Mamusie lutowe 2016 :) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 08:36   #871
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Mężu tez jest chodzinka )

Ale tak już mamy. Może coś po ciąży mi zostanie. Chociaż ja się dobrze czuje w swojej wadze.
Jutro już piąte czek i week. W sobotę jedziemy obejrzeć autko i jak będzie ok to kupujemy )

Mam nadzieje ze się uda i będzie moja wymarzona mazda 6
Mazda 6 górą! Tez mam
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 09:17   #872
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Witajcie dziewczyny
Wracam do świata żywych po kilku dniach strasznych mdłości, zawrotów głowy i totalnego rozbicia. Myślałam, że już mi nigdy nie przejdzie, na szczęście dzisiaj jest lepiej. Tylko teraz znowu się martwię czy to nie jest przypadkiem jakiś zły znak oszaleję chyba :P
Gratuluję wszystkich wizyt i trzymam kciuki za kolejne
Pisałyście o wadze. Ja też się zaliczam do grona chudzinek, 50 kg, ale dobrze mi z tym
Miłego dnia
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 09:24   #873
Basieku1
Raczkowanie
 
Avatar Basieku1
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Mordsith Pokaż wiadomość
No co Ty? Ja też mam urodziny 16 lutego ! :-D I również termin z om na 12 :-D a z usg mam wyliczony na 14
Ale fajnie się złożyło, może mi też wyliczy termin na 14 luty
Basieku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 10:16   #874
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Idź spać, a jutro po przebudzeniu pomyśl: To juz dziś

TO JUŻ DZIŚ


: pliz: Umieram

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez joann_ Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Wracam do świata żywych po kilku dniach strasznych mdłości, zawrotów głowy i totalnego rozbicia. Myślałam, że już mi nigdy nie przejdzie, na szczęście dzisiaj jest lepiej. Tylko teraz znowu się martwię czy to nie jest przypadkiem jakiś zły znak oszaleję chyba :P
Gratuluję wszystkich wizyt i trzymam kciuki za kolejne
Pisałyście o wadze. Ja też się zaliczam do grona chudzinek, 50 kg, ale dobrze mi z tym
Miłego dnia

Rany dziewczyny przestancie dobijac swoimi malutkimi wagami Po ciąży moze mi sie uda w koncu schudnac


MIŁEGO DNIA

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
haha no właśnie kupa śmiechu była z tym usg dopochwowym bo zapomniałam mojego uświadomić w jakiej będę pozycji i z czym między nogami. Jak go lekarz wprowadził do gabinetu i spojrzał na mnie z aparaturą to myślałam, że padnę, aż się przechylił do tyłu hahaha. Dobrze, że jednak monitor usg był wtedy najważniejszy . Potem mi fajnie to zrelacjonował "leżysz, masz coś wsadzone, i jeszcze obcy facet ci zagląda" haha .
NO NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Z moim też tak będzie!

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Moj kolega z czasow studiow ze swoja dziewczyna tez maja nie do konca planowane dziecko I wiesz co zrobil jego wujek ksiadz jak sie dowiedzial? Niemal poplakal sie z radosci mowiac ze dziecko jest najwiekszym cudem nie wazne czy slubne czy nie. Sam udzielil im kilka miesiecy slubu zreszta

Wczoraj tez mialam takie odczucia co do usg i nawet dzis rano ale juz jestem po wizycie i znacznie spokojniejsza mignie Ci szybko, zobaczysz.

Piękna historia To prawda, że wiele zależy od księdza. I księża i ludzie wierzący to ciągle tylko ludzie i niesttety czasami robią to na zły sposób... Ja tak sobie myślę, że najważniejsze to nie robić swoimi czynami krzywdy innym i nawet jeśli coś jest grzechem to napewno małym, jeśli nie czyni się zła innym.


Fantasmagori pytałaś gdzieś wyżej o smarowidła itp No więc ja póki pracuję i jest wczesna ciaża to będę wcierać tylko raz dziennie Ziaja Rebuid - ukierunkowane modelowanie Ma dobre opinie i cenie sobie te firme. Biust i pupe proszę TŻ zeby wcieral bo robi to dłuuugo i starannie hehe więc jest przy okazji masaż, no i jeszcze brzuszek. Uzywam od 3 dni i moge powiedziec, ze juz od pierwszego uzycia czulam leciutko napieta skore.

Jak bede miec wiecej czasu to mysle ze to bede robic 2x dziennie no i plus kupie taka gabke z wypustkami do masazu... choc na razie biust tak bardzo boli, ze nie wyobrazam sobie go czyms takim traktowac.


Ja mam na udach z przodu ogrooooomne rozstepy Do 21 roku zycia chorowałam na zaburzenia odzywiania i potem jak zaczelam jesc normalnie to bardzo szybko i bardzo mocno przytylam
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 10:30   #875
Mordsith
Wtajemniczenie
 
Avatar Mordsith
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 302
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
Ale fajnie się złożyło, może mi też wyliczy termin na 14 luty
A kiedy masz wizytę? Czekam na wieści


Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
TO JUŻ DZIŚ


: pliz: Umieram
No widzisz! Doczekałaś się! O której masz wizytę?
__________________
"Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości by zerwać jego owoce."
Mordsith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 10:39   #876
PedzacaSkarpeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Witajcie
Byłam wczoraj na spotkaniu z moim maluszkiem Serduszko już bije, dziś jest 6 tydz. i 2 dni wg ost. miesiączki, wg usg 6 t.1 dzień
Fantastycznie Jestem bardzo spokojna, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze
Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Masakra... To było na NFZ? Szkoda słów, bardzo mi przykro ze tak Cie potraktowano...

Swoją droga juz nieraz o czymś takim słyszałam. Sama zreszta jak byłam u ginekologa tydzien temu (4 tydzien ciąży) zeby ja nie wiem potwierdzić czy cos (pierwsza ciazA, kompletnie sie nie znam, a po to firma mi płaci za opiekę zdrowotna by moc chodzić i pytać) a tu teksty typu po co mi sie tak spieszy, za 2 tygodnie zobaczymy czy to ciąża normalna czy pozamaciczna dlaczego ludzie sa tacy niedelikatni...
Współczuję jak Cię potraktowano. Ja mam wspaniałego lekarza, nie mówi za dużo ale za to konkretnie. Na pytania odpowiada rzeczowo. Taki układ mi odpowiada :tak:

Cytat:
Napisane przez Mordsith Pokaż wiadomość
Jestem w domku po wizycie. Wszystko jest ok. Maleństwo ma 4 mm, ciąża 6 tyg. 1 dzień. Termin porodu 12 lub 14 luty


Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
Nie mam praktycznie żadnych oznak ciąży
Ja kiedyś pisałam, że w pierwszej ciąży po ok. 7-8 tyg. ustąpiły mi wszystkie objawy. Tak się wystraszyłam, że poleciałam do ginekologa od razu. Ale nie do swojego, tylko do enel-med, ale nie pomyślałam, że nie wszędzie przy każdej wizycie można zrobić usg i wtedy miałam tylko badanie dopochwowe. Wtedy ginka stwierdziła, że po wielkości macicy wygląda na to, że jest ok. Na szczęście było, ale jeszcze długie tyg. się martwiłam, dopóki brzuch się systematycznie nie powiększał

Cytat:
Napisane przez Agusiaczek1985 Pokaż wiadomość
Hej
Czy mogę dołaczyć?
W prawdzie termin mam na koniec stycznia
Witaj Ja miałam rodzić 29.10, ost. stanęło na 3.11, moje imieniny

Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
hej!!
jestem po wizycie! huraaa jakie szczęście, brak słów . Fakt, że już wcześniej widziałam malucha, ale teraz i widziałam serduszko i słyszałam .
Ah jeszcze. Dziewczyny czy to możliwe, że ja czuję jego serduszko?? bo coś czuję, i to nie idzie równo z moim sercem, a do tego mi brzuch tak pika hahah nie wiem?? wkręciłam sobie czy to możliwe już??
Tyle radości eksploduje z Twojej wypowiedzi, euforia normalnie Brawo za wizytę A serduszka nie da się poczuć, niestety Ale jeszcze trochę i nasze dzidzie będą nas kopały. Coraz mocniej i wyżej by pod koniec kopać na złamanie żeber

Cytat:
Napisane przez justynka333 Pokaż wiadomość
siasia13 właśnie to że zrobię coś nie tak i dziecku stanie się krzywa najbardziej skłania mnie do cc
Dziewczyny fachowo odpowiedziały na Twoje obawy, ja się podpisuję pod tym

Cytat:
Napisane przez Karinek1973 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamuśki !!!
Mam pytanie do dziewczyn, które były już na wizytach Czy obecnie wszystkie ciężarne na pierwszej wizycie mają zlec wykonanie TSH (nigdy chyba nie miałam tego badania) Jestem przed 1 wizytą i nie wiem czy mam też to zrobić Chciała bym iść do lekarza już z kompletem wyników
Tak, mam TSH.
Jestem od niedawna ubezpieczona w luxmed i okazało się, że w moim abonamencie nie muszę płacić za żadne badania W 1. ciąży chodziłam na allianz i za te pierwsze zapłaciłam jakoś ponad 400zł

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, że to głupie, ale martwi mnie, że się za dobrze czuję. Biust rozrywa z bólu, ale oprócz tego senność i NIC. Zero mdłości, wrażliwości na zapachy, zero zachcianek.... Jestem teoretycznie 5 tygodni i 2 dni po owulacji.
Kochana, jak wyniki badań masz ok, jak lekarz mówi, że jest ok to trzeba się cieszyć z braku objawów. Mi poza mdłościami lekkimi też nic nie dolega, a cycki to chyba nawet mi zmalały No ale każda ciąża inna..

Cytat:
Napisane przez Elena_22 Pokaż wiadomość
Marli, ja również mam te same dolegliwości, co Ty, i mam wrażenie, ze jest co dzień gorzej
Dopadł mnie tzw. kalafior ciążowy, ciągłe problemy z pamięcią i koncentracją. Chcę Wam coś odpisać i gubię się... zapominam, której co chciałam powiedzieć, nie mogę nicków zapamiętać, ehhh.. Więc udzielam się tak tylko z boku...
Tutaj z pomocą może przyjść funkcja cytowania Ja w życiu bym nie zapamiętała co miałam której napisać, nawet nie będąc w ciąży


Dobra, nadrabiam dalej
__________________
05.12 - II kreski
PedzacaSkarpeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 10:58   #877
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Mordsith Pokaż wiadomość
A kiedy masz wizytę? Czekam na wieści




No widzisz! Doczekałaś się! O której masz wizytę?

17:15. Napiszę chociaż jedno zdanie jak było wieczorkiem
Trochę się martwię bo od rana dzisiaj mam albo lekkie skurcze, albo jakies uklucia.... To normalne? Bardzo lekkie, nie nazwalabym tego bolem, ale no czuje to.
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 11:22   #878
PedzacaSkarpeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Hej

Glukoza pyszniutka- ja miałam ochotę jeszcze po niej na ciasto czekoladowe

U mnie poza TŻ-tem nikt nie wie o bąbelku. Powiem po wizycie w przyszłym tygodniu. Przyznam, że spędza mi sen z powiek jak przekazać tą wiadomość w pracy...
Hehe padłam A pracą się nie martw, na pewno zrozumieją. A dla Ciebie chyba najważniejsza jest kruszynka? Przed rozmową pomyśl o niej

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
No ja właśnie nosze już tylko luźne bluzy. Nie wiem co jest grane, ale w poprzedniej ciazy dopiero pod koniec 5tego miesiaca cos bylo widac a jak wlozylam luzniejsza bluzke to nawet nie. Teraz juz nie moge spodni dopiac i chodze z rozpietym guzikiem.. A nie chce narazie w pracy mowic, chce jeszce sie wstrzymac chwile.. Chociaz nie boje sie jakos reakcji szefów - sami mają małe dzieci dopiero co urodzone, a ze zamierzam pracowac jak najdluzej to powinno byc ok
No niestety, ale podobno w drugiej ciąży brzuch wyskakuje szybciej Ja na razie nie odczuwam, ale to pewnie kwestia kilku dni

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość

Właśnie, dziewczyny, smarujecie się już czymś? W sensie przeciw rozstępom itd.? Ja kupiłam ostatnio ten olejek https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html i jak mi się przypomni to smaruję rano i wieczorem. Mam rozstępy na piersiach z okresu dojrzewania kiedy w krótkim czasie mi szybko urosły dość spore i nie chcę ich mieć na brzuchu
Ja się smarowałam bio-oil ale to po 3. miesiącu. Gdzieś wyczytałam, że w pierwszych tygodniach nie zaleca się smarowania brzucha, bo te ruchy mogę wywołać skurcze A, że raczej nie tyje się szybko w I trymestrze, to wolałam zaczekać a po stosowaniu tego olejku rozstępów większych niż przed ciążą nie miałam Jestem cała w rozstępach Tylko na brzuchu mam jeden rozstęp po ciąży, tak to gładki


Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość

Ej w ogóle TŻ przed chwilą zadał mi takie pytanie i nie znam odpowiedzi: czy na USG zawsze dostaje się zdjęcie obrazu USG ? Wiecie, maluszka ???????????
[COLOR="Silver"]

Co do rodziców u mnie ciężka sprawa, zresztą u TŻ to samo... Smutne, ale będziemy im mówić jak najpozniej się da I moi i jego rodzice są skrajnie wierzący i będzie chryja, że bez ślubu. My teraz skończyliśmy studia, nie mieszkamy razem (oczywiście niedługo zamieszkamy, w ten weekend się przeprowadzam do mieszkania, do którego on się wprowadzi) i eh... Moj tata jeszcze spoko, pewnie powie, ze mu przykro, ze przed slubem, ale ze jestesmy super para, mamy oboje dobre prace i powodzenia i gratulacje, natmiast z matka beda jazdy. Ja w ogole mam z matka bardzo slodkogorzka historie, jest dzieckiem alkoholikow, no ogolnie z patologicznego domu i sama mi troche zgotowala patologie, mimo, ze rodzice sa z Krakowa to ja na studiach musialam studiujac dziennie pracowac zeby sie wyprowadzic i utrzymac sama, byle tam nie mieszkac .... Takze mama mnie skrzywdzila, ale nie pozwole skrzywdzic jej mojego dziecka!
Prywatnie przy każdym usg przynajmniej jedno zdjęcie. Na NFZ usg darmo, ale zdjęcie już koło 30 zł

Przykro mi z powodu Twojej historii. Ale fajnie, że miałaś na tyle determinacji, żeby wyrwać się i rozwijać. Jak piszesz jesteście w dobrej sytuacji, wykształceni, zaradni i zakochani to na pewno dacie radę a rodzice również pokochają



Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
O proszę, ale fajnie ! Mnie wkurza, że mała część koleżanek, ale jednak, krytykuje, że zepsułam sobie młodość ciążą

Taaa te hormony strasznie źle wpływają na myśli i humor, u mnie to samo
Co za bzdury, każda kobieta jest inna i inaczej odczuwa instynkt macierzyński. Ja mogłabym się jeszcze trochę pobawić, ale urodziła się córka (była planowana) i wszystko przewartościowałam. Każda kobieta ma swój czas na macierzyństwo

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Mężu tez jest chodzinka )

Ale tak już mamy. Może coś po ciąży mi zostanie. Chociaż ja się dobrze czuje w swojej wadze.
Jutro już piąte czek i week. W sobotę jedziemy obejrzeć autko i jak będzie ok to kupujemy )

Mam nadzieje ze się uda i będzie moja wymarzona mazda 6
Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Mazda 6 górą! Tez mam
Po raz trzeci: Mazda 6 górą!

PRZEBRNĘŁAM

Dziękuję zza kciuki dziewczyny, przydały się
Uciekam z córcią na spacer póki pogoda jest

Trzymajcie się ciepło i kciuki za wizyty
__________________
05.12 - II kreski
PedzacaSkarpeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 12:48   #879
Basieku1
Raczkowanie
 
Avatar Basieku1
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 192
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Mordsith Pokaż wiadomość
A kiedy masz wizytę? Czekam na wieści
Miałam iść w przyszłym tygodniu, ale wyniki badań będę miała dopiero w przyszłą środę, więc przełożyłam wizytę na 07.07.
Już nie mogę się doczekać, bo jestem ciekawa co z tym nieszczęsnym krwiakiem mam nadzieję, że już się wchłonął
Basieku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 12:48   #880
Agusiaczek1985
Wtajemniczenie
 
Avatar Agusiaczek1985
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 524
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez joann_ Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Wracam do świata żywych po kilku dniach strasznych mdłości, zawrotów głowy i totalnego rozbicia. Myślałam, że już mi nigdy nie przejdzie, na szczęście dzisiaj jest lepiej. Tylko teraz znowu się martwię czy to nie jest przypadkiem jakiś zły znak oszaleję chyba :P
Gratuluję wszystkich wizyt i trzymam kciuki za kolejne
Pisałyście o wadze. Ja też się zaliczam do grona chudzinek, 50 kg, ale dobrze mi z tym
Miłego dnia
Dobrze ze już lepiej, oby bylo ocraz lepiej
Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
TO JUŻ DZIŚ





MIŁEGO DNIA [COLOR="Silver"]
Mówiłam czekam na wieści jak po usg

Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
Witajcie


Witaj Ja miałam rodzić 29.10, ost. stanęło na 3.11, moje imieniny
Witaj
A juz myślałam ze bede jakimś styczniowym rodzynkiem

Ja miałam dziś fatalna noc, bolal mnie ząb, usnełam dopiero nad ranem a obudziłam sie z potwornymi zawrotami głowy. Ale pospała, jeszcze i jest ok.

Iiiii 15 lipca idę na usg dlaczego to tak długooooooo:brzy dal:
__________________
Agusiaczek1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 13:41   #881
Mordsith
Wtajemniczenie
 
Avatar Mordsith
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 302
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
17:15. Napiszę chociaż jedno zdanie jak było wieczorkiem
Trochę się martwię bo od rana dzisiaj mam albo lekkie skurcze, albo jakies uklucia.... To normalne? Bardzo lekkie, nie nazwalabym tego bolem, ale no czuje to.
Nie martw się, takie lekkie ukłucia to nic nienormalnego...
Trzymam kciuki za wizytę, to już tak niedługo


Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
Miałam iść w przyszłym tygodniu, ale wyniki badań będę miała dopiero w przyszłą środę, więc przełożyłam wizytę na 07.07.
Już nie mogę się doczekać, bo jestem ciekawa co z tym nieszczęsnym krwiakiem mam nadzieję, że już się wchłonął
Będzie dobrze kochana, krwiak pewnie się wchłonął a z dzidzią wszystko ok
__________________
"Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości by zerwać jego owoce."
Mordsith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 15:07   #882
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Byłam dziś robić badania, moja wyprawa zaczęła sie od godz 8 , niestety Pani w recepcji w prywatnej przychodni powiedziała ze nie zdążę zrobic glukozy bo punkt pobrań tylko do 10 wiec pojechałam do szpitala z pewnością ze tam napewno wykonam i udało sie narzekałam sie ponad 3 h , niestety teraz trzeba czekać na wynik jglukozy na czczo a dopiero pic i robić glukozę wiec po 3 kuciach wróciłam wygłodniałe do domku dobrze ze to juz za mna
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 15:09   #883
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Basieku1 Pokaż wiadomość
Miałam iść w przyszłym tygodniu, ale wyniki badań będę miała dopiero w przyszłą środę, więc przełożyłam wizytę na 07.07.
Już nie mogę się doczekać, bo jestem ciekawa co z tym nieszczęsnym krwiakiem mam nadzieję, że już się wchłonął
Trzymam kciuki by nie było po nim śladu
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:33   #884
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cześć dziewczynki, najpierw się z Wami witam a za chwilę będę Was nadrabiać

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
17:15. Napiszę chociaż jedno zdanie jak było wieczorkiem
Trochę się martwię bo od rana dzisiaj mam albo lekkie skurcze, albo jakies uklucia.... To normalne? Bardzo lekkie, nie nazwalabym tego bolem, ale no czuje to.
Te kłucia są normalne- macica i wszystko w środku się rozciąga, ma prawo boleć
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:36   #885
LauraPola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Hej dziewczyny. Wlasnie wrocilam z USG! Bylo widac serduszko ! A tak sie martwilam ze nic nie zobacze. Termin porodu 11.02.2016. To 7t 1d ciazy. Dopiero teraz uwierzylam ze jestem w ciazy. Polecam wszystkim dziewczynom w UK zrobic sobie taki prywatny scan bo to naprawde mnie uspokoilo i teraz bede czekac do 12 tygodnia na kolejny juz nie w takich nerwach. Scan byl wykonywany tradycyjnie przez powloki brzuszne a mimo to bylo widac malenstwo i to calkiem dobrze
LauraPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:46   #886
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

[QUOTE=PedzacaSkarpeta;518 85003]Witajcie
Byłam wczoraj na spotkaniu z moim maluszkiem Serduszko już bije, dziś jest 6 tydz. i 2 dni wg ost. miesiączki, wg usg 6 t.1 dzień
Fantastycznie Jestem bardzo spokojna, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze

PedzacaSkarpeta (nick masz zaj....sty ). Ja dziś byłam u gina z wynikami(są bardzo dobre), u mnie bardzo podobnie- serduszko bije pięknie i miarowo ( 145 FHR), wg usg to 6 tydzień 2 dzień, maleństwo ma 5,2 mm! i tak jak Ty, jestem spokojna i już się nie boję, wierze, że będzie dobrze!
Dostałam komplet badań do zrobienia (tsh też mam zlecone) na następna wizytę za 3 tygodnie, tzn. mam przyjść wtedy, kiedy kończy mi się zwolnienie( gdzieś ok. 17 lipca).

Pięknie być mamą!

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez LauraPola Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wlasnie wrocilam z USG! Bylo widac serduszko ! A tak sie martwilam ze nic nie zobacze. Termin porodu 11.02.2016. To 7t 1d ciazy. Dopiero teraz uwierzylam ze jestem w ciazy. Polecam wszystkim dziewczynom w UK zrobic sobie taki prywatny scan bo to naprawde mnie uspokoilo i teraz bede czekac do 12 tygodnia na kolejny juz nie w takich nerwach. Scan byl wykonywany tradycyjnie przez powloki brzuszne a mimo to bylo widac malenstwo i to calkiem dobrze
Gratulacje, już będziesz spokojniejsza Super uczucie zobaczyć i posłuchać serduszka , prawda? Mi się aż łzy zakręciły w oczętach.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Gratki udanej wizyty

czarnooka- u mnie też syfioza pospolita na plecach. Mi dodatkowo włosy wypadają ale wiem, że w pierwszej ciąży w którymś momencie bardzo mało ich wypadało.
syfioza pospolita- dobre !myślałam, że tylko ja używam takich końcówek w wyrazach mi na ramionach coś wyskakuje, takie małe, drobne ale gęba to porażka, całe czoło zsypane . Włosy zaczęły wypadać, a i tak nie mam ich dużo , w ogóle czuje się jak paskudny kaszalot
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:46   #887
LauraPola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Jagdy zobaczylam bijace serduszko bylam w szokuze to naprawde sie dzieje, za to moj maz sie wzruszyl niesamowicie, lzy w oczach i przy midwife powiedzial: I'm gonna be a dad! Tak jakby dopiero teraz w to uwierzyl hehe cos pieknego
LauraPola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:49   #888
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez LauraPola Pokaż wiadomość
Jagdy zobaczylam bijace serduszko bylam w szokuze to naprawde sie dzieje, za to moj maz sie wzruszyl niesamowicie, lzy w oczach i przy midwife powiedzial: I'm gonna be a dad! Tak jakby dopiero teraz w to uwierzyl hehe cos pieknego
Słodkie to, co piszesz .
Mój mąż czekał cały czas, kiedy go lekarz zawoła, żeby mógł zobaczyć Malucha, a kiedy gin wyszedł, żeby go zawołać, on akurat dostał ważny tel. służbowy . Wbiegł do gabinetu na sam koniec, kiedy już gin drukował zdjęcia . Bicie serduszka usłyszał w końcówce i to przy otwieraniu drzwi .
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 17:54   #889
LauraPola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Elena_22 Pokaż wiadomość
Słodkie to, co piszesz .
Mój mąż czekał cały czas, kiedy go lekarz zawoła, żeby mógł zobaczyć Malucha, a kiedy gin wyszedł, żeby go zawołać, on akurat dostał ważny tel. służbowy . Wbiegł do gabinetu na sam koniec, kiedy już gin drukował zdjęcia . Bicie serduszka usłyszał w końcówce i to przy otwieraniu drzwi .
Ach te telefony... Nastepnym razem napewno bedzie przy Tobie Na kiedy masz termin?
LauraPola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 18:14   #890
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Jestem po !

Ciąża w macicy, serduszka nie było widac, bo okazuje sie, ze ciąża młodsza niz myślałam wg usg 4 tyg 1 dzien.
Był pęcherzyk i zarodek w środku, jajniki i wszystko zdrowe zastanawia mnie tylko czy wszystko sie zgadza...

Ostatnia @ 18 maja.
Wg USG zapłodnienie było 26 maja (czyli dzien płodny był za wczesnie, ok, zdarza sie).
Natomiast wg tych dat w 3 tygodniu + 1 dzien HCG wyszło 296, 41 h pozniej 540, czyli wszystko sie zgadza?


Nie moge uwierzyć, ze nosze w sobie małego człowieczka!!!!!! ImageUploadedByWizaz Forum1435338835.382568.jpg
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 18:25   #891
Elena_22
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez LauraPola Pokaż wiadomość
Ach te telefony... Nastepnym razem napewno bedzie przy Tobie Na kiedy masz termin?
Tak jest z tymi telefonami, jeden dzień nie ma go w pracy a najwięcej się dzieje
Zbulwersował się mężunio, ale co poradzić.
Termin z OM mam na 13 lutego, na razie gin nie mówił, jak to będzie z terminem z usg, w każdym razie różnica jest niezbyt duża (ostatnio miałam strasznie nierówne cykle- raz 25 dni, raz 30, dlatego lepiej się trzymać terminu z OM, moim zdaniem).

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Jestem po !

Ciąża w macicy, serduszka nie było widac, bo okazuje sie, ze ciąża młodsza niz myślałam wg usg 4 tyg 1 dzien.
Był pęcherzyk i zarodek w środku, jajniki i wszystko zdrowe zastanawia mnie tylko czy wszystko sie zgadza...

Ostatnia @ 18 maja.
Wg USG zapłodnienie było 26 maja (czyli dzien płodny był za wczesnie, ok, zdarza sie).
Natomiast wg tych dat w 3 tygodniu + 1 dzien HCG wyszło 296, 41 h pozniej 540, czyli wszystko sie zgadza?


Nie moge uwierzyć, ze nosze w sobie małego człowieczka!!!!!! Załącznik 6005942
To bardzo dobre wiadomości Esor

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

My byliśmy dzisiaj z mężem na dużych zakupach, niektóre, jak bluzki dla mnie, nie były planowane, ale w Reserved jest wyprzedaż 70 %, więc jak się nie skusić?
Oglądaliśmy też ubranka niemowlęce, kupiliśmy trochę, bo w tym tyg. planujemy odwiedzić siostrę męża (urodziła 27 maja) i aż mnie korciło, żeby kupić coś mojemu brzuszkowemu Maluchowi. Oczywiście powstrzymałam się , będzie czas na to. Teraz jest tyle promocji, wyprzedaży, ubranka byłyby w sam raz na następne lato i wiosnę .

Poszliśmy na pizzę, zamówiliśmy taką wielką familijną, zjedliśmy po równo a ja już marzę o następnej. Mąż powiedział- never!
Elena_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 18:41   #892
Mordsith
Wtajemniczenie
 
Avatar Mordsith
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 302
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez LauraPola Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wlasnie wrocilam z USG! Bylo widac serduszko ! A tak sie martwilam ze nic nie zobacze. Termin porodu 11.02.2016. To 7t 1d ciazy. Dopiero teraz uwierzylam ze jestem w ciazy. Polecam wszystkim dziewczynom w UK zrobic sobie taki prywatny scan bo to naprawde mnie uspokoilo i teraz bede czekac do 12 tygodnia na kolejny juz nie w takich nerwach. Scan byl wykonywany tradycyjnie przez powloki brzuszne a mimo to bylo widac malenstwo i to calkiem dobrze
[QUOTE=Elena_22;51890234]
Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
Witajcie
Byłam wczoraj na spotkaniu z moim maluszkiem Serduszko już bije, dziś jest 6 tydz. i 2 dni wg ost. miesiączki, wg usg 6 t.1 dzień
Fantastycznie Jestem bardzo spokojna, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze

Ale dzisiaj dobre wieści na forum
__________________
"Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości by zerwać jego owoce."
Mordsith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 19:28   #893
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez ja :) Pokaż wiadomość
Mazda 6 górą! Tez mam

ooo obym i ja jutro tak powiedziala : D

[QUOTE=Elena_22;51890234]
Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
Witajcie
Byłam wczoraj na spotkaniu z moim maluszkiem Serduszko już bije, dziś jest 6 tydz. i 2 dni wg ost. miesiączki, wg usg 6 t.1 dzień
Fantastycznie Jestem bardzo spokojna, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze

PedzacaSkarpeta (nick masz zaj....sty ). Ja dziś byłam u gina z wynikami(są bardzo dobre), u mnie bardzo podobnie- serduszko bije pięknie i miarowo ( 145 FHR), wg usg to 6 tydzień 2 dzień, maleństwo ma 5,2 mm! i tak jak Ty, jestem spokojna i już się nie boję, wierze, że będzie dobrze!
Dostałam komplet badań do zrobienia (tsh też mam zlecone) na następna wizytę za 3 tygodnie, tzn. mam przyjść wtedy, kiedy kończy mi się zwolnienie( gdzieś ok. 17 lipca).

Pięknie być mamą!

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------



Gratulacje, już będziesz spokojniejsza Super uczucie zobaczyć i posłuchać serduszka , prawda? Mi się aż łzy zakręciły w oczętach.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------



syfioza pospolita- dobre !myślałam, że tylko ja używam takich końcówek w wyrazach mi na ramionach coś wyskakuje, takie małe, drobne ale gęba to porażka, całe czoło zsypane . Włosy zaczęły wypadać, a i tak nie mam ich dużo , w ogóle czuje się jak paskudny kaszalot
to tak jak ja, nawet przestałam sie malowac bo mi sie nie chce juz po prostu... mam czerwona skóre na buzi, tłuste włosy i wyglądam jak torba ( w anoreksji ) :tor ba:

Cytat:
Napisane przez Elena_22 Pokaż wiadomość
Tak jest z tymi telefonami, jeden dzień nie ma go w pracy a najwięcej się dzieje
Zbulwersował się mężunio, ale co poradzić.
Termin z OM mam na 13 lutego, na razie gin nie mówił, jak to będzie z terminem z usg, w każdym razie różnica jest niezbyt duża (ostatnio miałam strasznie nierówne cykle- raz 25 dni, raz 30, dlatego lepiej się trzymać terminu z OM, moim zdaniem).

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------



To bardzo dobre wiadomości Esor

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

My byliśmy dzisiaj z mężem na dużych zakupach, niektóre, jak bluzki dla mnie, nie były planowane, ale w Reserved jest wyprzedaż 70 %, więc jak się nie skusić?
Oglądaliśmy też ubranka niemowlęce, kupiliśmy trochę, bo w tym tyg. planujemy odwiedzić siostrę męża (urodziła 27 maja) i aż mnie korciło, żeby kupić coś mojemu brzuszkowemu Maluchowi. Oczywiście powstrzymałam się , będzie czas na to. Teraz jest tyle promocji, wyprzedaży, ubranka byłyby w sam raz na następne lato i wiosnę .

Poszliśmy na pizzę, zamówiliśmy taką wielką familijną, zjedliśmy po równo a ja już marzę o następnej. Mąż powiedział- never!

ja to wszystko jem ale tylko oczami

tz sie narobi, nagotuje a ja powacham i juz nie chce...
dzielny z niego chłop !

__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 19:34   #894
PedzacaSkarpeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez LauraPola Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wlasnie wrocilam z USG! Bylo widac serduszko ! A tak sie martwilam ze nic nie zobacze. Termin porodu 11.02.2016. To 7t 1d ciazy. Dopiero teraz uwierzylam ze jestem w ciazy. Polecam wszystkim dziewczynom w UK zrobic sobie taki prywatny scan bo to naprawde mnie uspokoilo i teraz bede czekac do 12 tygodnia na kolejny juz nie w takich nerwach. Scan byl wykonywany tradycyjnie przez powloki brzuszne a mimo to bylo widac malenstwo i to calkiem dobrze
Super, teraz będziesz spokojniejsza A to lepiej i dla Ciebie i dla maluszka Kurcze, ja chyba mam za grubą warstwę tłuszczu na brzuchu bo mi robił dopochwowo W ogóle to ma trochę słaby sprzęt, chociaż ja nie mam też jakiegoś porównania No ale nadrabia wiedzą i fachowym podejściem do pacjentki


[QUOTE=Elena_22;51890234]
Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
Witajcie
Byłam wczoraj na spotkaniu z moim maluszkiem Serduszko już bije, dziś jest 6 tydz. i 2 dni wg ost. miesiączki, wg usg 6 t.1 dzień
Fantastycznie Jestem bardzo spokojna, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze

PedzacaSkarpeta (nick masz zaj....sty ). Ja dziś byłam u gina z wynikami(są bardzo dobre), u mnie bardzo podobnie- serduszko bije pięknie i miarowo ( 145 FHR), wg usg to 6 tydzień 2 dzień, maleństwo ma 5,2 mm! i tak jak Ty, jestem spokojna i już się nie boję, wierze, że będzie dobrze!
Dostałam komplet badań do zrobienia (tsh też mam zlecone) na następna wizytę za 3 tygodnie, tzn. mam przyjść wtedy, kiedy kończy mi się zwolnienie( gdzieś ok. 17 lipca).

Pięknie być mamą!


---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------



Gratulacje, już będziesz spokojniejsza Super uczucie zobaczyć i posłuchać serduszka , prawda? Mi się aż łzy zakręciły w oczętach.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------



syfioza pospolita- dobre !myślałam, że tylko ja używam takich końcówek w wyrazach mi na ramionach coś wyskakuje, takie małe, drobne ale gęba to porażka, całe czoło zsypane . Włosy zaczęły wypadać, a i tak nie mam ich dużo , w ogóle czuje się jak paskudny kaszalot
No to :brawo: dla Ciebie i maluszka
Masz rację, być mamą to przywilej i jest naprawdę super

Jeżeli chodzi o syfius pospolitus to ja już długo nic nie miałam, zmieniłam dietę, unikam słodyczy (ale dobrego ciasta domowego nigdy nie odmówię), słodzonych napoi i soków z kartonów ale za to sama wyciskam w wyciskarce. Łączę warzywa i owoce, można zrobić pyszny sok warzywny i lekko go osłodzić owocem i niebo w ziemi Poprawiła mi się cera i syfów brak


Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Jestem po !
Nie moge uwierzyć, ze nosze w sobie małego człowieczka!!!!!! Załącznik 6005942
Piękne uczucie... Gratulacje

Ja kochane mówię dobranoc. Moja Niuńcia chyba przestawia się ze spaniem, tzn. wydłuża jej się stan czuwania i trochę jestem zmęczona.
Pięknych snów
__________________
05.12 - II kreski
PedzacaSkarpeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 20:10   #895
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dziewczyny gratulacje za udane wizyty! Ciesze sie ze wszystko u Was ok!

Nadrobilam, ale nie cytuje bo padam na pysk po dzisiejszym dniu. Jutro z Wami bede wiecej

Dobrej nocy!
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 20:12   #896
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

PedzacaSkarpeta , LauraPola, Elena_22, esor gratuluję Wam wizyt ale miłe wiadomości dzisiaj

syfius pospolitius
Mnie wysypało na ramoinach pierwszy raz w życiu
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 20:44   #897
esor
Mamusia Luty 2016
 
Avatar esor
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 122
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dzieki dziwczyny ja rowniez padam, dobranoc
__________________

03.10.2015 żona

22.02.2016 Hania
19.04.2017 Agatka
esor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-26, 22:00   #898
Aneth:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Aneth:)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 022
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez PedzacaSkarpeta Pokaż wiadomość
Witajcie
Byłam wczoraj na spotkaniu z moim maluszkiem Serduszko już bije, dziś jest 6 tydz. i 2 dni wg ost. miesiączki, wg usg 6 t.1 dzień
Fantastycznie Jestem bardzo spokojna, wierzę, że wszystko pójdzie dobrze



Tyle radości eksploduje z Twojej wypowiedzi, euforia normalnie Brawo za wizytę A serduszka nie da się poczuć, niestety Ale jeszcze trochę i nasze dzidzie będą nas kopały. Coraz mocniej i wyżej by pod koniec kopać na złamanie żeber
super! cieszę się z Tobą . Co do serca to faktycznie jeszcze będzie na to czas .
Dziś mama moja wspominała moje kopniaki i (byłyśmy na lodach jak to charakterek dziecka czuć już w brzuchu. Hehe jeszcze będę miała dość

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez esor Pokaż wiadomość
Jestem po !

Ciąża w macicy, serduszka nie było widac, bo okazuje sie, ze ciąża młodsza niz myślałam wg usg 4 tyg 1 dzien.
Był pęcherzyk i zarodek w środku, jajniki i wszystko zdrowe zastanawia mnie tylko czy wszystko sie zgadza...

Ostatnia @ 18 maja.
Wg USG zapłodnienie było 26 maja (czyli dzien płodny był za wczesnie, ok, zdarza sie).
Natomiast wg tych dat w 3 tygodniu + 1 dzien HCG wyszło 296, 41 h pozniej 540, czyli wszystko sie zgadza?


Nie moge uwierzyć, ze nosze w sobie małego człowieczka!!!!!! Załącznik 6005942
gratulacje!!

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez LauraPola Pokaż wiadomość
Jagdy zobaczylam bijace serduszko bylam w szokuze to naprawde sie dzieje, za to moj maz sie wzruszyl niesamowicie, lzy w oczach i przy midwife powiedzial: I'm gonna be a dad! Tak jakby dopiero teraz w to uwierzyl hehe cos pieknego
haha uśmiałam się z mężem )


U mnie mdłości okropne.. najgorsze kolacje. Nie mam pomysłu co i jak jeść, odrzuca od wszystkiego, a coś zjeść trzeba. I nie powinnam na noc, ale padło na jabłko, które jadłam 40 min.
Wezmę się za siebie bo mam już (prawie) wakacje. Jeszcze tylko egzamin w poniedziałek i luz.

Co do mnie to zauważyłam coś śmiesznego. Nie rosną mi paznokcie! już chyba z 2 tygodnie są na tym samym poziomie, albo i 3? normalnie to raz w tygodniu obowiązkowo było skracanie. Póki co nie przeszkadza mi to, nie mam ochoty nawet ich malować (dziwne), nie pękają (nie mam tendencji, mam mocne) to najważniejsze.
Co do pryszczy - to od początku miałam diody na twarzy, teraz też parę na plecach i na ramionach (nigdy nie miewałam), ale na twarzy zniknęły i moja mum bardzo mnie chwali, że mam grubszą jakby skórę na twarzy (lepsze krążenie, dotlenienie robi swoje), promienieje i podobno wyglądam jeszcze młodziej (he?). Aż miło słyszeć.
Jak człek szczęśliwy to promienieje
Tylko jak mam mdłości to wisielcza mina.

A w ciągu dnia zaczynam więcej jeść (nie zaliczam do tego poranków ani kolacji) - półtora porcji pierogów w restauracji (haha domawiałam) i zupka mm
__________________
Aneth:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 05:49   #899
PedzacaSkarpeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

z rańca Ja już godzinę nie śpię, aa Wy pewnie przewracacie sie na drugi bok
Cytat:
Napisane przez Aneth:) Pokaż wiadomość
super! cieszę się z Tobą . Co do serca to faktycznie jeszcze będzie na to czas .
Dziś mama moja wspominała moje kopniaki i (byłyśmy na lodach jak to charakterek dziecka czuć już w brzuchu. Hehe jeszcze będę miała dość

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------


gratulacje!!

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------


haha uśmiałam się z mężem )


U mnie mdłości okropne.. najgorsze kolacje. Nie mam pomysłu co i jak jeść, odrzuca od wszystkiego, a coś zjeść trzeba. I nie powinnam na noc, ale padło na jabłko, które jadłam 40 min.
Wezmę się za siebie bo mam już (prawie) wakacje. Jeszcze tylko egzamin w poniedziałek i luz.

Co do mnie to zauważyłam coś śmiesznego. Nie rosną mi paznokcie! już chyba z 2 tygodnie są na tym samym poziomie, albo i 3? normalnie to raz w tygodniu obowiązkowo było skracanie. Póki co nie przeszkadza mi to, nie mam ochoty nawet ich malować (dziwne), nie pękają (nie mam tendencji, mam mocne) to najważniejsze.
Co do pryszczy - to od początku miałam diody na twarzy, teraz też parę na plecach i na ramionach (nigdy nie miewałam), ale na twarzy zniknęły i moja mum bardzo mnie chwali, że mam grubszą jakby skórę na twarzy (lepsze krążenie, dotlenienie robi swoje), promienieje i podobno wyglądam jeszcze młodziej (he?). Aż miło słyszeć.
Jak człek szczęśliwy to promienieje
Tylko jak mam mdłości to wisielcza mina.

A w ciągu dnia zaczynam więcej jeść (nie zaliczam do tego poranków ani kolacji) - półtora porcji pierogów w restauracji (haha domawiałam) i zupka mm
Zazdroszczę mocnych paznokci, ja póki co odzwyczaiłam się i nie obgryzam, to była zmora od dzieciństwa. Ale o takich mocnych kształtnych to jeszcze mogę pomarzyć

Z tym szczęściem to coś jest na rzeczy Stan ducha przekłada się na stan ciała i chyba odwrotnie też

Oby przestało Cię odrzucać od jedzenia, ja nie wyobrażam sobie życia bez niego Teraz wcinam śniadanko i już myślę o drugim
__________________
05.12 - II kreski
PedzacaSkarpeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-27, 05:56   #900
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dzień dobry Ja też już nie śpię Wczoraj zasnęłam przed 21 hehe pierwszy raz od barrrrdzo dawna. Jeszcze nie mogę oswoić się ze zwolnieniem i czas bardzo mi się ciągnie. Muszę zabrać się za nadrobienie seriali i książek na które nie miałam czasu pracując

Dziewczyny czy wy Też chudniecie? U mnie na dzień dzisiejszy minus prawie 4 kg a nie wymiotuję :P
__________________
RAZEM

Edytowane przez cherrry2009
Czas edycji: 2015-06-27 o 06:05
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 20:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.