Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka? - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 17:39   #841
artur03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 84
GG do artur03
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
Kobietki
Jakby ktos wczesniej mi powiedzial ze bede robic takie rzeczy (umawiac sie z kims przez net) powiedzmy rok wczesniej to zalozylabym sie o 1000zł ze tego nie zrobie za nic (jak dla mnie chodzenie w spodniczce to niemal wyczyn)
serio sama siebie nie poznaje, nie wiem jak to sie stalo, czy UFO mnie nawiedzilo czy cos
naprawde nie wiem jak zaszla umnie taka przemiana gdyz to stalo sie jakos dziwnie, zaznaczam ze nadal czasami bywam niesmiala itp to nie jest tak ze calkowicie sie zmienilam ale zaszla BARDZO DUZA ZMIANA przez pomocy psychologa i psychiatry wiec jak widzicie wszystko jest mozliwe
los jest nieprzewidywalny - zebym ja jechala 5h pociagiem na spotkanie z ukochanym a jednak i ja wam mowie uwierzcie w siebie
uwierzcie mocno
moze bedziemy sie informowac o naszych malych sukcesach?????
ja np czasami usmiecham sie do nieznajmoego ktory jedzie samochodem ot tak
Gratuluję! byle tak dalej! Najważniejsza jest ciągła praca nad sobą
Trzeba ustalić sobie cel i konsekwentnie do niego dążyć Pomysł z uśmiechem-bardzo dobry
__________________
Manners Makyth Man
artur03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 17:07   #842
mitaLpQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 299
GG do mitaLpQ
Red face Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez kinia130 Pokaż wiadomość
mitaLpQ Podoba mi się ta twoja historia, też podobnie czułam się jak ty czułaś kiedyś, a teraz widzę że ci jest już lepiej. U mnie niestety jest gorzej nadal nie mam bliską przyjaciółką, tylko koleżanek ale przecież nie będę wyżalić do kogoś, będą plotki i odsuwają ode mnie Mimo już jestem za stara

Jest coraz lepiej, ale to dzieki temu że właśnie znalazłam przyjaciółke ktora mowiła mi jesteś za***ista i tak w kółko. Kazała mi stawać przed lustrem i powtarzać " jestes za***ista..." stawałam mowiłam i na początku mi to nie pomagało ale z czasem zaczełam dostrzegać swoje zalety.
Smutne jest że żeby się przekonać że jestem coś warta musiałam tyle przecierpieć. Ale ciesze sie że spotkałam na swojej drodze TYCH ludzi, to dzieki nim wyszłam z tego.
Wcześniej to nie było mowy żeby wyjsc gdzies wieczorem, bo po co. A teraz chdze co piątek z moja przykaciołką na frytki ;p i sobie plotkujemy, nie wiem co bym zrobiła jakby nie ona. Zaczeła mnie wyciągać na miasto. To dzieki niej zagaduje do chłopaków (oczywiście nie do wszystkich bo jednak strach jest) i odp chłopakom jezeli prawia mi komplemen, a nie tak jak kiedyś chowałam głowe i sie wstydziłam.
Do mojego sukcesu dołozył się także pan z Kantoru, który przeprosił mnie i zapytał co trzeba zrobić żeby mieć tak piekne, długie, chude nogi niby błacha rzecz, a jak cieszy.

Jak czytałam wiele dziewczyn pisze że jak idzie ulica to ma głowe w dół bo się wstydzi czy cos takiego. Ja tez tak miałam i wiecie co mi pomogło, jak ide przez miasto sama, zakładam sobie mp3 i wtedy nie wiem dlaczego ale nie wstydze sie isc z podniesiona głowa, ta muzyka mi jakos odwagi dodaje

Dziewczyny i trzymam za was kciuki bo dobrze wiem jak sie czujecie, bo sama tez to przezywałam (no i jeszcze troche przezywam) u mnie to było do takiego stopnia że chciałam samobojstwo popełnić, wiem że wyda wam to sie głupie ale byłam do tego stopnia zdesperowana że nie widziałam sensu mojego zycia.
__________________
Madzia.a i jej walka z rakiem:


Znów ten stan,
że nie wiem co mam robić.
Niby wszystko gra
i niby o to chodzi.
Ale leżę sama, po ciemku
na podłodze i muzyka gra,
a Ja wstaję i wychodzę.
Mam ochote iść,
chociaż nie mam wcale CELU.

mitaLpQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 21:58   #843
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Tak czytam te Wasze wypowiedzi i czytam... juz ponad godzinę
Prawie wszystkie radzicie, by się odważyć coś tam zrobić....czy to na pewno dobre?
Teraz jestem nieśmiała, myślę że jestem beznadziejna, ale gdzieś tam głęboko jest iskierka nadzieji, ze jednak tak nie jest.
Wyobraźmy sobie proponowaną przez Was sytuację: podchodzę do chłopaka i pytam się o godzinę, on odpowiada, a ja mówię o tym spotkaniu. A wtedy on mówi cos w stylu "chyba śnisz"(nie mówicie mi ze to niemożliwe). I co wtedy?
Moja iskierka gaśnie. Jestem pewna, że gdyby coś takiego mnie spotkało, to juz nigdy bym się nie odezwała do obcego chłopaka nawet na zupełnie neutralnym gruncie... Czy nie lepiej zyć z nieśmiałą nadzieją?
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 17:23   #844
artur03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 84
GG do artur03
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Tak czytam te Wasze wypowiedzi i czytam... juz ponad godzinę
Prawie wszystkie radzicie, by się odważyć coś tam zrobić....czy to na pewno dobre?
Teraz jestem nieśmiała, myślę że jestem beznadziejna, ale gdzieś tam głęboko jest iskierka nadzieji, ze jednak tak nie jest.
Wyobraźmy sobie proponowaną przez Was sytuację: podchodzę do chłopaka i pytam się o godzinę, on odpowiada, a ja mówię o tym spotkaniu. A wtedy on mówi cos w stylu "chyba śnisz"(nie mówicie mi ze to niemożliwe). I co wtedy?
Moja iskierka gaśnie. Jestem pewna, że gdyby coś takiego mnie spotkało, to juz nigdy bym się nie odezwała do obcego chłopaka nawet na zupełnie neutralnym gruncie... Czy nie lepiej zyć z nieśmiałą nadzieją?
Jeżeli tak podchodzić do wszystkiego to po co w ogóle próbować? Może lepiej nie zdawać na studia bo mogę się nie dostać? Może lepiej nie składać CV do firmy bo mogą mnie nie przyjąć?
Nikt Ci przecież nie każe iść na całość i od razu podrywać faceta Na początek zacznij od czegoś prostszego-po prostu uśmiechaj się do mężczyzn. U mnie metoda małych kroczków się sprawdziła (opis na poprzedniej stronie).
Poza tym co takiego się stanie jeśli facet Ci odmówi? najwidoczniej jest głupim bucem i tyle Praktyka czyni mistrza i każda taka próba (nawet nieudana) będzie zmniejszała Twój strach. Im mniejszy strach tym większa pewność siebie, a im bardziej będziesz pewna siebie tym bardziej będziesz się podobać facetom Jeśli uważasz że to dziwne podejście to zajrzyj sobie na lover.pl i przeczytaj podręcznik początkującego "podrywacza"
No i powiedz mi, co daje Ci nieśmiała nadzieja?
__________________
Manners Makyth Man
artur03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 20:52   #845
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

szkoda ze niema takiego lover.pl dla kobiet (a moze jest?). bo wlasnie jestem w sytuacji w ktorej chcialabym wiedziec co zrobic zeby go zdobyc... a narazie wydaje mi sie ze jest wiele powodow przez ktore nie mam u niego szans. z drugiej strony wiem ze zawsze jak pojawia sie fajny facet to po pewnym czasie wymyslam sobie milion powodow wedlug ktorych napewno nie mam u niego szans (chociaz wiele sie czasem sprawdza) eh nie wiem jak to zmienic.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 21:11   #846
artur03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 84
GG do artur03
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez cyanide sun Pokaż wiadomość
szkoda ze niema takiego lover.pl dla kobiet (a moze jest?). bo wlasnie jestem w sytuacji w ktorej chcialabym wiedziec co zrobic zeby go zdobyc... a narazie wydaje mi sie ze jest wiele powodow przez ktore nie mam u niego szans. z drugiej strony wiem ze zawsze jak pojawia sie fajny facet to po pewnym czasie wymyslam sobie milion powodow wedlug ktorych napewno nie mam u niego szans (chociaz wiele sie czasem sprawdza) eh nie wiem jak to zmienic.
Jak tak sobie przeglądam wątki o nieśmiałości u dziewczyn, to również uważam że powinien powstać lover.pl dla kobiet Z tego co wiem, to czegoś takiego nia ma, ale nie robiłem badań w tym kierunku Wydaję mi się że Panie też mogą z lover.pl korzystać bo pierwszym krokiem w zdobywaniu mężczyzn jest pozbycie się nieśmiałości. A sposoby żeby to zrobić są takie same dla obydwu płci

Co do miliona powodów, to nie ma co wogóle tego roztrząsać-trzeba przeć do przodu. Coś z tego wyjdzie-fajnie, nie wyjdzie-trudno Ważne żeby próbować-pamiętajcie że faceci również są nieśmiali
__________________
Manners Makyth Man
artur03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 22:22   #847
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

hmmmm tylko jaki kolejny krok wykonac? jeden juz zrobilam... tak znalismy sie ale jednoczesnie nie (szczegoly zachowam dla siebie) w kazdym razie powiedzialam 'czesc' pierwsza (zlamalam swoje zasady normalnie hihi). ale... co ja moge zrobic teraz?
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-02, 20:56   #848
aniula22856
Raczkowanie
 
Avatar aniula22856
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Hej wszystkim jestem nowa . Opisze wam w streszczeniu moją historie. Poznałam się z nim na dyskotece on nic o mnie nie wiedział, nawet nie znał mojego imienia i wziął ode mnie nr. fona. Oczywiście nie uległam mu od razu musiał się trochę namęczyć, no ale w końcu mu dałam bo on mi też się spodobał. No i od tego wszystko się zaczęło. Zaczęliśmy ze sobą pisać, dzwonić itp. Wszystko było pięknie i słodko, dopóki on nie zaczął pracować u mojej "koleżanki(nienawidzę jej)". On spodobał się mojej"koleżance" i ona nagadał mu coś na mój temat i przestało być tak słodko 0 odzewu z jego strony. Nie wiem o co chodzi, ale na pewno nie znalazł se innej, ani żadna inna mu się nie podoba, bo już dawno bym o tym wiedziała. A poza tym gdy stoimy w gronie kolegów to on się cały czas na mnie patrzy, ale boję się do niego podejść i pogadać nie wiem czemu, w końcu zawsze on mógłby podejść do mnie :/. Ale ostatnio 30.11 on puścił mi strzałkę, ale mu nie odpuściłam ehh.. wiem powalona jestem . Ale ja już naprawdę nie wiem co robić kocham go!! Poradźcie jak mam go odzyskać. Ja wiem że jedna rozmowa z mojej strony i będziemy razem, tylko boje się że z jego strony słowa NIE . Zapomniał wcześniej napisać, ze on chciał ze mną chodzić, ale się nie zgodziłam.
__________________


gówno mnie to obchodzi
kto na forum komu lodzi
kto na forum komu słodzi
kto podobny jest do Dodzi
kto z kim tutaj zaszedł w ciąże
od miłości mi nie dobrze.

aniula22856 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-03, 20:48   #849
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

A ze mną to już nie wiem co da się zrobić Chodzę z pewnym chłopakiem na zajęcia już prawie dwa lata, zazwyczaj jedynie mijaliśmy się w drzwiach az nagle zobaczylismy sie na andrzejkowej imprezie, w szkole naprawde bardzo rzadko z nim rozmawialam, a on do mnie podszedl i zaczal ze mna tanczyc...po pewnym czasie poprostu się zauroczyłam, z jego strony tez bylo widac inicjatywe tanczylismy blisko siebie itd. ( przez wiekszosc imprezy )myslalam ze moze tez cos z jego strony iskrzy no ale wlasnie...impreza sie skonczyla, powrocila szara rzeczywistosc i teraz nie wiem jak to sprowadzic na dobre tory...ostatnio dosiadl sie do mnie na zajeciach i rozmawialismy o sobotnim wieczorze, zagadal pierwszy mowi ze wszystko pamieta itd. ale wiadomo nie mozna bylo sobie pogadac zbytnio na lekcji...wyczulam inicjatywe z jego strony ale np. dzis nawet na mnie nie spojrzal nie wiem czemu, nie zauwazyl...moze wyczul, ze ja nie reaguje na jego starania ?? A ja nie wiedzialam jak dac mu jakies delikatne znaki, tym bardziej ze na przerwie tez gdzies czesto znika...a przeciez w sobote laczylo nas tak duzo !! a teraz ?? Tyle co wczesniej
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 01:09   #850
artur03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 84
GG do artur03
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez mandarinka Pokaż wiadomość
.a przeciez w sobote laczylo nas tak duzo !! a teraz ?? Tyle co wczesniej
Z przykrością muszę stwierdzić, że tańczenie na imprezie to dla faceta wcale tak wiele oznaczać nie musi. Ale skoro sam podszedł i zagadał to jak najlepiej rokuje Najprostszym sposobem jest po prostu uśmiechanie się do niego i zalotne spojrzenia
__________________
Manners Makyth Man
artur03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 16:47   #851
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

zrobiłam pierwszy krok rozmawialiśmy kilka razy, ale czuję że nic z tego nie wyjdzie. Nie żałuję niczego Poczułam że skoro udało mi się przełamać to mogę wszystko
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 19:53   #852
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez artur03 Pokaż wiadomość
Jeżeli tak podchodzić do wszystkiego to po co w ogóle próbować? Może lepiej nie zdawać na studia bo mogę się nie dostać? Może lepiej nie składać CV do firmy bo mogą mnie nie przyjąć?
Nikt Ci przecież nie każe iść na całość i od razu podrywać faceta Na początek zacznij od czegoś prostszego-po prostu uśmiechaj się do mężczyzn. U mnie metoda małych kroczków się sprawdziła (opis na poprzedniej stronie).
Poza tym co takiego się stanie jeśli facet Ci odmówi? najwidoczniej jest głupim bucem i tyle Praktyka czyni mistrza i każda taka próba (nawet nieudana) będzie zmniejszała Twój strach. Im mniejszy strach tym większa pewność siebie, a im bardziej będziesz pewna siebie tym bardziej będziesz się podobać facetom Jeśli uważasz że to dziwne podejście to zajrzyj sobie na lover.pl i przeczytaj podręcznik początkującego "podrywacza"
No i powiedz mi, co daje Ci nieśmiała nadzieja?
Utrzymuje mnie przy życiu
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 17:14   #853
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

czytam ten wątek i czytam, bo mam dziś okropnego doła w stylu 'jestem nieśmiała, brzydka, paskudna, nigdy mnie nikt nie zechce'... i postanowiłam wziąć się w garść. prawie wszystkie moje koleżanki mają TŻ, albo potencjalnego EP, a mnie moja nieśmiałość nie doprowadza do.. niczego.
muszę koniecznie zacząć metodę małych kroczków a przyłączenie się do tego wątku będzie mnie do tego moblizowało
mam nadzieje że mi się uda..
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 17:24   #854
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
czytam ten wątek i czytam, bo mam dziś okropnego doła w stylu 'jestem nieśmiała, brzydka, paskudna, nigdy mnie nikt nie zechce'... i postanowiłam wziąć się w garść. prawie wszystkie moje koleżanki mają TŻ, albo potencjalnego EP, a mnie moja nieśmiałość nie doprowadza do.. niczego.
muszę koniecznie zacząć metodę małych kroczków a przyłączenie się do tego wątku będzie mnie do tego moblizowało
mam nadzieje że mi się uda..
Ja mam tak samo . Jestem strasznie nieśmiała, szczególnie u mnie w klasie. Ale chyba czas najwyższy przełamać nieśmiałość!
I na pewno się Tobie uda
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:03   #855
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

moonrosa dzięki za wsparcie i za ciebie też trzymam kciuki
mam nadzieje że się uda, musi!
jak będę tylko siedzieć bezczynnie i czekać aż miłość do mnie przyjdzie to chyba się nie doczekam. z doświadczenia wiem że jednak trzeba wykazać jakąś inicjatywe, ta osławiona sentencja 'miłość przychodzi jeśli się jej nie szuka' jest mocno przereklamowana - bo jak zauważysz że to miłość, jeśli ona cię w ogóle nie interesuje?
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:21   #856
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Witam was moje drogie
Znam i rozumiem wasz problem.
Ale wiecie, wbrew sobie i swojej nieśmiałości, zrobiłam pierwszy krok.
Otóż niewinnie zaczęłam gdzieś tam rozmowę i dalej jakoś poszło(z tym, że to był facet którego już poznałam)... nie było to nic wielkiego, ale dzięki temu "coś ruszyło"... wprawdzie nie jestem z tym facetem, ale przynajmniej trochę to mi pomogło...
Choć nadal odwagi nie miałabym podbić to kolesia i zagadać... (na to nawet alkohol chyba mi nie pomaga).
Ale będzie lepiej, a przynajmniej muszę w to wierzyć i wam też tego życzę...
Bo kto lubi osoby nieśmiałe? które boją się cokolwiek zrobić? Jestem osobą spontaniczną, ale często to ukrywam, będąc pod przykryciem nieśmiałości.
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:33   #857
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Pokaż wiadomość
Witam was moje drogie
Znam i rozumiem wasz problem.
Ale wiecie, wbrew sobie i swojej nieśmiałości, zrobiłam pierwszy krok.
Otóż niewinnie zaczęłam gdzieś tam rozmowę i dalej jakoś poszło(z tym, że to był facet którego już poznałam)... nie było to nic wielkiego, ale dzięki temu "coś ruszyło"... wprawdzie nie jestem z tym facetem, ale przynajmniej trochę to mi pomogło...
Choć nadal odwagi nie miałabym podbić to kolesia i zagadać... (na to nawet alkohol chyba mi nie pomaga).
Ale będzie lepiej, a przynajmniej muszę w to wierzyć i wam też tego życzę...
Bo kto lubi osoby nieśmiałe? które boją się cokolwiek zrobić? Jestem osobą spontaniczną, ale często to ukrywam, będąc pod przykryciem nieśmiałości.
Brawo! To już jesteś odważna, ja bym do kolesia nie zagadała( szczególnie jeśli go nie znam).
Ale mam czasami takie wariacje że jak np uciekamy z lekcji całą klasą to idę do jakiegoś sprzedawcy i proszę o 1 czereśnię (od razu mówię : nie działa w poniu się nieśmiałości). Czasami też potrafię się uśmiechnąć do jakiegoś kolesia, no ale na tym koniec bo później, nie wiem dlaczego, mam taki chamulec wewnętrzny i się boję, i nic.

simcha zgadzam się z Tobą, to właśnie od kilku miesięcy gadam i gadam mojej koleżance która mówi żebym wyluzowała i przestała szukać.


( tak naprawdę musze przyznać że naprawdę fajnie być singielką zero ograniczeń, ale czasami tak miło by było gdyby ktoś przytulił )
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:41   #858
mandarinka
Raczkowanie
 
Avatar mandarinka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Tajemniczy ogród ;]
Wiadomości: 440
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez artur03 Pokaż wiadomość
Z przykrością muszę stwierdzić, że tańczenie na imprezie to dla faceta wcale tak wiele oznaczać nie musi. Ale skoro sam podszedł i zagadał to jak najlepiej rokuje Najprostszym sposobem jest po prostu uśmiechanie się do niego i zalotne spojrzenia
No właśnie zdaję sobie z tego sprawę, że to nie znaczyło dla niego dużo i obawiam się że to było mało znaczące i tym samym nie robię sobie zbyt wielkich nadziei ale zawsze tą iskierkę trzeba mieć i być dobrej myśli Może akurat Właśnie a co do uśmiechów to może cokolwiek zdziałać ??
__________________
W filizance szukam Twego smaku...
mandarinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 09:29   #859
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez mandarinka Pokaż wiadomość
No właśnie zdaję sobie z tego sprawę, że to nie znaczyło dla niego dużo i obawiam się że to było mało znaczące i tym samym nie robię sobie zbyt wielkich nadziei ale zawsze tą iskierkę trzeba mieć i być dobrej myśli Może akurat Właśnie a co do uśmiechów to może cokolwiek zdziałać ??
Według mnie może. Kiedyś pytałam się mojego przyjaciela (nie chce mnie już znać ) co ma zrobić nieśmiała dziewczyna która chce poderwać konkretnego chłopaka, co usłyszałam? UŚMIECHAĆ SIĘ (ale nie szczerzyć) i coś tam jeszcze ale za bardzo nie pamiętam.
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 12:36   #860
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez moonrosa Pokaż wiadomość
Brawo! To już jesteś odważna, ja bym do kolesia nie zagadała( szczególnie jeśli go nie znam).
Ale mam czasami takie wariacje że jak np uciekamy z lekcji całą klasą to idę do jakiegoś sprzedawcy i proszę o 1 czereśnię (od razu mówię : nie działa w poniu się nieśmiałości). Czasami też potrafię się uśmiechnąć do jakiegoś kolesia, no ale na tym koniec bo później, nie wiem dlaczego, mam taki chamulec wewnętrzny i się boję, i nic.

simcha zgadzam się z Tobą, to właśnie od kilku miesięcy gadam i gadam mojej koleżance która mówi żebym wyluzowała i przestała szukać.


( tak naprawdę musze przyznać że naprawdę fajnie być singielką zero ograniczeń, ale czasami tak miło by było gdyby ktoś przytulił )

Hm...odważna?trudno powiedzieć, bo kolesia poznałam jakiś czas temu i po prostu nie rozmiawialiśmy ze sobą, a ja "zagadałam" do niego tylko przez net, więc dużym krokiem tego nazwać nie można, ale zawsze jakiś

A propo szukania, to zauważyłam, że jeżeli idę na imprezę z chęcią poznania kogoś i znalezienia faceta, to na ogół impreza nie jest udana... a jak raz poszłam tak po prostu nic, nie planowałam, to całkiem miło spędziłam wieczór...
Wiem, że na siłę nie można szukać faceta, ale czasem mam takie wieczory, że tak mi przykro, że teraz nikt mnie nie przytuli, nie da buziaczka itp.,że myślę sobie "będę z pierwszym lepszym", a w praktyce i tak nie chcę być z kimś, gdy myślę, że związek nie wypali...ale może jednak warto byłoby spróbować?
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 13:07   #861
moonrosa
Raczkowanie
 
Avatar moonrosa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 478
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD Pokaż wiadomość
Hm...odważna?trudno powiedzieć, bo kolesia poznałam jakiś czas temu i po prostu nie rozmiawialiśmy ze sobą, a ja "zagadałam" do niego tylko przez net, więc dużym krokiem tego nazwać nie można, ale zawsze jakiś

A propo szukania, to zauważyłam, że jeżeli idę na imprezę z chęcią poznania kogoś i znalezienia faceta, to na ogół impreza nie jest udana... a jak raz poszłam tak po prostu nic, nie planowałam, to całkiem miło spędziłam wieczór...
Wiem, że na siłę nie można szukać faceta, ale czasem mam takie wieczory, że tak mi przykro, że teraz nikt mnie nie przytuli, nie da buziaczka itp.,że myślę sobie "będę z pierwszym lepszym", a w praktyce i tak nie chcę być z kimś, gdy myślę, że związek nie wypali...ale może jednak warto byłoby spróbować?
Może warto, ale sama nie wiem. Jeśli uważasz że związek nie wypali to na 90 % tak będzie. Bo będziesz o tym myślała, przewidywała itd. To spowoduje coś takiego że możesz się chorobliwie bać się że on Cię zdradzi, że i tak go nie pokochasz, itp. Lepiej mieć pozytywne nastawienie
moonrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:18   #862
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

hej,
mam do Was pytanie i proszę o radę otóż podoba mi się pewien facet, mam podejrzenia,że ja mu też znalazłam jego nr gg w katalogu i chcę zagadać, tak po prostu żeby sobie porozmawiać czy to nie będzie wielkim narzucaniem się? nie ma nr gg np. na profilu na nk,więc wyjdzie że sama go sobie znalazłam ale trudno
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:24   #863
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
hej,
mam do Was pytanie i proszę o radę otóż podoba mi się pewien facet, mam podejrzenia,że ja mu też znalazłam jego nr gg w katalogu i chcę zagadać, tak po prostu żeby sobie porozmawiać czy to nie będzie wielkim narzucaniem się? nie ma nr gg np. na profilu na nk,więc wyjdzie że sama go sobie znalazłam ale trudno

Myślę, że możesz do niego napisać. Zaryzykuj!
A może będzie coś więcej z tego?
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:30   #864
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Monii07 Pokaż wiadomość
Myślę, że możesz do niego napisać. Zaryzykuj!
A może będzie coś więcej z tego?
heh..ogólnie,to jest dłuuuuga historia ale zagadam, w sumie nic nie tracę, bo nie widujemy się na codzień. ja bym baaardzo chciala czegoś więcej
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:33   #865
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

najlepiej wymyśl jakiś pretekst, że masz jakąś sprawę do niego, czy coś.
np. że słyszałaś że zna się na tym i na tym , a ty masz problem i on ci pierwszy przyszedł do głowy itp sama nie wiem

jutro poniedziałek, zaczynam metodę małych kroczków, już się boje
muszę dać radę, bo jeśli tego nie przezwycięże, to wpadne w totalny dołek.. ;|
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:39   #866
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
najlepiej wymyśl jakiś pretekst, że masz jakąś sprawę do niego, czy coś.
np. że słyszałaś że zna się na tym i na tym , a ty masz problem i on ci pierwszy przyszedł do głowy itp sama nie wiem

jutro poniedziałek, zaczynam metodę małych kroczków, już się boje
muszę dać radę, bo jeśli tego nie przezwycięże, to wpadne w totalny dołek.. ;|
heh..chciałam zacząć od czegoś w stylu,że nie było nigdy okazji porozmawiać poza przekrzykiwaniem się na impr i dlatego postanowiłam napisać może malo oryginalne..hehe
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:44   #867
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez moonrosa Pokaż wiadomość
Może warto, ale sama nie wiem. Jeśli uważasz że związek nie wypali to na 90 % tak będzie. Bo będziesz o tym myślała, przewidywała itd. To spowoduje coś takiego że możesz się chorobliwie bać się że on Cię zdradzi, że i tak go nie pokochasz, itp. Lepiej mieć pozytywne nastawienie
No tak... poczekam sobie...bo z kolei facetów, którzy mi się podobają ciężko mi złapać, ale będę dobrej myśli

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
najlepiej wymyśl jakiś pretekst, że masz jakąś sprawę do niego, czy coś.
np. że słyszałaś że zna się na tym i na tym , a ty masz problem i on ci pierwszy przyszedł do głowy itp sama nie wiem

jutro poniedziałek, zaczynam metodę małych kroczków, już się boje
muszę dać radę, bo jeśli tego nie przezwycięże, to wpadne w totalny dołek.. ;|
życzę powodzenia i na pewno sobie poradzisz

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
heh..chciałam zacząć od czegoś w stylu,że nie było nigdy okazji porozmawiać poza przekrzykiwaniem się na impr i dlatego postanowiłam napisać może malo oryginalne..hehe
hm... czemu nie, zawsze jakiś pomysł jest... a to tylko przecież ma być pretekst :P
ważne by spróbować, bo jeśli tego nie zrobisz, to możesz żałować i zastanawiać się "a co by było gdyby.."
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:46   #868
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

behind - też dobry pomysł ja nigdy nie mam głowy do wymyslania takich pretekstów ;D
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:49   #869
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

Cytat:
Napisane przez simcha Pokaż wiadomość
behind - też dobry pomysł ja nigdy nie mam głowy do wymyslania takich pretekstów ;D
ja tez nie mam własnie ale stwierdzilam,że muszę coś z tym zrobić i albo zyskam albo stracę..chociać stracić to nie mam co

Cytat:
Napisane przez cytrynkaxD
hm... czemu nie, zawsze jakiś pomysł jest... a to tylko przecież ma być pretekst :P
ważne by spróbować, bo jeśli tego nie zrobisz, to możesz żałować i zastanawiać się "a co by było gdyby.."
zgodnie ze slowami:
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj. " Mark Twain
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 16:54   #870
simcha
Zakorzenienie
 
Avatar simcha
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 423
Dot.: Jak przestać być nieśmiałą i w końcu zdobyć chłopaka?

kurczę chciałabym mieć na tyle samozaparcia i odwagi
no ale cóż, mam nad czym pracować
__________________

zapuszczam włosy



Pomóż Bronkowi Lopez zostać w Polsce z mamą!
podpisz PETYCJĘ
simcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.