rower stacjonarny - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-10, 05:43   #961
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jaki rower stacjonarny (teningowy) wybrać?

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
Ja mam rower magnetyczny HMS M9221 kupiony w Realu właśnie za 500 zł ( choć w promocji bywają za 350 zł ). Rower mam już od roku, sprawuje się świetnie, nie mam żadnych zarzutów i polecam. Ma wszystkie rzeczy, których wymagasz, nie wiem tylko o co z tym chodzi:

Zdaje się, że o obciążenie?

A tu zdjęcie:
http://img249.imageshack.us/img249/1452/rowerekgp3.gif
O ile się orientuję, to jest to koło którym się kręci. Wyczytałam gdzieś, że im cięższe, tym lepsze dlatego rowerki z 3kg od razu odrzucam, ale te które mają 6 czy 7kg juz niestety są drozsze

A jak z siodełkiem? Wygodne dla ciebie?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 12:17   #962
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Jaki rower stacjonarny (teningowy) wybrać?

Tak, siodelko jest wygodne Zresztą najlepiej iść do hipermarketu i poprostu usiąść i popedałowac trochę Co do koła zamachowego sprawdziłam na necie i on ma 5 kg.
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 14:15   #963
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jaki rower stacjonarny (teningowy) wybrać?

Ja zastanawiam się nad tym rowerkiem OLPRAN BK-MB-005. Czy któraś z Was ma może taki i jest w stanie coś o nim powiedzieć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 220937246_1.jpg (7,6 KB, 96 załadowań)
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 16:51   #964
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: Jaki rower stacjonarny (teningowy) wybrać?

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam się nad tym rowerkiem OLPRAN BK-MB-005. Czy któraś z Was ma może taki i jest w stanie coś o nim powiedzieć?

co to za rowerek? ile kosztuje?

sama sie wlasnie zastanawiam nad kupnem
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 19:54   #965
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jaki rower stacjonarny (teningowy) wybrać?

Cytat:
Napisane przez sylwusiaaniolek Pokaż wiadomość
co to za rowerek? ile kosztuje?

sama sie wlasnie zastanawiam nad kupnem
Na allegro kosztuje 410zł.
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 11:03   #966
sylwusiaaniolek
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwusiaaniolek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 450
GG do sylwusiaaniolek
Dot.: Jaki rower stacjonarny (teningowy) wybrać?

fajny... mial moze ktos taki??? polecacie?
__________________
Po prostu SYLWIA

Uczę się szyć na maszynie

Moje małe "dzieła" Galeria - zajrzyj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737889
sylwusiaaniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-25, 20:07   #967
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jaki rower stacjonarny (teningowy) wybrać?

No i kupiłam ten rowerek i super mi się na nim jeździ. Mam tylko do was pytanie, w jaki sposób można osiągnać na tym rowerze tętno powyżej 160? bo ja chociażbym nie wiem jak szybko jechała lub z jak silnym ustawieniem to nie moge osiągnąć wyższego tętna :[ a do treningu HIIT jest to konieczne
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 11:38   #968
polly
Rozeznanie
 
Avatar polly
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do polly Send a message via Skype™ to polly
dobry rower stacjonarny,magnetyczny,t reningowy etc.

czy ktoras z Was jest w stanie polecic mi DOBRY rower magnetyczny ? cos co bedzie trwalo i nie rozpadnie sie po tygodniu? jakies firmy?
dzieki,buziaki
__________________
perfumy-wymiana- https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4&goto=newpost
polly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 10:25   #969
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: rower stacjonarny

Wydaje mi sie ze jezeli chcesz schudnac to nie powinans przekraczac 140 a i to zalezy od Twojej kondycji, wieku... zas kondycje najlepiej wypracowac interwalem...
__________________
Two hearts are beating together
I'm in love....
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 10:35   #970
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Jaki rower stacjonarny (teningowy) wybrać?

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
No i kupiłam ten rowerek i super mi się na nim jeździ. Mam tylko do was pytanie, w jaki sposób można osiągnać na tym rowerze tętno powyżej 160? bo ja chociażbym nie wiem jak szybko jechała lub z jak silnym ustawieniem to nie moge osiągnąć wyższego tętna :[ a do treningu HIIT jest to konieczne

To coś na kierownicy do mierzenia tętna ( nie wiem jak to nazwać ) nie mierzy dokładnie i zdaża się, że znacznie zaniża, więc to też musisz wziąśc pod uwagę, bo w rzeczywistości możesz mieć wyższe tętno.
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 18:22   #971
gosiaczek82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 29
Dot.: Jaki rower stacjonarny (teningowy) wybrać?

Mam rower Olpran od niedawna i bardzo mi się podoba, jest bardzo solidny i stabilny.
Mam tylko mały problem jeśli chodzi o połączenie tej linki, którą reguluje się opór. Próbowałam kilka razy, ale wydaje mi się że ta linka jest za krótka i nie potrafię zaczepić jej o drugą końcówkę. Wy też mieliście taki problem?
gosiaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 07:33   #972
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Jaki rower stacjonarny (teningowy) wybrać?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek82 Pokaż wiadomość
Mam rower Olpran od niedawna i bardzo mi się podoba, jest bardzo solidny i stabilny.
Mam tylko mały problem jeśli chodzi o połączenie tej linki, którą reguluje się opór. Próbowałam kilka razy, ale wydaje mi się że ta linka jest za krótka i nie potrafię zaczepić jej o drugą końcówkę. Wy też mieliście taki problem?
problem miałam wielki, ale na szczęście mojemu TŻtowi udało się to zrobić a musiał aż 2 razu bo zapomnieliśny wcześniej włożyć tą czarną osłonke i została nam na koniec
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-22, 18:13   #973
Mag1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 13
Dot.: rower stacjonarny

Ja własnie przeszukiwałam allegro w poszukiwaniu rowerka i lada dzień zamawiam juupi
Mag1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 10:07   #974
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Rowerek

Tak sobie przeglądam wątki i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. A brzmi ono tak: które (dokładnie) grupy mięśni pracują podczas jazdy na rowerku stacjonarnym? Zastanawiam się czy oprócz nóg, pracują także pośladki i brzuch. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 21:02   #975
_SyLwUsKa_
Raczkowanie
 
Avatar _SyLwUsKa_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53
GG do _SyLwUsKa_
Dot.: rower stacjonarny

tak czytam ten wątek i czytam i tak na prawdę nie znalazłam tu tego co chciałam wyczytać Może któraś z Was napisze w końcu konkretne efekty (zgubione kg, cm i w jakich obwodach (szczególnie udach i łydkach), po jakim czasie i intensywności treningu?). Od prawie tygodnia jeżdżę na rowerku stacjonarnym 30 min dziennie ( co tydzień mam zamiar zwiększać o 5 min aż dojdę do godziny) na bardzo małym oporze z prędkością 30-36km/h (według mojego licznika) = abs, skakanka, aerobhy i inne ćwiczenia siłowe (zależy do dnia:P) i zastanawiam się kiedy i jakich efektów mogę się spodziewać z góry dziękuję
__________________
05.06.2010
_SyLwUsKa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-02, 08:02   #976
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez _SyLwUsKa_ Pokaż wiadomość
tak czytam ten wątek i czytam i tak na prawdę nie znalazłam tu tego co chciałam wyczytać Może któraś z Was napisze w końcu konkretne efekty (zgubione kg, cm i w jakich obwodach (szczególnie udach i łydkach), po jakim czasie i intensywności treningu?). Od prawie tygodnia jeżdżę na rowerku stacjonarnym 30 min dziennie ( co tydzień mam zamiar zwiększać o 5 min aż dojdę do godziny) na bardzo małym oporze z prędkością 30-36km/h (według mojego licznika) = abs, skakanka, aerobhy i inne ćwiczenia siłowe (zależy do dnia:P) i zastanawiam się kiedy i jakich efektów mogę się spodziewać z góry dziękuję
Przy dużym samozaparciu efekty będą z pewnością oszałamiające mi niestety zabrakło samozaparcia, bo rower stoi w rogu pokoju nieużywany a skakanka leży gdzieś w kącie
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 18:39   #977
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez Laluna1986 Pokaż wiadomość
ja mam podobnie brak mi motywacji, chociaz bardzo lubie ćwiczyć... co myslicie o takim cacku? http://www.swiatgps.pl/produkty/Fore...ml?cat_id=1018 tez motywujące...
Jak dla mnie nic szczególnego :/ tym bardziej za tą cenę
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 22:02   #978
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rower stacjonarny

Hej, czy jakaś wizażanka planuje rozpocząć treningi?? Szukam kogoś kto by mnie motywował . Wczoraj dostałam rowerek treningowy-magnetyczny i chcę go jakoś pożytecznie wykorzystać. Plan na dziś 30 min dziennie, lub co drugi dzień. Jak na razie dużo szybciej się męczę na nim niż na zwykłym, a mam na małym oporze jechałam dziś średnim tempem, przejechałam dziś 17 km. w ok 40-45 min. Mam nadzieję, że wytrwam i wyrobię sobie jakąś kondycję. Pozdrawiam was serdecznie
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 06:56   #979
RafalB
Raczkowanie
 
Avatar RafalB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 62
GG do RafalB Send a message via Skype™ to RafalB
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez Laluna1986 Pokaż wiadomość
ja mam podobnie brak mi motywacji, chociaz bardzo lubie ćwiczyć... co myslicie o takim cacku? http://www.swiatgps.pl/produkty/Fore...ml?cat_id=1018 tez motywujące...
Rowniez lubie zabawki, mnie to motywuje dosc mocno.
Jak sie wydalo 1000zl na pulsometr lub 2000zl na trenazer to szkoda tego nie uzywac ;D

Jednak zamiast na swistkau kup na ebay.com w przeliczeniu za ok 600zl kupisz model wyzszy 305

Co do treningu na rowerku w domu to dobrze jest robic trening interwalowy np: 10-15minut srednio intensywnego krecenia potem serie 30sekundowych sprintow na maxa i minuta przerwy x10 po tym 10-15min schlodzenia tj lekkiego krecenia i wychodzi ok
W miare postepow nalezy zwiekszac czas sprintu .
RafalB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 22:49   #980
dorota1710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 41
Dot.: rower stacjonarny

witam was
ja jeżdżę codziennie rowerkiem godzinę przy prędkości ok 30 km spalam wtedy ok.650 kalorii ,potem ćwiczę 120 brzuszków i do tego wymachy nóg całość wychodzi mi ok.1,5 godziny i w związki z tym pozbędę sie mojego sporego brzucha,niestety dieta nie chodzi w grę bo karmie piersią mojego bobasa
pozdrawiam
dorota1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 08:01   #981
RafalB
Raczkowanie
 
Avatar RafalB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 62
GG do RafalB Send a message via Skype™ to RafalB
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez dorota1710 Pokaż wiadomość
niestety dieta nie chodzi w grę bo karmie piersią mojego bobasa
pozdrawiam
Czym jest dla Ciebie synonim diety? Czyzby glodowka, ciecie kcal itp?

Nic bardziej mylacego, o wlasciwa diete powinnas zadbac w czasie ciazy i szczegolnie sie przykladac w okresie karmienia!!
RafalB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 08:14   #982
dorota1710
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 41
Dot.: rower stacjonarny

witaj RafalB jeżeli chodzi o dietę to miałam na myśli o tej gdzie jest mało kalorii tzn 1200, przecież są różne diety
Cytat:
szczególnie sie przykładać w okresie karmienia!!
a jeżeli chodzi o jedzenie to uważam co jem ,bo wiem że to ma wpływ na moja dzidzie!
dorota1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:21   #983
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: rower stacjonarny

Witajcie! Proszę o pomoc bo mam kilka pytań, ale niestety brak czasu by wyłapać na nie odpowiedzi z waszego wątku.

Mam bardzo dobry rower stacjonarny i 10kg do zrzucenia więc:
- ile czasu powinnam jeździć ?
- ile na godzinę?
- jak często powinnam jeździć?
- jakie tętno powinnam utrzymywać?
- czy powinnam po ćwiczeniach coś zjeść ?
- jak dobrze ustawić wysokość siodełaka i kierownicy?
- jakie "wspomagacze" mogę brać przed treningiem by być bardziej wydajną i spalać tłuszcz?

Jeździć będę o 20:00 potem kilka ćwiczeń na różne partie ciała, chodzę spać o 22-23godz.

Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi bym mogła ulepszyć swoją jazdę na rowerze to napiszcie.

Z góry wszystkim dziękuję .
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 15:30   #984
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: rower stacjonarny

Cytat:
Napisane przez IIGGAA Pokaż wiadomość
Witajcie! Proszę o pomoc bo mam kilka pytań, ale niestety brak czasu by wyłapać na nie odpowiedzi z waszego wątku.

Mam bardzo dobry rower stacjonarny i 10kg do zrzucenia więc:
- ile czasu powinnam jeździć ?
- ile na godzinę?
- jak często powinnam jeździć?
- jakie tętno powinnam utrzymywać?
- czy powinnam po ćwiczeniach coś zjeść ?
- jak dobrze ustawić wysokość siodełaka i kierownicy?
- jakie "wspomagacze" mogę brać przed treningiem by być bardziej wydajną i spalać tłuszcz?

Jeździć będę o 20:00 potem kilka ćwiczeń na różne partie ciała, chodzę spać o 22-23godz.

Jeśli macie jeszcze jakieś uwagi bym mogła ulepszyć swoją jazdę na rowerze to napiszcie.

Z góry wszystkim dziękuję .
1. najlepiej jeździc interwałami ( np 1 min max- jak najszybciej umiesz a potem 1 min wolniej- spokojniej ) i tak 20 min
2. patrz wyżej
3. jesli tylko rowerek jako cwiczenie ( mam tutaj na mysli czy jakies inne rodzaje cwiczen chcesz wykonywac ? ) to najlepiej cwiczyc 6 razy w tygodniu a 7 dzien odpoczynek
4. to co liczy przy rowerku puls nie jest dokładne
5. oczywiscie
6. ustaw tak aby było ci wygodnie
7. moim zdaniem wystarczy prawidłowa dieta i cwiczenia
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 16:01   #985
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: rower stacjonarny

anniaa dziekuję za szybką odpowiedź ale mam pewne ale...
Z tego co wiem to powinno się jeździć minimum 60min. ok 30km/h (nie lubię jeździć interwałowo).
Napisałam wcześniej że chcę jeszcze do tego ćwiczyć, więc czy na pewno powinnam ćwiczyć szcześć razy w tygodniu i czy nie spalę sobie mięśni bo miałam roczną przerwę?
Piszesz że oczywiśćie powinnam jeść po ćwiczeniach ale co nie piszesz. Kurczaka z rożna? Czy kanapkę z wędliną? A może jeszcze cos innego?
Skąd wiesz że pomiar tętna przy rowerze nie jest dokładny, chyba lepiej taki niż nie mieć w ogóle pojęcia jakie ma się tętno.
Co do ustawienia siodełka też się nie zgadzam bo słyszałam że powinno się ustawić krzesełko i kierownicę do swojego wzrostu, tylko właśnie nie wiem jak?

Dziękuję ale Twoje odpowiedzi mi zbytnio nie pomogły. Pozdrawiam.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 16:23   #986
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Rowerek treningowy-czy naprawdę działa??

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś myśli o treningu redukcyjnym z użyciem akurat roweru stacjonarnego, to najskuteczniejszy jest trening interwałowy, trwający ok. 20-25 max.
Jeśli trening ma na celu coś innego niż redukcję, to i tak 2 godziny aerobów nie mają sensu, bo można co najwyżej spalić mięśnie, a w dłuższej perspektywie spowolnić sobie metabolizm.
Jeżeli ma to być mało intensywny trening aerobowy na poprawę kondycji i wspomożenie układu krwionośnego na przykład, to 45 minut wystarczy. Powyżej tych 3 kwadransów to strata czasu, bo nie daje żadnych dodatkowych korzyści.
Więcej bardzo rzadko znaczy lepiej, a już zwłaszcza w kwestii sportu
Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
W treningu aerobowym najważniejsza jest różnorodność : zmieniaj czas treningu, jego intensywność tj. czasami ćwicz długo i wolno, czasami krótko, ale bardzo intensywnie, a czasami interwałowo.
Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
To trochę nie o to chodzi, żeby jeździć długo i z dużym obciążeniem, a w efekcie się spocić.
Ważne jest, żeby jazda była w tempie aerobowym (60-70% tętna maksymalnego), najlepiej ok. 35-55 minut. To jest taki rodzaj tempa, przy którym nie ma się zadyszki i mozna normalnie rozmawiać.

co na temat wysokosci siadełka i kierownicy to nei wiem ja ustawiłam swoj tak aby mi było wygodnie
co do posiłku to jesli masz diete ustalona to jadasz to co powinnas zjesc ustalone z diety jesli nie to : jesli jest to ostatni posiłek dnia to białkowy ( mieso , twaróg, tunczyk , serek wiejski, itp )
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 08:27   #987
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Rowerek treningowy-czy naprawdę działa??

Dzięki.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 13:58   #988
marlena028
Przyczajenie
 
Avatar marlena028
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Exclamation Rowerek stacjonarny?!

Chcę zrzucić trochę zbędnych kilogramów. Szczególnie w partiach nóg i te okropne boczki. Mam w domu rowerek stacjonarny chcę na nim ćwiczyć po 40min na niskich obrotach. Słyszałam że jak są wysokie obroty to mięśnie sie powiększają a nie spala się tłuszcz. I wtedy jest efekt odwrotny. Może wy o tym coś wiecie? Szczególnie chcę spalić boczki i zrobić coś z tłuszczykiem na wewnętrznej stronie ud. Co radzicie??
marlena028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-18, 14:41   #989
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Rowerek stacjonarny?!

Oczywiście korzystanie z wyszukiwarki - które jest obowiązkowe - boli ??

Tu taj odpowiedni wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=stacjonarny
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-25, 20:11   #990
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Rowerek stacjonarny?!

Witam,ostatnio rozglądam sie za rowerkiem stacjonarnym, (polowałam na orbitrek ale metraż mieszkania nie pozwala mi na taki sprzęt). Tu gdzie mieszkam upatrzyłam 3 modele, niestety niezbyt sie na tym znam. Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru. Oto one
Proteus PEC 1735
http://www.sportowy.ive.pl/index.php...e_proddet.html
Proteus PEC 1710
http://www.sportowy.ive.pl/index.php...e_proddet.html
Rower magnetyczny 7171BK
http://www.allegro.pl/item283267833_...r_jakosc_.html
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie wskazówki.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.