Zdrada - wątek zbiorczy. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś w stanie wybaczyć zdradę?
TAK 216 19,22%
NIE 603 53,65%
NIE WIEM 305 27,14%
Głosujący: 1124. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-10, 16:40   #1021
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Nigdy bym nie wybaczyla zdrady i moj Tz o tym wie...
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 11:54   #1022
Polonaise
Raczkowanie
 
Avatar Polonaise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 399
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

widzę że wątek powoli odchodzi w zapomnienie a szkoda
__________________
mój wątek--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=729761
Polonaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 23:01   #1023
roxanek
Przyczajenie
 
Avatar roxanek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 27
GG do roxanek
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

po raz pierwszy zdradzilam po roku - moj ówczesny chlopak byl ciagle zazdrosny, ja czulam presje, on sie wkurzal nie wiadomo o co, mielismy ciezkie dni - i trafilam na tamtego. Byl czuly, uprzejmy, zabawny i nieziemsko przystojny. nie załuję.

kolejne razy dlatego ze poprzednim razem mi sie upieklo.
__________________
Marze o tym, by zaliczyc ten semestr, jeszcze w tym semestrze ;-) !

Edytowane przez roxanek
Czas edycji: 2008-06-16 o 10:04
roxanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 23:18   #1024
tayniaczka
Rozeznanie
 
Avatar tayniaczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sandomingo
Wiadomości: 687
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

dla podniesienia poziomu endorfin, bo po zdradzie czulam sie lepsza szczesliwsza, i wiedzialam ze komus na mnie zalezy... ze znudzenia, czasami dlatego żeby zdobyć... taki byl moj cel i musialam go zrealizowac.. czasem tez pokazanie wszystkim wokol ze moge miec kogo chce (taa na chwile) ... jednak to wszystko bylo nic nie warte... poza kilkoma spotkaniami pocalunkami itp nic z tego nie wyszlo... po jakims czasie rozwalalo sie to...

gdy ja zostalam zdradzona na zlosc zdradzilam tego chlopaka z 7 , poniewaz on to zrobil siódmego.. (dobrze ze nie 30 ) mojego obecnego zdradzilam raz i baaardzo tego zaluje bo on to przeżywa caly rok teraz nie widze sensu zdrady bo pierw dokladnie sie przyjrze facetowi przeanalizuje jego charakter zachowanie itd.. i kazdy okazuje sie gorszy od mojego ... podejrzewam ze juz nie zdradze ...
__________________
NOWY CIUSZKOWY 30.01 https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=307510
Sex, Drogen und Industrial





tayniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 23:23   #1025
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

Za każdym razem jak miałam ochotę na skok w bok - uczciwie zrywałam.
Trochę wam zazdroszczę.
Czego?
Ano tego, że nie wiem jak to jest, a ja lubię wiedzieć.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 00:00   #1026
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

W moim wypadku odczucia nie były szczególnie przyjemne... Więc nie polecam.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 00:51   #1027
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

kiedy wyjeżdżałam na jakiś czas do innego kraju, nigdy w życiu bym nie pomyślała, że związek z facetem, którego zostawiałam w Polsce się w ogóle rozpadnie... byliśmy razem niecały rok, wcześniej zostawił mnie mężczyzna, który był dla mnie pierwszą poważną miłością [jest do dziś, ale o tym za chwilę ]

okazałam się niezbyt dojrzała - tak to teraz mogę określić. po niecałych 2 miesiącach od wyjazdu tęsknota minęła, zaczęłam flirtować z innymi wtedy, kiedy miałam na to ochotę i...któregoś wieczoru uległam.
napiszę tylko, że ten, z którym zdradzałam był prawie całkowicie nieznajomy i niesamowicie, hm, konsekwentnie dążył do celu - próbowałam się bronić, a raczej wskrzesić jakieś resztki rozsądku, które uspokoiłyby moje ciało, ale wystarczyło parę jego spojrzeń i miał mnie na wyciągnięcie ręki.
być może wiele z Was uzna to za niemoralne lub wręcz coś gorszego, ale zachowanie tego nieznajomego miało niewiele wspólnego z romantyzmem i ukradkowymi spojrzeniami
po wszystkim uświadomiłam sobie, jak bardzo wyrachowane było nasze zachowanie i jak bardzo mnie to nakręcało. do teraz, jak sobie przypomnę to wydaje się wręcz do mnie nie podobne

nie żałuję. potem spotkałam się z nim jeszcze raz. ta przygoda niejako zmusiła mnie do zakończenia związku z facetem, który został w Polsce, a po powrocie wróciłam do obecnego TŻta. jesteśmy razem jakieś 3 lata [znamy się dłużej] i nie zamierzamy tego zmieniać.
ten, z którym się rozstałam, nie wie nic do teraz.
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 22:00   #1028
_abigail_
Raczkowanie
 
Avatar _abigail_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 178
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

po pierwsze dlatego że poprostu chcialam wiedziec a po drugie to chyba potrzebowalam czyjejś czułości wtedy (moj chlopak stuiuje w innym miescie)
taka to wlasnie mądra ze mnie dziewczyna
__________________
...but I'm a supergirl, and supergirls don't cry !


Am I bright enough to shine in your spaces ?
_abigail_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 08:39   #1029
Martusiek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do Martusiek19
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

Bo byłam młoda i głupia mialam 16 lat i zdradziłam merzczyzne I. z którym byłam dwa lata
Żałuje tego do dzis a mam juz lat 19 i kilka innych zwiazkow za soba
A jemu(I.) powiedzialam o tym odrazu po i odrazu sie rozstalismy
Zero kontaktu po dwóch latach sie odezwał SZOOK i znow zdradziłam mojego obecnego chłopaka z ktorym nadal jestem juz ponad rok (niczego niewie) A I. tak szybko jak sie pojawil to i zniknol..wkońcu ma już żone.
Martusiek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 23:07   #1030
lolitka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

wybaczyła bym wiele rzeczy ale nie zdrade! Już raz ja wybaczyłam i nigdy wiecej tego nie zrobie bo jest to nie normalne byc z kims, kogos kochac i przespac sie z inna(innym) a potem tlumaczyc sie przepraszac i udawac ze sie nic nie stalo. glupota! jak juz ktos raz zdradzi to bedzie to robic ciągle
lolitka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 23:09   #1031
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

po glebszym przemysleniu stwierdzam,ze nie wybaczylabym zdrady.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 07:09   #1032
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

ajjj :/

Edytowane przez biiibiii
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:57 Powód: same problemy ;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 07:26   #1033
ciupa
Raczkowanie
 
Avatar ciupa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 104
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

widze ze wiekszosc wizazystek ma dziwne powody zdrady ... chec zemsty i to zemsty bezpodstawnej opartej o domysly... zamiast porozmawiac z partnerem to same nakrecacie się bez powodu powodujac prawdziwa ryse na waszym zwiazku...drugi powod "zakochalam się" wiec zdrady chyba tu niema chyba ze obiektem uczuc jest zonaty mezczyzna...?
ciupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 07:49   #1034
ciupa
Raczkowanie
 
Avatar ciupa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 104
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

nie ma czegos takiego jak zdrada i milośc jesli kochasz to nie dopuszczasz nawet myśli o zdradzie jesli jej sie dopusciles dopuscilaś znaczy ze uczucie umarlo...niewybaczylbym jej moze sprobowal udawać ze wszystko jest oki ale wczesniej czy poxniej ta myśl ukryta gdzies glęboko wyszla by zemnie z zdwojona mocą...
ciupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:14   #1035
ania2903
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 81
GG do ania2903
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Moj ostatni TZ mnie zdradzil- wybaczyłam mu, utzrymujemy dalej kontakt, on chce wrocic, zaluje itd Ale o powrocie nie ma mowy, za bardzo mnie skrzywdzil i tego nigdy nie zapomne, stale bym go po tym zdarzeniu kontrolowala, nie potrafila zaufac Wybaczyc mozna, ale nie zapomniec
ania2903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:41   #1036
Tony777
Raczkowanie
 
Avatar Tony777
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 158
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Zdrada to zdrada nie potrafiłbym tego wybaczyć. Tlumaczenie że ktoś coś itd jest o kant potłuc bo jak ktoś nie chce choćby nie wiem jakby był pijany tego nie zrobi.
__________________
"Marzenia mozna miec ,nikt tego nie odbierze.Kwesta tego kto co reprezentuje i co komu wystarcza"
Tony777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:33   #1037
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Nie potrafiłabym, teoretycznie. Praktycznie nie wiem, nie byłam w takiej sytuacji a zapewne gdybym była bardzo mocno zaangażowana a to byłby jednorazowy wyskok to może... Jednak nie zapomniałabym nigdy i dlatego odpowiedź NIE bo to się wiąże z tym że cały czas by to we mnie siedziało i prawdopodobnie to mogłoby rozwalić ten związek, świadomość, że jestem na tyle mało ważna że nie pomyślał jak będę się czuła gdy się dowiem i co to będzie znalczyło dla naszego związku.
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 12:41   #1038
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez ciupa Pokaż wiadomość
nie ma czegos takiego jak zdrada i milośc jesli kochasz to nie dopuszczasz nawet myśli o zdradzie jesli jej sie dopusciles dopuscilaś znaczy ze uczucie umarlo...niewybaczylbym jej moze sprobowal udawać ze wszystko jest oki ale wczesniej czy poxniej ta myśl ukryta gdzies glęboko wyszla by zemnie z zdwojona mocą...
dokladnie mi to z ust wyjąłes

Cytat:
Napisane przez Tony777 Pokaż wiadomość
Zdrada to zdrada nie potrafiłbym tego wybaczyć. Tlumaczenie że ktoś coś itd jest o kant potłuc bo jak ktoś nie chce choćby nie wiem jakby był pijany tego nie zrobi.

po raz pierwszy musze sie z toba zgodzic.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:01   #1039
Asicaa2
Przyczajenie
 
Avatar Asicaa2
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 29
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Nie mogłabym wybaczyć zdrady... Przede wszystkim dlatego, że jestem pamiętliwa i w pewnym momencie i tak by mnie to przerosło i tak. Poza tym nie wierze, że można mieć wytłumaczenie na zdradę... Pijany? Zdołowany? Jaaaasne...
Asicaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-23, 13:12   #1040
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez Asicaa2 Pokaż wiadomość
Nie mogłabym wybaczyć zdrady... Przede wszystkim dlatego, że jestem pamiętliwa i w pewnym momencie i tak by mnie to przerosło i tak. Poza tym nie wierze, że można mieć wytłumaczenie na zdradę... Pijany? Zdołowany? Jaaaasne...

no tak... widocznie mozna ... a przeciez to w ogole nie jego wina.. tak mu dziewczyna falowala posladkami,ze poprostu musial to zrobic... jaki to on biedny musial byc w tym momencie,zadnego wyjscia z sytuacji... przeciez to takie logiczne a jakie normalne zarazem. to nic takiego..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 13:40   #1041
jaszczurka_2007
Zadomowienie
 
Avatar jaszczurka_2007
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 544
GG do jaszczurka_2007
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Wybaczylam 2 razy i ciagnal to caly czas z ta sama dziewczyna...oklamywal mnie caly czas...boli cholernie i jemu zawdzieczam brak zaufania do kazdego...
jaszczurka_2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 15:14   #1042
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Wybaczyłam,bo kochałam i nadal kocham...straszne było to co wtedy zobaczyłam;(( jeszcze teraz przed monitorem płaczę jak o tym wspominam;((wybaczyłam,bo kochałam i wiedziałam,że tego żałuje i że na mnie mu zależy...ale teraz nie wiem czy potrafiłabym wybaczyć;(( to takie straszne i zaufanie do faceta...mam już z tym problemy...niestety...ura z psychiczny
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:10   #1043
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

Cytat:
Napisane przez ciupa Pokaż wiadomość
widze ze wiekszosc wizazystek ma dziwne powody zdrady ... chec zemsty i to zemsty bezpodstawnej opartej o domysly... zamiast porozmawiac z partnerem to same nakrecacie się bez powodu powodujac prawdziwa ryse na waszym zwiazku...drugi powod "zakochalam się" wiec zdrady chyba tu niema chyba ze obiektem uczuc jest zonaty mezczyzna...?
ja ani nie zadam zemsty, ani sie nie zakochałam...
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:01   #1044
ciupa
Raczkowanie
 
Avatar ciupa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 104
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

jest jeszcze trzecia możliwosc ktora nie wyklucza dwoch wczesniejszych ...
nieziemski pociag do drogiej osoby... gdy nieliczy sie nic wiecej....
sam chcailbym kiedys cos takiego doznac... bez analiziowania gdybania... poprostu rozplywasz sie...
ciupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:49   #1045
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

ajjj wszytsko takie pomieszane

Edytowane przez biiibiii
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:58
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 07:36   #1046
ciupa
Raczkowanie
 
Avatar ciupa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 104
Dot.: Dlaczego zdradziłaś?

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
mnie trafila sie wlasnie ta trzecia 'przypadłość'
Niestety moj problem polega na tym, ze jemu zalezy na stalym, powaznym zwiazku, chcialby byc ze mną. Ja sie wymiguje, wymyslam jakies bzdety. Nie umiem zerwac tej znajomosci, ciagnie mnie do niego. On sie denerwuje, otwarcie mowi ze nie podoba mu sie taki układ, ale tak samo widze ze nie potrafi skonczyc, bo zalezy mu...
ajjj wszytsko takie pomieszane
oj ktos kogos tu bardzo zrani...
ciupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:28   #1047
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

nigdy nie wybaczyłabym zdrady.ani sexualnej,ani przyjacielskiej
nie potrafie nawet o tym myśleć.dla mnie nie ma żadnego usprawiedliwienia.
idę przez życie w poczuciu godności i wierności,tego samego oczekuję od partnera,przyjaciela.

nie potępiam ludzi wybaczających zdrady,raczej podziwiam ich miłość do drugiego człowieka.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 11:59   #1048
claymore
Rozeznanie
 
Avatar claymore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 519
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

To ja także postanowiłam się wypowiedzieć w tym wątku. Nie, nigdy nie wybaczyłabym zdrady, bo wartości które cenię w związku to: wierność, szczerość, zaufanie i jeśli ktoś w jednej chwili potrafi to wszystko przekreślić, to ja nie chciałabym być z kimś takim ani chwili dłużej. Poza tym to by oznaczało brak szacunku do mnie i to że nie pamięta o tym ile razem przeżyliśmy i że oczywiście mnie nie kocha. Nie ma czegoś takiego jak miłość i zdrada to nie idzie w parze. Przecież elementami miłości są szacunek do drugiej osoby oraz pragnienie "nieskrzywdzenia" jej, chęc żeby była szczęscliwa oraz chęć bycia razem- a on w tym momencie to bycie razem wiesza na włosku!! Jestem teraz w szczęśliwym związku i kocham- tak naprawdę pierwszy raz z życiu i wiem, że on mnie również kocha. Mam kłopoty z zaufaniem, właśnie przez wcześniejsze doświadczenia, ale staram się bo on nigdy w najmniejszej sprawie mojego zaufania nie zawiódł. wiem ,że sama nie potrafiłabym zdradzić- chociaż na początku miałam taki pomysł. chodziło o odegranie się na nim za poprzedniego faceta. Teraz wiem,że to było głupie, poza tym w "międzyczasie" zakochałam się i nie skrzywdziłabym go- i tego samego wymagam. Ja jestem w porządku i on ma być. Jakby coś nabroił to może zabierać swoje rzeczy i nie chcę go więcej widzieć. bolało by strasznie, pewnie kusiło by żeby "wybaczyć" żeby być z nim nadal..Ale to jest najgorsza głupota jaką można zrobić. Już wolałabym być sama niż z kimś takim, kto nie szanuje mnie i siebie. Poza tym jeśli chodzi o zdradę cielesną to każdy kawałek jego ciała uważam za mój, nasz- więc kiedy by inna miała go dotykać to ja już bym nigdy nie dotknęła. Chyba bym się wręcz brzydziła. Poza tym mam zbyt bujną wyobraźnię nie dawałaby mi spokoju! Tak więc lepiej zakończyć taki związek, pocierpieć- czas leczy rany jednak. I może się trafi jeszcze ktoś, kto będzie nas traktował tak jak na to zasługujemy.
claymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:02   #1049
claymore
Rozeznanie
 
Avatar claymore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 519
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Cytat:
Napisane przez pyska17 Pokaż wiadomość
Wybaczyłam,bo kochałam i nadal kocham...straszne było to co wtedy zobaczyłam;(( jeszcze teraz przed monitorem płaczę jak o tym wspominam;((wybaczyłam,bo kochałam i wiedziałam,że tego żałuje i że na mnie mu zależy...ale teraz nie wiem czy potrafiłabym wybaczyć;(( to takie straszne i zaufanie do faceta...mam już z tym problemy...niestety...ura z psychiczny
najlepszy przykład , że zdrady nie powinno się wybaczać. Ukochana osoba funduje nam takie cierpienie...wstretne po prostu.
claymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:21   #1050
charlottenland
Raczkowanie
 
Avatar charlottenland
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 110
Dot.: Zdrada... czy potraficie ją wybaczyć?

Zdrade musialabym wybaczyc.. To dlatego, ze ja zdradzalam i zdradzam... Moj ukochany wie tylko o dwoch wpadkach, straszne rzeczy sie dzialy, ale zawsze wybaczal... Wiec i ja bym musiala... W koncu kiedys przyjdzie mi zaplacic za t co robie...
charlottenland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 20:15:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.