Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-19, 21:22   #811
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez good_thing Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe przyjęcie
kurcze Wy tu już zakupy planujecie lub robicie a ja daleko w tyle niby coś tam zerkne w sklepie, ale bez przekonania. Jakoś mam takie poczucie, że zapesze i nic póki co nie oglądam, nie kupuje. Chyba mnie to wszystko tez trochę przeraza, bo nie ogarniam i kompletnie nie wiem od czego nawet zacząć.

Ja mam połówkowe w przyszłym tygodniu i się boje, ze za wcześnie o tydzień się zapisalam, bo mi się chyba tygodnie pomyliły przy zapisie i będę tak mniej więcej mieć 20 tydzień i 4 lub 5 dzień. Nie będzie maluch za mały?

Co do kopow i ruchów to mi sie dzieciak kręci jak szalony i kopy też już czuję mimo sporej warstwy ochronnej w postaci tluszczyku nawet myślałam że jak juz to tak po 20 tygodniu coś bedzie, no tak nawet piszą wszedzie, że osoby tezsze dużo później i słabiej cxuja, a tu takie miłe zaskoczenie zresztą już dobre ponad dwa tygodnie daje o sobie znać. Ale najbardziej rano jak się budzę i się położę na chwilę po skorzystaniu z łazienki i wieczorem, choc w ciągu dnia też się już uaktywnia i jak się w pracy na krześle rozwale do pozycji półleżącej to też czuje jego gimnastyki
Ogólne zalecenia dla badania połówkowego to 18-22 tydzień ciąży, więc spokojnie
Fajnie, że już czujesz tak intensywnie ruchy

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 21:39   #812
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Malinka1984 świetnie że wszystko ok i gratuluję ruchów

Witch - widzę zakupy pełna para:-D

Kajusia83 - na razie się rozgladalam jak takie koszule wyglądają, zanim się zdecyduje na pewno będę sprawdzać wymiary, dobrze że mówisz.

Good_Thing nie bój nic, ja sama nie kupiłam ani pół rzeczy, choć powoli się rozglądam, to na poważnie będziemy kupować bliżej stycznia.

Ruchy są super, powoli się przyzwyczajam do stukania i pukania, ale jeśli akurat ktoś coś do mnie mówi to nie umiem się skupić i mam ochotę żeby ta osoba przestała mówić, bo ja chcę pokontemplowac jak mnie Bąbel kopie
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 08:23   #813
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny, przytrafiło mi się dzisiaj coś dziwnego. Obudziłam się rano z prawie płaskim brzuchem, a tu gdzie żołądek, nad pępkiem to nawet miałam trochę wklęsły. Oczywiście leżałam na plecach. Przeraziłam się i nawet pomyślałam, gdzie się podziało moje dziecko. Na szczęście po przekręceniu się na bok i poleżeniu tak przez chwilę zaczęło się ruszać. Musiało się w nocy jakoś przemieścić, a że mój brzuch jest już naprawdę duży to tym bardziej mnie to wystraszyło. Za to mój mąż po raz pierwszy wyczuł dziś kopniaka, bo ja to już czuję od 15 tc, a jemu dopiero dziś się udało
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 08:56   #814
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Będzie córeczka
gratulacje!

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Witamy się w 19tc i wróciłam właśnie z wieczornej wizyty.Wszystko w jak najlepszym porządku,szyjka długa,zamknięta,wyniki badań prawidłowe.Umówiona jestem na usg połówkowe 09.11 czyli będzie skończone 21tc.Jestem przeszczęśliwa ponieważ poczułam właśnie pierwsze ruchy-stuk/puk-yupi!!
super, doczekałaś się

Cytat:
Napisane przez good_thing Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe przyjęcie
kurcze Wy tu już zakupy planujecie lub robicie a ja daleko w tyle niby coś tam zerkne w sklepie, ale bez przekonania. Jakoś mam takie poczucie, że zapesze i nic póki co nie oglądam, nie kupuje. Chyba mnie to wszystko tez trochę przeraza, bo nie ogarniam i kompletnie nie wiem od czego nawet zacząć.

Ja mam połówkowe w przyszłym tygodniu i się boje, ze za wcześnie o tydzień się zapisalam, bo mi się chyba tygodnie pomyliły przy zapisie i będę tak mniej więcej mieć 20 tydzień i 4 lub 5 dzień. Nie będzie maluch za mały?

Co do kopow i ruchów to mi sie dzieciak kręci jak szalony i kopy też już czuję mimo sporej warstwy ochronnej w postaci tluszczyku :p nawet myślałam że jak juz to tak po 20 tygodniu coś bedzie, no tak nawet piszą wszedzie, że osoby tezsze dużo później i słabiej cxuja, a tu takie miłe zaskoczenie zresztą już dobre ponad dwa tygodnie daje o sobie znać. Ale najbardziej rano jak się budzę i się położę na chwilę po skorzystaniu z łazienki i wieczorem, choc w ciągu dnia też się już uaktywnia i jak się w pracy na krześle rozwale do pozycji półleżącej to też czuje jego gimnastyki
ja oprócz lumpków też nie mam żadnych zakupów jeszcze. spoko, mamy czas

a co do połówkowego tez będę miała w 20+5 to dobry czas

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość


Ruchy są super, powoli się przyzwyczajam do stukania i pukania, ale jeśli akurat ktoś coś do mnie mówi to nie umiem się skupić i mam ochotę żeby ta osoba przestała mówić, bo ja chcę pokontemplowac jak mnie Bąbel kopie
haha mam tak samo milczeć ludzie, bo mi przeszkadzacie
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 09:15   #815
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja póki co to szukam okazji, jak się gdzieś jakaś trafi to i jest wolna gotówka to powoli kupuję Ale ja w gorącej wodzie jestem kąpana, już bym mogła mieć pokoik gotowy i tam dekorować/układać wszystko Mąż mnie studzi,że przecież wcześnie,że tyle czasu itd ale jak zamówiłam ten leżaczek to pierwszy pytanie 'a kiedy on już przyjdzie?' heh W ogóle ostatnio zasypiam z poduchą ciążową, nazywamy ją 'wężem' i jakoś dziwna sprawa,bo co się przebudzę w nocy to poducha jest zaanektowana przez Męża
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 10:05   #816
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mój mąż wczoraj po raz pierwszy poczuł kopniaki małej Siedzieliśmy w kinie, ja była spięta i dzidzia chyba to wyczuła bo się mocno uaktywniła. Fajnie, że w 19 tygodniu już ją tak czuć.
Co do witamin to zamówiłam takie które mają DHA z alg, może będę lepiej je przyswajać. Nie macie problemu z łykaniem tego? Mi się pół dnia odbija starym kutrem rybackim po nich Tranu też nigdy nie mogłam łykać.
Kupiłam wczoraj w tk maxx śliczne dziewczyńskie kocyki z cienkiej flaneli. 4 sztuki za 34 zł. Mam nadzieję, że się przydadzą na cieplejsze miesiące, czy w domu.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 11:25   #817
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny czy te ruchy bolą minimalnie?
Bo od kilku dni raz na jakiś czuję coś a'la strzykanie, trwa to sekundę, może dwie, ale nie jest to zbyt przyjemne :/


Zastanawiam się czy to dziecko czy nie
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 11:31   #818
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

moje nie bolą... Ale jeśli to krótkie skurcze, to bym się nie przejmowała. Pewnie coś się rozciąga
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 11:33   #819
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mnie nie bolą.

Ale jestem po polowkowym, Babel ma 385g, serducho pięknie było widać, zastawki, wszystko, bije 149. Żadnych wad nie widzi, mózg się rozwija.
Lekarz się z nami pobawil i nie powiedzial płci tylko dał zdjęcie usg, na podstawie którego mamy sami stwierdzić :-D Z mamą moją patrzylismy i wszyscy mówią że chłopak. W środę mam wizytę u mojej gin to jej jeszcze zapytam :-P A Wam potem też fote wrzucę, ciekawa jestem co powiecie, choć na moje widać ewidentnie.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 11:36   #820
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Mnie nie bolą.

Ale jestem po polowkowym, Babel ma 385g, serducho pięknie było widać, zastawki, wszystko, bije 149. Żadnych wad nie widzi, mózg się rozwija.
Lekarz się z nami pobawil i nie powiedzial płci tylko dał zdjęcie usg, na podstawie którego mamy sami stwierdzić :-D Z mamą moją patrzylismy i wszyscy mówią że chłopak. W środę mam wizytę u mojej gin to jej jeszcze zapytam :-P A Wam potem też fote wrzucę, ciekawa jestem co powiecie, choć na moje widać ewidentnie.
Kurde, ja bym nie wyszła bez opinii doktorka na temat płci, taka jestem ciekawa
Super, że maluszek zdrowy i taki duży!
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 12:38   #821
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Mnie nie bolą.

Ale jestem po polowkowym, Babel ma 385g, serducho pięknie było widać, zastawki, wszystko, bije 149. Żadnych wad nie widzi, mózg się rozwija.
Lekarz się z nami pobawil i nie powiedzial płci tylko dał zdjęcie usg, na podstawie którego mamy sami stwierdzić :-D Z mamą moją patrzylismy i wszyscy mówią że chłopak. W środę mam wizytę u mojej gin to jej jeszcze zapytam :-P A Wam potem też fote wrzucę, ciekawa jestem co powiecie, choć na moje widać ewidentnie.
To dopiero żartowniś z tego lekarza. Kurde,ja bym chyba nie odpuściła dopóki by sam nie powiedział

Mam dobrą passę, zaszłam dziś do ciucha i wyszłam z reklamówką śpiochów i bodziaków za całe 21zł. A ile ciuszków dla dziewczynek wpadało mi dzisiaj w ręce 4 bodziakom się nie oparłam i wzięłam mimo,że są różowe a my płci dalej nie znamy najwyżej koleżance oddam co w listopadzie rodzi
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 13:11   #822
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

No właśnie taki zartownis to jest. Też bym się czepiala bardziej, że nie chce powiedzieć, ale w środę kolejna wizyta u mojej prowadzącej to tyle mogę poczekać. Jakbym miała miesiąc czekać to gorzej :-D
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 13:24   #823
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny skąd wiadomo, że się robią rozstępy? Dzisiaj mnie brzuch swędzi i zastanawiam się czy czasem to nie jest objaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 13:28   #824
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny skąd wiadomo, że się robią rozstępy? Dzisiaj mnie brzuch swędzi i zastanawiam się czy czasem to nie jest objaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo widać Swędzenie skóry brzucha naprmalny objaw- rozciąga się
pantera ja bym tez nie dała za wygraną;p pokaż tą fotę

Ja dzis byłam na wizycie, ale na nfz, bez usg- mam infekcje;/ szyjka "mała"- jak powiedziala lekarka, ale twarda i trzyma.
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 13:41   #825
trabeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 14
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Super uczucie, prawda ? Dziś mam w planach przed snem też spróbować poleżeć z ręką na brzuchu
say-hello No pewnie Jak powiedziałam Mężowi, to też już teraz przykłada ręce do brzuszka, bo wcześniej to w sumie tak nie bardzo.

Cytat:
Napisane przez Laura_85 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny za rady , ja mam tylko problem bo miodu nie moge, a z cebuli to tez cukrem trzeba zasypac czyli tez odpada. Ja mam zestaw z apteki prenalen : saszetki do picia, krople do nosa i tabletki do ssania. Oprocz tego robie inhalacje z soli hipertonicznej, plucze gardlo salviaseptem i na noc skraplam pizame i poduszke oilbastem. A i jeszcze rutinoscorbin i sinupret do łykania. Mnie nie przeziebienie zlapalo tylko jakas infekcja wirusowa. Ja ledwo zyje, normalnie z przeziebieniem funkcjonuje, a teraz mnie z nog scielo poprostu
Laura_85 Jak tam samopoczucie dziś? Wracaj szybko do zdrowia

Cytat:
Napisane przez good_thing Pokaż wiadomość
Dziękuje za miłe przyjęcie
kurcze Wy tu już zakupy planujecie lub robicie a ja daleko w tyle niby coś tam zerkne w sklepie, ale bez przekonania. Jakoś mam takie poczucie, że zapesze i nic póki co nie oglądam, nie kupuje. Chyba mnie to wszystko tez trochę przeraza, bo nie ogarniam i kompletnie nie wiem od czego nawet zacząć.
Ja mam połówkowe w przyszłym tygodniu i się boje, ze za wcześnie o tydzień się zapisalam, bo mi się chyba tygodnie pomyliły przy zapisie i będę tak mniej więcej mieć 20 tydzień i 4 lub 5 dzień. Nie będzie maluch za mały?
good_thing Wiesz, mam tak samo z zakupami. Oprócz kilku wizyt w ciuchlandach, gdzie znalazłam trochę ciuszków w neutralnych kolorach/wzorach, nie kupiłam nic więcej. Myślę, że zakupy się dopiero zaczną, jak się dowiemy, czy chłopiec czy dziewczynka Zresztą planujemy z Mężem zakupy na listopad/grudzień/styczeń. To chyba jeszcze nie będzie jeszcze za późno. Na połówkowe masz dobry termin, nie przejmuj się Zauważyłam, że bardzo blisko siebie jesteśmy, u mnie TP wypada 15.03 A termin połówkowego wyjdzie mi dokładnie w połowie, na koniec 20tc. Z tym że nie wybierałam sobie sama terminu, ale mój lekarz prowadzący mi tak doradził, bo na połówkowe wybieram się do innego lekarza.

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przytrafiło mi się dzisiaj coś dziwnego. Obudziłam się rano z prawie płaskim brzuchem, a tu gdzie żołądek, nad pępkiem to nawet miałam trochę wklęsły. Oczywiście leżałam na plecach. Przeraziłam się i nawet pomyślałam, gdzie się podziało moje dziecko. Na szczęście po przekręceniu się na bok i poleżeniu tak przez chwilę zaczęło się ruszać. Musiało się w nocy jakoś przemieścić, a że mój brzuch jest już naprawdę duży to tym bardziej mnie to wystraszyło. Za to mój mąż po raz pierwszy wyczuł dziś kopniaka, bo ja to już czuję od 15 tc, a jemu dopiero dziś się udało
83kajusia Gdzieś się wcisnęło dzieciątko Koleżanka opowiadała mi, jak podczas leżenia przekręcała się z brzucha na plecy. Ona już na plecach, a brzuch dalej na boku Jakoś ciężko to sobie wyobrazić, ale widocznie i tak się dzieje.

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
W ogóle ostatnio zasypiam z poduchą ciążową, nazywamy ją 'wężem' i jakoś dziwna sprawa,bo co się przebudzę w nocy to poducha jest zaanektowana przez Męża
witch_18 Wychodzi na to, że druga by się przydała Mój Mąż jak pierwszy raz zobaczył taką poduszkę u swojej siostry też stwierdził, że byłaby fajna do spania Ciekawe, czy też nie będzie mi zabierał, jak już ją kupię

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy te ruchy bolą minimalnie?
Bo od kilku dni raz na jakiś czuję coś a'la strzykanie, trwa to sekundę, może dwie, ale nie jest to zbyt przyjemne :/
Zastanawiam się czy to dziecko czy nie
Almat Pewnie dzieciątko, niestety czasem te odczucia nie są zbyt przyjemne. Mnie np. potrafi przy kichaniu boleć w dole brzucha, tak jakby to jajniki bolały. Ale też nie zawsze to się zdarza. Ostatnio myślałam, że coś niedobrego się stało, tak mocno to poczułam... Chociaż to pewnie bardziej więzadła niż dziecko

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Dziewczyny skąd wiadomo, że się robią rozstępy? Dzisiaj mnie brzuch swędzi i zastanawiam się czy czasem to nie jest objaw
ally5 Skóra się rozciąga i robią się takie białe paseczki, przejaśnienia na niej. Swędzieć też może, bo jest bardziej napięta niż była wcześniej. Używasz może jakiegoś kremu na rozstępy dla kobiet w ciąży? Może Ci pomóc
trabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 14:06   #826
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Skóra swędzi jeśli nie jest wystarczająco natłuszczana, a to pierwszy krok w stronę rozstępów. Smaruję się jak szalona Chociaż i tak pewnie skończy się rozstępami, bo mam do nich skłonność. Moja siostra całą ciążę bez rozstępów chodziła, a skóra popękała jej w trakcie porodu No i rozstępy na początku są czerwone (to uszkodzenia skóry) a z czasem robią się białe (tak jak z bliznami)
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 15:43   #827
JADorotek
Raczkowanie
 
Avatar JADorotek
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 360
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja zażywam dha od 8 tc ale nie odbija mi się niczym takim . 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadzieja to dobra rzecz. Może najlepsza ze wszystkich. A takie nigdy nie umierają. Synek
JADorotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 15:59   #828
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A ja dziś jakoś spiaca jestem. Wczoraj byłam w lumpku ale więcej ciężarnych niż ubrań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Czy może mnie ktoś dodać do grupy na fb?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

I dopisać płeć do str głównej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 17:00   #829
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

[QUOTE=asia1010;66596651]A ja dziś jakoś spiaca jestem. Wczoraj byłam w lumpku ale więcej ciężarnych niż ubrań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Czy może mnie ktoś dodać do grupy na fb?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

I dopisać płeć do str głównej

Wysłane z [URL=http://r.tapatalk.com/byo?rid=73630]aplikacji Forum Wizaz[

Za info na pierwszej stronie jest odpowiedzialna usmiechnieta- jak pisała już wiele razy trzeba napisać do niej prywatną wiadomość. Za fb nie jestem pewna ktora- czytaj na bieżąco- dziewczyny co jakiś czas ogłaszają co i jak
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-20, 17:12   #830
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Macie fotkę :-D

Co my wypatrzylismy - "fotka" jest od pupy strony :-D Po prawej i lewej nóżki, pomiędzy jajeczka z siusiakiem. No ale nie wiem, co Wy widzicie? :-P

1476979898703.jpg
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 19:15   #831
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Mnie czasem zaswędzi skóra,a smaruję się oliwką przeciw rozstępom codziennie. Choć pewnie i tak mi jakieś rozstępy wyjdą,ale chociaż będę wiedziała,że zrobiłam ile mogłam
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 19:24   #832
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera, jak dla mnie Synuś bez dwóch zdań
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 19:49   #833
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja nie potrafię oceniać płci, u swojej Madzi widziałam siusiaka, więc się chyba do tego nie nadaje; ) Chociaż "siusiak" Madzi wyglądał inaczej.
Asia, napisz mi prywatna wiadomość to uzupełnię info jak będę przy kompie, niestety ostatnio nie jestem na bieżąco z wizazem i ciężko to ogarnąć z postów, jak ktoś napiszę wiadomość zmianę staram się wprowadzić jak najszybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:06   #834
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię oceniać płci, u swojej Madzi widziałam siusiaka, więc się chyba do tego nie nadaje; ) Chociaż "siusiak" Madzi wyglądał inaczej.
Asia, napisz mi prywatna wiadomość to uzupełnię info jak będę przy kompie, niestety ostatnio nie jestem na bieżąco z wizazem i ciężko to ogarnąć z postów, jak ktoś napiszę wiadomość zmianę staram się wprowadzić jak najszybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asia1010 córka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

A prywatna już piszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:36   #835
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Asia gratuluje corki ja dzisiaj kupilam kolejne rzeczy dla malucha.Tym razem od mamy ktora dala ogloszenie na fb.Zaplacilam az 17 zl za 2 pary spiochow,2 kaftaniki i spodenki
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:44   #836
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Antena22 to się udały zakupy :-D
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:51   #837
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Antena22 to się udały zakupy :-D
Oj tak.dziewczyna miala duzo ubran,ale sporo bylo poplamionych.Zreszta sama przyznala zeby dokladnie ogladac bo moga byc plamy
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 20:56   #838
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja jakoś chyba bym nie chciała do kogoś iść do domu oglądać bo jakbym nic nie wybrała to miałabym wyrzuty sumienia że tak czas zajelam)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 07:18   #839
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez trabeczka Pokaż wiadomość
ally5 Skóra się rozciąga i robią się takie białe paseczki, przejaśnienia na niej. Swędzieć też może, bo jest bardziej napięta niż była wcześniej. Używasz może jakiegoś kremu na rozstępy dla kobiet w ciąży? Może Ci pomóc
Od kiedy zaczęły się u mnie problemy z twardnieniem brzucha, czyli od ponad 2 tygodni nie smaruje się w ogóle, żeby brzucha nie drażnić 😜 wcześniej smarowałam się rzadko, ale ja mam ciągle mały brzuch

Może faktycznie skóra jest sucha, bo od kiedy zaczął się sezon grzewczy, to na innych częściach ciała też się przesusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 08:00   #840
asiulek8989
Raczkowanie
 
Avatar asiulek8989
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 218
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja póki co to szukam okazji, jak się gdzieś jakaś trafi to i jest wolna gotówka to powoli kupuję Ale ja w gorącej wodzie jestem kąpana, już bym mogła mieć pokoik gotowy i tam dekorować/układać wszystko Mąż mnie studzi,że przecież wcześnie,że tyle czasu itd ale jak zamówiłam ten leżaczek to pierwszy pytanie 'a kiedy on już przyjdzie?' heh W ogóle ostatnio zasypiam z poduchą ciążową, nazywamy ją 'wężem' i jakoś dziwna sprawa,bo co się przebudzę w nocy to poducha jest zaanektowana przez Męża
Mój nazywa moją "ponton"
asiulek8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.