Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 13:36   #841
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Nenya_89 Pokaż wiadomość
Wyznania zakupoholiczki i Ślubne wojny 5/10

Ot zwykłe komedyjki dla rozluźnienia i spędzenia jakoś samotnego wieczoru. Zdecydowanie bardziej podobał mi się ten pierwszy w 'Ślubnych wojnach' coś mi nie pasowało...
A czytałaś książkę o zakupoholiczce ? Ja jak skończyłam czytać od razu obejrzałam film i bardzo się zawiodłam. Zmienione wątki, pomięte ważne rzeczy, bardzo mi się nie podobał. Pewnie jakbym nie znała książki, byłby nawet ok.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:00   #842
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Kac Vegas - średni, ale są momenty, w których można się pośmiać. Taki lekki film na odstresowanie daje 6
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 14:43   #843
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Piorun - animowana bajka o psie, który wierzy, że ma niezywkłe zdolności. Niezła, było kilka momentów, kiedy wybuchnęłam śmiechem. Gołębie i chomik ("Dryń dryń. Kto tam? Przeznaczenie. Pani wejdzie i się rozgości." ) nie do zajechania

Szklana pułapka 4.0 - mocne do tej pory najbardziej lubiłam część bodajże drugą z Jeremy'm Irons'em, ale czwóreczka jest poważną konkurencją świetny dialog w aucie, myślałam, że się posikam choć widać, że Willis już troszkę podstarzały, to wciąz jary, ojj tak

8 części prawdy - włączyłam dzisiaj o 1 w nocy z myślą "noo, obejrzę pół godzinki i padnę", jaaasne.. nie spałam do w pół do 3, a dzisiaj rano musiałam wstać do pracy wciągnął jak nie wiem. Ciekawie przedstawione relacje. Jak tak opisuję to mi się troszkę skojarzyło z "Efektem motyla".

Zmierzch - Pattison zupełnie nie pasuje do tej roli! Co oni sobie myśleli?! beznadzieja, zresztą po książce to czego się miałam spodziewać, ale obejrzałam, zawiodłam się (bo mimo wszystko oczekiwałam jakiejś perełki) i tyle mojego

P. S. Kocham Cię - nie wiem czy już tutaj nie opisywałam. Wzruszający, nawet bardzo. Zapada w pamięć, taka właśnie perełka.

Lissi na lodzie - kategoryczne "NIE!" głupim niemieckim animowanym filmom (które to niby mają być zabawne)! Cud, że oglądnęłam do końca (właściwie sama się sobie dziwię..)
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2009-08-24 o 15:41
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 15:34   #844
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Monster-in-law(Sposób na teściową)- lekka komedyjka, trochę nudnawa. Jane Fonda ratowała sytuację. Pozytywne wrażenie odniosłam co do głównej roli Jennifer Lopez, nie wiedziałam, że całkiem dobra z niej aktorka.

You, Me and Dupree (Ja, Ty i On)- w ogóle mi nie podeszło, nudny film, nieśmieszny. Sceny które w zamyśle chyba mają bawić strasznie naciągane, przewidywalne. Cały wątek z Douglasem jakiś taki jak z innej bajki. No w ogóle mi się nie podobało.

Changeling (Oszukana)- tu mam dylemat, bo ogólnie film na pewno jeden z lepszych ostatnimi czasy pod względem treści, fabuły, ale przeszkadzało mi to, że głupia się wcześniej naczytałam o tym filmie za dużo, więc znając całą treść, momentami bardzo mi się dłużył. Jednakże polecam.

Edytowane przez anestet-ka
Czas edycji: 2009-08-24 o 15:37
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 16:30   #845
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Hot Fuzz" - świetna komedia! Nieźle się ubawiłam, choć już w połowie zaczęło się robić nieciekawie (w sensie - dla bohatera ), to wątek kryminalny bardzo wciągający, nietypowy* i... klimatyczny. Się można wystraszyć Podobało mi się to, że w pewnym momencie serio nie miałam pomysłu, jak to się może skończyć, bo sytuacja zrobiła się patowa, słowem - plus za nieprzewidywalność, i choć mamy tu dużo krwi, to wystarczy garść specyficznego humoru, zagadkowa polewa i wisienka na torcie w postaci świetnie dobranego głównego aktora. Czego chcieć więcej? 10/10

*tak mi świta, że podobny motyw grupy trzymającej władzę jednak gdzieś był, na pewno w "Osadzie", ale gdzieś jeszcze... Nieważne. Tu było troszkę inaczej
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:32   #846
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Bez mojej zgody / My Sister's Keeper 8/10
Film na podst. powieści Jodi Piccoult opowiada o dziewczynce, która została poczęta tylko po to, aby dostarczać organy i inne części zamienne swojej siostrze chorej na białaczkę. Kiedy się o tym dowiaduje, postanawia dociekać swych praw w sądzie.

Ale to tylko częściowa fabuła. Bo tak naprawde to film o umieraniu, o miłości, o tym jak trudno jest pożegnać osobę umierającą. Niesamowicie wzruszający, ale też dający do myślenia. Polecam!

Od strony technicznej film również prezentuje się znakomicie, zarówno aktorzy (Cameron Diaz, Alec Baldwin i fantastyczna Abigail Bresling) jak i prowadzenie fabuły (niesynchroniczne) idealnie się tutaj sprawdzają.

Jestem twardzielem, ale gdyby nie koleżanki obok, to w kinie zryczałabym się jak bóbr. Film okropnie gra na emocjach, także przygotujcie sobie nie paczki, a całe zgrzewki chusteczek higienicznych. Bo to taki film, gdzie chusteczki sprawdzają się bardziej niż popcorn.

Miłość na wybiegu 5/10

Kolejny wyrób ITI, czyli piękni ludzie, w pięknych autach, z piękną karierą i w pięknych domach. W skrócie: kompletnie znikształcony obraz polskiego pokolenia 30-latków, ale już się do tego przyzwyczailiśmy, nieprawdaż?

Jak na komedię romantyczną jest troszkę za mało śmieszny (no może ze 3 sceny), ale jak na film romantyczny niższych lotów jest całkiem niezły. Podobało mi się zaanagżowanie w produkcję kilku osób z polskiego światka mody (dzięki im tylko, że Jacykowa sobie podarowali), co dodało filmowi kszty realizmu. Dodatkowo, Karolina Gorczyca jako nowa twarz w polskim filmie sprawdza się nieźle. Warto jeszcze dodać, że w scenach z modelkami oszczędzili photoshopa, co jest dużym plusem .

Metro Strachu
/ Taking of Pelham 123 6/10
Cóż tu dużo mówić. Danzel Washington i John Travolta w filmie sensacyjnym o porwaniu metra. Nic odkrywczego, nic zaskakującego. Ot, średniaczek.

Odlot / Up 9/10
Animacja, która w polskich kinach ukazuje się 16 paź. Gorąco reklamowana i polecana już od maja, wyczekiwana przez wszystkie dzieciaki. (Taki trailer z balonami, jeżeli kojarzycie ).

Mnie ta bajeczka urzekła i wzruszyła. Oto jak w prosty, ale metaforyczny sposób można pokazać czym jest spełnianie marzeń i upływie czasu. Pixar(ze), czekam na więcej takich!!!
wesna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:47   #847
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Po prostu walcz! (2008)
Jake Tyler na krótko po przeprowadzce do nowego miasta zostaje zwabiony do podziemnego klubu mieszanych stylów walki. Pierwsze starcie kończy się upokarzającą porażką. Jake postanawia wyszkolić się u weterana sztuk walki, aby wytrenować swoje ciało i umysł do perfekcji.
Nie zachwyca, wręcz przynudnawy ten film. Niestety niemal wszystkie wątki są do przewidzenia, łącznie z końcówką. Nie zaskakuje po prostu niczym, a przekaz jaki niesie ten film, żeby nigdy się nie poddawać...hmm... no powiedzmy szczerze, że ten film nigdy by nie wzbudził w mojej głowie myśli, że mogę być niczym ten bohater, że pokonam wszystkie swoje słabości, że wystarczy tylko uwierzyć nie, to nie jest typ filmu. 2/10
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-24, 19:52   #848
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez ewelinka_111 Pokaż wiadomość
Po prostu walcz! (2008)
Jake Tyler na krótko po przeprowadzce do nowego miasta zostaje zwabiony do podziemnego klubu mieszanych stylów walki. Pierwsze starcie kończy się upokarzającą porażką. Jake postanawia wyszkolić się u weterana sztuk walki, aby wytrenować swoje ciało i umysł do perfekcji.
Nie zachwyca, wręcz przynudnawy ten film. Niestety niemal wszystkie wątki są do przewidzenia, łącznie z końcówką. Nie zaskakuje po prostu niczym, a przekaz jaki niesie ten film, żeby nigdy się nie poddawać...hmm... no powiedzmy szczerze, że ten film nigdy by nie wzbudził w mojej głowie myśli, że mogę być niczym ten bohater, że pokonam wszystkie swoje słabości, że wystarczy tylko uwierzyć nie, to nie jest typ filmu. 2/10
oglądałam ten film i mnie osobiście się podobał, to kwestia gustu
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem

Edytowane przez madzia2306
Czas edycji: 2009-08-24 o 19:53
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:15   #849
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Złoty Środek 2009
Reklamy tego filmu wzbudziły moje przekonanie, że będzie to fajna komedia, ale kurcze trochę się rozczarowałam. Zabrakło mi "akcji", takie trochę flaki z olejem. Choć aktorsko było fajnie. Przybylska i jako Mirka i jako Mirosław świetna, Wilczak też świetny, Bobrowski i Lubaszenko również spoko. Czarek Pazura średnio, ale bardzo źle nie było. Pomysł na film wydawał się fajny, ale moim zdaniem trochę zginął w zarodku. Wątek miłosny za mało rozbudowany. Mimo lekkiego rozczarowania (niestety) 6/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 20:18   #850
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
Kac Vegas - średni, ale są momenty, w których można się pośmiać. Taki lekki film na odstresowanie daje 6
Dzisiaj obejrzałam i ubawiłam się
Motywy z kurą, tygrysem i dzieciakiem były powalające.
Bardzo polecam, jak ktoś chciałby po prostu siąść i nieźle się uśmiać.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 13:15   #851
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
A czytałaś książkę o zakupoholiczce ? Ja jak skończyłam czytać od razu obejrzałam film i bardzo się zawiodłam. Zmienione wątki, pomięte ważne rzeczy, bardzo mi się nie podobał. Pewnie jakbym nie znała książki, byłby nawet ok.
czytałam książkę i mam takie same spostrzeżenia jak Ty.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 14:23   #852
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Mamma mia! - podobał mi się, tzn. w niektórych momentach tak na siłę wpechnięte te piosenki były, poza tym nie wiem skąd mi się to wzięło, ale oczekiwałam, że to będzie historia zespołu ABBA (), a mimo to fajna rozrywka

Noce w Rodanthe - wzruszający film o miłości, o nadziei, że po stracie znów może nadejść czas na miłość, tylko oczywiście zapomniałam, że to film na podst. Sparksa, a przypomniało mi się w momencie, gdy ona na niego czekała i już dzwoniła na lotnisko - tak, właśnie w tym momencie stało się oczywiste, że on umarł. A popłakałam się już na samym końcu - przy scenie z kucykami... Podobał mi się, tak, zdecydowanie
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 14:35   #853
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Dziewczyny ma któraś linka do dobrej jakościowo wersji The Proposal? Szukam i szukam i nic. Jak coś prosze o kontakt na PW.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 15:03   #854
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

El Orfanato/ Sierociniec - Jak dla mnie genialny hiszpański horoor. Opowiada on o kobiecie, która wychowała się w sierocińcu, a teraz wiedzie własne życie. Che otworzyć ośrodek dla dzieci specjalnej troski w sierocińcu w którym spędzila większość życia. W opuszczonym już sierocińcu, który kupiła zaczynają się dziać niespodziewane rzeczy, jej syn zaczyna mieć niewidzialnych przyjaciół..

Film do ostatnich minut nieprzewidywalny i zdecydowanie warty obejrzenia. Dawno nie widziałam tak dobrego kina

Zdecydowanie 10/10
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 15:25   #855
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Obejrzałam dzisiaj na swój sposób uroczą ramotkę z Audrey Hepburn i Cary Grantem- Szaradę.
Audrey jak zwykle szykowna- w pewnym momencie wystapiła w jasno czerwonym płaszczyku, jak w Śniadaniu, i zabójczym stożkowatym turbanie w lamparcie cętki. Przy jej elfiej twarzy i figurze baletnicy nie było w tych cętkach nic tandetnego.
Fabuła komediowo- kryminalna, trup się ścielił, zagadki piętrzyły, para głównych aktorów udatnie żonglowała dialogami, przerzucała się dowcipami i łapała za słówka, a między nimi iskrzyła delikatna chemia. W tle Paryż. A właściwie makiety w studio lub tylna projekcja.
Wszystko to obyczajowo zupełnie inne niż dzisiejsze filmy, a wisienką na torcie była scena kąpieli Granta- całkowicie ubranego.
Jaki to był fajny facet...
Bardzo lubie Carego Granta za role w Polnoc-Polnocny Zachod i ogolnie caloksztalt

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio obejrzała "13 duchów" horror, nie jest to nowy film bo parę dobrych lat ma ale naprawdę trzyma w napięciu cały czas, gorąco polecam
Ja z kolei uwazam ten film za mialki i nudny, podobnie jak przygniatajaca wiekszosc horrorow mejd in holilud

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
Szklana pułapka 4.0 - mocne do tej pory najbardziej lubiłam część bodajże drugą z Jeremy'm Irons'em, ale czwóreczka jest poważną konkurencją świetny dialog w aucie, myślałam, że się posikam choć widać, że Willis już troszkę podstarzały, to wciąz jary, ojj tak
Ogolnie to spoko film, ale kilka scen jest tak tragicznie przesadzonych, ze to wola o pomste do nieba (scena z helikopterem i samochodem i pozniej scena z mysliwcem).

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
"Hot Fuzz" - świetna komedia! Nieźle się ubawiłam, choć już w połowie zaczęło się robić nieciekawie (w sensie - dla bohatera ), to wątek kryminalny bardzo wciągający, nietypowy* i... klimatyczny. Się można wystraszyć Podobało mi się to, że w pewnym momencie serio nie miałam pomysłu, jak to się może skończyć, bo sytuacja zrobiła się patowa, słowem - plus za nieprzewidywalność, i choć mamy tu dużo krwi, to wystarczy garść specyficznego humoru, zagadkowa polewa i wisienka na torcie w postaci świetnie dobranego głównego aktora. Czego chcieć więcej? 10/10

*tak mi świta, że podobny motyw grupy trzymającej władzę jednak gdzieś był, na pewno w "Osadzie", ale gdzieś jeszcze... Nieważne. Tu było troszkę inaczej
Ten motyw pojawia sie w roznych filmach

Polecam Hot Fuzz , choc wiem, ze nie wszystkim podchodzi.

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Metro Strachu / Taking of Pelham 123 6/10
Wow, coz za tlumaczenie
-----------
Objerzalem niedawno po raz kolejny Tropic Thunder. Polecam - rewelacyjny Robert Downey Jr. (bardzo rewelacyjny), ciekawy pomysl i dobre wykonanie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 15:56   #856
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Objerzalem niedawno po raz kolejny Tropic Thunder. Polecam - rewelacyjny Robert Downey Jr. (bardzo rewelacyjny), ciekawy pomysl i dobre wykonanie
Ło matko, jak ja nie lubię tego filmu A to dlatego, że jest w moim odczuciu kaprysem pana B. Stiller'a. Reżyseria - B. Stiller, scenariusz - m.in. B. Stiller, produkcja - B. Stiller, a główna rola - znów B. Stiller. Nie ma to jak nakręcić i zagrać we własnym filmie, tak dla połechtania ego.Bogatemu wszystko wolno Jak go widziałam, to miałam wrażenie, że za chwilę powie do kamery "ale fajny film se nakręciłem, nie?" . Do tego fabuła kiepska, może jest kilka wesołych momentów, ale ogólnie mnie nie powalił. Podobał mi się tam tylko T. Cruise, choć zazwyczaj za nim nie przepadam, to tam zrobił na mnie wrażenie, bo... nie poznałam go! Dopiero w napisach końcowych ujrzałam jego nazwisko i się pytam "ej, gdzie on tam był?"
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:29   #857
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Ło matko, jak ja nie lubię tego filmu A to dlatego, że jest w moim odczuciu kaprysem pana B. Stiller'a. Reżyseria - B. Stiller, scenariusz - m.in. B. Stiller, produkcja - B. Stiller, a główna rola - znów B. Stiller. Nie ma to jak nakręcić i zagrać we własnym filmie, tak dla połechtania ego.Bogatemu wszystko wolno Jak go widziałam, to miałam wrażenie, że za chwilę powie do kamery "ale fajny film se nakręciłem, nie?" . Do tego fabuła kiepska, może jest kilka wesołych momentów, ale ogólnie mnie nie powalił. Podobał mi się tam tylko T. Cruise, choć zazwyczaj za nim nie przepadam, to tam zrobił na mnie wrażenie, bo... nie poznałam go! Dopiero w napisach końcowych ujrzałam jego nazwisko i się pytam "ej, gdzie on tam był?"
Wiesz, ja uwazam, ze Ben Stiller jest cienki jak tylek gekona, ale ten film akurat wyszedl Byl wspolscenarzysta (z typkiem, ktory napisal kilkadziesiat filmow, min. Mullholland Drive i American Psycho). No nakrecil fajny film, w przeciwienstwie do wiekszosci w ktorych sam gral Zgadzam sie, Tom Cruise rewelacyjny
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:41   #858
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Metro Strachu / Taking of Pelham 123/ - 7/10
Denzel w swojej standardowej roli - tylko tło i przeciwnik inny - czyli dobro zwycięża zło. Tym złym tym razem jest Travolta.
Akcja trzyma w napięciu prawie od początku do końca.
Film sensacyjnie poprawny, Washington gwarantuje dobrą rozrywkę, ale nic ponad to.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2009-08-25 o 21:37
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 00:41   #859
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Księga Dimy- Niezwykle wciągający i emocjonujący film wysokiej klasy.
Uroda głównej bohaterki elektryzuje i przyciąga widza..
Polecam
7/10
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 08:02   #860
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Uprowadzona- 8/10
może dość wysoka ocena ale bardzo ciekawie zrobiony film.
W oryginalny sposób ojciec agent służb specjalnych dowiaduje sie o porwaniu córki,dzieje sie to podczas ich rozmowy za pośrednictwem telefonu komórkowego.
Film z serii twardziel czyli Liam Neeson w pogoni za bandytami ktorzy porwali mu corke, rozwala pół Paryża ......ale film trzyma w napieciu
przewidywalny jak wiekszsość tego typu filmów ale polecam
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:57   #861
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Kariera Nikosia Dyzmy (wiem, rychło w czas )

Sam w sobie film, jako całokształt nie był jakiś rewelacyjny i zabawny. Ot, historia mówcy pogrzebowego, który nagle staje się wielkim politykiem. Jednak wyrwane z kontekstu teksty Pazury i nie tylko bawiły mnie do łez
6/10
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 18:24   #862
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Rusałka

gdzieś czytałam, że to taka rosyjska Amelia, na szczęście film jest zupełnie inny i nie trzeba też patrzeć na drewnianą twarzyczkę kobiety kukiełki - Audrey Tautou, ogromna ulga. Główna bohaterka nie jest jakąś dobrą wróżką, marzącą o tym by czynić dobro i do tego zamotaną w romantyczną intrygę. Przekomiczne postacie matki i babci Dobrze się oglądało.
7/10
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:20   #863
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

17 again- nie wiem co mi się stało, ale Zaca Efrona w tym filmie zniosłam nadzwyczaj dobrze. ba, nawet stwierdzam, że wypadł naprawdę nieźle. prosta, przewidywalna historia z morałem znanym właściwie od początku filmu. zgrabnie opowiedziana, nie dłuży się. bardzo fajna postać przyjaciela głównego bohatera.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:28   #864
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Czas surferów 10/10
genialny film i te teksty normalnie za każdym razem jak oglądam ten film to leję ze śmiechu hehe, film do nowych nie należy ale jest świetny gorąco polecam
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 19:35   #865
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Kac Vegas 10/10

Polecam wszystkim tę zwariowaną komedię byłam w kinie, cała sala wyła ze śmiechu fajna fabuła i zabawne dialogi. Świetny na poprawę humoru
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:00   #866
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
17 again- nie wiem co mi się stało, ale Zaca Efrona w tym filmie zniosłam nadzwyczaj dobrze. ba, nawet stwierdzam, że wypadł naprawdę nieźle. prosta, przewidywalna historia z morałem znanym właściwie od początku filmu. zgrabnie opowiedziana, nie dłuży się. bardzo fajna postać przyjaciela głównego bohatera.
Prawda? Ja tak samo! Byłam do niego strasznie uprzedzona, uważałam go za lalusia który ładną buźką zdobył miliony fanek. A tu proszę. Naprawdę jest dobrym młodym aktorem, bez przesadnej lalusiowatości Film mi się podobał
A wujek Ned prze-genialny!
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 22:45   #867
olciaolciaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 61
GG do olciaolciaa
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Miłośc na wybiegu" - dobry film, biorac pod uwage Polskie kino to nawet bardzo fajny. Duzo sie dzieje, mozna sie posmiac i oczywiscie watek milosny, jak sam tytul wskazuje. Troche przewidywalny ale nie zaluje ze bylam w kinie. Polecam
olciaolciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 00:49   #868
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Epoka lodowcowa 3 - oglądałam wersję bez dubbingu i szczerze brakowało mi sepleniącego Sida-Pazury Sama bajka mam wrażenie 'zrobiona' dla samego 'zrobienia', w sumie może ze dwa razy się zaśmiałam. (pomalowane jajka były boskie a no i wiewiór rzecz jasna, przede wszystkim jedna z pierwszych scen) Nie obejrzałabym tej części jeszcze raz w przeciwieństwie do np pierwszej.
5/10
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:00   #869
Flossy15
Rozeznanie
 
Avatar Flossy15
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 645
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
El Orfanato/ Sierociniec - Jak dla mnie genialny hiszpański horoor. Opowiada on o kobiecie, która wychowała się w sierocińcu, a teraz wiedzie własne życie. Che otworzyć ośrodek dla dzieci specjalnej troski w sierocińcu w którym spędzila większość życia. W opuszczonym już sierocińcu, który kupiła zaczynają się dziać niespodziewane rzeczy, jej syn zaczyna mieć niewidzialnych przyjaciół..

Film do ostatnich minut nieprzewidywalny i zdecydowanie warty obejrzenia. Dawno nie widziałam tak dobrego kina

Zdecydowanie 10/10
Ja też obejrzałam ten film i spodobał mi się, szkoda, że zakończenie jest takie smutne, mimo tego też daję 10/10
Flossy15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-27, 10:14   #870
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Flossy15 Pokaż wiadomość
Ja też obejrzałam ten film i spodobał mi się, szkoda, że zakończenie jest takie smutne, mimo tego też daję 10/10
wg mnie to właśnie dzięki zakończeniu jest taki dobry.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.