szczęśliwe singielki czyli MY :-) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-16, 16:48   #91
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

[quote=kajasia222] no i nie słyszę za uchem :Jak on smie?? Czy on mnie nie widzi?? Tak mój ex sie zachowywał gdy jakis facet sie usmiechnał lub powiedział cos miłego :P [/quote]


Oooooj, też to znam. Plus dodatkowo zawsze u mnie w takiej sytuacji rozbrzmiewała z jego ust lista gróźb najsurowszych tortur rodem ze średniowiecza. Co za żenada, do licha z nim!


Pozdrawiam
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 17:02   #92
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez martina@
dokładnie! ja już wiem mniej wiecej jaki ma być, więc nawet nie chce mi się pakować w związek dla samego 'związku', byle by tylko z kimś być. To nie dla mnie
chyba najgorsze są związki właśnie tylko po to żeby być z kimś/bo ma się już swoje lata/bez miłości...
dlatego teraz nie szukam miłości, czekam aż sama mnie znajdzie pozdrawiam
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 17:03   #93
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez evangeline

Oooooj, też to znam. Plus dodatkowo zawsze u mnie w takiej sytuacji rozbrzmiewała z jego ust lista gróźb najsurowszych tortur rodem ze średniowiecza. Co za żenada, do licha z nim!


Pozdrawiam
tortur, ale dla Ciebie czy dla tego nieszczęśnika, który śmiał na Ciebie spojrzeć? hihi pozdrawiam
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 17:08   #94
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
chyba najgorsze są związki właśnie tylko po to żeby być z kimś/bo ma się już swoje lata/bez miłości...
dlatego teraz nie szukam miłości, czekam aż sama mnie znajdzie pozdrawiam
ja też czekam
a póki co dobrze się bawię
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 17:11   #95
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez martina@
ja też czekam
a póki co dobrze się bawię
ja dopiero zacznę... jak skończą mi się egzaminy... 4 miesiące wakacji co to będzie, co to będzie
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 17:31   #96
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Też jestem singielką i jestem z tego powodu zadowolona
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 18:22   #97
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Ja powtórze cos co kiedyś pisałam w wątku 'chcę się zakochać'
Cytat:
NIe potrzebuję księcia z bajki, chcę kogoś kto mnie będzie rozumiał, szalonego romantyka, silnego a jednocześnie wrażliwego, nie musi być przystojny tylko niech będzie sympatyczny i z poczuciem humoru... nie potrzebuję dyplomu magistra, tylko żebym miala o czym z nim rozmawiać i o czym milczeć...
To duzo??

Uwielbiam ten tekst:

Nie wiem jak to stało się, spadła na mnie nieoczekiwanie jak w maju szary śnieg... przyniosła zimę wichurę uczuć, chłód, do twego serca nie trafiła, moje zmieniła w lód
nigdy nie zrozumiem jej, przychodzi kiedy chce może w samotności mgle znów spotka mnie może znów spotka mnie...
milość jest jak pogoda nigdy nie przewidzisz jej ,najpierw huragan uczyć potem powódź łez,
milość jest jak pogoda lecz pamiętaj o tym że, że po każdej burzy wzejdzie słońce czy chcesz tego czy nie...
niewiem jak to, stało się spadła na mnie nieoczekiwanie jak na pustyni deszcz, przyniosła ulgę rzuciła na mnie czar i w jednej chwili świat tak zmenił sie zakwitł tęczą barw...
nigdy nie zrozumiem jej przychodzi kiedy chce, co dzien inna zmienna jest jak sztorm przez Twoje zycie musi przejść...
choc czasem zbyt silna, czasem zbyt goraca jest, to jedno wiem napewno bez niej nie ma mnie, nie ma mnie...


kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 18:33   #98
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Ja powtórze cos co kiedyś pisałam w wątku 'chcę się zakochać'



Uwielbiam ten tekst:

Nie wiem jak to stało się, spadła na mnie nieoczekiwanie jak w maju szary śnieg... przyniosła zimę wichurę uczuć, chłód, do twego serca nie trafiła, moje zmieniła w lód
nigdy nie zrozumiem jej, przychodzi kiedy chce może w samotności mgle znów spotka mnie może znów spotka mnie...
milość jest jak pogoda nigdy nie przewidzisz jej ,najpierw huragan uczyć potem powódź łez,
milość jest jak pogoda lecz pamiętaj o tym że, że po każdej burzy wzejdzie słońce czy chcesz tego czy nie...
niewiem jak to, stało się spadła na mnie nieoczekiwanie jak na pustyni deszcz, przyniosła ulgę rzuciła na mnie czar i w jednej chwili świat tak zmenił sie zakwitł tęczą barw...
nigdy nie zrozumiem jej przychodzi kiedy chce, co dzien inna zmienna jest jak sztorm przez Twoje zycie musi przejść...
choc czasem zbyt silna, czasem zbyt goraca jest, to jedno wiem napewno bez niej nie ma mnie, nie ma mnie...


piękne to jest... kto to napisał?
wiesz z tym księciem z bajki to właśnie chciałabym, aby miał te wszystkie cechy o których pisałaś-wtedy będzie to dla mnie równoznaczne
miłość przychodzi zawsze wtedy,gdy się jej nie spodziewamy-podobnie jest z pogodą i myślę, że to jest właśnie piękne... ahh się rozmarzyłam
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 18:42   #99
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
piękne to jest... kto to napisał?
wiesz z tym księciem z bajki to właśnie chciałabym, aby miał te wszystkie cechy o których pisałaś-wtedy będzie to dla mnie równoznaczne
miłość przychodzi zawsze wtedy,gdy się jej nie spodziewamy-podobnie jest z pogodą i myślę, że to jest właśnie piękne... ahh się rozmarzyłam
o ksieciu to pisałam ja... tak włąsnie chce by było... tak mi sie marzy
A ten tekst to Cerekwicka, która się zasłuchuje ostatnio
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 19:42   #100
wiatr86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 600
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Plusów bycia singlem jest kilka napewno:
-facet nie wpadnie do ciebie niespodziewanie,kiedy nie będziesz na to gotowa
(np. kiedy masz nieułozone włosy,opryszczke,nieogolo ne nogi,nieumalowane oczy i wiele by mozna wymieniac)
-nie musisz udawac milej nawet jak masz zespol napięcia przedmiesiączkowego
-nie czujesz się nawet w malej częsci uzalezniona,ograniczona przez kogokolwiek
-nie masz problemu z kolejnym prezentem na dzien chlopaka,imieniny,urodzin y,walentynki itp.
-nie musisz codziennie się stroic zeby wygladac nienagannie jak wpadnie do ciebie
-mozesz flirtowac z innymi facetami do woli
-mozesz doswiadczac nowych rzeczy z roznymi facetami,porownywac i przebierac:P
to sa rzeczy,które ja zauwazylam po tym jak zerwalam ze swoim facetem,moze nie ze wszytskimi sie zgodzicie,ale wiadomo kazdy związek jest inny i kazdy potrzebuje czegos innego,dla mnie bardzo wazna jest niezaleznosc dlatego bycie singlem jest fajne(do czasu),buziaki
wiatr86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 20:51   #101
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez wiatr86
Plusów bycia singlem jest kilka napewno:
-facet nie wpadnie do ciebie niespodziewanie,kiedy nie będziesz na to gotowa
(np. kiedy masz nieułozone włosy,opryszczke,nieogolo ne nogi,nieumalowane oczy i wiele by mozna wymieniac)
po pewnym czasie wyznawałam zasadę-kochasz mnie taką jaką jestem, więc i bez makijażu i w dresach ale później zaczęły się wymówki, że jak wychodzimy to pewnie maluję się i ładnie ubieram dla innych... majn got
hihi dobrze, że już mogę malować się ( bo wcześniej byłoby - dlaczego tak mocno?? ) i w ogóle ubierać się jak chcę

Cytat:
Napisane przez wiatr86
-nie musisz udawac milej nawet jak masz zespol napięcia przedmiesiączkowego
chociaż wiesz, było na kim się wyżyć, no bo na rodzicach nie bardzo, na przyjaciółce tym bardziej nie... teraz to mi brat pozostaje

Cytat:
Napisane przez wiatr86
-nie czujesz się nawet w malej częsci uzalezniona,ograniczona przez kogokolwiek
dokładnie! wracam o której chcę, Z KIM CHCĘ i mogę wypić więcej piwek z przyjaciółką i później nie słyszę o to wymówek- żyć nie umierać!

Cytat:
Napisane przez wiatr86
-nie masz problemu z kolejnym prezentem na dzien chlopaka,imieniny,urodzin y,walentynki itp.
tak, teraz pieniążki przeznaczam wyłącznie na siebie ( mam na myśli tę część, którą zwylke ofiarowywałam mu pod posiacią jakiegoś prezentu czy cuś)- a właśnie! muszę oszczędzać bo zbieram na wakacje... pilnujcie mnie...

Cytat:
Napisane przez wiatr86
-nie musisz codziennie się stroic zeby wygladac nienagannie jak wpadnie do ciebie
teraz to ja się stroję dla siebie buhaha ( no przyznam się Wam szczerze...dla tych wszystkich Przystojniaczków przez duże P )
Cytat:
Napisane przez wiatr86
-mozesz flirtowac z innymi facetami do woli
TAK! TAK! trzeba szkolić umiejętności, a co
Cytat:
Napisane przez wiatr86
-mozesz doswiadczac nowych rzeczy z roznymi facetami,porownywac i przebierac:P
to sa rzeczy,które ja zauwazylam po tym jak zerwalam ze swoim facetem,moze nie ze wszytskimi sie zgodzicie,ale wiadomo kazdy związek jest inny i kazdy potrzebuje czegos innego,dla mnie bardzo wazna jest niezaleznosc dlatego bycie singlem jest fajne(do czasu),buziaki
ohhh zgadzam się z Tobą... i tak myślę czy by tu czegoś jeszcze nie dodać?
noo już wiem!
-cały swój czas poświęcam Przyjaciółce, która jest zawsze niestety bardzo zaniedbana w czasie mojego związku... niestety bo nam wtedy tylko facet w głowie.. ehhh
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 21:09   #102
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

plusy bycia samemu :
- całkowita swoboda (bo niestety nie uwierzę że ma się CAŁKOWITĄ swobodę przy parterze, tu jednak chodzi o kompromis)
- możliwość spotykania się z wieloma osobami jednocześnie, na stopie koleżeńskiej bądź przyjacielskiej jak i w celach matrymonialnych
- nikomu nie trzeba się tłumaczyć
- swoboda na tle seksualnym (cokolwiek przez to rozumiecie )
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 21:18   #103
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez martina@
plusy bycia samemu :
- możliwość spotykania się z wieloma osobami jednocześnie, na stopie koleżeńskiej bądź przyjacielskiej jak i w celach matrymonialnych

- swoboda na tle seksualnym (cokolwiek przez to rozumiecie )
rozumiem to doskonale... poprawiłaś mi humor, bo coś mi się na dołek zbiera... dziękuję
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 21:20   #104
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

cieszę się

nas, singielek, nie ma kto pocieszać (w sensie osobników płci męskiej), więc trzeba jakis grupy wsparcia tworzyć
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 21:23   #105
diamond_princess
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: home is where the beat is at...
Wiadomości: 270
Wink Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez evangeline
Ja czuję się świetnie

Rozstaliśmy się z moim facetem jakiś tydzień temu, nie wyobrażałam sobie kiedyś życia bez niego, a teraz nie odczuwam odrobiny żalu.

Pomyslicie, ze jestem jakaś nieczuła, ale to nie na tym rzecz polega. Tkwiąc w tym zwiazku bylam zaślepiona, wydawało mi się, ze "tak musi być", pomimo tego, że czasem było mi po prostu bardzo źle.

Kiedy ten związek (toksyczny!) się skończył zdałam sobie sprawę, ze teraz wreszcie czuję się szczęsliwa. Któs mnie wypuścił ze złotej klatki. Przestał kontrolowac i organizować mi zycie. Koniec.

Może to zabrzmi egoistycznie, ale zasługuję na coś lepszego. Wszystkie zasługujemy dziewczyny.


I przyjdzie czas, kiedy wspólnie poplotujemy tutaj, że jednak spotkałysmy wyjątkowych mężczyzn


Pozdrawiam Was serdecznie, trzymajcie się
też tkwiłam w takim toksycznym związku a teraz kiedy jestem już wolna czuje się o niebo lepiej nikt mnie nie ogranicza nikt ciągle nie powtarza że ożenimy sie wtedy a wtedy bedziemy miec tyle a tyle dzieci itd. itp.

jestem singlem i dobrze mi z tym moge korzystać z pełni życia

buziaki dziewczyny fajny wątek! niech się rozwija!
__________________
Sweet sweet baby, life is crazy

diamond_princess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 21:26   #106
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez martina@
cieszę się

nas, singielek, nie ma kto pocieszać (w sensie osobników płci męskiej), więc trzeba jakis grupy wsparcia tworzyć
trzeba trzeba! nie dość, że jesteśmy już zakręconą grupką czarownik singlowych tudzież wiedźm, to jeszcze będziemy należały do kółka wzajemnej pomocy... i yyy toleracji??

diamond_princess też wysłuchiwałam, że my to już do końca życia, domek na wsi i gromadka dzieci w piaskownicy jakoś nie mogłam sobie tego wyobrazić w tym wieku... jeszcze jestem za młoda na małżeństwo, co to to nie
buziaczki
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 21:32   #107
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

mnie facet rzucił tzn w sumie ... najpierw ja jego, potem on mnie czyli i tak bylam pierwsza :P

powegetowałam tydzień, a potem takiego kopa w dupę dostałam, że zaczęłam się po dwóch tygodniach od rozstania spotykać z innym
Tyle imprez co po rozstaniu nie przezylam przez caly związek z eksiem

i na studniówkę mnie zaproszono nawet

piękne czasy
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 21:48   #108
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez martina@
mnie facet rzucił tzn w sumie ... najpierw ja jego, potem on mnie czyli i tak bylam pierwsza :P

powegetowałam tydzień, a potem takiego kopa w dupę dostałam, że zaczęłam się po dwóch tygodniach od rozstania spotykać z innym
Tyle imprez co po rozstaniu nie przezylam przez caly związek z eksiem

i na studniówkę mnie zaproszono nawet

piękne czasy
no z tym drugim razem pewnie chciał się odegrać sesese u mnie imprezy zaczynają się od 30 maja... kończę matury i wakacje do końca września
u mnie wtedy zaczną się piękne czasy...
__________________
...

Edytowane przez iuvenilis
Czas edycji: 2006-05-16 o 22:21
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 08:14   #109
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
wcaaaale nie takie zakręcone... my chyba tylko wiecznie jesteśmy chore-na głupawkę no, to pewnie widujesz niezłe CIACHA tam na solarce... a w kabinach macie kamery?
oj ile ja bym oddala za takie kamery... ale niestety nie ma
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-17, 08:20   #110
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez wiatr86
Plusów bycia singlem jest kilka napewno:

-nie masz problemu z kolejnym prezentem na dzien chlopaka,imieniny,urodzin y,walentynki itp.
Był to horror
dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 08:23   #111
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez dezire
Był to horror
masz rację
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 10:44   #112
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez martina@
plusy bycia samemu :
- całkowita swoboda (bo niestety nie uwierzę że ma się CAŁKOWITĄ swobodę przy parterze, tu jednak chodzi o kompromis)
- możliwość spotykania się z wieloma osobami jednocześnie, na stopie koleżeńskiej bądź przyjacielskiej jak i w celach matrymonialnych
- nikomu nie trzeba się tłumaczyć
- swoboda na tle seksualnym (cokolwiek przez to rozumiecie )
tak masz zupelna 100% racje!!!! im wiecej czytam tego watku utwierdzam sie w przekonaniu ze bycie singlem jest naprawde niesamowite i na co mnie te wszystkie klopoty z tymi nooo jak by ich tu nazwac ... (niech kazda nazwie jak chce) ja juz sporo czasu jestem sama i chyba zapomnialam jakie mialam ograniczenia...dziekuje za to ze jestem sama
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 13:45   #113
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
hehe doły się zdarzają... i wybuchy gniewu również
(uwaga uwaga! ZBLIŻA MI SIĘ OKRES ->czytaj:należy mnie omijać szerokim łukiem )

doduŚ czy mi się wydaje, czy masz w podpisie słowa piosenki z filmu Khabi Khushi Khabie Gham ( Czasem słońce, czasem deszcz )??
A myślałam, że tylko ja jestem na tyle walnięta, żeby mieć obsesję na punkcie tego filmu...
pozdrawiam

ojjjejku....ale ten watek sie rozwija nie nadarzam za Wami Drogie Wizazanki dlatego soorki Iuvenilis ze dopiero odpisuje ;p

tak tak jest nas dwie,walniete,ktore maja obsesje na punkcie ehhh K3G ale film przesliczny,niesadzisz?? ja przez niego zaczelam intersowac sie Bollywoodem (jeszcze tylko to pokochalam Kajolke,no i oczywiscie Shurakh khana )....ups,sorki odchodze od tematy....

wiec co do watku,jeszcze troche i nasi wrednio-piekni panowie zostana zupelnie sami,niepotrzebni,bezuzyt eczni i ....hihihi bo jak to mowil Lamarck ewolucja rzadza dwie zasady,jedna z nich jest to ze jak sie nie uzywa danego narzadu to prowadzi to do jego redukcji i zaniku czyzby Apokalipsa Seksmisji ,Nasi panowie,zyjac w dobie wibratorow powinni bardziej sie starac,dbac,kochac i szanowac takie skarby jak my


POZDRAWIAM Szczesliwe Singielki
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 14:13   #114
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez doduŚ
Nasi panowie,zyjac w dobie wibratorow powinni bardziej sie starac,dbac,kochac i szanowac takie skarby jak my

Zgadzam się w zupełności

I melduję się na liście szczęśliwych singielek. To znaczy próbuję ze wszystkich sił być szcześliwa, ale jednak przez te prawie dwa lata myślałam, że to ten jedyny i w ogóle bajka... A teraz zonk

Plusy które dostrzegam po rozstaniu:
* mam czas się wyspać
* mam czas grać godzinami w Scrabble

Buźka dla singielek Trzeba wierzyć w siebie
nask jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 16:13   #115
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez doduŚ
wiec co do watku,jeszcze troche i nasi wrednio-piekni panowie zostana zupelnie sami,niepotrzebni,bezuzyt eczni i ....hihihi bo jak to mowil Lamarck ewolucja rzadza dwie zasady,jedna z nich jest to ze jak sie nie uzywa danego narzadu to prowadzi to do jego redukcji i zaniku czyzby Apokalipsa Seksmisji ,Nasi panowie,zyjac w dobie wibratorow powinni bardziej sie starac,dbac,kochac i szanowac takie skarby jak my
doduŚ jak pieknie to ujelas!!! zawsze bylo wiadomo ze my kobiety to silna i najwspanialsza rasa ludzka nikt nigdy nas nie przebije a to ze czasem placzemy to oznaka tego ze z kazda lza jestesmy coraz silniejsze i madrzejsze.a co do panow to zgodze sie z toba powinni bardziej o nas dbac i starac sie by nie zgineli bez nas bo wszystko do tego prowadzi ...zawsze bedziemy silniejsze i madrzejsze takze panom radze przemyslec swoje zachowania bo jak nadal beda sie tak zachowywac jak do tej pory i beda traktowac nas przedmiotowo to sie na nich odbije ze zdwojona sila bo my kobiety jestesmy gora takze cieszmy sie z tego ze jestesmy same a jak bedziemy z kims to tez bedziemy sie cieszyc ale poki co....tak jest dobrze i fajnie i milo

milego popoludnia drogie singielki
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 16:25   #116
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez dezire
Był to horror
Zgadzam się w 100%
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 18:29   #117
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez doduŚ
ojjjejku....ale ten watek sie rozwija nie nadarzam za Wami Drogie Wizazanki dlatego soorki Iuvenilis ze dopiero odpisuje ;p

tak tak jest nas dwie,walniete,ktore maja obsesje na punkcie ehhh K3G ale film przesliczny,niesadzisz?? ja przez niego zaczelam intersowac sie Bollywoodem (jeszcze tylko to pokochalam Kajolke,no i oczywiscie Shurakh khana )....ups,sorki odchodze od tematy....
najlepszy film jaki widziałam... mojemu exowi się nie podobał, a teraz przynajmniej mogę go oglądać do woli.. muzyka, klimat, atmosfera, aktorzy ( słyszałam że sama śmietanka aktorska! ) kolory, po prostu zniewalające... no i te stroje i makijaże...

Cytat:
Napisane przez doduŚ
wiec co do watku,jeszcze troche i nasi wrednio-piekni panowie zostana zupelnie sami,niepotrzebni,bezuzyt eczni i ....hihihi bo jak to mowil Lamarck ewolucja rzadza dwie zasady,jedna z nich jest to ze jak sie nie uzywa danego narzadu to prowadzi to do jego redukcji i zaniku czyzby Apokalipsa Seksmisji ,Nasi panowie,zyjac w dobie wibratorow powinni bardziej sie starac,dbac,kochac i szanowac takie skarby jak my

POZDRAWIAM Szczesliwe Singielki
dokładnie dokładnie, świetnie ujęte! my kobitki możemy sobie doskonale dać radę same, a oni muszą się zadowolić plastikową lalunią czy to nie cudowne i jakże... sprawiedliwe??

kociaczek,nask,Sailor Moon buziaczki
pozdrawiam WSZYSTKIE zakręcone Singielki!

PS. Sailor Moon dzięki Twojemu nickowi przypomniałam sobie o mojej ukochanej bajce z dzieciństwa... jak ja ją uwielbiałam... szkoda że już jej nie emitują w ogóle to gdzieś mi śmignął wątek o nich na wizażu-jest taki prawda? może napiszemy petycję do polsatu o wznowienie emisji??
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 18:34   #118
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
PS. Sailor Moon dzięki Twojemu nickowi przypomniałam sobie o mojej ukochanej bajce z dzieciństwa... jak ja ją uwielbiałam... szkoda że już jej nie emitują w ogóle to gdzieś mi śmignął wątek o nich na wizażu-jest taki prawda? może napiszemy petycję do polsatu o wznowienie emisji??
Jestem za, byle nie wznowili jej od poniedziałku do piątku o 8 rano Też uwielbiam tą bajkę, a póki Polsat się nie kwapi reagować na nasze zaklinania, można pościągać sobie odcinki z tej strony: http://www.himura-kaoru.com/sailormoon.php
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 20:47   #119
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kociaczek
doduŚ jak pieknie to ujelas!!! zawsze bylo wiadomo ze my kobiety to silna i najwspanialsza rasa ludzka nikt nigdy nas nie przebije a to ze czasem placzemy to oznaka tego ze z kazda lza jestesmy coraz silniejsze i madrzejsze.

dokladnie
dlatego nie rozumiem skad okreslenie "slaba plec" i niby to o nas,kobietach,dzisiejszyc h kobietach??!!! fakt jestesmy bardziej uczuciowe,wrazliwe no i czesciej placzemy ;p ale juz od razu slabe??!!to nie MY
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-17, 20:56   #120
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez doduŚ
dokladnie
dlatego nie rozumiem skad okreslenie "slaba plec" i niby to o nas,kobietach,dzisiejszyc h kobietach??!!! fakt jestesmy bardziej uczuciowe,wrazliwe no i czesciej placzemy ;p ale juz od razu slabe??!!to nie MY
"Słaba płeć, a jednak jest mocniejsza.
Słaba płeć, a jednak najsilniejsza"

lalalala
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.