Zastrzelono mnie w Terranovie - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-25, 20:54   #61
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Jeśli to mały butik to odwieszam sama, ale jeśli większy sklep to wolę oddać ekspedientce bo nie zawsze pamiętam skąd co wzięłam. Nie chcę robić bałaganu więc wolę dać komuś kto wie gdzie co powinno wisieć.
Czasami widzę, że im się to nie podoba, czego nie rozumiem, bo jak np. kręci się po sklepie dziewczyna z obsługi sklepu to chyba właśnie po to żeby podwieszać ciuchy? Pzecież my im ułatwiamy pracę, bo możemy wszystko porozwieszać byle gdzie i wtedy będą miały jeszcze więcej roboty...
No, ale jeśli brałam 1 rzecz i wiem gdzie ją odwiesić to wychodząc ze sklepu odkładam ją na miejsce.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:09   #62
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Często bywa, że idę na zakupy bez konkretnego planu co zamierzam kupić. Odwiedzam wtedy sporo sklepów i mierzę masę rzeczy- i naprawdę nie wyobrażam sobie, bym w każdym sklepie po mierzeniu latała od wieszaka do wieszaka i te ubrania odwieszała, a już zwłaszcza w sieciówce jak Terranova czy H&M. Jeśli mierzę coś w małym butiku- ok, czasem odwieszę, choć zwykle w tych lepszych butikach robią to już ekspedientki i tak być powinno

W takiej sytuacji jaka przytrafiła się Tobie powiesiłabym wszystkie ubrania na najbliższym wieszaku. No, chyba, że ekspedientka byłaby wyjątkowo wredna- wtedy położyłabym je na najbliższym stoisku
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:10   #63
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Powtórka
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:17   #64
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Pani w sklepie dziwnie wg. mnie się zachowała. Przecież lepiej jak sama porządnie to zawiesi na wieszaku a nie byle jak jak często klientki i odwiesi gdzie trzeba niż ktoś w złe miejsce..ehhh wkurza mnie takie niechciejstwo!
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:51   #65
Natarynka122
Raczkowanie
 
Avatar Natarynka122
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 247
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

W Terranovie do której chodzę obsługa jest bardzo miła . Kiedyś jak chciałam odwieścić kilka rzeczy pani mi ' nie pozwoliła' . No, ale fakt faktem babka zachowała się bardzo chamsko. Ja chyba bym wyszła ze sklepu ....
__________________
Aparatka !
Góra od listopada 2007
Dół od maja 2008

Natarynka122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:57   #66
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Hm, tak sobie poczytalem, skonfrontowalem z moimi doswiadczeniami i mam nastepujace wnioski:

1. Taki glupi wieszak przy przebieralni - mala rzecz, a tyle problemow rozwiazuje
2. Przy nie odwieszaniu nie chodzi o "paniusiowatosc" czesto, tylko
- jesli sklep jest duzy, a rzeczy sporo, to wez i rozwies odpowiednio...
- klient/klientka niekoniecznie dobrze zlozy/w odpowiednim miejscu rozwiesi rzeczy
3. Oczywiscie jest mile, gdy ktos po sobie powiesi rzeczy... ale jesli juz zwraca sie do ekspedientki, szczegolnie jesli ludzi nie ma, to ta osoba powinna jak najbardziej otrzymac pomoc.

Tyle od lekkiego zakupoholika
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 22:25   #67
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Heh, czytam i się śmieję pod nosem Chyba założę kiedyś wątek o tym, jak to wygląda z drugiej strony: o babkach, które kradną chustki chroniące białe rzeczy przed zabrudzeniem, o niszczeniu ubrań świeżo wyciągniętych z folii dla pani, która żąda potem zniżki, bo bluzka jest uciapana jej pudrem o obślinionych przez niemowlaki jedwabnych sukniach, o przymierzalniach (świeżo malowanych) skopanych przez synusia, o logo salonu stale dewastowanym przez nudzące się potomstwo, o klientkach, które wchodzą 5 po zamknięciu i siedzą do 22ej, niczego nie kupując.... i o mężach klientek, którzy opowiadają wyjątkowo głośno wyjątkowo sprośne dowcipy...

Ja wolę, gdy ktoś zostawi rzeczy w przymierzalni - nie wie, gdzie i jak odwiesić, więc po co się fatygować? Poza tym, od tego są pracownicy, żeby pilnować porządku.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 22:46   #68
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Heh, czytam i się śmieję pod nosem Chyba założę kiedyś wątek o tym, jak to wygląda z drugiej strony: o babkach, które kradną chustki chroniące białe rzeczy przed zabrudzeniem, o niszczeniu ubrań świeżo wyciągniętych z folii dla pani, która żąda potem zniżki, bo bluzka jest uciapana jej pudrem o obślinionych przez niemowlaki jedwabnych sukniach, o przymierzalniach (świeżo malowanych) skopanych przez synusia, o logo salonu stale dewastowanym przez nudzące się potomstwo, o klientkach, które wchodzą 5 po zamknięciu i siedzą do 22ej, niczego nie kupując.... i o mężach klientek, którzy opowiadają wyjątkowo głośno wyjątkowo sprośne dowcipy...
Są jeszcze klientki, które nie schylą się, gdy im spadnie oglądana bluzka(niech leży, pracownik podniesie), które nałogowo żądają rabatów( stałam długo w kolejce do przymierzalni, proszę mi dać rabat w ramach rekompensaty- autentyk, może tylko bez słowa "proszę"), które specjalnie depczą po świeżo mytej podłodze ( a właśnie że będę chodziła, nie wygonicie mnie ze sklepu, to też autentyk) i te z kamiennym spokojem przerzucające górę ciuchów podczas gdy ich potomstwo obrywa metki, gania się pomiędzy wieszakami drąc się na całe gardło, względnie siusia w plastikowy kubeczek w przymierzalni( to też niestety autentyk).
Odnośnie tematu, nie przeszkadza mi gdy klientka prosi o pomoc w odwieszeniu rzeczy (zaznaczam, prosi, a nie łaskawie wręcza niezłożone rzeczy), za to rozwala mnie gdy np. podaje dżinsy i wieszak ze słowami ("bo ja nie wiem jak to powiesić"- no helloł...)
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 23:28   #69
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Zawsze odwieszam rzeczy,które nie biorę.Po co sprawiać kłopot jak mi i tak to nie sprawia trudności
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 00:23   #70
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

W duzych sklepach nie odwieszam i nie mam zamiaru. Od tego sa pracownice i to jest ich praca.
Natomiast w malych sklepach to zalezy, zazwyczaj nie robie zamieszania i odwieszam tam gdzie bylo, chociaz i tak uwazam, ze to do mnie nie nalezy. No ale jesli bym tego nie zrobila, to prawdopodobnie sprzedawczyni bylaby smiertelnie oburzona, a ja wole takich sytuacji uniknac.

Mialam podobna sytuacje w sklepie z butami - trzy sprzedawczynie rozmawialy, ja bylam sama w sklepie. Przymierzylam trzy pary, zadnej nie kupilam niestety, ale nie, nie ulozylam butow na miejsce. Z jakiej racji? Panie sobie stoja i rozmawiaja, zadna nie raczy mna sie zainteresowac, a ja do tego mam ich prace wykonywac, co to to nie. Buty zostaly na podlodze tak jak je przymierzylam.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 06:05   #71
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

A ja odwieszam. Korona mi z głowy nie spadnie. Inna sprawa że zazwyczaj zaraz biegnie sprzedawczyni żeby poprawić to co odwiesiłam Wyjątkiem są sytuacje kiedy biorę jakąś rzecz, wtedy resztę mierzonych najczęściej zostawiam przy ladzie i kiedy szukam czegoś konkretnego a sprzedawczyni donosi mi to do przymierzalni i zabiera już przymierzone ciuchy.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 06:50   #72
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Cytat:
Napisane przez gracefulness Pokaż wiadomość
ogólnie, niezbyt miło wspominam ta prace, w sumie bardzo niewdzięczna, ale dużo mnie nauczyła, dlatego teraz kiedy jestem w sklepie, staram sie zwracac uwage mamie czy koleżankom, zeby zawsze odwieszaly rzeczy na swoje miejsce, bo dla nich np. odwiesic takie 3 bluzeczki to żaden problem, a dla dziewczyny stojącej tam juz 8h to dodatkowa praca
A od czego ta dziewczyna tam jest?
Odwieszanie na miejsce należy do jej obowiązków, nie jest to praca dodatkowa.

Nie odwieszam przymierzonych wcześniej rzeczy, gdy nie ma wieszaka, to zostawiam w przymierzalni. Nie ma dla mnie znaczenia wielkość sklepu ani ilość personelu.

Gdyby ktoś mi powiedział, że mam rzeczy odwiesić na miejsce, zażądałabym Kierownika Sklepu
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 07:19   #73
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
Zebrałam z całej Terranovy sporo ciuchów do przymiarki, jedna mi się spodobała, resztę chciałam odwiesić, ale nie widziałam koło przymierzalni wieszaka do odwieszania, więc poszłam do kasy i mówię:
"Tą jedną rzecz poproszę, a tą resztę gdzie mogę odwiesić?"
"Najlepiej z powrotem na miejsce"

No zastrzelona byłam, zastanawiałam się, czy im tego nie zostawić na ladzie i wyjść, ale połaziłam po całym sklepie, szukając co skąd wzięłam, bo jakoś chamsko bym się czuła zostawiając to mimo, że to ich obowiązek-czy też się mylę? Dodam, że w całej Galerii ludzie pojawiają się raczej na weekend, a na co dzień świeci pustkami, przy kasie byłam tylko ja, a za ladą 3 babki

Jakoś w każdym Orasy'u to panie aż lecą za mną, jak chcę coś sama odwiesić i w ogóle są przemiłe

Co Wy sądzicie o odwieszaniu ciuchów? Czy ekspedientki powinny same odwieszać, czy może ja jestem jak jakaś paniusia?
No to ja bym zostawiła jej to wszytsko na ladzie i wyszła. wcześniej podziękowawszy. I jeszcze w ten sam dzień lub inny zadzowniła do kierownika sklepu informując go o niefachowej i niemiłej obsłudze.

Mogła tak powiedzieć gdybyś miałą do trzech rzeczy, bo byłoby Ci łątwo. A tak to z lenistwa powiedziała. zwłaszcza że nie ta która Cię kasowała.

To na prawdę zależy od kultury, wychowania i przeszkolenia pracowników.

Kiedyś pamiętam w Terranovie w Poznaniu była babka z numerkami i tam jej się odiweszało ciuchy, nawet z facetem do przymierzalni wejść nie możnabyło.
Ale od kiedy Terranova jest na półwiejskiej nie praktykuje się tego typu rozwiązań. Jak mam więcej rzeczy a sklep duży to też odwieszam byle gdzie, bo do obskoczenia kilk ainnych sklepów, więc czasu na szukanie odowiedniego działu i wieszaka, marnować zazwyczaj nie zmaierzam.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 07:45   #74
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Ja raz odwieszam,raz nie odwieszam. Wszystko zalezy od "układu" sklepu,rozmieszczenia przymierzalni i miejsc przy ktorych wisza ubrania. Jesli mam po drodze do kasy,to odwieszam,badz oddaje Pani, ktora sie tym zajmuje. Jak mam kase blizej(mniejsze sklepy),to biore wszystko zostawiam przy kasie,pokazuje,co biore,reszte Pani odkłada na bok.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 12:44   #75
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
odwieszam sama,bo uważam,że ręce do d*** mi nie przyrosły.
tylko tu nie o przyrośnięcie rąk do tyłka chodzi
jeśli jestem po pracy-swoje odbębniłam, wpadam na góra godzinę do galerii, a potem od razu do domu obiad gotować-to nie zamierzam poszukując w pośpiechu nowego ciuchu wykonywać za kogoś pracy, bo swoją już skończyłam, a panie w sklepie są w jej trakcie
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 12:53   #76
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
No ja jestem specyficzna i zawsze jak biorę kilka ubrań np.10 bluzek to jak kupuje 1 czy 2 to resztę odwieszam sama,bo uważam,że ręce do d*** mi nie przyrosły.
Jakoś nie czułabym się dobrze oddając jakiejś panience ubrania,żeby za mnie odwieszała jak sama sobie je brałam.
Tylko,że ja mówię ja jestem specyficzna,bo np.jak wbijam do jakiegoś sklepu i tam na półkach leżą ubrania,ale są źle poskładane to sama je składam,aż kiedyś do mnie podszedł koleś,że właściciel tego sklepu szuka ekspedientki i może jestem chętna.
Jakoś nie czuję problemu w tym co napisałaś.
A te panienki w sklepie od czego tam są ?

Pewnie im te ręce do tyłków poprzyrastały?

Skoro lubisz składać rzeczy i je odwieszać, to oferta pracy jak najbardziej dla Ciebie.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:03   #77
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 677
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Ja jeśli jest przy przymierzalni specjalny wieszak, to tam zostawiam, a jeśli nie, to na swoje miejsce. ale wg mnie odwieszać, zwłaszcza w tych dużych sklepach, powinny pracownice, bo faktycznie często jest później balagan, jeśli klient sie spieszy i odwiesza byle gdzie....
No ale z obslugą to jest różnie, w jednym sklepie był wielki problem nawet z tym, żeby zostawić mi przy kasie gdzieś tam bluzke na 5 minut, bo pieniędzy zapomniałam zabrać z samochodu.... musiałam odwiesić, i po chwili z powrotem ją brać stamtąd.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:34   #78
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
W duzych sklepach nie odwieszam i nie mam zamiaru. Od tego sa pracownice i to jest ich praca.
Natomiast w malych sklepach to zalezy, zazwyczaj nie robie zamieszania i odwieszam tam gdzie bylo, chociaz i tak uwazam, ze to do mnie nie nalezy. No ale jesli bym tego nie zrobila, to prawdopodobnie sprzedawczyni bylaby smiertelnie oburzona, a ja wole takich sytuacji uniknac.

Mialam podobna sytuacje w sklepie z butami - trzy sprzedawczynie rozmawialy, ja bylam sama w sklepie. Przymierzylam trzy pary, zadnej nie kupilam niestety, ale nie, nie ulozylam butow na miejsce. Z jakiej racji? Panie sobie stoja i rozmawiaja, zadna nie raczy mna sie zainteresowac, a ja do tego mam ich prace wykonywac, co to to nie. Buty zostaly na podlodze tak jak je przymierzylam.
i o kim to świadczy bo chyba nie o ekspedientkach
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 14:56   #79
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Kiedy jestem w maleńkim sklepiku zawsze odwieszam rzeczy na miejsce, bo zazwyczaj jest tak jedna Pani do wszystkiego.

Kiedy jestem w jakiejś sieciówce odwieszam je na wieszak przy przymierzalni lub oddaję Pani, która dała mi numerek.

Bardzo rzadko wstępuję do Terranovy, ale jak już coś tam kupuję to niosę to do kasy i mówię: "Za te rzeczy dziękuję a te poproszę", jeszcze nigdy nie spotkałam się z negatywną reakcją pań tam obsługujących.

W większości sieciówek są przynajmniej 3 panie na sklep,więc uważam,że nie ma potrzeby odwieszania rzeczy samemu. Za coś się im chyba tam płaci
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 16:25   #80
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

W małych sklepikach odnoszę sama, chyba że ekspedientka proponuje mi, że powiesi ciuchy/odłoży pudełka z butami, wtedy jej to oddaję.

W sieciówkach zazwyczaj staram się odwiesić ciuchy tam, gdzie były, ale czasami zdarza się, że po prostu nie pamiętam, gdzie mają wisieć, zwłaszcza w tych większych sklepach. Wtedy albo odwieszam je na wieszak przy przymierzalni, podczas zakupu zostawiam na ladzie te, których nie kupuję, albo po prostu wręczam naręcze ubrań sprzedawczyni, która znajduje się najbliżej, a stoi i nic nie robi (= nie kasuje, nikomu nie doradza, niczego nie szuka itp.)

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością ekspedientek na tym tle
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 16:41   #81
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

nie wiem jak u was , ale u mnie Croopie jest tak, ze gdy wychodzi z przymiezalni ciuchy z ktorych rezygnujesz zostawiasz pani ktora tam stoi, a te co masz zamiar kupic zabierasz do kasy. Podoba mi sie to rozwiazanie. Jednak w mniejszych sklepach panienki siedza i z laska zabiora od ciebie ciuch, juz nie moiwac o zawieszeniu go na wieszak.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 18:05   #82
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
A te panienki w sklepie od czego tam są ?

Pewnie im te ręce do tyłków poprzyrastały?

Skoro lubisz składać rzeczy i je odwieszać, to oferta pracy jak najbardziej dla Ciebie.
co to za okreslenie "panienka"?
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 18:45   #83
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

jesli jest specjalne miejsce na takie ciuchy z przymierzalni to je tam wieszam, jak nie ma to czasem(przyznaje sie bez bicia) odwieszam na pierwszym lepszym wieszaku
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:15   #84
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Ja jak pamietam, gdzie cos wisialo to odwieszam sama, a jak nie pamietam to zostawiam przy ladzie. W ogole a propos tematu to mnie kiedys zabila babka we wroclawiu w New Yorker. Jestem juz pare lat po dwudziestce, ale wygladam o wiele mlodziej. No i podchodze do kasy z zamiarem zakupu paru ciuchow i wyciagam karte. Na to babka patrzy na mnie i pyta czy to moja karta, ja na to ze tak. Ona do mnie, ze poprosi o jakis dowod tozsamosci, zeby potwierdzic, no to pokazuje jej dowod osobisty. Stwierdzila, ze troche jednak inaczej na tym zdjeciu wygladam, a ja na to (juz troche podirytowana, ale jeszcze nie bardzo), ze to chyba normalne, bo to zdjecie sprzed 5 lat. No i wtedy powiedziala: "O rany, to masz juz tyle lat?? Chyba cie za dlugo w inkubatorze trzymali". No to juz mi gula skoczyla i mowie: "A pania chyba zapomnieli do niego wlozyc i tak na marginesie to nie przypominam sobie, zebysmy byly na ty". No kurde nie zapomne tego chyba nigdy, co za wredny babsztyl.
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:20   #85
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

ale wymysliłas na poczekaniu...
baba bez kultury
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:53   #86
Bastard Heart
Raczkowanie
 
Avatar Bastard Heart
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 163
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Ja zawsze odwieszam na miejsce, bo nie widzę problemu. Korona z głowy mi nie spadnie. Chyba, że pani ekspedientka proponuje, że odwiesi to nie siłuję się z nią .
__________________
"I want to have control.
I want a perfect body,
I want a perfect soul."
Bastard Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:23   #87
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Cytat:
Napisane przez jogusia Pokaż wiadomość
i o kim to świadczy bo chyba nie o ekspedientkach
Mojej pracy nikt za mnie nie wykonuje. Nie widze wiec powodu dla ktorego ja mam wykonywac prace kogos innego.
W sklepie tym zostalam calkowicie zignorowana jako klient. Jak wg Ciebie mialam sie zachowac?
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:33   #88
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Cytat:
Napisane przez Bastard Heart Pokaż wiadomość
Ja zawsze odwieszam na miejsce, bo nie widzę problemu. Korona z głowy mi nie spadnie. Chyba, że pani ekspedientka proponuje, że odwiesi to nie siłuję się z nią .
Ja również zazwyczaj odwieszam na miejsce,no chyba ze Pani ekspedientka powie,że sama to zrobi,no to ok.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:40   #89
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Madulka rozwaliłaś mnie Super jej odpowiedziałaś Swoją drogą co za chamski babsztyl.

Ja odwieszam ciuchy,ale czasami nie chce mi się ich odkładać na dokładne miejsce więc daję gdzie popadnie.
Zdarza się jednak że przy przymierzalniach stoją ekspedientki i same odkładają ciuchy.
Pamiętam jak raz byłam w Pimkie, wzięłam do przymierzenia chyba z trzy pary spodni. Wychodzę i idę je odwiesić na miejsce i słyszę że jakaś babka mówi "nie bierze ich pani?" a ja idę dalej przed siebie, w końcu się zorientowałam że to było do mnie, odwróciłam się i dałam jej te spodnie
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:46   #90
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Zastrzelono mnie w Terranovie

Odwieszanie odwieszaniem, ale niecierpie jak mi po minucie od wejscia do przymierzalni przychodzi ekspedientka i pyta: "I jak lezy? Jak rozmiar? Jak tam, co tam?". grrr... jak bede chciala, to sama ja poprosze o cos...
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.