Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-28, 09:38   #901
cobi86
Raczkowanie
 
Avatar cobi86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 126
GG do cobi86 Send a message via Skype™ to cobi86
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

A kto zrozumie co się dzieje w głowie faceta? Oni (znaczna większość bo są małe wyjątki) są nieprzewidywalni - jak dzieci... 10 głupich pomysłów na sekundę...
cobi86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 09:41   #902
Annique
Raczkowanie
 
Avatar Annique
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 276
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez Justyna33333 Pokaż wiadomość
Annique, Ty chyba samą siebie musisz najpierw zapytac jak bardzo Ci zależy i czy jestes gotowa na przeżywanie takich niespodzianek... on chce przemyslec... Myślę, że z jednej strony zalezy Ci, no bo gdyby nie , to nie byłoby tego wątku. A z drugiej strony- chwilę po zerwaniu jesteś w stanie umówić się z koimś innym. Nie oceniam Cie, nie potępiam, nie wiem czy to jest dobre czy złe. Dla mnie po prostu niezrozumiałe.
Oj, teraz piszesz jak mój facet. Jak mogłam sie z kims umówić zaraz po zerwaniu? Przeciez nie mogę siedzieć w domu załamana, bo to według mnie najgorsza rzecz jaka można w takiej sytuacji zrobić.

Dla mnie najwazniejsze jest to, że przetrwałam te ciezkie chwile, nie ukrywam z Waszą wielką pomoca, dzięki Waszemu poczuciu humoru i wsparciu
Co będzie dalej? Całe życie przede mną. No nie, może jedna-trzecia
__________________
More than just strong...strong like a woman.
Annique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 09:42   #903
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez cobi86 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem całej prawdy to on Ci niepowiedział - tak mi się wydaje...
Moim zdaniem też nie powiedział Ci całej prawdy; Annique co to ma byc za związek jeśli on przed kazdym problemem bedzie gdzieś wyjeżdżał bez powiadamiania ciebie o tym, a tym bardziej bez pogadania z tobą o danym problemie. Pierwsza rzeczą jaką powinien był zrobić to powiedzieć Ci o tej rzekomej propozycji pracy.
froggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 09:45   #904
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

błeee, powinnaś go zostawić choćby za to, że rozczarował wizażanki takim beznadziejnym wytłumaczeniem
a tak na poważnie to bardzo ci współczuję ale uważam, że powinnaś sobie uświadomić że on niestety ucieka od odpowiedzialności i nie sądze, żeby się zmienił. ale to twoja decyzja i jaka by nie była trzymam kciuki i życzę powodzenia
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 09:47   #905
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Bardzo lubię, Ya, Twoją specyfikę pisania.


(Twój) chłop, (Twój) stary, uwielbiam, naprawdę.
O Jezusie jak mi gupio. Tak trochę się czerwienię. Ja się mało udzielam po za moda, bo jakoś sie tak wstydzę, a tu się okazuje, że ktoś mnie rozpoznaję..WOW!
Wielkie dzięki, ja tez jestem Twoją cichą fanką, ale nie pisałam Ci o tym, żeby nie wyjść na jakiegoś internetowego zboczeńca, czy coś w tym stylu
Dzięki wielkie


Cytat:
Napisane przez Annique Pokaż wiadomość
Więc, próbuje bzsilnie otworzyć wizaż, a tu dzwoni mój niedoszły chłopak i ochrzania mnie przez telefon, że pod jego nieobecnośc bawiłam się na Szczepana z innym gostkiem!!!!!!!!!!!!!! Życzliwi czuwaja. Ja nic łapie, mówię: "Zerwaliśmy, mieliśmy ze sobą już nie gadać?", a on, że nie on nie chce tak koniecznie tracić ze mną kontaktu, ze chce ciągle się spotykac czasem. W końcu ja go ochrzaniłam za ochrzanianie mnie. A potem była długo rozmowa, trochę przez telefon (ah, te darmowe minuty), a trochę przez gg. Więc powiedział mi, że nigdy nie był z kims tak pięknym, mądrym, oczytanym jak ja, z taka piękną figurą, cudownymi oczami i pełnymi ustami, o jakich marzy, że moje poczucie humoru i podejście do życia są cudowne.
Mówił, że wystraszył sie tego wyjazdu, wiedział o nim od tygodnia, bał mi się powiedziec, bał się mojej reakcji, nie chciał zrywać, nadal nie chce, jest w rozterce.Pogadaliśmy tak od serca i powiem Wam, ze wyszedł z niego mały,przestraszony chłopiec, który nie czuje się godny swojej dziewczyny i boi się zranienia. A tak się zgrywał na macho! Przpraszał mnie, a ja , żeby być fair przeprosiłam go za to, że kiedykolwiek dałam mu do zrozumienia, że mi czegos brakuje w naszym związku.
I........ tak jak do tej pory nie mieliśmy utrzymywac kontaktu, tak nagle....... prosił mnie o spotkanie (dziś wieczorem ). Zgodziłam się.
I Co Wy, moje pomocnice, na to? ja już zgłupiałam.
Ta... jesteś cudowna, "ynteligentna", piękna, ale nie zasługuję na Ciebie...zostańmy przyjaciólmi...

Radziłabym zakończyć tą znajomość, jak sama napisałaś cienko u niego z dojrzałością emocjonalną, jak będziecie brać ślub to przepadnei na tydzień przed, żeby przemyśleć?

Oczywiście wybór nalezy do Ciebie, ale wydaje mi się, że najgorsze już za Tobą co się tyczy rozstania
__________________
Demon odkaszlnął nerwowo (demony nie oddychają; jednakże dla każdej istoty inteligentnej, oddychającej czy nie, nadchodzą w życiu takie chwile, gdy odkasłuje nerwowo. Jedna z takich chwil nastała właśnie teraz, przynajmniej dla tego konkretnego demona).
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 09:49   #906
Annique
Raczkowanie
 
Avatar Annique
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 276
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Dziewczynki, moja siostra cioteczna wróciła z gór, idę ją odwiedzić, a potem pizza z nowopoznanym gostkiem i restauracja z tym Dziwnym Moim. Ale sie dzis najem
Odedzwe się wieczorem pewnie, jak dam rade otworzyć watek
__________________
More than just strong...strong like a woman.
Annique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 09:50   #907
cobi86
Raczkowanie
 
Avatar cobi86
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 126
GG do cobi86 Send a message via Skype™ to cobi86
a czy jak za 10 lat szef odmówi mu podwyżki to też pojedzie sobie na 5 dni do Zakopanego na święta a Ciebie zostawi z płaczącymi za tatusiem dziećmi? Zasługujesz na lepszego Z resztą każda z nas nie zasługuje na takie traktowanie... Żeby się zamartwiać a później bajeczek wysłuchiwać...

Zrób się na bóstwo okaz mu co mógł mieć ale miał nie będzie Niech żałuje że taki głupiutki był Powodzenia

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-28 o 13:34 Powód: Post pod postem.
cobi86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 09:53   #908
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez Annique Pokaż wiadomość
Oj, teraz piszesz jak mój facet. Jak mogłam sie z kims umówić zaraz po zerwaniu? Przeciez nie mogę siedzieć w domu załamana, bo to według mnie najgorsza rzecz jaka można w takiej sytuacji zrobić.
No właśnie nie. Napisałam Ci, że ja tego nie potępiam, nie oceniam Cię bo nie mam do tego prawa. Tylko podsuwam Ci, że może nie zależy Ci na nim aż tak bardzo skoro jesteś w stanie umówić sie z kims innym Powodzenia
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 09:56   #909
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Głupoty chłop opowiada, a ty Annigue łykasz, jak to panowie ładnie mówią.
Wyjazd bez słowa na całe święta w celu przemyśleń? On doskonale wiedział, że jak wróci to będzie koniec waszego związku, że sytuacja jest nie do naprawienia. Ciekawe tylko dlaczego to zrobił, jakie miał powody do zrywania. Tutaj prawdy raczej nie powie. Oczywiście jak cię zobaczył to do akcji wkroczył samczy instynkt, zawrócił w głowie i przyćmił obrane cele, konkretnie - popatrzył na ciebie, posłuchał cię + konkurencja na horyzoncie i stanowczość przeszła jak ręką odjął Więc następna zmiana i chęć jednania się. Uważaj kobieto, jeśli dalej jesteś zainteresowana kontynuowaniem związku, bo coś tu nieładnie pachnie.
Tornado słusznie napisała - pies ogrodnika.
Takie jest moje zdanie Annigue i oczywiście nic mi do twoich decyzji
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:11   #910
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Swoja to ma dziewczyna wziecie, dwie randki jednego dnia ehhh .... pozazdroscic...
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:13   #911
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Ty nic nie pisz,bo jak moja kumpela rozstała się z facetem,pojechała do Hiszpani do pracy,tak czy siak miała tam jechać,on był zły i wiecie co zrobił wyjechał do Legi Cudzoziemskiej,bo ponoć był załamany po jej wyjeżdzie i ponoć podpisuje kontrakt teraz na 5 lat. A najlepsze jes to,że jego mama myślala,że pojechał do Angli do pracy,bo tam jest jego kumpel,Nie odzywał się jakiś czas,potem napisał list,gdzie jest dokładnie.
Ja cie krece!
TO jest dopiero numer!Oszalal??????
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 10:14   #912
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

lutiana - dokładnie

A tak pzoatym to moim zdanie, facet kłamie. Dobrze to ujęła elisek - przeciez dobrze wiedzial, że jak wroci to bedzie koniec Waszego związku. Wszystko mi brzmi jak z jakiejś taniej telenoweli. Facetowi nie dałabym już szansy bo zachowuję się jak dwunastolatek - infantylnie i nie myśli o konsekwencjach. A sio mi z takim!
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:14   #913
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Annique -> Ja wam radze abyscie porozmawiali ze soba i ustalili, ze od teraz rozmawiacie ze sobą tylko szczerze i bez tajemnic. Zaufanie i zrozumienie to fundament związku. Trzeba rozmiawiac o tym co się czuje (szczegolnie jesli jest ci źle), powiedziec mu o tym i oczekiwac tego samego od niego. Gwarantuje, że wtedy nie będzie już nieporozumien miedzy wami. On musi sie bardziej otworzyc na ciebie
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:15   #914
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Facetowi nie dałabym już szansy bo zachowuję się jak dwunastolatek - infantylnie i nie myśli o konsekwencjach. A sio mi z takim!

A pódziesz ty!
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:15   #915
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez Annique Pokaż wiadomość
zresztą sam sobie zasłużył na takie tratowanie.
Patataj, patataj, patataj
Cudnej urody literówka.

Elisek, ładnie nam obnażyłaś naszego (annique'owego) chłoptasia.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:22   #916
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez cobi86 Pokaż wiadomość
A kto zrozumie co się dzieje w głowie faceta? Oni (znaczna większość bo są małe wyjątki) są nieprzewidywalni - jak dzieci... 10 głupich pomysłów na sekundę...
Bo w sumie facet jest prosty jak instrukcja obslugi cepa.To tylko my,kobiety,doszukujemy sie w nich tej wielowarstwowosci,a oni to wykorzystuja.
ja podtrzymuje zdanie,ze facet po prostu nie chce sie jeszcze wiazac tak na stale,ale tracic fajnej dziewczyny,i stalej okazji do...no...(nie chce byc brutalna,ale zapytajcie kolegow same),tez nie.A glupio sie tlumaczy,bo cos powiedziec musi.
W sumie mozna by bylo powiedziec-w jakim stopniu wiec kobiety i mezczyzni wogole do siebie pasuja?Otoz wlasnie-bardzo malutko,tyle tylko,ze sztuka jest spotkac takiego,u ktorego hormony juz sie troche osadzily(to nie zalezy od wieku,ostrzegam!),i ewentualnie okazuje pare wspolnych cech/zainteresowan.Reszta to czysta chemia/biologia.
Kobiety przewaznie zbyt sa sentymentalne,i projektuja na tych facetow wlasne tesknoty i uczucia.A poniewaz przy tym nie potrafia jeszcze trzymac dzioba na klodke,mezczyzni zdazyli sie o tym dowiedziec.
Efakty znamy.
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:22   #917
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

przebrnęłam przez 30 stron, a tu takie banalne zakończenie
oj rozczarowała mnie założycielka watku, ale nic, takie zycie...
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:24   #918
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

[quote=ahinsa;3332819]Patataj, patataj, patataj
Cudnej urody literówka.quote]

i iihaaaha, zasłużył na potraktowanie kopytkiem (ahinsa - masz skubańcu humor w oku, ale wyłuskałaś )
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:25   #919
dioska
Rozeznanie
 
Avatar dioska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 660
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
przebrnęłam przez 30 stron, a tu takie banalne zakończenie
oj rozczarowała mnie założycielka watku, ale nic, takie zycie...
To raczej jej prawie-ex-TŻ rozczarował, a nie założycielka wątku
Ja bym mu jednak dała do poczytania ten wątek...Wyjścia są dwa: albo urośnie z dumy, że go aż tak przeceniłyśmy, albo się załamie, bo taki banalny się okazał...
__________________
- Myszo, jak ty słodko wyglądasz! Tak po domowemu, po mysiemu, tak futerkowato, tak pazurkowato. Jesteś urocza, kiedy się ciskasz!
I razem zabrali się do zbierania potłuczonych talerzyków.
dioska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 10:25   #920
Kotzielony
Raczkowanie
 
Avatar Kotzielony
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Kot wrocił
Teraz prosze kogos uprzejmego o wyjasnienie bo nie doczytałam
Jesli on wiedzial o wyjezdzie od tygodnia to co on tam robił skoro bał sie o tym jej powiedziec????
No i ofcors dlaczego postawił rodzicow w tak głupiej sytuacji, mogł sie spodziewadz zakonczenia tej znajomosci po czyms takim
A Annique idz na radke z tym kolesiem dobrze mu tak, frajer nie ma prawa tak Cie traktowac, a za te komplementy nie dziekuj tylko powiedz mu , ze sie cieszysz ze nie musiałaś mu o tym przypominać jaka jestes wyjatkowa
__________________
" Mówi się , że człowkiek musi coś wypuścić z rąk ,by zobaczyć czy do niego wróci.Jeśli wróci - zostanie juz na zawsze. Jeśli nie - to nigdy nie było jego "

...z filmu " Niemoralna Propozycja
Kotzielony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:27   #921
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Elisku, a nawet kawy dzis jeszcze nie piłam Dopiero sie rozkręcam

Babygia, witam koleżankę 'po idei'
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:28   #922
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Po tym co przeczytałam jestem juz prawie pewna ,ze jest to poprostu prowokacja. Annique dozuje nam co i raz kolejne niewyjasnione wątki...teraz wszystkie wizazanki będzą czekać na to jak sie rozwikła sprawa z podwójna randka...potem znowu pojawi sie jakis maly porblemik na ktorego wyjasnienie bedzie trzeba czekac dzien.... jak dla mnie to czysty czart.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:29   #923
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Annique -no to wszystko zostało juz przeanalizowane i przedstawione z 125631 stron ,ja to zawsze dziele włos na czworo i kombinuję jak koń pod górkę nim podejmnę decyzję /prawdopodobnie to cecha wag
Troszku mam watpliwosci co do Twojego zachowania ale co mi sie bardzo podoba to zachowanie godności i za przeproszeniem nie wchodzenie do tyłka
Nic mnie tak nie wyprowadza z rownowagi jak brak godności u kobiety ,skomlenie o czułe słowo i zainteresowanie,pierwszy lepszy chłystek ma lepszą samoocenę niz wartościowa kobieta ,wrrr
Nie dochodzą do mnie również pokutujące stwierdzenia,ze
-chłop musi wypić
-musi sie wyszaleć
-testosteron
-męską rzeczą być daleko a kobiecą wiernie czekać
itp itd
ale i tu budzi sie we mnie ten okropny znak zodiaku ,wrrrr

przemyśl sobie całokształt związku z tym człowiekiem,rok ma 365 dni i jeśli 360 dni jest tak ,ze chcesz latać 2 cm nad ziemią a te 5 dni potrzebuje na oczyszczenie/cokolwiek by to znaczyło to może,może
Przypomina sie list pewnej pani ,ktora napisała list do pewnej szacownej gazety ,ze ma męża ,idealnego,kulturalnego ale ta cholera 2 razy do roku zalewa sie jak świnia,hihi i co? kobieta ,która jest bita i ogląda zapijaczona gębę co dzień to pewnie parsknęła śmiechem
przemyśl sobie wszystko też125631 razy
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:30   #924
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Bo w sumie facet jest prosty jak instrukcja obslugi cepa.To tylko my,kobiety,doszukujemy sie w nich tej wielowarstwowosci,a oni to wykorzystuja.
ja podtrzymuje zdanie,ze facet po prostu nie chce sie jeszcze wiazac tak na stale,ale tracic fajnej dziewczyny,i stalej okazji do...no...(nie chce byc brutalna,ale zapytajcie kolegow same),tez nie.A glupio sie tlumaczy,bo cos powiedziec musi.
W sumie mozna by bylo powiedziec-w jakim stopniu wiec kobiety i mezczyzni wogole do siebie pasuja?Otoz wlasnie-bardzo malutko,tyle tylko,ze sztuka jest spotkac takiego,u ktorego hormony juz sie troche osadzily(to nie zalezy od wieku,ostrzegam!),i ewentualnie okazuje pare wspolnych cech/zainteresowan.Reszta to czysta chemia/biologia.
Kobiety przewaznie zbyt sa sentymentalne,i projektuja na tych facetow wlasne tesknoty i uczucia.A poniewaz przy tym nie potrafia jeszcze trzymac dzioba na klodke,mezczyzni zdazyli sie o tym dowiedziec.
Efakty znamy.
No i znowu muszę przyznać Babygia rację , bo to bardzo prawdopodobna wersja i dokładnie - niejednokrotnie zasłyszane zwierzenia z męskich ust kolegów. Często oj często. Ale mówi się o tym tylko pobratyńcom i koleżankom, broń boże głównej zainteresowanej, bo wtedy ze wszystkiego nici. Babygia, czy ty jesteś męcizną czy tylko płeć mózgu bardziej męska?
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:34   #925
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
jak dla mnie to czysty czart.
Żart, nie żart. Ja bym nie była taka pewna, że życie jest takie znowu przewidywalne do bólu.
Tym bardziej ludzie.

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
-męską rzeczą być daleko a kobiecą wiernie czekać
Mojemu ex szalenie przypadło do gustu to powiedzonko.
Ale ciiicho szaaa, bo zaczne sie wyżywać, a przecież czuję w sobie zew lojalności
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:35   #926
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
No i znowu muszę przyznać Babygia rację , bo to bardzo prawdopodobna wersja i dokładnie - niejednokrotnie zasłyszane zwierzenia z męskich ust kolegów. Często oj często. Ale mówi się o tym tylko pobratyńcom i koleżankom, broń boże głównej zainteresowanej, bo wtedy ze wszystkiego nici. Babygia, czy ty jesteś męcizną czy tylko płeć mózgu bardziej męska?
Mały Jasio ogląda z wielkim zainteresowaniem swojego siusiaka
- Mamo czy to mój mózg?
- Nie synku, jeszcze nie….
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:38   #927
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

mnie się wydaje,że jeśli facet NAPRAWDĘ kocha to nie ma żadnych nagłych zniknięć bez wyjaśnień,żadnych frazesów w stylu,że kobieta jest za idealna,nie stanowi problemu odległość ani....nic
koleś wciska kity a widzę,że nawet niektóre Was to łykają....
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:39   #928
elisek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 202
GG do elisek
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Mały Jasio ogląda z wielkim zainteresowaniem swojego siusiaka
- Mamo czy to mój mózg?
- Nie synku, jeszcze nie….
Buahahaha Toż to sama prawda (i czarny humor przy okazji )
Jedna wizażanka miała kiedyś ava z postacią kobiety i mężczyzny. U kobiety serce było we właściwym miejscu, a u faceta właśnie "tam"
elisek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:42   #929
Babygia
Zadomowienie
 
Avatar Babygia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Stuttgart/Niemcy
Wiadomości: 1 111
Cytat:
Napisane przez elisek Pokaż wiadomość
No i znowu muszę przyznać Babygia rację , bo to bardzo prawdopodobna wersja i dokładnie - niejednokrotnie zasłyszane zwierzenia z męskich ust kolegów. Często oj często. Ale mówi się o tym tylko pobratyńcom i koleżankom, broń boże głównej zainteresowanej, bo wtedy ze wszystkiego nici. Babygia, czy ty jesteś męcizną czy tylko płeć mózgu bardziej męska?
Hmmmm,swietne pytanie.zewnetrzniei hormonalnie kobieta.Rodzina twierdzila i twierdzi,ze mutacja z kosmosu,a mnie wydaje sie-po prostu staram sie zrozumiec ludzkie poczynania takimi jakie sa,bez sentymentow,kwiatuszkow i motylkow (ciumaczki,miziaczki,rozu miesz).Wiem,ze kobiety i mezczyzni sa jacy sa,a ludzkosc oglonie nieobliczalna,wic starajac sie przezyc w tej dzungli i wychowac samotnie bez wiekszych "kontuzji" dwoje dzieci,musialam sie nauczyc przewidywac zachowanie i mysli innej ososby.Z czasem nabiera sie wprawy,to nic nadzwyczajnego,kazdy moze sie tego nauczyc.
Tym latwiej,jesli idzie o facetow-zawsze mialam wiecej kumpli niz kumpeli,wiec nauczylam sie troche ich psychiki,porobilam pare eksperymentow(juz gdzies to opisywalam),i wyciagnelam pare wnioskow.Ale bron boze nie uwazam sie za eksperta,mam tylko dobrego nosa(ale tez nie zawsze i nie od zawsze-dowodem moj ex-malzonek)
Pozdrovka

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Mały Jasio ogląda z wielkim zainteresowaniem swojego siusiaka
- Mamo czy to mój mózg?
- Nie synku, jeszcze nie….
Dokladnie tak!!!!!!
__________________
"Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience."

NASZA KLASA http://nasza-klasa.pl/card/11402382/e1546266ad

FACEBOOK http://www.facebook.com/Feline.Gia?ref=profile

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-28 o 13:45 Powód: Post pod postem.
Babygia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 10:44   #930
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Dot.: Stało się coś czego nie rozumiem - pomóżcie proszę!

Ehhhh , jak większość z Was jestem z lekka rozczarowana tym zakończeniem

Annique - nie daj się tak łatwo. Nie wierzę w te jego "przemyslenia". Nie odzywa sie przez tydzień a teraz nagle jak już zobaczył ze jestes w stanie żyć bez niego (typ od pizzy) to znowu wielka miłość.
Postapił źle i nie może mu to ujść na sucho
Powinien ponieść konsekwencje swojego zachowania - inaczej się niczego na przyszłość nie nauczy ... bo wiesz z facetami jest jak z dziecmi
A ten Twój niewątpliwie jak dziecko sie zachowuje
__________________
"Poczuj mój wdzięk, mój wdzięk
mą wiarę - w każdą część ... "
Darin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.