* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 21:29   #61
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hejka

Wlasnie skonczylismy z TZetem robic krokiety z miesem, kapusta i grzybami Na razie mam 45 szt. bo braklo maki, ale farszu mam jeszcze na kolejne 45 Jutro bede smazyc nalesniki i zwojac dalej... robimy zapasy na lato, zebym nie musiala przy garach stac

Lolitka boskaaa Dori mi tyle probek dala, ze nie wiedzialam czym sie pryskac Smarowalam sie jednym ( tym ciemniejszym ) Estee Lauder, byl nieco zaciemny i nie umialam go zmyc :d w szoku jestem, ze tak ciezko schodza super

Leg Magic - hmmmm juz mam zakwasy w sumie przez caly dzien zrobilam 7 min, ale myslalam ze oszaleje, TZet zrobil caly program, ciezkie to jak diabli

BUjam spac do jutra

Aaaa zapraszam na pieogi i krokiety Na przyszly weekend bedziemy robic bigos
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 10:13   #62
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Justyna ja tam uwielbiam kozaki tylko nie nawidze tej chlapy , ale jak jest sucho to moglabym caly rok w kozakach smigac.

Doridee tez mi sie wydaje ze miesiąc przerwy nie zaprzepasci tego co budujesz teraz i Aluska pewnie da rade Moze plakac albo i nie sie okaze Jak ja zaprowadzisz od wrzesnia to edziesz tez mogla zostac? w razie WU? Bedzie jadla w przedszkolu? od rana do ktorej tam bedzie?

Sniezynka zapasy ladne ja nie p[rzepadam za odmrożonymi krokietami nie ma to jak swierze, ale nie bede wybrzydzac i z mila checia skorzystam z zaproszenia hahaha Kiedys mialam parcie na bigos jak gotujesz? ugotujesz raz i zamrazasz czy odmrazasz i gotujesz? podobno najlepszy jest jak kilka razy zamrozisz i odmrozisz tylko to troche katorga , dzien w dzien roznosisz ten zapach bigosu a nie jesz hehe.

Amelka ale ci ta ciaza szybko leci u obcych to raz dwa i dzidzia jest a jak sie samemu jest to ciagnie sie to niemilosiernie

Chyba ide sprzatac niechce mi sie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:53   #63
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześć dziewczyny, już mi lepiej Byliśmy u lekarza w środę. Tż dostał leki i teraz będzie brał je dużo dłużej niż poprzednio. A potem będziemy badać pływaczki

Upewniłam się też że ja biorę właściwe leki

Także narazie jest git.

Doridee, gratuluję dostania się do przedszkola

Trzymam kciuki,żeby wszystkie dzieciaczki się dostały


Śnieżynka, niezłe zapasy robisz Daj swój przepis na krokiety. Bo ja nie umiem robić dobrego farszu. Jakiś taki mało zbity mi wychodzi i smakowo jakiś nie taki. A do ciasta naleśnikowego dodajesz cukier??


Monka, też oglądałam Zohana, ale dawnooooo. Musiałam tutaj pisać hehe. Sympatyczny i śmieeeeszny. Uwielbiam Sandlera i komedie z nim. Tak samo jak i Bena Stillera! No komedie z nimi zawsze wymiatają


Siedzimy w ten weekend w domu i oglądamy "Oszukaną".
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:03   #64
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia , wspolczuje tych klopotów , szkoda ze musicie tego doswiadczac, ale trzymam kciuki za to zeby w koncu wam sie udalo. Nie pamietam czy pisalas o tym filmie , ale film jest odlot hehe smiechu co nie miara tez go uwielbiam , jest genialny. Ben tez ma odlotowe filmy , na loozie lajtowe i do zrelaksowania i posmiania Kiedys pisalas ze masz kumpla ktory ci filmiki zapodaje , ojj tez kiedys taki klimat mialam , kumpel pracowal w kafeji , komputerow pelno i zapodawal na kazdym cos potem mi nowosci znosil zeby nie bylo, ale bylam w niebie Widze ze tez filmomanka jestes tak jak ja , tylko masz fajnie ze szybciej je widzisz niz sa na dvd szczesciaro
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 16:57   #65
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka jak sa dobrze zrobione krokiety to nawet odmrazane smakuja bosko

Gosiu do nalesnikow na krokiety nie dodaje cukru ale jak robie nalesniki na slodko, np:. z drzemem, nutella albo serem to wtedy daje Podaje przepis:

Nalesniki na krokiety:
  • Maka zwykla
  • Mleko
  • Jajka
  • Woda
  • Vegeta
Jak mam dobra patelnie to tylko do pierwszego nalesnika daje olej, nastepne smaze bez dodawania. Natomiast jak jest kijowa to przed kazdym nalesnikiem leje olej, tylko po to by natluscic patelnie i reszte zlewam do kubeczka, zeby nie slizgaly sie nalesniki

Farsz do krokietow:
  • Mieso mielone
  • Pieczarki
  • Cebula
  • Kapusta kiszona
  • Vegeta
  • Pieprz
Mieso smaze na niewielkiej ilosci oleju, nastepnie smaze pieczarki z cebulka, kapuste odciskam ( zeby nie byly zakwasne ) Wszystko miele maszynka ( najlepiej elektryczna ), doprawiam do smaku i voila !!

Jak robisz tylko z miesa z kurczaka to zmiel tez skore, to nie bedzie farsz za suchy, dodatkowo mozesz dodac jajko


W sumie zrobilismy 88 krokietow W piatek znowu bede lepic pierogi A w sobote bedziemy robic bigos, a na kolejny tydzien zaplanowane mamy golabki Szalejemy, a co

Milego weejendu dziewczynki
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 17:31   #66
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

u nas też krokiety, ale 11 sztuk. I barszczyk czerwony. Tak na jeden raz, bez szaleństw. Ale jest i sałatka i ciacho, wiec na weekend jesteśmy wyposażeni. Jeszcze na jutro muszę coś upichcić obiadowego.

Śnieżynko, ciekawy farsz robisz. Ja mielę tylko gotowane mięso z rosołu, z marchewką i pietruszką, ale z małą ilością i dodaję namoczone zmielone grzybki. Jak za suchy podlewam rosołem. I oczywiście sól, pieprz na dosmaczenie.

Teraz oliwię blat w kuchni, bo jest z drewna i trzeba go czasem natłuścić. Więc z gotowaniem muszę odczekać.

Gosia, jestem dobrej mysli, plan jest i uda wam się na pewno.
Ja też mam romansidło, ale nie mogę napisów znaleźć. Najwyżej założe słuchawki i będę bez napisów lecieć
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 19:51   #67
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka nie no z deczka przesadzilas , wydaje mi sie ze to kwestia smaków i gustów jedni lubia jesc na swierzo a drudzy i tak i odmrazane,a nie to czy jest cos dobrze zrobione czy nie, choc tez wplywa to w jakis sposob. Ja tak mam z krokietami, pierogami , uszkami .Tak na marginesie to ile krokiety moga zalegac w zamrazarce? pewnie jest jakis okres -3 miesiace? 6 ? wiecej mniej A golabki tez bedziesz mrozic? tez nie lubie odmrazanych juz mi tak nie wchodza jak na swierzo.

Ja mam na dzis komediiiijeeee wlasnie z Benem Jaja w tropikach i romansidlo , Gosia? kiedys polecala z Keira -Pokuta , czatowalam az bedzie za friko .

Oglnie to malo filmów myslalam ze bedzie wiecej .

ZANCIA WIDZIALAS LISTE SYROPÓW W UK KTORYCH LEPIEJ NIE PODAWAC? JEST ICH KILKA I SA OGOLNODOSTEPE. http://wiadomosci.onet.pl/1546031,2677,kioskart.html Jak nie to warto zobaczyc i zaamietac tak w razie WU. Ja chyba sobie zapodam w pl kilka na rozne rodzaje kaszlu i przywioze .Jak bede w pl to zapytam sie o syropy ktore POLECACIE I SA SPRAWDZONE .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-03-07 o 19:54
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 11:25   #68
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Przyjmijcie życzenia Baby kochane
od drugiej baby z samego rana.
Niech dzień cały będzie radosny,
bądźcie zdrowe Babeczki - aby do wiosny!
Szczęścia życzę Wam , sobie
i kobietom na całym globie!
By marzenia się spełniły,
a Nas chłopy wyręczyli!
My dziś drinki i kaweczki,
Nasze święto dziś Babeczki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tort.jpg (35,6 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-03-08 o 11:27
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 12:55   #69
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wszystkiego najlepszego Babolki

Monka, no i jak "Pokuta"?? Tak tak, polecałam kiedyś, żeby to zobaczyć Mi się bardzo podobała. Strasznie smutny film, tak go pamiętam

Śnieżynka, jak już wszystko przesmażone to się to mieli?? Musze wyprobować niebawem W lodówce zalega mi 0,5kg kiszonej kapusty, w zamrażalniku mięso mielone, pieczarki też się znajdą, więc mam ze dwa obiady w tym tygodniu Fajowsko, dawno nie jedliśmy krokietów.

Parapet, drewniany blat! Wrzuć zdjecie kuchni
Jakie miałaś romansidlo??
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:32   #70
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Najlepsze zyczenia dziewczynki

Monka zaczepisty tort Odnosnie krokietow ( i podobnych tego typu rzeczy ) takie male sprostowanie... jak idziesz do restauracji to NIGDY nie dostajesz swiezo robionych krokietow, pierogow, bigosu, itp... WSZYSTKO JEST ODMRAZANE !! ( z wiadomych wzgledow ) Mnie smakuje dlatego robie A ile moze byc w zamrazarce ?? Nie wiem, ale dluugo, bo tak robilismy w restauracji, w ktorej pracowalam zawsze zreszta w domu tak robie

Gosiu tak, jak juz wszystko mam usmazone wtedy tylko miele, doprawiam do smaku i farsz gotowy Sa pyszne, naprawde warto sprobowac

Jade za chwilke po Olivie do tesciow, bo jest ta od wczoraj.

Milego dnia
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 13:54   #71
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

sto lat kobietki, zero zmarszczek, co roku kilograma mniej a nie wiecej i aksamitnych rączek nie skalanych pracą

Gosia, Jagodową miłość

Ale mam dziś dzień. Dostałam kwiat na zajęciach. Idę na autobus, a dziś jeden na pół godziny, widzę go więc bieg, a cham nie poczekał na mnie. Efekt jest taki, że goździk mi się na trzy części połamał Dodam, że aktualnie noszę 10 cm obcasy, więc nie muszę pisać jak heroiczny był ten bieg.

U nas już po krokietach. Dziś na tapecie fasolka po bretońsku.

Jest tak piękne słonce, że wysprzątałam balkon i wywaliłam na niego pranko
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 14:32   #72
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka tu na stronce sa jeszcze inne http://fundir.org/gallery,smieszne_torty,439,0,0.html , ludzie to maja pomysly. Ja wiem , ze w barach tego typu rzeczy sa robione hurtowo i zamrazane , ale ja NIE LUBIE odmrazanych pierogow , uszek , krokietów , a czuje ze chcesz mi narzucic, ze sa dobre bo jak sie je dobrze zrobi to nie ma bata. Nie lubie i tyle. Sa rzeczy odmrazane ktore mi smakuja np. bigos, sama jak go roie to zamrazam , odmrazam , zamrazam i odmrazam i tak z 3 dni wtedy jest pycha i wtedy go jem , nie liczac podjadania .Fakt ze raz jadlam PIEROGI i mi smakowaly ale bylam po imprezie o 6 rano wbilam sie na nie oj , ale sie nimi zachwycalam, zas na trzezwo mi nie smakuja i tyle. Ale masz super tescio , ze ci mala biora, odpoczniesz sobie przynjmniej , a mala urozmaicony dzien , zawsze(no 99% przypadków) taki wypad do dziadków to dla wnukow sama przyjemnosc. Dzis od wieków zapodalam sobie orbiterka, ale mi tego brakowalo, zamulilam sie troche i ciezko mi sie teraz rozruszac

Gosia eee nie przeszlam przez ten film, czegos mi w nim brakuje , nimi romans , milosc, tesknota , wojna, ale nie moglam sie wkrecic , zaraz zapodam sobie ta czesc ktora nie dokonczylam wczoraj . Jakis oczywisty jest ten film dlamnie. Keyra swietnie gra, lubie ja tylko nie moge jej czasami zrozumiec za szybko mowi

Justyna wspolczuje tych gozdzikow, ale nie moge sie powstrzymac od jak sobie wyobraze jak bieglas hehe . Tez lubie obcaski, ale zakladam je tylko jak gdzies wychodze z dzidkiem nie nada.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:46   #73
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Oj Monka nic Tobie nie narzucam, tylko MNIE smakuja, Tobie niekoniecznie musza.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:53   #74
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka oj tak to odebralam , bo stwierdzilas ze .... ble ble ble , wlasnie o to chodzi o kwestie gustu , smaku, oczywiscie, ze zjem odmorozone ,nie naciaga mnie na wymioty , albo mam jakies obrzydzenie, ale juz nie sa takie jak swierze, dlatego wole jesc odrazu o to mi chodzi.

Doridee , gdzie kupilas te plytki z TAMILEE WEBB, korka nie moge ich wyczaic nigdzie. Dawno temu je chyba sobie sprawilas, co? EEEEE wroc, znalazlam w koncu ufff hehe.

Gosia skonczylam film i jednak nie podobal mi sie, zapodali watek tej milosci ale jakos brak mu polotu, tego tragizmu, jakis pusty( nie glupi) w srodku ten film byl . Szkoda tylko ze ona zmarla .Jednym okiem ogladalam a drugim czytam. Juz bardziej rozczulil mnie PS I LOVE YOU .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-03-08 o 15:20
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 01:31   #75
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka, tą kapustę do krokietów trzeba zmielić bez gotowania???
Ja też zazwyczaj jak coś robię to w większych ilościach i pakuję do zamrażary na zaś Zawsze mam najwięcej mielonych, jakieś mi takie dobre wychodzą że musi być duuuużo.

Parapet, aaaaa Jagodową Miłość sobie oglądałaś... No no, jak tam Norah ?? Słyszałam, że to powinna być jej ostatnia rola, hehe Strasznie ją ktoś zjechał za tą rolę ostatnio, ale kto i gdzie to już nie pamiętam.
10 cm Nie dałabym rady biec Brawa dla Ciebie Pokaż goździka!!!! i blat

Monka, ja też wolę świeże pierogi Oj taaaaak, zwłaszcza z serem Ale jak mam wałkować to ciasto, wykrawać krążki, nadziewać, zlepiać to ustrojstwo to zazwyczaj machnę więcej i pakuję do zamrażary
Jak Kinga była u mnie latem i zażyczyła sobie pierogi to potem się ze mnie śmiała naokoło, że się w tej kuchni z pierogami zagrzebałam na amen
Hehe, no ale od tego czasu już się troche podszkoliłam Także nie zajmuje mi to już 2 godziny a 1h 45 min, hahahaha.
"PS I love You" tez mi się strasznie podobał Popłakałam sobie, że hoho. Ja to straszna płaczka jestem. Ale to jednak inny ciężar gatunkowy niż "Pokuta". Porównałabym "Pokutę" do "Lektora" Ciężkie, pozostawiające w widzu refleksję, wątpliwość, wstrząśnienie, takie rozdarcie Uwielbiam takie.

Doridee, ciekawa jestem Twojej opinii w stosunku do "Lektora" O ile będziesz chciała zobaczyć oczywiście.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 02:39   #76
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia to sie wyrobilas z pierogami hehe zawsze to 15 min na zaś.
Nie wiem Pokuta dla mnie to film z watkiem ale nie czulam tych emocji ktore moze rezyser chcial pokazac, nic a nic Tez lubie tego typu filmy ale ten akurat mi nie spasil nie zachwycil .Najlepsze w tym filmie byla te porzadanie , pierwsze podniecenie, strach , ta niepewnosc towarzyszaca jak sie kogos pokocha a nie wiesz czy to odwzajemnia, nie wiesz jak to powiedziec ta fascynacja druga osoba i ten blysk w oku To poczulam , ale potem bylo juz oczywiste ze los ich rozdzielil , niespelniona milosc, rozstanie, strach niepewnosc i moze dlatego mnie to nie zafascynowalo. Takich filmow jest wiele. Milosc wojna.Nie poczulam "pokuty" tej dziewczynki ,ktora zyla ze swiadomoscia ze zniszczyla im zycie, zniszczyla milosc.
Lektor slyszalam ze tez dobry i ciekawa jestem Czekam az bedzie na dvd Slyszalam ze jest dobry film z Bradem Pittem , nie znam tytulu , podobno trwa 3 i pol godziny.Jakis nowy. Ja mam klimat na komedie , a raczej maly wybor w wyporzyczali, nie wiedziec czemu Wlasnie wciagnelam Kroliczek hehe fajna lajtowa, jakich wiele, typowa amerykanski komedyjka malo ambitna

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2009-03-09 o 03:21
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 10:18   #77
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

O mamo !!! Nowy wystroj, jak ja sie tutaj odnajde
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 12:06   #78
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko jak Ty to kobieto robisz?
jak ja bym chciała tak mieć wenę i zrobić pierogi, kiedyś z Mama to robiłam ale teraz to mam lenia, tylko jak teściowa zrobi to nas też bierze pod uwagę i nam daje to mam zawsze trochę
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 12:32   #79
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

O Boziu! Ponad pół godziny próbowałam się dostać do forum

Ale mi się nie podoba ten nowy wystrój

Czytałam Was ale nie pisałam.


Byłam w tej szkole, no i pobrałam kartę zgłoszeniową, muszę ją do końca marca donieść i czekać jak Kasia pisała do 8 kwietnia.

Beznadziejna ta pogoda teraz, mam nadzieję, że do Świąt się wyrobi, żeby było ładnie i cieplutko.

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2012-08-26 o 22:52
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 13:07   #80
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiu- kapusty juz nie gotuje ( kupuje w puszce ) tylko odciskam i miele Kiedy bedziesz robic ??

Magda- no, mi niestety nikt nie zrobi dlatego musze sama Jakby ktos mi zrobil to tez bym nie lepila a ze oboje z mezem i Olivia uwielbiamy to robie, wyjscia nie mam

Edytcia- niezle z tym czekaniem, ale zleci zobaczysz. Jakie duze u Was sa grupy w przedszkolach ??

W tym miesiacu jeszcze jedziemy do Polski. Ja znalazlam dla siebie kilka kursow a TZet chce drzwi oblukac, wiec jedziemy. Nie bylo mnie rowny rok
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 13:15   #81
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Spóźnione ale szczere życzonka z okazji Dnia Kobiet



oooo ale dziwnie sie teraz tu zrobiło

Monka w szoku jestem z tymisyropami, ja podawałam np tixilix i benelin też się zdażyło, że podałam. Ach i ja będę musiała zaopatrzyć sięw syroki z Polski. Co do przedszkoli tutaj, to trzeba składać aplikację, więc dowiedz się jak najszybciej czy to zrobiłaś. Terminy mijają zazwyczaj pod koniec lutego, w niektórych są przedłuzone do połowy marca. My już mamy wniosek do nowego przedszkola bo jednak sie przeprowadzamy

Śnieżynko ależ Ty masz zapał, super chylę czoła Dzięki za przepis na krokiety napewno skorzystam, zwłaszcza że teraz znowu będę siedziała w domku

Gosia ja w ogóle nie mam czasu na filmy, ale tak jak pisalam wyżej zaraz to się zmieni.

Parapet no no 10 cm, nigdy takich obcasików nie miałam szkoda goździka, a kierowca autobusa niech sięw ty....ek cmoknie

A więc przeprowadzamy się!!! Przyznali nam nówke sztuke mieszkanie 2-pokojowe+salon+łazienka+k uchnia. Jest troche jeszcze do zrobienia ale z końcem miesiąca napewno już się przeniesiemy. Muszę zrezygnować z pracy bo musiałabym dojeżdzać 14 mil w jedną strone Poszukam czegoś na miejscu.
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 13:59   #82
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Żanciu suuuper!!! Bardzo sie cieszę, ze udało Wam sie dostać fajne mieszkanko To gdzie teraz będziecie mieszkać??

Mi też ten nowy wystrój się średnio podoba, muszę sie przyzwyczaić.

Też ostatnio tylko czytam a pisać mi sie nie chce Jakaś taka oklapnięta jestem, brakuje mi chyba słońca

My zaliczyłyśmy z Alutką podwójny Dzień Kobiet, najpierw w przedszkolu dostałyśmy po kwiatku od tausiów, a wczoraj od naszego chłopa - Ala tulipana i ja bukiet ze słoneczników, z wetknięta sztuczna pszczołą w jednego, Ala co chwila chce ja dotykać

W sobotę zostawiłam Alę na godzine w przedszkolu, ale podobno bardzo płakała (aż sie zsiusiała ). Nie było Kamilki i pewnie tym bardziej było jej smutno, echh, cieżko to idzie. Dziś moze pójdzie z Kamilka do jej babci, mieszka parę bloków dalej, zobaczymy jak to będzie

Gosiu "Lektora" na pewno obejrzę, nie wiem tylko czy w kinie czy dopiero na DVD "Pokutę" też wypożyczymy Jak obejrzę to napiszę czy mi przypadły do gustu

Monka ten film z Pittem to pewnie "Dziwny przypadek Benjamina Buttona" - faktycznie dłuuugaśny, ale warto obejrzeć

My w sobotę oglądaliśmy polska komedię "Job" - dowcip troche prymitywny, nam sie nie podobał
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2009-03-09 o 14:00
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 14:09   #83
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia no, pieknie gratuluje nowiusienkiego mieszkanka Wlasnie, gdzie bedziesz teraz mieszkac ?? Jak zrobisz krokieciki to napisz jak smakowaly

Doridee poczatki w przedszkolu zawsze sa ciezkie Ja pamietam, jak plakalam jak wychodzilam z przedszkola po kryjomu slyszalam, ze Olivia tez plakala, ale przedszkolanki szybko potrafily ja zagadac i zapomianala ze ze mna przyszla. Cierliwosci, zobaczysz ze niebawem nie bedziesz miala problemow z tym, bez zadnego ale bedzie zostawac sama. Moja Olivia nie nosi pampersow od grudnia, ale od tego czasu zdazylo jej sie juz 3 razy zesikac do majteczek, tak chyba kazde dziecko ma, wiec nie smutaj Wydaje mi sie, ze nam rodzicom ciezej niz dzieciakom ;-)

Mnie tez sie srednio podoba nowa szata graficzna wizazu ale coz trzeba sie przyzwyczaic.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 14:36   #84
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wow ale fioooletem zapodaje mi sie podoba,

Wlasnie dorwalam kierowniczke przedszkola, ma mi podrzucic aplikacje (Zancia dzieki, myslalam ze nie musze skladac hehe , ah glupia ja) , powiedziala ze problemu nie ma , wiec sie nie marwie No problemo Dzidek od wrzesnia smiga .

Zancia no ja tez dawalam ten syrop malemu jak sie przeziebil kiedys, ehh , trudno , nic sie mu nie stalo , a zakupie sobie w pl jakies.Jak chcesz to ci moge kupic 26 bujam do pl i potem je przywioze to moglabym ci je przeslac .Jak cos to pisz.Jakie mieszkanko co za mieszkanko bajerka , no super. Tak na marginesie to bedzie juz wasze? council wam przyznal?

Doridee uuuu , biedna Aluska pewnie sie wystraszyla, oby jej przeszlo i powoli sie przyzyczajala, przewaznie dzieciaczki tak przezywaja .Mam nadzieje ze nie wplytnie to na nia negatywnie i nie pozostawi urazu i nie zrazi do przedszkola. Dzieki za tytul , musze zlukac czy jest juz na dvd czy nie, bo nie wiem

Sniezynka mi tez zawsze mamuska, albo babcia pierogi lepily, ja za leniwa jestem moj tz bardziej chillowy jest niz maczny , ufff ulzylo mi .Ciekawa jestem czy ksieciuniu bedzie za pierogami jak dorosnie, wtedy wyjscia nie bede miala Jakie kursy znalazlas? pochwal sie , juz sie zapisalas?

Wstalam dziso 12 ogladalismy wczoraj boks i zaklad sobie zapodalismy z tz-tem , moj rywal wygral a tz-ta dal dupy haha i wygralam TYDZIEN SPANIA , tz ma wstawac codziennie rano do dzidka a ja jak krolowa spie ile chce haha ahhhhhhhhhhhh zycieee jest piekne
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 14:47   #85
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Oooooo, rajuśku Ale zmiany!
No zobaczymy, narazie jakoś mi dziwnie tutaj, rzeczywiście trudno się oprzeć wrażeniu, że zmiany nie poszły w dobrym kierunku

Monka, mi też czegoś w "Pokucie" brakowało Musiałabym wrócić do tego posta, w którym o tym pisałam, a to z 3, 4 miesiące temu było.
Doridee dobrze prawi "Curious case of Benjamin Button" - rewelacyjny film. Trwa 2 godziny i 40 minut. Ale wcale tego nie czułam, bo jest bardzo ciekawy i bardzo mądry Polecam.
Króliczka chyba nie znam, chociaż muszę sprawdzić, bo czasem coś się oglądnie i zapomina tytuł.

Śnieżynka, krokiety zaplanowałam na jutro Dziś sobie naleśniczki usmażę a jutro na obiad będzie krokiet i barszczyk czerwony

Żancia, gratulacje!! A powiedz, co znaczy, że dostaliście?? Do tej pory wynajmowaliście, a teraz to mieszkanie od miasta?? Gdzie będziecie mieszkać? Dołączam do zainteresowanych

Doridee, nie oglądałam "Joba", ale jakoś nie żałuję. Z prymitywnych komedii wolę te w stylu "American Pie" Czasem lubię sobie zapodać jakiś totalny odmóżdżacz hehe.


Mój chłop mnie totalnie wyprowadził z równowagi. Mam wrażenie, że nawet życzeń mi nie złożył! (hehe, nie pamiętam ) Nie mówiąc już o głupim kwiatku. Nie jestem jakaś niewyżyta w takich kwestiach, ale jak się przyzwyczai to tak będzie już zawsze Trzeba go wyszkolić. Usłyszał wieczorem conieco. Mam nadzieję, że coś mu zostanie w głowie.

Nooo, dobrze że chociaż kolację zrobił, bo widział, że siedzę wk....., a potem po niej posprzątał co nie jest bez znaczenia

Ale i tak mu nagadałam

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Monka, uuuuuuu to TŻ wtopił hehe. To teraz możesz się wylegiwać
Fajnie, że u Was nie ma problemu przedszkoli. Masz jeden z głowy

Dziewczyny, koty mi się dziś śniły! Śniło mi się, że kotka rodziła młode i one popełniały nieświadomie samobójstwo skacząc z balkonu z 8. piętra
Taki nieciekawy ten sen miałam. Zresztą, ostatnio różne rzeczy mi się śnią. Mam taki okres nieciekawych snów ostatnio

Edytowane przez Gosia_Szymonek
Czas edycji: 2009-03-09 o 14:42
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 15:48   #86
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dzięki dziewczynki Przeprowadzamy sie do St Neots ale ciągle ten sam region i od tego mista co teraz mieszkamy dzielić nas będzie 14 mil.

Monkaho ho Taka to se pożyje dzięki za syropki, w piatek koleżanka leci do PL więc ją o to poproszę, ale będę miała Twoja "ofertę" na uwadzę Mieszkanie będziemy wynajmować od spółdzielni mieszkaniowej. Martwi mnie tylko brak w okolicy placu zabaw bo jest to całkiem nowe osiedle i trwają tam ciągle budowy. Może przy szkole jakiś będzie, sprawdzę jak zaniosę aplikację.

Gosia Tobie śnią się kotki samobujcy a ja cierpie na bezsenność Kurczę przynajmniej raz w tygodniu mam nieprzespaną noc, tzn. budzę się o 3-4 nad ranem i tak męczę się nie śpiąc. Potem około 8-mej zasypiam ale wiadomo na chwilkę bo zaraz Oskar się budzi i spania już nie mam
Mój Tzt wczoraj złożył mi życzenia na to cyt.:"komunistyczne" świeto ....

Doridee uuuu biedna Alutka i jej mama hmm... A jak zachowały się panie opiekunki po tym jak Ala zsiusiała się? Oj miejmy nadzieję, że to przejściowy problem i nie będzie często się zdażał.

Edytcia trzymam kciuki za miejsce w przedszkolu dla Zofijki
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:05   #87
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosia eee to co mi za scieme zapodali ze film trwa 3 i pol godziny hehe no ladnie ladnie , zaraz ide opczajac. Kroliczek naprawde malo ambitny film ale tak jak piszesz - odmóżdzacz dobre okreslenie hehe, ale posmialismy sie. A co to zle jak sie koty snia ? ladna baje te kotki mialy . Ja dzis wyjatkowo nie pamietam co mi sie snilo, ale ostatnio mialam takie sny hmmm zwiazane z miloscia, zdrada, porzadanie itd, ale nie bylo w nim mojego tz-ta.Tez tak mam z filmami , to chyba naturalne jak sie duzo i czesto oglada filmy, a raczej codziennie, niektore sie zlewaja fabulami , ze czlowiek sie gubi co w jakim filmie bylo.

Zancia no sie zyjjje a co mam nadzieje ze tz nie skapituluje , ale wjezdzam mu na ambicje i mowie , ze zaklad to zaklad i slowa musi dotrzymac. Moze idz do apteki i niech ci cos dadza na sen, nie wiem czy to dobre rozwiazanie. Dobrze ze to jedna nocka, a moze ma to zwiazek z twoja praca, pozne godziny , organizm jakos tak to przyjmuje , odbija sie to tak .No nie wiem, a odsypiasz to w dzien? jak tak ci sie nocka rozsypie?. Moze jak przestaniesz pracowac jakos sie to unormuje, aaa i trzymam kciuki juz na zas , z nowa pracka. Wal smialo jak cos.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:10   #88
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

oj, szata taka sobie. Najpierw myslałam, że adresy mi się pomyliły

Pokutę warto zobaczyć tylko dla tej zielonej sukienki trochę mdły ten film był, no i wkurzyło mnie to nieszczęśliwe zakończenie
Lektora też mam w planach. Guziczka też.
wczoraj 9 i pół tygodnia oglądnęłam. Trochę klasyki, a co

Żancia, byłam ciekawa co tak tajemniczo zapowiadałaś. Gratuluję nowego gniazdka

Gosiu, albumik już sobie założyłam. Teraz jeszcze tylko cyknę fotki choć to może potrwać
Tresuj, tresuj kochana, bo ci na głowę wejdzie.
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:16   #89
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Pokutę warto zobaczyć tylko dla tej zielonej sukienki .

ZGADZAM SIE , SLICZNA BYLA,

Kurka wkurzylam sie bo mam dziure w trampolinie ktos , a raczej dzieciaki chyba sie nudzily i kamienie , deski z gwozdzmi mi powrzucali i jest dziura, musze przeprowadzic sledztwo , nie popuszcze to korka troche kosztowalo
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 21:59   #90
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka no to załatwili Ci trampolinę, jakbym dorwałą takieto to uchhh, nie popuściłabym. Nie przykryliście jej niczym na zimę?? Może da radę jakoś załatać ta dziurę??

Żanciu no fajnie z tym mieszkankiem Co musicie w nim zrobić? Meble i sprzęt macie swój??
Co do Alutki, to panie zawsze przebieraja jak sie dziecko zsiusia, zdarza sie to dosyć często bo albo zapomni, albo sie zabawi, albo tak jak Ala za mocno płacze i przeżywa Każde dziecko ma worek z rzeczami na przebranie

Dziś za to poszła z Kamiką do jej babci i 2,5 h jej nie było. Wróciła szczęśliwa i wybawiona Lubią sie z Kamiką, mam nadzieję, ze będą w przedszkolu w jednej grupie.. W niedzielę zaprosiliśmy do nas Kamilkę z rodzicami, to 3 h sie bawiły i było im mało. Wejść do pokoju nie mogłam, Ala zamykała mi drzwi przed nosem A cudowały tam
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.