Suknia marzeń cz. III - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 09:40   #1051
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Witam Was Dziewczynki!
Ostatnio byłam w kilkunastu salonach i zmierzyłam sporo sukien, a oto co wybrałam (nijak ma się to do sukien, które sobie wybrałam wcześniej w necie, wtedy podobały mi się koronkowe z szyjką, ale gdy zaczęłam mierzyć, to zupełnie co innego lepiej na mnie wyglądało)
Ta pierwsza taka, tylko bez żadnej szelki. W tych trzech dobrze wyglądam, ale jak widac, nie wiem jeszcze czy bardziej wole klasykę czy hiszpanskie falbanki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (25,1 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia1.jpg (33,0 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gemini.jpg (22,8 KB, 109 załadowań)
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:52   #1052
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki!
Ostatnio byłam w kilkunastu salonach i zmierzyłam sporo sukien, a oto co wybrałam (nijak ma się to do sukien, które sobie wybrałam wcześniej w necie, wtedy podobały mi się koronkowe z szyjką, ale gdy zaczęłam mierzyć, to zupełnie co innego lepiej na mnie wyglądało)
Ta pierwsza taka, tylko bez żadnej szelki. W tych trzech dobrze wyglądam, ale jak widac, nie wiem jeszcze czy bardziej wole klasykę czy hiszpanskie falbanki.
druga jest boska
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:00   #1053
Weronika09
Raczkowanie
 
Avatar Weronika09
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 86
Dot.: Suknia marzeń cz. III

A mi najbardziej pierwsza bez szelek
__________________
Szczęśliwa narzeczona
Weronika09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:26   #1054
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Pierwszaa

Dodam dwie moje wymarzone ;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gown_68ac46cfbb56e855c86a8324df63ef45.jpg (32,6 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GERMAIN_zoom1.jpg (29,9 KB, 87 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 10:44   #1055
kassshiraaa
Raczkowanie
 
Avatar kassshiraaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Najpiękniejsza, wymarzona
2446481.jpg
kassshiraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 12:06   #1056
Weronika09
Raczkowanie
 
Avatar Weronika09
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 86
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Śliczne te Wasze suknie! Ale widziałyście je na żywo lub widziałyście na sobie??? Wiem, że tego typu rad jest w necie mnóstwo- ja je czytałam i mimo to szukałam w internecie swoich typów. Ale należę do tej grupy dziewczyn, która rozczarowała się swoimi wirtualnymi wyborami, widząc suknie na żywo

W rezultacie wybrałam sukienkę, na którą nigdy w internecie bym nie zwróciła uwagi, a kroje które sobie wymarzyłam okazały się nie dla mnie. Bardzo rozczarowałam się koronką, która w rzeczywistości wcale nie jest taka ładna i baaaardzo poszerza

Ale co panna młoda to inna historia
__________________
Szczęśliwa narzeczona
Weronika09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 12:10   #1057
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale czym jest spowodowane to, że baby w sklepach nie pozwalają robić sobie zdjęć w sukniach??????? Skoro i tak zdjęcia tych sukien sa w internecie???

A co sadzicie o takiej sukni?? O dziwo, też w niej dobrze wyglądam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg em.jpg (27,2 KB, 175 załadowań)

Edytowane przez maria28
Czas edycji: 2009-02-06 o 12:14
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 12:22   #1058
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki!
Ostatnio byłam w kilkunastu salonach i zmierzyłam sporo sukien, a oto co wybrałam (nijak ma się to do sukien, które sobie wybrałam wcześniej w necie, wtedy podobały mi się koronkowe z szyjką, ale gdy zaczęłam mierzyć, to zupełnie co innego lepiej na mnie wyglądało)
Ta pierwsza taka, tylko bez żadnej szelki. W tych trzech dobrze wyglądam, ale jak widac, nie wiem jeszcze czy bardziej wole klasykę czy hiszpanskie falbanki.
Tu sie potwierdza ta nasza wizazowa prawda - mierzyc, mierzyc i jeszcze raz mierzyc
Mi sie pierwsza i druga podoba, chociaz falbanki nie sa w moim stylu, ale to Tobie ma sie podobac.
Poprzymierzaj jeszcze jakies w takich dwoch stylach a napewno poczujesz ktory jest dla Ciebie odpowiedni!
A jaka masz sylwetke ? wzrost wymiary? moze pod tym katem cos doradzimy do figury

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Pierwszaa

Dodam dwie moje wymarzone ;P
Pierwsza sliczna, ale figurke trzeba miec niebaganna do niej ksztaltne bioderka i troche biusciku tu musi byc zeby ladnie wygladala.
Druga NIE i jeszcze raz nie, przynajmniej jak dla mnie.

Cytat:
Napisane przez kassshiraaa Pokaż wiadomość
Najpiękniejsza, wymarzona
Załącznik 2016526
Przecudna klasyka i wytworność

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może to głupie pytanie, ale czym jest spowodowane to, że baby w sklepach nie pozwalają robić sobie zdjęć w sukniach??????? Skoro i tak zdjęcia tych sukien sa w internecie???

A co sadzicie o takiej sukni?? O dziwo, też w niej dobrze wyglądam
W sklepach panie nie pozwalaja robic zdjec przy mierzeniu sukni bo np. mozesz sobie zrobic zdjecie a potem isc do krawcowej i uszyc taka na wzor tej co mierzylas. One sie w ten sposob zabezpieczaja przed "krazdzieza" wzorow sukien. Ale jak sie zdecydujesz na suknie i wplacisz juz zaliczke to prawdpodobnie pozwola Ci zrobic zdjecie sukini. Bo wtedy beda miec pewnosc ze nie wykorzystasz ich wzory gdzies indziej.
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 12:31   #1059
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Tu sie potwierdza ta nasza wizazowa prawda - mierzyc, mierzyc i jeszcze raz mierzyc
Mi sie pierwsza i druga podoba, chociaz falbanki nie sa w moim stylu, ale to Tobie ma sie podobac.
Poprzymierzaj jeszcze jakies w takich dwoch stylach a napewno poczujesz ktory jest dla Ciebie odpowiedni!
A jaka masz sylwetke ? wzrost wymiary? moze pod tym katem cos doradzimy do figury

W sklepach panie nie pozwalaja robic zdjec przy mierzeniu sukni bo np. mozesz sobie zrobic zdjecie a potem isc do krawcowej i uszyc taka na wzor tej co mierzylas. One sie w ten sposob zabezpieczaja przed "krazdzieza" wzorow sukien. Ale jak sie zdecydujesz na suknie i wplacisz juz zaliczke to prawdpodobnie pozwola Ci zrobic zdjecie sukini. Bo wtedy beda miec pewnosc ze nie wykorzystasz ich wzory gdzies indziej.
jasne, ale przecież dobra krawcowa może i tak uszyć suknie ze zdjęcia, które sobie skopiuję z oryginalnej strony producenta, co z tego, że na modelce, jeśli potrafi szyć to uszyje.

Namierzyłam się trochę i wiem, że pasuje mi litera A, rybka (ale niestety jak dla mnie niewygodna), a także hiszpanki. Mam 168 cm wzrostu, rozmiar 38 i proporcjonalna budowę ciała, biust 75B, biodra ciut węższe od linii ramion, talia zaznaczona.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 12:35   #1060
Weronika09
Raczkowanie
 
Avatar Weronika09
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 86
Dodatkowo wydaje mi się, że jest to ochrona przed rozprzestrzenianiem się zdjęć w internecie- czyli uniknięcie tzw. złej reklamy. Na stronie www wszyscy widzą to samo, na modelkach. A załóżmy, że dziewczyna zrobi sobie zdjęcie w 8 sukienkach, a w 3 wygląda fatalnie, to dla salonu jest to wówczas zła reklama. Myślę, że to też jest argument, za nie robieniem zdjęć.

Maria28- dla mnie sukienka 1 bez szelek rządzi ale wszystko kwestia Twojego samopoczucia i jak wyglądasz na żywo
__________________
Szczęśliwa narzeczona

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:28 Powód: prosze nie pisac post pod postem i przypominam o funkcji edytuj takie sa zasady forum!
Weronika09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 12:41   #1061
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Weronika09 Pokaż wiadomość
Dodatkowo wydaje mi się, że jest to ochrona przed rozprzestrzenianiem się zdjęć w internecie- czyli uniknięcie tzw. złej reklamy. Na stronie www wszyscy widzą to samo, na modelkach. A załóżmy, że dziewczyna zrobi sobie zdjęcie w 8 sukienkach, a w 3 wygląda fatalnie, to dla salonu jest to wówczas zła reklama. Myślę, że to też jest argument, za nie robieniem zdjęć.
Tak to też jest argument

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
jasne, ale przecież dobra krawcowa może i tak uszyć suknie ze zdjęcia, które sobie skopiuję z oryginalnej strony producenta, co z tego, że na modelce, jeśli potrafi szyć to uszyje.

Namierzyłam się trochę i wiem, że pasuje mi litera A, rybka (ale niestety jak dla mnie niewygodna), a także hiszpanki. Mam 168 cm wzrostu, rozmiar 38 i proporcjonalna budowę ciała, biust 75B, biodra ciut węższe od linii ramion, talia zaznaczona.
To masz taka sama figure jak ja :d wiec literka A jak najbardziej. Mi tez mowili ze rybka mi pasuje, ale ja sie w niej po prostu zle czuje. Tak wiec postaw na literke A - i tego kroju sie trzymaj teraz tylko kwestia czy hiszpanka, koronki, plisy czy falbanki. Działaj na zasadzie eliminacji tego co Ci sie napewno nie podoba a w koncu zostanie ta najladniejsza dla Ciebie
Ja tez sie namoerzylam duzo, chyba za duzo ;p ale udalo mi sie stwierdzic jaki styl chce!
Powodzenia w szukaniu i dziel sie z nami swoimi wyborami
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 13:19   #1062
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Weronika09 Pokaż wiadomość
Maria28- dla mnie sukienka 1 bez szelek rządzi ale wszystko kwestia Twojego samopoczucia i jak wyglądasz na żywo
wiem,wiem, dzięki. W tej pierwszej tylko bez szelki wyglądam ponoć posągowo, poważnie, klasycznie.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 13:25   #1063
Vishnja
Zadomowienie
 
Avatar Vishnja
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 222
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
mnie sie podobają te rękawki. są świetnie. tylko że nie pasują mi akurat do tej sukni którą wstawiłaś. myśle że suknia może stracić dużo ze swej elegancji i dostojności

natomiast bolerko które pokazałam jest świetnie właśnie przez te rękawy i dobrze bedzie grało z tą sukienka.

po prostu musisz szukać wzoru który juz ma takie rękawki a nie doszywać do innych wzorów bo suknia może dużo stracić.
poza tym co sie przejmujesz opiniami najwązniejsze żeby tobie się podobało i zebyś czuła sie w takiej sukni wyjątkowo
Eh, żebym ja tylko znalazła podobną z takimi rękawkami i gorsetem.... i nie za 5 tysiecy. Jednie Danubio z pronoviasa ma gorę w podobnym stylu - ladny dekolt i bufiaste rekawki, ale w danubio mi sie nie podoba dól.

Jesli suknia straci elegancje i dostojność, to nie będę rozpaczać , bo chciałabym dodać jej odrobinę "nonszalancji" i jakąś górę. Zastanawiam się tylko bardziej nie nad tym, jak to będzie wyglądało po doszyciu, tylko czy da się technicznie to zrobić...

No a bolerko chyba rzeczywiście będzie idelanie pasowało, problem w tym tylko że w madonnie nie wypożyczają go bez sukni. Ale mowią, że moga uszyć podobne.

Cytat:
Napisane przez Katunia:) Pokaż wiadomość
Moja droga
do Agnes jak dla mnie te ramiaczka nie pasuja..., ona wlasnie jest sliczna przez swoja prostote. Moze do innego modelu sprobuj dopasowac te ramiaczka jak tak Ci sie podobaja.
A moja mysl jest jeszcze taka: chcesz miec i ramiaczka i bolerko bufiaste? Nie bedzie to troche za duzo... ? Moze albo ramiaczka albo bolerko. Bo mysle ze polaczenie tych dwoch moze dac efekt pewnej przesady!


A czy bedziesz miec takie koronkowe wykonczenie jak na zdjeciu nr 2?
Bo jesli tak to bolerko tu jest mysle zbędne.
A tak w ogóle to suknia sliczna romantyczna
No na agnes się nie da chyba takiej koronki dodać Ani takich falbanek, jedynie wlasnie o rękawkach myślałam, po to żeby jak pisalam wyzej zakłócić trochę prostote i elegancje Agnes

Oczywiście nie chce mieć i bufiastych rrekawów i bolerka. Albo jedno albo drugie.

Cytat:
Napisane przez sabcia-myszka Pokaż wiadomość
mi to bolerko sie strasznie podoba widzialam podobne w Jmpresji nawet kilka wzorow w tym stylu i moim zdaniem bedzie ladnie pasowalo do twojej sukienki tzmn do tej 1! a jaka jest cena tego bolerka ? tez chyba sie zdecyduje na cos w tym stylu bo inne bolerka sa takie oklepane ze az ni chce mi sie ich mierzyc, ale do KOsciola trzeba! musze je jeszcze tylko przymierzyc
Cena bolerka w madonnie od 600 do 1000 zł. Zastanawiam się czy nie uszyc u krawcowej, tylko nie wiem czy to nie jest jakis zbyt skomplikowany fason i materiał, chciałabym żeby kopia podczas układania się nie odbiegała od oryginału.

Edytowane przez Vishnja
Czas edycji: 2009-02-06 o 13:26
Vishnja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 13:36   #1064
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Cena bolerka w madonnie od 600 do 1000 zł. Zastanawiam się czy nie uszyc u krawcowej, tylko nie wiem czy to nie jest jakis zbyt skomplikowany fason i materiał, chciałabym żeby kopia podczas układania się nie odbiegała od oryginału.
ojej to duzo skoro moja suknia kosztowala 900zl to cena bolerka by ja przewyzszyla sprawdze ile kosztuja w impresji, mysle ze krawcowa by uszyla takie bez problemu a material to chyba organtyna ale nie jestem pewna
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 13:53   #1065
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Vishnja Pokaż wiadomość
Cena bolerka w madonnie od 600 do 1000 zł. Zastanawiam się czy nie uszyc u krawcowej, tylko nie wiem czy to nie jest jakis zbyt skomplikowany fason i materiał, chciałabym żeby kopia podczas układania się nie odbiegała od oryginału.
niezla ta cena bolerka!
Zdecydowanie szyc u krawcowej, wydrukuj fotke i pokaz ze tak ma wygladac i tak sie ukladac. Tez mysle ze to bedzie organtyna, ona jest sztywniejsza od np. szyfonu czy muslinu i tak moze sie ulozyc w bufki.
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 15:01   #1066
alusiak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 18
Dot.: Suknia marzeń cz. III

dzieki wogole ze zauwazyliscie ze jestem nowa i cos napisalam dzieki za pomoc ;/
alusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 15:35   #1067
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez alusiak89 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki ja tu jestem nowa i potrzebuje pomocy wiecie moze gdzie znajde suknie chodzi mi o nie te waskie ino te ksiezniczkowate oprocz demetrios i tam paru innych prosze przeslijcie mi jakies linki poszukuje pilnie dolem bardzo szerokich sukien dzieki
Witam
kilka linkow do stron z sukniami :
http://www.modaslubna.pl/salon/kolekcja.htm
http://www.suknieagnes.pl/pl/agnes.html
http://www.sukniemariaz.pl/kolekcje/sincerity/index.php
http://www.justinalexanderbridal.com...=0&totlines=-1
http://www.sposabella.com.pl/sposabella_black.html

Myślę, że prawie każdy producent sukni ma coś z takich księżniczkowatych, trzeba szukac i ogladać, a najlepiej jednak iść do salonów i mierzyć na żywo najlepiej się ocenia suknie.

A skąd jesteś ?
Może doradzimy jakies konkretne salony mody ślubnej w Twojej okolicy.

Edytowane przez Katunia:)
Czas edycji: 2009-02-06 o 15:49
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 20:00   #1068
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez sabcia-myszka Pokaż wiadomość
ojej to duzo skoro moja suknia kosztowala 900zl to cena bolerka by ja przewyzszyla sprawdze ile kosztuja w impresji, mysle ze krawcowa by uszyla takie bez problemu a material to chyba organtyna ale nie jestem pewna
nno to Madonna. Kupiłam używaną Lornę za 700 a do niej bolerko za za 600 ( ze sklepu 1000, a ja mam z drugiej ręki, choć nowe
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 06:48   #1069
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Jak mnie śmieszą te manewry z "szyciem u krawcowej".Bo taniej.Jak można oszczędzać na własnym wyglądzie w dniu slubu toż to wstyd.
I NA PEWNO krawcowa zrobi bolerko z koronki takiej samej jak w hiszpańskiej sukni.Na pewno.Suknia z innej koronki i bolerko z innej to szczyt elegancji.
Poza tym dobra koronka to kosztuje w sklepie od 500zł za metr,więc z czego ona to uszyje jak niby ma być taniej?Z firanki?
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2009-02-07 o 06:49
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 08:03   #1070
kokoszanel123
Raczkowanie
 
Avatar kokoszanel123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 77
Talking Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jak mnie śmieszą te manewry z "szyciem u krawcowej".Bo taniej.Jak można oszczędzać na własnym wyglądzie w dniu slubu toż to wstyd.
I NA PEWNO krawcowa zrobi bolerko z koronki takiej samej jak w hiszpańskiej sukni.Na pewno.Suknia z innej koronki i bolerko z innej to szczyt elegancji.
Poza tym dobra koronka to kosztuje w sklepie od 500zł za metr,więc z czego ona to uszyje jak niby ma być taniej?Z firanki?

nie zgodze sie z toba
mam juz suknie wybrana,szyje u krawcowej gdybym chciala kupic w salonie kosztowala by mnie 3200zl a tak place 1300!!koronke sobie sama wybralam jest piekna!!niczym praktycznie sie nie rozni, poprostu mnie nie stac na suknie za 3200zl...,co do innych pan co szyja to one tez zle robia?a moze je tez poprostu nie stac zeby kupic suknie za 3000zl rozumie jeszcze w granicach do 2000 bo takie tez w salonie widzialam??poza tym jezeli szyje ktos suknie z koronki to bolerko z tej samej koronki krawcowa tez moze uszyc...gorzej jezeli sie osobno do kupuje..i wcale nie uwazam ze skapie sobie kase i bede gorzej wygladac w tym jednym dniu w zyciu...wrecz odwrotnie..a na sukni nie bede miala przywieszonej metki z cena:P takie moje zdanie pozdrawiam serdecznie
__________________
kochałam wczoraj,kocham dzisiaj,kochać bedę jutro...


jesteśmy razem 14.01.2004
powiedziałam TAK 6.03.2008
będziemy ślubować sobie miłość * 22.08.2009 *
ślub odbył sie 22.08.2009 i było cudnie

Edytowane przez kokoszanel123
Czas edycji: 2009-02-07 o 08:07
kokoszanel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:18   #1071
bananarepublic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez alusiak89 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki ja tu jestem nowa i potrzebuje pomocy wiecie moze gdzie znajde suknie chodzi mi o nie te waskie ino te ksiezniczkowate oprocz demetrios i tam paru innych prosze przeslijcie mi jakies linki poszukuje pilnie dolem bardzo szerokich sukien dzieki
wczoraj mierzyłam kilka sukien w salonie desirer i widziałam na stojakach sporo ładnych księżniczkowatych, chociaż ja w zupełnie innym stylu szukałam
http://www.desirer.pl/
ja wybrałam taką http://www.desirer.pl/index.php/perla-2009?start=2
model 3905. Zdjęcie niestety nie oddaje jej całego uroku. Ale na zywo jest boska
bananarepublic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:49   #1072
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Jak mnie śmieszą te manewry z "szyciem u krawcowej".Bo taniej.Jak można oszczędzać na własnym wyglądzie w dniu slubu toż to wstyd.
I NA PEWNO krawcowa zrobi bolerko z koronki takiej samej jak w hiszpańskiej sukni.Na pewno.Suknia z innej koronki i bolerko z innej to szczyt elegancji.
Poza tym dobra koronka to kosztuje w sklepie od 500zł za metr,więc z czego ona to uszyje jak niby ma być taniej?Z firanki?
Wiesz nie kazdy chce płacic tyle kasy tylko za nazwe "ślubna". Nie wiem dlaczego, ale na kazdym watku gdzie sie pojawisz stwierdzasz ze wizazanki uskuteczniaja smieszne manewry chcac oszczedzic i nie kupujac oryginalow. Nie kazda z nas musi miec sukienke z renomowana metka, to nie metka i cena swiadczy o sukni. I nikt tu sie nie musi wstydzic, dlatego ze chce zaoszczedzic i nie placic 150% marzy za sukienke z salonu .
daget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 08:53   #1073
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Ja przeglądając setki zdjęć sukien na necie ciągle zapisuję sobie te, które są w stylu jak na tych fotkach. Nie wiem chyba tylko takie mi sie podobają. To chyba znaczy, że taka powinna być kiedyś i moja...Co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1226939567_foro_p.jpg (27,9 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lasposa-micenas.jpg (37,7 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg portico2sanpatric.jpg (53,9 KB, 98 załadowań)
Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 09:26   #1074
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. III

widać mylady21 próbuje zasłynąć na wątkach w sposób zupełnie inny niż większość z nas. czyli "krzycząć, oburzając się i czasami obrażając".
no cóż widać taki typ.

a ja gdybym zbyt późno nie zaczęła szukać sukni to też bym szyła u krawcowej. bo po co wydawać 3000zł jak dobra krawcowa moze uszyć to samo za połowe ceny.albo zamówiłabym na allegro.
i wcale bym sie nie wstydziła że nie mam paragonu ze skelpu madonna.

no ale widać niektórym zależy tylko na tym aby się pokazać przed rodzina i zajomymi. pewnie mają prawo
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:34   #1075
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
Ja przeglądając setki zdjęć sukien na necie ciągle zapisuję sobie te, które są w stylu jak na tych fotkach. Nie wiem chyba tylko takie mi sie podobają. To chyba znaczy, że taka powinna być kiedyś i moja...Co sądzicie?
To niekoniecznie znaczy, że taka powinna być. Podstawą jest mierzenie, i ono z reguły weryfikuje naszą wizję "wymarzonej sukni ślubnej". Często też te suknie są takie śliczne na zdjęciach, a w rzeczywistości już nie koniecznie. i odwrotnie, to, co na zdjęciach się w ogóle nie podoba, na danej osobie może wyglądać obłędnie.
Niemniej jednak warto mieć przynajmniej wstępną wizje swojego wyglądu

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
widać mylady21 próbuje zasłynąć na wątkach w sposób zupełnie inny niż większość z nas. czyli "krzycząć, oburzając się i czasami obrażając".
no cóż widać taki typ.

a ja gdybym zbyt późno nie zaczęła szukać sukni to też bym szyła u krawcowej. bo po co wydawać 3000zł jak dobra krawcowa moze uszyć to samo za połowe ceny.albo zamówiłabym na allegro.
i wcale bym sie nie wstydziła że nie mam paragonu ze skelpu madonna.

no ale widać niektórym zależy tylko na tym aby się pokazać przed rodzina i zajomymi. pewnie mają prawo
popieram w 100% A poza tym w dniu ślubu i tak nie widać, gdzie suknia kupiona. No chyba że się metkę ostentacyjnie przeszyje na wierzch sukni
Ja moją suknię kupowałam w małym saloniku w małym mieście. Od żadnego znanego projektanta. Cena była taka w sam raz, ani bardzo wysoka, ani bardzo niska. A do tego suknia miała dość sporo koronki. Efekt był taki, że każdy do mnie podchodził i pytał, gdzie ja tą suknię wytrzasnęłam, bo jest piękna i "inna niż wszystkie". Nawet moja siostra się suknią zachwycała, którą pod względem ubraniowym nie łatwo zaspokoić.
I nie musiałam wydawać 3000 na suknię tylko dlatego, że ma metkę jakiegoś bajecznie drogiego projektanta. Oszczędziłam trochę na własnym wyglądzie, a jakoś nie było tego widać. Wstyd? Po tym co napisałam, to raczej powód do dumy Da się? pewnie, trzeba tylko chcieć i nie słuchać takich osób jak mylady, dla których jedynym wyznacznikiem dobrego wyglądu jest metka i cena ciucha...
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2009-02-07 o 10:35
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 10:50   #1076
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Suknia marzeń cz. III

A ja wlasnie jestem w takiej sytuacji, że bede musiała uszyć bolerko koronkowe u krawcowej. Zamówiłam suknie z kolekcji Sweetheart, pani w salonie dała mi do zmierzenia takie zwykłe, taftowe bolerko, okropne, wiec zamówiłam bez. Jakis czas pozniej widziałam aukcje na allegro z moja suknia i tam dziewczyna miała śliczne, koronkowe bolerko z krótkim rękawkiem. Wiec poleciałam do salonu zamawiać I dowiedziałam się, że producent w ogóle nie szyje bolerek do swoich sukni i że ta dziewczyna musiała szyc gdzie indziej.

I rzeczywiście, bolerko jest z innej koronki niż suknia, jednak moim zdaniem wygląda ładnie, może dlatego, że moja suknia ma tylko dół z koronki, góra jest gładka. I całosc daje ładny "pełny" efekt. Dodatkowo salon w ktorym zamówiłam rzcej nie szyje nic na zamowienia, zajmuje sie sprowadzaniem i dopasowywaniem sukni z zagranicy, pomijajac fakt, ze wszelkie dodatki są tam w masakrycznych cenach. Więc planuje przejsc się po salonach ze zdjęciem bolerka i poszukac jakiejś ładnej koronki, tylko nie wiem jak z kolorem, bo suknia jest ecru Ale moze uda mi sie pozyczyć próbki i porównać odcień w salonie. Albo zostawie szycie na ostatnia chwile, bo suknie mam miec do odbioru na miesiąc przed ślubem. Sama juz nie wiem.

Co do szycia sukni przez krawcową, np ze zdjęcia, to powiem szczerze ze jestem sceptycznie nastawiona i bałabym się. Tym bardziej, że to w sumie loteria jak bedziemy w tym modelu wyglądać, jak się bedzie układał.
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:05   #1077
kokoszanel123
Raczkowanie
 
Avatar kokoszanel123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 77
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ladyinred85 Pokaż wiadomość
A ja wlasnie jestem w takiej sytuacji, że bede musiała uszyć bolerko koronkowe u krawcowej. Zamówiłam suknie z kolekcji Sweetheart, pani w salonie dała mi do zmierzenia takie zwykłe, taftowe bolerko, okropne, wiec zamówiłam bez. Jakis czas pozniej widziałam aukcje na allegro z moja suknia i tam dziewczyna miała śliczne, koronkowe bolerko z krótkim rękawkiem. Wiec poleciałam do salonu zamawiać I dowiedziałam się, że producent w ogóle nie szyje bolerek do swoich sukni i że ta dziewczyna musiała szyc gdzie indziej.

I rzeczywiście, bolerko jest z innej koronki niż suknia, jednak moim zdaniem wygląda ładnie, może dlatego, że moja suknia ma tylko dół z koronki, góra jest gładka. I całosc daje ładny "pełny" efekt. Dodatkowo salon w ktorym zamówiłam rzcej nie szyje nic na zamowienia, zajmuje sie sprowadzaniem i dopasowywaniem sukni z zagranicy, pomijajac fakt, ze wszelkie dodatki są tam w masakrycznych cenach. Więc planuje przejsc się po salonach ze zdjęciem bolerka i poszukac jakiejś ładnej koronki, tylko nie wiem jak z kolorem, bo suknia jest ecru Ale moze uda mi sie pozyczyć próbki i porównać odcień w salonie. Albo zostawie szycie na ostatnia chwile, bo suknie mam miec do odbioru na miesiąc przed ślubem. Sama juz nie wiem.

Co do szycia sukni przez krawcową, np ze zdjęcia, to powiem szczerze ze jestem sceptycznie nastawiona i bałabym się. Tym bardziej, że to w sumie loteria jak bedziemy w tym modelu wyglądać, jak się bedzie układał.




jak sie idzie do obcej krawcowej ..hmm tez bym sie bała, ja mam sprawdzona co super mi doradzila a przyznam szczerze ze co do sukni to duzo wymyslalam...super mi doradzila co i jak figura itp..i jestem w 100% pewna ze bedzie piekna,zreszta ja innego wyboru nie mialam bo na 155 cm sukienek nie sprzedaja :P takze moja bedzie szyta na miare...wazne jest to ze jak sie szyje to zeby miec sprawdzona krawcowa moja szyje 20 lat suknie slubne...bylam na slubach kolezanek co tam szyly i bylam zachwycona...kochane najwaznejsze jest zeby miec piekna suknie taka jak sobie wymarzylyscie a nie za ile i jaka metka bo na to nikt nie bedzie patrzyl
__________________
kochałam wczoraj,kocham dzisiaj,kochać bedę jutro...


jesteśmy razem 14.01.2004
powiedziałam TAK 6.03.2008
będziemy ślubować sobie miłość * 22.08.2009 *
ślub odbył sie 22.08.2009 i było cudnie
kokoszanel123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 18:58   #1078
Weronika09
Raczkowanie
 
Avatar Weronika09
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 86
Cytat:
Napisane przez bananarepublic Pokaż wiadomość
wczoraj mierzyłam kilka sukien w salonie desirer i widziałam na stojakach sporo ładnych księżniczkowatych, chociaż ja w zupełnie innym stylu szukałam
http://www.desirer.pl/
ja wybrałam taką http://www.desirer.pl/index.php/perla-2009?start=2
model 3905. Zdjęcie niestety nie oddaje jej całego uroku. Ale na zywo jest boska

PIĘKNĄ suknię wybrałaś!!!! Gratuluję!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Kukunia23 Pokaż wiadomość
Ja przeglądając setki zdjęć sukien na necie ciągle zapisuję sobie te, które są w stylu jak na tych fotkach. Nie wiem chyba tylko takie mi sie podobają. To chyba znaczy, że taka powinna być kiedyś i moja...Co sądzicie?
Popieram swoją poprzedniczkę - mierzenie to podstawa) Ja miałam w folderze "suknia ślubna" same rybki lub dzwoneczki wykonane z koronki W rzeczywistości wyglądałam kiepściutko w koronce i źle się czułam w takim kroju. Ale nie płakałam zbyt długo, bo szybko odnalazłam fason, w którym od pierwszej chwili czułam się wyjątkowo

Ważne by nie nastawiać się zbytnio na konkretny model lub krój i dać trochę wolnej ręki osobom pracującym w salonie - one znają się na rzeczy i na pewno pomogą dobrać odpowiedni fason, by ukryć nasze niedoskonałości ale i wydobyć piękno każdej z nas
__________________
Szczęśliwa narzeczona

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-02-09 o 18:23 Powód: prosze nie pisac post pod postem i przypominam o funkcji edytuj i/lub multicytowania, takie sa zasady forum!
Weronika09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 20:13   #1079
bananarepublic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Weronika09 Pokaż wiadomość
PIĘKNĄ suknię wybrałaś!!!! Gratuluję!!!!!!
dzięki fajnie ze jeszcze komuś się podoba
bananarepublic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:08   #1080
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kokoszanel123 Pokaż wiadomość
nie zgodze sie z tobą
mam już suknie wybrana,szyje u krawcowej gdybym chciała kupić w salonie kosztowała by mnie 3200zl a tak place 1300!!koronkę sobie sama wybralam jest piękna!!niczym praktycznie się nie rożni, po prostu mnie nie stac na suknie za 3200zl...,co do innych pan co szyja to one tez zle robia?a moze je tez poprostu nie stac żeby kupić suknie za 3000zl rozumie jeszcze w granicach do 2000 bo takie tez w salonie widziałam??poza tym jezeli szyje ktos suknie z koronki to bolerko z tej samej koronki krawcowa tez moze uszyc...gorzej jezeli sie osobno do kupuje..i wcale nie uwazam ze skapie sobie kase i bede gorzej wygladac w tym jednym dniu w zyciu...wrecz odwrotnie..a na sukni nie bede miala przywieszonej metki z cena:P takie moje zdanie pozdrawiam serdecznie
zgadzam się się, ze drogie koronki sa nieporównywalnie ładniejsze od tych tańszych. Pronovias ma piękniejsze niż Classa. Ale cena 3tys za kieckę na 1 wyjście jest chora. A czasem nawet hasło "ślub" nie pozwala przestać liczyć pieniądze. Dlatego kupiłam z drugiej rękiJesli chodzi o tafty to mała róznica między tą za 2000 a tą za 4000. Wiec po co przepłacać. Choc nie dotyczy to wszystkich modeli. Fait nigdy nie będzie mercedesem
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431

Edytowane przez muron
Czas edycji: 2009-02-08 o 10:09
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.