Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 15:43   #781
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Myslicie, że jest sens składać reklamację w tesco? Kupiłam mięso wołowe z datą do jutra a dzisiaj już śmierdzi i nie za bardzo nadaje się do jedzenia....
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:51   #782
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Nie pomagacie mi. Ale może to faktycznie zły pomysł, mimo że spora część moich butów jest za duża. Pozostaje mieć nadzieję, że rzucą jakieś mniejsze.
sprawdź na działach dziecięcych. często są te same modele co na dorosłych.

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Luuudzie ratunku. Chodzi o kwestię życia i śmierci bo o simsy

Zamierzałam odświeżyć miłe wspomnienia, zamówiłam simsy 2 - wersję deluxe (podstawa i kilka dodatków, jedna płyta). Oryginalna oczywiście. Instaluję ją na swoim kompie, próbuję odpalić, a tu komunikat, że trzeba "włożyć właściwą płytę" (a tu płyta jest jedna, więc o co kaman). I męczę się z tym, wyciągam i wkładam tę płytkę, instaluję grę jeszcze raz, ale lipa. I nagle przychodzi siostrzeniec i mówi, że 'ha ha, on na ten mój domowy komp kiedyś ŚCIĄGAŁ simsy jak byłam na stancji, ale taki sam komunikat wyskakiwał i gra też nie odpalała'. No więc super. Siostrzeniec dostał w łeb, a ja teraz myślę, że po prostu przez to jego sakramenckie kombinowanie "coś" jest przestawione i dlatego normalna (legalna) gra nie chę już odpalić. Zajrzałam w to miejsce na dysku C gdzie się gra docelowo instaluje i tam były dwa katalogi the sims. Jeden (ten stary, nieaktualny, wynik kombinowania siostrzeńca) usunęłam, ale to nic nie daje gra, nadal nie odpala.

Co mam zrobić, bo ja nie wiem i się boje. Defragmentacja dysków, zainstalowanie gry na innym dysku niż tym automatycznym (C)?

Borze, po sesji kilerze człowiek jest, chce się wyłączyć, odmóżdżyć, pograć, ale NIE, nie da się A komputer jest jeden do dyspozycji, więc nie mogę po prostu pokombinować z innym sprzętem....
trzeba usunąć grę z dysku, i z rejestru, i zainstalować na nowo.

można jeszcze grę odpalić bez płyty, w sposób całkowicie legalny i zgodny z prawem, ale muszę wiedzieć czy Twój egzemplarz był wydany przed 2011 czy po.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:55   #783
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
trzeba usunąć grę z dysku, i z rejestru, i zainstalować na nowo.

można jeszcze grę odpalić bez płyty, w sposób całkowicie legalny i zgodny z prawem, ale muszę wiedzieć czy Twój egzemplarz był wydany przed 2011 czy po.
a rejestr to...?

na pudełeczku na dole napisane jest: The sims 2 double deluxe 2012, electronic arts
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:55   #784
Driica
Raczkowanie
 
Avatar Driica
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: K/B
Wiadomości: 136
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Luuudzie ratunku. Chodzi o kwestię życia i śmierci bo o simsy

Zamierzałam odświeżyć miłe wspomnienia, zamówiłam simsy 2 - wersję deluxe (podstawa i kilka dodatków, jedna płyta). Oryginalna oczywiście. Instaluję ją na swoim kompie, próbuję odpalić, a tu komunikat, że trzeba "włożyć właściwą płytę" (a tu płyta jest jedna, więc o co kaman). I męczę się z tym, wyciągam i wkładam tę płytkę, instaluję grę jeszcze raz, ale lipa. I nagle przychodzi siostrzeniec i mówi, że 'ha ha, on na ten mój domowy komp kiedyś ŚCIĄGAŁ simsy jak byłam na stancji, ale taki sam komunikat wyskakiwał i gra też nie odpalała'. No więc super. Siostrzeniec dostał w łeb, a ja teraz myślę, że po prostu przez to jego sakramenckie kombinowanie "coś" jest przestawione i dlatego normalna (legalna) gra nie chę już odpalić. Zajrzałam w to miejsce na dysku C gdzie się gra docelowo instaluje i tam były dwa katalogi the sims. Jeden (ten stary, nieaktualny, wynik kombinowania siostrzeńca) usunęłam, ale to nic nie daje gra, nadal nie odpala.

Co mam zrobić, bo ja nie wiem i się boje. Defragmentacja dysków, zainstalowanie gry na innym dysku niż tym automatycznym (C)?

Borze, po sesji kilerze człowiek jest, chce się wyłączyć, odmóżdżyć, pograć, ale NIE, nie da się A komputer jest jeden do dyspozycji, więc nie mogę po prostu pokombinować z innym sprzętem....
Samo usunięcie folderu nie pomaga, jeśli jakieś pliki zostały wcześniej zainstalowane, a jak sama mówisz, siostrzeniec coś "kombinował" z tym. Sprawdź czy Simsy się pojawiają w zainstalowanych na komputerze programach. Start -> Panel sterowania -> Programy. Jeśli coś tam jest z Simsów, odinstaluj.
Później odpal oryginalną płytę i jak dalej będzie się pojawiał taki komunikat, wyłącz tą automatyczną instalację, wejdź w Mój komputer, kliknij prawym przyciskiem myszy na CD, kliknij Otwórz i sprawdź tam czy plik instalacyjny z grą nie jest przypadkiem w formacie ISO.

A tak btw
Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Instaluję ją na swoim kompie, próbuję odpalić, a tu komunikat, że trzeba "włożyć właściwą płytę" (a tu płyta jest jedna, więc o co kaman).
płytka może jest dwustronna?
__________________

What doesn't kill you, makes you stranger.

Fool me once - shame on you, fool me twice - shame on me.
Driica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:55   #785
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Czy któraś z Was ma internet PLAY z pendrajwa za 39zł?
Ile to ma mega i jak mogę na bieżąco sprawdzać czy nie przekraczam limitu?
Mam jakieś statystyki, ale nie wiem o o chodzi
Pobrane dane to 85MB, a załadowane 25MB
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:59   #786
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Driica Pokaż wiadomość
Samo usunięcie folderu nie pomaga, jeśli jakieś pliki zostały wcześniej zainstalowane, a jak sama mówisz, siostrzeniec coś "kombinował" z tym. Sprawdź czy Simsy się pojawiają w zainstalowanych na komputerze programach. Start -> Panel sterowania -> Programy. Jeśli coś tam jest z Simsów, odinstaluj.
Później odpal oryginalną płytę i jak dalej będzie się pojawiał taki komunikat, wyłącz tą automatyczną instalację, wejdź w Mój komputer, kliknij prawym przyciskiem myszy na CD, kliknij Otwórz i sprawdź tam czy plik instalacyjny z grą nie jest przypadkiem w formacie ISO.

A tak btw

płytka może jest dwustronna?
A dwustronną płytkę poznaje się po tym, że na obu stronach "coś" jest? Bo na mojej tył jest pusty

W Programach nie ma już nic z simsów ani ea games. Na razie w akcie rozpaczy odinstalowałam tę moją wersję, zaraz będę instalować jeszcze raz ;/
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:00   #787
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
a rejestr to...?

na pudełeczku na dole napisane jest: The sims 2 double deluxe 2012, electronic arts
rejestr plików, tam są gromadzone dane co było i jest zainstalowane na dysku. jak TŻ się przyczłapie do domu, to się go zapytam jak się do tego właziło.

a w międzyczasie, możesz sobie zainstalować program Origin. to jest specjalny program, wydany przez EA przez który możesz kupować ich gry (coś takiego jak steam). ale jak masz wersję płytkową, to możesz wpisać kod rejestracyjny gry i dostajesz darmową wersję cyfrową, z której możesz korzystać gdziekolwiek zechcesz, na różnych komputerach, pod warunkiem że zainstalujesz na nich ten Origin.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 16:02   #788
Driica
Raczkowanie
 
Avatar Driica
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: K/B
Wiadomości: 136
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
A dwustronną płytkę poznaje się po tym, że na obu stronach "coś" jest? Bo na mojej tył jest pusty

W Programach nie ma już nic z simsów ani ea games. Na razie w akcie rozpaczy odinstalowałam tę moją wersję, zaraz będę instalować jeszcze raz ;/
Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc, że tył jest pusty. Na którejś ze stron płytki są jakieś nadruki? Czy obie strony mają "słoje"?
__________________

What doesn't kill you, makes you stranger.

Fool me once - shame on you, fool me twice - shame on me.
Driica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:03   #789
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

szprotka_

O super, to jest światełko w tunelu. Ja tego Origina nawet mam, bo kupowałam przez niego simsy 3 (ale mi nie podpasowały)
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:03   #790
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Luuudzie ratunku. Chodzi o kwestię życia i śmierci bo o simsy

Zamierzałam odświeżyć miłe wspomnienia, zamówiłam simsy 2 - wersję deluxe (podstawa i kilka dodatków, jedna płyta). Oryginalna oczywiście. Instaluję ją na swoim kompie, próbuję odpalić, a tu komunikat, że trzeba "włożyć właściwą płytę" (a tu płyta jest jedna, więc o co kaman). I męczę się z tym, wyciągam i wkładam tę płytkę, instaluję grę jeszcze raz, ale lipa. I nagle przychodzi siostrzeniec i mówi, że 'ha ha, on na ten mój domowy komp kiedyś ŚCIĄGAŁ simsy jak byłam na stancji, ale taki sam komunikat wyskakiwał i gra też nie odpalała'. No więc super. Siostrzeniec dostał w łeb, a ja teraz myślę, że po prostu przez to jego sakramenckie kombinowanie "coś" jest przestawione i dlatego normalna (legalna) gra nie chę już odpalić. Zajrzałam w to miejsce na dysku C gdzie się gra docelowo instaluje i tam były dwa katalogi the sims. Jeden (ten stary, nieaktualny, wynik kombinowania siostrzeńca) usunęłam, ale to nic nie daje gra, nadal nie odpala.

Co mam zrobić, bo ja nie wiem i się boje. Defragmentacja dysków, zainstalowanie gry na innym dysku niż tym automatycznym (C)?

Borze, po sesji kilerze człowiek jest, chce się wyłączyć, odmóżdżyć, pograć, ale NIE, nie da się A komputer jest jeden do dyspozycji, więc nie mogę po prostu pokombinować z innym sprzętem....
Ściągnij CCleaner'a, odinstaluj grę, pousuwaj pliki i wyczyść rejestr. Uruchom ponownie komputer i na nowo zainstaluj. Powinno śmigać
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:06   #791
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Dziewczyny dermatolog przepisał mi tabletki Izotek na trądzik których absolutnie nie można zazywac w ciąży. Tabletki anty biorę od około roku, dziś powinnam wziąć pierwsza tabletke izotek. No ale strasznie sie boje, że może coś poszlo nie tak z tabletkami anty - brałam wszystko ok, dzis dostalam okres trochę jasny, skąpy... Ale wydaje mi sie ze moge po prostu panikować, nie raz juz mi sie to zdarzylo.. Tż skończył we mnie w piątek, ale było tak nie raz i jak dotąd wszystko było ok.. No i moj problem polega na tym ze nie wiem czy wziac ta tabletke czy jednak poczekac ze dwa tygodnie i sprawdzic dokladnie..? Wolalabym zaczac jak najszybciej brac te tabletki izotek by na lato miec juz ladna buzie.. nie wiem co robic
I pytanie by się upewnić Vibin to odpowiednik Yasmin? moge go zacząć brać normalnie po 7dniowej przerwie gdy wczesniej uzywalam Yasmin?
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 16:07   #792
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Driica Pokaż wiadomość
Nie rozumiem co masz na myśli mówiąc, że tył jest pusty. Na którejś ze stron płytki są jakieś nadruki? Czy obie strony mają "słoje"?
ta, mówi debilowi o słojach tak wygląda tył, żadnych nadruków
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:07   #793
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
szprotka_

O super, to jest światełko w tunelu. Ja tego Origina nawet mam, bo kupowałam przez niego simsy 3 (ale mi nie podpasowały)
no i będzie dobrze z tego co pamiętam, to gry sprzed 2011 roku nie są supportowane na Originie, ale te z 2012 już powinny być. to tylko wklepać kod (gdzieś tam w opcjach jest), ściągnąć i z baśki.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:08   #794
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Ściągnij CCleaner'a, odinstaluj grę, pousuwaj pliki i wyczyść rejestr. Uruchom ponownie komputer i na nowo zainstaluj. Powinno śmigać
dobra, zaraz to wszystko razem będę wcielać w życie. A jak sie nie uda, to zrobię to przez ten Origin
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:11   #795
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
dobra, zaraz to wszystko razem będę wcielać w życie. A jak sie nie uda, to zrobię to przez ten Origin
Jak to nie zadziała, to pomyślimy o innym wyjściu.

Ja natomiast mam problem z The Sims 3 - podstawę mam oryginalną, ściągnęłam sobie wszystkie dodatki z aktualnymi patchami i crackami - wszystko pięknie instaluję, cyk cyk i nie działa Dodatki instaluję w DOBREJ kolejności, tak jak wychodziły i jak pokazane jest w Launcherze Wcześniej nie miałam żadnych problemów. Musiałam usunąć całą serię, ponieważ kończyło mi się miejsce na starym laptopie, a na tym teraz nie mogę sobie z tym poradzić. I don't know why...
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:16   #796
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

działa wam allegro?
mnie przekierowuje na ta stronę z chińskimi znaczkami
http://www.hao9939.com/u_11997.html
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:16   #797
Driica
Raczkowanie
 
Avatar Driica
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: K/B
Wiadomości: 136
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
ta, mówi debilowi o słojach tak wygląda tył, żadnych nadruków
Nie chciałam Cię urazić, wybacz
No więc, jeśli obie strony tak wyglądają, jest spora szansa, że CD jest dwustronne
__________________

What doesn't kill you, makes you stranger.

Fool me once - shame on you, fool me twice - shame on me.
Driica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:17   #798
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;3930708 2]działa wam allegro?
mnie przekierowuje na ta stronę z chińskimi znaczkami
http://www.hao9939.com/u_11997.html[/QUOTE]

mi dziala
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:24   #799
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Jak to nie zadziała, to pomyślimy o innym wyjściu.

Ja natomiast mam problem z The Sims 3 - podstawę mam oryginalną, ściągnęłam sobie wszystkie dodatki z aktualnymi patchami i crackami - wszystko pięknie instaluję, cyk cyk i nie działa Dodatki instaluję w DOBREJ kolejności, tak jak wychodziły i jak pokazane jest w Launcherze Wcześniej nie miałam żadnych problemów. Musiałam usunąć całą serię, ponieważ kończyło mi się miejsce na starym laptopie, a na tym teraz nie mogę sobie z tym poradzić. I don't know why...
przy instalacji dodatków do the sims 3, nie trzeba już ich instalować chronologicznie.
jaki masz system? też mi czasami nie odpala (niektóre aktualizacje robią kuku mojemu laptopowi), ale po zrestowaniu launchera/kompa jest dobrze.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 16:24   #800
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;3930708 2]działa wam allegro?
mnie przekierowuje na ta stronę z chińskimi znaczkami
http://www.hao9939.com/u_11997.html[/QUOTE]

działa
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:27   #801
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Nie wiem co jest.
Mam Mozillę.
Jak wpisuję adres allegro do przeglądarki wyskakuje chińska strona
Jak wchodzę przez link wygooglowany to ładuje się allegro.
Ktoś wie o co chodzi?
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:37   #802
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

szukam wątku sprzed może 2 tygodni. Bodajże na intymny. Dziewczyna opisywała problem, że ma dziwne, trójkątne piersi i chce je zoperować, czy coś w tym, stylu pomoże ktoś
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:37   #803
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Chodziło po prostu o to, że po zawarciu małżeństwa jest się rodziną. Nie łączą rodzeństwa więzy krwi, ale są rodziną. I śluby dwóch rodzeństw są zabronione zarówno w kościele prawosławnym, jak i katolickim. To tak samo jak z przyrodnim (i chyba też adoptowanym) rodzeństwem - nie można brać ślubów, chociaż nie ma spokrewnienia.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:39   #804
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18



czyli: dziękuje wszystkim za porady, poszło!
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:43   #805
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość


czyli: dziękuje wszystkim za porady, poszło!
a jakim sposobem?
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:45   #806
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;3930731 3]Nie wiem co jest.
Mam Mozillę.
Jak wpisuję adres allegro do przeglądarki wyskakuje chińska strona
Jak wchodzę przez link wygooglowany to ładuje się allegro.
Ktoś wie o co chodzi?[/QUOTE]
Można zacząć od najprostszych rad: wyczyść historię, wszelkie ciasteczka itd
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:57   #807
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość


czyli: dziękuje wszystkim za porady, poszło!
A co było rozwiązaniem?
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:18   #808
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
a jakim sposobem?
Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
A co było rozwiązaniem?
magia

a tak serio to po prostu to co miałam w planie "zrobić najsamprzód i zobaczyć co potem" (odinstalowanie, defragmentacja dysków, zainstalowanie gry), samo podziałało szczęście głupiego chyba
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:47   #809
mamaNiu
Rozeznanie
 
Avatar mamaNiu
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 515
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czyli prowizja to jakiś procent od kwoty za sprzedaną rzecz tak? Ile to jest procentowo? I jak ja muszę to zapłacić? Dostaję jakiś rachunek, czy coś?

I najważniejsze pytanie: czy mogę sprzedawać, skoro mojego banku nie ma w wykazie PayU? Mam konto w Banku Spółdzielczym i jak cos kupuję to muszę płacicc zwykłem prezlewem Co by się stało jakby ktoś kupił coś ode mnie i zapłacił PayU, a PayU nie obsługuje mojego konta? Pieniądze nie dojdą.
Tak - prowizja to ileśtam procent od sprzedanej kwoty. Przy wystawianiu zresztą gdzieś to pokazuje się ile wyniesie wystawienie danej rzeczy. Zmniejsz zdjęcia do około 500 pikseli, nie dawaj pogrubień, ceny minimalnej itp.
Możesz sprzedawać (sama mam konto w BS). Możesz korzystać z PayU jak kupujesz- tam oprócz wykazu banków jest przy końcu opcja "zwykły przelew" - klikasz w to i generuje ci się wzór przelewu, potem logujesz się w BS i wypełniasz wg tego przelew (nie wiem czy ja jasno piszę, w razie czego pytaj).
Jeśli ktos coś kupi i zapłaci ci przez PayU - musisz wejść w Moje allegro- moja sprzedaż - saldo i wypłata środków i tam klikasz polecenie wypłaty na swoje konto.

Jeśli chodzi o opłaty to po wystawieniu przedmiotów wchodzisz w Moje allegro - Moje konto - Bieżące saldo i wpłata i tam masz na bieżąco podane ile jesteś "winna" allegro. Oni wystawiają rachunek powyżej 10 zł i chyba jak minie miesiąc - ale ja często sama płacę, bo np wystawiam parę rzeczy jednorazowo.
Dla przykładu - mam wystawione teraz 7 rzeczy (ubrania) i kwota do zapłaty 1,13
mamaNiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 17:52   #810
Inna_odCiebie
Zakorzenienie
 
Avatar Inna_odCiebie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: HollyŁódź
Wiadomości: 3 782
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 18

hejka! mam takie pytanko dotyczące zamówienia książki przez internet. na stronie internetowej księgarni napisane jest, że: "Zamówienie złożone do godziny 14:00 zostanie wysłane tego samego dnia(...)". ale jeśli zamówię książkę i zrobię przelew, to będą musiały upłynąć jakieś 2 dni, aż wpłata się zaksięguje, prawda ? nie wyślą mi tej książki, jeśli nie będą mieć pieniędzy na koncie?
__________________
If I had a world of my own everything would be nonsense
Nothing would be what it is because everything would be what it isn't.
Inna_odCiebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.