Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-09, 07:48   #91
agatita
Raczkowanie
 
Avatar agatita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
Hej ))) U nas bedzie ok. 70os. stronka dj'a http://www.djslawek.slask.pl/ a kiedy slub?
Moj ślyb dopiero w czerwcu przyszlego roku. Ze wstepnych obliczen u mnie bedzie ok 80 osob, niewiele wiecej niz u Ciebie Widziałam tego dj-zastanawiam się cały czas. Musze w koncu sie umowic na spotkani. A Ty widzialas sie z nim osobiscie?? pokazywal na co go stac? Ja zalazlam jeszcze jedna ciekawa oferte tylko troche drozsza;/
agatita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-09, 09:34   #92
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agatita Pokaż wiadomość
Moj ślyb dopiero w czerwcu przyszlego roku. Ze wstepnych obliczen u mnie bedzie ok 80 osob, niewiele wiecej niz u Ciebie Widziałam tego dj-zastanawiam się cały czas. Musze w koncu sie umowic na spotkani. A Ty widzialas sie z nim osobiscie?? pokazywal na co go stac? Ja zalazlam jeszcze jedna ciekawa oferte tylko troche drozsza;/
moj TZ sie z nim widzial- ja wtedy bylam chora. Odrazu kazal sobie mowic po imieniu, mowi ze ona podczas wesela ani kropli alko. nie pije. 1000zl za 2 dni. Nie pokazywal nic ale mowil ze jak chcemy jakies piosenki specjalnie to zeby dac znac a on je zalatwi. Przed weselem trzeba sie spotkac i ustalic szczegoly
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-12, 21:11   #93
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kobitki z TG, co u Was słychać? jak przygotowania? w jakich Kościołach bedziecie śłubowały? i planujecie dekoracje Kościoła? BO JA NIE
pozdrawiam i czekam na sygnał życia od Tarnogórzanek
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 08:05   #94
nefertiti
Raczkowanie
 
Avatar nefertiti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 50
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ola_ma_kota Pokaż wiadomość
Kobitki z TG, co u Was słychać? jak przygotowania? w jakich Kościołach bedziecie śłubowały? i planujecie dekoracje Kościoła? BO JA NIE
pozdrawiam i czekam na sygnał życia od Tarnogórzanek

Witam. ja bede miec w kosciele w Opatowicach (taki nowy biały na Przyjaźni). Chciałam u św. Marcina, bo to moja parafia, ale juz byly dwa sluby w moim terminie i musimy robic u TZ w parafii. Przygotowania ok. Juz prawie wszystko jest oprocz samochodu, alkoholu itp. Ale najwazniejsze rzeczy juz są. Kosciola tez nie chce stroic, bo nie widze potrzeby i sensu, ale niesetety z tego co wiem, w Opatowicach sam proboszcz umawia jakąś babke od dekoracji :/ bezsens! po co sie wtraca? moze jeszcze uda sie cos z tym zrobic......
a co z Tobą? gdzie ślubujesz?
Pozdrawiam !!!!
nefertiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 19:30   #95
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nefertiti Pokaż wiadomość
Witam. ja bede miec w kosciele w Opatowicach (taki nowy biały na Przyjaźni). Chciałam u św. Marcina, bo to moja parafia, ale juz byly dwa sluby w moim terminie i musimy robic u TZ w parafii. Przygotowania ok. Juz prawie wszystko jest oprocz samochodu, alkoholu itp. Ale najwazniejsze rzeczy juz są. Kosciola tez nie chce stroic, bo nie widze potrzeby i sensu, ale niesetety z tego co wiem, w Opatowicach sam proboszcz umawia jakąś babke od dekoracji :/ bezsens! po co sie wtraca? moze jeszcze uda sie cos z tym zrobic......
a co z Tobą? gdzie ślubujesz?
Pozdrawiam !!!!
hej! ja w nowym (też białym!) na Osadzie Jana heh, pewnie za "babkę od dekoracji" trzeba dodatkowo zapłacić OJ, NIE DAJCIE SIĘ!!!!! a poza tym, wódka kupiona, a dzisiaj kupione wino - coś chyba z 15 butelek, powinno starczyć
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-13, 20:29   #96
nefertiti
Raczkowanie
 
Avatar nefertiti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 50
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ola_ma_kota Pokaż wiadomość
hej! ja w nowym (też białym!) na Osadzie Jana heh, pewnie za "babkę od dekoracji" trzeba dodatkowo zapłacić OJ, NIE DAJCIE SIĘ!!!!! a poza tym, wódka kupiona, a dzisiaj kupione wino - coś chyba z 15 butelek, powinno starczyć

a ile masz gości? my jeszce alkoholu nie mamy, bo nie wiemy ile przyjdzie osób (jeszcze nie rozwoziliśmy zaproszeń). gdzie masz przyjęcie weselne? ja w Danusi kolo kopalni zabytkowej. babka od dekoracji oczywiscie placona ekstra :/ ale bede z tym walczyc
nefertiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-14, 17:27   #97
Aniutek83
Raczkowanie
 
Avatar Aniutek83
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 75
GG do Aniutek83 Send a message via Skype™ to Aniutek83
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny!
Mam pytanko bo byłam w kwiaciarni i pogadała z babką powiedziałam jaki bukiet chce miec , jaka dekoracje fury itp
I pani podała mi cenę 370 zeta za mój bukiet+ bukiet świadkowej+ 2 butonierki pana młodego i swiadka + dekoracja auta
To duzo czy nie?
i chyba zamówimy obrączki w tym tygodniu! Bo trzeba tam na nie czekac 3 miesiace bo my robimy ze swojego materiału!
__________________
Mam nadzwyczaj prosty smak- zawsze zadowala mnie to co najlepsze
Aniutek83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 20:59   #98
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez nefertiti Pokaż wiadomość
a ile masz gości? my jeszce alkoholu nie mamy, bo nie wiemy ile przyjdzie osób (jeszcze nie rozwoziliśmy zaproszeń). gdzie masz przyjęcie weselne? ja w Danusi kolo kopalni zabytkowej. babka od dekoracji oczywiscie placona ekstra :/ ale bede z tym walczyc
ja zaproszenia wysłałam pocztą dzisiaj, resztę będziemy rozwozić w weekend, na razie przewidujemy - razem z kapelą - 75 gości, a miało być 60 hihiihih impreza będzie w Lublińcu, trochę daleko, ale truuudno pozdrawiam!!! więc wszystko na to wskazuje, ze będę CI zdawać relację jak było, a potem bedę czekać z niecierpliwością na Twoją ślubną relację ): pozdrawiam serdecznie ):)
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-15, 08:10   #99
nefertiti
Raczkowanie
 
Avatar nefertiti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 50
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ola_ma_kota Pokaż wiadomość
więc wszystko na to wskazuje, ze będę CI zdawać relację jak było, a potem bedę czekać z niecierpliwością na Twoją ślubną relację ): pozdrawiam serdecznie ):)

No czekam czekam, mam nadzieję, że nie zapomnisz się pochwalić! Zresztą będę Cię śledzic na innych wątkach i skrzętnie Ci o tym przypominać
pozdrawiam
nefertiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 19:54   #100
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

w ten weekend rozdaję zaproszenia. I zbieram kolejne kilogramy, same rozumiecie, dziewczyny, tu ciasto do kawki i u ciotki jednej, drugiej to samo....echhhhh, no i jak tu sie odchudzić??????
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-17, 20:00   #101
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Nefertiti, gdzie zamierzacie robic zdjecia plenerowe? bedziecie miec fotografa i kamerzyste?
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 22:51   #102
nefertiti
Raczkowanie
 
Avatar nefertiti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 50
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez ola_ma_kota Pokaż wiadomość
Nefertiti, gdzie zamierzacie robic zdjecia plenerowe? bedziecie miec fotografa i kamerzyste?
Hej
bedziemy mieć fotografa na sali, który zrobi nam tez, myślę, zdjęcia w plenerze, ale nie wiem gdzie... Mogę przypuszczać, że w okolicach naszej sali, bo jest tam małe zoo, a obok stoi kopalnia zabytkowa, co daje dość ładny plener. Kamerzysty nie chcielismy, bo wolimy po prostu zdjecia. Mamy tez zamówioną sesję studyjną w "Foto Lubecki" w Piekarach Śl. (bo sprawdzony i stosunkowo tani).
Pozdrawiam
nefertiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 10:59   #103
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

witam serdecznie, mam pytanko, macie moze polecic jakiegos dobrego i niedrogiego kamerzyste? bo nasz slub w sierpniu 25-ego, ale jeszcze nie mamy
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 17:32   #104
Aniutek83
Raczkowanie
 
Avatar Aniutek83
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 75
GG do Aniutek83 Send a message via Skype™ to Aniutek83
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

bassienkaw- ja znam paru kamerzystów!
U mnie na osiedlu jest dośc niedrogi i fajnie kreci- ma tez studio fotograficzne!
A krecił moją studniówkę
Jest jeszcze jeden fajny z Zawiercia_ Jury i ma swoja stronkę w necie!
My nie mamy kamerzysty- nie chcieliśmy!
Mamy tylko fotografa!
__________________
Mam nadzwyczaj prosty smak- zawsze zadowala mnie to co najlepsze
Aniutek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 20:48   #105
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

a ja chce kamerzyste, mozesz podac jakies namiary, prosze o pw jak cos... a wiesz jak z cenami? prosze o dane jak cos
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-29, 18:37   #106
madamefatale
Przyczajenie
 
Avatar madamefatale
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Smile Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cześc dziewczyny,
dołaczam sie do wasego wątku, slub i wesela mamy w Glwicach 12.05 wiec juz niedługo...
zaproszenia wysłane zostało nam kilka do rozwiezienia ale już końcówka, suknia się szyje, w przyszłym miesiącu dogramy do końca menu w restauracji, fotograf załatwiony-jeżli miałybyście problem ze znalezieniem sensownego to tego mojego polecam jest z Tarnowskich Gór i wszedzie dojezdża zdjęcia sa nietuzinkowe- robił u mojej kolezanki na ślubie i bardzo mi sie spodobały, szukam jeszcze jakiejś sensownej kwiaciari w Gliwicach jeżeli miałybyscie cos do polecenia to chętnie
No to pozdrawiam i trzymam kciuki
madamefatale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 14:41   #107
Lex
Raczkowanie
 
Avatar Lex
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 184
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam Czy możecie polecić mi jakieś restauracje lub sale weselne na śląsku?
Lex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 14:52   #108
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam,


ja mam ślub 26 maja 2007 roku czyli już niedługo. Są tu może jakieś dziewczyny z Jaworzna?
Mam pytanie jeśli tak to gdzie się czeszecie? Jaki salon fryzjerski możecie polecic?


pozdrawiam,
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 16:19   #109
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja jestem z Mysłowic... narzeczony z Jaworzna, niestety fryzjerke bede miala ode mnie,albo z Sosnowca.. a ty malujesz sie sama? czy ktos cie bedzie malowal?
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-04, 17:44   #110
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Polecam http://paradis.go3.pl/ fryzjer i makijazystki. Podobno bardzo dobre- moja kuzynka jest modelka i malauja je i czesza na pokazy wlasnie tam beda mnie "upiekszac"
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 18:05   #111
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

no wlasnie czekam na odpowiedz od nich... ale w razie czego po prostu tam zadzwonie
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-04, 18:39   #112
madla
Rozeznanie
 
Avatar madla
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez bassienkaw Pokaż wiadomość
ja jestem z Mysłowic... narzeczony z Jaworzna, niestety fryzjerke bede miala ode mnie,albo z Sosnowca.. a ty malujesz sie sama? czy ktos cie bedzie malowal?
Mam to szczęscie, że moja siostra ma talent ona będzie mnie malować ja musze tylko (oczywiście z jej fachową pomocą ) kupić kosmetyki...

Co do fryzjera... kurcze to salon z Sosnowca... wolałabym coś miejscowego, bo boję się, że mogę nie wyrobić się ze wszystkim.
__________________
madla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 15:14   #113
marteczka80
Raczkowanie
 
Avatar marteczka80
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gliwice/Köln
Wiadomości: 47
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez madamefatale Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny,
dołaczam sie do wasego wątku, slub i wesela mamy w Glwicach 12.05 wiec juz niedługo...
zaproszenia wysłane zostało nam kilka do rozwiezienia ale już końcówka, suknia się szyje, w przyszłym miesiącu dogramy do końca menu w restauracji, fotograf załatwiony-jeżli miałybyście problem ze znalezieniem sensownego to tego mojego polecam jest z Tarnowskich Gór i wszedzie dojezdża zdjęcia sa nietuzinkowe- robił u mojej kolezanki na ślubie i bardzo mi sie spodobały, szukam jeszcze jakiejś sensownej kwiaciari w Gliwicach jeżeli miałybyscie cos do polecenia to chętnie
No to pozdrawiam i trzymam kciuki
Czesc madamefatale!!!
Ja tez jestem z Gliwic, ale slub mamy "dopiero" 25.08.2007, wiekszosc mam juz zalatwiona(fryzjer, suknia, DJ, sale w "Spichlerzu"- ale troche sie obawiam, bo bedzie to na 2 pietrach wiec na gorze bedziemy jesc, a na dole tanczyc) bukietu tez jeszcze nie zalatwilam, bylam w Kwiaciarni kolo Placu Krakowskiego, do wybrania mam przyjsc pozniej- jak beda juz kwiatki sierpniowe...Slyszalam tez, ze dobra jest ta kwiaciarnia kolo Wojska, po drugiej stronie Ulicy Kozielskiej, ale Ty jestes juz po slubie...- jak bylo i gdzie robiliscie wesele?
Masz moze jaks fajna fryzjerke i wizazystke?
pozdrowienia
Marta
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007...001030.png</a>
slub 25.08.2007
marteczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 16:21   #114
ania_sloneczko
Raczkowanie
 
Avatar ania_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja też jestem ze Śląska - ale już jakiś czas po tej najważniejszej w życiu ceremonii - dokładnie 11 miesięcy
Próbuję sprzedać suknię - może któraś jest zainteresowana, zapraszam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia1.jpg (92,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia2.jpg (79,7 KB, 29 załadowań)
ania_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 16:25   #115
ania_sloneczko
Raczkowanie
 
Avatar ania_sloneczko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 37
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Więcej na stronie www.trusie.freehost.pl
ania_sloneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 16:44   #116
malaj
Raczkowanie
 
Avatar malaj
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 67
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez marteczka80 Pokaż wiadomość
Czesc madamefatale!!!
Ja tez jestem z Gliwic, ale slub mamy "dopiero" 25.08.2007, wiekszosc mam juz zalatwiona(fryzjer, suknia, DJ, sale w "Spichlerzu"- ale troche sie obawiam, bo bedzie to na 2 pietrach wiec na gorze bedziemy jesc, a na dole tanczyc) bukietu tez jeszcze nie zalatwilam, bylam w Kwiaciarni kolo Placu Krakowskiego, do wybrania mam przyjsc pozniej- jak beda juz kwiatki sierpniowe...Slyszalam tez, ze dobra jest ta kwiaciarnia kolo Wojska, po drugiej stronie Ulicy Kozielskiej, ale Ty jestes juz po slubie...- jak bylo i gdzie robiliscie wesele?
Masz moze jaks fajna fryzjerke i wizazystke?
pozdrowienia
Marta
Pozdrawiam cieplutko -ja mam w ten sam dzień ślub tzn. 25.08.2007 i mieszkam rzut beretem od Gliwic... Chciałabym Ci pomóc w sprawie makijażystki, ale sama mam z tym problemy niestety nie znalazłam jeszcze nikogo godnego polecenia. Ja chciałabym, aby ktoś przyszedł mi zrobić makijaż w domu, ale z tym jeszcze ciężej... o salę się nie martw -byłam na dwóch weselach, gdzie sala taneczna była na innym piętrze niż jadalna i nie było żadnego problemu, goście świetnie się bawili jak tam stresik przedślubny, bo ja zaczynasz się martwić o wszystko, czy się uda i będzie dobrze... trzymam
malaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 16:48   #117
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

no i mam już fryzjera, makijażystke też, i dzis zamowilam sobie juz bukiet... ze storczykow i tulipanow, sliczny
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-06, 07:20   #118
Treshelle
Raczkowanie
 
Avatar Treshelle
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 188
GG do Treshelle
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cześć Dziwczyny!
Jestem z Gliwic, do slubu jeszcze troche. Jesteśmy na etapie szukania sali, czy możecie coś polecić lub powiedzieć, ktore sale powinnam sprawdzić?



Dzieki z góry za odpowiedź
Pozdrawiam!
__________________
-------------------
Pozdrawiam
Trish

Moje_prace

Mój blog

03.05.2007 - Nasze zaręczyny
Treshelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 14:19   #119
rezeda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 34
GG do rezeda
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cześć dziewczyny
Ja jestem z okolic TG. Ślub mamy 9.08.2008. Imprezka w Lubszy "Pod kasztanami". Ze względu na salę przesunęliśmy ślub o tydzień i zostaliśmy bez zespołu.
Pozdrawiam serdecznie
rezeda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 14:46   #120
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

prawda jest taka, ze do wesela masz jeszcze naprawde duzo czasu, bo ponad rok i mysle, ze uda ci sie znalezc fajny zespol bez wiekszego problemu... tak tak wiem... niektorzy juz maja rezerwacje na trzy lata wczesniej... alae wystarczy pogrzebac po necie, posiedziec na forach i mozna znalezc naprawde mniej znane super orkiestry (i tańsze)
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.