szczęśliwe singielki czyli MY :-) - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-06, 17:24   #1081
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
hahah a ja tez to nazywam wyrywaniem chwastów
kurcze noo a moj Ex ma dziewczyne i powiedział mi ze mu na mnie zalezy i ze ja nie moge mieć faceta innego ahaa ahahaha
i zapytał sie czy chce byc jego dziewczyną na boku
burak
tez nie raz to słyszałam, to sie nazywa "wolny związek". Ja bym sobie zadwriła i powiedziała,ze jestem zajeta i tez może byc moim na boku Tez kiedyś słyszałam taka propozycje , nawet w pewnym okresie się tak bawiłam, ale miałąm wtedy 17 lat Potem stwierdziłam,że jak kraśc to miliony jak kochac to księcia (cyt grochola).
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 17:30   #1082
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

powiedziałam ze nie lubie dojadac po kims
i taki koniec był jego propozycji
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 17:31   #1083
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

świetne hasełko
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 17:49   #1084
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

burak i to konkretny
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 17:52   #1085
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

hahah wiem sama je wymyśliłam :P
hahaha ale jak takie buractwo sie szerzy to trza hasła wymyślać
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 18:41   #1086
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Dzieki dziewczyny!!!
Napewno zajrzę tu jeszcze nie raz z sentymentu, mam nadzieję że tylko z sentymentu, a nie z konieczności.
Trzymajcie sie ciepło!!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 20:35   #1087
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Kajasia-Niech Ci sie układa szcześliwie
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 22:11   #1088
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Byłam, ja kocham Zakopiec i cłąy klimat Zakopanego
Nie sprecyzowałam, chodziło mi o 'jego' teater W zakopcu to ja tez bylam, ale wtedy jeszcze Wicka nie lubilam tak... Ale jedno przedstawienie witkacowskiego teatru mam na koncie - odwiedzali gdansk

Cytat:
Zreszta orocz niego intersuję sie artystami z okresu, w którym zyl Witkacy i którzy go znali
To jak ja Młoda Polska to mój konik, dwudziestolecie juz troche mniej, ale tez baaardzo Kupiłam sobie nawet swojego czasu Księge Listów Schulza, bo były tam tez listy do W Swoją droga Schulza tez bardzo bardzo ja

Cytat:
Na grobie Witkaceog byłam, a raczej na grobie Ukrainki, która tam lezy. Słyszałas o tym?
No ba Jak juz mowilam, interesuje sie nim 'dogłębnie' (kiepski zart, he)
Ja za to mam blisko do Słupska - maja tam najwiekszy zbior pasteli witkacowskich. Po pierwszej wizycie w Muzeum Pomorza Środkowego chciałam tam zamieszkać i życ z mycia podłóg tegoz obiektu
Miało sie pomysly

Cytat:
Ja własnie teraz przeżywam fascynajcje jego osobą, w szkole sredniej "Szewcy" były dla mnie idiotyzmem Ale za malratswem jego przepadam od dawien dawna
Ja bym tak mogla godzinami gadac, nie wiem jak ty Moze sobie osobny watek zalozymy, bo tak robic offtopy to nieprzystoi
Jutro lece po dramaty, wielkie tomisko ale nieszkodzi ostatnio czytalam w licku, a po pogaduszkach z tobą mi się włączyło, że z Tumorem Muzgowiczem sie dawno nie bratałam

Pozdrawiam cie serdecznie w kazdym razie i koniecznie musimy sobie jeszcze pogadac o tym i tamtym
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-07, 21:30   #1089
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

hej, oki zakładam na forum plotkowym lub hobby Witkacy To sobie pogaduszymy:P
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 10:36   #1090
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Kajasia-Niech Ci sie układa szcześliwie
Nie dziękuję
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 20:01   #1091
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Dziewczyny, co robicie by zapelnic pustke spowodowana brakiem faceta. Bo mysle ze kazda z nas w pewnym stopniu ja odczuwa. Zwlaszcza gdy nasze wszystkie bliskie znajome maja TZ-etow. Bo jednak w zyciu kazdego czlowieka jest preznaczone miejsce dla drugiej osoby a co gdy jej nie ma ?! Jak sobie z tym radzic ?! Jak WY sobie z tym radzicie ?! Musze przyznac, ze nie mam zadnej przyjaciolki, przestalam w cos takiego wierzyc, zwlaszcza po ostatiej "przyjaciolce", a moje znajome maja wlasnie TZ-etow lub juz mezow ( to ostatnie to w sumie jedna ), wiec nie mam zadnej bardzo bliskiej osoby, co tez czaami wprowadza mnie w smutek, chociaz juz dawno przestalam popadac w meloncholie czy dolki, bo uwazam ze one sa bezsensowne i niemile. Wiec jak to jest z Wami ??
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-21, 20:06   #1092
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Ja zawsze miałam przyjaciól facetów Niektórych też sie już pozbyłam przez zadrosne jędze (czyt ich dziewczyny).
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 20:48   #1093
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Singielek Sysska melduje się ;] ;**
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 21:03   #1094
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

o i ja sie tak stawiam sobie a co??
skorom singielka
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 21:46   #1095
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co robicie by zapelnic pustke spowodowana brakiem faceta. Bo mysle ze kazda z nas w pewnym stopniu ja odczuwa. Zwlaszcza gdy nasze wszystkie bliskie znajome maja TZ-etow. Bo jednak w zyciu kazdego czlowieka jest preznaczone miejsce dla drugiej osoby a co gdy jej nie ma ?! Jak sobie z tym radzic ?! Jak WY sobie z tym radzicie ?! Musze przyznac, ze nie mam zadnej przyjaciolki, przestalam w cos takiego wierzyc, zwlaszcza po ostatiej "przyjaciolce", a moje znajome maja wlasnie TZ-etow lub juz mezow ( to ostatnie to w sumie jedna ), wiec nie mam zadnej bardzo bliskiej osoby, co tez czaami wprowadza mnie w smutek, chociaz juz dawno przestalam popadac w meloncholie czy dolki, bo uwazam ze one sa bezsensowne i niemile. Wiec jak to jest z Wami ??
Ja moge powiedziec jak narazie,ze mam jedna przyjaciolke od serca, reszta to jakies blizsze i dalsze przyjacioleczki.Niektore maja TZetow,a niektore sa singielkami jak my Czasami sobie nie radze z brakiem faceta...A czasem jestem zadowolna z tego faktu,wiadomo roznie to bywa...Mam roznorakie wspomnienia z przyjazni miedzy mna a moim przyjacielem.jest to dosyc dluga historia, ale po tym jak on wrocil do swojej bylej, to nasze stosunki nie byly pozytywne.
Dziewczyny, wierzycie w przyjazn damsko-meska?
Dobranoc
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 21:49   #1096
jolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 86
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

ja też się zgłaszam - świeżo upieczona singielka
jolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 21:53   #1097
jolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 86
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
J
Dziewczyny, wierzycie w przyjazn damsko-meska?
ja uważam , że nie istnieje coś takiego
zawsze jedna ze stron będzie chciała czegoś więcej...
przerabiałam już kilka takich "przyjaźni" i albo facet oczekiwał czegoś więcej albo to ja się zakochiwałam
ale nie chcę generalizowac, bo jak wiadomo od każdej reguły są jakieś wyjątki
jolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-21, 22:14   #1098
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez jowisia Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki!



Niektore mnie tu znaja z poprzedniego watku (dzieki ktoremu TEN powstal), niektore nie.



Juz bedzie.. hmm 1,5roku jak jestem singielka. Ale odpiero od niedawna zaczelam naprawde sie tym cieszyc. I czuje sie dobrze TO nie tak, ze nie chcialabym kogos miec, ale.. od kilku miesiecy czuje sie NARESZCIE dobrze w swojej skorze. Flirtuje, imprezuje, czytam, latam, bywam, nareszcie OOoodzylam! Czuje sie (wreszcie) piekna, wiele sie ucze, tworze, dowiaduje, otworzylam szeroko oczy. Czuje, ze Zyje

Czego i wam zycze
zazdroszcze ja nie mam z kim bywać, bo koleżanki mają TŻów i baaardzo żadko się z nimi widuje, a samej to tak mi głupio jakoś wychodzić do pubu czy gdzieś :/

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
Ja moge powiedziec jak narazie,ze mam jedna przyjaciolke od serca, reszta to jakies blizsze i dalsze przyjacioleczki.Niektore maja TZetow,a niektore sa singielkami jak my Czasami sobie nie radze z brakiem faceta...A czasem jestem zadowolna z tego faktu,wiadomo roznie to bywa...Mam roznorakie wspomnienia z przyjazni miedzy mna a moim przyjacielem.jest to dosyc dluga historia, ale po tym jak on wrocil do swojej bylej, to nasze stosunki nie byly pozytywne.
Dziewczyny, wierzycie w przyjazn damsko-meska?
Dobranoc
wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego sama osobiście nie przeżyłam, ale myśle, że wcześniej czy później komuś zacznie zależeć na bliższym związku. Jeśli obooje tego pragną, to super, ale jeśli tylko jedna strona, to jest dłamat


zbliża się sylwester i zastanawiam się jak go spędzacie? może ktoś jest w podobnej sytuacji?
bo ja zgodziłam się pójść z bliską koleżanką i jej chłopakiem na impreze do clubu. Ma też być kilku innych znajomych, którzy ostatecznie okazali się dwiema innymi parami, wiec singlem będę tylko JA trochę sie zaczęłam bać, bo nie chce żeby zabawa była zależna od mojej koleżanki, ale nie wyobrażam też sobie, że sama będę się przechadzać po tym klubie, bo troche się chyba boje a może nie powinnam ? poradźcie co robić, żeby się dobrze bawić i nie wpaść przypadkiem w jakiś dołek?
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 09:32   #1099
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
zbliża się sylwester i zastanawiam się jak go spędzacie? może ktoś jest w podobnej sytuacji?
bo ja zgodziłam się pójść z bliską koleżanką i jej chłopakiem na impreze do clubu. Ma też być kilku innych znajomych, którzy ostatecznie okazali się dwiema innymi parami, wiec singlem będę tylko JA trochę sie zaczęłam bać, bo nie chce żeby zabawa była zależna od mojej koleżanki, ale nie wyobrażam też sobie, że sama będę się przechadzać po tym klubie, bo troche się chyba boje a może nie powinnam ? poradźcie co robić, żeby się dobrze bawić i nie wpaść przypadkiem w jakiś dołek?
Mysle, ze nie masz sie czego obawiac Ja na kazdej imprezie jaka robimy ze znajomymi jestem jedynym singielkiem. Czasami sie z tego smieje, czasami troszke mnie to smuci, bo czuje sie troszke odosobniona, czasami tez dziwnie sie czuje gdy hmm nie ma z kim tanczyc, bo kazda z dziewczyn tanczy ze swym chlopakiem. Ale wiele zalezy od podejscia, od tego czy chcemy na prawde sie bawic, bo jesli tak to nic nie stoi nam na przeszkodzie
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-22, 11:14   #1100
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
zbliża się sylwester i zastanawiam się jak go spędzacie? może ktoś jest w podobnej sytuacji?
bo ja zgodziłam się pójść z bliską koleżanką i jej chłopakiem na impreze do clubu. Ma też być kilku innych znajomych, którzy ostatecznie okazali się dwiema innymi parami, wiec singlem będę tylko JA trochę sie zaczęłam bać, bo nie chce żeby zabawa była zależna od mojej koleżanki, ale nie wyobrażam też sobie, że sama będę się przechadzać po tym klubie, bo troche się chyba boje a może nie powinnam ? poradźcie co robić, żeby się dobrze bawić i nie wpaść przypadkiem w jakiś dołek?
W tym klubie będziecie tylko wy? Może nawiążesz nową znajomość?

Chyba za późno tu trafiłam bo coś mi się kroi, a singielką jestem od dłuższego czasu
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 11:43   #1101
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Ja nie musze zapelniac zadnej luki po tezecie. Widze to inaczej: mam teraz czas zyć! Kilka dni po rozstaniu wyjechalam za granice na 3 miesiące. Bawie sie, poznaje nowych ludzi, poznaje siebie. Ucze sie języków, zdobywam doswiadczenie zawodowe. Za kilka dni wyjezdzam w podroz do Estonii Mam mase planow, mase celów, mase energii.
Gdy bylam w zwiazku moje zycie tracilo na tempie, zwalnialo obroty. A ja jestem mloda, chce poznawac swiat, ludzi. Zwiazek mnie niby nie ograniczal, ale jednak bycie w zwiazku zamyka troche umysl i absorbuje go partner, a nie ja i moje potrzeby. Ja to teraz zauwazam. Od czasu rostania czuje, ze fizycznie (!) moje oczy więcej widzą, mam szersze pole widzenia. I nie mam zeza

Pozdrawiam was wszystkie i zycze masy szczęśliwości i szczęsliwostek
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 11:48   #1102
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Ja jestem od niedawno singielką. Burzliwe rozstanie,ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.Z dnia na dzień przekonuje się jaki to był toksyczny związek,i ne żaluje rozstania.Czułam sie jak w zakonie,żyjąc od weekendu do weekendu,a teraz mam spokój,nie musze mu już usługiwać.
Teraz trzeba zając się sobą,tak jak ahinsa
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 12:40   #1103
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Ja nie musze zapelniac zadnej luki po tezecie. Widze to inaczej: mam teraz czas zyć! Kilka dni po rozstaniu wyjechalam za granice na 3 miesiące. Bawie sie, poznaje nowych ludzi, poznaje siebie. Ucze sie języków, zdobywam doswiadczenie zawodowe. Za kilka dni wyjezdzam w podroz do Estonii Mam mase planow, mase celów, mase energii.
Gdy bylam w zwiazku moje zycie tracilo na tempie, zwalnialo obroty. A ja jestem mloda, chce poznawac swiat, ludzi. Zwiazek mnie niby nie ograniczal, ale jednak bycie w zwiazku zamyka troche umysl i absorbuje go partner, a nie ja i moje potrzeby. Ja to teraz zauwazam. Od czasu rostania czuje, ze fizycznie (!) moje oczy więcej widzą, mam szersze pole widzenia. I nie mam zeza

Pozdrawiam was wszystkie i zycze masy szczęśliwości i szczęsliwostek
widze, że jesteś tylko rok starsza ode mnie, a masz takie ciekawe życie nawet nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę bo ja to chociaż bardzo lubie poznawać ludzi i jestem ich ciekawa, to z trudenm przychodzi mi rozmowa z nieznajomymi
może masz jakiś patent na takie życie pełne zajęć i wrażeń?


ciesze sie, że tak mówicie sama mam nadzieję, że będzie dobra zabawa ale boje się troche, bo mam taką naturę, że z rezerwą podchodzę do ludzi, kórych nie znam i nie potrafię szyko poznawać nowych ludzi, ale może sylwester będzie okazją, żeby nad tym popracować, w końcu nie mam nic do stracenia

buziaki dla Was i Wesołych Świat
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 14:31   #1104
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość
może masz jakiś patent na takie życie pełne zajęć i wrażeń?
Troche mnie twój post rozbawił, bo poczułam sie 'ekspertką do spraw życia' którą jak najbardziej nie jestem
Mnie sie po prostu w pewnym momencie jakas wajcha przestawiła w głowie i zaczelam inaczej myslec o sobie, zaufałam sobie - moze po tej pełnej wyzwań podróży do Irlandii, a może wczesniej po przełamaniu swojego strachu, kiedy to ujarzmiłam niebo (szybowce! ).
W kazdym razie - nie mam rad poza ta jedną: uwierzyć w siebie. Bo jesli ty sie soba nie zajmiesz, to kto to zrobi?

Wesołych, Dziewuszki i pełnego miłości nowego 2007 roku!
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 15:04   #1105
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Troche mnie twój post rozbawił, bo poczułam sie 'ekspertką do spraw życia' którą jak najbardziej nie jestem
Mnie sie po prostu w pewnym momencie jakas wajcha przestawiła w głowie i zaczelam inaczej myslec o sobie, zaufałam sobie - moze po tej pełnej wyzwań podróży do Irlandii, a może wczesniej po przełamaniu swojego strachu, kiedy to ujarzmiłam niebo (szybowce! ).
W kazdym razie - nie mam rad poza ta jedną: uwierzyć w siebie. Bo jesli ty sie soba nie zajmiesz, to kto to zrobi?

Wesołych, Dziewuszki i pełnego miłości nowego 2007 roku!
dziękuje za radę, wykorzystam na pewno
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 15:09   #1106
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Co prawda pozbyłam się Tż-a jakiś miesiąc temu, więc spóźniona, ale się zgłaszam
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 15:13   #1107
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Baby to sie jednak potrafią wspierać
Cze, imienniczko Agnieszko Widze, ze humorek dopisuje. Moze jestes tym jednym z niewielu przypadkow nie czekania polowy roku na uporanie sie z byciem singlem?
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 15:24   #1108
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

dołączam do was singielki. ja singielkiem od niedawna jestem....o bu
czesc moje imienniczki
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 15:25   #1109
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

nie chce nikogo urazić, bo sama jestem singielką

ale czy Wy sie naprawdę dobrze czujecie będąc singielkami?
bo..

serce mi się kraje kiedy mówię znajomym, że czuję się świetnie, że mam masę czasu dla siebie, że jestem niezależna, wolna, szczęśliwa, że realizuje swoje pasje. mówię to wszystko, by inni nie widzieli jak bardzo jestem samotna.

a tak naprawdę, to wszystko można robić będąc w związku,związek to nie kajdany. nigdy nikt mi nie przeszkadzał w realizowaniu moich pasji.

co z tego, że mogę robić tyle różnych rzeczy, skoro nie mam do kogo zadzwonić, żeby się tym wszystkim podzielić, żeby o tym porozmawiać.

szczególnie teraz to widać, gdy moi znajomi zaczynają spedzać święta ze swoimi partnerami i ich rodzinami i dla old good friends czasu brak.

__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-22, 15:45   #1110
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Editaphx
Szczerze? Czuje sie bardzo dobrze Dopiero jakis miesiac, poltora miesiaca temu uwolnilam sie od watpliwosci 'czy ja dobrze zrobilam'? Bo to ja zerwałam, moze tu jest pies pogrzebany - zostawilas go ty, czy bylo odwrotnie?
Nie czuje sie samotna. Moze jestes bardziej ludziolubna ode mnie Ja jestem troszke taki samotniczek, wiec czasem musze miec troche spokoju, ciszy. Dozuje to sobie całkiem sprawnie. To juz kwestie osobowosciowe, nie do przeskoczenia.
Wiem, ze związek to nie kajdany. Ale, tak jak napisalam we wczesniejszym poscie, ja jednak dopiero teraz czuje, ze zyje. Moze to tez kwestia tego, ze moj zwiazek to byla okropna nerwowka i hustawka emocjonalna. A po rozstaniu odzyskałam spokój, nie martwie sie bez przerwy, gęba mi sie cieszy

To wszystko zalezy. Mi singlowanie słuzy. Moze tez dlatego, ze przez ostatnie 4 lata nie bylam sama nawet przez miesiąc Poza tym czuje bardzo silnie, ze powinnam najpierw sobie pobyc sama, zeby w przyszlosci w zadne damsko-meskie tarapaty sie nie wplątać. Żeby, gdy przyjdzie czas, związac sie z jakims sensownym facetem.
Moze jestes sama za dlugo lub moze jeszcze za krotko - nie znam twojej historii.
W kazdym razie cie, smutasie , przytulam.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.