wasze rodzeństwo - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-16, 20:00   #61
allicjaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 059
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam brata o rok starszego, ale aktualnie jestem "słomianą jedynaczką" Brat wyjechał do Anglii na studia... Tęsknię za Nim

Dogadujemy się świetnie, do tego bardzo lubi moich "narzeczonych", do mojego Ukochanego zwraca się "szwagier", czasem robią sobie męskie eskapady (2 w ciągu 2 lat ), ogólnie lubimy razem chodzić na imprezy, z moimi znajomymi i z jego Czasem się kłócimy, ale jak już to nie na długo Potrafimy ze sobą rozmawiać o wszystkim, o sprawch damsko-męskich też Bardzo często chodzę z Nim na zakupy, bo przez swoją eks wypaczył mu się gust Ostatnio byłam z Niego dumna, bo buty, które kupił sobie sam naprawde są świetne

A teraz Go nie ma... Smutno tak w domu... Jedyne co po Nim zostało to samochód I tak go nie ruszam, wolę Rodziców
allicjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:16   #62
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez różowiutka
A ja dochodze do wniosku że mimo wszystko smutno by mi było bez siostry... Muzse sie poprawic
no pewnie,ze musisz
może zamiast ciągle jej dokuczać, naucz ją jak ma się bronić...
może w ten sposób znajdziecie wspólną płaszczyznę
ja z moim bratem jestem bardzo zżyta i przykro mi jest słuchać, że w innych rodzinach jest inaczej,a niestety jest...
a przecież rodzeństwo jest najbliższą rodziną
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:18   #63
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: wasze rodzeństwo

wiecie dziewvczyny...

bardzo sie cieszę , ze odkopałam ten wątek

mam nadzieję,ze przez to poprawią się "układy" w niektórych rodzinkach
i ,że nasza Warszawianka, też się odnajdzie, trzymam za Ciebie kciuki
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:20   #64
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam przyrodnią siostrzyczkę Marzenkę, starszą o 15 lat Ma ona juz 2 dzieci, jej córcia ma 18 latek, synek 12.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:26   #65
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: wasze rodzeństwo

Mam 2 braci- starszy Andrzej- 22 lata- taki aktorzyna- hehehe- i śpiewak heavy metalu- czy coś w tym stylu- i Sebastian- 4 lata młodszy- strojniś i pedancik a przy okazji koszykarz- heheheh
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00818.JPG (50,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01087bbnb.jpg (82,5 KB, 34 załadowań)
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:38   #66
IsSi@
Raczkowanie
 
Avatar IsSi@
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: poMORZE ;)
Wiadomości: 96
GG do IsSi@ Send a message via Skype™ to IsSi@
Dot.: wasze rodzeństwo

A ja mam siostrę starszą ode mnie o 13 latRóżnica wieku nawet na dobre nam wyszła..przynajmniej nie było między nami kłótni w przeszłości,bo ja byłam za mała..chyba jedyne sprzeczki dotyczyły zbytniej mojej ciekawości,co do jej życia towarzyskiego ( wręcz kochałam przeszkadzać jej jak był u niej chłopak-siadałam mu wtedy na kolana i śpiewałam piosenki z przedszkola) Teraz od 10 lat mieszka za granica i strasznie mi jej tu brakuje,chociaż widujemy sie na różne okazje jak święta.Wiadomo różnica wieku chcąc nie chcąc sprawiła,że jest mądrzejsza i często ma rację..teraz pomaga mi np.w sprawach sercowych i narazie nieźle jej to wychodzi Czasami o coś sie pokłócimy przez telefon..ale zaraz dzwonimy do siebie i już wszytsko jest okej.Każdemu życzę takiego rodzeństwa,bo my kochamy si ebez względu na wszystko..po naszej szczerej rozmowie w wakacje wiem,że mogę na nią liczyć bez względu na wszystko
IsSi@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:42   #67
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: wasze rodzeństwo

Mam starszego o 2 lata brata. I chociaż jak w każdym rodzeństwie zdarzają nam się mniejsze i większe kłótnie, to jednak nie wyobrażam sobie życia bez niego. Mamy zupełnie różne charaktery, a jednak jesteśmy bardzo podobni... Takie troszke to dziwne, ale tak jest naprawdę, tylko ciężko "ubrać" to w słowa
Pamiętam, że od małego weszło nam w nawyk "krycie" przed rodzicami. Nigdy na niego nie poskarżyłam (ani on na mnie). Chorinimy się po dzień dziesiejszy
Kiedy mieliśmy we dwójkę wypadek samochodowy to pierwsze o co zapytał będąc w wielkim szoku, czy nic mi się nie stało...
W życiu nie zamieniłabym go na kogoś innego
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 20:43   #68
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez Paris Paris
wiecie dziewvczyny...

bardzo sie cieszę , ze odkopałam ten wątek

mam nadzieję,ze przez to poprawią się "układy" w niektórych rodzinkach
i ,że nasza Warszawianka, też się odnajdzie, trzymam za Ciebie kciuki
Dziekuje Ci Paris Paris
Usmiechnelam sie
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 20:46   #69
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: wasze rodzeństwo

ja mam siorę młodszą o 4 lata. jesteśmy zupełnymi przeciwieństwami! ani z wyglądu, ani z charakteru siebie nie przypominamy

a tak w ogóle to z mojej siory prawdziwa diablica. czasem jak mnie wkurzy, to w domu iskrzy ale mimo to się kochamy
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 21:08   #70
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam dwie siostry ze sporą różnicą wieku. Agnieszka jest starsza o 10 lat, Ela o 7.
Kiedy byłam młodsza, lepszy kontakt miałam z Elą, Mimo, że biłyśmy się i wyzywałyśmy się praktycznie codziennie.
Do ok. 12 roku życia, kiedy byłam jeszcze co tu dużo mówić gówniarą, siostry trzymały się razem. Byłam na nie zła z tego powodu, bo czułam się trochę odrzucona. Jednak później zaczęło się to zmieniać. Dorastałam, okazało się, że jestem do najstarszej siostry podobna nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie, mamy podobne charaktery i gusta. Nasze stosunki bardzo się ociepliły, często zwierzałyśmy się sobie, stała się moją wyrocznią w sprawie ubioru Druga siostra jest hmm dziecinna, chyba nawet bardziej dziecinna ode mnie. To dlatego przyznam, że trochę odsunęłyśmy się od niej. Jednak teraz Agnieszka wyjechała do USA, do chłopaka którego poznała na gadu gadu no i szykuje się ślub Trochę mi jej brakuje Tym bardziej, że raczej zostaje tam na stałe. Ale liczę na to, że kiedyś do niej pojadę.
A co z drugą siostrą? Nadal jest dość dziecinna, trochę nieporadna życiowo i często mnie denerwuje, przeważnie nie mam ochoty z nią gadać...
Ale co zrobić, tylko ona mi została
A tak wogóle to kocham je obie i wiem, że gdyby nie one, chyba nie wytrzymałabym z rodzicami, a tak przynajmniej można ich wspólnie obsmarować
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 21:18   #71
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: wasze rodzeństwo

Warszawianko przejmujący post...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 21:40   #72
gonka23
Zakorzenienie
 
Avatar gonka23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: deszczowa Walia:)
Wiadomości: 5 177
Dot.: wasze rodzeństwo

a ja mam najlepszą siorkę na świecie. kocham ją bardzo bardzo i nie wyobrażam sobie że mogłoby jej nie być w moim życiu. nie zawsze tak dobrze się dogadywałyśmy bo jest między nami 7 lat różnicy. ale od paru lat jest moją przyjaciółką, której mówię o wszystkim (mimo, że czasem twiedzi, że nic jej nie mówię), z którą świetnie się bawię i przeważnie nie kłócę. chyba tylko jej z moich 4 przyjaciółek ufam w 100 % mimo, że czasem się z nią nie zgadzam. poza tym uwielbiam ją za to, że zamieszkała we wrocku (który stał się moim najulubieńszym miastem).
buziaki dla siorki maciorki od siorka bez pi... (z brakami znaczy się)
__________________
Pani żonka
gonka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 21:51   #73
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez barbi20
ja mam o rok mlodszego brata.....kiedys bylismy ze soba bardziej zwiazani do momentu az on nie zwiazal sie z pewna dziewczyna ktora robila wszystko aby nas sklocic, rozdzielic-co jej sie udalo
barbi mam podobną sytuację ale z kuzynem. z jego byłą dziewczyną byłyśmy najlepszymi psiapsiółkami. wszystkie kumpele zazdrościły mi takich układów z przyszłą szwagierką. niestety rozstali się powiedziałam mu wtedy że Sylwie bardzo lubię ale szanuję jego decyzję.tp itd. po jakimś czasie poznał inną laskę. próbowałam nawiązać z nią kontakt, jakoś się dogadać. niestety nie udało nam się.niestety ona tak go przestawiła, że straciliśmy kontakt

Cytat:
najgorsze bylo to ze potrafil mnie uderzyc bo tak go buntowala jego pieknosc (...) on jest spokojny, ulegly, bardzo szanuje kobiety
przeraszam, że to napiszę ale jak Twój brat może szanować kobiety skoro podniósł na Ciebie rękę
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 21:55   #74
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez Agniesia18
Mam starszego o 2 lata brata. I chociaż jak w każdym rodzeństwie zdarzają nam się mniejsze i większe kłótnie, to jednak nie wyobrażam sobie życia bez niego. Mamy zupełnie różne charaktery, a jednak jesteśmy bardzo podobni... Takie troszke to dziwne, ale tak jest naprawdę, tylko ciężko "ubrać" to w słowa
Pamiętam, że od małego weszło nam w nawyk "krycie" przed rodzicami. Nigdy na niego nie poskarżyłam (ani on na mnie). Chorinimy się po dzień dziesiejszy
Kiedy mieliśmy we dwójkę wypadek samochodowy to pierwsze o co zapytał będąc w wielkim szoku, czy nic mi się nie stało...
W życiu nie zamieniłabym go na kogoś innego
Agnieszko, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę takiego brata
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 22:08   #75
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez agabil1
Warszawianko przejmujący post...
Wiesz,a ja teraz mam wyrzuty sumienia ze o tym napisalam...Moze powinnam to zostawic dla siebie...?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 23:29   #76
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: wasze rodzeństwo

.

Edytowane przez barbi20
Czas edycji: 2007-10-26 o 20:47
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 04:19   #77
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja jestem szczesliwa posiadaczka dwoch mlodszych siostr Kasi (20) i Asi (16). Wcale nie jestesmy do siebie podobne, ani z wygladu ani z charakteru. Nie wiem czy przezylysmy jeden dzien bez chocby malej klotni i wydzierania sie na siebie Takie juz wstretne jestesmy baby Az wstyd sie przyznac,czasem sie tluczemy czy rzucamy kapciami Czasem tez mamy fajne dni - robimy razem obiad czy wielkie sprzatanie w domu We trzy zawsze razniej Planujemy jak swietowac urodziny rodzicow , swoje nawzajem, robimy sobie rozne niespodzianki itd
Pare lat temu jeszcze w Polsce nasza mama zajmowala sie naszymi kuzynami - przez ponad 3 lata mieszkalismy razem. Bylo nas wtedy szostka dzieciakow i powiem, ze nigdy sie nie nudzilismy, ani my, ani mama Naprawde strasznie milo wspominam tamte czasy Bylo moze biednie, ale bardzo wesolo

__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 06:30   #78
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja muszę się pochwalić moim bratem .

Jest 9 lat starszy ode mnie i ma oczywiście już swoją własną rodzinę.
Jako dzieci były między nami oczywiście kłótnie czy bójki, ale wszystko miało charatker zabawy. Częściej brat się mną jako małą dziewczynką opiekował.

Dobry był zawsze dla mnie, nie mogę narzekać .

Wymyślał zabawy itp., pocieszał. Gdy podrośliśmy doszło do tego to, że zobaczyłam w nim jeszcze bardziej to, że jest moim zaufanym przyjacielem. Wiem, że mogę się mu zawsze zwierzyć i liczyć na wsparcie.
Zresztą on martwi się o swoją "małą siostrzyczkę" i dba o mnie do tej pory .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 07:55   #79
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: wasze rodzeństwo

Hej! Ja mam o 7 lat starszą siostrę, która ma już męża i nie za bardzo się dogadujemy. Nasze kontakty są połowiczne! Nie mogę wogóle na niej polegać, a pozatym odkąd wyszła za mąż to widzi tylko swojego męża a od nas zupełnie się odwróciła, ubolewam czasem nad tym, że tak wyglądaja nasze relacje ale co zrobić, już tyle razy mnie zawiodła, że wogóle jej nie ufam!

Mam również młodszego o 4 lata brata, z którym kiedyś tylko się kłóciłam ale od jakis dwóch lat nasze relecje są super! Niestety teraz wyjechał do Londynu i bardzo za nim tęsknię tak strasznie pusto jest w tym domku! Czasem to z tą tęsknotą poradzić sobie nie mogę. A wszystko przez to że w tej naszej "cudownej Polsce" młodzi żadnych perspektyw nie mają. Mój brat miał tylko na chwilę tam zarobić wyjechać a najprawdopodobniej tam zostanie i będzie studiować i tak strasznie smutno mi z tego powodu. Wiem, że to dla niego lepiej ale jak ja bez mojego młodszego braciszka mam sobie poradzić?!!
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 08:37   #80
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: wasze rodzeństwo

Najstarszy 21letni brat studiuje i pracuje w Poznaniu, wiec widze go raz na miesiac, kiedy przyjedzie do nas w odwiedziny, ale i tak nasze stosunki nie sa dobre,poniewaz on jest typem buntownika,choleryka i z tego powodu sie roznimy i nie mamy tematow do rozmowy. Młodsza 16letnia siostra i 13letni braciszek, z nimi mam dobry kontakt, bo przebywamy ze soba codziennie i ogólnie jesteśmy jak bracia i siostry Powiem szczerze, dzieki im nie mam w domu ani chwili prywatnosci
sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 08:51   #81
ewkaa
Zadomowienie
 
Avatar ewkaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 307
GG do ewkaa
Dot.: wasze rodzeństwo

a ja mam brata bliźniaka i dobrze mi z tym
__________________

so are you game?


nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych pod warunkiem,
że nie wiem o czym mówię
ewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 08:54   #82
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Wiesz,a ja teraz mam wyrzuty sumienia ze o tym napisalam...Moze powinnam to zostawic dla siebie...?
wyrzuty? Ty??
nie powinnaś, przecież to nie Twoja wina
odpisałam na PM
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 10:15   #83
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: wasze rodzeństwo

Moja Siostra jest młodsza ode mnie o 2 lata. Obecnie rzadko się widujemy (raz w miesiącu, kiedy odwiedzam Rodziców), ponieważ ja po studiach zostałam tu, gdzie studiowałam, a Ona studiuje w zupełnie innym mieście. Dzieli nas od siebie jakieś 200 km Gdy spotykamy się w domku to rozmawiamy o tym co się przez czas naszego niewidzenia wydarzyło, opowiadamy sobie o znajomych i wielu innych sprawach. Chodzimy razem na zakupy, a wieczorem robimy sobie popcorn, albo wykupujemy chipsy z pobliskiego dyskontu, włączamy kompa, oglądamy filmy i wcinamy te "paskudztwa" Bardzo lubię wszystkie chwile z Nią spędzone. Generalnie różnimy się wszystkim: wyglądem, zachowaniem, stylem ubierania się, tym co lubimy itd., ale potrafimy się dogadać i fajnie razem bawić - chociaż muszę przyznać, że w dzieciństwie nie było tak różowo. Zdarzały się kłótnie, małe wojny, drapanie, szczypanie a nawet (aż wstyd przyznać...) rękoczyny.
Kiedyś marzyłam o starszym bracie... ale mam młodszą Siostrę i bardzo się z tego cieszę

Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2009-01-25 o 23:06
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 11:15   #84
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: wasze rodzeństwo

a ja mam siostre mlodsza o 3 lata kiedys sie ciagle tluklymy, teraz sie klocimy ;P ale mam nadzieje ze z wiekiem to minie :P (ona ma 10 lat )
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 12:41   #85
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez barbi20
bo wiesz to bylo tak ze on kiedys zaczal wyzywac mojego chlopaka od roznych a ja w odwecie powiedzialam jedno slowo o jego kobiecie no i tak sie stalo a co do szanowania kobiet to ja napewno szanujemnie tez szanowal do tego momentu chyba go to wyprowadzilo z rownowagi no bo on nie dal nigdy nikomu na nia zlego slowa powiedziec .....
czyli on Twojego brata mógł wyzywać a Ty jego dziewczyny nie? ją może i szanuje, ale Ty jesteś jego siostrą i szancunek też się Ci nalezy! niestey podnosząc na Ciebie rękę okazał kompletny brak tego szacunku

Cytat:
wiem ze moglam tego nie mowic ale on nie powinnien ublizac mojemu facetowi wiec ja jego tez bronilam
to nie Ty powinnaś mieć do siebie pretensje. wnioskuję, że to on pierwszy zaczął ubliżać dla twojego TŻ i nie powinien mieć pretensji, że Ty powiedziałaś coś na jego dziewczynę. czy obwiniałabyś się kiedy np. Twój mąż podniósłby na Ciebie ręke bo zupa była za słona? myślę, że nie.

jeżeli w jakikolwiek sposób Cię uraziłam to przepraszam. po prostu mam alergię na facetów podnoszących rękę na kobiety nawet gdyby nie wiem jak zawiniły...
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 13:34   #86
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: wasze rodzeństwo

Ja mam brata o 4 lata młodszego,ma na imie Piotrek i jest straszny,bo cały czas do mnie mówi "spadaj".Ale zrobił postępy odkąd ma dziewczynę...I zaczął się częściej mówić(nawet kilka razy w ciągu dnia )
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 14:06   #87
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: wasze rodzeństwo

Hej! A mam 3 braci...w wieku 25,19,18 lat...hmmm..starszy już z nami nie mieszka...ale i tak przychodzi na pożyczki i obiady...a co do młodszych to spoko się z nimi dogaduje) pamiętam czasy jak chodziliśmy razem na dyskoteki z 2 braćmi...i nieststy zawsze byłam pod ochroną-żaden facet bez pytania nie mógł ze mną gadać bo już go oni dręczyli ale zawsze się znimi dobrze bawię czasem się kłócimy ale co tam są

fajni..chociaż zawsze marzylam o siostrze
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 14:21   #88
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: wasze rodzeństwo

a to moja "przeokropna" siostrzyczka
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 14:53   #89
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: wasze rodzeństwo

Cytat:
Napisane przez sylwia18
a to moja "przeokropna" siostrzyczka
bardzo sympatycznie wygląda ta Twoja "przeokropna" siostrzyczka
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 15:51   #90
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: wasze rodzeństwo

wydaje się też tak myślałam jak ją pierwszy raz zobaczyłam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.