle przezabawny warto obejrzec 8/10

Morning Glory- czekalam na ten film dlugi czas no i sie doczekalam 10/10

Hereafter- film w stylu Babel i 21 Gramm, polecam!! 10/10

The King's Speech- Oscar zasluzony, swietna gra aktorska, muzyka, wszystko, a na koncu lzy w oczach gwarantowane 10/10

sniadanie do lozka- film w sam raz dla zabicia czasu 6/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:04   #119
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Łatwa dziewczyna- 9/10
Śniadanie do łóżka - 8/10
Plan B - 6/10
Dziewczyna z ekstraklasy - 8/10
Burleska - 10/10
Och Karol 2 - 7/10
Na pewno,być może - 10/10
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 11:33   #120
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Goethe!- niemiecki film o mlodosci Goethego i jego milosci do Lotty, swietne dialogi z humorem i swietna gra aktorska, polecam 9/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.