Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 2012. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-21, 21:25   #1111
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Oczywiscie gratuluje wszystkim juz mamusiom, za przyszle nadal trzymamy kciuki, zyczymy lekkich porodow i calujemy mocno!
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 21:46   #1112
kaczuszka81
Raczkowanie
 
Avatar kaczuszka81
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do kaczuszka81
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Nie mam jak Was nadrobic laseczki niestety. My nadal w szpitalu. Mam ogromny problem z podniesieniem sie i wstawaniem z lozka. Brzuch boli okropnie wtedy Kochane! Mam do Was ogromna prosbe! Ciagle nie mozemy zdecydowac sie na imie dla malego. Na bank nie chce Kuby, Adasia, Michala, Stasia. Blagam pomozcie! Wybierzcie moze po 3 imiona, a moj TZ sobie poczyta i cos na pewno razem wymyslimy
Może HUBERCIK nic innego nie przychodzi mi do głowy.
kaczuszka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:12   #1113
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
dziękuje wszystkim za gratulacje :-*
A WIĘC było taki hihi po 3 nocy poczułam że coś mi cieknie :-\ pomyslalam Kurde chyba wody mi się sącza bo nie było tego dużo wstalam żeby zalazyc podpaske no i faktycznie wkładką mokra i majtki mokre a WIĘC poczeklam jeszcze chwilę i coś tam dalej cieklo ale nie wiele :-\ zadzwoniłam na porodowke i powiedzialm że nie wiem czy to wody ale tak mi się wydaje bo są trochę różowe :-\ miły pan powiedział żebym przyjechała sprawdzić ale spokojnie tak pomiędzy 7 a 8 ;-) ale już wtedy coś mnie tknelo że brzuch boli że coś dzine skorcze mam i siedzialam cały czas na toalacie :-\ a tam widzę trochę krwi więc mezulek zadzwonił znówu że mam nie regularne skorcze więc kazali przyjechać skorcze się nasilaly jak zwariowane ale nie było tragedi dopóki nie zajechalismy na porodowke o 6:20 tam to już się na korytazu polozylam hihi i mówiłam że chce szybko znieczulenie a ona coś tam że musi mnie sprawdzić i coś tam ale jak zobaczyła mnie na podłodze to zmieniła zdanie i na porodowke wzięła hihi a tam to już chciałam przec i ona mówi że znieczulenie to tylko już gaz został bo zapozno hihi i tak o 7:04 pojawiła się Livka ;-) ucpalam się gazem ale nie było tragicznie hihi
niestety mamy problemy z karmiejiem :-( i musimy się trochę nameczyc :-( ją mam bardzo mało pokarmu :-( ale damy radę hihi
a peknac nie pelkam jako tako ale gdzieś tam założyli mi dwa szwy żebym nie miała problemów dokładnie nie wiem bo byłam w zawielkim szoku żeby z nimi gadać :-\
kasiahexe szybciutko ci poszło jak zobaczyłam że już urodziłaś to byłam w szoku cały czas nie dopuszczam do siebie myśli że mogę zacząć rodzić w każdej chwili

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Nie mam jak Was nadrobic laseczki niestety. My nadal w szpitalu. Mam ogromny problem z podniesieniem sie i wstawaniem z lozka. Brzuch boli okropnie wtedy Kochane! Mam do Was ogromna prosbe! Ciagle nie mozemy zdecydowac sie na imie dla malego. Na bank nie chce Kuby, Adasia, Michala, Stasia. Blagam pomozcie! Wybierzcie moze po 3 imiona, a moj TZ sobie poczyta i cos na pewno razem wymyslimy
Dawid, Łukasz, Mateusz ale to są imiona które mi się podobają a to Wam się muszą podobać

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
wstawiam kilka foteczek misia
jego wielkie gierki
własnie go usypiam przy tym http://www.youtube.com/watch?v=6xHfK7jhXeQ uwielbia ta piosenke odrazu sie uspokaja i zasypia
Cytat:
Napisane przez kaczuszka81 Pokaż wiadomość
Może HUBERCIK nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Monika cudowny Wasz synek
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:15   #1114
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość

twardzielka z ciebie
oglądałaś ten drugi? bo do pierwszego trzeba było się logować
mnie przeraziło to "naciąganie" skóry i mięśni... tak jakby nie można było ciachnąć więcej
za przyjemne to w oglądaniu nie jest ale jakbym musiala mieć cesarkę dla dobra dzidziolka to niech mnie nawet na zywca kroją

Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
wstawiam kilka foteczek misia
jego wielkie gierki
własnie go usypiam przy tym http://www.youtube.com/watch?v=6xHfK7jhXeQ uwielbia ta piosenke odrazu sie uspokaja i zasypia

słodziak
Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Nie mam jak Was nadrobic laseczki niestety. My nadal w szpitalu. Mam ogromny problem z podniesieniem sie i wstawaniem z lozka. Brzuch boli okropnie wtedy Kochane! Mam do Was ogromna prosbe! Ciagle nie mozemy zdecydowac sie na imie dla malego. Na bank nie chce Kuby, Adasia, Michala, Stasia. Blagam pomozcie! Wybierzcie moze po 3 imiona, a moj TZ sobie poczyta i cos na pewno razem wymyslimy
Sebastian, Julek, Mateusz


zmykam bo mój maż chyba oberwał cegłą w głowę napuścił całą wanne wody, poustawiał świeczki, wziął wino (ogólnie zrobił nastrój że hoho) i woła mnie do wspólnej kąpieli. Ja już wiem jak to się skończy

Dobranoc mamuśki
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:18   #1115
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
zmykam bo mój maż chyba oberwał cegłą w głowę napuścił całą wanne wody, poustawiał świeczki, wziął wino (ogólnie zrobił nastrój że hoho) i woła mnie do wspólnej kąpieli. Ja już wiem jak to się skończy

Dobranoc mamuśki
czubasek ijjjeee ale Ci dobrze ja to bym się już do wanny z moim mężem nie zmieściła korzystajcie ile wlezie póki nie ma jeszcze maleństwa )


jak tu cicho i spokojnie bez niektórych spamerek ciekawe jak tam Agatek wyszła już z małą? nie wiecie?
__________________

Edytowane przez dph
Czas edycji: 2012-01-21 o 22:19
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:22   #1116
kamusia178
Raczkowanie
 
Avatar kamusia178
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 182
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

KUBUŚ
MICHAŁ
PIOTR
DOMINIK
ADRIAN
??????
kamusia178 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:37   #1117
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Kasiahexe, Faelvirin, gratulacje MAMUSKI !!!!!!!

Jeju, dzidziusiowe szalenstwo!

Zuzia, ja nie wiem,czy to prawda. Tak nam powiedziala polozna. Zdziwiona bylam, bo wszedzie pisza,zeby wziac do szpitala niedrapki, a ona wlasnie stwierdzila, zeby juz ich nie kupowac

Neska, w koncu przeczytalam opis. Jakos tak troche pewniej sie czuje dzieki temu

W ogole jak tak sie rozpisujecie o swoich dzieciaczkach, to czlowiek mniej sie boi... Tyle radosci z Was emanuje

Mijus, fiu fiu, ladniutki ten wozeczek
My wczoraj tez odebralismy nasza furke Zdjecia w klubie.

Dzisiaj tzta znajomy z dawnych lat,ktory jest profesjonalnym fotografem, zaproponowal nam sesje ciazowa W srode jestesmy umowieni, wiec mam nadzieje, ze do tego czasu Nietopik posiedzi w brzuszku

No i caly czas staramy sie pobyc ze soba z tztem jak najwiecej, bo mamy swiadomosc,ze to ostatki.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kamusia178 Pokaż wiadomość
KUBUŚ
MICHAŁ
PIOTR
DOMINIK
ADRIAN
??????
dodaj do tego Miłosz i masz imiona wszystkich moich bylych plus obecnego

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Czubasek, no to powodzenia
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 22:41   #1118
dolores181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Może Daniel, Krystian, Bartosz, Tomasz ?
dolores181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:43   #1119
ania_1988
Raczkowanie
 
Avatar ania_1988
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 299
GG do ania_1988
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

boroo50 mi sie podobają:
Aleksander - Olek
Bartosz
Szymon
Borys
Hubert też ładnie
__________________
jest 62kg -------> cel 56kg
Hania
ania_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:46   #1120
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

a co do tych niedrapek to ja u córki wogóle nie używałam a wczoraj jak kupowaliśmy ten monitor i nianię to babka właśnie mi mówiła że ten monitor raz się jej załączył jak mały wsadził sobie niedrapkę do buzi
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 22:53   #1121
kamusia178
Raczkowanie
 
Avatar kamusia178
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 182
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

dodaj do tego Miłosz i masz imiona wszystkich moich bylych plus obecnego


przejrzalam cie
kamusia178 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 23:11   #1122
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez kamusia178 Pokaż wiadomość
przejrzalam cie



Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
a co do tych niedrapek to ja u córki wogóle nie używałam a wczoraj jak kupowaliśmy ten monitor i nianię to babka właśnie mi mówiła że ten monitor raz się jej załączył jak mały wsadził sobie niedrapkę do buzi
oooo, masz monitor oddechu?
ja tez o tym myslalam, ale tesciowa nam kupuje nianie i nie wiem,czy wpadnie na to,zeby kupic z monitorem
a prosic mi glupio, bo sa cholernie drogie
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 23:18   #1123
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Mamusie kochane czy któraś moze mi powiedziec czym wykurzyc plesniawkiz buzi małego? Jak sie tego pozbyc
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-21, 23:37   #1124
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
dziewczyny jesteśmy rodziłam 6h a wg położnej4 i był to podobno bardzo prosty i lekki poród bo spałam między skurczami...bynajmniej dla mnie tragedia ale jak dali mała to wszystko poszło w niepamięć
jest bossskkkaaa
opisze wszystko jak się ogarnę bo póki co mała je co godzinę;/ więc nie mam czasu na nic
zaraz tylko popatrze kto urodził ale od razu wszystkim gratuluję i jestem dumna że to przeszłyśmy!
jak sie tylko uda to sie odezwę bo póki co bardzo źle mi się siedzi mimo tego kółka do siedzenia- jestem nacięta i ponoc jeszcze mam obrzęk
Dobrze że poszło w niepamięć, ja się teraz zaczynam bać, w poniedziałek będzie wyrok co dalej, ciekawe co lekarz powie. Mam nadzieję że też tak będę myśleć o moim małym skarbeczku brzuszkowym

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Nie mam jak Was nadrobic laseczki niestety. My nadal w szpitalu. Mam ogromny problem z podniesieniem sie i wstawaniem z lozka. Brzuch boli okropnie wtedy Kochane! Mam do Was ogromna prosbe! Ciagle nie mozemy zdecydowac sie na imie dla malego. Na bank nie chce Kuby, Adasia, Michala, Stasia. Blagam pomozcie! Wybierzcie moze po 3 imiona, a moj TZ sobie poczyta i cos na pewno razem wymyslimy
Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
http://www.msw.gov.pl/portal/pl/87/8...roku_2010.html

Kochana, skorzystajcie z tej listy. To najpopularniejsze/najrzadsze imiona nadawane dzieciom w roku 2010 może coś wybierzecie!

dużo zdrówka dla Ciebie
Boroo skorzystaj z tego spisu, a generalnie to mi się podoba Łukasz, Marcin, Patryk może być no i oczywiście my favourite Mateuszek które to imię moje maleństwo będzie mieć, a dodam że ma ono piękne znaczenie (przynajmniej dla mnie jest piękne).

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość




oooo, masz monitor oddechu?
ja tez o tym myslalam, ale tesciowa nam kupuje nianie i nie wiem,czy wpadnie na to,zeby kupic z monitorem
a prosic mi glupio, bo sa cholernie drogie
My już dostaliśmy nianię babyono, od całej rodziny męża na święta jako prezent dla nas. Także nie mamy w niej monitora oddechu. Możesz napomknąć że taki monitor to coś fajnego, lub że widziałaś u koleżanki lub gdzieś, bo takto pewnie nie wpadną na to, chyba że mają znajomych z małym dzieckiem.

A teraz idę spać

P.S. Dostałam dziś od męża tulipanka, całkiem ładny

P.S.2 Paula któraś z mam polecała Aphtin, ja już kupiłam
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 00:50   #1125
Blanszor
Rozeznanie
 
Avatar Blanszor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 594
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
Mamusie kochane czy któraś moze mi powiedziec czym wykurzyc plesniawkiz buzi małego? Jak sie tego pozbyc
moja teściowa mówiła że najlepszy jest zanurzony wacik w moczu dzidziusia i tym przemywać. Może trochę obrzydliwe, ale ponoć pomaga.
Blanszor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 05:05   #1126
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez renata:) Pokaż wiadomość
dziewczyny jesteśmy rodziłam 6h a wg położnej4 i był to podobno bardzo prosty i lekki poród bo spałam między skurczami...bynajmniej dla mnie tragedia ale jak dali mała to wszystko poszło w niepamięć
jest bossskkkaaa
opisze wszystko jak się ogarnę bo póki co mała je co godzinę;/ więc nie mam czasu na nic
zaraz tylko popatrze kto urodził ale od razu wszystkim gratuluję i jestem dumna że to przeszłyśmy!
jak sie tylko uda to sie odezwę bo póki co bardzo źle mi się siedzi mimo tego kółka do siedzenia- jestem nacięta i ponoc jeszcze mam obrzęk
buuu wspolczuje, tez tak mam i kolko nadal nie pomaga - najgorzej siedziec podczas karmienia a w pon mina juz 2tyg
witamy z powrotem

Cytat:
Napisane przez Mijus Pokaż wiadomość

Chwale się wózkiem Właśnie złożyliśmy

tadammmm....
bardzo fajny i sporawy
Cytat:
Napisane przez klaurencja Pokaż wiadomość
Mijus, sliczny wozeczek

po chwili chwalenia nowa umiejetnoscia wykapalam glodomorre i teraz spi. Moze dzisiaj noc bezkolek, jak ja bym sie cieszyla
kiedy zaczely wam sie kolki bo ja sie zastanawiam czy nie mamy poczatków

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Oczywiscie gratuluje wszystkim juz mamusiom, za przyszle nadal trzymamy kciuki, zyczymy lekkich porodow i calujemy mocno!
hej witaj

IGNACY
MATEUSZ
BARTOSZ/BARTŁOMIEJ
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

oooo, masz monitor oddechu?
ja tez o tym myslalam, ale tesciowa nam kupuje nianie i nie wiem,czy wpadnie na to,zeby kupic z monitorem
a prosic mi glupio, bo sa cholernie drogie
ja mam to 2 w 1
http://allegro.pl/monitor-oddechu-ni...064633291.html
i choc nie spałam po nocach w szpitalu patrząc czy oddycha, nadal nie załozyliśmy go
mąż kupił chyba żebym się uspokoiła ale nianię będziemy wykorzystywać na 100%
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
moja teściowa mówiła że najlepszy jest zanurzony wacik w moczu dzidziusia i tym przemywać. Może trochę obrzydliwe, ale ponoć pomaga.
no rzeczywiscie dosc obrzydliwe
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 06:21   #1127
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

daniel
Dawid
Damian
Marek
Adam
Krzysztof
Tomasz
Konrad
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 08:10   #1128
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Witajcie!

Czy Wam czop odpadał po troszkę ? Wczoraj zauważyłam bezbarwną galaretkę w niedużej ilości. Wiem, że czop ma taki kolor, jednak gdy robi się rozwarcie to zmienia barwę.

I od wczoraj mam zawroty głowy, może poród już blisko?
Nie mogę się doczekać

miłego dnia
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 08:52   #1129
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość




oooo, masz monitor oddechu?
ja tez o tym myslalam, ale tesciowa nam kupuje nianie i nie wiem,czy wpadnie na to,zeby kupic z monitorem
a prosic mi glupio, bo sa cholernie drogie
tak mamy kupiliśmy używany z angelcare ja na twoim miejscu coś bym na ten temat przygadała bo dla naszych rodziców teściów takie rzeczy to abstrakcja i często nie wiedzą nawet że coś takiego istnieje

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
moja teściowa mówiła że najlepszy jest zanurzony wacik w moczu dzidziusia i tym przemywać. Może trochę obrzydliwe, ale ponoć pomaga.
o bossszzzzeeeee jakie metody z czasów króla świeczka sory ale rozwala mnie takie coś zwłaszcza w dzisiejszych czasach
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 09:20   #1130
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
moja teściowa mówiła że najlepszy jest zanurzony wacik w moczu dzidziusia i tym przemywać. Może trochę obrzydliwe, ale ponoć pomaga.
no własnie jak szukałam w internecie to sporo osób to poleca...

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
buuu wspolczuje, tez tak mam i kolko nadal nie pomaga - najgorzej siedziec podczas karmienia a w pon mina juz 2tyg
Kurcze naprawde współczuje, a zarazem zastanawiam sie jak to jest, ze mnie i nacieli i popekałam, a doszlam do siebie bardzo szybko, po dwoch tygodmiach zero bolu czy krwawienia

Co do aphtinu na plesniawki to wiem, ze jest nawet mam, ale na ulotce jest napisane, ze od 1 roku
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 09:28   #1131
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
dziękuje wszystkim za gratulacje :-*
A WIĘC było taki hihi po 3 nocy poczułam że coś mi cieknie :-\ pomyslalam Kurde chyba wody mi się sącza bo nie było tego dużo wstalam żeby zalazyc podpaske no i faktycznie wkładką mokra i majtki mokre a WIĘC poczeklam jeszcze chwilę i coś tam dalej cieklo ale nie wiele :-\ zadzwoniłam na porodowke i powiedzialm że nie wiem czy to wody ale tak mi się wydaje bo są trochę różowe :-\ miły pan powiedział żebym przyjechała sprawdzić ale spokojnie tak pomiędzy 7 a 8 ;-) ale już wtedy coś mnie tknelo że brzuch boli że coś dzine skorcze mam i siedzialam cały czas na toalacie :-\ a tam widzę trochę krwi więc mezulek zadzwonił znówu że mam nie regularne skorcze więc kazali przyjechać skorcze się nasilaly jak zwariowane ale nie było tragedi dopóki nie zajechalismy na porodowke o 6:20 tam to już się na korytazu polozylam hihi i mówiłam że chce szybko znieczulenie a ona coś tam że musi mnie sprawdzić i coś tam ale jak zobaczyła mnie na podłodze to zmieniła zdanie i na porodowke wzięła hihi a tam to już chciałam przec i ona mówi że znieczulenie to tylko już gaz został bo zapozno hihi i tak o 7:04 pojawiła się Livka ;-) ucpalam się gazem ale nie było tragicznie hihi
niestety mamy problemy z karmiejiem :-( i musimy się trochę nameczyc :-( ją mam bardzo mało pokarmu :-( ale damy radę hihi
a peknac nie pelkam jako tako ale gdzieś tam założyli mi dwa szwy żebym nie miała problemów dokładnie nie wiem bo byłam w zawielkim szoku żeby z nimi gadać :-\
taka to ma dobrze, pojechała do porodu, a uśmiała się pewnie jak w kabarecie
Cytat:
Napisane przez MMONIKA9 Pokaż wiadomość
wstawiam kilka foteczek misia
jego wielkie gierki
własnie go usypiam przy tym http://www.youtube.com/watch?v=6xHfK7jhXeQ uwielbia ta piosenke odrazu sie uspokaja i zasypia
ależ on słodki jest, a jakie girki ma
Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Nie mam jak Was nadrobic laseczki niestety. My nadal w szpitalu. Mam ogromny problem z podniesieniem sie i wstawaniem z lozka. Brzuch boli okropnie wtedy Kochane! Mam do Was ogromna prosbe! Ciagle nie mozemy zdecydowac sie na imie dla malego. Na bank nie chce Kuby, Adasia, Michala, Stasia. Blagam pomozcie! Wybierzcie moze po 3 imiona, a moj TZ sobie poczyta i cos na pewno razem wymyslimy
Daniel, Bartosz mój będzie danielek jednak

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość


zmykam bo mój maż chyba oberwał cegłą w głowę napuścił całą wanne wody, poustawiał świeczki, wziął wino (ogólnie zrobił nastrój że hoho) i woła mnie do wspólnej kąpieli. Ja już wiem jak to się skończy

Dobranoc mamuśki
łaaał napisz nam jak wrazenia po wczorajszym wieczorze ja się ledwo sama do wanny mieszczę, a co dopiero z tż
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Zuzia, ja nie wiem,czy to prawda. Tak nam powiedziala polozna. Zdziwiona bylam, bo wszedzie pisza,zeby wziac do szpitala niedrapki, a ona wlasnie stwierdzila, zeby juz ich nie kupowac
nam też tak położna mówiła
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
moja teściowa mówiła że najlepszy jest zanurzony wacik w moczu dzidziusia i tym przemywać. Może trochę obrzydliwe, ale ponoć pomaga.
fuuj na pewno tego nie będę praktykować
zmykam suszyć włoski i na obiadzik do mamuśki lecę, mam dobrze dziś
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 09:59   #1132
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

dzien dobry
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:11   #1133
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
Mamusie kochane czy któraś moze mi powiedziec czym wykurzyc plesniawkiz buzi małego? Jak sie tego pozbyc
Cytat:
Napisane przez Blanszor Pokaż wiadomość
moja teściowa mówiła że najlepszy jest zanurzony wacik w moczu dzidziusia i tym przemywać. Może trochę obrzydliwe, ale ponoć pomaga.
Pomaga, wiem bo jak mój synek był maleńki (on całe szczęście nie miał), ale dziewczyny z wątku stosowały.

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Witajcie!

Czy Wam czop odpadał po troszkę ? Wczoraj zauważyłam bezbarwną galaretkę w niedużej ilości. Wiem, że czop ma taki kolor, jednak gdy robi się rozwarcie to zmienia barwę.

I od wczoraj mam zawroty głowy, może poród już blisko?
Nie mogę się doczekać

miłego dnia
Mi nic nie odeszło, a bóle i zwroty głowy też mam od 3 dni. Dziś z łóżka podniosłam się dopiero jak zaczął APAP działać.

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość
o bossszzzzeeeee jakie metody z czasów króla świeczka sory ale rozwala mnie takie coś zwłaszcza w dzisiejszych czasach
Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
fuuj na pewno tego nie będę praktykować
zmykam suszyć włoski i na obiadzik do mamuśki lecę, mam dobrze dziś
Kochane, ja już nigdy nie powiem nigdy...
Jeżeli maluszka tak boli że ani smoka, ani cycusia nie może chwycić, płacze, marudzi i się bardzo męczy (one są bardzo bolesne), a nic innego nie pomaga, to i takich sposobów się chwyta. A wiem że ta metoda jest na prawdę skuteczna.

Boro - Mi się podobają takie imiona:
Michał (Misiu, Michałek)
Tymoteusz (Tymuś, Tymek, Tymcio)
Mikołaj (Miki)
Paweł (Pawełek)

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
dzien dobry
Witamy
Jak nocka mamusiu????

Ja wczoraj wypędzałam szkrabka z brzuszka z TŻ, ale chyba jest odporny na to.
Zaraz jedziemy po prezenty na dzień babci i dziadka, a nie mam zupełnie pomysłu co kupić....
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:22   #1134
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cześć Wam

Pierwsza nocka za nami mały budził się jak w zegarku co 2 godziny, dostawał butlę (mleko moje, ale nie mogę karmić piersią) i zasypiał jedynie czasem miał małe foszki

No i z racji, że 3 dni spędził sam pod tymi lampami ma teraz braki w czułościach i ostatecznie spał z nami

Mąż w Kościele, ja pójdę wieczorem... dzisiaj przychodzą teściowie zobaczyć małego... jakoś średnio mam na to ochotę...

No i 90% ciuszków jest za wielka na tego mojego gapcia... nawet te 0-3 miesięcy muszę iść na łowy i poszukać szczupłych długich ubranek

Co do nacięć itp. to ja mam jedno nacięcie, ale ponoć genialnie się zagoiło i teraz nie czuję już z reguły jakiegoś dyskomfortu

Poza tym wczoraj weszłam na wagę... jestem na zero

Teraz pewnie będę tu zaglądała rzadziej, chociaż nigdy nie wiadomo, bo tatuś zajmuje się małym pierwszorzędnie i bardzo się cieszy, że może go np. karmić
Teraz ma 2 tyg. tacierzyńskiego, potem ferie, więc mamy dobry miesiąc na ogarnięcie Tymusia

Mam pytanko: jakiego mleka modyfikowanego używacie i czy to lekarz musi zalecić, czy mogę wybrać dowolne, np. Bebilon???
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:27   #1135
dolores181
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 79
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

[QUOTE=Małgosia;31770018]Pomaga, wiem bo jak mój synek był maleńki (on całe szczęście nie miał), ale dziewczyny z wątku stosowały.



Mi nic nie odeszło, a bóle i zwroty głowy też mam od 3 dni. Dziś z łóżka podniosłam się dopiero jak zaczął APAP działać.





Kochane, ja już nigdy nie powiem nigdy...
Jeżeli maluszka tak boli że ani smoka, ani cycusia nie może chwycić, płacze, marudzi i się bardzo męczy (one są bardzo bolesne), a nic innego nie pomaga, to i takich sposobów się chwyta. A wiem że ta metoda jest na prawdę skuteczna.

Boro - Mi się podobają takie imiona:
Michał (Misiu, Michałek)
Tymoteusz (Tymuś, Tymek, Tymcio)
Mikołaj (Miki)
Paweł (Pawełek)

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------



Witamy
Jak nocka mamusiu????

Ja wczoraj wypędzałam szkrabka z brzuszka z TŻ, ale chyba jest odporny na to.
Zaraz jedziemy po prezenty na dzień babci i dziadka, a nie mam zupełnie pomysłu co kupić....[/ QQQQQ to pewnie dzis powtórka/ ?ale wam zazdroszczę seksiku, kwiatkow i milych slów od tztów
dolores181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:30   #1136
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Dzisiaj tzta znajomy z dawnych lat,ktory jest profesjonalnym fotografem, zaproponowal nam sesje ciazowa W srode jestesmy umowieni, wiec mam nadzieje, ze do tego czasu Nietopik posiedzi w brzuszku
ale super będziecie mieć piękną pamiątkę
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:40   #1137
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez Małgosia:) Pokaż wiadomość
Pomaga, wiem bo jak mój synek był maleńki (on całe szczęście nie miał), ale dziewczyny z wątku stosowały.

Kochane, ja już nigdy nie powiem nigdy...
Jeżeli maluszka tak boli że ani smoka, ani cycusia nie może chwycić, płacze, marudzi i się bardzo męczy (one są bardzo bolesne), a nic innego nie pomaga, to i takich sposobów się chwyta. A wiem że ta metoda jest na prawdę skuteczna.

[
wiem wiem jak dziecko cierpi to człowiek chwyta się wszystkich sposobów żeby mu pomóc
__________________
dph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 10:54   #1138
raqla
Raczkowanie
 
Avatar raqla
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 127
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez faellivrin Pokaż wiadomość
Nie było mnie tydzień, a tu ilość stron nie do ogarnięcia

Ale najważniejsza wiadomość, to że mnie nie było na forum, bo byłam w szpitalu, a dziś Was witam ze śpiącym obok Tymoteuszkiem, który urodził się 17.01. przez cesarskie cięcie Urodził się z wagą 3000 kg i 53 cm, więc jest maluszkiem i wszystkie ubranka 56 są dużo za duże
Gratulacje dla kolejnej rozpakowanej Mamusi i jej Skarba! : roza:

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Nie mam jak Was nadrobic laseczki niestety. My nadal w szpitalu. Mam ogromny problem z podniesieniem sie i wstawaniem z lozka. Brzuch boli okropnie wtedy Kochane! Mam do Was ogromna prosbe! Ciagle nie mozemy zdecydowac sie na imie dla malego. Na bank nie chce Kuby, Adasia, Michala, Stasia. Blagam pomozcie! Wybierzcie moze po 3 imiona, a moj TZ sobie poczyta i cos na pewno razem wymyslimy
Gdybym miała synka, to byłby Krzyś albo Pawełek.
raqla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:03   #1139
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
Kurcze naprawde współczuje, a zarazem zastanawiam sie jak to jest, ze mnie i nacieli i popekałam, a doszlam do siebie bardzo szybko, po dwoch tygodmiach zero bolu czy krwawienia
moze kwestia moich naczyn krwionoisnych bo ja jeszcze spooro krwawie no i ten bol...

Cytat:
Napisane przez uska000 Pokaż wiadomość
dzien dobry
hej
jak wasza nocka

nasza masakra - do 3-4 nie spalismy....

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Cześć Wam

Pierwsza nocka za nami mały budził się jak w zegarku co 2 godziny, dostawał butlę (mleko moje, ale nie mogę karmić piersią) i zasypiał jedynie czasem miał małe foszki

No i z racji, że 3 dni spędził sam pod tymi lampami ma teraz braki w czułościach i ostatecznie spał z nami

Mąż w Kościele, ja pójdę wieczorem... dzisiaj przychodzą teściowie zobaczyć małego... jakoś średnio mam na to ochotę...

No i 90% ciuszków jest za wielka na tego mojego gapcia... nawet te 0-3 miesięcy muszę iść na łowy i poszukać szczupłych długich ubranek

Co do nacięć itp. to ja mam jedno nacięcie, ale ponoć genialnie się zagoiło i teraz nie czuję już z reguły jakiegoś dyskomfortu

Poza tym wczoraj weszłam na wagę... jestem na zero

Teraz pewnie będę tu zaglądała rzadziej, chociaż nigdy nie wiadomo, bo tatuś zajmuje się małym pierwszorzędnie i bardzo się cieszy, że może go np. karmić
Teraz ma 2 tyg. tacierzyńskiego, potem ferie, więc mamy dobry miesiąc na ogarnięcie Tymusia

Mam pytanko: jakiego mleka modyfikowanego używacie i czy to lekarz musi zalecić, czy mogę wybrać dowolne, np. Bebilon???
gratuluje wagi i zazdroszcze
nam polecili BEBILON HA w razie czego
tez sciagam i karmie butla wiec witaj w klubie
moj nie wchodzil w 56 ani w 0-0 wiec mala reklamoweczka odeszla w zapomnienie i trzeba bylo dokupic 62
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-22, 11:10   #1140
staraupa
Raczkowanie
 
Avatar staraupa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 189
Dot.: Jednym już figurki wracają, inne jeszcze z brzuszkami biegają. Mamusie I-II 201

hej dziewczyny

AGAMILI jak tam?? ta cisza niepokoi!!!!
BORO Gratulacje kochana!! z imion to mi się podobają:
Krzyś, Olaf., no i oczywiście MACIUŚ!! (mój będzie Maciusiem)

mnie dalej boli brzuch i głowa potwornie. Do tego od rana mam napady płaczu i złego humoru. Jutro mija termin...JA NIE CHCE BYĆ PZPRETERMINOWANA ale czuję że nic się nie ruszy...
no nic....nie ma wybory, trzeba czekać
miłego .....
staraupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.