Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-24, 19:21   #781
iwa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ja ostatnio widziałam "Dzień, który odmienił twoje życie" i "Policja zastępcza". Pierwszy to dosyć wzruszający film o francuskiej rodzinie, a drugi to fajna komedia.
iwa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 20:13   #782
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Zacisze niby thriller ale jakos nei wcisnel mnei w fotel. Pewna para ucieka na wyspe by znow zblizyc sie do siebie, po jakims czasie odnajduja rannego żołnierza, ktory zamyka sie z nimi w domu twierdzac ze na zewnatrz panuje epidemia. Dobry pomysla ale leniwe wykonanie psuje historie 6/10

Trudna Sprzedaż parodia horrorów, w ktorych domach straszy, film calkiem okej, mozna sie posmiac 6/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!

Edytowane przez black_prinsess
Czas edycji: 2011-10-24 o 21:00
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 08:07   #783
shapeofmyheart1
Zadomowienie
 
Avatar shapeofmyheart1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 567
GG do shapeofmyheart1
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

miałam dokładnie takie same odczucia


Cytat:
Napisane przez Ewka:D:D Pokaż wiadomość
THE SOCIAL NETWORK - ponieważ opinie na temat tego filmu już widnieją, powiem tylko że mi się nie podobał i strasznie się na nim nudziłam.
__________________
Kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post54177794


odpisz u mnie inaczej nie odpowiem
shapeofmyheart1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:01   #784
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Farciarz z Glimore stara dobra pewna komedia, na poprawe nastroju 8/10

Damsko Męska rzecz pewna nieznoszaca swojego towarzystwa para pewnego dnia na wycieczce szkolnej w muzeum niespodziewanie zamieniaja sie cialami, od tej pory kazdy proboje temu drugiemu zniszczyc zycie, nei przewiduje jednak ze sie w sobie zakochaja.
lekka komedia o nastolatkach, ujdzie w tyumie innych takich, podobna do Vice Versa 7/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 21:46   #785
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 - 8/10, Ostatnia (niestety) częśc przygód Harrego i jego przyjaciół, którzy tym razem poszukują horkruksów i stają do ostatecznej walki z Lordem Voldemortem. Podobało mi się i to bardzo Zawsze jednak czuję pewien niedosyt, czegoś mi brakuje, cos sobie inaczej wyobrażałam czytając książkę.

Midnight in Paris -
7/10, Inez i Gil,para narzeczonych, wybierają się do Paryża. Każde z nich poznaje jednak miasto w inny sposób, co nie wróży nic dobrego dla ich związku. Ukazany w filmie Paryż faktycznie zachwyca. Sama fabuła i klimat typowe dla Allena. Mnie jednak, wbrew oczekiwaniom, nie zachwycił. Bardzo podobała mi się Marion Cotillard w roli Adriany

__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:55   #786
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Sposób na dziewczynę bardzo nieśmiały ginekolog nie potrafi obchodzić się z kobietami w wyniku kontuzji musi przez kilka godzin jeździć na wózku inwalidzkim w tym samym czasie poznaje Alex, w której się zakochuje ,nie wie ona jednak że doktorek nie jest inwalidą... nawet zabawna komedia romantyczna, na której od czasu do czasu można przysnąć 6/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 15:34   #787
_Desolation
Zakorzenienie
 
Avatar _Desolation
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 629
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

1920 Bitwa Warszawska - Nie rozumiem ogólnie skąd te złe recenzje na necie.. Ja nie lubie wojennych filmów a ten oglądałam z zapartym tchem. Może rzeczywiście Urbańska nie do końca pasowała do tej roli,ale mi osobiście jakoś nie przeszkadzała. Szyc jak najbardziej się sprawdził,Ferency moim zdaniem też fajnie zagrał. Może polskie 3d trochę kuleje ale to 1 taki film, więc nie ma co tak krytykować. 9/10
__________________
Roguc mym Bogiem,
Coma nałogiem
,
muzyka postawą,
koncerty zabawą

narCOMAnka

http://www.youtube.com/watch?v=mf97F-SpBQU

Życie motocyklisty nie liczy się w latach tylko w kilometrach

_Desolation jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 17:51   #788
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ewka:D:D Pokaż wiadomość
THE SOCIAL NETWORK - ponieważ opinie na temat tego filmu już widnieją, powiem tylko że mi się nie podobał i strasznie się na nim nudziłam.
Mi też się nie podobał i nie bardzo rozumiem zachwyty Męczący. Szkoda, bo bardzo chciałam go obejrzeć i nastawiałam się na filmową ucztę.

Oglądałam też "Drive" i mam podobne zdanie. Recenzje ma dobre, ale mnie rozczarował, nie polecam
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 21:52   #789
araneaa
Rozeznanie
 
Avatar araneaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 651
GG do araneaa
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

więc taaak, mnie ostatnio na horrory wzielo wiec prosze bardzo - mini recenzje

"grave encounters" - mam nadzieje ze dobrze napisalam tytul ... całkiem przyzwoity horror, chociaż troche drętwa gra aktorska no, ale ja się bałam a to mi sie rzadko zdarza na tego typu filmach. coś w stylu [rec]
ogólnie 7/10

"psych:9" - thriller psychologiczny, osobiscie uważam ze momentami przynudzal ale sam finish calkiem, calkiem. 7/10

"kwarantanna 2" - typowy zombieland z hektolitrami krwi, z oklepana fabuła i mierna scenografia (w zasadzie zrobili ten film po najnizszej linii oporu jesli o scenografie chodzi - rzecz dzieje sie na terminalu ). na plus moge dac wiele elementow zaskoczenia ze stronych krwiozerczych zombie i koncowke ktora zaskakuje. 6/10

"the tunnel" i wreszcie moj "faworyt". sugerując sie "grave encounters" postanowilam przerobic i tunnel, bo nawet recenzje mial nie najnizsze. rozczarowałam się okrutnie. bieganie po tunelach przez bite 70 min. prawie usnelam z nudow. jezeli szanujecie swoj czas to trzymajcie sie z daleka. 1/10
__________________


zaczynamy walkę z wagą!

69 -68 -67 - 66 - 65,7 - 64,5 - 63 - 62,5 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56! -----> tyle ma być )
araneaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 07:57   #790
shapeofmyheart1
Zadomowienie
 
Avatar shapeofmyheart1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 567
GG do shapeofmyheart1
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Dokładnie jak poniżej, zgadzam się, chociażby dla samych efektów warto-wiadomo, że nie jest to takie 3D jak transformers...ale na mnie zrobiło wrażenie.





Cytat:
Napisane przez _Desolation Pokaż wiadomość
1920 Bitwa Warszawska - Nie rozumiem ogólnie skąd te złe recenzje na necie.. Ja nie lubie wojennych filmów a ten oglądałam z zapartym tchem. Może rzeczywiście Urbańska nie do końca pasowała do tej roli,ale mi osobiście jakoś nie przeszkadzała. Szyc jak najbardziej się sprawdził,Ferency moim zdaniem też fajnie zagrał. Może polskie 3d trochę kuleje ale to 1 taki film, więc nie ma co tak krytykować. 9/10
__________________
Kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post54177794


odpisz u mnie inaczej nie odpowiem
shapeofmyheart1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 13:14   #791
iwa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Nie wiedziałam jeszcze, ale widziałam zwiastun "Sunset Limited". Grają Tommy Lee Jones i Samuel L. Jackson. O sensie życia, Bogu itp. Widziałyście go? Strasznie mnie zaciekawił.
iwa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 21:46   #792
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

To tylko seks - przyjemnie mi się oglądało, rzadko oglądam tego typu filmy, ale ten miło mnie zaskoczył, fajne dialogi, jedynie lukrowane zakończenie, ale to taki już typ filmów. W kategorii przewidywalnych komedii romantycznych daję 9/10.

Plan B - z Jennifer Lopez, ta sama kategoria co wyżej tyle, że z wątkiem ciąży, ot lajtowe filmidło całkiem ok, jednak troche niżej u mnie niż film powyżej, 8/10.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 10:18   #793
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Midnight in Paris - niestety, nie poczułam klimatu. Jak dla mnie takie na siłę kreowanie nastroju, uroczych uliczek, miłych zakątków, ale gdyby nie wieża i tytuł, mogłabym to uznać za każde inne europejskie miasto. Nie przemówił tym do mnie Allen. Historyja też nie do końca, jedyne plusy za Brody'ego, bo ten gość rozchmurza mi każdy obraz, a minusy za głównego aktora, który okropnie mnie drażnił 2/10

W Zimie Minie Rok (Im Winter Ein Jahr) - polowałam na ten film od premiery Nie zawiodłam się. Przepiękna muzyka, obrazy (widoki gór bawarskich mmm...) i śliczna Karoline Herfurth. Film długi, ale emocje na wysokim poziomie. Piękne, niemiecki kino. Absolutnie polecam! 9/10 (odejmuję 1 punkt za to, że szybko zabrali mi z filmu postać przystojniaka Aldo )
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 12:23   #794
maria_anna
Raczkowanie
 
Avatar maria_anna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 162
GG do maria_anna
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Rytuał
film oparty na prawdziwych wydarzeń, opowiada historię studenta teologii kapłańskiej, który zaczyna wątpić, a przełożony zmusza go do wzięcia udziału w kursie na egzorcystę.
mroczny, niekiedy trzymający w napięciu, niezły film - nie jest to typowy horror, ale bardziej dramat
niezły, tylko trzeba lubić taką tematykę
plusem jest rola Anthony'ego Hopkinsa
7/10
maria_anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 23:30   #795
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Sekrety i grzeszki perypetie dwójki przyjaciół, jeden z nich przylapuje zone drugiego na zdradzie, staje przed dylematem czy powiedziec o tym swojemu przyjacielowi. fabula dosyc ciekawa ale ostatecznie zabraklo tego czegos, choc posmiac sie mozna 6/10

Gry Małżeńskie świeżo poslubiona pani doradca malzenski dowiaduje sie ze jej rodzice ktorzy jak dotad byli dla niej wzorem dobrego malzenstwa biora rozwod, panna staje na glowie by znow zblizyc do siebie rodzicow. taka blabla komedia romantyczna, choc sa tez baardzo zabawne sceny 6/10

The Romantics cos w sam raz dla romantyczek ^^ Siodemka przyjaciol spotyka sie na weselu, w te pare godzin przed weselem na nowo odzywaja zakopane uczucia co prowadzi do paru pokreconych sytuacji. 9/10

Goły narzeczony zabawna komedia o "narzeczonym" ktory przypadkowo znajduje prace w klubie z meskim striptizem, potrzebuje tych pieniedzy by zaplacic za slub z ukochana. przezabawna komedia, na poprawe humoru top film ^^8/10

The Change Up bylo juz pare takich filmow o zamianie cial / dusz, ale ten jest zdecydowanie faworytem 10/10

To znowu Ty mloda karierowiczka wraca w rodzinne strony na slub brata, dowiaduje sie tam ze zeni sie on z jej wrogiem numer 1 z liceum, ciekawa fabula i dobre wykonanie, duza dawka smiechu 8/10

Mardi Gras komedia o orleanskiej wersji spring break, mozna obejrzec ale arcydzielo to nie jest 6/10

Slodka zemsta zdradzona zona przywiazuje niewiernego meza do krzesla i proboje go przekonac ze sa dla siebie stworzeni i nie moga sie rozstac. dla zabicia czasu mozna bejrzec, ale botoksowa maska Meg Rayan mnie denerwowala, zero emocji na twarzy.. 6/10

Fanboys nie przepadam za Star wars ale film przypadl mi do gustu, grupka przyjaciol pokonuje polowe stanow zjednoczonych by wlamac sie na farme G. Lucasa i wykrasc nowy pierwszy epizod gwiezdnych wojen, warto obejrzec i sie posmiac 8/10

Zoolander dla zabicia czasu mozna obejrzec, owszem ozna sie posmiac ale raczej z tego jakie to wszystko zalosne jest, po prostu film nei przypadl mi do gustu 7/10

Dziewczyna z Alabamy ciekawa fabula, ale wykonanie troche marne, albo komedie romantyczne mnie juz tak nei pociagaja? 7/10

Sposób na blondynkę warto obejrzec dla smiechu ^^ 8/10

SetUp znow 50Cent jako aktor, grupa przyjaciol kradnie diamenty, jednak sytuacja wymyka sie spod kontroli i zaczyna sie polowanie na winnego, dzieje sie duzo a jednoczesnie tak malo, film trwa niecale 1,5H wiec moze stad to wrazenie 6/10

There be Dragons Młody dziennikarz, porzucony niegdyś przez swego ojca, prowadzi dochodzenie w sprawie Josemaríi Escrivá de Balaguera, który jest obecnie kandydatem do kanonizacji, a jak się okazało, był również bliskim przyjacielem jego ojca. Odkrywanie skomplikowanych relacji dwóch mężczyzn, od dzieciństwa poprzez okropności wojny domowej w Hiszpanii ukazuje wielki dramat pełen namiętności, zdrady, miłości i religii. Film czasami sie dluzyl, ale mozna go obejrzec 7/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!

Edytowane przez black_prinsess
Czas edycji: 2011-10-30 o 01:11
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 15:06   #796
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Oświadczyny po irlandzku" Świetna komedia romantyczna Z dobrym poczuciem humor nie jest też przesłodzona chętnie obejrzę jeszcze raz. Jednym słowem przyjemna, uśmiech na twarzy się pojawia przy oglądaniu. 8/10

"Sekretne życie pszczół" Piękny dramat obyczajowy, ma swój specyficzny klimat. Historia w niej opowiadana chwyta za serce. 8/10

Edytowane przez siempre
Czas edycji: 2011-10-30 o 15:10
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 16:49   #797
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
"Sekretne życie pszczół" Piękny dramat obyczajowy, ma swój specyficzny klimat. Historia w niej opowiadana chwyta za serce. 8/10
książka jest również świetna ^^


Dom snów film bardzo podobny do Szóstego Zmysłu, warto obejrzeć choć moim zdaniem film trwa zbyt krótko 8/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 17:30   #798
iwa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Fajny jest "Starcie tytanów". Bardzo malowniczy i z efektami. Spektakularny - to dobre słowo. Na luźnej podstawie mitologii greckiej.
iwa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 17:47   #799
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Pan od muzyki"Przyjemny film, muzyka w nim też. Coś dla wrażliwych osób. Prosta historia ukazująca że człowiekowi mogą się przytrafić niesamowite rzeczy. Film wart przemyślenia.

Burleska Gdy zaczęłam go oglądać nie spodziewałam się że to coś fajnego a jednak Świetny głos Christiny dziewczyna ma potencja szkoda że teraz niewiele jej słychać. Niesamowity klimat, fajny film do patrzenia i słuchania.

Edytowane przez siempre
Czas edycji: 2011-10-30 o 22:35
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 19:41   #800
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Lol francuska lekka komedia o nastolatkach, warto obejrzeć 8/10

Zanim powiesz 'tak' plytka komedia romantyczna ze szczesliwym zakonczeniem.
Jane (Jennifer Westfeldt), która niedawno się rozwiodła, nie wierzy w powodzenie nowego związku z Georgem (David Sutcliffe). George podłamany tym, że Jane nie chce wyjść za niego za mąż, żałuje, iż nie poznał jej wcześniej, zanim wyszła za mąż za Douga (Jeff Roop). Wtedy to George niespodziewanie ulega wypadkowi samochodowemu. Gdy wybudza się ze śpiączki, ku własnemu zdziwieniu stwierdza, że cofnął się w czasie o 10 lat, a Jane właśnie przygotowuje się do ślubu z Dougiem. 6/10

Straszny Hiszpański Flm tak żenujący że aż śmieszny, parodia hiszpanskich filmow, da sie obejzec 6/10

10.000 BC polecam, dobry flm o 'jaskiniowcach' i polowaniach na mamuty 8/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!

Edytowane przez black_prinsess
Czas edycji: 2011-10-30 o 23:33
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 18:43   #801
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
"Oświadczyny po irlandzku"
Faktycznie sympatyczny filmik, ale natychmiast po obejrzeniu o nim zpaomniałam

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Dom snów film bardzo podobny do Szóstego Zmysłu, warto obejrzeć choć moim zdaniem film trwa zbyt krótko 8/10
Ja bym dała 6/10, ale zgadzam się z Tobą, ze film jest stanowczo zbyt krótki. W pewnym momencie wszystko zaczyna się dziać za szybko, przez co kapitalny klimat budowany przez pierwszą połowę filmu zupełnie znika.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-31, 21:19   #802
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Kochanice Króla świetny, klimatyczny film, zapada w pamięci 9/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 19:01   #803
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Skóra, w której żyję - zastanawiałam się czy iść na to kino, bo chciałam od razu po premierze, ale nie miałam czasu. Potem stwierdziłam, że poczekam na DVD, aż w końcu ruszyłam do kina i żałuję, że czekałam. Zaznaczę, że nie czytałam książki. Mnie się ten film bardzo spodobał, chociaż nie jest aż tak almodovarowski, jak można by chcieć. Historia jest bardzo ciekawa, żeby nie robić spoilerów nie będę przytaczać fabuły. Do pewnego momentu nie byłam pewna kim jest Vera i jak zinterpretować syndrom sztokholmski, no i miałam trochę racji, bo nie wierzyłam w zupełne przywiązanie. Podobały mi się dobrze wplecione przeskoki w czasie i gra Eleny Anayi. Antonio Banderas też na plus, nie przepadam za nim, ale do tej roli mi pasował. 8/10
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 19:08   #804
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Blitz kryminal opowiadajacy o zabojcy policjantow, ktory pragnie uzyskac rozglos i niesmiertelnosc w mediach, polecam 8/10

Uczeń czarnoksiężnika co prawda nie przepadam za filmami fantasy, ale ten jest nawet zabawny, no i swietna sciezka dzwiekowa, waro obejrzec dla relaksu po ciezkim dniu 9/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!

Edytowane przez black_prinsess
Czas edycji: 2011-11-01 o 20:48
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 19:41   #805
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Kochanice Króla świetny, klimatyczny film, zapada w pamięci 9/10
Zgadzam się Przerażająca była postawa tego wuja. Kiedyś liczyła się tylko kasa a nie uczucia( w sumie dzisiaj jest podobnie, ale jednak lepiej)
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 23:50   #806
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

1) Larry Crowne Uśmiech losu- 7/10
całkiem fajny, przyjemny, na niedzielne popoludnie
Cytat:
Zdobywcy Oscara Tom Hanks ("Filadelfia", "Forrest Gump") oraz Julia Roberts ("Erin Brockovich") w niezwykłym filmie o tym, jak życie w najmniej oczekiwanych momentach, potrafi przynieść największe niespodzianki. Larry Crowne (Tom Hanks) to zwykły, miły facet, od wielu lat zatrudniony w tej samej firmie i prowadzący normalne, uporządkowane życie. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia – Larry nieoczekiwanie traci pracę. Musi przeorganizować swoje życie i zacząć wszystko od początku. Nie dość, że ma na głowie spłatę kredytu, to nagle okazuje się, że wcale nie tak łatwo mu wypełnić czas wolny. Pierwszym krokiem na nowej drodze jest nauka jazdy na skuterze i powrót na studia zgodnie z zasadą, że nigdy nie jest za późno na zdobywanie wiedzy. Na kursie Larry poznaje także uroczą nauczycielkę (Julia Roberts), którą obdarza czymś więcej niż tylko sympatią. Wkrótce okazuje się, że nigdy nie jest za późno także na miłość. W końcu, jak mawiał Forrest Gump, życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co Ci się przytrafi. Uśmiechnij się do losu, a los uśmiechnie się do Ciebie. Najlepsze dopiero przed Tobą!
2) Giganci ze stali (Real Steel) - 10/10
POLECAM, choć dubbing mnie strasznie denerwował.
Cytat:
Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.
3)Bracia Klitschko- 10/10 dla fanów boksu -rewelacja!!! POLECAM
dużo o ich rodzicach, konfliktach miedzy braćmi, kontraktach, przekrętach, sporo wypowiedzi gwiazd boksu/trenerów... Bardzo, bardzo fajna biografia braci.
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2011-11-03 o 21:57
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:01   #807
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

The help- sluzace- swietny film obyczajowy o rasizmie o stanach lat 60. smieszny i wzruszajacy, nawet moj Tz sie wciagnal

Jeruzalema- historia gangstera ze slumsow w RPA. dosc nudny, nie porwal mnie.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:39   #808
aknishia
Raczkowanie
 
Avatar aknishia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: przytulne lokum
Wiadomości: 230
GG do aknishia
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

iron man i znowu czuje sie jak dziecko
__________________
“Open your eyes, look within. Are you satisfied with the life you're living?”

http://akatoja.blogspot.com
pierwsze 2 tygodnie "grania" na gitarze=wiem co to są struny: osiągnięcie wiem jak zagrać wlazł kotek na płotek, cel: zagrać scar tissue Red Hotów
aknishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 16:21   #809
marie89
Raczkowanie
 
Avatar marie89
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: ... z daleka!
Wiadomości: 310
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

"Na ostrzu: goniąc marzenia" .
Nie jest to bardzo ambitny film, ma dość przewidywalny koniec..ale na długi jesienny wieczór z kubkiem kakao może być.
__________________

Nienarodzone dziecko nie umiera...Ono zmienia tylko datę przyjścia na świat (26.08.2013)
marie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 19:08   #810
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Grave Encounters - 5/10, ekipa telewizyjna programu o "poszukiwaczach duchów" postanawia spędzić noc w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Przekonują się, że to miejsce skrywa wiele strasznych tajemnic. Początkowo film zapowiadał się dobrze, było napięcie i nawet odrobina strachu. Z upływem czasu film stawał się nieco przewidywalny i podobny do REC.

Zamiana ciał - 7/10, Dave i Mitch są przyjaciółmi od lat. Jeden jest zapracowanym prawnikiem, kochającym mężem i ojcem trójki dzieci, natomiast drugi wiedzie bardzo luzackie życie. Pewnej nocy dochodzi do niezwykłych zdarzeń - mężczyźni zamieniają się ciałami. Spodziewałam się komedii na bardzo niskim poziomie, jednak mile się zaskoczyłam. Przyjemnie się oglądało, spora dawka humoru, niekiedy odrobinę niesmaczny, ale i tak wszystko na plus
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.