Miłośniczki Zary - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 07:59   #751
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Czy wężowe spódniczki są jeszcze gdzieś do zdobycia
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 09:25   #752
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Na jakim odwyku? Osobiście czekam na poniedziałkową dostawę i mam w planach małe szaleństwo

Jeśli chodzi o pasek, to jakoś go nie kojarzę, ale oczywiście mogę się mylić..
Ech, tak myślałam . Szkoda, szkoda. Wieeelka szkoda. No ale nie dla mojego portfela...

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Czy wężowe spódniczki są jeszcze gdzieś do zdobycia
Ojej, z tego co wiem to była ostatnio Mka na allegro, w sklepie nie widziałam już dość długo. Ostatnią cenę pamiętam 129 zł, ale przecież paryżanka202 znalazła ją za 30 zł , więc moż ty też je gdzieś znajdziesz .


Mam jeszcze pytanie co do kozaków do kolan z pseudo zamszu czarnych (były jeszcze szare) kosztują 289 albo 269 zł, z tyłu na kolanie mają takie jakby wiązanie. Są chyba nawet special price.
Dotarły do mojej zary (gdańsk) dosyć niedawno, przymierzyłam je i z niecierpliwością czekałam pierwszego wrześniana wypłatę , ale niestety byłam wczoraj w Zarze i nie było już 40 :O może ukogoś się jeszcze uchowały, albo może jakaś dziewczyna z Gda widziała jednak 40 a ja jestem ślepa. :O
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*







Edytowane przez la dra
Czas edycji: 2009-08-30 o 18:43
la dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 09:32   #753
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Była.... ale zanim zdążyłam ię zalogować już jej nie było
W mojej mieścinie Zary nie ma i do każdej mam daleko więc gdyby którejś z Was się jakaś rzuciła w oczy to proszę o zakup
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 10:28   #754
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez la dra Pokaż wiadomość
Ech, co tu taki zastój . Wszystkie na odwyku?
Czy ten pasek był w ogóle w Polsce dostępny? U siebie nie spotkałam...
W Poznaniu ostatnio przy przeglądaniu pasków widziałam ten, chyba nie było na niego wielkiego zapotrzebowania, bo wisiało kilka sztuk.
Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Czy wężowe spódniczki są jeszcze gdzieś do zdobycia
W Poznaniu nigdzie, no chyba, że ktoś zwróci. Wczoraj objechałam wszystkie Zary w Poznaniu i nie było...co prawda mam swoją, ale psiapsiółce chciałam kupić.

Edytowane przez FFashionistkAA
Czas edycji: 2009-08-30 o 10:44
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:09   #755
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez la dra Pokaż wiadomość
Czy ten pasek był w ogóle w Polsce dostępny? U siebie nie spotkałam...
Ja wczoraj taki pasek widzialam albo w Zarze, albo w Dorothy Perkins. Nie pamietam. No i to nie bylo w PL.

Co do odwyku to... kupilam buty (foto cudze z bloga, uzyte dla zobrazowania zakupionego obuwia). Jeszcze sobie musze je przemyslec, bo kupowalam na szybko. Masaaa ludzi w sklepie byla. Nie lubie w soboty chodzic na zakupy, a zwykle tylko w weekendy moge

Wyobrazcie sobie, ze wczoraj jakas babeczka zaczepila mnie na ulicy i zrobila mi fotke na jakas strone ze street fashion Bylam tak zaskoczona, ze nawet nie wiem na jaka Ale ma mi przyslac maila, bo brala adres. A wcale nie bylam jakos super ubrana, tymbardziej mnie zaskoczyla, niemniej milo mi bylo

Chcialam tez Wam pokazac fotki z wczorajszej wycieczki do parku Wiewiorki sa taaaaakie slodkie!

P.S. Chyba TZ sie nie zdenerwuje, ze upublicznienie jego kolana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1808093.jpg (51,4 KB, 334 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1808098.jpg (52,0 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4083.jpg (146,9 KB, 298 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4067.jpg (119,3 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4094.jpg (149,0 KB, 250 załadowań)

Edytowane przez Eggnogg
Czas edycji: 2009-08-30 o 11:45
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:34   #756
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ja wczoraj taki pasek widzialam albo w Zarze, albo w Dorothy Perkins. Nie pamietam. No i to nie bylo w PL.

Co do odwyku to... kupilam buty Jeszcze sobie musze je przemyslec, bo kupowalam na szybko. Masaaa ludzi w sklepie byla. Nie lubie w soboty chodzic na zakupy, a zwykle tylko w weekendy moge

Wyobrazcie sobie, ze wczoraj jakas babeczka zaczepila mnie na ulicy i zrobila mi fotke na jakas strone ze street fashion Bylam tak zaskoczona, ze nawet nie wiem na jaka Ale ma mi przyslac maila, bo brala adres. A wcale nie bylam jakos super ubrana, tymbardziej mnie zaskoczyla, niemniej milo mi bylo

Chcialam tez Wam pokazac fotki z wczorajszej wycieczki do parku Wiewiorki sa taaaaakie slodkie!

P.S. Chyba TZ sie nie zdenerwuje, ze upublicznienie jego kolana
Wowwwww jaka słodka ta wiewiórka Normalnie boska
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:41   #757
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ja wczoraj taki pasek widzialam albo w Zarze, albo w Dorothy Perkins. Nie pamietam. No i to nie bylo w PL.

Co do odwyku to... kupilam buty Jeszcze sobie musze je przemyslec, bo kupowalam na szybko. Masaaa ludzi w sklepie byla. Nie lubie w soboty chodzic na zakupy, a zwykle tylko w weekendy moge

Wyobrazcie sobie, ze wczoraj jakas babeczka zaczepila mnie na ulicy i zrobila mi fotke na jakas strone ze street fashion Bylam tak zaskoczona, ze nawet nie wiem na jaka Ale ma mi przyslac maila, bo brala adres. A wcale nie bylam jakos super ubrana, tymbardziej mnie zaskoczyla, niemniej milo mi bylo

Chcialam tez Wam pokazac fotki z wczorajszej wycieczki do parku Wiewiorki sa taaaaakie slodkie!

P.S. Chyba TZ sie nie zdenerwuje, ze upublicznienie jego kolana
wyglądasz świetnie bardzo mi się podobają buty

A wiewióras też niczego sobie
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 11:43   #758
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
wyglądasz świetnie bardzo mi się podobają buty

A wiewióras też niczego sobie
Innocence jakbym byla taka szczupla, to moze bym wygladala swietnie
Niestety to nie moje foto , a sciagniete z bloga. Uzupelnie o to info tamten post, aby nikogo wiecej nie wprowadzic w blad.
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:47   #759
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Innocence jakbym byla taka szczupla, to moze bym wygladala swietnie
Niestety to nie moje foto , a sciagniete z bloga. Uzupelnie o to info tamten post, aby nikogo wiecej nie wprowadzic w blad.

a myślałam że to Ty
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:56   #760
FFashionistkAA
Zakorzenienie
 
Avatar FFashionistkAA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 7 049
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
a myślałam że to Ty
Hehe no właśnie też się zastanawiałam, czy to ona, a że pewności nie miałam, więc stwierdziłam, że najpierw napiszę coś odnośnie wiewiórki
FFashionistkAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:59   #761
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
Hehe no właśnie też się zastanawiałam, czy to ona, a że pewności nie miałam, więc stwierdziłam, że najpierw napiszę coś odnośnie wiewiórki
Hahaha Cwaniara Ja sie nie upubliczniam. Jestem zbyt niesmiala i zakompleksiona
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 12:29   #762
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Hahaha Cwaniara Ja sie nie upubliczniam. Jestem zbyt niesmiala i zakompleksiona

eee tam co Ty opowiadasz
kiedyś wrzucałaś fotkę w wątku zakupowym z głową misia
i jesteś zgrabna, Ty kłamczucho

Gość co sprzedawał te buty na ebayu się rozmyślił bo aukcję zakończył odwołując oferty ale wypatrzyłam na allegro rude i chyba się skuszę
powiedz mi czy są wygodne
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:31   #763
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ja wczoraj taki pasek widzialam albo w Zarze, albo w Dorothy Perkins. Nie pamietam. No i to nie bylo w PL.

Co do odwyku to... kupilam buty (foto cudze z bloga, uzyte dla zobrazowania zakupionego obuwia). Jeszcze sobie musze je przemyslec, bo kupowalam na szybko. Masaaa ludzi w sklepie byla. Nie lubie w soboty chodzic na zakupy, a zwykle tylko w weekendy moge

Wyobrazcie sobie, ze wczoraj jakas babeczka zaczepila mnie na ulicy i zrobila mi fotke na jakas strone ze street fashion Bylam tak zaskoczona, ze nawet nie wiem na jaka Ale ma mi przyslac maila, bo brala adres. A wcale nie bylam jakos super ubrana, tymbardziej mnie zaskoczyla, niemniej milo mi bylo

Chcialam tez Wam pokazac fotki z wczorajszej wycieczki do parku Wiewiorki sa taaaaakie slodkie!

P.S. Chyba TZ sie nie zdenerwuje, ze upublicznienie jego kolana
Rewelacyjna ta wiewióra!!
Też
myslałam, że ta dziewczyna to ty
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:43   #764
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Wyobrazcie sobie, ze wczoraj jakas babeczka zaczepila mnie na ulicy i zrobila mi fotke na jakas strone ze street fashion Bylam tak zaskoczona, ze nawet nie wiem na jaka Ale ma mi przyslac maila, bo brala adres. A wcale nie bylam jakos super ubrana, tymbardziej mnie zaskoczyla, niemniej milo mi bylo
Pewnie prześle Mnie też raz zaczepiała babka do rubryki właśnie street fashion na jakimś babskim portalu, ale że nie wchodzą na inne niż wizaż więc nawet nie zapamiętałam Pytała o adres e-mail, ale zdjęć nie przesłała, dostałam tylko paczkę z jakimiś upominkami w podziękowaniu
Natomiast z sesji do Glamour z TŻ-tem dostaliśmy najpierw zdjęcia na maila, a potem po egzempalrzu gazety
Nie powiem, miłe uczucie, jak ktoś doceni Twój styl i poprosi o zdjęcie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:55   #765
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
eee tam co Ty opowiadasz
kiedyś wrzucałaś fotkę w wątku zakupowym z głową misia
i jesteś zgrabna, Ty kłamczucho

Gość co sprzedawał te buty na ebayu się rozmyślił bo aukcję zakończył odwołując oferty ale wypatrzyłam na allegro rude i chyba się skuszę
powiedz mi czy są wygodne
Innocence wiesz jak to jest. Kazdy inaczej widzi siebie i swoje niedoskonalosci

Co do wygody to coz... najwygodniejsze to one nie sa, ale to tylko moja opinia. W porownaniu z Bronxami to... niebo, a ziemia. W tych Bronxach moge chodzic caly dzien i luzik, a w tych z All Saints to tak.... max 2-3h i to z przerwami na siedzenie Dla moich stop na wycieczki i duuuzo chodzenia to one sie nie nadaja. Ale ja mam problemy z kazdymi peep toe. Stopa mi wyjezdza przodem i zawsze! mam poobcierany duzy paluch. Za to robia wrazenie! Za ta cene to mysle, ze warto. Ja placilam pelna, a i tak sie zdecydowalam http://www.asos.com/All-Saints/All-S...d=251213&abi=1 No zobacz jakie one ladne

Z kolei czytalam daaawno temu na innym forum, ze "sa b wygodne maja dobre wyprofilowanie. tylko musze je podzelowac. po jaka cholere robia skorzane podeszwy?????? " (cytat stad http://forum.gazeta.pl/forum/w,650,7...biet_.html?v=2 )

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Rewelacyjna ta wiewióra!!
Też
myslałam, że ta dziewczyna to ty
Ups. Sorki za wprowadzenie w blad

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Pewnie prześle Mnie też raz zaczepiała babka do rubryki właśnie street fashion na jakimś babskim portalu, ale że nie wchodzą na inne niż wizaż więc nawet nie zapamiętałam Pytała o adres e-mail, ale zdjęć nie przesłała, dostałam tylko paczkę z jakimiś upominkami w podziękowaniu
Natomiast z sesji do Glamour z TŻ-tem dostaliśmy najpierw zdjęcia na maila, a potem po egzempalrzu gazety
Nie powiem, miłe uczucie, jak ktoś doceni Twój styl i poprosi o zdjęcie
Ech, o upominkach nic nie wpominala, a szkoda Masz racje, uczucie baaardzo przyjemne. Kiedys inna babka robila mi fotke i tez nie wiem na jaka strone to bylo, ale wtedy imo lepiej wygladalam, dlatego wczoraj bylam naprawde zaskoczona.

Jeanne fiu, fiu sesje w Glamour

Edytowane przez Eggnogg
Czas edycji: 2009-08-30 o 13:01
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:24   #766
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ech, o upominkach nic nie wpominala, a szkoda Masz racje, uczucie baaardzo przyjemne. Kiedys inna babka robila mi fotke i tez nie wiem na jaka strone to bylo, ale wtedy imo lepiej wygladalam, dlatego wczoraj bylam naprawde zaskoczona.

Jeanne fiu, fiu sesje w Glamour
Ja dostałam wtedy o ile pamiętam zieloną herbatę, czekoladki, krem do rąk i jakiś długopis
Bez przesady, to tylko kilka zdjęć I też z takiej łapanki, bo akurat byliśmy z TŻ-tem na zakupach w Galerii Mokotów Ale nie powiem, miło mi było, w końcu to moje pierwsze zdjęcie w gazecie
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:28   #767
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Innocence wiesz jak to jest. Kazdy inaczej widzi siebie i swoje niedoskonalosci

Co do wygody to coz... najwygodniejsze to one nie sa, ale to tylko moja opinia. W porownaniu z Bronxami to... niebo, a ziemia. W tych Bronxach moge chodzic caly dzien i luzik, a w tych z All Saints to tak.... max 2-3h i to z przerwami na siedzenie Dla moich stop na wycieczki i duuuzo chodzenia to one sie nie nadaja. Ale ja mam problemy z kazdymi peep toe. Stopa mi wyjezdza przodem i zawsze! mam poobcierany duzy paluch. Za to robia wrazenie! Za ta cene to mysle, ze warto. Ja placilam pelna, a i tak sie zdecydowalam http://www.asos.com/All-Saints/All-S...d=251213&abi=1 No zobacz jakie one ladne

Z kolei czytalam daaawno temu na innym forum, ze "sa b wygodne maja dobre wyprofilowanie. tylko musze je podzelowac. po jaka cholere robia skorzane podeszwy?????? " (cytat stad http://forum.gazeta.pl/forum/w,650,7...biet_.html?v=2
no to muszę je mieć w takim razie

bronxy do mnie doszły, ale zwróciłam, okazały się za małe palec całkiem mi z przodu wystawał
a szkoda bo nie ma większych
może jeszcze kiedyś gdzieś uda mi się je dorwać.

trochę off topa zrobiłyśmy
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 15:51   #768
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

gratuluje dziewczyny

moze znacie adresy blogów dziewczyn ubranych głownie w zare ? albo moze macie same takie blogi i mozecie podać adresy?
__________________
grizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 18:42   #769
la dra
Raczkowanie
 
Avatar la dra
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 333
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez la dra Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie co do kozaków do kolan z pseudo zamszu czarnych (były jeszcze szare) kosztują 289 albo 269 zł, z tyłu na kolanie mają takie jakby wiązanie. Są chyba nawet special price.
Dotarły do mojej zary (gdańsk) dosyć niedawno, przymierzyłam je i z niecierpliwością czekałam pierwszego wrześniana wypłatę , ale niestety byłam wczoraj w Zarze i nie było już 40 :O może ukogoś się jeszcze uchowały, albo może jakaś dziewczyna z Gda widziała jednak 40 a ja jestem ślepa. :O
up? czy u was są jeszcze te kozaki?

Cytat:
Napisane przez FFashionistkAA Pokaż wiadomość
W Poznaniu ostatnio przy przeglądaniu pasków widziałam ten, chyba nie było na niego wielkiego zapotrzebowania, bo wisiało kilka sztuk.
Wow, to napewno ten sam pasek? Czy on z tyłu wygląda tak samo jak z przodu? Zwróciłaś może uwagę na cenę?

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
Ja wczoraj taki pasek widzialam albo w Zarze, albo w Dorothy Perkins. Nie pamietam. No i to nie bylo w PL.

Co do odwyku to... kupilam buty (foto cudze z bloga, uzyte dla zobrazowania zakupionego obuwia). Jeszcze sobie musze je przemyslec, bo kupowalam na szybko. Masaaa ludzi w sklepie byla. Nie lubie w soboty chodzic na zakupy, a zwykle tylko w weekendy moge

Wyobrazcie sobie, ze wczoraj jakas babeczka zaczepila mnie na ulicy i zrobila mi fotke na jakas strone ze street fashion Bylam tak zaskoczona, ze nawet nie wiem na jaka Ale ma mi przyslac maila, bo brala adres. A wcale nie bylam jakos super ubrana, tymbardziej mnie zaskoczyla, niemniej milo mi bylo

Chcialam tez Wam pokazac fotki z wczorajszej wycieczki do parku Wiewiorki sa taaaaakie slodkie!

P.S. Chyba TZ sie nie zdenerwuje, ze upublicznienie jego kolana

Łooosz, jaka fajniusia wiewióra!
Szkoda paska, no i gratuluję fotki na strone o sf
__________________
*tu znajduje się mądry cytat podnoszący świat na duchu*







Edytowane przez la dra
Czas edycji: 2009-08-31 o 09:17
la dra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 22:14   #770
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez la dra Pokaż wiadomość
Ech, co tu taki zastój . Wszystkie na odwyku?
Czy ten pasek był w ogóle w Polsce dostępny? U siebie nie spotkałam...
Byl dostepny. Jako totalna maniaczka Zary mam go w swojej szafie

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez grizz Pokaż wiadomość
gratuluje dziewczyny

moze znacie adresy blogów dziewczyn ubranych głownie w zare ? albo moze macie same takie blogi i mozecie podać adresy?
http://halszkafajnafoka.blogspot.com/ - ja lubie ten. Autorka wydaje sie byc milosniczka Zary. ;]

Swego czasu zastanawialam sie, czy by nie poprowadzic bloga, ale po przejrzeniu szafy z przerazeniem stwierdzilam, ze 70% moich ubran to Zara... nuda? Tak sobie mysle, ze chyba z lenistwa wchodze glownie do Zary, tam mi sie przynajmniej zawsze uda cos upolowac :P
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 09:12   #771
MilciaAa
Zadomowienie
 
Avatar MilciaAa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 249
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Dziewczyny, w jakiej cenie były te rzeczy w Zarze?
1 - spódnica
2 - buty
3 - torebka
4 - pasek
5 - torebka

Proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,3 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (32,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (28,2 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (41,7 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 711918032.jpg (38,7 KB, 63 załadowań)
__________________
B/C / 75 / 164 / 60

23.11.2015 - L.P. okrąglaski Sebbin 435cc, 11,7 cm, projekcja 6,0
MilciaAa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 09:26   #772
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez MilciaAa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakiej cenie były te rzeczy w Zarze?
1 - spódnica
2 - buty
3 - torebka
4 - pasek
5 - torebka

Proszę o pomoc
za te drugie buty dałabym się pokroić
nigdzie ich nie widziałam ani w cenie regularnej ani na wyprzedaży
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 10:03   #773
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez MilciaAa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakiej cenie były te rzeczy w Zarze?
1 - spódnica
2 - buty
3 - torebka
4 - pasek
5 - torebka

Proszę o pomoc
Napiszę ceny regularne i najniższe, po których widziałam je na wyprzedaży
Spódnica - 229 zł, 79 zł (sale)
Buty - 199 zł (?), 99 zł (sale)
Torebka - 199 zł (nowa kolekcja )
Pasek - 79 zł, 39 zł (z zeszłego roku)
Torebka - 199 zł, 99 zł (sale)

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
za te drugie buty dałabym się pokroić
nigdzie ich nie widziałam ani w cenie regularnej ani na wyprzedaży
A ja za torebkę z trzeciego zdjęcia
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 11:05   #774
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

A ja znowu z pytaniem Czy ktoras moze wie cos wiecej na temat kozakow na plaskiej podeszwie z wezowej skory? Czy one sa do kolana, czy nad? I czy rozmiarowka jest typowa? Widzialam je w sobote, ale tylko zerknelam na cene. A w mojej "osiedlowej" Zarze ich nie ma
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 11:12   #775
MilciaAa
Zadomowienie
 
Avatar MilciaAa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 249
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

A czy u kogoś uchowały się te sandałki i torebka (obie rzeczy po 199 zł?)
Jeśli tak, proszę o kontakt.
__________________
B/C / 75 / 164 / 60

23.11.2015 - L.P. okrąglaski Sebbin 435cc, 11,7 cm, projekcja 6,0
MilciaAa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 12:03   #776
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Eggnogg Pokaż wiadomość
A ja znowu z pytaniem Czy ktoras moze wie cos wiecej na temat kozakow na plaskiej podeszwie z wezowej skory? Czy one sa do kolana, czy nad? I czy rozmiarowka jest typowa? Widzialam je w sobote, ale tylko zerknelam na cene. A w mojej "osiedlowej" Zarze ich nie ma
Niestety w ogóle ich póki co nie widziałam

Cytat:
Napisane przez MilciaAa Pokaż wiadomość
A czy u kogoś uchowały się te sandałki i torebka (obie rzeczy po 199 zł?)
Jeśli tak, proszę o kontakt.
Szukaj na all, bo w sklepach tych rzeczy już dawno nie ma.
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 12:07   #777
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Tych butów to w ogóle na allegro nie było

codziennie po kilka razy sprawdzam
to chyba już uzależnienie
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 12:35   #778
grizz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 980
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Byl dostepny. Jako totalna maniaczka Zary mam go w swojej szafie

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------



http://halszkafajnafoka.blogspot.com/ - ja lubie ten. Autorka wydaje sie byc milosniczka Zary. ;]

Swego czasu zastanawialam sie, czy by nie poprowadzic bloga, ale po przejrzeniu szafy z przerazeniem stwierdzilam, ze 70% moich ubran to Zara... nuda? Tak sobie mysle, ze chyba z lenistwa wchodze glownie do Zary, tam mi sie przynajmniej zawsze uda cos upolowac :P
dzieki za adres fajny blog
jakby ktos jeszcze znał jakiś inny prosze o podzielenie sie

ja mam tak samo jak Ty ostatnio już nie wchodze do innych sklepów, bo szkoda mi czasu tylko jakieś 2godz spedzam w Zarze(a mogłabym znacznie dłużej ) ja tez zawsze coś znajde-kupie,bo zawsze jest co
__________________
grizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 12:39   #779
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Miałam kiedyś wstawić zdjęcia moich ostatnich zakupów zarowych, wstawiam po weekendzie. Rzeczy niestety pogniecione ( podróż)
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (20,4 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (23,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (24,1 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 004.jpg (25,6 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 005.jpg (24,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 006.jpg (28,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (21,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (20,5 KB, 48 załadowań)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:20   #780
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś wstawić zdjęcia moich ostatnich zakupów zarowych, wstawiam po weekendzie. Rzeczy niestety pogniecione ( podróż)
Pozdrawiam
Świetna torebka nie widziałamjej u siebie - ile kosztowała i jak ,,się nosi''?
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.