Panny MŁode Śląsk ;) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 12:38   #931
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
LadySith a Ty już przy planowaniu wesela wiedziałaś, że rodzina ze strony ojca odpada? czy miałaś nadzieję, że coś się ruszy albo zmieni w tej kwestii?
(Bo mi jak oznajmiłam, mamie że robię wesele to mi powiedziała a dla kogo? przecież od nas nikogo nie będzie i takie tam, nie omieszkała dodać, że jak jesteśmy tacy bogaci to sobie róbmy, ale to już inna historia)
wiedzialam ze ich w ogole nie bedziemy prosic, bo relacje takie sa od momentu slubu moich rodziców, i przed te dwadzieścia kilka lat sie nie zmienily :/
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 13:20   #932
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Mój mąż ma tylko ojca (mama zmarła 15lat temu).

Ja wszystkim rozdam zaproszenia z potwierdzeniem przybycia, ale czy ktoś potwierdzi??? Moja koleżanka tak miała. Goście mieli potwierdzić do tego i tego dnia, a tiu nic. W końcu sama zaczęła po gościach dzwonić i się pytać czy przyjdą czy nie.
Ostatecznie na kilka dni przed weselem kilka osób się rozmyśliło.
__________________


Edytowane przez kitek_fm
Czas edycji: 2010-01-05 o 08:40
kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 13:22   #933
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja się właśnie tez tego obawiam, że ludzie potweirdzą a tu nagle tydzien przed weselem się pofochają i bedzie czarna rozpacz

SSR, mamy takie małe "weselka", powinnysmy polaczyć imprezy, przynajmniej ludzie do zabawy by byli ;D
__________________


Edytowane przez LadySith
Czas edycji: 2009-02-03 o 13:23
LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 13:29   #934
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
wiedzialam ze ich w ogole nie bedziemy prosic, bo relacje takie sa od momentu slubu moich rodziców, i przed te dwadzieścia kilka lat sie nie zmienily :/
No to już wszystko kumam, u mnie z mojej strony to zapraszam tylko tych, z którymi utrzymuję kontakt pomimo tego, że mieszkają 400 km ode mnie, jest tam też za scianą tak samo spokrewniona rodzina, ale z nią to gadam tylko jak ja tam przyjadę a w pozostałe dni i lata to ani słychu ani widu i ich nie będę zapraszać. Od niedawna mam kuzynkę i kuzyna (tzn. miałam ich zawsze, ale nigdy ich nie poznałam) aż do grudnia i tak mi sie z nimi fajnie gadało, że normalnie ja rodzeństwo a znaliśmy się zaledwie 0,5 godziny, no i ich chciałabym zaprosić tylko nie wie jak to powiedzieć rodzicom, bo oni na pewno zrobia jakiegoś focha jak nie zakaz, ale to się jeszcze zobaczy

Z rodziny TŻ to moglibyśmy mieć ze 300 osób, bo rodzice jego mają po 7-11 rodzenstwa i jakby zaprosić ciotki, wujków, kuzynów z rodzinami a dzieci kuzynów to już są starsze od nas i dawno hajtnięte i mają woje dzieci to by był normalnie zlot rodzinny a nie wesele, ale po co? zastaw się a postaw sie? Misiek stwierdził, ze chce tylko tych z którymi jest zżyty i utrzymuje kontakty, a i też wszystkich nie zpraszamy, ale to moze zweryfikujemy jeszcze, bo jak zaczną odmawiać to będiemy mieli 20 osób

Ale wiecie co? ja byłam na weselu u rodziny TŻ (on jest wujkiem dla tego co się hajtał tego to na pewno zapraszamy i było u niego chyba ze 40 osób a to było najlepsze wesele na jakim byłam do tej pory, kamerlanie, wszytkich się poznało i super zabawa była a muzyka z kompal eciała, jedno jest pewne, nieważne gdzie i za ile, co leci, jaki miesiąc, ważne żeby się otoczyć w tym dniu kochającymi ludźmi i ta atmosfera na wszystko wynagrodzi czego sobie i Wam życzę
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 18:36   #935
klion78
Zadomowienie
 
Avatar klion78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: moja kanapa
Wiadomości: 1 645
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam ponownie.
Czytam dziewczyny o tych Waszych problemach z goścmi i strasznie mi żal. Myślę że przygotowanie ślubu i wesela powinno byc tylko przyjemnością a tu takie rozterki.
Z drugiej jednak strony wesele przygotowuje się znacznie wcześniej i trudno wtedy przewidziec co się może niespodziewanego wydarzyc. Czasem jeden dzień, jedna chwila może pokrzyżowac wszystki plany.
Moja Mama choruje. trudno przewidziec co będzie za tydzień, miesiąc, a co dopiero za rok. Nauczyłam się niczego nie planowac, dlatego zdecydowałam się na skromne wesele, w miarę spontanicZne choc o to trudno, bo pewne rzeczy trzeba niestety załatwic wcześniej.
Kiedy ruszy ta cała machina weselna trudno się potem wycofac, dlatego podziwiam Was za to że mimo przeciwności kontynuujecie swoje plany.
klion78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 21:58   #936
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kitku - ja tez uważam jak wszystkie dziewczyny, że wesla masz odwoływać. Mama będzie na Ciebie z góry patrzeć, uśmiechać sie i błogosławić Wam.

Z tym potwierdzaniem obecności na weselu to niestety bywa tak jak mówicie. Siostra mojegp TZta dzwonila po prawie wszystkich gosciach juz po terminie wskazanym w zaproszeniu i pytasla czy przyjda, było to bardzo przykre dla niej

My mamy zaplanowane 80 osób, ale już z góry wiemy, że niektórzy nie przyjdą, ale zobaczymy jak wyjdzie rzeczywiście.

Życze wszystkim, żeby wszyscy zaproszeni mili goście się pojawili i cieszyli z Wami tym cudownym dniem
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 09:45   #937
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kitku kitku podpisuję się pod tym co napisała Katunia. W tym szczególnym dla was dniu, Twoja mama będzie przy Tobie i będzie z Ciebie dumna

Katuniu
w Twoim suwaczku zaręczynowym jest mój pierścionek zaręczynowy
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 10:26   #938
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

klion78 i jak tam Twoje przygotowania? znaleźliście już coś? a w końcu czerwiec czy lipiec?
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 12:52   #939
klion78
Zadomowienie
 
Avatar klion78
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: moja kanapa
Wiadomości: 1 645
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez SSR Pokaż wiadomość
klion78 i jak tam Twoje przygotowania? znaleźliście już coś? a w końcu czerwiec czy lipiec?
Kancelaria parafii w której chcemy wziąść ślub czynna jest w czwartki - czyli jutro. Jak nic nie stanie na przeszkodzie podjedziemy tam jutro zapytać o wszystko.
klion78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 19:49   #940
malinowe pole
Raczkowanie
 
Avatar malinowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Trzymam kciuki, by się wam udało załatwić wszystko szybko i po waszej myśli
malinowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:15   #941
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
kitku kitku podpisuję się pod tym co napisała Katunia. W tym szczególnym dla was dniu, Twoja mama będzie przy Tobie i będzie z Ciebie dumna

Katuniu
w Twoim suwaczku zaręczynowym jest mój pierścionek zaręczynowy
Hiii to bardzo ładny masz pierscionek
Suwaczka z moim pierscionkiem niestety nie znalazłam ale ten mi sie tez spodobał.
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 09:14   #942
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Wczoraj dostałam paczkę z zaproszeniami. Od marca będziemy roznosić. U mnie tak jest że 4-5 miesięcy przed się roznosi. Poza tym, jak już kiedyś tam pisałam, trochę tych ludków jest do dowiedzenia. A wiosną w weekendy będą to nauki, to praca, potem długie weekendy na które wyjeżdżamy i tak zleci.
Ja daję gościom czas do 01.06 na potwierdzenie. To będę mieć jeszcze zapas, żeby kogoś doprosić. Poza tym jak ktoś chce iśc na wesele to chyba potrafi się już od razu określić.
Oczywiście mogą się zdarzyć jakieś wypadki losowe - ale to wtedy możemy znajomym co do kościoła przyjdą powiedzieć, żeby przyjechali do restauracji, co bym nie musiała płacić za puste krzesła.

We wtorek spotkało coś miłego. Pan instruktor z kursu tańca, którego chcemy zaprosić na wesele zaczął się nas wypytywać co chcemy zamiast kwiatów itd.itp. A na samym kursie b. nam zwraca uwagę, jak zrobimy nie tak (w tych tańcach co będziemy na weselu tańczyć) . Miło mi się zrobiło, że ktoś się tak przejmuje tym naszym weselem.
W sumie obcy nam ludzie najbardziej się przejmują.
Moja koleżanka to już myśli nad kreacją, a kolega chciałby już dostać play listę.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 09:38   #943
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

a w jakiej szkole tańczycie?
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 09:50   #944
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

W żadnej popularnej.
To taki starszy pan prowadzi zajęcia w domach kultury w moich okolicach.
A szkoła nazywa się Elitan: http://elitan.pl
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 13:54   #945
malinowe pole
Raczkowanie
 
Avatar malinowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam paczkę z zaproszeniami.
To pochwal się jakie zaproszenia i gdzie zamawiałaś.

A co do nauki tańca - to fajne to w ogóle jest? Jak często/długo chodzicie?
My z narzeczonym chyba też się będziemy musieli wybrać, bo on jest z gatunku "mi muzyka nie przeszkadza", a ja z kolei "królewna z drewna"
malinowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 14:14   #946
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

My już chodzimy na kurs ponad 3 lata.
Oboje b. lubimy tańczyć.

Co do zaproszeń to zamawiałam je na allegro. Zamówiłam też: winietki, menu, podziękowania dla gości, wkładki do ciasta i zawieszki na alkohol (na wino, likiery, bo czystą wódkę to będziemy mieć tą młoda para z makro).

Za cały komplet zapłaciliśmy 420zł. W Car talii podobny komplet kosztował ponad 1500zł

Teraz pomału zacznę kupować pierdołki: serwetki, opakowania na ciasto, świeczki, woreczek na pieniązki itd.itp. A jak już będzie bliżej świąt to rozejrzę się w hipermarketach za koszyczkami na płatki róż. Przeważnie są po 5zł. A teraz w sklepach weselnych nawet i 20-30zł, tylko dlatego że jest napisane koszyczek ślubny, a niczym się nie różni od tego na święconkę za 5zł.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg u981_256d5152b75330f032e65746b834fb1d.jpg (2,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d3mini.jpg (29,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d4mini.jpg (26,1 KB, 21 załadowań)
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 09:51   #947
agatkasu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cześć dziewczyny.
Kitku-bardzo Ci współczuję z powodu śmierci mamy. Myślę podobnie jak reszta-nie odwoływać.
Przejrzałam wszystkie posty od ostatniego razu-i przypomniałyście mi o rzeczach których w ogóle nie "wymyśliłam" jeszcze-i nie mam w budżecie-czyli karteczki do ciast, pudełka na ciasta itp.
Co do budżetu-to opracowalismy przybliżony-i wychodzi 27 tys, może 28 jak o czymś zapomnieliśmy
Mam pytanie-wiele z Was podaje link do stronki odnśnie sukien: http://www.slubnysalon.pl/mystic.html -gdzie będziecie je przymierzać? Czy to tylko projekty dla krawcowej? Moja wycieczka po salonach nadal trwa-zobaczymy kiedy się skończy oby do końca lutego A kilka sukien z tej strony jest w moim typie-więc jak macie jakieś namiary na salon na śląsku-to dajcie znać.
agatkasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:43   #948
Katunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Katunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
GG do Katunia:)
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez agatkasu Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Kitku-bardzo Ci współczuję z powodu śmierci mamy. Myślę podobnie jak reszta-nie odwoływać.
Przejrzałam wszystkie posty od ostatniego razu-i przypomniałyście mi o rzeczach których w ogóle nie "wymyśliłam" jeszcze-i nie mam w budżecie-czyli karteczki do ciast, pudełka na ciasta itp.
Co do budżetu-to opracowalismy przybliżony-i wychodzi 27 tys, może 28 jak o czymś zapomnieliśmy
Mam pytanie-wiele z Was podaje link do stronki odnśnie sukien: http://www.slubnysalon.pl/mystic.html -gdzie będziecie je przymierzać? Czy to tylko projekty dla krawcowej? Moja wycieczka po salonach nadal trwa-zobaczymy kiedy się skończy oby do końca lutego A kilka sukien z tej strony jest w moim typie-więc jak macie jakieś namiary na salon na śląsku-to dajcie znać.
Mi także podobają się suknie z Mystica, kilka szczególnie.
A które Tobie przypadły do gustu ?
Ja znam dwa miejsca gdzie są te suknie, nie wiem skąd dokładnie jesteś i dokąd będzie Ci bliżej. Jeden salon w Tarnowskich Górach drugi w Opolu (tam właśnie mierzyłam te suknie). Jeśli któreś z tych miast Ci odpowiada moge podać bliższe namiary
Ja będę chyba szyć suknie m.in na wzór mystica.
Katunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 06:42   #949
gabza21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 138
GG do gabza21
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Za cały komplet zapłaciliśmy 420zł. W Car talii podobny komplet kosztował ponad 1500zł
Teraz pomału zacznę kupować pierdołki: serwetki, opakowania na ciasto, świeczki, woreczek na pieniązki itd.itp. A jak już będzie bliżej świąt to rozejrzę się w hipermarketach za koszyczkami na płatki róż. Przeważnie są po 5zł. A teraz w sklepach weselnych nawet i 20-30zł, tylko dlatego że jest napisane koszyczek ślubny, a niczym się nie różni od tego na święconkę za 5zł.
Współczuję z powodu mamy - ale też sądzę, że nie odwoływać

Bardzo ladne zaproszenia, ogólnie cały komplecik)
Jak tak czytałam to też muszę jeszcze kupić opakowania na ciasta, cholerne świeczniki których nigdzie nie mogę dostać w ilości którą potrzebuję wrr :/
Mi jeszcze zostały 2 m-ce i 11dni - kurcze ale ten czas leci...już nie umiem się doczekać
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. "
gabza21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 09:19   #950
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja sobie przeglądam strony z akcesoriami ślubnymi z UK. Mam tam kumpelę i muszę jej złożyć zamówienie na kilka rzeczy.
Kurcze, tam jest tyle tych pierdołek. Nasz rynek ślubny to jest w powijakach.
Najbardziej podobały mi się wybór podstawek na wizytówki, ale około 10zł za 1szt. 50gości=500zł. Świeczki tealight też były super - ale 200zł za 24szt.
Eh! Gdyby nie kasa.
Ja sobie wybrałam foremki na kruche ciasteczka w kształcie młodej pary, gołąbków, serduszek itd., konfetti, zastanawiam się też nad chorągiewkami dla dzieci z napisem just maried Jeszcze chciałam bańki dla dzieci w kształcie tortu, ale to już widziałam na allegro. Chcę jeszcze dzieciom kiupic takie świecące pałeczki. Nie będziemy mieć balonów (prócz tego wybuchającego) więc trzeba mieć jakąś alternatywę dla dzieci, coby sie szybko nie znudziły.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 11:02   #951
gabza21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 138
GG do gabza21
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
Ja sobie przeglądam strony z akcesoriami ślubnymi z UK.
a jaka to stronka jeżeli można wiedzieć może coś upatrze
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód. "
gabza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:32   #952
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Oj! tych stron to jest mnóstwo. Najlepiej wpisz sobie w google: wedding accessories. uk i wyskoczy Ci mnóstwo stron.

To ta, na które są te foremki do ciasteczek:

http://www.cakescookiesandcraftsshop.co.uk


Fajne rzeczy też są na amerykańskiej stronce:

http://www.weddingaccessories.net
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:31   #953
SSR
Zadomowienie
 
Avatar SSR
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 094
GG do SSR
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

kitek_fm bardzo ładne te Twoje zaproszenia, można wiedzieć ile kosztowała mniej więcej 1 szt.? JA też chcę podobne, tzn. w rulonie, z pieczęcią lakową tylko na papierze czerpanym, w którym są płatki nagietka, albo asparagus jeszcze się zastanawiamy

Co do dzieci to ja sobie wyliczyłam, że jakby goście przyszli ze swoimi pociechami to będzie ich 8 sztuk, a same do 4 lat, ale niektórzy zapowiedzieli, że zostawiają dzieciaki teściom, bo chcą się wybawić a nie pilnować dzieci. No i słusznie, ja będę zapraszać z dziećmi, ale jak rodzice postanowią to przyjdą z nimi albo nie, ich decyzja, ale to oni będą musieli się nimi zająć, także na razie problem atrakcji dla dzieci mam z głowy.
Będę się martwić jak potwierdzą przybycie na wesele Bo teraz to jest jedna wielka niewiadoma
__________________

23.11 2006 r.
03.10.2009 r.
08.03.2011 r.
SSR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 10:36   #954
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Te moje zaproszenia kosztowały 3,6 za szt. (już wypisane).
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 15:41   #955
samotronka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 20
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Witam


Nom Ja już w sumie prawie wszytsko mam gotowe sala już byla rok temu w marcu zamówiona kościół tez 25 lipiec 2009 suknie mam fotografa orkiestre nauki przedślubne też jeszcze ino 3 miesiace przed ślubem do urzędu i rozmowa z księdzem
A teraz szukam dobrej cukierni na terenie Rudy Ślaskiej bo jestem z BYKOWINY
Chcałam z Wirku w cukierni państwa Krzyż zamówić gdyż cista i torty maja przepyszne ale kurde w lipcu biora urlop :/ więc lipa :-/
Może wy znacie jakieś dobre cukiernie????
Pozdrawiam....
samotronka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:11   #956
malinowe pole
Raczkowanie
 
Avatar malinowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

Ja też mam kolejne pytania. Zastanawiamy się dalej nad wyborem fotografa i chce się zapytać was o opinie o tych dwóch: http://www.lukaszbaranski.pl/ oraz http://www.arturhalagan.com . A może macie kogoś godnego polecenia i w rozsądnej cenie?
malinowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:48   #957
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

jak juz pisalam w innym watku, ja moge polecic artura

kitek, ceny na tej str http://www.weddingaccessories.ne t zabijają po prostu ;D
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:32   #958
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

To prawda.
I w sumie za takie badziewia tyle kasy.
Gdybym chciała kupić to co mi się podoba, to chyba musiałabym mieć jeszcze z 5-7tys na pierdołki. A co potem z nimi zrobić?
Wszystko fajnie wygląda na zdjęciach, ale...
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 13:28   #959
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

ja "dostałam obuchem" na wejście - kliknełam w te inicjały z kryształami svarovskiego - 150 dolców :/
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 13:38   #960
malinowe pole
Raczkowanie
 
Avatar malinowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 81
Dot.: Panny MŁode Śląsk ;)

też mi sie podobały te inicjały, ale cena...powalająca
malinowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.