Pomoc w wyborze perfum dla kobiety (WĄTEK ZBIORCZY) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Który zapach wybrać - mikołajkowy dylemat
CHANCE 10 24,39%
ALLURE 13 31,71%
MADEMOISELLE 18 43,90%
Głosujący: 41. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-23, 19:10   #1141
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Cytat:
Napisane przez kompleksowy
Kijanka - masz rację prezent to prezent. W tym przypadku jednak trwałość zapachu z testera skłania mnie do przemyślenia takiego zakupu.
Będzie ładnie zapakowany.Najważniejsze aby zapach się spodobał i ładnie pachniał na skórze.
Nie mam pojęcia, skąd wziął się mit, że testery są trwalsze . Spotykam się z tym jednak dość często, a jest to wierutna bzdura.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić te parę złotych, to kup tester (choć uważam, że na prezent raczej nie wypada, nawet dla bliskiej osoby), natomiast jakość perfum w zafoliowanym kartoniku i testerów jest taka sama. Czasem flakon testeru ma inny kształt, czasem nie ma korka, ale sam zapach jest identyczny (chyba, że ktoś testuje wodę perfumowaną, czyli edp, a później kupuje wodę toaletową, czyli edt - wtedy mogą być różnice w trwałości, a nawet w samej kompozycji).

Prawda jest taka, że testery powinniśmy wąchać w perfumeriach, gdyż nie są one przeznaczone do sprzedaży, ale często nie ma ich tam wcale lub stoją resztki zepsutych, starych perfum .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 21:03   #1142
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Cytat:
Napisane przez demonik
Nie mam pojęcia, skąd wziął się mit, że testery są trwalsze . Spotykam się z tym jednak dość często, a jest to wierutna bzdura.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić te parę złotych, to kup tester (choć uważam, że na prezent raczej nie wypada, nawet dla bliskiej osoby), natomiast jakość perfum w zafoliowanym kartoniku i testerów jest taka sama. Czasem flakon testeru ma inny kształt, czasem nie ma korka, ale sam zapach jest identyczny (chyba, że ktoś testuje wodę perfumowaną, czyli edp, a później kupuje wodę toaletową, czyli edt - wtedy mogą być różnice w trwałości, a nawet w samej kompozycji).

Prawda jest taka, że testery powinniśmy wąchać w perfumeriach, gdyż nie są one przeznaczone do sprzedaży, ale często nie ma ich tam wcale lub stoją resztki zepsutych, starych perfum .
Kompleksiu, słuchaj się naszej Demonik.! Ona wie, co mówi. Wyobraź sobie, jak kobitka zrywa zapalczywie folię z kartonika, potem niecierpliwie otwiera kartonik...., by wreszcie poczuć aromat złocistego eliksiu, jakim jest Dolce Vita. To będzie cała ceremonia, nie pozbawiaj jej tego! Wiem coś o tym, też jestem kobietą. Zamiast oszczędzać 10-tkę, raczej dorzuć jeszcze na szwajcarską czekoladę Lind ( tak to się chyba piszę) taką gorzko-pomarańczową. Moja ulubiona, a jak pięknie pachnie, pamiętaj dobrego nigdy za wiele.

No powiedzcie dziewczyny, czyż nie mam racji?!
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 21:31   #1143
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Cytat:
Napisane przez kijanka
Kompleksiu, słuchaj się naszej Demonik.! Ona wie, co mówi. Wyobraź sobie, jak kobitka zrywa zapalczywie folię z kartonika, potem niecierpliwie otwiera kartonik...., by wreszcie poczuć aromat złocistego eliksiu, jakim jest Dolce Vita. To będzie cała ceremonia, nie pozbawiaj jej tego! Wiem coś o tym, też jestem kobietą. Zamiast oszczędzać 10-tkę, raczej dorzuć jeszcze na szwajcarską czekoladę Lind ( tak to się chyba piszę) taką gorzko-pomarańczową. Moja ulubiona, a jak pięknie pachnie, pamiętaj dobrego nigdy za wiele.

No powiedzcie dziewczyny, czyż nie mam racji?!
na pewno tak bedzie bardziej romantycznie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 21:32   #1144
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Cytat:
Napisane przez demonik
Prawda jest taka, że testery powinniśmy wąchać w perfumeriach, gdyż nie są one przeznaczone do sprzedaży, ale często nie ma ich tam wcale lub stoją resztki zepsutych, starych perfum .
Ale wtedy nie moznaby bylo kupic ich na allegro po okazyjnej cenie
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 23:02   #1145
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Dolce Vita, jest idealna dla osob po 30. Taka dostojna, zyciowa. Zamierzam go kupic mamie na imininki Poelcam
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 08:03   #1146
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: marzy mi sie...

Cytat:
Napisane przez lilianaX
Dzięki! Niestety jestem z Poznania, więc pecha mam okrutnego, Quality u nas nie ma . No ale idzie jesien, czas pomyśleć o czymś rozgrzewającym
A ja jestem z WrocławiaI wcale nie miałam problemów z poznaniem tych zapachówWystarczy napisać maila do tej perfumerii-można zamówić 5 dowolnych próbek za 20 zł(w tym koszty przesyłki).Ja do tej pory zamawiałam 3 razy.Poznałam ok 50 różnych zapachów.I poznałam mnóstwo nowych miłości.Na razie w Quality zamówiłam jeden pełnowymiarowy flakon:Ombre Rose Brosseau.Cudowna pudrowa róża.Wszystko za pośrednictwem poczty.Teraz marzę o kolejnych flakonach
Napisz więc do nich.Zapytaj o próbki.Jestem pewna, że Ci nie odmówiąA gwarantuję, że naprawdę warto poznać zapachy niszowe.To nie są perfumy-to dzieła sztuki, w które ich twórcy włożyli swoje serce,fascynacje i marzenia..
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 08:15   #1147
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Cytat:
Napisane przez demonik
Prawda jest taka, że testery powinniśmy wąchać w perfumeriach, gdyż nie są one przeznaczone do sprzedaży, ale często nie ma ich tam wcale lub stoją resztki zepsutych, starych perfum .
1. No fakt ze pownno sie wąchac w perfumeri.
2. Fajnie jest kupic tanio tester na allegro
3. Czasami producenci są bardzo chojni i dodaja duzop testerów. Niektóre firmy dodaja tester do kazdych 10 kupionych duzych flakonów tak ze pewnego razu, kolega miał 7 czy 8 testerów do jednego zapachu a zapach bedąc na topie nie był nawet czasem sprawdzany jak pachnie a brany tylko ze było modny. Wiec z pozostałymi 7 trzeba było coż zrobić.
4. Stare testery w perfumeriach zdazają sie przy mało popularnych zapachach. Czasem jest tak ze jakiś zapach zchodzi 30 flaszek tygodbniowo ale śatez takie nie ida wcale lub 1-2 flaszki na rok.
5. testery służą do testowania zapachu a nie obsikiwania sie nimi globalnie w duzych ilosciach. Przykładem był fakt ze nawet miła pani z Sephory zareagowała jak pewien "dresik" zaczał sie psikac testerem. Zareagowała jak pan oddawał na siebie około 40 psika (a pewnie oddał by wiecej). To ja sie nie dziwie ze nie ma poźniej testerów. TE 40 psików to ponad 5 ml ( w jednych psikaczach to jest 4-5 w innych nawet 9-10ml). a jak takich osób przyjdzie kilka to po testerze w ciagu 2-3 dni nic nie zostanie.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 08:36   #1148
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Cytat:
Napisane przez lalesia
Ale wtedy nie moznaby bylo kupic ich na allegro po okazyjnej cenie
Wiesz Lalesiu , wolałabym dorzucić te 10 czy 20 zł za zakup na Allegro i nie kupować przysłowiowego kota w worku. Świeże (!) testery powinny stać w perfumeriach, żebyśmy mogli się z danym zapachem zapoznać.

Cytat:
Napisane przez Eenax
4. Stare testery w perfumeriach zdazają sie przy mało popularnych zapachach. Czasem jest tak ze jakiś zapach zchodzi 30 flaszek tygodbniowo ale śatez takie nie ida wcale lub 1-2 flaszki na rok.
Nie dalej jak wczoraj próbowałam zaznajomić się z True Star TH za pomocą testera stojącego w Douglasie. Rozlatująca się, sklejona taśmą klejącą butelka ze śmierdzącą, zepsutą zawartością.

W tym samym Douglasie stoi zepsuta stara Mania Armaniego i do niedawna był jeszcze cuchnący Cristobal. Testery dwóch niezwykłych zapachów, które mają na naszym forum wielu wielbicieli. Niewprawiony nos, po powąchaniu zepsutych testerów, wyda osąd, że to są potworne śmierdzidła, a my mamy... hmm... dość osobliwy gust .

Cytat:
Napisane przez Eenax
5. testery służą do testowania zapachu a nie obsikiwania sie nimi globalnie w duzych ilosciach. Przykładem był fakt ze nawet miła pani z Sephory zareagowała jak pewien "dresik" zaczał sie psikac testerem. Zareagowała jak pan oddawał na siebie około 40 psika (a pewnie oddał by wiecej).
Ja całkiem niedawno widziałam w Sephorze zlewającego się od stóp do głów bodajże 5 różnymi zapachami ochroniarza... Roześmiałam mu się w twarz .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 08:46   #1149
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Cytat:
Napisane przez demonik
Nie dalej jak wczoraj próbowałam zaznajomić się z True Star TH za pomocą testera stojącego w Douglasie. Rozlatująca się, sklejona taśmą klejącą butelka ze śmierdzącą, zepsutą zawartością.
to cos z tymi true star jest nie tak, bo ja tez probowalam go obwachac juz w 2 perfumeriach i oba mialy rozwalony aplikator (jeden poklejony tasma, drugi polamany i sie z niego lało) a w dodatku oba smierdzialy jakos tak nieswiezo. Moze ten zapach sie szybko przeterminowywuje (ale slowo )
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 08:48   #1150
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Z wymienionych zapachów żaden, niestety, mi się nie podoba
Kompleksowy, mam pytanie: czy wiesz na pewno, że Twoja Ukochana pragnie któregoś z wymienionych przez Ciebie zapachów?

Wiesz, jest tyle ciekawych i mniej popularnych

Kijanko, pomysł z czekoladą Lindt jest słodki Ja bym wybrała t z koniakiem
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 09:35   #1151
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Ja Dolce Vita po prostu nie trawię . Mam 30 ml ale stoi i się kurzy. Właśnie nietrafiony prezent .Zapach ten bardzo mnie drażni, czuję tam anyżek którego nie lubie. Chyba mam jakis inny nos, bo słonecznych, relaksujących nut tam nie czuję. Dla mnie zapach dla starszej pani. Nigdy nie użyłabym go w ciągu dnia.

Do Light Blue też nie potrafię się przekonać - słodzio-śmierdziuch .

Myślę że Sensi byłby najbezpieczniejszy. Jest może mało oryginalny, ale przez to dość wszechstronny- można użyć do pracy i na wieczór.

A właśnie dlaczego akurat te trzy zapachy?
Nie możesz się wybrać z partnerką do jakiejś perfumeri i 'wybadac' co jej się podoba? Ja tak zawsze robiłam z TŻ .

Życzę udanych zakupów.
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 10:02   #1152
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Cytat:
Napisane przez demonik



Nie dalej jak wczoraj próbowałam zaznajomić się z True Star TH za pomocą testera stojącego w Douglasie. Rozlatująca się, sklejona taśmą klejącą butelka ze śmierdzącą, zepsutą zawartością.

Polecam odszukać gdzieś dobry tester True Star to jeden z moich ulubionych świeżuchów
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 10:11   #1153
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Cytat:
Napisane przez E

Kijanko, pomysł z czekoladą Lindt jest słodki Ja bym wybrała t z koniakiem
E, a niby, dlaczego dziewczyna miałaby się pocieszyć namiastką?! Koniaczek swoją drogą, taki np. Hennessy, lub Camus, albo iść na całość i Remy Martin Louis XIII, a co.. niech wie, że chłopina ma gest
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 23:05   #1154
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

Z tych trzech zapachów optowałabym za Light Blue lub Sensi. Light Blue to młody, świeży zapach, jego rzekoma ogromna popularność to fakt wirtualny A Sensi jest niezwykle subtelny i elegancki.
I nie kupuj testera na miłośc boską - jakby facet dał mi tester w prezencie pomyślałabym, że buchnął go z perfumerii
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 07:37   #1155
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Prezent! Proszę o pomoc w wyborze!

LB poza wirtualem ma tez real.
Codziennie musze go wachac w kazdym srodku komunikacji którym jade i połowa moich kolezanek go uzywa. W pracy tez sie kobiety tym psikają A mnie juz mdli. Gdzie sie nie obejrze to czuje to nieszczesne LB lub Lacosta Tuch of Pink (na lacoste to juz mam mdłosci).
Chyba poł miasta pachnie LB drugie poł Lacoste i 0,1% czymś innym.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 10:40   #1156
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Lightbulb Zapach na jesień

Poszukuję jakiegoś niebanalnego zapachu na tę jesień - niekoniecznie taki tylko do pracy ( a najlepiej takie przede wszystkim nie do pracy). Baiser du dragon i Femenite du bois mam i lubie tego typu zapachy - moze czas na odmianę? Myślałam o czymś w stylu Cashmere mist DKNY albo Crystal Noir Versace... hmmm sama nie wiem.
Aha -jakie ceny są w warszawskiej Mariennaud?

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 10:52   #1157
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Zapach na jesień

Ja ostatnio zakochałam się w Crystal Noir i też jesienią planuję ich zakup. Bardzo lubię tego typu zapachy - wyraziste i mocne kwiaty, troche dymu, duszności, słodkości i wytrawności
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 11:48   #1158
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Zapach na jesień

WSZELKI DUCH... Czy mnie oczy nie mylą???

W drzewnych klimatach - np. Mauboussin, Madness Choparda Lekko drzewne, lecz w kompletnie innym stylu - Rykiel pomarańczowy sweterek (ja czuję jakby igły sosnowe - oczywiście nie przez cały czas )

Koniecznie tylko drzewka? Przyprawowe mogą być?
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 12:26   #1159
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Zapach na jesień

Dobrze widzisz E
Nie bylo mnie dosc dlugo.

No chyba jednak wole drzewne i inne "niejadalne" zapachy. Żadnej czekolady, pierniczkow itd. Myślałam o Dune albo Eau De Marvellies ale tego ostatniego niestety nie trawie (na sobie). Nu YSL mam i okrutnie mi sie przejadlo (tymianek/majeranek...). Nie wiem czy ja juz sie jakas wybredna zrobilam ale wiekszosc zapachow pachnie mi prawie identycznie.
dzieki za wszelkie sugestie

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 14:21   #1160
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Zapach na jesień

Na mnie Dune jesienią i zimą, kiedy temperatura spada, nie czuć nic a nic:-(

Z twoim opisem skojarzyło mi się Zen Shiseido - mocno drzewny i absolutnie niejadalny.

A może jakieś kadzidełko jak w Scent lub Scent Intense...?

I jeszcze Tendre Poison przychodzi mi do głowy, ale on nie jest drzewny.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 14:40   #1161
PolaH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 69
Dot.: Zapach na jesień

Zdecydowanie poleciłabym Ci Dune - wprost wymarzone na jesień
Jeśli chodzi o Crystal Noir, to odkryłam te perfumy wczesną wiosną, są piękne! Używam je jednak głównie na wieczór, kojarzą mi sie właśnie tak wieczorowo i "wyjściowo".

Z "niejadalnych" jesienno-zimowych perfum wybrałabym jeszcze Poeme (bosko rozwijają się w chłodne dni, należy jedynie uważać podczas aplikacji - okrutnie mocne), no i jeszcze Allure - klasyka
PolaH jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 15:19   #1162
lilianaX
Rozeznanie
 
Avatar lilianaX
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 611
Dot.: marzy mi sie...

Cytat:
Napisane przez ETERNITY
A ja jestem z WrocławiaI wcale nie miałam problemów z poznaniem tych zapachówWystarczy napisać maila do tej perfumerii-można zamówić 5 dowolnych próbek za 20 zł(w tym koszty przesyłki).Ja do tej pory zamawiałam 3 razy.Poznałam ok 50 różnych zapachów.I poznałam mnóstwo nowych miłości.Na razie w Quality zamówiłam jeden pełnowymiarowy flakon:Ombre Rose Brosseau.Cudowna pudrowa róża.Wszystko za pośrednictwem poczty.Teraz marzę o kolejnych flakonach
Napisz więc do nich.Zapytaj o próbki.Jestem pewna, że Ci nie odmówiąA gwarantuję, że naprawdę warto poznać zapachy niszowe.To nie są perfumy-to dzieła sztuki, w które ich twórcy włożyli swoje serce,fascynacje i marzenia..
Dzięki kochana! Oferta cenowo niezwykle atrakcyjna, napewno skorzystam
lilianaX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 15:29   #1163
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Zapach na jesień

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Na mnie Dune jesienią i zimą, kiedy temperatura spada, nie czuć nic a nic:-(

Z twoim opisem skojarzyło mi się Zen Shiseido - mocno drzewny i absolutnie niejadalny.

A może jakieś kadzidełko jak w Scent lub Scent Intense...?

I jeszcze Tendre Poison przychodzi mi do głowy, ale on nie jest drzewny.
Joasiak ma racje, zupelnie zapomnialam ostatnio o zapachu Zen Shiseido, a to faktycznie przepiekny, jesienno-zimowy zapach nie jest przeslodzony, ale jednak slodycz wyczuwalna polaczona z jakas przyprawowa pikanteria, no i piekna wanilia w tle coprawda raczej do drzewnej kategorii bym nie zaliczyla, ale moze na innej skorze wychodza z niego takie wlansnie nuty. cudny zapach, nawet na mnie stosunoko trwaly, co jest prawdziwa zadkoscia
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 15:46   #1164
RainDog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
Dot.: Zapach na jesień

Moim ostatnim jesiennym odkryciem jest Anglomania Vivienne Westwood. Ambrowo-przyprawowa, ciepła, otuląjaca, ale wystawiająca też pikantne pazurki - dla mnie idealna zarówno na złotą polską jesień i powinna sprawdzić się także w listopadowe chłody.
RainDog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 16:58   #1165
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zapach na jesień

A ja od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką Wytęsknionej Glorii Cacharela i uważam, że to idealny zapach na jesień i zimę.
Poza tym... Bardzo jesiennie kojarzy mi si J' adore Diora, Pure Wish Chopard i Addict Diora.
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 18:40   #1166
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Zapach na jesień

Ja kupilam sobie wlasnie w USA Tutti Dolci-Apple Torta-cudowny ,jesienny zapach,pachnie cudownie szarlotka mojej babuni!Cudowne wspomnienia z dziecinstwa...
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 18:41   #1167
Lulu Mortese
Zadomowienie
 
Avatar Lulu Mortese
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 088
Question Jakie perfumy dla mnie? Proszę, doradźcie.

No właśnie,kompletnie nie znam się na perfumach,a chciałabym kupic sobie jakieś porządne,odpowiadające mojej osobowości.Od razu odpadają zapachy kwiatowe.Jestem osobą dość błyskotliwą i inteligentną,ale niezbyt śmiałą.Podoba mi się tajemniczość,sekretnosć i w życiu i w zapachach.Lubie kolory zimne,przede wszystkim czerń oraz szmaragdową zieleń i zgaszony błękit.Pogodę lubie "prawie deszczową",szarawe niebo,zielone otoczenie,mgła.Jeśli chodzi o urode,to jestem typową polską szatynką,raczej chłodnej urody.Nie lubię też perfum cięzkich,zbyt orientalnych.Podobaja mi się nuty trawiaste i jaśminowe.Nie mogą być słodkie.
To ja-tak w skrócie.Będę wdzięczną jeśli pomożecie,bo sama sobie z tym niezbyt radzę.Proszę żeby perfumy nie były też zbyt drogie,bo biedniutką nastolatką jestem
Lulu Mortese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 18:42   #1168
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Zapach na jesień

Cytat:
Napisane przez RainDog
Moim ostatnim jesiennym odkryciem jest Anglomania Vivienne Westwood. Ambrowo-przyprawowa, ciepła, otuląjaca, ale wystawiająca też pikantne pazurki - dla mnie idealna zarówno na złotą polską jesień i powinna sprawdzić się także w listopadowe chłody.
A da sie to gdzies u nas w PL obniuchac?

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 18:57   #1169
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jakie Perfumy Dla Mnie?proszę,doradzcie.

Kiedy przeczytalam Twoj opis , pomyślałam Magie Noire Lancome. Niestety nie jest to zapach dla nastolatki o ograniczonych funduszach.Chyba że możesz zakupić miniaturke na allegro.

Co jeszcze mogloby pasowac do nastolatki o takim usposobieniu, może c`oś z Oriflamu np.Saga albo Fire
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 18:58   #1170
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Zapach na jesień

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent
A da sie to gdzies u nas w PL obniuchac?

Nat
Anglomanię? No nie wiem, może być ciężko, w ogóle to już trudno dostać, chyba wycofali
Ale chyba widziałam ostatnio na allegro.

Może któraś Wizażanka da się ubłagać o próbkę? - Ja bym Ci chętnie wysłała, ale akurat tego nie mam
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.