Jaka wódka\alkohol na wesele? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-15, 20:15   #61
joasiunial
Zadomowienie
 
Avatar joasiunial
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tu i tam....
Wiadomości: 1 387
Dot.: jaka wódka na wesele

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
jak to mało popularna?? znam ją bardzo dobrze
w knajpie moich znajomych to jedna z najbardziej chodliwych wódek a kosztuje chyba z 60zł za butelkę (cena restauracyjna)
Nemiroff z papryką też dobrze schodzi
Widę, że jesteś z Lublina rzeczywiście, we wschodniej Polsce Nemiroff pewnie jest częściej spotykany (z racji tego, że to bliżej Ukrainy)
Nasz ślub i wesele odbywały się na pomorzu zachodnim, a tam musieliśmy się nieźle nagimnastykować, żeby ją zdobyć Ale nie żałujemy, goście też ją zachwalali, więc polecam
__________________
Jesteśmy małżeństwem

Marek

Zosia
joasiunial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 23:33   #62
jolineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 463
Dot.: jaka wódka na wesele

Widę, że jesteś z Lublina rzeczywiście, we wschodniej Polsce Nemiroff pewnie jest częściej spotykany (z racji tego, że to bliżej Ukrainy)


Ja tez jestem ze wschodniej Polski i przyznam, że ukraińskie wódki sa rewelacyjne, szczególnie te kolorowe. U mnie na weselu bedzie jednak polska wódka - Sobieski 0,7 l. Wódka jest smaczna (o ile wódka może być smaczna ) i ładnie prezentuje się na stole.
jolineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 07:04   #63
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: jaka wódka na wesele

Cytat:
Napisane przez joasiunial Pokaż wiadomość
Widę, że jesteś z Lublina rzeczywiście, we wschodniej Polsce Nemiroff pewnie jest częściej spotykany (z racji tego, że to bliżej Ukrainy)
Nasz ślub i wesele odbywały się na pomorzu zachodnim, a tam musieliśmy się nieźle nagimnastykować, żeby ją zdobyć Ale nie żałujemy, goście też ją zachwalali, więc polecam
Chyba nie tylko na wschodzie ukrainskie trunki są tak popularne, w Poznaniu jest chyba najwiekszy importer piwa ukrainskiego (Ukrainśki Dom Handlowy) W ofercie maja piwo lwowskie 1715, premium i porter oraz Obołoń.
A Nemiroffa można kupić bez problemu w marketach a napewno w MAKRO. Kosztuje ok 20zł.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-18, 18:57   #64
wiaterek1
Raczkowanie
 
Avatar wiaterek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
GG do wiaterek1
Dot.: jaka wódka na wesele

Mozecie doardzic gdzie mozna taniej kupic wodke w hurtowni czy gdzies po marketach??
Ile wina??
wiaterek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 13:08   #65
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: jaka wódka na wesele

Cytat:
Napisane przez wiaterek1 Pokaż wiadomość
Mozecie doardzic gdzie mozna taniej kupic wodke w hurtowni czy gdzies po marketach??
Ile wina??
Wiaterku, jestem również z Poznania, mam za sobą wybór alkoholu, polecam sprawdzić ceny w marketach; real, sellgross,lidl. my zamówiliśmy właśnie w realu. A TŻ wraz z grupą degustacyjną wybrali Maximusa.
Wina dosyć dużo, bo bardzo dużo osób pije wino np. ja, dodatkowo kupiliśmy kilka kolorowych alkoholi-whisky,gin...
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 12:40   #66
jolanta.g.
Raczkowanie
 
Avatar jolanta.g.
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 363
GG do jolanta.g.
Dot.: jaka wódka na wesele

hej dziewczyny,wlasnie dzisiaj hurtownia dostarczyla nam alkohol do domu,zamowilismy 50 butelek 0,5 poloneza i 50 butelek rowniez 0,5 luksusowej do kazdej butelki luksusowej dostalismy 0,5 l coca coli czyli w sumie 25 l. zaplacilam w sumie 175 zl. Pary najczesciej zamawiaja wlasnie poloneza.kosztuje ok.16 zl.polecam hurtownie w Elku
jolanta.g. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:57   #67
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Question Jaki alkohol na wesele?

No własnie, planujemy przyjęcie weselne na około 35 osób, bez wódki, tylko szampan i winko białe i czerwone.
Tyle że my zupełnie nie znamy się na winie, a chcemy żeby było wykwintnie i na poziomie.
Ponieważ to nie jest duża impreza cena nie musi być bardzo konkurencyjna.
Proszę o podpowiedzi co kupić i ile ???
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 11:13   #68
rencia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Jaki alkohol????

Witam do wesela juz niedaleko a my nadal nie wiem jaka wodke i wino.Slyszlalam ze gdzies sa czasami jakies promocje.Gosci bedziemy miec kolo 80 osob.Bardzo prosze podpowiedzcie nam ile tego kupowac i jakie
Z gory bardzo dziekuje
rencia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 11:17   #69
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Jaki alkohol????

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=jaka+w%F3dka

dodam ze my mamy Sobieski
chca rodzice dokupic jeszcze adwokat, gorzka zoladkowa (nazwa fuu ale trunek smaczny) i pewnie jakis wermuth
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 11:50   #70
rencia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki alkohol????

dziekuje bardzo za pomoc choc tam tez nie moglam znalezc konkretow tzn jakie wino i ile butelek ile szampanow i jakie .... ??
rencia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 12:14   #71
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Jaki alkohol????

Cytat:
Napisane przez rencia23 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo za pomoc choc tam tez nie moglam znalezc konkretow tzn jakie wino i ile butelek ile szampanow i jakie .... ??
U mnie bedzie ok. 70osob. Mamy kupione 150butelek Sobieskiego do tego chca dokupic 10 gorzkich i 5 win i 5 adwokatow a co do szampana to dowiemy sie w restauracji-oni wiedza najlepiej U Ciebie proporcje podobne beda
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 12:43   #72
rencia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki alkohol????

nel_a bardzo Ci dziekuje jesli chodzi o wina czy szampan <tzn. jaki i ile> to chyba zapytam sie w restauracji w ktorej robimy wesele.
Jeszcze raz dziekuje Zycze powodzenia
rencia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 12:51   #73
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jaki alkohol????

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
U mnie bedzie ok. 70osob. Mamy kupione 150butelek Sobieskiego do tego chca dokupic 10 gorzkich i 5 win i 5 adwokatow a co do szampana to dowiemy sie w restauracji-oni wiedza najlepiej U Ciebie proporcje podobne beda
To bardzo dużo tego alkoholu, średnio liczy się butelkę półlitrową na osobę plus dodatki jako nagrody.

Spotkałam się także z tzw barkiem, gdzie kelner robi drinki dla gości, kupuje się kilka rodzajów markowych alkoholi plus soki i dodatki, i goście mogą sobie zamawiać swoje ulubione drinki (malibu, żubrówka, whysky, kamikadze itd.)

Na stołach stoi czysta plus wino - my z TŻ-em preferujemy dobre wino i na ostatnim weselu na którym byłam po 2 godzinach od rozpoczęcia imprezy zabrakło wina ... wstyd dla gospodarzy jak cholera postawili na każdym ze stołów po 1 butelce wina ... czyli 8 butelek na 250 osób ...

Jeśli ktoś ma wiejski stół kupuje kilka butelek bimbru lub siwuchy oraz piwo.
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 12:52   #74
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Jaki alkohol????

My wlasnie na 80 osob zamowilismy 150 butelek wodki (w razie jak zostanie istanieje mozliwosc zwrotu), 10 butelek szampana (na 80 osob spokojnie starczy) oraz wina - 40 butelek wytrawnego czerwonego, 25 butelek bialego oraz 10 butelek polslodkiego do ciast, ktore beda staly na bufecie ze slodyczami. Na wina zdecydowalismy sie w takiej ilosci, bo wiekszosc gosci wlasnie ten trunek preferuje, wolimy wiecej zamowic, bo jeszcze poprawiny i caly tydzien gosciny, wiec musi starczyc. Ale zawsze mozemy nadmiar zwrocic, wiec i kasa sie zwroci.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 12:53   #75
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Jaki alkohol????

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
To bardzo dużo tego alkoholu, średnio liczy się butelkę półlitrową na osobę plus dodatki jako nagrody.

Spotkałam się także z tzw barkiem, gdzie kelner robi drinki dla gości, kupuje się kilka rodzajów markowych alkoholi plus soki i dodatki, i goście mogą sobie zamawiać swoje ulubione drinki (malibu, żubrówka, whysky, kamikadze itd.)

Na stołach stoi czysta plus wino - my z TŻ-em preferujemy dobre wino i na ostatnim weselu na którym byłam po 2 godzinach od rozpoczęcia imprezy zabrakło wina ... wstyd dla gospodarzy jak cholera postawili na każdym ze stołów po 1 butelce wina ... czyli 8 butelek na 250 osób ...

Jeśli ktoś ma wiejski stół kupuje kilka butelek bimbru lub siwuchy oraz piwo.
tiaaa ale my mamy poprawiny
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:04   #76
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Jaki alkohol na wesele?

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
tiaaa ale my mamy poprawiny
U mojego brata była kupowana taka ilość (butelka na osobę), były też poprawiny, sporo zostało rozdane jako nagrody i jeszcze zostały całe dwa kartony ... a rodzinka raczej za kołnierz nie wylewa

Coprawda zawsze można zwócić do sklepu, ale naprawdę nie ma co przesadzać

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
My wlasnie na 80 osob zamowilismy 150 butelek wodki (w razie jak zostanie istanieje mozliwosc zwrotu), 10 butelek szampana (na 80 osob spokojnie starczy) oraz wina - 40 butelek wytrawnego czerwonego, 25 butelek bialego oraz 10 butelek polslodkiego do ciast, ktore beda staly na bufecie ze slodyczami. Na wina zdecydowalismy sie w takiej ilosci, bo wiekszosc gosci wlasnie ten trunek preferuje, wolimy wiecej zamowic, bo jeszcze poprawiny i caly tydzien gosciny, wiec musi starczyc. Ale zawsze mozemy nadmiar zwrocic, wiec i kasa sie zwroci.
No to ja zaczynam wpadać w panikę ...
Przerażacie mnie z tymi ilościami alkoholu, macie rodzinę smoków umierających z pragnienia czy co?

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-03-26 o 17:15 Powód: post pod postem
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:14   #77
rencia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki alkohol????

Coprawda zawsze można zwócić do sklepu, ale naprawdę nie ma co przesadzać [/quote]
To w jakis hurtowniach jest mozliwosc oddania wodki jak zostanie??
rencia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:19   #78
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Jaki alkohol????

150 butelek wódki na 80 osób?? To każdy wypije po 2 butelki na łebka???
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:20   #79
mysza89
Zadomowienie
 
Avatar mysza89
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 314
Dot.: Jaki alkohol????

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
No to ja zaczynam wpadać w panikę ...
Przerażacie mnie z tymi ilościami alkoholu, macie rodzinę smoków umierających z pragnienia czy co?
YY no wiesz są różni ludzie jedni potrafią wypic więcej czy mniej inni pic cały czas i bawic sie i jest wporządku moim zdaniem nie ma co mówic ze duzo duzo to zalezy od ilosci gosci i od "jakosci"(przepraszam za słowo hehe)
Duzo alkoholu zostaje to na poprawiny albo inne po drodze okazji.Bywa ze nie zostaje wcale
__________________
†Baks†
mysza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 13:26   #80
rencia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Jaki alkohol????

My nie mamy poprawin w restauracji tylko takie juz w domu z "resztka" gosci a ja z przyszlym mezem beziemy na obiedzie u moich rodzicow a na kolacje u tesciowej ........ chodzi mi o to czy 150 butelek wodki to nie za duzo ?? myslalam ze kolo100 wystarczy.
rencia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 13:26   #81
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jaki alkohol????

No ok rozumiem, że każdy ma inne możliwości alkoholowe .... ale nie znam wielu śmiałków którzy umieliby wypić pół litra wódki przez noc, a co dopiero litr
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 14:08   #82
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Jaki alkohol????

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
No ok rozumiem, że każdy ma inne możliwości alkoholowe .... ale nie znam wielu śmiałków którzy umieliby wypić pół litra wódki przez noc, a co dopiero litr
No właśnie, a przecież będą starsze ciotki, dziewczyny... no nie wiem, ale żadna z moich koleżanek litra nie zrobi
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...

Edytowane przez gosiunia22
Czas edycji: 2007-05-10 o 15:51
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 15:53   #83
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Jaki alkohol na wesele?

Cytat:
Napisane przez czekoladka79 Pokaż wiadomość
No to ja zaczynam wpadać w panikę ...
Przerażacie mnie z tymi ilościami alkoholu, macie rodzinę smoków umierających z pragnienia czy co?
Hihihi..nie, tylko ja nie chce dopuscic do tego, ze alkohol sie skonczy. To ma starczyc na caly tydzien, bo beda wszyscy balowali. A poza tym postanowilismy, ze kazda z rodzin, par przybylych dostanie po butelce na odchodne. Potem alkohol na bramy, na nagrody. Podkreslam jednak, ze jesli ebdzie za duzo to jest mozliwosc zwrotu, wiec kase nam tez zwroca

Cytat:
Napisane przez rencia23 Pokaż wiadomość
Coprawda zawsze można zwócić do sklepu, ale naprawdę nie ma co przesadzać
To w jakis hurtowniach jest mozliwosc oddania wodki jak zostanie??[/quote]

W sklepie z alkoholami jest taka mozliwosc. Dziewczynki, a skad to przerazenie? widzialam takie wesela, gdzie alkohol sie skonczyl i goscie mieli zrzedniete miny. nie chce zwyczajnie do tego doposcic. A nie starce na tym, jak wezme tego wiecej. Nikt w sumie nie jest w stanie przewidziec ile alkoholu pojdzie. Wiec mysle, ze 150 wystarczy spokojnie, a ja nie bede musiala sie obawiac przez cale wesele, czy przypadkiem starzczy tego wszystkiego..wole raczej byc zrelaksowana

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2008-03-26 o 17:16 Powód: post pod postem
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 17:54   #84
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Jaki alkohol????

my mamy 255 butelek, wesele dwudniowe na 100 osób i w tym butelki na rozdawanie
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 11:27   #85
justka_81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 375
Dot.: Jaki alkohol????

Cytat:
Napisane przez rencia23 Pokaż wiadomość
Coprawda zawsze można zwócić do sklepu, ale naprawdę nie ma co przesadzać
Ja tam wolę żeby zostało niż miałoby zabraknąć.

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
150 butelek wódki na 80 osób?? To każdy wypije po 2 butelki na łebka???
My też zakłady po butelce (czyli litr) na osobę. Mamy jeszcze poprawiny. Nie uważam, żeby to było za dużo. Oczywiście przy liczeniu od razu wykluczyliśmy kilkoro moich znajomych i parę osób z rodziny, których jesteśmy pewni że wódki nie będą pić tylko inne alkohole


Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Hihihi..nie, tylko ja nie chce dopuscic do tego, ze alkohol sie skonczy. To ma starczyc na caly tydzien, bo beda wszyscy balowali. A poza tym postanowilismy, ze kazda z rodzin, par przybylych dostanie po butelce na odchodne. Potem alkohol na bramy, na nagrody. Podkreslam jednak, ze jesli ebdzie za duzo to jest mozliwosc zwrotu, wiec kase nam tez zwroca
Ja mam właśnie takie samo podejście.
justka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 11:45   #86
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Jaki alkohol????

Cytat:
Napisane przez agnes23 Pokaż wiadomość
my mamy 255 butelek, wesele dwudniowe na 100 osób i w tym butelki na rozdawanie
No wlasnie Agnes ide tym samym tropem. Chcialabym, aby kazda z rodzin i par otrzymaly na koniec wesela po butelce wodki..ja zawsze wychodzilam z wesel niezadowolona, ze nawet butelki nie dostalam. A tak, beda zadowoleni wszyscy
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 17:34   #87
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Jakie wino na przyjecie?

W okolicach 20 zł znajdziecie smaczne wina (butelki można modnie udekorować lub tak jak robią w restauracjach zawinąć ładnie w serwetkę, by nie było widać etykiet).

Proponuję po kilka butelek słodkiego, półwytrawnego i wytrawnego, bo każdy lubi co innego.

W zależności od wielkości imprezy - piszesz, że nieduża - tyle butelek. Na ok 40 osób polecam 9-12 , po 3-4 z każdego gatunku, jeśli podajesz inny alkohol.

Można tych butelek wziąć trochę więcej (a potem ewentualnie rozdać przy pożegnaniu lub przy podziękowaniu dla obsługi lokalu). To zalezy jak długo Wasze wesele będzie trwało

Doczytałam teraz, że tylko winko - myślę, że ok 15-20 butelek.
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2007-05-13 o 17:37 Powód: dopisek
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:55   #88
wiaterek1
Raczkowanie
 
Avatar wiaterek1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 103
GG do wiaterek1
Dot.: jaka wódka na wesele

Cytat:
Napisane przez ligia Pokaż wiadomość
Wiaterku, jestem również z Poznania, mam za sobą wybór alkoholu, polecam sprawdzić ceny w marketach; real, sellgross,lidl. my zamówiliśmy właśnie w realu. A TŻ wraz z grupą degustacyjną wybrali Maximusa.
Wina dosyć dużo, bo bardzo dużo osób pije wino np. ja, dodatkowo kupiliśmy kilka kolorowych alkoholi-whisky,gin...

czy pamietasz moze w jakiej cenie byl ten maximus.
Mam jescze jedno pytanko w selgrosie wyszukalismy fajna wodeczke ale jest napisane ze cena na koncesje.
Czyli jakbysmy chcieli ja tak kupic to ta cena nas nie obowiazuje??
wiaterek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:44   #89
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: jaka wódka na wesele

Wiaterku ja pracuję w Selgrose tyle, że w Krakowie
Cena koncesyjna przeznaczona jesttylko i wyłącznie dla sklepów, które posiadają pozwolenie (koncesję) na sprzedaż alkoholi wysokoprocentowych. Ty, jako klientka kupujesz wdeług ceny detalicznej brutto (to ta niestety najwyższa z wszystkich czterech pokazanych przy danej wódce).
Ja zamawiałam Pana Tadeusza w hurtowni i za 0,5l wyszło 18,37 zł
Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 16:44   #90
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: jaka wódka na wesele

U nas będzie "Polonese"
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-18 11:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:26.