Uwaga!!! Chwalipięta!!:d - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-10, 11:08   #61
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Ostatnio wymyśliłam sobie, że przydałby by mi się jakieś osobne foldery tudzież stojaczek z półkami na moje papierowe pierdołki. Przeglądając google w poszukiwaniu inspiracji natknęłam się na takie oto coś: http://www.avarus.pl/sklep/sorter-do...rth-p-951.html

Strasznie mi się owy stojaczek (jakkolwiek by to nazwać) spodobał, a że wydawał mi się dość łatwy w zrobieniu, zabrałam się za pracę. Jak zwykle nie obyło się bez drobnych trudności (bo półeczki wyszły mi nierówne i musiałam je poprawiać), ale w końcu udało mi się jakoś to posklejać i od wczoraj cieszę się nowym stojaczkiem na papierki. Jestem z siebie dumna, bo nie myślałam, że tak ładnie to będzie wyglądać. Nic szczególnego do zdobienia nie użyłam - oklejony jest zwykłym papierem do pakowania prezentów, na rogach bocznych ścianek wstążka i motylki doklejone po bokach, które ostatnio z nudy sobie wycinałam (niestety puncherków nie posiadam i na razie nie mogę pozwolić sobie na wydawanie kaski na przydasie, a motylki marthy stewart są po prostu genialne...musiałam więc coś sama wykombinować...ściągnęłam motyw na komputer, przerysowałam i miejsca, gdzie są dziurki zamalowałam brokatowymi długopisami - trzeba sobie radzić w czasach kryzysu hehe). Nawet tylnej ścianki nie przepuściłam i tam też przysiadł motyl

A drugą pracą, którą chcę się pochwalić jest moja pierwsza kartka. Psiapsióła obchodziła urodzinki i tchnęło mnie, żeby zrobić kartkę gorsetową - wyszła całkiem całkiem, tylko środek niestety pomarszczył się od kleju..jeszcze muszę pomyśleć jak ro zatuszować.
__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:30   #62
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

No, muszę powiedzieć że bardzo mi się Twoje pomysły podobają, są praktyczne, świetnie wykonane, cudne, brawo
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 12:27   #63
kasiuleczka25
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczka25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 583
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Cudowny stojak, sliczny
kasiuleczka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 09:24   #64
asiunia33
Wtajemniczenie
 
Avatar asiunia33
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 991
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Super stojaczek
__________________
A to moje małe co nieco :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=426071
asiunia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 16:08   #65
pastek1
Zakorzenienie
 
Avatar pastek1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 5 981
GG do pastek1
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

praktyczne i super wykonane
__________________

8 grudnia - prezenty
pastek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 16:57   #66
elcia82
Raczkowanie
 
Avatar elcia82
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 48
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Witam swoją imienniczkę
Śliczności tworzysz, a przy tym praktyczne i bardzo przydatne.
Gratuluję pomysłowości

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Zapraszam do siebie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=459510
elcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 17:17   #67
karola0507
Zadomowienie
 
Avatar karola0507
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 635
GG do karola0507
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Mmm gorsecik bardzo elegancki. A ten stojaczek to po prostu cudeńko!!!
__________________
Zakamarek Karoli- zapraszam
WĘDRUJĄCY--> W DOMU!!! Dziękuję za piękne wpisy !!!
karola0507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 18:01   #68
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Już z tydzień temu zaczęłam robić sobie przybornik na biurko...w sobotę nareszcie go skończyłam. Zrobiony oczywiście z kartonu, dwa pojemniczki na dole tez papierowe a te u góry to kawałki plastikowej rury. Całość oklejona materiałem a pojemniczki tapetą. Dla ozdoby wstążeczka...ot cała historia...podoba się??


Za 2 tygodnie wybieram sie do PL na tydzien (naprzywożę sobie przydasi a co!) no i chciałabym przy okazji zawieźć prezenty już pod choinkę żeby nie było potem problemu z ich wysyłaniem. Wymyśliłam, że dla mamy i siostry zrobię kalendarze w formie książeczki do torebki (kupiłam już kalendarzyki do obklejenia) a dla taty chcę zrobić kalendarz stojący na biurko - i tu miałam problem bo nie moglam znaleźć takiego jaki potrzebuje i postanowiłam, że sama stworzę karki do kalendarza. Wiadomo, że najłatwiej jest postemplować daty i miesiące - ale stempelków z literkami i cyferkami u mnie brak a funduszy na nie tym bardziej. Co ja robie w takiej sytuacji??? Własnoręcznie robię stempelki! Zrobiłam już cyferki - są drewniane...wykorzystałam do tego celu drewniane klamerki do prania ( i tak z nich pożytku nie było bo szybko się psuły) i kupioną rok temu w Lidlu multiszlifierkę (tak się składa, że właśnie będzie teraz w promocji też http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...ndex_13799.htm POLECAM TO CUDEŃKO - świetna sprawa dla osób lubiących dłubać w drewnie czy metalu...) niestety moja popsułam bo przekręciłam gwint do mocowania końcówek (naprawiony jest tak aby mozna bylo trochę jej używać) dlatego przymierzam się do kupna troszkę lepszej z większym zestawem końcówek na allegro....
Wracając do stempelków - odbijają się całkiem przyzwoicie ale niektóre cyferki tak jak "4" nie wyszły mi najlepiej...na razie mam dość dłubania ale może później poprawię.
A co do literek - też mam je w planach - z tym że łatwiej już z nimi będzie - mam naklejki z literkami (te srebrne z lidla) i nakleję je na piankę a później powycinam i przykleję na bloczki (właśnie ubłagałam TŻ żeby mi pociął na małe kwadraciki listewkę )


Przy okazji pochwalę się jeszcze ostatnimi zakupami - nareszcie mam NITOWNICĘ za 7 euro kupiłam czyli nie tak źle. No i jeszcze niedawno kupione stempelki z tesco z dwiema poduszeczkami z tuszami (trochę dziecinne ale wzięłam na próbę aby sprawdzić czy stemplowanie mnie wciągnie - jak widać wciągnęło hehe) i kwiatki, motylki i serducha w różu i fiolecie z pianki...




No i to na razie tyle..teraz uciekam odkurzyć dom bo pył po szlifowaniu rozniósł się po całym domu...szybciutko będę się uwijać bo nie mogę się doczekać aby zacząć wycinać literki - ale wiadomo, że najpierw obowiązki a później przyjemności
Zadzieram kiece i lece papapa
__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:54   #69
justa262726
Rozeznanie
 
Avatar justa262726
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 538
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

sliczne zycze powodzenia w tworzeniu kalendarzy
justa262726 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 16:37   #70
Dorota 71
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota 71
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 3 949
GG do Dorota 71
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Kurcze. Piękne rzeczy tworzysz !!!!!
Dorota 71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 15:20   #71
asieńczyk
Zakorzenienie
 
Avatar asieńczyk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 000
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Pomysłów to Ci nie brakuje A wykonanie mistrzowskie.
asieńczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 22:35   #72
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Nareszcie skończyłam robienie stempelków. Wykonanie dość proste - naklejki literki nakleiłam na piankę, wycięłam i przymocowałam do drewnianych klocków. Nitownica okazała się tu niezastąpiona do wycinania środka takich literek jak B czy P
I tak przy okazji wrzucę coś co już kiedyś wymyśliłam...taka sobie półeczka zrobiona z kartonika i 2 rolek po papierze do pakowania prezentów...nie ozdobiona w stanie surowym bo to rozwiązanie tymczasowe...z reszta bardziej chciałam sobie udowodnić, że "da się" Trzymam na niej kartonik ze skrawkami różnych innych kartoników (takich co pewnie "jeszcze się przydadzą") a pod spodem pudełko z nićmi..

__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 23:15   #73
butterfly46
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 162
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Stempelki jak ze sklepu, a poleczka widze ze dobrze sie trzyma skoro radyjko nawet na niej stoi
butterfly46 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 23:55   #74
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Właśnie ukończyłam pracę nad kalendarzami dla mamy i siostry (tzn bratowej ale my do siebie na "siora" jesteśmy)
Kalendarze były węższe (ostatnia fotka) ale na życzenie mamy poszerzyłam okładkę i obkleiłam tapetą. Brzegi oklejone są wstążeczką, gumka umocowana na nitach zapobiega niepożądanemu otwarciu kalendarza a całość udekorowana jest naklejkami.
W środku po prawej stronie aż prosi się o uchwyt na długopis...kombinowałam z nitami..klejem na gorąco i za cholere nie wiedziałam jak to zrobić, żeby to jakoś estetycznie wyglądało...dlatego mówi się trudno - uchwytu brak...
__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 15:58   #75
justa262726
Rozeznanie
 
Avatar justa262726
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 538
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Bardzo ładny kalendarz, robi wrazenie.Ale jak to zrobiłas, kupilas zwykly kalendarz i ozdobiłas ?
justa262726 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 16:23   #76
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Cytat:
Napisane przez justa262726 Pokaż wiadomość
Bardzo ładny kalendarz, robi wrazenie.Ale jak to zrobiłas, kupilas zwykly kalendarz i ozdobiłas ?
Dokładnie tak - ozdobiłam kalendarz z ostatniej fotki
__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 22:01   #77
kasiuleczka25
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczka25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 583
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Sbt co ty takiego robisz ze non stop masz wene twórcza, u mnie to trwa 2 dni a przez nastepne 2 tyg jej brak ehhh chociaz ostatnio plote i plote i skrecam i skrecam rureczki albowiem robie kosz ogromny na zamówienie mam nadzieje ze zamawiajacej sie spodoba i go kupi a kalendarze super
kasiuleczka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 22:22   #78
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Cytat:
Napisane przez kasiuleczka25 Pokaż wiadomość
Sbt co ty takiego robisz ze non stop masz wene twórcza, u mnie to trwa 2 dni a przez nastepne 2 tyg jej brak ehhh chociaz ostatnio plote i plote i skrecam i skrecam rureczki albowiem robie kosz ogromny na zamówienie mam nadzieje ze zamawiajacej sie spodoba i go kupi a kalendarze super

Kasiu przede wszystkim to siedzę sama w domku (no nie sama bo towarzyszy mi piesek) i poza spacerem z psem i ugotowaniem obiadu dla TŻ nie mam więcej obowiązków..toteż umieram z nudy a w mojej głowie rodzą się kolejne pomysły jakby zapełnić sobie czas - oczywiście robieniem jak ja to nazywam "moich pierdołek" ...

po drugie - potrzeba jest matką wynalazku - akurat w piątek lecę na tydzień do PL to mam okazję nawieźć rodzince prezentów a jak mam dla kogo, to chętniej zabieram się za tworzenie...

a po 3 to mi sie wydawało, że właśnie ostatnio bardzo mało rzeczy się "stworzyło" i powinnam robić więcej hehehe ...swoją drogą już mi 2 pomysły po głowie chodzą zobaczymy czy uda mi się wprowadzić je w życie


...z niecierpliwością czekam na fotkę kosza
__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 10:57   #79
kasiuleczka25
Rozeznanie
 
Avatar kasiuleczka25
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 583
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Sbt ohhh jak masz dobrze, mnie do tego gotowania to jeszcze dochodzi sprzatanie po moich dwóch szkodnikach(córci i jej tatusiu)a jak juz chce cos zrobic to córcia tez zasiada i chce mi pomagac i wtedy mi wena mija ehhh, pozatym od dwoch tygodni leje non stop i mam takiego lenia ze szokkk to chyba depresja pogodowa i ostatnia sprawa zazwyczaj robilam wszystko wieczorem bo od 21 mialam spokój(mala spala juz) a ostatnio jej sie poprzestawialo i chodzi o 23 wiec i ja juz o tej godzinie tez ide w kimono. A kosz jeszcze jedna gazete musze skrecic i wyplesc jeszcze z 5 cm.
kasiuleczka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 12:03   #80
lara144
Raczkowanie
 
Avatar lara144
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

jejku jakie to śliczne! Jak zrobiłaś ten stojaczek?Baardzo by mi się przydał taki,ponieważ większą cześć swojego czasu spędzam za biurkiem Bardzo bym prosiła o sposób na zrobienie go.Zapomniałabym dodać. . podoba mi się również ta szkatułka ale nie działa juz link ,czy ten blog czy gdzie tez ta instrukcja była Buziaki
__________________
lara144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 16:08   #81
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Cytat:
Napisane przez kasiuleczka25 Pokaż wiadomość
Sbt ohhh jak masz dobrze, mnie do tego gotowania to jeszcze dochodzi sprzatanie po moich dwóch szkodnikach(córci i jej tatusiu)a jak juz chce cos zrobic to córcia tez zasiada i chce mi pomagac i wtedy mi wena mija ehhh, pozatym od dwoch tygodni leje non stop i mam takiego lenia ze szokkk to chyba depresja pogodowa i ostatnia sprawa zazwyczaj robilam wszystko wieczorem bo od 21 mialam spokój(mala spala juz) a ostatnio jej sie poprzestawialo i chodzi o 23 wiec i ja juz o tej godzinie tez ide w kimono. A kosz jeszcze jedna gazete musze skrecic i wyplesc jeszcze z 5 cm.
Oj to ci się nie dziwie. Ja sama lubie z dzieciakami robić coś z papieru i jak jeszcze pracowałam w hotelu to dodatkowo robiłam babysittingi i starszym dzieciom wymyślałam "papierowe szaleństwo", wszystko było ok dopóki pracowałam z nimi...ale jak sama chciałam coś stworzyć, to już się nie dało bo też lubiły "pomagać" hehe.

Mi czasem przeszkadza piesio - bo jak pani się wkręci w wir tworzenia to biedulek w domu się nudzi i tylko siedzi obok i mi miałczy, że chce na dworek. Fajnie miałam jak było ciepło bo wychodziłam z nim na dwór i siadałam sobie z moimi papierzyskami a on latał sobie do woli. A teraz to już lipa. Co prawda u mnie tragicznie jeszcze z pogodą nie jest bo nawet wczoraj na troche wyszło słoneczko(hihi) ale i tak przeważnie deszcz siąpi i nosa na dwór nie chce się wystawiać (a tym bardziej wystawić głowy na dwór bo od razu cała fryzura nadaje się do mycia hahah). Żeśmy sobie wybrały kraj na emigrację co nie? Trzeba było wyjechać gdzieś gdzie jest ciepło a nie do krainy wiecznego deszczu

Fajnie, że już ci niedużo zostało do doplecenia - szybciej się doczekam fotek heheh
__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 16:24   #82
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Cytat:
Napisane przez lara144 Pokaż wiadomość
jejku jakie to śliczne! Jak zrobiłaś ten stojaczek?Baardzo by mi się przydał taki,ponieważ większą cześć swojego czasu spędzam za biurkiem Bardzo bym prosiła o sposób na zrobienie go.Zapomniałabym dodać. . podoba mi się również ta szkatułka ale nie działa juz link ,czy ten blog czy gdzie tez ta instrukcja była Buziaki


Dziękuję, dziękuję, dziękuję cieszę się, że się podoba
Po kursik robienia szkatułki zapraszam na mojego aktualnego bloga (link w moim podpisie) - rzeczywiście poprzedni link nie aktualny już bo przeprowadziłam się na innego bloga a nie poprawiłam tego w tamtym poście.
Co do stojaczka...hmm..ja go zrobiłam na podstawie zdjęcia znalezionego w necie (wstawie je tu też). Generalnie potrzeba 6 półeczek i dwa boki w kształcie jak na fotce.
Każda półeczka na końcach miała zostawione po dwie "wypustki" na około 2cm x5cm i te wypustki przechodzą przez dziurki zrobione w bokach stojaczka.
Aby zaznaczyć odpowiednie miejsca umocowania półeczek na bokach stojaczka, na każdym z boków odmierzyłam kątomierzem odległości (o ile pamiętam pomiędzy półeczkami było 15 stopni).
Następnie złożyłam wszystko do kupy i dziurki zrobione w bokach przez które przechodzą wypustki półeczek, zalałam klejem na gorąco, żeby się trzymały. no i na koniec okleiłam boki z zewnątrz (zapomniałam dodać, że półeczki i wewnętrzną stronę boków najlepiej okleić przed złożeniem stojaczka).

Wiem wiem...ja jestem kiepska w tłumaczeniu...mniej więcej tak to wszystko wygląda ale jak masz jakieś pytania to pisz śmiało to postaram się jaśniej wyjaśnić () jak stojaczek postawić na nogi
__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 16:50   #83
lamalama
Zakorzenienie
 
Avatar lamalama
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 915
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Świetne prace!masz mnóstwo fajnych pomysłów
__________________
Zapraszam do siebie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=418998
lamalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 10:15   #84
aninka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 526
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Świetne pomysły na przechowywanie potrzebnych rzeczy. Cieszę się, że udało się rozwiązać zagadkę. Pudełeczko, segregator na wstążki to wspaniały pomysł. Co do rurek z gazety, to dużo zależy od zwijania. Ja nie robię z kolorowych bo wychodzą za sztywne i ciężko mi się z takich plecie.
__________________
Zapraszam do siebie:
origami modułowe, papierowa wiklina...

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post14631256
Pozdrawiam Ania


aninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 11:49   #85
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Wróciłam juz z wakacji w Pl i oprócz całego mnóstwa przydasiów, przywiozłam również fotki moich starych rękodzieł. Powstały one daaawno temu, jak miałam naście lat

Na pierwszy ogień pójdą zeszyty - pamiętnik wyklejony płatkami róż i ususzonymi kłosami jakiś traw. Całość obłożona przezroczystą okładką aby ozdoby się nie kruszyły A środek tak jak na zdj.
Drugi pamiętnik - obszyty dżinsem

Następnie zeszyty na wierszyki i aforyzmy

No i nie mogło oczywiście zabraknąć ramek na zdjęcia. Zrobione są z tektury, obklejone tapetą i przyozdobione muszelkami, brokatem, koralikami i suszkami z ikei


A na koniec to co uwielbiam - pudełkaaaa. Stoją sobie na szafie i przechowują moje skarby


__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 14:32   #86
pastek1
Zakorzenienie
 
Avatar pastek1
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 5 981
GG do pastek1
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

sporo pomysłowych prac ze świetnym wykonaniemklas ki:
__________________

8 grudnia - prezenty
pastek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 17:54   #87
EwcIaKIcIA
Zakorzenienie
 
Avatar EwcIaKIcIA
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kutno :D
Wiadomości: 5 482
GG do EwcIaKIcIA
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Pięne prace
__________________
Zapraszam Serdecznie
Origami

wędrowniczek:
Monika_75>honka'>JaneB>hejasz>Pagata>ewel ika>dagus_gd>poppy>Alexan draM>joanwi>nir>agniesia1 25>Damurek>kaariokaa>JA

Już praawie w domku
EwcIaKIcIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 18:06   #88
jola2243
Zakorzenienie
 
Avatar jola2243
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Spod maszyny do szycia
Wiadomości: 20 694
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Ależ cudności
__________________
Moje prace:

http://pasja-przeplatane.blogspot.com/

Lubimy Czytać--- jola2243
jola2243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 20:14   #89
dzianga
Zadomowienie
 
Avatar dzianga
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 898
GG do dzianga
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Witaj musze Ci napisac że jestes jak "Pomysłowy Dobromir" albo "Adam Słodowy", mysle że ogladałas te bajki w dzieciństwie a jak nie to popytaj) Oglądając od początku watek to szkatułka jest rewelacyjna ten niebieski kolor i wogóle. Ponadto wszystkie rzeczy są praktyczne i właśnie o to chodzi oraz zrobione przez Ciebie .dla Ciebie za pomysłowośc.
dzianga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 22:24   #90
sbt2012
Raczkowanie
 
Avatar sbt2012
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: Uwaga!!! Chwalipięta!!:d

Cytat:
Napisane przez dzianga Pokaż wiadomość
Witaj musze Ci napisac że jestes jak "Pomysłowy Dobromir" albo "Adam Słodowy", mysle że ogladałas te bajki w dzieciństwie a jak nie to popytaj) Oglądając od początku watek to szkatułka jest rewelacyjna ten niebieski kolor i wogóle. Ponadto wszystkie rzeczy są praktyczne i właśnie o to chodzi oraz zrobione przez Ciebie .dla Ciebie za pomysłowośc.
Uśmiałam się z tego Pomysłowego Dobromira ciekawe porównanie Dziękuję za miłe słowa
A co do praktyczności - no bo ja już taka jestem - nie lubie robić czegoś co się nie przyda i będzie mi tylko zbierać kurz Także w moim przypadku tworzenie np. kartek na zamówienie nie wchodzi w grę.
oczywiście obydwa programy/bajki znam
__________________
Moje dzieła : TUTAJ & TUTAJ
-::BLOG::-
sbt2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-02 23:44:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.