Stirngi - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-08, 20:22   #91
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
Przyznaję, ze przeczytalam tylko pierwsza stronę, ale nie rozumiem tych oskarżeń "troll" i, że sam ma sobie ponosić ...
Ja nie mam innych majtek poza stringami i nie wyobrażam sobie siebie w figach czy szortach, a trollem na pewno nie jestem. I faceta tez doskonale rozumiem, ze chciałby oglądać tyłek swojej dziewczyny w stringach. Ja swój w takim wydaniu tez lubię Nosze stringi codziennie od jakichś 13 lat i dla mnie to najnormalniejsza rzecz na świecie.
Nie każdy jest Tobą, wiesz?
I tu nie tyle o same stringi chodzi tylko o narzucanie komuś czegoś i nie rozumienie słowa "nie". Zaczyna sie od stringow ale wiadomo czego zacznie wymagac za 10, 15 lat? Chodzi o niedorzeczne wymuszanie zamiast porozumienia
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 20:32   #92
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Stirngi

Nie rozumiem, po co założyłeś ten wątek.
Pytasz, czy STIRNGI faktycznie są niewygodne. Większość Ci powiedziała, że tak.
Ale Ty dalej twierdzisz, że związek to kompromis, więc ona musi je nosić chociaż raz w tygodniu, bo Ty tak chcesz i Tobie się tak podoba.
A jeśli JEJ by się podobały takie majtki - http://www.kokietki.com.pl/823-3639-...ielki-ptak.jpg założyłbyś? Na pewno są bardzo wygodne.

W dodatku.. Co to za tłumaczenie 'jeśli ona założyłaby moje bokserki, ja założyłbym stringi'? Są damskie bokserki. Tak samo, jak są MĘSKIE stringi. Wymyślasz strasznie. Ubzdurałeś sobie noszenie tych majtek i ciągle się upierasz przy swoim. Wbij sobie do główki, że nie dla każdego są one wygodne. Twoja była może je lubiła, ale co z tego? To nie oznacza, że każda kobieta na świecie lubi, jak coś jej wchodzi w zadek.
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:13   #93
lady_90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 54
Dot.: Stirngi

Ja noszę praktycznie tylko stringi ( chyba, że jest bardzo zimno na zewnątrz) i są dla mnie bardzo wygodne. Wiadomo, że na początku było dziwnie ( choć nosze je już dość długo ) i początkowo tylko do obcisłych ubrań, ale teraz nie wyobrażam sobie ich nie mieć Są różne modele, można wybrać te mniej wycięte, nie musi to być przecież tylko paseczek na pupie. Jasne - dziewczyna nie musi tego robić i nikt nie ma prawa jej zmuszać. . Ale z drugiej strony nie uważam ubrania stringów raz na jakiś czas za jakąś katorgę. Dobrze skrojone, z dobrego materiału, założone raz na jakiś czas nie obetrą i nie zrobią krzywdy. Może jestem dziwna, ale dla mnie nie byłoby problemem założenie na siebie czegoś nie do końca wygodnego, jeżeli wiedziałabym, że mojemu chłopakowi sprawi to wiele frajdy i będzie wniebowzięty. Tym bardziej, że mowa tu o założenie tych nieszczęsnych stringów tak naprawdę okazjonalnie, chłopak nie namawia dziewczyny na to, że ma w nich chodzić non stop. Naprawdę nie uważam tego za poświęcenie. Związki czasem wymagają większych 'poświęceń' niż założenie na siebie innego rodzaju majtek

Edytowane przez lady_90
Czas edycji: 2013-11-08 o 21:14
lady_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:19   #94
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez lady_90 Pokaż wiadomość
Ja noszę praktycznie tylko stringi ( chyba, że jest bardzo zimno na zewnątrz) i są dla mnie bardzo wygodne. Wiadomo, że na początku było dziwnie ( choć nosze je już dość długo ) i początkowo tylko do obcisłych ubrań, ale teraz nie wyobrażam sobie ich nie mieć Są różne modele, można wybrać te mniej wycięte, nie musi to być przecież tylko paseczek na pupie. Jasne - dziewczyna nie musi tego robić i nikt nie ma prawa jej zmuszać. . Ale z drugiej strony nie uważam ubrania stringów raz na jakiś czas za jakąś katorgę. Dobrze skrojone, z dobrego materiału, założone raz na jakiś czas nie obetrą i nie zrobią krzywdy. Może jestem dziwna, ale dla mnie nie byłoby problemem założenie na siebie czegoś nie do końca wygodnego, jeżeli wiedziałabym, że mojemu chłopakowi sprawi to wiele frajdy i będzie wniebowzięty. Tym bardziej, że mowa tu o założenie tych nieszczęsnych stringów tak naprawdę okazjonalnie, chłopak nie namawia dziewczyny na to, że ma w nich chodzić non stop. Naprawdę nie uważam tego za poświęcenie. Związki czasem wymagają większych 'poświęceń' niż założenie na siebie innego rodzaju majtek
Serio byłabyś skłonna raz w tygodniu spać całą noc w czymś niewygodnym? Serio serio?
Powiedzmy mały knebelek...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:20   #95
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez lady_90 Pokaż wiadomość
Ja noszę praktycznie tylko stringi ( chyba, że jest bardzo zimno na zewnątrz) i są dla mnie bardzo wygodne. Wiadomo, że na początku było dziwnie ( choć nosze je już dość długo ) i początkowo tylko do obcisłych ubrań, ale teraz nie wyobrażam sobie ich nie mieć Są różne modele, można wybrać te mniej wycięte, nie musi to być przecież tylko paseczek na pupie. Jasne - dziewczyna nie musi tego robić i nikt nie ma prawa jej zmuszać. . Ale z drugiej strony nie uważam ubrania stringów raz na jakiś czas za jakąś katorgę. Dobrze skrojone, z dobrego materiału, założone raz na jakiś czas nie obetrą i nie zrobią krzywdy. Może jestem dziwna, ale dla mnie nie byłoby problemem założenie na siebie czegoś nie do końca wygodnego, jeżeli wiedziałabym, że mojemu chłopakowi sprawi to wiele frajdy i będzie wniebowzięty. Tym bardziej, że mowa tu o założenie tych nieszczęsnych stringów tak naprawdę okazjonalnie, chłopak nie namawia dziewczyny na to, że ma w nich chodzić non stop. Naprawdę nie uważam tego za poświęcenie. Związki czasem wymagają większych 'poświęceń' niż założenie na siebie innego rodzaju majtek
Święte słowa. Rozmawiałem z kolegami i sporo część ich dziewczyn chodzi tylko w stringach, tak samo jak moja była, dlatego ciężko mi zrozumieć, że mnóstwo dziewczyn ich używa i uważa za wygodne, a inne jak moja dziewczyna nie chcę ich założyć raz na jakiś czas. Tak uważam to za kompromis. Ja chcę ją widzieć tylko w stringach ona mówi wcale, więc kompromisem byłoby od czasu do czasu, wspomniane przeze mnie np raz w tygodniu. I dalej twierdze, że jak je nałoży to nic jej się nie stanie. Ja także się poświęcam w różnych sprawach na które nie mam ochoty, ale na tym polega związek. Fajnie, że są jeszcze dziewczyny które mnie rozumieją.

Edytowane przez Ciemn
Czas edycji: 2013-11-08 o 21:22
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:23   #96
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Stirngi

Jedyna sensowna rada - wróć do byłej, albo znajdź inną wielbicielkę stringów.
Biednej dziewczynie, daj spokój.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:30   #97
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
Jedyna sensowna rada - wróć do byłej, albo znajdź inną wielbicielkę stringów.
Biednej dziewczynie, daj spokój.
Żałosne są wasze rady typu wróć do byłej, nie po to się rozstawaliśmy aby teraz do siebie wracać. Ciekawe czy wy jesteście takie święte i nigdy nie próbujecie wpłynąć na swojego chłopaka co do jego wyglądu. Zawsze podoba się wam jak się ubiera, jego swetry bluzy czy koszule? Nie chcielibyście aby się ubierał pod wasz gust? Nie namawiacie na jakąś depilacje? Ale jak już was o coś się poprosi OKAZJONALNIE to od razu znajdz sobie inna.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 21:31   #98
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Święte słowa. Rozmawiałem z kolegami i sporo część ich dziewczyn chodzi tylko w stringach, tak samo jak moja była,
trollu
oj trollu trollu
rzuć ją i odbij jakąś koledze, bo sprawdzony towar, jest pewność, że będzie miała stirngi
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:32   #99
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Stirngi

a w czym Ty się tak bardzo poświęcasz?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:33   #100
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
trollu
oj trollu trollu
rzuć ją i odbij jakąś koledze, bo sprawdzony towar, jest pewność, że będzie miała stirngi
Oczywiście jak coś nie po waszej myśli zaraz troll. A czy nie jest tak, że najgłośniej krzyczą te które w stringach chodzić nie mogą, bo źle w nich wyglądają? Mają tłuste tyłki.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:34   #101
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Święte słowa. Rozmawiałem z kolegami i sporo część ich dziewczyn chodzi tylko w stringach, tak samo jak moja była, dlatego ciężko mi zrozumieć, że mnóstwo dziewczyn ich używa i uważa za wygodne, a inne jak moja dziewczyna nie chcę ich założyć raz na jakiś czas. Tak uważam to za kompromis. Ja chcę ją widzieć tylko w stringach ona mówi wcale, więc kompromisem byłoby od czasu do czasu, wspomniane przeze mnie np raz w tygodniu. I dalej twierdze, że jak je nałoży to nic jej się nie stanie. Ja także się poświęcam w różnych sprawach na które nie mam ochoty, ale na tym polega związek. Fajnie, że są jeszcze dziewczyny które mnie rozumieją.
Ale fakty są takie, że ona nie lubi i nie chce. Więc opcje są 3: zmusisz ją, odczepisz się od tematu, albo się rozejdziecie. Zastanów się, czy głupie stringi są tego warte.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 21:36   #102
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
a w czym Ty się tak bardzo poświęcasz?
Sporo jest rzeczy, ale nie chce mi się ich tu wymieniać wszystkich. Np golę pachy. mi włosy nie przeszkadzają ale ona tego wymaga. Tylko proszę nie piszcie, że ona też goli, bo ta MODA mężczyzn jeszcze nie dosięgła i nie jest to konieczne i wstydliwe posiadać tam włosy.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:37   #103
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Stirngi

temat z doopy

czy jak dziewczyna by gadała "misiaczku dziubulku, mój były nosił stringi i wyglądał w nich tak sexxxyyy, mrau, proszę noś", to byś wdział to dla niej raz w tygodniu, bo kompromis, bo nie ma to tamto
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:39   #104
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Stirngi

Jakby facet kazałby mi nosić stringi to bym go wykopała dalej niż za Tatry. Cuchłoby mi fetyszyzmem.
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:41   #105
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Stirngi

zaraz wyedytuję, bo nie zwykłam zadawać poważnych pytań trolom, które nie wykazują zdolności myślenia

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Oczywiście jak coś nie po waszej myśli zaraz troll. A czy nie jest tak, że najgłośniej krzyczą te które w stringach chodzić nie mogą, bo źle w nich wyglądają? Mają tłuste tyłki.
po co ten kwik?
Zadajesz pytanie o doopę maryny, argumentujesz kulawo i mało madrze, to i traktuję cię na odpowiednim poziomie
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:42   #106
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Stirngi

Pewnie to już padło sto razy, ale zanim zaczniesz od niej tego wymagać, sam kup i przez cały dzień noś stringi. Poza tym stringi są po prostu niezdrowe (http://fitness.wp.pl/zdrowie/aktualn...a-zdrowia.html)
Poza tym wymagania w sprawach stroju ze strony facetów są żałosne, dziewczyny to nie lalki, aby je obierać zgodnie ze swoim gustem, ani zabawki seksualne, aby miały się męczyć, byleby facet się podniecał.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:42   #107
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
temat z doopy

czy jak dziewczyna by gadała "misiaczku dziubulku, mój były nosił stringi i wyglądał w nich tak sexxxyyy, mrau, proszę noś", to byś wdział to dla niej raz w tygodniu, bo kompromis, bo nie ma to tamto
Tak zrobiłbym to Okazjonalnie dla niej wiedząc że jest to dla niej mega sexy, chociaż porównanie nie te. Bardziej pasowałoby załóż slipy, których ja nie lubię i chodzę w bokserkach. Stringi męskie nie są powszechne, tak jak kobiece. Kupuje często bielizne w reservd i jakoś nigdy nie widziałem tam męskich stringów.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:44   #108
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Stirngi

Cytat:
Sporo jest rzeczy, ale nie chce mi się ich tu wymieniać wszystkich. Np golę pachy. mi włosy nie przeszkadzają ale ona tego wymaga. Tylko proszę nie piszcie, że ona też goli, bo ta MODA mężczyzn jeszcze nie dosięgła i nie jest to konieczne i wstydliwe posiadać tam włosy.
Zbliża się zima, pewnie nikt poza Tobą nie zobaczyłby jej z tymi włosami, więc ona stosuje tę modę w sumie dla Ciebie.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:45   #109
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Tak zrobiłbym to Okazjonalnie dla niej wiedząc że jest to dla niej mega sexy, chociaż porównanie nie te. Bardziej pasowałoby załóż slipy, których ja nie lubię i chodzę w bokserkach. Stringi męskie nie są powszechne, tak jak kobiece. Kupuje często bielizne w reservd i jakoś nigdy nie widziałem tam męskich stringów.
założyłbyś czy nie, to proste pytanie
to, ze to mało powszechne nie ma znaczenia: też dziewczynę namawiasz do czegoś, co jej nie pasuje

można swojego faceta namawiać: załóż to, załóż tamto
ale jeśli mówi, że mu to nie pasuje i nie odpowiada - to myślący człowiek łapie od razu, ze dalsze namawiania to nie jest "dążenie do kompromisu" tylko nachalne nagabywanie
chcesz, żeby miała zwyczaje jak była - wróć do byłej
gdyby dziewczyna ciebie starała się zmienić na modłę byłego, to byś miał gębę skrzywioną, że ciebie nie akceptuje i tamtym za bardzo się jara
ale jak sam ją starasz się zmieniać na modłę byłej - to dziwisz się, że ona sie nie zgadza, że ona jakaś "mało kompromisowa"

podwójny standard

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-11-08 o 21:47
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 21:45   #110
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Tak zrobiłbym to Okazjonalnie dla niej wiedząc że jest to dla niej mega sexy, chociaż porównanie nie te. Bardziej pasowałoby załóż slipy, których ja nie lubię i chodzę w bokserkach. Stringi męskie nie są powszechne, tak jak kobiece. Kupuje często bielizne w reservd i jakoś nigdy nie widziałem tam męskich stringów.
Powinieneś chyba porównywać niedogodność, a nie stopień rozpowszechnienia.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:47   #111
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Pewnie to już padło sto razy, ale zanim zaczniesz od niej tego wymagać, sam kup i przez cały dzień noś stringi. Poza tym stringi są po prostu niezdrowe (http://fitness.wp.pl/zdrowie/aktualn...a-zdrowia.html)
Poza tym wymagania w sprawach stroju ze strony facetów są żałosne, dziewczyny to nie lalki, aby je obierać zgodnie ze swoim gustem, ani zabawki seksualne, aby miały się męczyć, byleby facet się podniecał.
Proszę skończcie z tym sam sobie kup stringi, to nie są majtki dla facetów. Niby produkują odmianę męską tak samo jak lalki dmuchane ale kto w tym chodzi/kto to używa? Nie znam nikogo ani w stringach ani z lalką dmuchaną.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

A co do zdrowia, na pewno raz na kilka godzin, od czasu do czasu nie zaszkodzi.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:50   #112
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
A co do zdrowia, na pewno raz na kilka godzin, od czasu do czasu nie zaszkodzi.
nie zaszkodzi
a nie zaszkodzi też jak przestaniesz nachalny być i bzdurnie argumentować - a jednak nie wychodzi ci to
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:51   #113
propolka
Raczkowanie
 
Avatar propolka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 307
Dot.: Stirngi

Podczytuję, podczytuję i może się w końcu wypowiem.

Nie zmuszaj dziewczyny. Nie lubi to nie. Mój facet też mi proponował, powiedziałam, że są dla mnie niewygodne i nie będę chodzić, zaakceptował nie naciska i tu Cię zaskoczę, bo raz na jakiś czas właśnie dla niego ubieram, bo na mnie nie naciska!

Kolejna sprawa, pracowałam w butiku z bielizną przez parę miesięcy i przychodziło mnóstwo facetów, którzy właśnie szukali stringów dla mężczyzn, więc są tacy, ubierają takie i widocznie są wygodne dla nich skoro schodziły nam szybko z magazynu, więc nie mów, że faceci nie chodzą, bo poznałam ich sporo.
__________________
"Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość, ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą...
Wiesz już, ta, jesteś dla mnie chociaż jestem złodziejem, twe najlepsze chwile kradnę..."
propolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:51   #114
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Proszę skończcie z tym sam sobie kup stringi, to nie są majtki dla facetów. Niby produkują odmianę męską tak samo jak lalki dmuchane ale kto w tym chodzi/kto to używa? Nie znam nikogo ani w stringach ani z lalką dmuchaną.
Co z tego, ze nie są to majtki dla facetów? Chodzi o to, abyś poczuł jak Ci się w tyłek wbija materiał i przemyślał czy chcesz, aby dziewczyna też to czuła. Ja czasem noszę stringi gdy strój tego wymaga, ale nie przepadam za uczuciem wkładania ich, chodzenia w nich, tego uczucia po zdjęciu. Czuje pewien dyskomfort. I chodzi o to, abyś sprawdził czy Twoje zadowolenie jest warte tego uczucia.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:51   #115
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Zbliża się zima, pewnie nikt poza Tobą nie zobaczyłby jej z tymi włosami, więc ona stosuje tę modę w sumie dla Ciebie.
Nie prawda, już wymyślacie, bo argumenty się wam kończą. Gwarantuję ci że ona by się źle czuła z zarośnięto swoją pachą. Ja się dobrze czuję ale golę tylko i wyłącznie dla niej.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:52   #116
madzia1251
Raczkowanie
 
Avatar madzia1251
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 301
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Żałosne są wasze rady typu wróć do byłej, nie po to się rozstawaliśmy aby teraz do siebie wracać. Ciekawe czy wy jesteście takie święte i nigdy nie próbujecie wpłynąć na swojego chłopaka co do jego wyglądu. Zawsze podoba się wam jak się ubiera, jego swetry bluzy czy koszule? Nie chcielibyście aby się ubierał pod wasz gust? Nie namawiacie na jakąś depilacje? Ale jak już was o coś się poprosi OKAZJONALNIE to od razu znajdz sobie inna.
to po co co drugi post prawie wspominasz o tej swojej byłej? w kółko i do znudzenia "bo moja była nosiła i uwielbiała". nasuwa się tylko jedno. wróć do byłej.
porównanie jest co najmniej kiepskie. co innego nosić inne swetry a co innego spać w stringach, które dla tejże dziewczyny są niewygodne, niehigieniczne i na dodatek ma w nich spać w "mieszkaniu studenckim" gdzie "zawsze ktoś może wejść do pokoju" bo wg Ciebie "ona czuję sie bezpiecznie bo zawsze jest w bieliźnie" (cytuję z Twoich postów). sama osobiście nie mam nic do stringów, ale na prawdę nie wielka różnica czy ktoś obcy zobaczy mnie w stringach czy w ogóle bez bielizny. podejrzewam, że Twoja dziewczyna może myśleć tak samo.
a nawiązując do tego co pisałeś wcześniej, oj biada gdyby mój facet obgadywał z kolegami jaką bieliznę noszę a jaką nie. biada!
madzia1251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:54   #117
Ciemn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 38
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Kalini Pokaż wiadomość
Co z tego, ze nie są to majtki dla facetów? Chodzi o to, abyś poczuł jak Ci się w tyłek wbija materiał i przemyślał czy chcesz, aby dziewczyna też to czuła. Ja czasem noszę stringi gdy strój tego wymaga, ale nie przepadam za uczuciem wkładania ich, chodzenia w nich, tego uczucia po zdjęciu. Czuje pewien dyskomfort. I chodzi o to, abyś sprawdził czy Twoje zadowolenie jest warte tego uczucia.
Znowu nie prawda. Skąd wiesz że nie polubiłbym ich tak jak spora część dziewczyn nie wyobraża sobie nosić innych majtek. Ale nawet nie przymierzam bo wiem że nie będę ich używał bo to nie jest bielizna dla facetów, tylko dla ped.......i dla seksownych kobiet.
Ciemn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 21:58   #118
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Stirngi

Cytat:
Napisane przez Ciemn Pokaż wiadomość
Znowu nie prawda. Skąd wiesz że nie polubiłbym ich tak jak spora część dziewczyn nie wyobraża sobie nosić innych majtek. Ale nawet nie przymierzam bo wiem że nie będę ich używał bo to nie jest bielizna dla facetów, tylko dla ped.......i dla seksownych kobiet.
Powinnam zakończyć z Tobą rozmowę, bo jesteś uprzedzony i ograniczony... Być może polubisz, w co wątpię, ale na pewno pierwszy raz je zakładając poczujesz się przynajmniej dziwnie. I jeśli Twoja dziewczyna czuje ten dyskomfort, bardzo możliwe, że ma wrażliwe okolice intymne, być może podatne na podrażnienia, więc ostatni palant wymagałby od niej chodzenia w stringach.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 22:04   #119
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Stirngi

Dzięki Twoim głupotom poprawiłeś mi humor.

Wizaż to jednak samo zdrowie - pomaga, leczy, uszczęśliwia.
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 22:05   #120
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Stirngi

łociepanie i ty z tym nieinteligentnym argumentowaniem oraz wspominkami o byłej i dziewczynach kolegów, masz.... 28 lat! O_o
a ja dałabym tobie 19 O_o
Tusku, jak żyć
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.