Powazny wypadek Roberta Kubicy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-11, 15:45   #61
sweetashoney
Rozeznanie
 
Avatar sweetashoney
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraina gwiazd
Wiadomości: 574
Dot.: Powazny wypadek Roberta Kubicy

Straszny był ten wypadek ale nie aż tak tragiczny jak się wydawało...Jak oglądałam to w tv to myślałam że on zginął a mówili w radiu że ma małe obrażenia...Całe szczęście że tylko to...
sweetashoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 16:11   #62
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Powazny wypadek Roberta Kubicy

Cytat:
Napisane przez Asi_ek Pokaż wiadomość
A slyszalas o czyms takim jak pasja? O marzeniach? I ich spelnianiu?
No właśnie,
wizażanka chyba nie ma wyobrażenia o tym, czym jest pasja i jak wiele można dla niej poświęcić (często narażając przy tym swoje życie).

Dla mnie to wspaniałe: walczyć, wygrywać, być najlepszym, osiągać swoje cele. Nie wiem, jak można tego nie doceniać.

I jeszcze jedno- padły tu piękne słowa o tym, że żal każdego, bo po prostu jest człowiekiem. Zgadzam się w 100%. Myślę, że innego komentarza już nie potrzeba.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 22:32   #63
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Powazny wypadek Roberta Kubicy

Cytat:
Napisane przez ka_tula Pokaż wiadomość
No ale tak jak ja to mysli jedynie 6% społeczeństwa ... tak przynajmniej wynika z badań.
Tzn. jak myśli? Lepiej od innych? Uważasz się za bardziej rozumną, bo wiesz kto to Einstein i kto wynalazł pralkę? A my to ograniczone tępoty, hołota, dno społeczne i intelektualne, bo szanujemy wysiłki Małysza czy Kubicy?
Należysz do takiej małej grupy (zaledwie 6%) błyskotliwego społeczeństwa, a brak u Ciebie podstawowych uczuć wyższych, jakimi są empatia i zdolność współodczuwania.

Jesteś "ślepa" emocjonalnie i tyle na ten temat.
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 23:00   #64
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Powazny wypadek Roberta Kubicy

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Czy zwykle, ludzkie powiedzenie: "przykro mi, ze go to spotkalo" jest stawianiem na piedestal, okazywaniem czci?
Co to ma do rzeczy kto jest dla mnie wzorem? Nie rozumiem. Tylko tym, ktorzy sa dla mnie wzorem mam okazywac wspolczucie, czy co?
Uznanie dla naukowców nie wyklucza uznania dla sportowców. Czci ani jednym, ani drugim nie zamierzam oddawać. Za to mogę podziwiać determinację i poświecenie Kubicy w drodze do sukcesu.
A nawet mogę współczuć i przejąć się jego wypadkiem - zwyczajnie, po ludzku.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 11:49   #65
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Powazny wypadek Roberta Kubicy

Pasji nie można mu odmówić. Robi to, co kocha i za to mu wielki plus. I nie ważne, że przed wypadkiem nie przepadałam za nim, za jego sposób bycia. Nie będę go teraz oczerniać, że sam jest sobie winien itp. Ja już mówiłam, współczuję, bo jest on zwyczajnym człowiekiem jak każdy z nas i ten wypadek na pewno go ani nie łaskotał, ani nie swędział, a na pewno bolał. I fizycznie i psychicznie. Tak jak innych większych i mniejszych gwiazd polskiej estrady, telewizji, sportu. Jest ich pełno i w chwili trafienia na OIOM nikt ich nie poprosi o autograf, a będzie się starał ratować życie.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 11:35   #66
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Powazny wypadek Roberta Kubicy

Przykro się czyta niektóre posty na tym wątku
Ja jak myślę o Kubicy, Małyszu, Mazochu i innych sportowcach, którzy narażają swoje życie, to zawsze przypomina mi się mit o Dedalu i Ikarze, obraz "Upadek Ikara", czy jakoś tak i dyskusje kiedyś w szkole, o tym, czy takie Ikary są potrzebne. Ikar wzleciał do słońca, zrobił coś, czego zwykły człowiek nigdy nie doświadczy, spełnił swoje marzenie. Przypłacił to życiem, ale liczyło się coś ważniejszego.
Myślę, że właśnie z tego samego powodu skoczkowie narciarscy narażają swoje zdrowie - aby przez chwilę lecieć. A Kubica - aby osiągać prędkość około 300 km/h. Niewielu ludzi ma szansę tego doświadczyć. A oni mimo wszystko dążą do osiągnięcia tego o czym marzą. Nie wiem, czy zrozumiecie moje rozumowanie, ale nie umiem tego lepiej opisać. To taka moja pseudofilozofia.
Ale tak jeszcze odnośnie nauki - wyścigi Formuły1 mają wpływ na rozwój motoryzacji. Też prowadzą do postępu technicznego.
A jak wynaleziono samolot? Też na pewno wielu ludzi musiało przypłacić to życiem, czy zdrowiem, zanim któremuś udało się w końcu polecieć. Musieli być ludzie tacy, jak Kubica - z pasją, wierzący, że im się uda. Inaczej nie wsiedliby do pierwszego samolotu, tylko ograniczaliby się do siedzenia przy biurku i projektowania go na papierze.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2007-06-13 o 15:17
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 23:31   #67
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Powazny wypadek Roberta Kubicy

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Ale tak jeszcze odnośnie nauki - wyścigi Formuły1 mają wpływ na rozwój motoryzacji. Też prowadzą do postępu technicznego.
A jak wynaleziono samolot? Też na pewno wielu ludzi musiało przypłacić to życiem, czy zdrowiem, zanim któremuś udało się w końcu polecieć. Musieli być ludzie tacy, jak Kubica - z pasją, wierzący, że im się uda. Inaczej nie wsiedliby do pierwszego samolotu, tylko ograniczaliby się do siedzenia przy biurku i projektowania go na papierze.
I tu pada argumentacja ka_tuli.
Kubica doskonale zna się na mechanice tych pojazdów i także dzięki niemu następuje dalszy postęp. Skąd wiesz ka_tula, czy kiedyś na bazie tej dziedziny nie dokona się jakieś przełomowe odkrycie naukowe?? tak mało wiary w Tobie w przyszłość? wynalazki i odkrycia nalezy wykorzystywać w celu rozwoju, a nie rozprawy który z naukowców zasługuje na większe uznanie. Gdybys wiedziałą odrobinę więcej niż te kilka nazwisk, zdumiałabyś się jak wiele z największych odkryć dokonało się za sprawą przypadku! i nie jets to zasługą czyjegoś rozumu a czasami wręcz przeciwnie. Czym są największe nawet teorie bez praktycznych eksperymentów? Dlaczegóż to ludzie fizycznie bioracy w nich udział (kierowca testowy- Kubica) mają być gorsi wg Ciebie? Formuła1 jest ciagłym szukaniem nowych rozwiązań tak samo jak 'twoja' pralka czy farby do włosów
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-15, 00:02   #68
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Powazny wypadek Roberta Kubicy

Robert nie wystartuje w niedziele w Indianapolis Szkoda, ale gdyby mialo sie to zle skonczyc to chyba jednak jest to lepsze wyjscie...
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.