szczęśliwe singielki czyli MY :-) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-22, 15:54   #1111
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Ja jako singielka czuję się naprawdę bardzo dobrze. Nie musiałam, że tak powiem uporać się z tym, że jestem sama. Odrazu jak odeszłam od niego poczułam się o niebo lepiej, jak ptak wypuszczony z klatki. Nikt się już nie burzy jak wychodzę z przyjaciółkami, jak chcę pooglądać seriale, a nie mecz z jego kumplami, jak chcę zwyczajnie pobyć sama i poczytać w spokoju książkę, itd. Mogę tak wymieniać bez końca. Bycie singlem mi służy, nawet cera mi się poprawiła Nie przypominam sobie od kiedy jestem s. żebym miała taki naprawdę kiepski nastrój, co zdarzało się wcześniej. Same plusy

Witam imienniczki
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 15:56   #1112
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
nie chce nikogo urazić, bo sama jestem singielką

ale czy Wy sie naprawdę dobrze czujecie będąc singielkami?
bo..

serce mi się kraje kiedy mówię znajomym, że czuję się świetnie, że mam masę czasu dla siebie, że jestem niezależna, wolna, szczęśliwa, że realizuje swoje pasje. mówię to wszystko, by inni nie widzieli jak bardzo jestem samotna.

a tak naprawdę, to wszystko można robić będąc w związku,związek to nie kajdany. nigdy nikt mi nie przeszkadzał w realizowaniu moich pasji.

co z tego, że mogę robić tyle różnych rzeczy, skoro nie mam do kogo zadzwonić, żeby się tym wszystkim podzielić, żeby o tym porozmawiać.

szczególnie teraz to widać, gdy moi znajomi zaczynają spedzać święta ze swoimi partnerami i ich rodzinami i dla old good friends czasu brak.

Roznie to bywa, zwlaszcza gdy siedze sobie w domku i nie mam z kim sie wybrac powiedzmy do kina. Wtedy przeszkadza mi to ze jestem sama. Ale tak prawde mowiac, to czuje sie dobrze jako singielka Tylko tak na prawde to nie wiem jak z tego zycia korzystac
Jestem osoba niesmiala z mala pewnoscia siebie i to pewnie przeszkadza w zyciu, w spelnianiu sie. A poza tym jakos tak nie umiem sama czegos robic, zawsze potzrebuje tej drugiej osoby, nie mowie tu o chlopaku, ale kolezance na przyklad. Nie wiem jak tu sie za siebie zabrac :|

Tak samo jak Tricomi podziwiam Ciebie Ahinsa Bo ja tak nie umiem sie odwazyc na tyle rzeczy i wziac zycie w swoije rece
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 19:02   #1113
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość

W kazdym razie cie, smutasie , przytulam.
tak, jestem Smutasem Jestem sama już jakiś czas, nie zbyt długo, ale i nie zbyt krótko. Przezyłam tzw. związek toksyczny. Nie chcę już nigdy czegoś takiego przeżyć. Ogólnie, już odpoczęłam i odżyłam emocjonalnie. Wiem jedno, singlowanie mi nie służy. Nie chcę być już sama, zdecydowanie jestem ludziolubna, chociaż nie ma to jak wieczór z książką, no ale ile można? Facetów fajnych i wolnych () na widoku brak..

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Same plusy
ja wciąz widzę więcej minusów

no mówię Wam, ubrałam właśnie choinkę i się zdołowałam
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 19:05   #1114
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
ja wciąz widzę więcej minusów

no mówię Wam, ubrałam właśnie choinkę i się zdołowałam
Zobaczysz w końcu więcej plusów, mówię Ci A dlaczego choinką się zdołowałaś?
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 19:08   #1115
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
A dlaczego choinką się zdołowałaś?
i z kim ja będę pod nią siedzieć, komu dam prezent?
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 19:17   #1116
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Edita, ło rety
Skoro nie masz Świąt z kim spędzać, to przygarnij jakiegos gołąbka, pajączka albo chociaz muszkę małą. I z nią świętuj Jakieś symboliczne papu jej ugotuj, bo ja nie wiem co takie zwierza jedzą do końca. Więc nie pomoge.
Zwariujesz jak sie tak bedziesz w kółko wszystkim zamartwiać. Banan na twarz! Agness ma racje - bedzie lepiej.

Pozdrawiam
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 19:20   #1117
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Zwariujesz jak sie tak bedziesz w kółko wszystkim zamartwiać. Banan na twarz! Agness ma racje - bedzie lepiej.

Pozdrawiam
Dokładnie Głowa do góry
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 20:15   #1118
Sawisia
Raczkowanie
 
Avatar Sawisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 194
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

hehe kolejny singiel sie przyłącza jesli może ... Nie mam od dłuższego czasu nikogo i ejst mi z tym dobrze chociaz czasami tęsknie.. Tylko ja mam tak dziwnie, że za kazdym razem jak kogos poznam, to mam syndrom uciekającego zajączka
__________________

Sawisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 20:21   #1119
Sawisia
Raczkowanie
 
Avatar Sawisia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 194
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

hehe kolejny singiel sie przyłącza jesli może ... Nie mam od dłuższego czasu nikogo i ejst mi z tym dobrze chociaz czasami tęsknie.. Tylko ja mam tak dziwnie, że za kazdym razem jak kogos poznam, to mam syndrom uciekającego zajączka
__________________

Sawisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 20:28   #1120
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Edyta, gdy Cie czytałam to tak jakbym swoją wypowiedź czytala niestety... też wyrwana (choć na siłe) z toksycznego związku, wpakowałam się chyba w kolejny, choć wcale na to nie wyglądało... i teraz niby z kimś jestem a jednak nie, czuję że jestem sama i chyba w nowy rok wejdę znów jak singielka. Coś sylwester w moim przypadku to rozstania, bolesne ale chyba to jedyne dobre rozwiązanie.
Nie potrafię być sama, ale w jakimś chorym trójkącie też nie, wieć... pozostanę sama ze sobą, tak zwani znajomi mają swoje połówki, pracę, wola czas spedzać z tymi którzy też mają swoje połówki, więc zostaje komp, ksiązka i tv, tak też będą wyglądały święta... cud miód i orzeszki...

Dobra pomarudzilam sobie, ide więc na zasłużony odpoczynek

Wesołych Świąt Singielki
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 20:33   #1121
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

a wczoraj ogladalam fajny filmik Siostra Betty i padlo zdanie "Nie potrzebujesz mezczyzn,masz SIEBIE"cos tam cos tam.(bohaterka biedaczka byla uzalezniona od swojego meza ktory ja zdradzal,byla "taka mala"która nie umiala byc sama)
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 20:33   #1122
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Kajasia, trzymaj sie
Ile czasu bylas singlem? Moze za szybko sie zaangazowalas w nowy zwiazek?
Pozdrowienia cieple
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 18:44   #1123
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Edyta, gdy Cie czytałam to tak jakbym swoją wypowiedź czytala niestety... też wyrwana (choć na siłe) z toksycznego związku, wpakowałam się chyba w kolejny, choć wcale na to nie wyglądało... i teraz niby z kimś jestem a jednak nie, czuję że jestem sama i chyba w nowy rok wejdę znów jak singielka. Coś sylwester w moim przypadku to rozstania, bolesne ale chyba to jedyne dobre rozwiązanie.
Nie potrafię być sama, ale w jakimś chorym trójkącie też nie, wieć... pozostanę sama ze sobą, tak zwani znajomi mają swoje połówki, pracę, wola czas spedzać z tymi którzy też mają swoje połówki, więc zostaje komp, ksiązka i tv, tak też będą wyglądały święta... cud miód i orzeszki...

Dobra pomarudzilam sobie, ide więc na zasłużony odpoczynek

Wesołych Świąt Singielki
Ja też wyrwana na siłę z toksycznego związku!
Teraz właśnie uniknęłam wpakowania się w kolejny układ (relację?) z Kimś, kto nie jest wolny. Facet naprawdę fascynujący i zajmujący, ale.. nie wiem kim miałabym być dla niego i jaka byłaby moja rola Choć nie wiem, czy jeszcze się z nim nie spotkam, nie umiem być tak definitywnie sama.
Choć sama i tak jestem cały czas.. tak emocjonalnie i w duchu.

Komp, ksiązka, tv.. o boże jesteś moją duchową siostrą jeszcze dokładam do tego świąteczne pocieszanki jedzeniowe

nie smęcę Wam już tu dziewczyny, to wątek dla szczęśliwych singli!
Ale i tak na Święta, życzę Nam wszystkim pozbycia się naszej niezależności i samotności.

Mam nadzieje, że kazdy dzien nowego roku 2007 będzie nas przybliżał do Nowej Miłości!

__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:01   #1124
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Dziewczyny ktoś niedawno odświeżył wątek - wcześniej go nie zauważyłam

Zastanawiam się czy go nie przenieść na WS.

Wydaje mi się, że tu jest społeczność (single).
Nawet tytuł wskazuje na istnienie pewnej grupy.

Wypowiedzcie się proszę
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:11   #1125
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Ra(m)buś, ale WS to chyba ciągle ekseryment? Czy moze nie jestem na bieżąco?
Już chciałam napisać, ze wolałabym nie, ale po chwili namysłu stwierdziłam, że jest mi to obojętne. Jedno mam tylko zastrzeżenie - tu jakoś łatwiej mi się ten wątek znajduje. Zaglądam tylko do kilku pod-forów, a im więcej ich sie mnozy tym bardziej mi sie nie chce do nich zaglądać Ale to pewnie tylko ja tak mam.
Czekam jeszcze na inne komantarze.
Buziaczki rozsyłam, bom w dobrym humorku
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:16   #1126
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Ra(m)buś, ale WS to chyba ciągle ekseryment? Czy moze nie jestem na bieżąco?
Już chciałam napisać, ze wolałabym nie, ale po chwili namysłu stwierdziłam, że jest mi to obojętne. Jedno mam tylko zastrzeżenie - tu jakoś łatwiej mi się ten wątek znajduje. Zaglądam tylko do kilku pod-forów, a im więcej ich sie mnozy tym bardziej mi sie nie chce do nich zaglądać Ale to pewnie tylko ja tak mam.
Czekam jeszcze na inne komantarze.
Buziaczki rozsyłam, bom w dobrym humorku
Eksperyment. Jeszcze przez miesiąc.(a potem zobaczymy )
Moim (skromnym oczywiście zdaniem) sprawdza się bardzo dobrze.
No wiem, że chcę Wam zra(m)busiować wątek

Ale...
Gdyby to był wątek - singielki łączmy się (a spokojnie możnaby go taką nazwą zastąpić) zapewne znalazłby się już dawno na WS.

No przemyślcie to
Jak dla mnie powinien - ale to Wy decydujecie czy tworzycie społeczność czy nie
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 20:32   #1127
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Kajasia, trzymaj sie
Ile czasu bylas singlem? Moze za szybko sie zaangazowalas w nowy zwiazek?
Pozdrowienia cieple
Ahinsa dzieki, jakoś sie trzymam, powoli staram się zdystansowac do sytuacji. Singlem byłam przeszło 10 miesięcy, od zeszłorocznego sylwestra, tu bardziej chodzi o faceta, on chyba zbyt szybko się wpakował w nowy związek bo po ponad 2 miesiącach, a teraz chyba nie wie jak sie z tego wycofać, ale już niedługo ja to chyba zakończe
Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
Ja też wyrwana na siłę z toksycznego związku!
Teraz właśnie uniknęłam wpakowania się w kolejny układ (relację?) z Kimś, kto nie jest wolny. Facet naprawdę fascynujący i zajmujący, ale.. nie wiem kim miałabym być dla niego i jaka byłaby moja rola Choć nie wiem, czy jeszcze się z nim nie spotkam, nie umiem być tak definitywnie sama.
Choć sama i tak jestem cały czas.. tak emocjonalnie i w duchu.

Komp, ksiązka, tv.. o boże jesteś moją duchową siostrą jeszcze dokładam do tego świąteczne pocieszanki jedzeniowe

nie smęcę Wam już tu dziewczyny, to wątek dla szczęśliwych singli!
Ale i tak na Święta, życzę Nam wszystkim pozbycia się naszej niezależności i samotności.

Mam nadzieje, że kazdy dzien nowego roku 2007 będzie nas przybliżał do Nowej Miłości!

Edit!!! Dokładnie chyba jesteśmy duchowymi siostrami, zapomniałam o smakołychach ale to jest nieodłączny zestaw, dziś robiłam makówki i stroiłam pierniczki jutro sie nie pohamuję i zaczne sie obżerać, a co!! :p
Heh ja też nie umiem być sama ;/ i chyba dlatego tak porwał mnie ten facet, chociaż znałam go dwa lata to na jednej imprezie tak zaiskrzyło że... sama nie wiem, a teraz wracamy do relacji przyjacielskich, ehh z facetami nigdy nie wiadomo.

Ja też dziewczyny życzę Wam wszystkiego wszystkiego naj naj, spełnienia prawie wszystkich marzeń, i następnych, by zawsze było o czym marzyć, by byl ktoś kto zrobi śniadanie, by był ktoś z kim można pomilczeć i porozmawiać o poważnych sprawach... by Wasze zawodowe plany się spełniały i czego tylko sobie życzycie same
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-23, 21:57   #1128
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość


Edit!!! Dokładnie chyba jesteśmy duchowymi siostrami, zapomniałam o smakołychach ale to jest nieodłączny zestaw, dziś robiłam makówki i stroiłam pierniczki jutro sie nie pohamuję i zaczne sie obżerać, a co!! :p
Heh ja też nie umiem być sama ;/ i chyba dlatego tak porwał mnie ten facet, chociaż znałam go dwa lata to na jednej imprezie tak zaiskrzyło że... sama nie wiem, a teraz wracamy do relacji przyjacielskich, ehh z facetami nigdy nie wiadomo.

Ja też dziewczyny życzę Wam wszystkiego wszystkiego naj naj, spełnienia prawie wszystkich marzeń, i następnych, by zawsze było o czym marzyć, by byl ktoś kto zrobi śniadanie, by był ktoś z kim można pomilczeć i porozmawiać o poważnych sprawach... by Wasze zawodowe plany się spełniały i czego tylko sobie życzycie same
ja jutro będę robić makówki, ale wierz mi, zjem sama całą michę makówki będą idealne na smutki singla ale za to pierniczków zjadłam dziś dużo, a miały zostać nietknięte do jutra..eh..h.h jak na złość zrobiłam same serduszka..

dzięki za życzenia, mam nadzieję, że za rok rzeczywiście zrobi mi Ktoś śniadanie

a na pewno nie chciałabyś stworzyć z tym facetem związku tak na dłużej? co Ci nie odpowiada tak dokładnie? "To nie to" czy jego przeszłość jest zbyt mroczna?
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 08:30   #1129
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
ja jutro będę robić makówki, ale wierz mi, zjem sama całą michę makówki będą idealne na smutki singla ale za to pierniczków zjadłam dziś dużo, a miały zostać nietknięte do jutra..eh..h.h jak na złość zrobiłam same serduszka..

dzięki za życzenia, mam nadzieję, że za rok rzeczywiście zrobi mi Ktoś śniadanie

a na pewno nie chciałabyś stworzyć z tym facetem związku tak na dłużej? co Ci nie odpowiada tak dokładnie? "To nie to" czy jego przeszłość jest zbyt mroczna?
Hehe my to naprawde siostry jesteśmy, też sie wczoraj nawpierniczałam pierniczków A makówki w sumie tylko dla mnie, mama nie moze jesc maku, taka jakoś nie przepada, i dobrze wiecej zjem

Ja z tym facetem to dluga i skomplikowana sytuacja, na dluższą pogawędkę Ja chciałabym z nim stworzyć coś poważnego, tylko jego ex jest zawsze gdzieś obok nas.Ja sie zaangażowałam on traz nie wie co czuje, nie wie czy pokocha mnie tak jak ją, a ona miesza, mówi mu ze go kocha, że jak sie wyszaleje to do niego wróci... smarkula wrrr.
Dobra nie rozpisuje sie bo to nie czas i miejsce... a jak sie rozgadam to nie umiem skonczyc


Wszystkiego dobrego
Pewnie jeszcze to zawitam
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-24, 09:43   #1130
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Ja też od niedawna jestem singlem. Może nie moge powiedzieć, że jestem szczęśliwa, ale bardzo bym chciała...
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 10:02   #1131
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222 Pokaż wiadomość
Hehe my to naprawde siostry jesteśmy, też sie wczoraj nawpierniczałam pierniczków A makówki w sumie tylko dla mnie, mama nie moze jesc maku, taka jakoś nie przepada, i dobrze wiecej zjem

Ja z tym facetem to dluga i skomplikowana sytuacja, na dluższą pogawędkę Ja chciałabym z nim stworzyć coś poważnego, tylko jego ex jest zawsze gdzieś obok nas.Ja sie zaangażowałam on traz nie wie co czuje, nie wie czy pokocha mnie tak jak ją, a ona miesza, mówi mu ze go kocha, że jak sie wyszaleje to do niego wróci... smarkula wrrr.
Dobra nie rozpisuje sie bo to nie czas i miejsce... a jak sie rozgadam to nie umiem skonczyc


Wszystkiego dobrego
Pewnie jeszcze to zawitam
nawpierniczać się pierniczkow

bardzo nie lubię "psów ogrodnika" -> sam nie wezmie, innym nie da. nie dość, że najpierw go zostawiła, to pozniej jeszcze nie pozwala mu ulozyc sobie życia na nowo. to są jakieś toksyczne, egoistyczne jednostki. ona po prostu chce mieć otwartą furtkę powrotu, na wypadek gdyby jej szaleństwa nie przyniosły nic dobrego

Cytat:
Napisane przez Spaza Pokaż wiadomość
Ja też od niedawna jestem singlem. Może nie moge powiedzieć, że jestem szczęśliwa, ale bardzo bym chciała...
mysle, ze tak czy siak musimy najpierw same w sobie znalezc szczescie, w gwiazdach na swoim niebie, dopiero pozniej mozemy tworzyć jakiś gwiazdozbiór z kimś jeszcze tak czy siak mysle, ze najpierw trzeba zostac szczesliwym singlem, by pozniej stworzyc szczesliwy zwiazek.

choć podobno zakochują się tylko ludzie nieszczęsliwi, oo coś w tym jest i jaką nadzieję nam daje
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-24, 11:34   #1132
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
choć podobno zakochują się tylko ludzie nieszczęsliwi, oo coś w tym jest i jaką nadzieję nam daje
Muszę przyznać, żę coś w tym jest
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 16:26   #1133
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Niech mi to 'coś w tym jest' ktoś przetłumaczy
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 16:39   #1134
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Niech mi to 'coś w tym jest' ktoś przetłumaczy
Uwaga próbuję :
khem khem
Może to oznacza, że jak już jesteś mega zrezygnowana... nadziei brak, perspektyw też... nagle zjawia się on- zwykły przechodzień który okazuje się tym na którego tyle czasu czekałaś i za którym nieświadomie tęskniłaś.
the end, fin, finito, koniec majne tłumaczenia
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 16:54   #1135
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Wdzięczna jestem za tłumaczenie, ale dalej nie ma to dla mnie sensu
Że niby szczęśliwi ludzie nie potrzebują wchodzić w związki? Bedąc szczęśliwą z samą sobą wykluczam mozliwość miłosnego związku?
Eee. Błednie
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 16:59   #1136
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Wdzięczna jestem za tłumaczenie, ale dalej nie ma to dla mnie sensu
Że niby szczęśliwi ludzie nie potrzebują wchodzić w związki? Bedąc szczęśliwą z samą sobą wykluczam mozliwość miłosnego związku?
Eee. Błednie
popieram
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 17:13   #1137
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Wdzięczna jestem za tłumaczenie, ale dalej nie ma to dla mnie sensu
Że niby szczęśliwi ludzie nie potrzebują wchodzić w związki? Bedąc szczęśliwą z samą sobą wykluczam mozliwość miłosnego związku?
Eee. Błednie
ja tylko zmyślałam

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
popieram
ja również
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 18:33   #1138
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Też jestem singlem tylko zastanawiam się czy szczęśliwym Ale wydaje mi się, że tak. Odtatnio zauważam coraz więcej plusów. Potrzebuję mężczyzny ale w sensie jakiegoś flirtu, miłego romansu, spędzonego czasu a nie stałego związku.
Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Uwaga próbuję :
khem khem
Może to oznacza, że jak już jesteś mega zrezygnowana... nadziei brak, perspektyw też... nagle zjawia się on- zwykły przechodzień który okazuje się tym na którego tyle czasu czekałaś i za którym nieświadomie tęskniłaś.
the end, fin, finito, koniec majne tłumaczenia
Poważnie to jest prawda. Nawet na głupim przykładzie ( choć tu niekoniecznie chodzi o miłość).. szukałam partnera na studniówkę chyba z kilka miesięcy. Zależało mi bardzo. Nie chciałam iść sama a jakos tak wychodziło, ze jeden ma egzaminy z innym znajomość się skończyła, ten zajęty.. Brakowało mi pomysłów i zrezygnowałam.. Mówie "Idę sama". A tu nagle za kilka dni pojawił się super partner. Właśnie po tym jak przestałam panicznie o tym myśleć, rozglądać się.
Tak samo właśnie jest z miłością. Nie wiem może ja tylko mam takie wrażenie, że im bardziej chcę znaleźć faceta.. im bardziej mi na tym zależy tym mniej mi sie to udaje.. GDy natomiast wpadam w wir innych zajęć niezauważenie pojawia się ktoś ciekawy na horyzoncie Lub kiedy jest się już zrezygnowanym jak pisała Jaszmurka.. brak sił wtedy pojawia się swiatełko nadziei.. Jakby ktoś nad nami czuwał
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 20:06   #1139
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Camarilla Pokaż wiadomość
Też jestem singlem tylko zastanawiam się czy szczęśliwym Ale wydaje mi się, że tak. Odtatnio zauważam coraz więcej plusów. Potrzebuję mężczyzny ale w sensie jakiegoś flirtu, miłego romansu, spędzonego czasu a nie stałego związku.

Poważnie to jest prawda. Nawet na głupim przykładzie ( choć tu niekoniecznie chodzi o miłość).. szukałam partnera na studniówkę chyba z kilka miesięcy. Zależało mi bardzo. Nie chciałam iść sama a jakos tak wychodziło, ze jeden ma egzaminy z innym znajomość się skończyła, ten zajęty.. Brakowało mi pomysłów i zrezygnowałam.. Mówie "Idę sama". A tu nagle za kilka dni pojawił się super partner. Właśnie po tym jak przestałam panicznie o tym myśleć, rozglądać się.
Tak samo właśnie jest z miłością. Nie wiem może ja tylko mam takie wrażenie, że im bardziej chcę znaleźć faceta.. im bardziej mi na tym zależy tym mniej mi sie to udaje.. GDy natomiast wpadam w wir innych zajęć niezauważenie pojawia się ktoś ciekawy na horyzoncie Lub kiedy jest się już zrezygnowanym jak pisała Jaszmurka.. brak sił wtedy pojawia się swiatełko nadziei.. Jakby ktoś nad nami czuwał
Wszystko mozliwe, ze tak jest. Ale na pewno nie w moim przypadku, ja czy szukalam czy juz tego od dawna nie robie i tak nikt sie nie pojawia. Bo ja w ogole nie jestem kochliwa. Majac prawie 22 lata jeszcze nigdy nie bylam zakochana. Nie wiem czy to normalne, czy nie, ale coz zrobic. Nie wiem jak to u mnie bedzie, kiedy pojawi sie ten moj jedyny, wysniony Jak dlugo jeszcze bede musiala czekac, ale wiem ze kiedys, kiedy nadejdzie odpowiedni czas pojawi sie, dlatego nie przejmuje sie tym ze jestem sama. Chociaz tak jak Camarilla napisala jest potrzeba jakiegos flirtu, znajomosci, bo to chyba jest normalne. Ale nie chce miec faceta dlatego ze wszyscy go maja i by nie czuc sie odosobniona. Takie jest moje zycie i musze sie z tym pogodzic.
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-26, 21:55   #1140
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Ja mam 18 i tez nigdy nie byłam zakochana ( jak na spowiedzi sie czuje )
Tez myślę, ze przyjdzie i na nas czas. Nawet ostatnio doszłam do wniosku, że nie chce teraz związku, ze nie ten czas, ze nie czuje sie osoba dojrzała do tego, ze jest dobrze jak jest Zawsze mogłoby być lepiej ale myślę, że zycie jest sprawiedliwe i ze na kazdego przychodzi pora. Nie mozna miec wszystkiego. Jestem zdrowa, mam super przyjaciol, rodzine, co zjesc na obiad. Czasami mysle, ze trzeba cieszyc siez tego co sie ma
Na kazda z nas przyjdzie odpowiednia pora..
Ale to watek szczesliwych singielek wiec cieszmy sie z singlowego zycia i dostrzegajmy jego zalety
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.