zdradzone - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-02, 14:02   #61
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

heh ja mojemu koledze tez pisalam smsY ale najpozniej o polnocy Glownie o filmach czy teatrach,bo zawsze sie informujemy co ciekawego leci w tv,kiedys jego zonia nie chciala ogladac czegos tam ,bo ja to polecilam
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 16:03   #62
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: zdradzone

on nie potrafił powiedzieć, jej "DOSYĆ, mam dziewczynę."

no i tego nie rozumiem...skoro byl z toba szczesliwy to dlaczego tego nie powiedzial-ze wstydu?eee u mnie szczerze mowiac by to nie przeszlo.czy to jest taki wielki problem dla faceta to powiedziec?
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 16:55   #63
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
a bo nie wiem co tam jeszcze pisac,podrywow zadnych na koncie i ogolnie nuda
a ja tam szerzę jakiś ogólno-singlowy smutek

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
"To kiedy idziemy na piwo", "Kiedy mnie zaprosisz na randke" "a odprowadzisz mnie dzisiaj do domu" "a kupiles mi prezent na swieta"
moj tez ma taka adoratorke. Twierdzi, ze to zwykla kolezanka i ona po prostu jest taka bezposrednia i zartuje sobie. Ale ostatnio zaczal ja stopowac bo zauwazyl, ze mi ta przyjazn uszami wychodzi. Byc moze to jest jakis niewinny flircik, ot tak. Ale nie zycze sobie zeby jakas bździągwa wypisywala do mojego TŻ smsiki o 2 nad ranem jak bardzo czuje sie zawiedziona, ze przyszla do klubu sama (bez swojego faceta) a moj TŻ przyszedl ze mna
o no właśnie! dokladnie tak samo mialam. raz adoratorka się obrazila na mojego ex-TŻ, że chciał ze mną na imprezę do niej przyjść, a zaproszenie przecież bylo jedno osobowe! (mnie nie-obejmujące ) naprawdę nie wiem jak powinnyśmy reagować na takie sytuacje. każdy mówi, że to "tylko koleżanka" a pozniej roznie sie kończy, no ale wiadomo chłopa na smyczy trzymać nie można.. pozatym, jak już pisałam, koleżanka to koleżanka, ale flirt to flirt
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:17   #64
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
o no właśnie! dokladnie tak samo mialam. raz adoratorka się obrazila na mojego ex-TŻ, że chciał ze mną na imprezę do niej przyjść, a zaproszenie przecież bylo jedno osobowe! (mnie nie-obejmujące ) naprawdę nie wiem jak powinnyśmy reagować na takie sytuacje. każdy mówi, że to "tylko koleżanka" a pozniej roznie sie kończy, no ale wiadomo chłopa na smyczy trzymać nie można.. pozatym, jak już pisałam, koleżanka to koleżanka, ale flirt to flirt
Adoratorka Panawu obrazila sie smiertelnie (na 2 dni ) bo napisala mu o polnocy ze sie nudzi i bedzie czekac na niego na mostku kolo jego domu a on nie przyszedl. Obrazila sie tez bo on np. woli isc ze mna gdzies a ona juz 2 miesiac wyciaga go na samotna randke. No ale co zrobic? Ja mu tylko powidzialam ze nie zycze sobie wiecej taki smsikow i ze jak nie sprowadzi jej na wlasciwy poziom to moze sobie szukac nowej dziewczyny (w sumie nawet nie musi szukac bo oma tylko czeka az bedzie wolny ). Ale bym ja za wlosy wytargala, debilka jedna. Na szczescie P. jest w porzadku, pokazuje mi wszystkie smsy, pisze jej ze nie jest zainteresowany. Tylko do niej to jakos nie dociera
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:19   #65
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
o no właśnie! dokladnie tak samo mialam. raz adoratorka się obrazila na mojego ex-TŻ, że chciał ze mną na imprezę do niej przyjść, a zaproszenie przecież bylo jedno osobowe! (mnie nie-obejmujące ) naprawdę nie wiem jak powinnyśmy reagować na takie sytuacje. każdy mówi, że to "tylko koleżanka" a pozniej roznie sie kończy, no ale wiadomo chłopa na smyczy trzymać nie można.. pozatym, jak już pisałam, koleżanka to koleżanka, ale flirt to flirt
No to ja chyba was przebije, bo panna (ta od "jestes moim idealem" metr dwadziescia w kapeluszu i nie wie co to mydlo) chciala mnie lać, wręcz zabić ("Obije jej morde, wypruje flaki i zjem serce!" /tru i trendi mroczna laska, a jak jej sie zapytac o closterkeller to nie wie o co chodzi/ tja, a on nic jej nie odpisal tylko "A spod jakiego jestes znaku?"). Troche zgasla jak mnie zobaczyla...
A za co chciala mnie lać? Bo sie dowiedziała że moj facet jednak jest ze mna i jestesmy zaręczeni...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:20   #66
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: zdradzone

oj ja bym go na impreze nie puscila Editaphx

dolaczam do klubu zdradzonych w sumie nie wiem czy do konca sie nadaje ale chyba tak. Moj TZ (obecny) przez pierwsze pol roku naszego zwiazku zastanawial sie czy nie bedzie mu lepiej z taka jedna pania E no coz... w kazdym razie jakos mnie udobruchal i co prawda potem to ona sie nie mogla od niego odczepic mimo, ze wiedziala ze jest ze mna i w ogole i bylo kilka klotni na ten temat. Stanelo na tym, ze ona byla z nami na sylwestrze i slowa ze soba nie zamienili i cale jego szczescie, bo pewnie bym wyszla i nie mialby po co za mna isc teraz jest dobrze, chociaz zal zostal i czasem nie mam ochoty na niego patrzec, albo wykrzyczec mu w twarz co mi zrobil i jak moja duma na tym ucierpiala Sama sie musze z tym uporac, bo pozatym to naprawde cudowny facet i zachowuje sie niemalze wzorowo
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:43   #67
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
heh ja mojemu koledze tez pisalam smsY ale najpozniej o polnocy Glownie o filmach czy teatrach,bo zawsze sie informujemy co ciekawego leci w tv,kiedys jego zonia nie chciala ogladac czegos tam ,bo ja to polecilam
niedobra, smsy wysyłasz a tak na poważnie, ta jego żonka.. ehh zazdrośnica nieziemska... chyba przesadza.

Cytat:
Napisane przez bzykubzyk Pokaż wiadomość

no i tego nie rozumiem...skoro byl z toba szczesliwy to dlaczego tego nie powiedzial-ze wstydu?eee u mnie szczerze mowiac by to nie przeszlo.czy to jest taki wielki problem dla faceta to powiedziec?

ale ja go wcale nie bronię przecież u mnie tez to nie przeszlo jak widac. bo nie jestesmy juz razem. czyli bylismy szczesliwi? chyba nie. to byl schyłek tego zwiazku tak czy siak. gdyby ona sie nie pojawila prawdopodobnie i tak nie bylibysmy juz razem.

ogolnie nie lubię:
-uderzania do zajętego faceta w wiadomym celu
-wysylania smsow w ilosciach niezliczonych do jakiegokolwiek faceta! to jakieś takie natarczywe...
- żon, ktore trzymają męzów w klatce, na wypadek gdyby jakas zła kobieta chciała go zbałamucić.

nie wiem jak to wszystko pogodzić: by nie ograniczać wolności TŻ, a z drugiej strony nie dopuszczać do pojawiania sie adoratorek. faceci to nie roboty, nie oszukujmy sie, kazdy lubi odrobinę adoracji, komplementy, zainteresowanie. jesli facet jest w porządku to zareaguje odpowiednio, ale bywa i tak, że ulega, bo pojawia się coś nowego, coś innego.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 17:58   #68
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
niedobra, smsy wysyłasz a tak na poważnie, ta jego żonka.. ehh zazdrośnica nieziemska... chyba przesadza.




.
noo .Ja go znam ciut dluzej niz ona z tym ze on nie mowil,ze ma taka kolezanke.Sam tworzyl niezdrowa atmosfere,zeby jej nie urazic Jak sie pobrali w ogole zerwal ze mna kontakt,zeby ona sie nie denerwowala i zeby byc lojalnym Ale ona niezle dala mu popalic i jednego razu kiedy byl przez nia w dołku kiedy odeszla odezwal sie do mnie i odnowilismy znajomosc.Bylam jego powiernikiem i pomoglam mu w tym okresie.dowiedziala sie o moim istnieu,bo przeczytala mojego smsA i zobaczyla w polaczeniach ,ze dzwonil.Ale on by jej nie zdradzil,a ja nie jestem zlodziejka cudzych mezow.Wiec moze ona sądzi innych po sobie ,bo naprawde nie jest swieta i powinna sie cieszyc ze ma takiego facetaNawet swoje filmy chcialam jej pozyczyc ,zeby ja zarazic bollyAle coż i tak jestem feee
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 18:42   #69
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
No to ja chyba was przebije, bo panna (ta od "jestes moim idealem" metr dwadziescia w kapeluszu i nie wie co to mydlo) chciala mnie lać, wręcz zabić ("Obije jej morde, wypruje flaki i zjem serce!" /tru i trendi mroczna laska, a jak jej sie zapytac o closterkeller to nie wie o co chodzi/ tja, a on nic jej nie odpisal tylko "A spod jakiego jestes znaku?"). Troche zgasla jak mnie zobaczyla...
A za co chciala mnie lać? Bo sie dowiedziała że moj facet jednak jest ze mna i jestesmy zaręczeni...
Mroczne dusze słuchają mrocznej muzyki fakt..Ale ta baba jest psychiczna Jeśli mroczną muzykę mają słuchać tylko tacy psychole, to ja się boję jechać na castle party Jej osobowość kuby rozpruwacza nie musi być zaraz utożsamiana z taką muzyką.
Współczuję takiej sytuacji. Że też tacy ludzie chodzą po świecie. Pewnie ona jest taki chojrak, gada bo gada, chociaż...czy ja wiem...
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 18:51   #70
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Mroczne dusze słuchają mrocznej muzyki fakt..Ale ta baba jest psychiczna Jeśli mroczną muzykę mają słuchać tylko tacy psychole, to ja się boję jechać na castle party Jej osobowość kuby rozpruwacza nie musi być zaraz utożsamiana z taką muzyką.
Współczuję takiej sytuacji. Że też tacy ludzie chodzą po świecie. Pewnie ona jest taki chojrak, gada bo gada, chociaż...czy ja wiem...
Zamkniecie 5 miesiecznego dziecka w lazience i puszczenie na caly regulator pseudopunkowogotyckiej muzyki mowi samo za siebie...

Myslala ze jak sie nie myje i ma cala gebe w czarnych kropeczkach to jej wszystko wolno...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:01   #71
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: zdradzone

Brak słów..ale egzemplarz...
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 19:06   #72
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

Szpiegu i tez Twoj z taka wariatka??i do tego nieumytą ??? no chyba ze brud to jakis fetysz
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:21   #73
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Szpiegu i tez Twoj z taka wariatka??i do tego nieumytą ???
Bess, ich bylo 4.
1. Pani G. Ta co z nim w jednym lozku spala, pani prezentuje swoje watpliwe "wdzieki" na jednej ze stron XXX, chociaz od kad zrobilam "kopie" tej strony z jej nr telefonu to jej zdjecia zniknely, ale spokojna glowa, mam je na plycie Pomijam seks oralny z moim kumplem, a 20 minut pozniej ponoc z nim, ale na pewno pocalunki. Nic mu nie przeszkadzalo w tym.
Jedna z moich ulubionych wizazanek ma jej zdjęcie... w pelnej okazalosci. Wstyd mi bo dziewczynie zafundowalam koszmary

2. Pani K. znecajaca sie nad dzieckiem, zapominajaca co to mydlo, posiadajaca wagry na gębie (zapewne nie tylko, musze sie w tym celu cielaka spytac), smierdząca, pragnaca skonsumowac moje serce (ciekawe czy z cebulka?), niska bezpiersiasta...
Jemu nic nie przeszkadzalo.

3. Pani M. bardzo lubila byc przez niego odprowadzana do domu i miec robiony przez niego masaz.

4. Pani L. od sms o tresci "tesknie kocie".

Oczywiscie jestem szczerze przez wszystkie wyzej wymienione nienawidzona. Dlaczego? Mowiac kulturalnie:
(ponoć jestem)
- prostytutką (tylko gdzie ta kasa idzie?
- puszczam sie przez GG (tak, mam wibrator podpiety do usb)
- zrywam zareczyny bez powodu (jakie zrywanie zareczyn?)
- pojscie na zakupy z kolezanka i zapomnienie o bozym swiecie i wyladowanej komorce jest rzecza niewybaczalna (12h a my kupilysmy jednym wielkim slowem nic)
- calodzienna przejazdzka rowerem dla zdrowia jest grzechem (z kolezanka, tylko ze jak jezdzimy we dwie to nie ma postoju co 10 minut, tylko raz na 2-3h aby zapalic, plyny uzupelniam nieschodzac z roweru i nie przestajac poruszac konczynami dolnymi) co z tego ze prawie pod autobus wpadlam, zero troski bo smialam z nia wyjsc...
- wyjazd z kolezanka nad wode i konsumowanie niebywalych ilosci lodow bo ja chlopak rzucil jest grzechem, zas grzechem niewybaczalnym jesli nad wodą nie mam zasiegu.

Cytat:
no chyba ze brud to jakis fetysz
Aby bylo jasne: rano biore prysznic, wieczorem kąpiel, a w ciagu dnia z 5 razy myje zęby i buzie i jeszcze wiecej razy rece...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:24   #74
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

Szpiegu wlasnie Ty sie myjesz wiec chodzi do brudaseknie masz fetyszu
A to ze taka jestes jak wymienilas to pewnie on im tak nagadal.W koncu jesli robil to co robil,swiety nie jest i gadac tez cos musial.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:28   #75
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zdradzone

Wiem ze gadal...
Ale to ze sie puszczam przez gg mnie do dzis bawi...
Jak to mozna zrobic? Jakoś ikonke statusu da sie zgwalcic?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:30   #76
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Wiem ze gadal...
Ale to ze sie puszczam przez gg mnie do dzis bawi...
Jak to mozna zrobic? Jakoś ikonke statusu da sie zgwalcic?
ojeju podrywasz pewnie facetowmoze ktoras udawala i Cie podpuszczala?nie rozmawialas z jakimis nieznajomymi???Czyli nie mozna zobaczyc zadnych fot na jakiejs oficjalnej stronce???
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:40   #77
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ojeju podrywasz pewnie facetowmoze ktoras udawala i Cie podpuszczala?nie rozmawialas z jakimis nieznajomymi???Czyli nie mozna zobaczyc zadnych fot na jakiejs oficjalnej stronce???
Babska Ciekawość zwyciężyła
No dziewczyny to nie wiecie, że najbardziej podniecający jest naturalny zapach ciała? Toć sam Napoleon nie kazał się swej kochanicy kąpać jak wracał z wyprawy..Może on jest z przodków Napoleona
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:41   #78
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ojeju podrywasz pewnie facetowmoze ktoras udawala i Cie podpuszczala?nie rozmawialas z jakimis nieznajomymi???
Wiesz, co, jedyny facet z ktorym moglabym flirtowac kiedykolwiek przez GG to moj kolega, niezwykle podobny do mojej skrytej milosci. Najseksowniejszego paczusia swiata, Gary'ego. Gary!
Cytat:
Czyli nie mozna zobaczyc zadnych fot na jakiejs oficjalnej stronce???
Jak napiszesz do mnie na gg to ci wkleje link, bo specjalnie dla ciebie wrzuce w jedno miejsce ;P
Tylko te ktore chca musza sie decydowac szybko, bo jak on zobaczy ze biore plyte z jej zdjęciami to sie zirytuje... (dostal ja na gwiazdke)
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2007-01-02 o 19:45 Powód: Zmienilam link do lepszego video uroczego Gary'ego...
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:43   #79
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Wiesz, co, jedyny facet z ktorym moglabym flirtowac kiedykolwiek przez GG to moj kolega, niezwykle podobny do mojej skrytej milosci. Najseksowniejszego paczusia swiata, Gary'ego. Gary!
Jak napiszesz do mnie na gg to ci wkleje link, bo specjalnie dla ciebie wrzuce w jedno miejsce ;P
ok juz pisze.A co to za Gary bo tez jestem ciekawa
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 19:47   #80
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: zdradzone

dowiedzialam sie ze jedna z panienek mojego bylego TZ byla ...jego byla dziewczyna!ja pie***** jak teraz spotkam faceta to nie ma spotykania sie z bylymi - chyba stane sie zbyt czujna...ale coz zrobic
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:49   #81
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Wiesz, co, jedyny facet z ktorym moglabym flirtowac kiedykolwiek przez GG to moj kolega, niezwykle podobny do mojej skrytej milosci. Najseksowniejszego paczusia swiata, Gary'ego. Gary!
W dodatku śpiewający pączuś
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 19:55   #82
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez bzykubzyk Pokaż wiadomość
dowiedzialam sie ze jedna z panienek mojego bylego TZ byla ...jego byla dziewczyna!ja pie***** jak teraz spotkam faceta to nie ma spotykania sie z bylymi - chyba stane sie zbyt czujna...ale coz zrobic
Czyli ta była za grosz honoru nie miała. On zasługuje tylko na takie
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 20:01   #83
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
W dodatku śpiewający pączuś
Uwierz mi, co ja bym dala aby z tym facetem chociaz 5 minut pogadac. Za takie poczucie humoru i usmiech dam sie pociac
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 20:48   #84
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: zdradzone

Czyli ta była za grosz honoru nie miała

hmmm ona juz byla chyba z kazdym jego kumplem nawet.a o mnie wiedziala doskonale o w tym czasie jak oni sie spotykli(on byl jeszcze ze mna) to ja sie z nia tez widywalam...to chyba taka osiedlowa dzi**** ze tak powiem malo obrazliwie dla niej... juz mi taki dolek sie zalacza jeszcze 3 dni a bylaby nasza 3 rocznica !!!!!! tak bardzo chcialabym zeby teraz bylktos i ebym o tym nie myslala ...ale chyba jeszcze poczekam...ostatnio zauwazylam ze dzisiejsi mezczyzni chca lasek tylko do lozka-moze widze tylko takich?ale jak poznaje kogos nowego a po chwili rozmowy mi sie pyta czy nie przyszlabym dzisiaj spac do niego bo wypozyczyl fajny film no to ja wymiekam... gdzie sie podziali tamci mezczyzni,gdzie te chlopy...
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:03   #85
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
teraz mam swietnego chlopaka i o tym chamie nie mysle juz wogule
mowisz o tym http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=164775 ??
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:19   #86
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
heh dobre
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 01:26   #87
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: zdradzone

no ładnie wizazanki czujne jak zawsze!

a Ty Szpiegu to twarda kobieta jesteś albo ten Twój jest taki wyjątkowy
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 06:54   #88
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
no ładnie wizazanki czujne jak zawsze!

a Ty Szpiegu to twarda kobieta jesteś albo ten Twój jest taki wyjątkowy
Ja bym go dawno kopnęła w d... . Milosc miloscia ale koles sobie chyba jaja robi
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:28   #89
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: zdradzone

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Ja bym go dawno kopnęła w d... . Milosc miloscia ale koles sobie chyba jaja robi
Niestety jeszcze nie umiem.
On wlasnie jest w pracy, ja w domu z "dzieciakami" (psy) i wlasnie przylapalam się na tym że za nim tęsknie. Czyli jest gorzej niż być moglo
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 10:51   #90
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: zdradzone

Szpiegu, że też Ty sie jeszcze w tym wszystkim nie pogubiłas. Podziwiam.
Zrób sobie laleczke voodoo cielaka i powbijaj mu co nieco do... głowy
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.