Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 14:02   #961
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja już się nie dziwię, że oni w USA na wesele wydają średnio 30 - 40tyś dolarów.
Połowa tej kasy to pewnie idzie na akcesoria.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 07:54   #962
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja szukalam na alle jakiś foremek, ale kleska jest :/
znalazłam jedynie coś takiego:
http://www.pan-centrum.pl/produkt,Wy..._,94,2489.html
http://www.pan-centrum.pl/produkt,Wy..._,94,2501.html

zreszta może takie cukiernie które pieką ciasta i ciasteczka mają jakieś fajne wzorki

z innych bajerów:
http://www.pan-centrum.pl/produkt,Fo...m,94,2390.html
http://www.pan-centrum.pl/produkt,Fo..._,94,2234.html
http://www.pan-centrum.pl/produkt,Fo...__,94,164.html
http://www.pan-centrum.pl/produkt,Fo...__,94,167.html
http://www.pan-centrum.pl/produkt,_F...__,94,222.html
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2009-02-11 o 08:08
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:16   #963
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Mnie ciasteczka będzie piekła taka starsza pani (kołacze też) i niestety ona nie posiada takich cudów.
Z cukierni będę brała tylko ciastka z kremem i tort.
Chodzę dużo po weselach i jeszcze nie spotkałam się z ciasteczkami w innym kształcie niż serduszka. Dlatego tak mi się spodobały te foremki z tej strony uk.
Z polskich firm to spotkałam się z taką stronką
http://tortownia.pl
Ale tam oprócz gołąbka i książęcej pary nic nie ma fajnego.

Tak pozostając w temacie ciast i tortów to jaki będziecie miały tort: kształt, smak???
Czy na stolach też będziecie mieć kołacz, czy tylko ciasteczka z kremem, albo to i to?
Gościom po weselu będziecie dawać w podziękowaniu kołacz czy coś innego?
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:28   #964
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Tak pozostając w temacie ciast i tortów to jaki będziecie miały tort: kształt, smak???
Czy na stolach też będziecie mieć kołacz, czy tylko ciasteczka z kremem, albo to i to?
Gościom po weselu będziecie dawać w podziękowaniu kołacz czy coś innego?
* weselny kołocz będę zamawiać dla znajomych [co nie idą na wesele] -> daję w tyg poprzedzającym ślub,
* na stoły to bedziemy brać różne rodzaje, i kołocz, i takie kremowe chyba tez w menu tylko szarlotke i sernik
* tortu jeszcze nie wybraliśmy, ale pewnie jakiś biały z bordowymi ozdobami [taki mamy kolor dodatków]. zamawiac bedziemy w cukierni u tesciowej, widzialam kilka fajnych w albumie ale jeszcze na nic konkretnego się nie decydowalismy
* jeszcze bedziemy mieli takie rozne drobne ciasteczka, kruche, w czekoladzie i takie tam różniste ;D


PS na tej stronie polskie foremka silikonowa na labędzia 5 cm wysoki: 130 zl
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2009-02-11 o 11:31 Powód: dopisek
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 11:36   #965
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Dziewczyny wybiera się któraś na targi ślubne do Bielska-Białej? My jedziemy tz. ja bo narzeczony mieszka w BB Mam nadzieję, że będzie fajnie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 12:20   #966
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja się wybieram W sumie to moje okolice. Może jeszcze coś upatrzę sobie fajnego. Poza tym muszę zapłacić zaliczkę za strojenie kościoła i umówiłam się z babką, że na targach właśnie podpiszemy umowę.

Co do ciasta to ja się zastanawiam nad tym czy an stoły też dać kołacze, bo kołacz chcemy dać gościom jak będę wychodzić w podziękowaniu.
A mnei na stolach podobały by się takie eleganckie ciasteczka bankietowe (foto 1,2,3), więc kołacze by do tego nie pasowały.
Podoba mi się też taki stojak podświetlany (foto 4), ale to zaś tyle kasy kosztuje. 250zł za wynajem jednej, a ja musiałabym mieć 3.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg squareminicakes.jpg (31,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding-cake-mf9e.jpg (20,5 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 529.jpg (18,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piramida.jpg (22,2 KB, 18 załadowań)
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-02-11 o 12:39
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:35   #967
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ciasteczka cudne, nie spotkalam sie jeszcze z takim pomyslem tylko znalezc cukiernie co takie robi :/
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 14:48   #968
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

W sobotę jadę ostatecznie zamówić suknię, wpłacić zaliczkę itd. Po drodze wstąpię do cukierni, którą mam na oku i zapytam czy zrobią coś takiego. Muszę też zapytać czy robią torty prostokątne, bo te okrągłe już mi się opatrzyły.
Chciałabym piętrowy prostokątny, biały z kwiatami takimi jak będę miała w bukiecie (z masą kremową, jeszcze nie wiem jaką, ale na pewno nie wezmę owocowego lub śmietankowego, cho śmietankowo-owocowe są najpopularniejsze).
Coś w tym rodzaju:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5g.jpg (17,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(30).jpg (112,9 KB, 22 załadowań)
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 14:58   #969
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ojej jakie cudeńka w dodatku słodkie a ja mam ochotę na coś słodkiego Ahh piękne - aż szkoda zjadać
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 15:29   #970
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Mnie się b. podobał ten tort, tylko jak go pokroić? Może zacząć od obcięcia łebków ?
Furorę robi na weselach ostatnio tort- łóżko.
A tak przeglądając stronki z tortami natrafiłam na taką:
http://www.ozdabianiepotraw.pl/?p=504
Mam nadzieję, że takich tortów nie będziemy musiały nigdy zamawiać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13g.jpg (23,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slodkaekstrawagancja.jpg (33,3 KB, 20 załadowań)
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-02-11 o 16:04
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 16:44   #971
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
cho śmietankowo-owocowe są najpopularniejsze).
:
pewnie dlatego, że nie są takie ciężkie jak zwykłe kremy. mnie osobiscie po zwykłych kremach muli, i wiele osób które znam ma podobnie. a forma w prostokącie fajna. sama taki miałam ;]
sohf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 17:56   #972
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

To u mnie w rodzinie nikt właśnie nie lubi śmietankowo-owocowych tortów. Garstka gości, które będzie na weselu za takimi przepada.
Tort musi mieć porządną masę kremową -
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:02   #973
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Widzę że o słodkościach tortowych rozprawiacie aż cieknie ślinka.
Ja właśnie wymyślam ciasta jakie podać gościom na moje urodzinki bo będę przez weekend obchodzić. Może macie jakieś sprawdzone przepisy ? Babcis mi upiecze babke i jabłecznik ale coś jeszcze ja musze zrobić.

My mamy tort w cenie już w restauracji gdzie mamy wesele. Trzy pietrowy, dopłacamy tylko 70 zł żeby jedno pietro było marcepanowe. A dwa pozostałe pietra możemy wybrać jakie mają być. Ciasta też mamy z tejk samej restauracji. Jakiś miesiąc przed weselem jedziemy na degustację i wybór tych co chcemy mieć. Jest chyba ok.10 rodzajów a my wybieramy 6 jakie mają być u nas na weselu. Jest to fajna sprawa bo nie musimy sie martwić dowozem ewentualnych ciast tylko wszystko będzie na miejscu. A już te torty i ciasta jedliśmy bo byliśmy u znajomych na weselu w tej samej restauracji
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:22   #974
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

cześć, ale trafiłyście w temat Ja też byłam dziś w cukierni LK-maj w TG. Poszłam zamówić tort na wtorek dla mamy na urodziny (niespodzianka), no i przy okazji wypytałam się o ślubne

Pani dała mi album z chyba 200 zdjęciami do pooglądania, abym zobaczyła ich mistrzostwo i pooglądała stojaki. Było tam tyle tego, że jużnie wiem co chcę, ale zamówiłam mamie tort z kremem adwokatowym (mają jesze bakaliowy, czekoladowy i orzechowy), bo taki śmietankowy z owocami już jadłam z ichfirmy i musz epowiedzieć, że był pyszny i lekki. Ale, żeby sie przekonać jakie mają torty kremowe, to poszłam włąśnie tam zamówić.

Pani od razu zapytała się gdzie wesle, na ile osób, jaki bukiet w ogóle wystrój sali, żeby wszystko spasowało, normalnie byłam pod wrażeniem. Tylko te stojaki co mi sie podobały to były na torty powyżej 100 osób, ale na oko na 50 to też były ładne.
Na około 50 osób za cudownie wykończony tort zkokardaami i kwiatuszkami życzą sobie ok. 500 zł, to dużo czy mało????
Aha i apni przestrzegała mnie przed tymi amerykanskimi tortami (takie warstwy jeden na drugim), że robią takie ale to ładnie wygląda dopóki się nie zacznie kroić, bo niby nic się nie dzieję i warstwa pod spodem wytrzymuje ciężar krojenia, ale jak się ukroi załóżmy tylko 1piętro to zostaje to drugir bes dekoracji na górze i ogólnie z taką dziurą i żeby później kogoś poczęstować to nieładnie to wygląda.

Kurczę tyle tych tortów, tyle stojaków, tyle dekoracji, a ja jeszcze sukienki nawet nie mam, to co mi tam marzyć o kwiatkach na torcie podobnych d bukietu

Dziewczyny ręka do góry, która się wybiera na targi ślubne w TG?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 05:32   #975
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

* na targi jade ja
* 500 zł to jest ok cena ;D my bedziemy placic 400 ale to "po znajomości" ;D
* torty prostokątne - super wygladaja ;D tylko jak kroic kawałki - w kostke? bo trojkaciki to beda nierowne ;D
* torty warstwowe u mnie odpadły w przedbiegach - jak się zaczęłam zastanawiać jak to kroic ;D
* w lk mają przepyszny jeden tort - taki z białą polewą, ale nie mam pojęcia jak się nazywa... coś ze słońcem w nazwie :/
* na targach tez widzialam te torty z takimi roznymi figurkami i się zastanawialam co z nimi zrobic :/ zostac? czy tego najwyzszego pietra w ogole nie kroic?
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:41   #976
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja także chce sie wybrac na targi do Neo, ale raczej w niedziele bo w sobote mam zajecia na uczelni.
Torty warstwowe - chyba bym sie wziela ze wzgledu na trudnosci w krojeniu.
500 zl za tort to chyba taka "normalna" (jesli mozna tak powiedziec) cena
Ja sie w tortach nie orirntuje bo mamy go w cenie restairacji.
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 07:45   #977
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

w spodku torty chodziła 70 zl/kg, za tort ok 700 zl [tylko na ile... chyba na 100 osob to bylo ] ;D
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:32   #978
klion78
Zadomowienie
 
Avatar klion78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: moja kanapa
Wiadomości: 1 645
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam!!!
Apropo Noe w TG .... czy słyszałyście może by ktoś robił tam wesele, jak to wygląda? Moja znajoma się zastanawia, a ja nic nie słyszałam na ten temat.
klion78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 08:40   #979
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

My też tort mamy wliczony w cenę menu/sali. Tak samo wystrój.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 09:24   #980
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
cześć, ale trafiłyście w temat Ja też byłam dziś w cukierni LK-maj w TG. Poszłam zamówić tort na wtorek dla mamy na urodziny (niespodzianka), no i przy okazji wypytałam się o ślubne

Pani dała mi album z chyba 200 zdjęciami do pooglądania, abym zobaczyła ich mistrzostwo i pooglądała stojaki. Było tam tyle tego, że jużnie wiem co chcę
Szkoda, że u mnie nie ma w okolicach takiej super cukierni. Tam, gdzie była to mają w albumie z 5 tortów na krzyż.
W sobotę połażę jeszcze po cukierniach. Mam upatrzoną jedną, w której mają pyszne ciastka, ale nie widziałam jeszcze jakie robią torty weselne.

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
* torty prostokątne - super wygladaja ;D tylko jak kroic kawałki - w kostke? bo trojkaciki to beda nierowne ;D
* torty warstwowe u mnie odpadły w przedbiegach - jak się zaczęłam zastanawiać jak to kroic ;
* na targach tez widzialam te torty z takimi rożnymi figurkami i się zastanawiałam co z nimi zrobic :/ zostac? czy tego najwyższego pietra w ogole nie kroic?
Dla mnie to już bez różnicy czy będzie kawałek trójkątny czy kwadratowy. Przeważnie takie torty kroi się w kostkę

Dobrze, że napisałaś o tych tortach w stylu amerykańskim. Fajnie wyglądają, ale...

Ja sobie te ostatnie, małe piętro chciałabym zostawić i wziąć potem do domu. Przeważnie na weselach krojenie zaczyna się od tego ostatniego piętra z figurką i potem to niefajnie wygląda, jak ta figurka się spada, albo zostaje np. połowa tortu z tą figurką, bo kelnerzy potem zaczynają kroić kolejne piętro.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 17:30   #981
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Szkoda, że u mnie nie ma w okolicach takiej super cukierni. Tam, gdzie była to mają w albumie z 5 tortów na krzyż.
W sobotę połażę jeszcze po cukierniach. Mam upatrzoną jedną, w której mają pyszne ciastka, ale nie widziałam jeszcze jakie robią torty weselne.
u mnie maja ok 20 modeli
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 20:18   #982
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

A ja tak z innej beczki.
Czy słyszałyście coś o tym jutrzejszym ślubie w Silesia City Center?
Nie wiem o co tam konkretnie chodzi, podobno jakaś para w konkursie radiowym wygrała organizacje ślubu. Co jak, jak co, ale ja bym nie chciała brać ślubu w centrum handlowym, na oczach gapiów.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 20:24   #983
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
A ja tak z innej beczki.
Czy słyszałyście coś o tym jutrzejszym ślubie w Silesia City Center?
Nie wiem o co tam konkretnie chodzi, podobno jakaś para w konkursie radiowym wygrała organizacje ślubu. Co jak, jak co, ale ja bym nie chciała brać ślubu w centrum handlowym, na oczach gapiów.
Ślub... kościelny czy cywilny? Jeśli kościelny to może w tej kaplicy na terenie SCC?
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:16   #984
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

No właśnie nie wiem czy to ma być cywilny czy kościelny.
Tylko w gazecie widziałam reklamę: Ślub w SCC i nic więcej.
Więc może któraś z Was się orientuje o co chodzi?

P.s.
Znalazłam coś więcej na stronie SCC
POWIEDZĄ TAK W SILESII

Monika (23 lata) z Jaworzna i Przemek (27 lat) z Gorlic poznali się przez Internet. Potem wyjechali do Irlandii, ale wrócili i już 14 lutego o godz. 15.00, w Dniu Zakochanych, na Placu Tropikalnym w Silesii wezmą ślub. Będzie to pierwszy, jak najbardziej na serio, ślub w centrum handlowym!

Nowożeńców wyłonił konkurs Silesia City Center i Radia ESKA 99,1 FM (Śląsk) - głównego partnera naszej ślubnej zabawy. Zgłosiło się do niej blisko 500 par marzących o ślubie w Silesii. Pary rywalizowały nie tylko na radiowej antenie, ale zgłaszały się także za pośrednictwem strony internetowej - tak jak Monika i Przemek.


- Najtrudniejszy był finał, w którym musieliśmy zbierać głosy poparcia przypadkowych przechodniów na mieście i mieliśmy na to tylko dwie godziny - mówi Monika. Do wygranej wystarczyło 300 zebranych podpisów. - Mamo, wygraliśmy!
- Monika z radości krzyczała do telefonu.

Na co dzień pracuje w sklepie z galanterią, a Przemek zajmuje się konstrukcjami budowlanymi w biurze projektowym. Po ślubie nadal zamierzają mieszkać w Jaworznie.


O konkursie dowiedzieli się od koleżanki Gosi z Sosnowca, mieszkającej obok Radia ESKA 99,1 FM (Śląsk).
Teraz przed nowożeńcami intensywne trzy tygodnie przedślubnych przygotowań.


Poza ogólnopolską sławą, mogą liczyć na pełną pomoc w przygotowaniu ślubu, w tym m.in. zakup obrączek, strojów, kwiatów, pomoc kosmetyczki, fryzjera, przejazd ślubnym samochodem, a nawet kurs tańca. Ufundujemy także uroczysty ślubny obiad dla 30 gości w SPA Hotelu Diament w Ustroniu oraz tygodniową podróż poślubną do Wenecji, a partner akcji - sklep IKEA w Katowicach - podaruje młodym sypialnię.


__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2009-02-13 o 22:36
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 08:29   #985
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Zgłosiło się do niej blisko 500 par marzących o ślubie w Silesii

szczyt marzen - wziąć ślub pomiędzy sklepami
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 09:02   #986
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Słyszałam o tym "niezwykłym" wydarzeniu Totalna porażka, ślub ma być cywilny, bo jeszcze 2 tygodnie temu urzędnik nie chciał się zgodzić, aby im dać ślub w sklepie, bo to niegodne miejsce takiej uroczystości (wyjątek to szpital czy areszt).

Może i fajnie, że ci młodzi za nic nie płacą, bo dostają (ubrania, wesele-30 osób, wycieczkę, biżuterię i wszystko co potrzebne do ślubu), ale pewnie to będzie wyglądać tak, że ta sukienka, te obrączki, ten garnitur i niewiele będą mieli do gadania, czy im się podoba czy nie, tak ich styliści pewnie "odstrzelą", że my byśmy nawet w tym do piwnicy nie zeszli
No a gdzie nasze marzenia o bajkowych ślubach, przepięknych kieckach, godziny spędzone na necie w poszukiwaniu najpiękniejszej, gdzie te tygodnie w salonach, gdzie te dylematy czy zaproszenie złote czy bordowe, bukiet z róż czy z lilii, obrączki półokrągłe czy płaskie, dj czy zespół, kotlet czy rolada To nasze nerwy, nasze wspomnienia i tego już nam nikt nie odbierze

Jak widać w dzisiejszych czasach to już wszystko jest na sprzedaż, brakuje tylko, żeby tym młodym nakręcili film z nocy poślubnej i dodawali jako bezpłatny dodatek do gazety np w środę do "Chwlia dla Ciebie" albo "Życia na gorąco"- jeśli te gazety w ogóle jeszcze istnieją

Ale to ich wybór i można się z nimi nie zgadzać, ale trzeba to uszanować
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 11:49   #987
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Czytałam od tym artykuł chyba na wp. W życiu bym czegos takiego nie chciala, ale coz to ich wybor
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 12:44   #988
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Mnie korciło, żeby pojechać zobaczyć ten ślubik, ale pewnie tam będzie tyle narodu, że nic nie zobaczę.
Może będą potem zdjęcia z tego wydarzenia na stronie SCC.

Tak , jak już wspomniała SSR mnie też by było szkoda tych przygotowań, tych nerwów. Nie chciałabym ślubu tak na szybko, jeszcze w takim czymś jak SCC, dokoła pełno gapiów. Już sobie żarty stroją ze ślubu

A tak poza tym była dziś w salonie sukien ślubnych. W końcu zapłaciłam zaliczkę, dogadałam sie z babką o co mi chodzi. Od razu zamóiłam też buty.
Przymiarkę mam 05.06 - to jeszcze dużo czasu żeby schudnąc z 10kg. Przy okazji mój mąż dostał kupon na 75zł do w salonu Bytom (ważny do dzisiaj), Więc dopłaciliśmy w sklepie 30zł i kupił sobie krawat ciemnoróżowy (będzie już na ślub, muszę jeszcze kupic spinki do koszuli, widziałam ciemnoróżowe w SCC ale nei wiem po ile, jak będą koszmarnei drogie to zamówię w firmie Soraya) i koszulę taką na codzień.
Teraz trzeba za garniturem pojeździc. Byliśmy w New Men i babka nam powiedziała, że nie szyją na miarę. Pranoja. Taka i firma i zero otwartości na klienta.
A mój mąż jest wysoki i garnitury musi miec szyte na miarę.
Może jutro w Bielsku na Tragach będzie sie wystawiała jakś firma z garniturami.
A może Wy macie namiary na jakąś dobrą firmę z garniturami, gdzie szyją na miarę?
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 16:41   #989
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Kitek daj znać jak było na targach w Bielsku, co podpatrzyliście, albo co wybraliście

Co do szycia garniturów na miarę to wiem, że szyją w Bytomskich zakładach, bo pani na targach w spodku mi mówiła
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-14, 20:50   #990
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Może jutro w Bielsku na Tragach będzie sie wystawiała jakś firma z garniturami.
A może Wy macie namiary na jakąś dobrą firmę z garniturami, gdzie szyją na miarę?
jak garnitury to tylko zakłady bytomskie
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.