Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 14:03   #61
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
O tak, w podstawówce , w tych klasach od 4-6 często to słyszałam, rzeczywiście, patrząc z perspektywy czasu i ogółem na zdjęcia z tamtego okresu zbyt atrakcyjnie nie wygladałam i szczerze to nie dbałam o siebie jakoś szczególnie, ale te uwagi mnie bardzo bolały. Od gimnazjum zdazył się cud - ,,wypiękniałam", zaczęłam z uporem maniaka dbac o siebie (wręcz przesadnie) i ludzie, od których słyszałam niemiłe komentarze nie mogli się na mnie napatrzeć. Od podstawówki nie słyszałam, że jestem brzydka, wręcz przeciwnie, ale uraz z tamtych lat pozostał...
ja podobnie.. ale.. moja Droga mozemy chodzic teraz z glowa skierowana ku gorze:P
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:19   #62
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Tego, że jestem brzydka nigdy nie usłyszałam (no bo porzucając fałszywą skromność- nie jestem). Natomiast w podstawówce i jeszcze gimnazjum słyszałam często że jestem gruba. Przez takie komentarze właśnie zaczęłam się obsesyjnie odchudzać, czego efektem była anoreksja, później bulimia a teraz to już anoreksja bulimiczna.
Miałam podobnie. W gimnazjum i w podstawówce wiele razy słyszałam, że jestem gruba. Bo rzeczywiście byłam...a dla takich dzieci grube=brzydkie, a twarz, włosy, cera już nieważne.

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
a ja chyba właśnie tak wychowam swoje dziecko. żeby się nie łamało byle czym
Ja na pewno swojej córce wiele razy bym powtarzała, że jest piękna.
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:28   #63
Tindomerel
Zadomowienie
 
Avatar Tindomerel
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 775
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez Kirsti Pokaż wiadomość
Ja na pewno swojej córce wiele razy bym powtarzała, że jest piękna.
Ja tak samo

Od moich rodziców słyszę cały czas, że za duzo jem, że może juz wystarczy tych czekoladek nie musze pisać jak sie z tym czuje...
tak wprost ze jestem brzydka nie uslyszalam nigdy, za to w podstawowce wiele chamskich komentarzy na temat moich włosów( to prawda, że nie były piękne) i tego że jestem blada W gimnazjum też jeszcze parę razy to słyszałam. Skończyło się dopiero w LO. Od mojej siostry słyszę że mam okropne pryszcze i jestem gruba. I wlaśnie te komentarze od rodziny bolą najbardziej... Mam teraz straszne kompleksy na temat mojej figury
Tindomerel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 15:30   #64
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

ja usłyszałam od kolegi brata to było z 8 lat temu, ale nadal pamiętam i źle sie z tym czuję mój tż-et od dawna stara sie mnie wyleczyć z kompleksów, ale różnie bywa, czasem mu wierzę, a czasem nie

dlaczego ludzie niektórzy nie myślą? komentarz w stylu "brzydal/grubas/ ..." tak łatwo powiedzieć, a można kogoś wpędzić w kompleksy;/
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 16:14   #65
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Mnie ostatnio jakiś facet się zapytał, czy mi się lustro nie pobiło?
A wychodząc z domu myślałam, że wyglądam super
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 16:54   #66
Alisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 388
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Mi to powtarza ojciec.
Alisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:02   #67
szmaragdowa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 39
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

W podstawówce, nawet kilka razy. Później zmieniłam się fizycznie i od tego czasu już mi się to szczęśliwie nie zdarza.

Cytat:
Napisane przez Kirsti Pokaż wiadomość
Ja na pewno swojej córce wiele razy bym powtarzała, że jest piękna.
Też mam taki zamiar. Czego by nie mówić, zawsze łatwiej jest radzić sobie w codziennym życiu osobom ze zbyt wysoką samooceną, niż pełnym kompleksów.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
Przestaję marzyć. Zaczynam realizować marzenia
.
szmaragdowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 17:49   #68
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
a ja chyba właśnie tak wychowam swoje dziecko. żeby się nie łamało byle czym
I bardzo dobrze Mnie mama w dzieciństwie skąpiła miłych słów na temat mojego wyglądu. Teraz jej przykro i mówi, że to dlatego, że nie chciała bym się stała osoba zapatrzoną w siebie. A ja męczyłam się z kompleksami i brakiem samoakceptacji przez ładnych parę lat.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:56   #69
_Crazy_Sweet_Dream_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

w podstawowce i gimnazjum to widze ze popularne bardzo odpowiedzi i ze mna tez tak bylo. W liceum juz tak werbalnie sie tego nie okazuje, to jest raczej brak zainteresowania a teraz na studiach wszyscy jestesmy jak jedna rodzina
chociaz dzisiaj mila sytuacja mnie spotkala. Nie prostuje juz wlosow
i wygladam inaczej. Nie ważne że to był dziadek tak ok 55-65 lat, trzeźwy dodam, mijal sie ze mna na ulicy, przystanąl i powiedzial 'śliczna'. to bylo baardzo mile

kiedys byla taka sytuacja jak szlam na zajecia z wf-u i kompletnie nic mi sie nie chcialo, wlosow czesac ani nic, jakies stare dzinsy, buty czarne pumy i czarny krutki plaszcz ubralam, a dla rozjasnienia tylko czerwony szalik i czerwona torebka. mijając dwoch chyba ochroniarzy uslyszalam 'patrz jakie brzydactwo'. za tydzien mijalam tych samych, juz jakos wygladalam i co najlepsze uslyszalam 'jaka lala'. ja nie wiem oni tam stali i oceniali? i ton jego wypowiedzi swiadczyl o tym ze raczej mnie nie poznal. i jak ma to odebrac?

w ogole sama zawsze uwazalam ze jestem brzydka i kompleksow to mam troche, a najbardziej mnie wkurzaja okulary ktorych sie pozbede po skonczeniu 21 roku zycia laserowo
_Crazy_Sweet_Dream_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 18:26   #70
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze Mnie mama w dzieciństwie skąpiła miłych słów na temat mojego wyglądu. Teraz jej przykro i mówi, że to dlatego, że nie chciała bym się stała osoba zapatrzoną w siebie. A ja męczyłam się z kompleksami i brakiem samoakceptacji przez ładnych parę lat.
mnie też wychowywano w skromności i mam podobne doświadczenia do Twoich. chciałabym uniknąć oczywiście zadufania w sobie mojego dziecka, ale granica pewnie bedzie cienka..
Cytat:
Napisane przez _Crazy_Sweet_Dream_ Pokaż wiadomość
(...). Nie ważne że to był dziadek tak ok 55-65 lat, trzeźwy dodam, mijal sie ze mna na ulicy, przystanąl i powiedzial 'śliczna'. to bylo baardzo mile
DZIADEK pan w wieku mojego taty

Cytat:
w ogole sama zawsze uwazalam ze jestem brzydka i kompleksow to mam troche, a najbardziej mnie wkurzaja okulary ktorych sie pozbede po skonczeniu 21 roku zycia laserowo
ja się boję operacji oczu
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 18:32   #71
_Crazy_Sweet_Dream_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
ja się boję operacji oczu
ja tez :P ale to jest podobno tylko dzień badań w klinice, krótka operacja pod zieczuleniem, jakis opatrunek chyba jest bo to w koncu operacja a potem widzisz juz tylko przez jakis czas w ciemnych okularach trzeba chodzic zeby nie meczyc oczu. to tak najbardziej optymistycznie opowiedziane, a szczerze to nie wiem tak dokladnie dokladnie jak to jest, ale tak calkowicie różowo to pewnie nie. chociaz miec a nie miec tego czegos na nosie. niebo a ziemia wiec mozna pocierpiec jezeli bedzie mi dane (bo nie kazdy moze miec ta operacje).

Aha dziadek, hmm, powyzej 50 to takie dla mnie dziadki juz
_Crazy_Sweet_Dream_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 18:37   #72
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

W 5 klasie podstawówki , na boisku szkolnym od chłopaka z równoległej klasy . Niby nic i to tyle lat temu ,ale wtedy zabolało .
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 18:40   #73
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Ja usłyszałam parę razy od "życzliwych koleżanek". Jedna mi powiedziała prosto w twarz, że nie wie czemu mam takie powodzenie, bo jestem brzydka jak noc W zasadzie się z nią zgadzam.

Ale pamiętam jak w podstawówce pani od polskiego wołała na mnie żartobliwie "Cyganicha". Mam dosyć ciemną karnację i jak byłam mała była jeszcze ciemniejsza. Pamiętam, że co lekcję słyszałam to słowo, dzieciaki nieźle się ze mnie nabijały Do dzisiaj to pamiętam, ile ja nocy przez to przepłakałam (ach te czasy ).
w takim razie musisz być piękna, bo wg. mnie noc jest najpiękniejsza.

Mnie chyba nikt nic takiego nie mówił? jeśli już, to przyjaciółki jakieś drobne uwagi - popraw włosy itd., ale myślę, że w przyjaźni to normalne i absolutnie nie odbieram tego jako obrazę, sama często rzucam takimi uwagami.
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 18:55   #74
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Usłyszałam wiele razy.

Byłam w gimnazjum. Nasza klasa sprzedawała w szkolnym sklepiku, akurat była moja zmiana, nie chciałam sprzedać batonika po dzwonku jakiemuś licealiście, bo spieszyłam się na lekcje i usłyszałam w odwecie: " ale ty brzydka jesteś". Uciekłam ze z burakiem na twarzy, bo od zawsze byłam zakompleksiona. Było mi bardzo przykro wtedy

Ogólnie od dziecka jestem porównywana z sąsiadką mojej babci, która jest w moim wieku, ale od zawsze była bardzo szczupła ( taka budowa, w szkole to nawet raz dochodzenie robili czy ona nie jest głodzona). I babcia zawsze mnie uraczy jakimś komentarzem, między: " no jedz wnusiu", a " spróbuj jeszcze tego", rzuci: " tutaj ci się wałeczek robi, a Ewelinka taka szczuplutka, nowego chłopaka ma, wiesz?". I nie dociera, że ja nigdy nie będę taka jak Ewelinka
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 19:51   #75
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

tuszę, a raczej jej brak można tu podpiąć:

mianowicie WIELE razy usłyszałam w podstawówce, idąc ulicą, że jestem szkieletem.

Ogólnie nigdy nie narzekałam na swój wygląd, wiadomo rodzina znajomi zawsze mowili ze jestem ładna, ale to chude ciało było gwoździem programu, negatywnym spojrzeniem na "całość" mnie.
Jednym słowem wyglądałam tragicznie.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:16   #76
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość

ja malo nie popadlam w anoreksje przez zyczliwe...
ale z kompleksu nosa(mialam prawdopodobnie zlamany, teraz mam garbaty) nie wylecze sie nigdy,chyba ze operacja.
i niech nikt nie mowi, ze to nie siedzi problem w nosie,tylko i jedynie w psychice, bo ten nos mi poprostu przeszkadza cytat, patrzac w lustro 'gdyby nie ten nos to bylabym calkiem znosna" .
17 lat a idac ulica i mijajac przystanek zawsze odwracam twarz,zeby ludzie nie zobaczyli,nienawidze gdy ktos patrzy na mnie z profilu.
Hej, nie powinnaś tak krytycznie do siebie podchodzić. Ja mam nos jak te wszystkie Iranki i uwierz do najmniejszych on nie należy I do tego dochodzi moja arabska uroda, co już w ogóle kiedyś mnie skreślało pod względem atrakcyjności. Znaczy tak sobie wmawiałam. No i o swoim nosie się dużo nasłuchałam, że mnie szpeci etc. Ale to były uwagi osób, które urodą nie grzeszyły, więc mówili, że jestem brzydka. I wspomnę, że był to mój największy kompleks. A teraz z zbiegiem czasu przyzwyczaiłam się, staram sie nie myśleć i czuje się ładnie i nikt tego nie zauważa. Taka moja uroda, a znając życie trochę wyolbrzymiłaś to wszystko.. Życze Ci więcej wiary w siebie

aaa, co do rodziny to tak moja siostra młodsza też wmawia mi, ze jestem brzydka
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:19   #77
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Szczerze, to nie.
W dzieciństwie często słyszałam, że jestem za chuda, ale że brzydka nigdy.
Chociaż urodą nie grzeszę do dziś, to w gimnazjum np. wyglądałam naprawdę strasznie. Brzydka fryzura, tona pomarańczowego fluidu, brzydkie ciuchy, jednak nawet wtedy nigdy tego nie usłyszałam.
Odkąd pamiętam mam krzywy nos. Kiedyś było to moim ogromnym kompleksem, nie mogłam się z tym pogodzić, teraz nawet mi to nie przeszkadza, a i Lubemu się zdarza powiedzieć `śliczny nosek...`. Kiedyś się wściekałam, teraz tylko załamuję ręce nad jego ślepotą.
Chyba zawsze obracałam się w bardzo taktownym towarzystwie, któremu nie wypadało tak mi powiedzieć. ;p
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:27   #78
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez Tindomerel Pokaż wiadomość
Ja tak samo

Od moich rodziców słyszę cały czas, że za duzo jem, że może juz wystarczy tych czekoladek nie musze pisać jak sie z tym czuje...
tak wprost ze jestem brzydka nie uslyszalam nigdy, za to w podstawowce wiele chamskich komentarzy na temat moich włosów( to prawda, że nie były piękne) i tego że jestem blada W gimnazjum też jeszcze parę razy to słyszałam. Skończyło się dopiero w LO. Od mojej siostry słyszę że mam okropne pryszcze i jestem gruba. I wlaśnie te komentarze od rodziny bolą najbardziej... Mam teraz straszne kompleksy na temat mojej figury

Mi moj brat ciagle tak dogaduje.. nie jestem gruba ale mam figurę takiej troche gruszki i nie jestem całkowicie chuda, mam 162 cm i warzę 55 kg, mój brat ciągle mi dogaduje jak coś jem no i ze jestem gruby pasztet bo dla niego ładna kobieta to musi miec przynajmniej 170 cm i być wąska w biodrach (mieć mały tyłek), bardzo mnie to denerwuje bo on sam całkiem chudy nie jest..
Także się nasłuchałam na mój temat głupich komentarzy w gimnazjum bo wtedy nie interesowała mnie moda i wygląd a teraz znowu ludzie mowią o mnie że się zrobiłam aż za dużą paniusią, więc i tak i tak nie pasuje ale denerwuje mnie jak te osoby ktore tak głupio na mnie kiedyś mowiły to teraz się do mnie usmiechają i wielkich znajomych udają..
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:33   #79
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Słyszę to co dzień chyba z 20 razy..
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 21:05   #80
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Znajomy kiedys ogladal zdjecia na telefonie przyjaciolki i tam bylo jakies moje okropne zdjecie po imprezie a on wypalil "ale ty jestes brzydka!" Odpowiedzialam mu "ty za to szczegolnie piekny" to juz nic nie odpowiedzial, ale niesmak pozostal
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 21:25   #81
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
Słyszę to co dzień chyba z 20 razy..
Yyy? Ale od kogo?

Założę się, że jakbym umiała czytać w myślach innych ludzi to też bym policzyła z 20 razy takich komentarzy.

A wiecie co mnie najbardziej denerwuje? Jak ktoś mówi na kogoś że jest brzydki, a sam urodą nie grzeszy.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 22:14   #82
whiteChoc0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 239
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

nigdy
whiteChoc0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 22:19   #83
Abuuu
Raczkowanie
 
Avatar Abuuu
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 92
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
A wiecie co mnie najbardziej denerwuje? Jak ktoś mówi na kogoś że jest brzydki, a sam urodą nie grzeszy.
Mnie denerwuje wytykanie innym brzydoty niezależnie, czy robi to osoba ładna, czy taka trochę mniej.
A że faktycznie ci brzydsi częściej krytykują innych to insza inszość
Ja przychylam się do zdania, że mówienie komukolwiek "jesteś brzydki" jest bez sensu i nie rozumiem, co chce się przez to osiągnąć. Zwłaszcza że gusta są naprawdę różne, ostatnio koleżanka zwróciła mi uwagę na pewnego chłopaka twierdząc, że jest ładny, a moja reakcja... no cóż, mnie się nie podobał
Abuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 22:51   #84
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Pewnie nieraz, ale nie pamiętam szczegółów, bo raczej były to sugestie Chociaż słyszałam, jak niektórzy nazywali mnie ... no, przezwisko nie było miłe. Nie mam urody laleczki, ale na szczęście mam swój urok Aparat na zęby też dużo mi dał. Za to gimnazjum to był koszmar, twarz zdeformowana okresem dojrzewania, koszmarna cera i opóźniony rozwój walorów kobiecych w stosunku do koleżanek.
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 23:04   #85
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

mi się przypomniał jeszcze jeden taki przypadek wesele,wujek zalany w cepa.Nalewa sobie mimo to do kieliszka,po czym patrzy na mnie i strzela"ale ty jesteś brzydka"hehe
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 23:07   #86
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Nikt nigdy wprost mi tego nie powiedział, ale to, że "odstajesz" od innych - to się czuje i widzi w lustrze
Mama czy ktoś inny z rodziny też mi nigdy nie powiedział, że jestem brzydka ani ładna. A gdy narzekałam na swój wygląd to jedyne co zawsze słyszałam od mamy to "są brzydsze od Ciebie". Było mi strasznie przykro A ja naprawdę uważam, że trzeba dziecku takie rzeczy mówić, bo potem będzie miało w życiu lepiej z samym sobą
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 23:34   #87
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

W czasach podstawówki i gimnazjum - bardzo często.
Niestety, dzieciaki są szczere i okrutne.
W sumie miały rację, bo na współczesne standardy byłam, jestem i będę brzydka
Nie jestem wysoka, seksowna ani kobieca. Jestem niska, mam dziecięce rysy, pulchne poliki, małe oczy i "płaską" mordkę Co nie przeszkadza mi być z siebie bardzo zadowoloną
Mam oryginalną urodę i te wszystkie "standardy" mam w głębokim poważaniu.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 23:52   #88
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Czy usłyszałam kiedyś, że jestem brzydka? Nawet mi to wykrzyczano w twarz
I to nie w podstawówce a przed klasą maturalną, przez jakiegoś włocha na dyskotece. W sumie jestem podobnego zdania, ale przykro się zrobiło. No i często się doszukuję aluzji i mówienia tego nie wprost
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 23:53   #89
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Ja za to często słyszałam, że jestem ładna i w ogóle, ale ostatnio ciągle słyszę, że jestem za chuda i że wcześniej wyglądałam lepiej. W sumie nie od moich znajomych, ale od zaprzyjaźnionej dentystki czy ekspedientki w sklepie no i mojej mamy ;/ Mama to mi jeszcze dowaliła ostatnio, że biustu już prawie nie mam a sama chodzę i się tym przejmuję, że faktycznie trochę mniejszy jest, więc mi było bardzo przykro Szczególnie, że ani się nie odchudzam ani nic. Jem kiedy mam ochotę, ale apetytu nie mam po prostu, a z jedzenia na siłę mnie mdli.

I siostra kiedyś mi powiedziała, że mam ogromne dłonie. I to był taki kilkuminutowy wywód... Ręce mam faktycznie szerokie, ale mogła sobie podarować.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 00:24   #90
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Usłyszałyście kiedyś od kogoś, że jesteście brzydkie

Nie licząc mamy która mi to mówiła na złość (chociaż wypiera sie tego dzisże w ogóle tak mówiła) to nigdy chyba nie usłyszałam, że jestem gruba, czy brzydka, ale aż dziw, ze nikt mi tego nie powiedział o tak złośliwiwe, choćby nawet tak nie myslał, bo jakoś szczególnie lubiana nigdy nie byłam
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 13:49:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.