Ostatnio obejrzane filmy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 21:47   #61
Liriel
Raczkowanie
 
Avatar Liriel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 252
GG do Liriel
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Co do Cage'a to tak jak już pisałam - mi się nie podoba ;] , a to są fotki, które moim zdaniem potwierdzją moją opinię ;p
http://www.film-erlebnis.com/images/cage_nicolas.jpg
http://www.moviereporter.net/special...age-poster.jpg
http://www.autographseek.com/images/...20-%20Bild.jpg
http://home.att.net/~webzone9/comics/caric/cage.gif

ale dobra, dobra - jestem tolerancyjna i potrafie zrozumieć inne gusta
Liriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 08:30   #62
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Hmm... do Cage'a to ja i Tinkerbell ,choćby nie wiem jakie brzydkie jego zdjęcia znleźc,i tak będziemy go uwielbiać
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 08:52   #63
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez madzia1324
zgadzam się świetny film
No dziewczyny nie żartujcie? Przecież ten film był tak schematyczny i przesiąkniety amerykańską młodzieżą, tak płaski i obły, ze chyba tylko "Miejsce na ziemi" mu pod tym względem dorównuje. Ja takie właśnie obrazy zaliczam do katalogu Made in USA for USA i znajdują się tam zarówno takie sentymentalno-drewniane psuedodramaty jak i chamskie komedyjki oraz masakro-krzykowo-basenowe rzezie cudownej amerykańskiej młodzieży (właściwie jedyny pocieszający w tym fakcie wątek). Zdziwiłam się, że poza granicami kraju Wuja Sama filmy tego typu też robią nieraz furorę (czego najlepszym przykładem może być "Szkoła Uczuć"). Najwyraźniej globalizacja dociera wszędzie...
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 08:54   #64
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez madzia1324
no co ty właśnie jest słodki Jak sobie przypomne "miasto aniołów" i jego w roli głównej to innej opcji nie ma. Świetny był
No widzisz, a dla mnie "Miasto Aniołów" to była tania "holiłódzka" przeróbka pięknego i mądrego filmu Wima Wendersa "Niebo nad Berlinem". Kiedy zobaczyłam, jak zarżnięto mój ukochany film przerabiając go w łzawą papkę z Nickolasem .... szkoda gadać
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 08:58   #65
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez nebraska
No widzisz, a dla mnie "Miasto Aniołów" to była tania "holiłódzka" przeróbka pięknego i mądrego filmu Wima Wendersa "Niebo nad Berlinem". Kiedy zobaczyłam, jak zarżnięto mój ukochany film przerabiając go w łzawą papkę z Nickolasem .... szkoda gadać
Kurde, teraz boję się oglądać, tak wyczekiwane przeze mnie "Niebo nad Berlinem"... Mi się bardzo podobało "Miasto Aniołów" i gdybym zobaczyła, że rzeczywiście jest tylko marnym naśladowcą oryginału pewnie bym przeżyła niemały szok
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 09:20   #66
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ostatnio obejrzany film to "Kod Da Vinci" bylam na tym w kinie po przeczytaniu ksiazki.......filmik nawet nawet a najbardziej mi sie podobala w nim muzyka to ona nadala caly nastroj i byla glownym "bohaterem" spoko
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 09:20   #67
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
Kurde, teraz boję się oglądać, tak wyczekiwane przeze mnie "Niebo nad Berlinem"... Mi się bardzo podobało "Miasto Aniołów" i gdybym zobaczyła, że rzeczywiście jest tylko marnym naśladowcą oryginału pewnie bym przeżyła niemały szok
Musisz się na własne oczy przekonać. Kilka osób mi powiedziało np. ze "Niebo..." to smut. Ale amerykański film jest tak przerobiony, że jeśli ktos nie wie, to nawet może sie nie połapać, że to na podstawie "Nieba.."
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 09:27   #68
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez AnielicaS
Z tego "prymitewnego mordobcia" to właśnie strasznie mi się podobała Piła i chyba tylko Piła
Piła część 1. i 2. były genialne - bardzo trzymały w napięciu i to zakończenie ;>
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 09:31   #69
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Oj, oj, oj... ja trochę w innym klimacie - "If only", przepiękny film! Lałam łzy od początku do końca

EDIT: A jeżeli o "Piłę" chodzi - dwójka również była niesamowita, ale już nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak no.1, może dlatego, że akcja nie rozgrywała się w jednym pomieszczeniu i może również dlatego, że po pierwszej części każdy się spodziewał czegoś na maksa zaskakującego.
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 09:36   #70
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez lir391
Piła część 1. i 2. były genialne - bardzo trzymały w napięciu i to zakończenie ;>
2 cześć bardziej mi sie podobala
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 10:06   #71
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ostatnio obejrzane filmy:
1. "Czasem słońce, czasem deszcz" - super, wyciskacz łez Super muzyczka, klimat iindyjski - tylko trwa prawie 3 godziny
2. "Monsunowe wesele" - uwielbiam filmy z Bollywood
3. "Underground" - film Kusturicy, "zaczyna się" w czasie II w.ś, "kończy" współczesnie. Świetna muzyka Bregovicza, wzruszająca końcówka
4. "Biegnij Lola, biegnij" - bardzo lubię ten film
5. "Potwór" - włoski film, bardzo śmieszny. Polecam. Glówny bohater grał również w "Życie jest piękne" - też fajny film
6. "Życie jest cudem" - fajne, ale "Underground" fajniejsze
7. "21 gramów"
8. "Kontrolerzy" - nie rozumiem zachwytów, film był dziwny
9. "Marzyciele" Bernardo Bertolucci'ego - rewelacja, erotyczny klimat
10. "Hotel Splendide" - o hotelu ogrzewanym ludzkimi odchodami. Fajne i troszkę mroczno

Dzisiaj mam w planie obejrzeć "Dzienniki motocyklowe" oraz "Nieustraszonych pogromców wampirów"
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 10:16   #72
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez sky1980
The Da Vinci Code, interesujacy film
Zgadzam się...intersujacy

Ostatnio oglądałam film 'Wróżby kumaka"
Scenariusz filmu powstał na podstawie książki Guentera Grassa, opowiadającej o miłości polskiej konserwatorki zabytków i niemieckiego profesora uniwersytetu. Rzecz dzieje się w Gdańsku w realiach historycznych roku 1989. Cała historia nawiązuje do aktualnego tematu stosunków polsko-niemieckich.

Polka Aleksandra Piątkowska oraz Niemiec Aleksander Reschkes spotykają się na polskim wybrzeżu. Razem zakładają Polsko-Niemieckie Towarzystwo Cmentarne. Tworzą cmentarz dla Niemców urodzonych w Gdańsku, by ci - po śmierci - mogli spoczywać w ziemi dzieciństwa. Nie chcą na tym zarabiać, mają szlachetny cel pojednania dwóch narodów. Obcując ze śmiercią i odchodzeniem, bohaterowie opowieści zbliżają się do siebie.
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 10:38   #73
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Jula
2. "Monsunowe wesele" - uwielbiam filmy z Bollywood
Dobry film .Tyle,że to nie jest typowy film bollywoodzki jakie produkowane są w Mumbai'u (dawnej Bombaju).To,że nakręciła go hinduska i przedstawiła ich kulturę to nie znaczy,że to już jest Bollywood .Sama Mira Nair powiedziała,że nakręciła film według własnego widzimi się.Nie ma w nim typowych cech filmu bolly takich jak w - wymienilaś wyżej- "Czasem słońce..." (np.nie ma muzycznych teledysków poza jedną sceną,nie ma przedstawionej idealnej filmowej miłości-bez zdrady,w zasadzie nie ma glównego bohatera..itp).Film przedstawia prawdziwe życie, a typowy bollywood jest przerysowany i naciągany .Poza tym film zdobył większą popularność na świecie (gł.USA) niż w Indiach a to już o czyms świadczy.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 10:48   #74
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez AnielicaS
Cattt gdzie dorwałaś film "AntarMahal"? Na kasecie, dvd, z netu? Zaintrygowałaś mnie opisem i aż mnie rwie do obejrzenia, a na necie nie umię znaleźć
dostałam od znajomgo... (a on pewnie z netu )

ps.napisy po angielsku
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:03   #75
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
No dziewczyny nie żartujcie? Przecież ten film był tak schematyczny i przesiąkniety amerykańską młodzieżą, tak płaski i obły, ze chyba tylko "Miejsce na ziemi" mu pod tym względem dorównuje. Ja takie właśnie obrazy zaliczam do katalogu Made in USA for USA i znajdują się tam zarówno takie sentymentalno-drewniane psuedodramaty jak i chamskie komedyjki oraz masakro-krzykowo-basenowe rzezie cudownej amerykańskiej młodzieży (właściwie jedyny pocieszający w tym fakcie wątek). Zdziwiłam się, że poza granicami kraju Wuja Sama filmy tego typu też robią nieraz furorę (czego najlepszym przykładem może być "Szkoła Uczuć"). Najwyraźniej globalizacja dociera wszędzie...
Nenene. Ja takich filmów jakie opisujesz nie oglądam, bo ich nienawidzę. "Szkoła uwodzenia" to jedyny film o młodzieży, który lubię i akceptuję.
Podoba mi się nawet bardziej niż oryginalne, kostiumowe "Niebezpieczne związki" z 1988.
Oba oczywiśnie nie umywają się do książki.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:18   #76
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

wczoraj oglądałam "hide and seek", horror psychologiczny świetny film, bardzo polecam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:36   #77
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez króliczek
Nenene. Ja takich filmów jakie opisujesz nie oglądam, bo ich nienawidzę. "Szkoła uwodzenia" to jedyny film o młodzieży, który lubię i akceptuję.
Podoba mi się nawet bardziej niż oryginalne, kostiumowe "Niebezpieczne związki" z 1988.
Oba oczywiśnie nie umywają się do książki.
UUUUUUUUUU odważne stwierdzenie. Dla mnie takie gwiazdeczki jak Ryan Phillippe, Sarah Michelle Gellar czy nawet Reese nie umywają się do Johna Malkovicha(), Glenn Close i Michelle Pfeiffer Fakt pomysł dość oryginalny, ale szczerze mówiąc rzadko komu udaje się przenieść w dzisiejsze realia historie z powieści przeszłych wieków. Jakoś mnie raczej nie przekonują takie zabiegi... A tutaj z klasyki zrobili płaczliwe, nadęte nic. Odarli powieść z całej jej tajemniczości, wzniosłości i atmosfery. Spłaszczyli do poziomu innych filmideł typu USTeen. Ale skoro podoba się to tak wielu osobom to pewnie cośtam w tym widzą. Ja pozostaje jakoś ślepa na to
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:38   #78
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez sylwia18
wczoraj oglądałam "hide and seek", horror psychologiczny świetny film, bardzo polecam
Tak to bardzo dobry film!
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 11:44   #79
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez sylwia18
wczoraj oglądałam "hide and seek", horror psychologiczny świetny film, bardzo polecam
Mi też się podobał, chociaż czasem powiewał nieco nudną
Wczoraj obejrzał też "Telefon". Szczerze polecam, bo chociaż pana Farrella jakoś nie trawię to przyznać muszę, ze jakoś u tam to wyszło to granie a i film ciekawy, trzymający w napięciu do ostatniej chwili.
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 12:06   #80
~~kopciuszek~~
Przyczajenie
 
Avatar ~~kopciuszek~~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

rzadko sie odzywam ale filmy z checia polece
ostatnio moj TŻ wlaczyl mi swietny niemiecki dramat sensacyjny "Das Experiment"


polecam tez thriller fantastyczno-naukowy "PI"(rezyser ten sam co w "Requiem dla snu")

a takze dramat "Donnie Darko"

pozdrawiam
~~kopciuszek~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:13   #81
polly:)
Przyczajenie
 
Avatar polly:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 17
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

1. Epoka lodowcowa 2
2. Gra w serca
polly:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:24   #82
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

ja wczoraj looknelam na czarna komedie Adams Aebler mi sie podobala i to bardzo ale chyba nie wszystkim by sie widziala jak ktos lubi czarny humor to polecam
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:26   #83
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
Mi też się podobał, chociaż czasem powiewał nieco nudną
Wczoraj obejrzał też "Telefon". Szczerze polecam, bo chociaż pana Farrella jakoś nie trawię to przyznać muszę, ze jakoś u tam to wyszło to granie a i film ciekawy, trzymający w napięciu do ostatniej chwili.
mi ten filmik z kolei powiewał nudą ale w sumie warto zobaczyć
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:49   #84
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

1.piont break-calkiem ciekawy fim choc juz dosc stary
2.the game-stary ale swietny,do konca nie wiadomo co sie zdazy i sama koncowka tez zaskakuje
3.adwokat diabla-tez stary i tez cudowny

chyba wole te starsze filmy,maja jakiś klimat,ciekawą fabułę bo te nowe dla mnie to czysta komercja aż czasami szkoda mi na oglądanie ich czasu.
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 12:55   #85
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Ja obejrzałam ostatnio z przyjaciółmi "Shutter" ("Widmo"). Typowy japoński horror, ze straszącą czarnowłosą dziewczyną. Nie powiem, dość przerażający (a może ja jestem taka strachliwa, śmiali się ze mnie , bo zakrywałam oczy ), ale zakończenia idiotyczne.

Polecem chcącym się pobać i dostać mini-zawału na widok wyskakujących znienacka widziadeł. Ogólnie średni, powiedzmy 5/10
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:52   #86
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Szczypta Chili
UUUUUUUUUU odważne stwierdzenie. Dla mnie takie gwiazdeczki jak Ryan Phillippe, Sarah Michelle Gellar czy nawet Reese nie umywają się do Johna Malkovicha(), Glenn Close i Michelle Pfeiffer Fakt pomysł dość oryginalny, ale szczerze mówiąc rzadko komu udaje się przenieść w dzisiejsze realia historie z powieści przeszłych wieków. Jakoś mnie raczej nie przekonują takie zabiegi... A tutaj z klasyki zrobili płaczliwe, nadęte nic. Odarli powieść z całej jej tajemniczości, wzniosłości i atmosfery. Spłaszczyli do poziomu innych filmideł typu USTeen. Ale skoro podoba się to tak wielu osobom to pewnie cośtam w tym widzą. Ja pozostaje jakoś ślepa na to
Selma Blair czy Sarah Michelle Gelar to dla mnie generalnie gwiazdki jednego sezonu. Podjęłabym się polemiki w stosunku do Ryana Philippe, bo ma za sobą parę dobrych ról (chociażby Gosford Park czy Desperaci), a Reese rozmieniła się na drobne, na komedie, ale w "Spacerze po linie" stworzyła coś naprawdę wielkiego, zdecydowanie zrobiła na mnie wrażenie, chociaż za nią nie przepadam. Zasłużyła na Oscara i oby dalej szła w tę dobrą stronę, a nie zatrzymywała się na komediach romantycznych.
Poza tym uważam naszą dyskusję za jałową, bo wątpię, że osiągniemy porozumienie de gustibus non est disputandum
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 13:56   #87
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez ~~kopciuszek~~
rzadko sie odzywam ale filmy z checia polece
ostatnio moj TŻ wlaczyl mi swietny niemiecki dramat sensacyjny "Das Experiment"


polecam tez thriller fantastyczno-naukowy "PI"(rezyser ten sam co w "Requiem dla snu")

a takze dramat "Donnie Darko"

pozdrawiam
Mi kolega polecil dokladnie te same filmy co ty masz tu wypisane i powiem ze podobaly mi sie szczegolnie Donnie Darko

A ostatnio ogladałam

"Blair witch project"
"Hannibal"
"Starsza Pani musi zniknąć"
"I Twoją matkę też"
" Moje wielkie greckie wesele"
" Requiem dla snu"
"Spacer po linie"
"Marzyciele"
To filmy ktore juz ogladalam ale niedawno zrobilam odswiezenie pamieci
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 14:11   #88
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez Madia
"Obcy vs. predator" - no ja chyba mam ostatnio pecha do filmów Albo zaliczam te, których nie warto zaliczać. A neich tam jedyny pozytywny wątek w tym filmie to taki, bestie potrafią być sprawiedliwe. nic więcej nie powiem, muzyka w sumie też nie powala (autor Harald Kloser m.in. tworzył do "Pojetrze"), ale napisy na końcu ciekawie zrobione...taki pozytywny gest na koniec OCENA:3/10

. . . taka niska nota???? . . .

. . . mi film się strasznie podobał - oglądałam go z moim TŻ-tem z zapartym tchem . . .

. . . dla mnie super - jestem pod wrażeniem . . . mam ochotę jeszcze raz go obejrzeć . .

. . . moja ocena - 9/10 . . .
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 17:08   #89
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez cattt
Poza tym film zdobył większą popularność na świecie (gł.USA) niż w Indiach a to już o czyms świadczy.
Cattt, tam było
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-30, 17:19   #90
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy

Cytat:
Napisane przez króliczek
Selma Blair czy Sarah Michelle Gelar to dla mnie generalnie gwiazdki jednego sezonu. Podjęłabym się polemiki w stosunku do Ryana Philippe, bo ma za sobą parę dobrych ról (chociażby Gosford Park czy Desperaci), a Reese rozmieniła się na drobne, na komedie, ale w "Spacerze po linie" stworzyła coś naprawdę wielkiego, zdecydowanie zrobiła na mnie wrażenie, chociaż za nią nie przepadam. Zasłużyła na Oscara i oby dalej szła w tę dobrą stronę, a nie zatrzymywała się na komediach romantycznych.
Poza tym uważam naszą dyskusję za jałową, bo wątpię, że osiągniemy porozumienie de gustibus non est disputandum
Ehh bardziej chodziło mi o to jak aktorzy "Szkoły uwodzenia" wypadają w porównaniu do tych grających w "Niebezpiecznych związkach". A prawda jest taka, że wypadają raczej marnie. Z całego tego towrzystwa najbardziej lubię właśnie Selmę, nieco mniej Reese. Za to ani Sarah ani Ryana jakoś nie trawię. Jej za to, ze do spółki z innymi "wspaniałymi" aktorami zniszczyła mi moje dziecięce wspomnienia o Scoobym Doo, a jego hmmm...chyba za wygląd No ale nie jego wkońcu wina, ze się z taką, a nie inną twarzą urodził
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.