Samotne... - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-03, 19:22   #871
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Margo007 Pokaż wiadomość
też miałam nadzieje, ze w LO poznam jakichś fajnych chłopaków, ale same dzieciaki tam są a teraz kolejny problem się zbliża, klasa maturalna to studniówka, a tu nie ma z kim iść no i co teraz zrobić?
U mnie znowu chlopakow w szkole to na palcach mozna policzyc takze ktos ze szloy odpada...

Cytat:
Napisane przez nebya Pokaż wiadomość
Ja też jestem w klasie maturalnej i też nie mam z kim iść na studniówkę... Nie wiem co zrobię, pewnie zaproszę jakiegoś kolegę, no bo kogo...?
Dobry pomysl tylko kurcze zaprosic kolege hmm oj ciezko bedzie z odwaga

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
ja będę miała ten sam problem ze zbliżającymi się połowinkami, studniówka też na 100000 %
Dobrze, ze ja polowinek nie mialam

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
ja byłam sama mimo mozliwosci pojscia z kolega/bratem/kuzynem itd... mysle ,ze było to najlepsze rozwiazanie.. nie załuje , poniewaz swietnie sie bawiłam przez cało noc takze głowa do gory,,,samej tez moze byc fajnie..
a moze do tego czasu znajdziecie swoja polowe
Hmmm to gratuluje ja jednak jakbym byla sama to bym nie wybawila sie. Wiadomo moje kolezanki tez beda, ale napewno z kims i chwile razem sie pobawimy Tylko ja bym poloneza chciala zatanczyc:rolle yes:
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 19:58   #872
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez IR1988 Pokaż wiadomość



Hmmm to gratuluje ja jednak jakbym byla sama to bym nie wybawila sie. Wiadomo moje kolezanki tez beda, ale napewno z kims i chwile razem sie pobawimy Tylko ja bym poloneza chciala zatanczyc:rolle yes:
Bardzo duzo zalezy od towarzystwa ja trafiłam na zjawiskowe osobywiec nie czułam sie osamotniona
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 21:01   #873
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Samotne...

Hej
Z tym sklepem to dobra mysl ale jak dla mnie do scenariusza do jakiegoś filmu- nie wierze że trafiłoby mi się coś takiego.

A jeżeli chodzi o studniówkę- mimo swojej wielkiej nieśmiałości i w ogóle wielkich obaw zaprosiłam kolegę, którego raz zobaczyłam na poprzednich wakacjach. Bardzo mi się podobał. Jednocześnie wisiało nade mną widmo samotnie spędzonej studniówki a nie chciałam tego wieczoru TRADYCYJNIE BYĆ SAMOTNA. A po drugie to chciałam swoim koleżankom pokazać że nie jestem tak zupełnie do niczego.
Dziewczyny- macie kogoś na oku- nie bójcie się zapytać.

A studniówkę wspominam z łezką w oku dzięki temu chłopakowi
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 22:04   #874
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Samotne...

Witajcie mnie tez dawno tutaj nie bylo i nic sie nie zmienilo dalej jestem samotna ale powiem wam ze coraz lepiej mi z tym mnie tez czeka w tym roku matura i studniowka na ktora pewnie nie pojde bo nie bawia mnie takie imprezy wiec sie nie martwie z kim pojde
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 14:05   #875
Margo007
Raczkowanie
 
Avatar Margo007
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez bini6 Pokaż wiadomość
Witajcie mnie tez dawno tutaj nie bylo i nic sie nie zmienilo dalej jestem samotna ale powiem wam ze coraz lepiej mi z tym mnie tez czeka w tym roku matura i studniowka na ktora pewnie nie pojde bo nie bawia mnie takie imprezy wiec sie nie martwie z kim pojde
Też mnie takie imprezy nie bawią i szczerze nie mam ochoty iść nie tylko z powodu tego,że nie mam z kim. Troche sie jednak obawiam,że będzie gadanie i nieustanne głupie pytania "dlaczego", bo ja zawsze jestem taka odmienna od reszty Kurczę,nie mam kolegi, którego mogłabym zaprosić na studniówkę
Margo007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 15:26   #876
bini6
Wtajemniczenie
 
Avatar bini6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 513
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Margo007 Pokaż wiadomość
Też mnie takie imprezy nie bawią i szczerze nie mam ochoty iść nie tylko z powodu tego,że nie mam z kim. Troche sie jednak obawiam,że będzie gadanie i nieustanne głupie pytania "dlaczego", bo ja zawsze jestem taka odmienna od reszty Kurczę,nie mam kolegi, którego mogłabym zaprosić na studniówkę
U mnie tez bedzie gadanie a choc a dlaczego nie chcesz isc ja po pierwsze ze nie mam z kim a po drugie pewnie przesiedze cala studniowke wiec wole zostac w domu
__________________
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z tobą i to właśnie jest wyjątkowe


bini6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 15:44   #877
Margo007
Raczkowanie
 
Avatar Margo007
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Samotne...

Te głupie pytania sa najgorsze bo weź tu tłumacz każdemu z osobna, że nie masz z kim iść, troche to dołujace ale co tam, zawsze można powiedziec że ma sie inne, znacznie ciekawsze plany i nie wdawać sie w szczegóły A może trafi sie jakaś koleżanka, która też nie ma z kim iść to sie można dogadac i przyjść bez facetów i mieć zapewnione towarzystwo
Margo007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 16:36   #878
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Samotne...

Jak nie pojdziesz to beda gadac czemu, a dlaczego, jak pojdziesz to tak samo, ze np bylas tak i tak ubrana itp i zrozum tych ludzi

Margo007 moge Ci brata pozyczyc
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 16:55   #879
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Samotne...

Dziewczynyyyy, ja miałam takie same zmartwienia przed studniówką! Ale poszłam, poszłam sama, mimo, że każda koleżanka była z kimś. Bawiłam się świetnie całą noc, do rana, i miło wspominam studniówkę. W życiu bym nie pomyślała że tak będzie, a jednak.
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2007-09-04 o 17:44
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 17:05   #880
IR1988
Zakorzenienie
 
Avatar IR1988
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 11 469
Dot.: Samotne...

Chyba ja bede tez tak musiala zrobic ale pocieszam sie tym, ze kolezanka mowi twardo, ze nie ma z kim isc i przyjdzie sama bylybysmy obie razem hihi
IR1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 18:55   #881
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Samotne...

witajcie normalnie jak czytam wasze posty to jakbym sama je napisala Tez jestem w klasie maturalnej,nie mam z kim isc i raczej nie bede miala W ogole imprezowicz ze mnie zaden i najchetniej bym zostala w domu. Ale wiem,ze i znajomi i rodzina nie odpusci...zwlaszcza,ze pewnie zaczeliby mi kogos szukac na sile
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-04, 19:30   #882
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Samotne...

ja jestem chętna jako osoba do powygłupiania się na parkiecie i miłej rozmowy
dla Was.. za darmo
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 19:49   #883
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Samotne...

A ja mam dobry humorek Od kilku dni piszę sobie na gg z pewnym chłopakiem i wydaje mi się być świetny, sam do mnie zagadał na Fotce peel ;p No i jutro się spotykamy po raz 1 w realu Doradzicie mi coś? Coś na nerwy? Tematy do rozmowy?
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-04, 20:42   #884
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
A ja mam dobry humorek Od kilku dni piszę sobie na gg z pewnym chłopakiem i wydaje mi się być świetny, sam do mnie zagadał na Fotce peel ;p No i jutro się spotykamy po raz 1 w realu Doradzicie mi coś? Coś na nerwy? Tematy do rozmowy?
Przede wszystkim bądź sobą . Ubierz się w coś wygodnego i ciepłego bo ma być zimno. Na nerwy nic nie bierz . Tematy do rozmowy wszechstronne- szkoła, zainteresowania, jakieś śmieszne historie. Ważne żebyś czuła się po prostu sobą a nie kogoś udawała. I nie bądź spięta- bo się zestresujesz i nie będziesz mogła z siebie slowa wyksztusić.
Ja 2 razy się spotkałam. Spotkania były udane więc bądź optymistycznie nastawiona.
Powodzenia i odpisz jutro jak Ci poszło
Pozdrawiam
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-05, 20:24   #885
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Samotne...

Nie było źle Trochę się stresowałam, ale chłopak okazał się być naprawdę w porządku Poszliśmy na lody i potem jeszcze siedzieliśmy na ławce i rozmawialiśmy. Jak już wracałam do domu wysłał mi smsa że jestem dla niego idealna
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 09:36   #886
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: Samotne...

Cytat:
Swoją drogą, facetom strasznie szybko miłość przechodzi. Nie pojmuje tego jak po zaledwie kilku miesiącach rozstania można się z kimś związać i mówić czułe słówka które niedawno mówiło się innej osobie...nie pojmuje.
Może to wcale nie miłość? Jak większość gimnazjalnych czy licealnych "związków", które prędzej czy później się rozpadają.

Inna sprawa, że facet rzucony przez kobietę (tak, tak - takie sytuacje też się zdarzają i to wcale nie tak rzadko, jak mogłoby się wydawać), chce jak najszybciej zapomnieć, żeby nie cierpieć, dlatego szuka ukojenia w ramionach innej kobiety. Najgorsze, że nie zawsze to pomaga. Znam taki przypadek doskonale, bo przez rok pełniłem funkcję osobistego psychologa (chociaż z psychologią zawodowo mam niewiele wspólnego)

Cytat:
też miałam nadzieje, ze w LO poznam jakichś fajnych chłopaków, ale same dzieciaki tam są
W LO to zupełnie normalne, powiem więcej - na uczelniach też można spotkać wielu dzieciaków


A do Was, drogie 17-19-letnie dziewczyny, które jeszcze nie były z nikim związane powiem tylko tyle, jak zresztą zostało już tutaj to kilkakrotnie zauważone, że nie warto wiązać się z kimś pierwszym lepszym. Niekiedy mogą z tego wyniknąć przykre konsekwencje. Lepiej poczekać na tego, który będzie Was naprawdę kochał, szanował, będziecie nadawać na tych samych/zbliżonych falach i - przede wszystkim - będziecie mieli ze sobą o czym rozmawiać, fajnie też jest mieć - przynajmniej częściowe - wspólne zainteresowania (choć to nie warunek, ale ułatwienie ).
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 12:46   #887
Margo007
Raczkowanie
 
Avatar Margo007
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
Nie było źle Trochę się stresowałam, ale chłopak okazał się być naprawdę w porządku Poszliśmy na lody i potem jeszcze siedzieliśmy na ławce i rozmawialiśmy. Jak już wracałam do domu wysłał mi smsa że jestem dla niego idealna
super, gratulacje może też powinnam sobie założyc profil na fotce
Margo007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 19:12   #888
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez Feetlover Pokaż wiadomość
Może to wcale nie miłość? Jak większość gimnazjalnych czy licealnych "związków", które prędzej czy później się rozpadają.

Inna sprawa, że facet rzucony przez kobietę (tak, tak - takie sytuacje też się zdarzają i to wcale nie tak rzadko, jak mogłoby się wydawać), chce jak najszybciej zapomnieć, żeby nie cierpieć, dlatego szuka ukojenia w ramionach innej kobiety. Najgorsze, że nie zawsze to pomaga. Znam taki przypadek doskonale, bo przez rok pełniłem funkcję osobistego psychologa (chociaż z psychologią zawodowo mam niewiele wspólnego)



W LO to zupełnie normalne, powiem więcej - na uczelniach też można spotkać wielu dzieciaków


A do Was, drogie 17-19-letnie dziewczyny, które jeszcze nie były z nikim związane powiem tylko tyle, jak zresztą zostało już tutaj to kilkakrotnie zauważone, że nie warto wiązać się z kimś pierwszym lepszym. Niekiedy mogą z tego wyniknąć przykre konsekwencje. Lepiej poczekać na tego, który będzie Was naprawdę kochał, szanował, będziecie nadawać na tych samych/zbliżonych falach i - przede wszystkim - będziecie mieli ze sobą o czym rozmawiać, fajnie też jest mieć - przynajmniej częściowe - wspólne zainteresowania (choć to nie warunek, ale ułatwienie ).
Co to licealnych związków to mam wielu znajomych, którzy wzięli ślub a poznali sie własnie w liceum Tez wtedy wydawało mi sie że mam czas, teraz mam 23 lata i wokoło mnie brak wolnych facetów Także z perspektywy czasu żałuje że wtedy się nie zdecydowałam bo miałam parę okazji, a teraz susza...
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-06, 22:15   #889
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Samotne...

Wpisuje sie tylko, ze u mnie bez zmian paradoksalnych chociaz jest taki jeden ...
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 22:50   #890
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Samotne...

Super, powodzenia
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 11:31   #891
poziomka21
Zadomowienie
 
Avatar poziomka21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 363
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez estee7 Pokaż wiadomość
Pewnie jeśli u którejś się zmieniło to nawet tutaj nie zaglądnie

więc samotne są skazane na samotne
A nieprawda, ja Was odwiedzam Poza tym wyszłam z założenia, że kiedy ktoś jest sam, to opowiadanie temu komuś że się udało, ze jest w związku działa mimo szczerej radości z tego faktu, odwrotnie. Tzn przynajmniej w moim wypadku było tak, że kiedy ktoś przychodził i mówił - nie jestem już sama, to pojawiał się smutek mimo dzielnia szczęścia z tą osobą, smutek, że ja wciąż jestem sama. No ale was odwiedziłam
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Vitor de Lima Barreto
poziomka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 16:45   #892
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Samotne...

Dziewczyny ja nie wiem co mam myśleć.. Dzisiaj się znowu widziałam z tym chłopakiem.. Było już o wiele lepiej niż na poprzednim spotkaniu, dużo bardziej na luzie. Ale ja sama nie wiem czy chciałabym żeby coś z tego było, czy nie. Jak on do mnie pisze ( a pisze bardzo często) to nie chce mi się z nim pisać, a już jak on przez jakiś czas nie pisze to jednak zaczynam za tym tęsknić No i napisał mi że mam mu uwierzyć, że jemu naprawdę na mnie zależy, a jak spytałam jak to możliwe po 2 (dwóch!!) spotkaniach to on mi napisał, czy wierzę w miłość od 1 wejrzenia W ogóle tak czekałam na faceta i nie mogłam się doczekać żeby sobie jakiegoś znaleźć, a jak znajduje się fajny koleś, który do mnie kręci to mam wątpliwości Co ja mam robić? Powiedzieć mu delikatnie żeby trochę przystopował? Tylko jak? Naprawdę sama siebie nie rozumiem, ehh
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 18:34   #893
Margo007
Raczkowanie
 
Avatar Margo007
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Samotne...

Ja na twoim miejscu dała bym mu delikatnie do zrozumienia,żeby troche zwolnił tępo. Nie można po dwóch spotkaniach powiedziec, że sie kogoś kocha, a przynajmniej ja bym nie potrafiła. Może na początku poznajcie sie lepiej, to chyba jasne, że musisz temu chłopakowi zaufać, żeby sie z nim związać. Pogadaj z nim, jeśli mu naprawde zależy to zrozumie i uszanuje twoje uczucia. A co do tych smsów to mi sie tez nie chce pisac z kimś dłużej niż kilkanaście minut niezaleznie jak bardzo te osobe lubię, bo poprostu nie moge wtedy sie pożądnie na niczym skupić
Margo007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 21:34   #894
tasiemiec
Raczkowanie
 
Avatar tasiemiec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 353
Dot.: Samotne...

mój wujek powiedział mi tak:

" wiesz co, w twoim wikeu i ty nikogo nie masz?ty się powinnas leczyć, iśc na psychoterapię , bo ty nie masz żadnych "ciągotek""

Heheh ale się zaśmiałam, moj wujek to jest znany ze swoich żartów, ale mimo to zrobiło mi sie przykro...Ja tam mam swoje "ciągotki" ale faceci, którzy mi się podobają nie zwracają na mnie uwagi, albo traktują mnie jak kolezankę...
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
tasiemiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-07, 22:11   #895
allchemiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 821
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez tasiemiec Pokaż wiadomość
mój wujek powiedział mi tak:

" wiesz co, w twoim wikeu i ty nikogo nie masz?ty się powinnas leczyć, iśc na psychoterapię , bo ty nie masz żadnych "ciągotek""

Heheh ale się zaśmiałam, moj wujek to jest znany ze swoich żartów, ale mimo to zrobiło mi sie przykro...Ja tam mam swoje "ciągotki" ale faceci, którzy mi się podobają nie zwracają na mnie uwagi, albo traktują mnie jak kolezankę...
nie martw sie mam tak samo...
allchemiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 13:46   #896
tasiemiec
Raczkowanie
 
Avatar tasiemiec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 353
Dot.: Samotne...

No taka jest prawda...Zawsze było tak, że ja podobałam się tym, których nie lubiłam, , albo nie zwracałam na nich uwagi...
W sumie to nie wiem, czy ze mna jest coś nie tak, czy to po prostu takie moje "szczęście".
Najbardziej mnie denerwuje to, jak mam się gdzies pokazać na jakiejś uroczystości rodzinnej, typu wesele, jestem zapraszana z kimś , a przychodze sama.
I zaczyna się grad pytań : czemu sama, czemu nikogo nie mam itd, podśmiechiwanie ciotek
Wkurza mnie to;(
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni
tasiemiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 19:27   #897
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez tasiemiec Pokaż wiadomość
No taka jest prawda...Zawsze było tak, że ja podobałam się tym, których nie lubiłam, , albo nie zwracałam na nich uwagi...
W sumie to nie wiem, czy ze mna jest coś nie tak, czy to po prostu takie moje "szczęście".
Najbardziej mnie denerwuje to, jak mam się gdzies pokazać na jakiejś uroczystości rodzinnej, typu wesele, jestem zapraszana z kimś , a przychodze sama.
I zaczyna się grad pytań : czemu sama, czemu nikogo nie mam itd, podśmiechiwanie ciotek
Wkurza mnie to;(
Ja niedługo mam taką rodzinną uroczystość i sama idę nawet mój młodszy brat idzie z dziewczyną.... Jakoś muszę to przetrzymać, już niedługo...
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 20:15   #898
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Samotne...

hmmm co by wam doradzic...olac ciotki wujków itd, i isc samej i sie dobrze bawic
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-08, 20:33   #899
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Samotne...

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
hmmm co by wam doradzic...olac ciotki wujków itd, i isc samej i sie dobrze bawic


Właśnie takie podejście staram się mieć, ale czasem nadchodzą chwile słabości... Ale jak by mi tlyko ktoś spróbował coś dogadywać to... nie ręczę za siebie!
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 12:09   #900
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Samotne...

A mnie mama mówi, ze jak będę wybierać wśród facetów, to w końcu zostanę na lodzie. Ale to nie moja wina, ze trafiają się tylko tacy, którzy mnie nie interesują w żaden sposób. A ci, którzy podobają sie mnie nie potrzebują żadnej znajomości ze mną, bo są w związku albo zwyczajnie nie chcą.
larva jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.