Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-13, 22:14   #61
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Ha, witam w klubie. Ostatnio chciałam sobie kupić buty i prawie się poryczałam, bo przy macaniu każdych (nie wspominając o mierzeniu) byłam w stanie od razu powiedzieć, w którym miejscu mnie obetrą. Czeszki, tenisówki, sandały, baleriny czy czółenka, nie wspominając o japonkach (otwarta rana po kilkunastu krokach ) - dramat . Kupiłam sobie birkenstocki jako "najwygodniejsze sandały na ziemi" i doopa. Z tej przyczyny po prostu nie cierpię sezonu letniego, bo kiedy jest trochę chłodniej nie mam żadnego problemu Przy temperaturze 25+ stopni nie ratuje mnie nic, żadne plastry, wkładki, zapiętki - zawsze znajdzie się jakieś niezabezpieczone miejsce
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 22:33   #62
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Witajcie!

Ten wątek to historia mojego życia w pęcherzu ;]

Na wydeptanie butów (nie odważę się powiedzieć, że nowych, bo wiecie), próbowałam chyba wszystkich znanych ludziom metod od zarania dziejów, najlepiej sprawdzają się prymitywne prawidła ze starych gazet (ewentualnie z frotowych skarpet ) i wlanie oleju, potem jest względny komfort. Obecnie mam na piętach te żelowe cuda, bo obtarły mnie buty sportowe, co dziwne, noszę je regularnie od ponad dwóch miesięcy, a tu piątek, piąteczek, piątunio i bach, rozlew krwi. No ale żyję, stopy też uratowane, no ale powiedzcie, co to za życie?

Czasem sobie myślę, że jednak życie byłoby prostsze, jakby tak cały, okrągły rok chodzić wszędzie w papciach ;]

Sugarbejb, za te Pęcherzynki to powinnaś jakąś nagrodę dostać!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2013-05-13 o 22:35
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 22:37   #63
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Mogę się do Was przyłączyć.
Nie każde buty mnie obcierają - np. kozaki i japonki są dla mnie bezpieczne, ale balerinki, mokasyny, sandały...butów na obcasach nigdy nawet nie miałam - po co wydawac pieniadze na coś czego nie będzie się w stanie nosić?

Ale ostatnio na plotkowym był wątek pt. "Jak rozepchać" i padło tam kilka rad dotyczących rozbijania buta (min też w tym zaznaczonym na czerwono miejscu - któraś z Was dodała załącznik) i ja też prawie że "na żywo" przeprowadzałam eksperyment z rozpychaniem butów metodą Perfekcyjnej Pani Domu i muszę przyznać, że zadziałało. Buty które leżały u mnie w szafce 2 lata bo nie mogłąm ich nosić noszę bez problemu od tygodnia ponad.
Może się skusicie i wypróbujecie metodę

edit: znalazłam tamten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=689852

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2013-05-13 o 22:52
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 22:48   #64
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 460
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

oooo wątek stworzony dla mnie

właśnie leczę rany po cudnych pięknych ślicznych nowych balerinkach z Deichmanna, oczywiście na gumce gdybym ja wcześniej wiedziała... a teraz ścięgna achillesa wołają o ratunek...

muszę się zaopatrzyć w te specyfiki, o których piszecie, bo inaczej te moje śliczne balerinki wylądują w szafie na resztę lata :/

pamiętam czasy jak na pielgrzymki chodziłam, nigdy się bez stada bąbli nie obyło, raz prawie małego palca straciłam - był cały jedym wielkim bąblem, do dziś prawie paznokcia nie mam; takie to były jazdy

a ostatnio zakupiłam a`la rzymianki w ccc i obcierają TYLKO w jednym miejscu, woooo, święto lasu
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 23:10   #65
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Moje stopy tez wszystko krzywdzi. Z tylu mam blizny od tak wielu obtarc. Moje najbardziej fantazyjne obtarcie bylo w ksztalcie krokodyla z boku stopy (buty Lacoste). Ostatnie obtarcie za to jest dzieki szpilkom z Massimo Dutti.
Dodam jeszcze, ze jestem chyba jedyna osoba na Wizazu, ktora Melisski obtarly .

Ja polecam spray Scholla. Stopy sa bardzo suche, newralgicznie miejsca chwilami nawet przesuszone. Mi to bardzo pomaga. Obtarcia mniej chetnie sie tworza.
Po umyciu zimna woda obtarc (ciepla sprawia jeszcze wiekszy bol) nakladam zel aloesowy - nieco piecze i podsusza.
Po paru godzinach smaruje kremem do rak z gliceryna stope (spora warstwa). Po jakims czasie smaruje znow i tuz przed spanie nakladam cienka skarpetke z delikatnego materialu.

Najwiekszym badziewiem w dziedziniem ochrony stop jest dla mnie sprej Kiwi na obtarcia. Nie polecam.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 23:11   #66
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Może przetestuję sposób z mrożeniem butów na jednych balerinkach... Ładne są, ale ciasne i obcierające... :/
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 23:12   #67
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Może przetestuję sposób z mrożeniem butów na jednych balerinkach... Ładne są, ale ciasne i obcierające... :/
Ja ostatnio szpilki z Massimo Dutti mrozilam dwa razy (chcialam rozbic przod). Nie pomoglo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 23:15   #68
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40799918]
Dodam jeszcze, ze jestem chyba jedyna osoba na Wizazu, ktora Melisski obtarly .[/QUOTE]

Nie, nie jesteś jedyna

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40799932]Ja ostatnio szpilki z Massimo Dutti mrozilam dwa razy (chcialam rozbic przod). Nie pomoglo.[/QUOTE]

... i moja nadzieja umarła śmiercią tragiczną
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 23:20   #69
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

... i moja nadzieja umarła śmiercią tragiczną
Ja jeszcze bede probowac. Nie poddam sie. Szpilki byly drogie jak cholera. Do tego sa ladne . Jak sie uda w koncu to dam znac .

Moim najwiekszym problemem sa dziwne stopy. Podbicie mam wysokie. W wysokich szpilkach moje podbicie nawet buta nie dotyka. Do tego moj duzy palec jest duzy . A jakby tego bylo malo to ma niewielka roznice miedzy dlugoscia stop. Najgorszy jest jednak problem z rozmiarem. Baleriny biore zawsze wieksze (39) i daje rade. Przy szpilkach ma najwieksze dylematy: rozmiar 38 cisnie a 39 spada mi z nog (wkladki nie pomagaja). Biore zawsze wiec 38 i sie mecze .
Najchetniej w UGG bym caly rok chodzila .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-05-13 o 23:21
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 23:28   #70
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40799990]
Moim najwiekszym problemem sa dziwne stopy. Podbicie mam wysokie. W wysokich szpilkach moje podbicie nawet buta nie dotyka. Do tego moj duzy palec jest duzy . A jakby tego bylo malo to ma niewielka roznice miedzy dlugoscia stop. Najgorszy jest jednak problem z rozmiarem. Baleriny biore zawsze wieksze (39) i daje rade. Przy szpilkach ma najwieksze dylematy: rozmiar 38 cisnie a 39 spada mi z nog (wkladki nie pomagaja). Biore zawsze wiec 38 i sie mecze .
Najchetniej w UGG bym caly rok chodzila .[/QUOTE]

o rany, mam dokładnie to samo - nawet z tym samym rozmiarem. stwierdziłam, że chyba mimo wszystko lepiej uderzać w 39 i wypychać buty wkładkami.

w zeszłym roku kupiłam na wesele piękne cieliste szpilki, w sklepie i w domu wydawały się "względnie" wygodne, no, przynajmniej na tyle że będę w stanie w nich przejść do kościoła. w dniu wesela musiałam przejść kawałek od bloku w stronę przystanku, no ja wiem, jakieś 300m? na przystanku zdjęłam buty i wyjęłam z torby balerinki bo się po prostu nie dało i czułam, że zaraz zedrę stopy do krwi

i to między innymi dlatego, że wkładka żelowa w ogóle nie chciała przyczepić się do tej skórzanej wkładki w bucie... które wkładki żelowe dobrze się przyklejają?
__________________
How I choose to feel is how I am.


Edytowane przez kasiencja
Czas edycji: 2013-05-13 o 23:30
kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 23:42   #71
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40799990]
Najchetniej w UGG bym caly rok chodzila .[/QUOTE]

A ja w emu Poza kilkoma wpadkami są super wygodne... Ale też mam wrażenie, że po zimie przechodzonej w nich moje stopy są "rozbestwione" i przyzwyczajone do komfortu, więc jeszcze delikatniejsze :/

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
w zeszłym roku kupiłam na wesele piękne cieliste szpilki, w sklepie i w domu wydawały się "względnie" wygodne, no, przynajmniej na tyle że będę w stanie w nich przejść do kościoła. w dniu wesela musiałam przejść kawałek od bloku w stronę przystanku, no ja wiem, jakieś 300m? na przystanku zdjęłam buty i wyjęłam z torby balerinki bo się po prostu nie dało i czułam, że zaraz zedrę stopy do krwi
Wydaje mi się, że to też kwestia chodników trochę... W domu czy w sklepie idzie się komfortowo po gładkiej podłodze, a potem wychodzi się na ulicę i przeżywa zderzenie z rzeczywistością Dziury, krzywe płyty, i mój największy przebój, kostka brukowa! Kiedyś na Starówce prawie zdjęłam koturny z nóg, bo bałam się że za chwilę skręcę kostkę. Byłam o włos od wywalenia się kilka razy na krótkim odcinku, koszmar.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 00:06   #72
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40799990]Moim najwiekszym problemem sa dziwne stopy. Podbicie mam wysokie. W wysokich szpilkach moje podbicie nawet buta nie dotyka. Do tego moj duzy palec jest duzy . A jakby tego bylo malo to ma niewielka roznice miedzy dlugoscia stop. Najgorszy jest jednak problem z rozmiarem. Baleriny biore zawsze wieksze (39) i daje rade. Przy szpilkach ma najwieksze dylematy: rozmiar 38 cisnie a 39 spada mi z nog (wkladki nie pomagaja). Biore zawsze wiec 38 i sie mecze .
Najchetniej w UGG bym caly rok chodzila .[/QUOTE]

Mam to samo! Wysokie podbicie, różnica w rozmiarze... Na dodatek ja mam zawsze problem z odpowiednim rozmiarem, swego czasu brałam notorycznie za duże buty bo się bałam że będą za ciasne. A teraz jak biorę jakieś zabudowane, np. jesienne buty to jeszcze ok, ale wiadomo, że letnie/wiosenne, które są odkryte, to jednak dopasowane muszą być. Wczoraj miałam taki problem z mokasynami, dzisiaj leżę z otarciami... jutro prześledzę wcześniejsze strony, może jakaś metoda mi podpasuje
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 07:22   #73
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość

i to między innymi dlatego, że wkładka żelowa w ogóle nie chciała przyczepić się do tej skórzanej wkładki w bucie... które wkładki żelowe dobrze się przyklejają?
Moja matka przykleiła sobie żelowe wkładki do butów kropelką i trzymają już przez rok,także polecam się nie patyczkować z tym i zrobić to samo
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 07:39   #74
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Wątek dla mnie, mnie prawie wszystkie buty robią krzywdę. Ironicznie najmniejsze rany to miałam po glanachale raczej trudno latem w pełnym słońcu latać w takim obuwiu. Zaliczyłam też raz powrót do domu z pantoflami w łapce, przedstawiałam masakryczny widok bo palcowa część rajstop była cała czerwona od krwi, zdejmowanie potem tych rajstop było bolesne. W dodatku mam taki problem, że prawie wszystkie plastry odklejają się nieprzyzwoicie szybko, raz się wkurzyłam i po prosty obwiązałam stopy bandażem, pomogło. Innym problemem jest to, że mam dość szeroką stopę, czasami nie dam rady wcisnąć 39 a już 40 jest za duża. Boże, nienawidzę kupować butów.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 07:39   #75
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Witam w klubie
Po przeczytaniu początku tytułu pomyślałam, że Sugar ma kłopoty z pęcherzem no ale wątek super i bardzo pomocny!
Mnie też obcierają prawie wszystkie buty. Ten sztyft przeciw otarciom miałam już dawno temu i jakoś nie zrobił na mnie wrażenia, więc rzuciłam w kąt. Muszę go poszukać bo może rzeczywiście działa.
Dzięki wam za polecenie tych plastrów żelowych, kompletnie o nich zapomniałam i męczyłam się ze zwykłymi.
Moim marzeniem jest kupić sobie jakieś miękkie balerinki i nosić na gołą stopę (znacie takie?), pewnie to marzenie ściętej głowy
Szpilek nawet nie kupuję, bo nie ma sensu wydawać kasę na coś co tylko stoi i można podziwiać
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 08:36   #76
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Witam Was o poranku, po ciezkiej nocy, podczas której rozdrapałam sobie ranę na tym zapiętku i obkrwawiłam cale łóżko oraz straszliwie mnie to jeszcze swędzi. Koszmar.
Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
no weź nie strasz. jak mnie znajome z liceum widzą, że kupuje najnłesty to mnie wyzywają od burżuazji, i byłam święcie przekonana, że wydanie kupy kasy na buty = brak obtarć i pęcherzy.
Niestety. Straszliwie drogie buty od tych "zwykłych" różnią się tylko materiałem, z ktorego sa wykonane. Skóra jest naprawdę przedniej jakości, gładziutka, gucie mam szyte, więc nie ma kleju nigdzie, no generalnie porządne są. Ale ogólnie już ustalilyśmy, że obtarcia są niezależne od materiału, czy skór,a czy eko, czy guma - obcierają, więc recepty kwotowej na to nie ma.

Np. labuteny są tak gładkie w środku, że nawet nie ma co mnie obetrzeć, a obcierają mnie na granicy podeszwy i buta w środku, po prostu.
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
No ale żyję, stopy też uratowane, no ale powiedzcie, co to za życie?(...)
Sugarbejb, za te Pęcherzynki to powinnaś jakąś nagrodę dostać!
Jedni mają hemoroidy, drudzy coś tam, a my mamy pęcherze, no cóż zrobić

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Może się skusicie i wypróbujecie metodę
Ale np. to nie rozwiązuje kwestii pasków przy sandałkach czy obtarc na zapiętkach
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40799918]
Dodam jeszcze, ze jestem chyba jedyna osoba na Wizazu, ktora Melisski obtarly .[/QUOTE]Nie jesteś Mnie obtarły oraz odparzyły
Cytat:
Ja polecam spray Scholla.
Link?
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
i to między innymi dlatego, że wkładka żelowa w ogóle nie chciała przyczepić się do tej skórzanej wkładki w bucie... które wkładki żelowe dobrze się przyklejają?
Cytat:
Napisane przez Carmela_ Pokaż wiadomość
Moja matka przykleiła sobie żelowe wkładki do butów kropelką i trzymają już przez rok,także polecam się nie patyczkować z tym i zrobić to samo
Można i tak

W moim prywatnym rankingu najlepiej trzymaja się naklejki żelowe rossmannowe, z tym że jest problem: one są gładkie od strony stopy. I np. przyklejone na zapiętku sprawiają, że stopa się wysuwa z buta. Scholl robi Party Feet troche chropowate, i one imho sa lepsze dzięki temu.
Mocno trzymaja tez Party feet poduszki żelowe wzorkowane od klejącej strony, nie mogę znaleźć zdjęcia, ale znajdziecie je w Rossmannie. Ona sa niby poduszkami żelowymi pod palce, ale właśnie sa dobrze klejące i ja je wycinam w potrzebne mi ksztalty. Z tym że sa bardzo bardzo cieniutkie i czesto dla mnie są niewystarczające (w sensie nawet przez nie mnie obciera).

Do pasków sandałkowych najlepsze są stripsy Scholla. Dobrze kleją.

No a poduszki żelowe to lubię klasycznie grube, czy to rossmann czy to party feet Scholla.

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Moim marzeniem jest kupić sobie jakieś miękkie balerinki i nosić na gołą stopę (znacie takie?), pewnie to marzenie ściętej głowy
Szpilek nawet nie kupuję, bo nie ma sensu wydawać kasę na coś co tylko stoi i można podziwiać
Ja sobie kupiłam w TK Maxxie takie balerino-mokasyny firmy gant, od zewnątrz zamsz, od wewnątrz gładka skóra, i wszytsko fajnie, ale obtarło mnie szycie przy palcach Nie znamy takich



Ech

A ja wam wspominałam, że byłam baletnicą? W płentach tańczyłam
Krew się laaaaaaaaała i laaaaaaaaaaaałaaaaaaaa

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Wyedytowałam pierwszy post
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 08:37   #77
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość


Link?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-do-stop.html

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam w TK Maxxie takie balerino-mokasyny firmy gant, od zewnątrz zamsz, od wewnątrz gładka skóra, i wszytsko fajnie, ale obtarło mnie szycie przy palcach Nie znamy takich

Mnie tak wlasnie buty Lacoste obtarly na przeszyciu "krokodyla".
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:06   #78
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Zakupię ten spray.

Taaaaak, szycie butów. Elaboraty mogłabym pisać.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 09:20   #79
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Zakupię ten spray.
Polecam. Ja spryskuje cale stopy. Ponawiam aplikacje z tylu piety (tam mnie najbardziej obcieraja buty) i jest okej. Po umyciu stop nakladam zel aloesowy. Pare godzin pozniej tlusty krem do rak i daje rade jakos.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 10:19   #80
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Haha, może po prostu w tytule zmienić ten pęcherz na co innego, by nie było myląco...

Kurczę, a już miałam nadzieję że może meliski by było dla mnie okej. Rozwiewacie moje nadzieje. No ale może jedne bym spróbowała, nigdy nie miałam takich butów...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:21   #81
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

ja mam to samo Adidasy, kapcie (:eee - no wszystko mnie gryzie, wyżera i uwiera rany na piętach to u mnie standard
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:25   #82
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Haha, może po prostu w tytule zmienić ten pęcherz na co innego, by nie było myląco...

Kurczę, a już miałam nadzieję że może meliski by było dla mnie okej. Rozwiewacie moje nadzieje. No ale może jedne bym spróbowała, nigdy nie miałam takich butów...
To, że mnie i jamestown melisski obtarły nie znaczy, że Tobie też zrobią masakrę na stopach
Miałam te dość popularne czółenka z wisienką i pasek myślałam, że mi się na siłę wepchnie głęboko w skórę, tak mnie obcierał
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:34   #83
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość

Kurczę, a już miałam nadzieję że może meliski by było dla mnie okej. Rozwiewacie moje nadzieje. No ale może jedne bym spróbowała, nigdy nie miałam takich butów...
Ja mam 5 par Melissek. Obtarly mnie 3.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:43   #84
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Możecie pokazać jakieś przykłady melisek, które Was nie uszkodziły? Na allegro są modele w śmiesznych cenach, ale niska cena budzi podejrzenia A na coś drogiego aż tak bardzo też nie chcę się porywać, bo mam wrażenie, że one mnie i tak prawdopodobnie odparzą...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:48   #85
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Możecie pokazać jakieś przykłady melisek, które Was nie uszkodziły? Na allegro są modele w śmiesznych cenach, ale niska cena budzi podejrzenia A na coś drogiego aż tak bardzo też nie chcę się porywać, bo mam wrażenie, że one mnie i tak prawdopodobnie odparzą...
Pokaz te w smiesznych cenach to Ci powiem czy oryginaly. Linki swoich wysle pozniej. Znalezienie troche potrwa.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 10:57   #86
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Hehe, myślę że nie oryginały. Pewnie tyle warte, co podrabiane Emu Wlazłam na wątek na modzie odpowiedni i patrzę po sklepach Coś balerinowatego może bym kupiła... W takim stylu http://www.spartoo.pl/Melissa-ULTRAG...ET-x154928.php
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 13:59   #87
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

W dupę jeża!
Byłam dzisiaj w Rossie, bo ubrałam balerinki, które mnie obcierają. Już po drodze uwierały, więc tam zaszłam. Rozcięłam wczoraj gumę na piętach i myślałam, że coś da. Dało. Pięty mnie nie obtarły, ale małe palce i boki tak

Stałam przy tych plastrach i stwierdziłam, że szkoda mi kasy na nie, kupię zwykłe (nie pamiętałam dokładnie które to miały być). Te z rossa kosztują ok 12, a te z schoola 18 zł...
Wzięłam zwykłe plastry dziecięce (mają mocniejszy klej) i pożałowałam, bo na spoconej stopie się nie trzymały.
Jutro wracam do Rossa po te żelowe.
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...

Edytowane przez mantas
Czas edycji: 2013-05-14 o 14:04
mantas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 15:19   #88
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Jutro wracam do Rossa po te żelowe.
Kup sobie oprócz plastrów naklejki żelowe Schollowe, te wielokrotnego użyku, i se naklej. Dobrze zainwestowane kilkanaście złotych, uwierz.

A ja polazlam dzis na pocztę i idę ide a tam gabinet podologiczny i m.in.usuwanie odcisków itp. W sumie ciekawe, czym to robią, chyba się pójdę zapytać jutro.
Wiecie o co chodzi w takim gabinecie?
Ale strzelam, że na odciski używają wysokiego stężenia kwasu glikolowego, więc w sumie żadna nowość. Tym to ja sobie sama mogę pomaziać.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Ja dziś zakupiłam ten sprej Schollowy oraz takie plastry żelowe Salvequick (15 zł 10 sztuk). Będę testować.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 15:24   #89
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Kup sobie oprócz plastrów naklejki żelowe Schollowe, te wielokrotnego użyku, i se naklej. Dobrze zainwestowane kilkanaście złotych, uwierz.
Zalinkujesz?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 15:34   #90
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Klub Pęcherza czyli nawet gdybym miała buty z waty...

Slingback strips, takie cienkie żelowe naklejki na wnętrze zapiętki. Rossmann też takie ma, z deczka grubsze, więc nawet lepsze, i z 5 zł tańsze. Mama mi mówiła, że Deichamann też zaczął takie robić, bardzo dobrze klejące. Bardzo dobra rzecz, ja czasem obklejam nimi całego buta.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

W Rossie wiszą tam gdzie wszelkie zmywacze do panzokci, nożyczki, pilniki itp. Na dole półki patrzcie.



Ooooo, po polsku to to się paski ochronne nazywa.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-07 09:05:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.