Pierwsza Miłość :-) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-10, 09:02   #61
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

A jeszcze bardzo zastanawiający jest wątek Agnieszki. Niby siedzi w więzieniu, ale jak przyszła na przepustce odwiedzić Tereskę, to wcale nie wygladała, jakby wróciła z więzienia a przecież zabiła człowieka i chyba więzienie powinno ją choć trochę zmienić(Pawła areszt zmienia, a Agnieszki więzienie nie?)
I na dodatek jeszcze z Terenią rozmawiały o nowej farbie Londa
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 09:11   #62
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez isa666
A jeszcze bardzo zastanawiający jest wątek Agnieszki. Niby siedzi w więzieniu, ale jak przyszła na przepustce odwiedzić Tereskę, to wcale nie wygladała, jakby wróciła z więzienia a przecież zabiła człowieka i chyba więzienie powinno ją choć trochę zmienić(Pawła areszt zmienia, a Agnieszki więzienie nie?)
I na dodatek jeszcze z Terenią rozmawiały o nowej farbie Londa
No ona własnie wrócila z pudła taka, jak do niego trafiła, bo przecież na przepustce poszła od razu do fryzjera zafarbować sie farbą Londa
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 09:26   #63
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

farba Londa jest najwazniejsza, a jak
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 09:48   #64
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

To ja jeszcze dorzuce pare swoich "wrażen":

1*. Tomeczek - wiecznie to samo ujecie, wiecznie lezy w wozeczku/łóżeczku. Kinga w ogole sie nim nie zajmuje. Tomeczek to najgrzeczniejsze dziecko na swiecie bo zawsze albo śpi albo beztrosko macha sobie raczką.
Nie wymaga zmiany pieluch, noszenia na rękach, chodzenia na spacery,k zabawiania grzechotką itp.

2*. Wspolczuje aktorce która gra Kingę. Ma strasznie monotonna robotę. Najczestsze sceny z jej udziałem to:
Kinga siedzi na łóżku
Kinga zaglada do machajacego raczką Tomeczka
Kinga slyszy pukanie do drzwi
Kinga idzie do drzwi, przystaje na chwile ukazujac swoje zaniepokojenie, otwiera
Kinga mowi "ja juz naprawde nie daje rady, jestem strzepkiem czlowieka" albo "Blagam, niech mi pani powie w koncu gdzie jest Kuba"



3. Jak serial sie robi nudny to najprosciej wrzucic do niego jakas wariatke. Dali matke Kuby. Teraz niedlugo zniknie jej wątek to trzeba zalatwic kolejną. Wydaje mi sie ze bedzie to Joaśka "krzywo-grzywa"

*a może to ja mam wyjątkowego pecha? Ogladam serial mniej wiecej w ukladzie 50/50 i zawsze widze takie sceny...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 09:56   #65
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Wspolczuje aktorce która gra Kingę. Ma strasznie monotonna robotę. Najczestsze sceny z jej udziałem to:
Kinga siedzi na łóżku
Kinga zaglada do machajacego raczką Tomeczka
Kinga slyszy pukanie do drzwi
Kinga idzie do drzwi, przystaje na chwile ukazujac swoje zaniepokojenie, otwiera
Kinga mowi "ja juz naprawde nie daje rady, jestem strzepkiem czlowieka" albo "Blagam, niech mi pani powie w koncu gdzie jest Kuba"

I jeszcze dziwne kiedy Kinga na te studia chodzi Podobno studiuje psychologię, a cały dzień siedzi w domu i czeka na matke Kuby, albo spotyka się z tym Piłkarzem i na lewo i prawo płacze, ze Kuby nie może odnaleść.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 10:03   #66
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez isa666
I jeszcze dziwne kiedy Kinga na te studia chodzi Podobno studiuje psychologię, a cały dzień siedzi w domu i czeka na matke Kuby, albo spotyka się z tym Piłkarzem i na lewo i prawo płacze, ze Kuby nie może odnaleść.
A widziałyście kiedykolwiek, żeby ona karmila to dziecko piersią? (albo mówiła, że właśnie to zrobi/zrobiła) Powinna mieć chyba pokarm w piersiach, mogli jej trochę powiekszysć ten biust, a nie - urodziła i wygląda zupełnie jakby tej ciąży nie było i tylko trzyma to dziecko w łóżeczku, nawet nie kąpie, ani pieluch nie zmienia, tak jak wspomniała Ines
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 10:08   #67
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

No tak Kinga ma cudowną fiurę, nawet jej pół kilo nie przybyło
Do tego pamiętam jak w urodziła Tomka, to w mieszkaniu Kuby mieli pełno kosmetyków dla dziecka, wanienkę itp. a terz jakoś tego nie widzę Chyba, że ślepa jestem
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 10:13   #68
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez isa666
No tak Kinga ma cudowną fiurę, nawet jej pół kilo nie przybyło
Do tego pamiętam jak w urodziła Tomka, to w mieszkaniu Kuby mieli pełno kosmetyków dla dziecka, wanienkę itp. a terz jakoś tego nie widzę Chyba, że ślepa jestem
A ten poród był w ogóle świetny Od razu dziecko urodziło się czyste i bez pempowiny, normalnie cud!
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 10:59   #69
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Wink Dot.: Pierwsza Miłość :-)

wow z czasem jak tak to czytam to stwierdzam że ten film jest naprawde dziwny i chyba kiepski jeśli chodzi o scenariusz
JaK by to była jedna wielka reklama
tak jak widziałam te kilka odcinków, to stwierdzam że tam wszyscy Ci młodsi aktorzy maja jakieś takie fikusne faryzurki.... to nie jest jakas reklama tez? moze o czyms nie wiem?
np. ta dziewczyna z dzieckiem, ma troche włosy z przodu wygolone...

hehe wogóle dialogi w tym filmie jakies takie bez smaku... chyba że tylko ja odnosze takie wrarzenie
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 11:08   #70
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Rei
hehe wogóle dialogi w tym filmie jakies takie bez smaku... chyba że tylko ja odnosze takie wrarzenie
Nie tylko ty Rei
Dialogi to chyba były przez jakieś dzieci w przedszkolu wymyślane, bo nie rozumiem jak dorosli ludzie mogli takie drętwe dialogi wymyśleć

I wogóle wszyscy ci ludzie w tym serialu tacy uczuciowi, mili dla siebie i miód się leje strumieniami aż mdłości można dostać
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 11:17   #71
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Rei
np. ta dziewczyna z dzieckiem, ma troche włosy z przodu wygolone...

hehe wogóle dialogi w tym filmie jakies takie bez smaku... chyba że tylko ja odnosze takie wrarzenie
Ja tej fryzury tez nie rozumiem Bez tego wygolonego, wyglądalaby o niebo lepiej.
Większość dialogów, z tego, co zauważylam, to takie zapychacze czasu, gadanie o dupie marynie, żeby odcinek trwał tyle, co powinien, a niewiele się wydarzyło w nim. A to, że ci ludzie gadają, jakby parodiowali samych siebie, to już inna sprawa Moim faworytem zawsze bedzie Janek, który przyszedł do Teresy i stwierdził, że on chce zarobić milion i ona musi mu powiedzieć jak to zrobić To było mistrzostwo idiotycznego dialogu
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-10, 11:27   #72
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Fryzury zapewne faktycznei są reklamą jakiegoś salonu, bo 90% cięć jest właśnie robiona jednym stylem, jakby jedną ręką [ba! nawet Agata juz się na taką fryzurę przeżuciła ] Marysia jeszcze jakoś sie powstrzymuje od tych fryzur, ael tylko wyczekiwać ;-)
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 11:41   #73
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Zastanawia mnie tylko czemu w dialogach nie ma czegos w stylu
- Jaka fantastyczna fryzura!!
- Ach, bylam ostatnio w salonie "X" - panuje tam wspaniala atmosfera a fryzjerzy sa doskonale przeszkoleni... I korzystaja z najlepszych na swiecie farb Londa! Mowie Ci, musisz sprobowac. Mieszcza sie na uliicy 'Y" we Wrocławiu. Chcesz numer telefonu zeby sie umowic? Tak? No to super, dam ci wyzytówkę <zbliżenie na wizytówkę>

__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-10, 12:33   #74
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Większość dialogów, z tego, co zauważylam, to takie zapychacze czasu, gadanie o dupie marynie

No dobra za pół godziny na Polsacie leciu powtórka wczorajszego odcinka Zaraz zasiadam przed TV
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 13:12   #75
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Coś wątek podupadł
Ja właśnie oglądam Pierwszą miłość, bo leci powtórka z wczoraj Chyba się wciągnęłam w ten serial
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 13:18   #76
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez isa666
Coś wątek podupadł
Ja właśnie oglądam Pierwszą miłość, bo leci powtórka z wczoraj Chyba się wciągnęłam w ten serial
Ja też Własnie Szwajewska dzwoniła do Marysi - włos rozwiany, oczy przekrwione, wariatka jak ta lala Ale sie kobita zmieniła tak nagle
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 13:21   #77
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

A mnie irytuje ten zarost na twarzy Pawła Wygląda jakby się chłopak węglem wysmarował
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 13:25   #78
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez isa666
A mnie irytuje ten zarost na twarzy Pawła Wygląda jakby się chłopak węglem wysmarował
Może w areszcie tak brudno było
A mnie sie przypomniało, ze przecież jeszcze niedawno Kinga nienawidziła Marysi i spiskowała przeciwko niej, ale Marysia jest taka dobra, że jej wybaczyła i teraz wszyscy są friends forever nawet Artur, który załozył sie, ze przespi się z Marysią, jest teraz super kolegą i dziewczynę ma i szambiarke kupi, złoty chłopak
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 13:35   #79
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Może w areszcie tak brudno było
A mnie sie przypomniało, ze przecież jeszcze niedawno Kinga nienawidziła Marysi i spiskowała przeciwko niej, ale Marysia jest taka dobra, że jej wybaczyła i teraz wszyscy są friends forever nawet Artur, który załozył sie, ze przespi się z Marysią, jest teraz super kolegą i dziewczynę ma i szambiarke kupi, złoty chłopak
Bo oni wszyscy są pod dobroczynnym wpływem Marysi Marysia niczym zbawicielka narodu wpływa na wszystkich swą dobrocią i wszyscy stają się very good i happy

PS. Ale mają fajną tą lalkę


EDIT: Jakież to romantyczne --> pierścionek wrzucony do wody do zmywania podłogi
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 13:42   #80
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez isa666
Bo oni wszyscy są pod dobroczynnym wpływem Marysi Marysia niczym zbawicielka narodu wpływa na wszystkich swą dobrocią i wszyscy stają się very good i happy

PS. Ale mają fajną tą lalkę
No ta lalka jest the best Nikt by się nie zorientował, że to nie dziecko, w życiu! Nadal nie rozumiem o co chodzi w tej akcji policji, nadzorowanej przez policjanta, będącego Pilkarzem [czy on w ogóle jakoś się nazywa? Bo jak narazie nawet odznaki nie pokazał i przedstawia się ksywą z pracy, genialne! ]. Pewnie chodzi im o to, żeby aresztowac wariatkę za próbę porwania lalki. Chyba łatwiej byłoby nagrać jej rozmowy z Kinga w mieszkaniu, w końcu jej grozila wiele razy, ale wtedy scenarzysta nie mialby co robić
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 13:43   #81
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez isa666
A mnie irytuje ten zarost na twarzy Pawła Wygląda jakby się chłopak węglem wysmarował
taaaaaaaa, bo w areszcie nie można się golić i zarost stale takiej samej długości
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 13:47   #82
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
No ta lalka jest the best Nikt by się nie zorientował, że to nie dziecko, w życiu! Nadal nie rozumiem o co chodzi w tej akcji policji, nadzorowanej przez policjanta, będącego Pilkarzem [czy on w ogóle jakoś się nazywa? Bo jak narazie nawet odznaki nie pokazał i przedstawia się ksywą z pracy, genialne! ]. Pewnie chodzi im o to, żeby aresztowac wariatkę za próbę porwania lalki. Chyba łatwiej byłoby nagrać jej rozmowy z Kinga w mieszkaniu, w końcu jej grozila wiele razy, ale wtedy scenarzysta nie mialby co robić
tez o tym pomyślałam, nagrać rozmowy, albo nawet nie wiem, jakiś malutki nadajnik założyć Tomkowi [tylko pewnie wtedy nawiedzona zaraz by sie zorientowała i go usunęła ]
ale pewnie nie mogą jej zamknąć za same rozmowy, bo nie powiedziałaby im gdzie jest Kuba
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 13:53   #83
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
tez o tym pomyślałam, nagrać rozmowy, albo nawet nie wiem, jakiś malutki nadajnik założyć Tomkowi [tylko pewnie wtedy nawiedzona zaraz by sie zorientowała i go usunęła ]
ale pewnie nie mogą jej zamknąć za same rozmowy, bo nie powiedziałaby im gdzie jest Kuba
Pewnie nie, bo to przeciez jedyny sposób, żeby go znaleźć, w końcu możnaby ją śledzić [skoro więzi gdzie Kubę, musi go karmić], ale po co Tak jest zabawniej Ten serial powinien dostać nagrodę "Bzdura roku"
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 13:55   #84
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Pierwsza Miłość :-)


ale się uśmiałam czytając ten wątek
zdarza mi sie czasem obejrzeć ten super serial, a raczej go wysluchac bo albo siedze przy kompie albo przysypiam

oczywiscie farba Londa rulezzz

poza tym scenariusz faktycznie jak z brazyliaka. musi byc jedna bohaterka (jeszcze to imię - Marysia) w ktorej kochają sie prawie wszyscy faceci, zabiegaja o jej względy itd. itp. a ona wlasnie taka slodkopierdząca straszliwie

strasznie sztampowy serial. i taki pouczający - nie pij bo spowodujesz wypadek!! nie diluj bo matka zostanie wariatką itd.
identycznie jak kiedyś w He-Manie (pamietacie to?) gdzie na koncu zawsze było umoralniajace pitu-pitu
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 14:04   #85
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

a widzialyście lalke, która ma imitować Tomeczka ?? Podobno są tylko trzy takie cudeńka w naszym kraju Teraz każdej, polskiej dziewczynce będzie się śnila po nocach laleczka Tomek
I wiecie co ??? Ja też taką chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 14:07   #86
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Lovisa
Pewnie nie, bo to przeciez jedyny sposób, żeby go znaleźć, w końcu możnaby ją śledzić [skoro więzi gdzie Kubę, musi go karmić], ale po co Tak jest zabawniej Ten serial powinien dostać nagrodę "Bzdura roku"
Sledzili ją, to im ... "zniknęła"


rozpłyneła się kobieta, jak w HP- weszła do sklepu nr cośtam i 3/4 i przeszła do innego wymiaru
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 14:08   #87
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik
a widzialyście lalke, która ma imitować Tomeczka ?? Podobno są tylko trzy takie cudeńka w naszym kraju Teraz każdej, polskiej dziewczynce będzie się śnila po nocach laleczka Tomek
I wiecie co ??? Ja też taką chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
laleczka mrugała jak na prawie cyborga przystało
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 14:11   #88
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

A ja ostatnio czytałam, że Pierwsza miłość jako jedyny serial z Polski dostał nominację do jakiejś tam europejskiej(chyba) nagrody dla najlepszego serialu

Brak mi słów A nuż zdobędzie 1 miejsce To by dopiero było
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 14:18   #89
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

dostał dostał

tez o tym słyszałam



dziewczyny, a jak wogóle się to stało, ze oglądać zaczęłyście ten serial??
przypadek? specjalnie? reklamy tv? ciekawośc bo inni cos o nim mówili [np jak my tutaj ]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-15, 14:21   #90
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Pierwsza Miłość :-)

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
Sledzili ją, to im ... "zniknęła"


rozpłyneła się kobieta, jak w HP- weszła do sklepu nr cośtam i 3/4 i przeszła do innego wymiaru
ratunku
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.