Wrześniówki 2014 - łączmy się :) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 07:36   #901
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Wydawało mi się, że drzemałam dosłownie chwile a tutaj nowych postów ponad strona Co do Twojego egzaminu to będę trzymać jutro kciuki,ja mam w sobote i w niedziele rano,ale co siadam do nauki to zasypiam tak jak teraz
Co do dzieciątka to my nibym nie mamy typu,ale mi się ciągle śni mała dziewczynka na rękach z ręką w maśle i mam cichą nadzieję, że te pryszcze znaczą że mała odbiera mi po mału urodę
Po tym spaniu strasznie zgłodniałam,więc ide poszperać w lodówcea i... Witamy nową koleżankę
Również będę trzymać kciuki za Twoje egzaminy
ja za dużo nie umiem, ale jakoś mi to wisi. Planuję zaopatrzyć się w pomoce naukowe. Ściągać za bardzo nie umiem, ale może mi się uda

Cytat:
Napisane przez humant Pokaż wiadomość
A co myślicie dziewczyny o "prywatnych" położnych, tzn. o zapłaceniu wybranej położnej, żeby odbierała poród? Spotkałyście się z czymś takim i kiedy należałoby zgłosić się do takiej położnej?
Ja w pierwszej ciąży chciałam wynająć położną, ale ta usługa dopiero "wchodziła" w moich okolicach więc nie była jakoś dobrze zorganizowana. Żadna położna nie wiedziała jak się za to zabrać, więc koniec końców nikogo nie wynajęłam. Może to i dobrze- i tak miałam cc.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Nic sie nie martw na zapas...
U mnie OM 5.12.2013 wiec wedlug tego powinien być 8tyd 1 dz...
11 stycznia mialam wizyte pusty pecherzyk plodowy. .. 16 stycznia szpital bo dostalam plamien pani dr powiedziala ze nic z tego nie będzie. ..17 stycznia wizyta u mojej gin pecherzyk plodowy powiększył się i w środku pecherzyk zoltkowy bez echa zarodka... beta ladnie przyrosla ...progesteron dopochwowo. .. pojawiła się nadzieja. ..28.01 kolejna wizyta pani dr wsadzila usg i donosnym głosem Ooooo!!!!!!
A ja odrazu się poryczalam bo widzialam sedruszko i pykalo jak szalone. .. i dzidzia ma 0,56cm... 11 lutego kolejna wizyta i wtedy powie dokładniej wszystko... powodzenia kochana mysl pozytywnie

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
Jak mnie takie coś denerwuje! Nawet jeżeli lekarz tak myśli to nigdy nie powinien tak mówić! Można powiedzieć coś w stylu, że może być różnie ale trzeba mieć nadzieję itd. Po co komuś na starcie podcinać skrzydła? Niepotrzebnie się (na pewno) stresowałaś przez ten okres.

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, długo wahałam się czy dołączać do tego forum, nigdy się nigdzie publicznie na forum nie wypowiadam, ale "podglądam" Was od dłuższego czasu i się skusiłam
Wygląda na to, że i ja jestem wrześniówką
Termin OM - 29 listopada, z wyliczeń wychodzi na to, że 5 września to termin przyścia na świat bobasa. To moje pierwsza ciąża z której się bardzo cieszę!
Co do objawów to, bardzo męczy mnie senność, potrafię zasnąć chyba nawet na stojąco, teraz jest to dla mnie uciążliwe, bo staram się uczyć do egzaminów, które są w sobotę- marnie mi idzie. Ból piersi towarzyszy mi już od dłuższego czasu. Do tego mdłości, które już chyba powoli sobie odpuszczają, nie wymiotuję całe szczęście.
No i to straszne osłabienie, lenistwo...
Co do jedzenia to nie mogę jeść żadnego mięsa - obrzydzenie straszne, szynka, kurczak, kotlety - cokolwiek- fuj.


Pozdrawiam
Witam witam Ja egzaminuję się dzisiaj, później mam jeszcze 2 przedmioty do zaliczenia. I nauka też wybitnie mi nie idzie...

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
no to doczytałam, ale nic sensownego nie napiszę.
witam nowe mamusie
mnie dziubie przy kichaniu i czasem przy smarkaniu. nieprzyjemne.
szkoda mi kici, bo poszedł trochę w odstawkę tak patrzy na mnie, a ja mu tylko żarełko czasem dam i miznę po łebku. biedny mój pięciokilowy kiciuś.
idę stąd, bo tż zaraz z pracy wróci. jutro napiszę więcej.
ja śpiąca nie jestem, mogłabym siedzieć jeszcze dłuuugo, ale wiem, że to niezdrowe. śpię potem do 14tej i tyle, kapke sie mi zegar przestawił
Już ostatnio miałam Ci napisać, że jak to jest możliwe, że wciąż widzę Cię tutaj ok. 2:30?! Jak Ty wytrzymujesz do tej godziny? Ja ok. 22.00 już praktycznie zasypiam na stojąco.


Wpadłam tylko spojrzeć co tam u Was bo prawdopodobnie przez weekend mnie tutaj nie będzie (zjazd mam). Martwię się o krwiaka, czy się nie powiększy bo jednak muszę być na uczelni od rana do wieczora.
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 07:55   #902
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witam wszystkie Mamusie w dniu dzisiejszym Ja też dzisiaj mam trochę do pozałatwiania.. Muszę jechać do biura zawieść listę obecności, potem do szkoły po plan zajęć na nowy semestr... A o 17 wizyta w ginka I muszę się ogarnąć a w szczególności bobra Bo przez ostatni tydzień to nic mi się nie chciało... Nie mogłam w łazience wysiedzieć bo każde mydło przyprawiało mnie o mdłości :/
Ale zobaczę kurczaczka mojego Mam nadzieję że to doda mi energii
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:15   #903
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Ja zaniosłam do pracy zaświadczenie o ciąży od ginekologa i w momencie jak pierwsze zwolnienie miałam od lekarza rodzinnego bo na wizytę do ginekologa czekałam to mimo że nie miałam zwolnienia na ciąże płacili mi 100%. Więc warto takie zaświadczenie zanieść do pracy, lekarz nie robi problemu z wypisaniem,więc nic nas to nie kosztuje a oni niech sobie mają
Dzięki to ja chyba też wezmę dla świętego spokoju kierowniczki

Cytat:
Napisane przez Agulek32 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie.Czy znajdzie się jeszcze dla mnie miejsce? Mam na imię Agnieszka, 32 lata, termin 27 września.Od tygodnia śledzę ten watek i postanowiłam się przyłączyć.
Witaj

Cytat:
Napisane przez WwikIi Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
mam 31 lat i jestem w 8tc2d ciąży. Jeđli pozwolicie to chetnie dolacze do Wrzesniowek. Czytam Was od samego poczatku, ale poniewaz na poczatku wyszla mi dodatnia cytomegalia wstrzymalam sie z dolaczeniem do grona przyszlych mam. Na szczescie kolejne wyniki nie potwierdzily choroby, wiec mam nadzieje, ze wszystko zakonczy sie pozytywnie.
We wtorek ide na kolejna wizyte do ginekologa na zalozenie karty ciazy. Pierwsza wizyte mialam w 6tc0d. Widoczne bylo juz malenstwo 3,4mm oraz bijace serduszko.
witaj

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, długo wahałam się czy dołączać do tego forum, nigdy się nigdzie publicznie na forum nie wypowiadam, ale "podglądam" Was od dłuższego czasu i się skusiłam
Wygląda na to, że i ja jestem wrześniówką
Termin OM - 29 listopada, z wyliczeń wychodzi na to, że 5 września to termin przyścia na świat bobasa. To moje pierwsza ciąża z której się bardzo cieszę!
Co do objawów to, bardzo męczy mnie senność, potrafię zasnąć chyba nawet na stojąco, teraz jest to dla mnie uciążliwe, bo staram się uczyć do egzaminów, które są w sobotę- marnie mi idzie. Ból piersi towarzyszy mi już od dłuższego czasu. Do tego mdłości, które już chyba powoli sobie odpuszczają, nie wymiotuję całe szczęście.
No i to straszne osłabienie, lenistwo...
Co do jedzenia to nie mogę jeść żadnego mięsa - obrzydzenie straszne, szynka, kurczak, kotlety - cokolwiek- fuj.


Pozdrawiam
witaj u mnie z tym spaniem też jest kiepsko najgorzej jak pracuje do 21 to tragedia wytrzymam ale jak jestem w domu to prawie po 12h spie

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Nic sie nie martw na zapas...
U mnie OM 5.12.2013 wiec wedlug tego powinien być 8tyd 1 dz...
11 stycznia mialam wizyte pusty pecherzyk plodowy. .. 16 stycznia szpital bo dostalam plamien pani dr powiedziala ze nic z tego nie będzie. ..17 stycznia wizyta u mojej gin pecherzyk plodowy powiększył się i w środku pecherzyk zoltkowy bez echa zarodka... beta ladnie przyrosla ...progesteron dopochwowo. .. pojawiła się nadzieja. ..28.01 kolejna wizyta pani dr wsadzila usg i donosnym głosem Ooooo!!!!!!
A ja odrazu się poryczalam bo widzialam sedruszko i pykalo jak szalone. .. i dzidzia ma 0,56cm... 11 lutego kolejna wizyta i wtedy powie dokładniej wszystko... powodzenia kochana mysl pozytywnie

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
że wszystko porządku

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Mamusie w dniu dzisiejszym Ja też dzisiaj mam trochę do pozałatwiania.. Muszę jechać do biura zawieść listę obecności, potem do szkoły po plan zajęć na nowy semestr... A o 17 wizyta w ginka I muszę się ogarnąć a w szczególności bobra Bo przez ostatni tydzień to nic mi się nie chciało... Nie mogłam w łazience wysiedzieć bo każde mydło przyprawiało mnie o mdłości :/
Ale zobaczę kurczaczka mojego Mam nadzieję że to doda mi energii
trzymamy kciuki z udaną wizyte
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:45   #904
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, długo wahałam się czy dołączać do tego forum, nigdy się nigdzie publicznie na forum nie wypowiadam, ale "podglądam" Was od dłuższego czasu i się skusiłam
Wygląda na to, że i ja jestem wrześniówką
Termin OM - 29 listopada, z wyliczeń wychodzi na to, że 5 września to termin przyścia na świat bobasa. To moje pierwsza ciąża z której się bardzo cieszę!
Co do objawów to, bardzo męczy mnie senność, potrafię zasnąć chyba nawet na stojąco, teraz jest to dla mnie uciążliwe, bo staram się uczyć do egzaminów, które są w sobotę- marnie mi idzie. Ból piersi towarzyszy mi już od dłuższego czasu. Do tego mdłości, które już chyba powoli sobie odpuszczają, nie wymiotuję całe szczęście.
No i to straszne osłabienie, lenistwo...
Co do jedzenia to nie mogę jeść żadnego mięsa - obrzydzenie straszne, szynka, kurczak, kotlety - cokolwiek- fuj.


Pozdrawiam
Normalnie jakbym ja pisała ten post Te same terminy i te same objawy no może poza tą sennością i egzaminów żadnych mieć nie będę
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:46   #905
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ja też witam się w piąteczek

Jutro i w sobotę szkoła i wstawanie 4.30... Ale później mam miesiąc przerwy, no i od 1 marca idę na zwolnienie - nie ma co się męczyć.

Od 2 dni męczą mnie coś a'la mdłości, ok. 11-12 zaczyna mnie mulić i dopóki nie zjem to tak mnie trzyma. Poza tym żadnych innych objawów nie ma, no jeszcze piersi bolą.

Zamówiłam dzisiaj na allegro bieliznę ślubną, mam nadzieję, że stanik będzie dobry (wczoraj w sklepie mierzyłam rozmiar F i był za mały, kupiłam G i liczę, że będzie ok), problem polega na tym, że do sukni muszę mieć bardotkę, a one mają płytkie miseczki.

Dzisiaj też idę do gina na 20.15, nie wiem jak wysiedzę w domu... Według obliczeń dzisiaj mam 5t1d od zapłodnienia, a 7t1d od OM - ostatnio wg. USG miałam tak, jak ten pierwszy czyli 2 tyg. temu 3t1d.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:50   #906
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44902155]Ja też witam się w piąteczek

Jutro i w sobotę szkoła i wstawanie 4.30... Ale później mam miesiąc przerwy, no i od 1 marca idę na zwolnienie - nie ma co się męczyć.

Od 2 dni męczą mnie coś a'la mdłości, ok. 11-12 zaczyna mnie mulić i dopóki nie zjem to tak mnie trzyma. Poza tym żadnych innych objawów nie ma, no jeszcze piersi bolą.

Zamówiłam dzisiaj na allegro bieliznę ślubną, mam nadzieję, że stanik będzie dobry (wczoraj w sklepie mierzyłam rozmiar F i był za mały, kupiłam G i liczę, że będzie ok), problem polega na tym, że do sukni muszę mieć bardotkę, a one mają płytkie miseczki.

Dzisiaj też idę do gina na 20.15, nie wiem jak wysiedzę w domu... Według obliczeń dzisiaj mam 5t1d od zapłodnienia, a 7t1d od OM - ostatnio wg. USG miałam tak, jak ten pierwszy czyli 2 tyg. temu 3t1d.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
A kiedy bierzecie ślub? Wcześniej planowany czy ciąża przyśpieszyła decyzje?
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 08:55   #907
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44902155]Ja też witam się w piąteczek

Jutro i w sobotę szkoła i wstawanie 4.30... Ale później mam miesiąc przerwy, no i od 1 marca idę na zwolnienie - nie ma co się męczyć.

Od 2 dni męczą mnie coś a'la mdłości, ok. 11-12 zaczyna mnie mulić i dopóki nie zjem to tak mnie trzyma. Poza tym żadnych innych objawów nie ma, no jeszcze piersi bolą.

Zamówiłam dzisiaj na allegro bieliznę ślubną, mam nadzieję, że stanik będzie dobry (wczoraj w sklepie mierzyłam rozmiar F i był za mały, kupiłam G i liczę, że będzie ok), problem polega na tym, że do sukni muszę mieć bardotkę, a one mają płytkie miseczki.

Dzisiaj też idę do gina na 20.15, nie wiem jak wysiedzę w domu... Według obliczeń dzisiaj mam 5t1d od zapłodnienia, a 7t1d od OM - ostatnio wg. USG miałam tak, jak ten pierwszy czyli 2 tyg. temu 3t1d.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Krawcowe zawsze mowia o bardotkach i nie wiem dlaczego, jesli masz niezbyt wycieta suknie to moze byc zwykly. Mi mowily o bardotce, kilka lat temu moglam sobie G bardotki szukac... mialam zwykly i bylo dobrze

Witam piatkowo!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 09:04   #908
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez WwikIi Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
mam 31 lat i jestem w 8tc2d ciąży. Jeđli pozwolicie to chetnie dolacze do Wrzesniowek. Czytam Was od samego poczatku, ale poniewaz na poczatku wyszla mi dodatnia cytomegalia wstrzymalam sie z dolaczeniem do grona przyszlych mam. Na szczescie kolejne wyniki nie potwierdzily choroby, wiec mam nadzieje, ze wszystko zakonczy sie pozytywnie.
We wtorek ide na kolejna wizyte do ginekologa na zalozenie karty ciazy. Pierwsza wizyte mialam w 6tc0d. Widoczne bylo juz malenstwo 3,4mm oraz bijace serduszko.
Witaj

widzę,że mamy podobną historię też jestem w 8ti2d ciąży i też miałam USG robione 6tc0d maleństwo miało 3,4 mm i biło już serduszko
Na kiedy masz termin ??

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44902155]Ja też witam się w piąteczek

Jutro i w sobotę szkoła i wstawanie 4.30... Ale później mam miesiąc przerwy, no i od 1 marca idę na zwolnienie - nie ma co się męczyć.

Od 2 dni męczą mnie coś a'la mdłości, ok. 11-12 zaczyna mnie mulić i dopóki nie zjem to tak mnie trzyma. Poza tym żadnych innych objawów nie ma, no jeszcze piersi bolą.

Zamówiłam dzisiaj na allegro bieliznę ślubną, mam nadzieję, że stanik będzie dobry (wczoraj w sklepie mierzyłam rozmiar F i był za mały, kupiłam G i liczę, że będzie ok), problem polega na tym, że do sukni muszę mieć bardotkę, a one mają płytkie miseczki.

Dzisiaj też idę do gina na 20.15, nie wiem jak wysiedzę w domu... Według obliczeń dzisiaj mam 5t1d od zapłodnienia, a 7t1d od OM - ostatnio wg. USG miałam tak, jak ten pierwszy czyli 2 tyg. temu 3t1d.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Też muszę w końcu zamówić bieliznę ślubną i powiedziec krawcowej o ciąży. Ja na szczęście zjazdy mam nieobowiązkowe więc na zajęcie nie będę chodzić- będę jeździć tylko na egzaminy....
Strasznie mi się nie chce uczyć. Dobrze,że jeszcze tylko 4 egzaminyw tej sesji i koniec
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:06   #909
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
A kiedy bierzecie ślub? Wcześniej planowany czy ciąża przyśpieszyła decyzje?
Planowany wcześniej będę w 6 miesiącu ciąży (28.06)





Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Krawcowe zawsze mowia o bardotkach i nie wiem dlaczego, jesli masz niezbyt wycieta suknie to moze byc zwykly. Mi mowily o bardotce, kilka lat temu moglam sobie G bardotki szukac... mialam zwykly i bylo dobrze

Witam piatkowo!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No ja akurat znalazłam b. ładne na allegro i kupiłam. Suknia ma dekolt w serduszko i jest dość wycięta po bokach, więc zwykły wystaje...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:11   #910
kujon001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 130
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

hej dziewczynki bylam wczoraj na mojej wyczekanej pierwszej wyzycie, ciaza jest zarodek bardzo widoczny i duzy, wedlug usg 6tydz i 2 dzien, serduszko pika, jestem bardzo szczesliwa
wogole okazało sie ze ten moj lekarz ma nowiuskie usg, bardzo sie ciesze bo jeszcze jak rodzilam 1,5roku temu to mial takie stare
termin porodu z miesiaczki to 27 a z usg to 23
__________________
maja 29.09.2012
czekamy na ciebie 23-27.09.2014
kujon001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:13   #911
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44902460]Planowany wcześniej będę w 6 miesiącu ciąży (28.06)







No ja akurat znalazłam b. ładne na allegro i kupiłam. Suknia ma dekolt w serduszko i jest dość wycięta po bokach, więc zwykły wystaje...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
No to gratuluje, na pewno będziesz pięknie wyglądać z brzuszkiem w sukni ślubnej
Widze, że jest więcej przyszłych mam studentek Myślałam już że tylko mi się zachciało dzieciątka chwile przed obroną
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 09:13   #912
kujon001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 130
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

wielkosc zarodka 3,57mm
__________________
maja 29.09.2012
czekamy na ciebie 23-27.09.2014
kujon001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:14   #913
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez kujon001 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki bylam wczoraj na mojej wyczekanej pierwszej wyzycie, ciaza jest zarodek bardzo widoczny i duzy, wedlug usg 6tydz i 2 dzien, serduszko pika, jestem bardzo szczesliwa
wogole okazało sie ze ten moj lekarz ma nowiuskie usg, bardzo sie ciesze bo jeszcze jak rodzilam 1,5roku temu to mial takie stare
termin porodu z miesiaczki to 27 a z usg to 23
A czy takie nowe USG może więcej niż takie standardowe?
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:17   #914
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
No to gratuluje, na pewno będziesz pięknie wyglądać z brzuszkiem w sukni ślubnej
Widze, że jest więcej przyszłych mam studentek Myślałam już że tylko mi się zachciało dzieciątka chwile przed obroną
Ja mam obrone za rok ( jak dobrze pójdzie) więc czeka mnie rok dziekanki :p

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kujon001 Pokaż wiadomość
wielkosc zarodka 3,57mm
Gratuluje
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:18   #915
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Kujon gratuluje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:20   #916
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Ja mam obrone za rok ( jak dobrze pójdzie) więc czeka mnie rok dziekanki :p

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



Gratuluje
Ciężko Ci będzie wrócić po dziekance Nie wolisz kontynuować?
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:26   #917
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Ciężko Ci będzie wrócić po dziekance Nie wolisz kontynuować?
Chciała bym, ale nie wiem czy ktoś zostanie mi z dzieckiem jak już będę musiała jechać na uczelnie ( tak jak pisałam zajęcia mam nieobowiązkowe)a do Krakowa mam ok 50 km.
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:28   #918
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Chciała bym, ale nie wiem czy ktoś zostanie mi z dzieckiem jak już będę musiała jechać na uczelnie ( tak jak pisałam zajęcia mam nieobowiązkowe)a do Krakowa mam ok 50 km.
Bądź dobrej myśli, jeśli konieczna będzie dziekanka to po prostu zmobilizuj się jak się skończy i skończ szkołę na spokojnie
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:30   #919
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Bądź dobrej myśli, jeśli konieczna będzie dziekanka to po prostu zmobilizuj się jak się skończy i skończ szkołę na spokojnie
No zobaczymy jak to będzię może uda mi sie to jakoś pogodzić Postaram się w końcu zostanie mi tylko jeden upragniony i wyczekiwany ostatni rok :p
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 09:31   #920
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Dziewczyny robilyscie badania na cytomegalie?

Sent from my GT-P3110 using Wizaz Forum mobile app


Cytat:
Napisane przez humant Pokaż wiadomość
A co myślicie dziewczyny o "prywatnych" położnych, tzn. o zapłaceniu wybranej położnej, żeby odbierała poród? Spotkałyście się z czymś takim i kiedy należałoby zgłosić się do takiej położnej?
Ja planuję "wynająć" ciotkę mjego przyjaciela, bardzo fajna kobieta, jest już długo położną i na pewno czułabym się lepiej. Nie wiem tylko ile by sobie kaski zażyczyła...

Cytat:
Napisane przez katiusza1985 Pokaż wiadomość
moja koleżanka w styczniu br. płacila 700zł za położną. Ja jak rodzilam to trafila mi sie taka młoda, fajna położna, tak mnie potrafilą zmotywować. Wiedziala kiedy mnie pochwalić , a kiedy powiedzieć "bierz się do roboty". Oby wiecej takich poloznych.
Szkoda,że taka położna trafia się raz na 10 przypadków

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Będzie teraz 7 tc. Tydzień temu był to 5tc6d. Dokładnie nie wiem jaki bo cykle miałam różne od czasu łyżeczkowania,ale będzie to w granicy 7 tygodnia na pewno


A ja mam taki problem: Któreś z was też wyrosły takie ciemne włoski wokół pępka? Normalnie dzisiaj spojrzałam to pełno ich mam!W sumie nawet dalej od pępka w stronę bioder się ciągną,ale to już trochę ich mniej w tamtych rejonach. W dodatku lewy sutek wygląda jak popękany i w okół moje sutki są takie jakby naoliwione/mokre,nie wiem jak to określić.Od czego to może być? Chyba muszę czymś się wysmarować.
Jeśli chodzi o sutki to nie pomogę, ja mam suche

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, długo wahałam się czy dołączać do tego forum, nigdy się nigdzie publicznie na forum nie wypowiadam, ale "podglądam" Was od dłuższego czasu i się skusiłam
Wygląda na to, że i ja jestem wrześniówką
Termin OM - 29 listopada, z wyliczeń wychodzi na to, że 5 września to termin przyścia na świat bobasa. To moje pierwsza ciąża z której się bardzo cieszę!
Co do objawów to, bardzo męczy mnie senność, potrafię zasnąć chyba nawet na stojąco, teraz jest to dla mnie uciążliwe, bo staram się uczyć do egzaminów, które są w sobotę- marnie mi idzie. Ból piersi towarzyszy mi już od dłuższego czasu. Do tego mdłości, które już chyba powoli sobie odpuszczają, nie wymiotuję całe szczęście.
No i to straszne osłabienie, lenistwo...
Co do jedzenia to nie mogę jeść żadnego mięsa - obrzydzenie straszne, szynka, kurczak, kotlety - cokolwiek- fuj.


Pozdrawiam
WITAMY WSZYSTKIE NOWE MAMUSIE
Cytat:
Napisane przez kujon001 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki bylam wczoraj na mojej wyczekanej pierwszej wyzycie, ciaza jest zarodek bardzo widoczny i duzy, wedlug usg 6tydz i 2 dzien, serduszko pika, jestem bardzo szczesliwa
wogole okazało sie ze ten moj lekarz ma nowiuskie usg, bardzo sie ciesze bo jeszcze jak rodzilam 1,5roku temu to mial takie stare
termin porodu z miesiaczki to 27 a z usg to 23
Gratulacje
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:32   #921
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
No zobaczymy jak to będzię może uda mi sie to jakoś pogodzić Postaram się w końcu zostanie mi tylko jeden upragniony i wyczekiwany ostatni rok :p
A co studiujesz? Fajnie masz z nieobowiązkowymi zajęciami, u mnie niestety można tylko pomarzyć.
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:34   #922
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
A co studiujesz? Fajnie masz z nieobowiązkowymi zajęciami, u mnie niestety można tylko pomarzyć.
Prawo na Uj a Ty ??
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:35   #923
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Niestabilna,dla mnie to chore jak lekarz mówi słynne "nic z tego". Ja mimo,że chodziłam na nfz w poprzedniej ciąży to od lekarza usłyszałam"No zobaczymy jeszcze,może się ukrywa,może źle widać na tym sprzęcie. Proszę przyjść do mnie prywatnie,dla pani wizyta będzie za darmo" i poszłam po kilku dniach nic nie widział i odesłał do szpitala na zabieg a tam dwa razy usg robili i mnie wkurzało to,bo wiedziałam,że nic nie ma a oni do końca dawali nadzieję. Ostatnie usg miałam godzinę przed zabiegiem i sam lekarz mówi"może dzisiaj coś się pokażę." Szlag mnie trafia jak lekarz nie potrafi dać nawet grama nadziei

A ja dzisiaj wymyśliłam patent na moje mdłości śniadaniowe. Szyneczkę zastąpiłam jajem gotowanym i tak mnie korciło,żeby majonezu nałożyć jeszcze na to i o dziwo źle się nie czuję Mama na mdłości kupiła mi wczoraj miód,ale zapomniała,że ja od 4 r.ż. miodu nie jadłam,bo mnie mdli na sam widok.Wzięłam na łyżeczkę trochę,żeby się zmusić i nic to nie dało... Widocznie trzeba to przejść i nie zawsze da się złagodzić te dolegliwości.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:36   #924
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Prawo na Uj a Ty ??
Finanse i rachunkowość na UE i Ty nie masz zajęć obowiązkowych Ale Ci dobrze Też odkąd się dowiedziałaś zniechęciłaś się do nauki?
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:37   #925
kujon001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 130
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

wydaje mi sie ze te najnowsze sprzety sa duzo lepsze niz stare maja wiecej mozliwosci, np moj lekarz wczoraj mi wytłumaczyl ze to tez zalezy od sprzetu jak wczesnie mozna zauwazyc serduszko, a poza tym on wczesniej mial stary monitor na ktorym ja nic nie moglam dobrze zauwazyc a teraz monitor duzy wszystko widac bardzo czysto i ładnie
__________________
maja 29.09.2012
czekamy na ciebie 23-27.09.2014
kujon001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:38   #926
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Niestabilna,dla mnie to chore jak lekarz mówi słynne "nic z tego". Ja mimo,że chodziłam na nfz w poprzedniej ciąży to od lekarza usłyszałam"No zobaczymy jeszcze,może się ukrywa,może źle widać na tym sprzęcie. Proszę przyjść do mnie prywatnie,dla pani wizyta będzie za darmo" i poszłam po kilku dniach nic nie widział i odesłał do szpitala na zabieg a tam dwa razy usg robili i mnie wkurzało to,bo wiedziałam,że nic nie ma a oni do końca dawali nadzieję. Ostatnie usg miałam godzinę przed zabiegiem i sam lekarz mówi"może dzisiaj coś się pokażę." Szlag mnie trafia jak lekarz nie potrafi dać nawet grama nadziei

A ja dzisiaj wymyśliłam patent na moje mdłości śniadaniowe. Szyneczkę zastąpiłam jajem gotowanym i tak mnie korciło,żeby majonezu nałożyć jeszcze na to i o dziwo źle się nie czuję Mama na mdłości kupiła mi wczoraj miód,ale zapomniała,że ja od 4 r.ż. miodu nie jadłam,bo mnie mdli na sam widok.Wzięłam na łyżeczkę trochę,żeby się zmusić i nic to nie dało... Widocznie trzeba to przejść i nie zawsze da się złagodzić te dolegliwości.
Ja próbuje "zapić" mdłości wodą jak narazie pomaga
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:42   #927
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Niestabilna,dla mnie to chore jak lekarz mówi słynne "nic z tego". Ja mimo,że chodziłam na nfz w poprzedniej ciąży to od lekarza usłyszałam"No zobaczymy jeszcze,może się ukrywa,może źle widać na tym sprzęcie. Proszę przyjść do mnie prywatnie,dla pani wizyta będzie za darmo" i poszłam po kilku dniach nic nie widział i odesłał do szpitala na zabieg a tam dwa razy usg robili i mnie wkurzało to,bo wiedziałam,że nic nie ma a oni do końca dawali nadzieję. Ostatnie usg miałam godzinę przed zabiegiem i sam lekarz mówi"może dzisiaj coś się pokażę." Szlag mnie trafia jak lekarz nie potrafi dać nawet grama nadziei

A ja dzisiaj wymyśliłam patent na moje mdłości śniadaniowe. Szyneczkę zastąpiłam jajem gotowanym i tak mnie korciło,żeby majonezu nałożyć jeszcze na to i o dziwo źle się nie czuję Mama na mdłości kupiła mi wczoraj miód,ale zapomniała,że ja od 4 r.ż. miodu nie jadłam,bo mnie mdli na sam widok.Wzięłam na łyżeczkę trochę,żeby się zmusić i nic to nie dało... Widocznie trzeba to przejść i nie zawsze da się złagodzić te dolegliwości.
Mi ginekolog przepisała czopki na mdłości i wymioty,ale nie biore ich bo nie chce brać żadnych zbędnych leków bo te wymioty nie są aż takie męczące, a po co dzidzi zaszkodzić. Te czopki nazywają się Torecan ale z tego co widze to są na recepte.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kujon001 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze te najnowsze sprzety sa duzo lepsze niz stare maja wiecej mozliwosci, np moj lekarz wczoraj mi wytłumaczyl ze to tez zalezy od sprzetu jak wczesnie mozna zauwazyc serduszko, a poza tym on wczesniej mial stary monitor na ktorym ja nic nie moglam dobrze zauwazyc a teraz monitor duzy wszystko widac bardzo czysto i ładnie
i jaka reakcja na serduszko? Pewnie cudowne uczucie dowiedzieć się że wszystko jest w porządku, co?
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:42   #928
ania9106
Zadomowienie
 
Avatar ania9106
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Finanse i rachunkowość na UE i Ty nie masz zajęć obowiązkowych Ale Ci dobrze Też odkąd się dowiedziałaś zniechęciłaś się do nauki?
No to jedyny plus studiowania na tej uczelni
No niestety. Zazwyczaj pod koniec stycznia prawie wszystko miałam zdane- podchodziłam w zerówkach. Teraz tak rozplanowałam sesje,że niektóre egazminy po raz pierwszy będę pisać w sesji poprawkowej. Po prostu nie chce mi się uczyć
__________________
23.08.2014 MIKOŁAJEK : love:
21.08.2017 TYMEK : love:

15.02.2020 MAŁY KTOŚ
ania9106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:45   #929
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
No to jedyny plus studiowania na tej uczelni
No niestety. Zazwyczaj pod koniec stycznia prawie wszystko miałam zdane- podchodziłam w zerówkach. Teraz tak rozplanowałam sesje,że niektóre egazminy po raz pierwszy będę pisać w sesji poprawkowej. Po prostu nie chce mi się uczyć
Ważne żeby iść do przodu Powodzenia
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 09:46   #930
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Oj takie studjujace madre mamusie nie mam nawet co sie wypowiadac, bo za mna jedynie skonczony 1 rok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-25 20:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.