Rossman - część III - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-15, 21:09   #751
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Rossman - część III

Umbra haha ja tez juz mam plany co do ksiazeczki rabatowej, koniecznie te wkladki zelowe kupie do butow,bo ostatnio po egzaminie myslalam,ze nie dojde z przystanku Planuje sie tez podzielic z mama i mama TZ,bo tam tez na gospodarcze produykty znizki sa,ach jakaz to oszczednosc
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:15   #752
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
czy widziałyście w swoich rosmanach poczwórne cienie wibo w odcieniach turkusu??
Może gdzieś we wrocławiu? (ha, marzycielka)

Śliczne są, o takie kolory mi chodzi, a ni ma;(

U mnie sa Ja mam szaro , czarno, białe + rozświetlacz.



A ja dziś kupilam wosk w piance 8,90
I kuleczki czekoladowe
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:18   #753
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
U mnie sa Ja mam szaro , czarno, białe + rozświetlacz.



A ja dziś kupilam wosk w piance 8,90
I kuleczki czekoladowe
ale chodzi mi tylko o te turkusy
Inne kolory u mnie też są.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:27   #754
emilka_t
Raczkowanie
 
Avatar emilka_t
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 94
Dot.: Rossman - część III

czeasc dziewczyny
mam problem... kupilam wode toaletowa/perfumy w rossmanie w moim miescie w sobote... jak sie pozniej okazalo nie pachna tak jak tester... wrecz smierdza jakims lekarstwem. Powiedzcie mi prosze cyz moge je zareklamowac w jakimkolwiek rossmanie w Polsce? Bo ja ja juz u siebie w miescie nie bede... wyjezdzam za granice za niedlugo i nie wiem co w takiej sytuacji zrobic?
__________________
"Zyc i umierac dla tego,
co sie kocha,
tylko to mnie interesuje.
Bakcyl dzumy nigdy nie umiera i nie znika"


Albert Camus
emilka_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:32   #755
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
ale chodzi mi tylko o te turkusy
Inne kolory u mnie też są.

A to nie wiem czy nawet takie testery u mnie sa - turkusowe.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:32   #756
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Umbra, ja z Twojej listy miałam kakaowy przyspieszacz opalania Ziaja i niestety nie byłam z niego zadowolona Jeśli chodzi o przyspieszanie opalania to ani na słońcu ani na solarium nie zauważyłam takiego efektu. Poza tym jest bardzo tłusty - jak to zresztą masło Dość słabo się wchłania, ale za to przyjemnie pachnie I ma fajne podwójne zamknięcie
mówisz? eh, to bez sensu, bo ja go bym kupiła dla tego przyspieszenia. a jak tego nie daje to nie ma sensu, bo równie dobrze mogę wydać pieniądze na balsam. dziękuję za opinię.

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Umbra haha ja tez juz mam plany co do ksiazeczki rabatowej, koniecznie te wkladki zelowe kupie do butow,bo ostatnio po egzaminie myslalam,ze nie dojde z przystanku Planuje sie tez podzielic z mama i mama TZ,bo tam tez na gospodarcze produykty znizki sa,ach jakaz to oszczednosc
mam te wkładki, ale leżą nieużywane od studniówki. jakoś dałam radę bez.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:40   #757
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
mówisz? eh, to bez sensu, bo ja go bym kupiła dla tego przyspieszenia. a jak tego nie daje to nie ma sensu, bo równie dobrze mogę wydać pieniądze na balsam. dziękuję za opinię.
Być może u Ciebie inaczej by się sprawował ten przyspieszacz, ale z tego co pamiętam aga też nie była z niego zadowolona, więc... chyba lepiej kupić coś innego
Czekam na przesyłkę z przyspieszaczem opalania z Polenny-Ewy - jeśli chcesz to zdam relację, jak on się sprawuje
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 21:51   #758
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Być może u Ciebie inaczej by się sprawował ten przyspieszacz, ale z tego co pamiętam aga też nie była z niego zadowolona, więc... chyba lepiej kupić coś innego
Czekam na przesyłkę z przyspieszaczem opalania z Polenny-Ewy - jeśli chcesz to zdam relację, jak on się sprawuje
Dobrze pamiętasz Rzeczywiście ten przyspieszacz w sumie niewiele działa, żeby nie powiedzieć nic Ale żeby go skończyć, odkryłam jego nowe zastosowanie Przed wyjściem psikam niewielką ilość na nogi - super połysk
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:53   #759
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez emilka_t Pokaż wiadomość
czeasc dziewczyny
mam problem... kupilam wode toaletowa/perfumy w rossmanie w moim miescie w sobote... jak sie pozniej okazalo nie pachna tak jak tester... wrecz smierdza jakims lekarstwem. Powiedzcie mi prosze cyz moge je zareklamowac w jakimkolwiek rossmanie w Polsce? Bo ja ja juz u siebie w miescie nie bede... wyjezdzam za granice za niedlugo i nie wiem co w takiej sytuacji zrobic?
wydaje mi się ze nie, ale s[ppróbuj moiże pójśc z PARAGONEM i pogadać może pozwolą ci wymienić na inny zapach bo nie sądzę aby oddali kasę
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:59   #760
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość
Dobrze pamiętasz Rzeczywiście ten przyspieszacz w sumie niewiele działa, żeby nie powiedzieć nic Ale żeby go skończyć, odkryłam jego nowe zastosowanie Przed wyjściem psikam niewielką ilość na nogi - super połysk
Moja niezawodna pamięć
Też tego patentu próbowałam, ale czasem zostawały tłuste plamki na ubraniach, więc i z tego zrezygnowałam
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 22:01   #761
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

a to zdecydowanie go wykreślam z listy. dzięki.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 22:18   #762
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Moja niezawodna pamięć
Też tego patentu próbowałam, ale czasem zostawały tłuste plamki na ubraniach, więc i z tego zrezygnowałam
Hmm ja staram się nie stosować go na partie ciała, które mogą mieć kontakt z ubraniem, ale będę ustrożna dzięki Tobie
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 22:44   #763
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez emilka_t Pokaż wiadomość
czeasc dziewczyny
mam problem... kupilam wode toaletowa/perfumy w rossmanie w moim miescie w sobote... jak sie pozniej okazalo nie pachna tak jak tester... wrecz smierdza jakims lekarstwem. Powiedzcie mi prosze cyz moge je zareklamowac w jakimkolwiek rossmanie w Polsce? Bo ja ja juz u siebie w miescie nie bede... wyjezdzam za granice za niedlugo i nie wiem co w takiej sytuacji zrobic?
Ja miałam podobny problem bo pomyliłam filtr 30 z 50 i chciałam wymienic. Udało sie - podeszłam do kasy i powiedziałam, że pomyliłam się i poproszę o wymiane. Pani przy kasie zaproponowała mi zwrot pieniążków lub wymianę -byłam mile zaskoczona. Jeżeli masz paragon to spróbuj, ale najlepiej tam gdzie kupowałaś. Nie wiem czy można wymieniac w innej placówce.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 08:13   #764
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rossman - część III

Umbra, ja robię to samo. Oczy zmywam micelem, twarz mleczkiem, a potem myję żelem. Nie wyobrażam sobie inaczej.

Ja tam z dwufazy Ziai nie byłam zadowolona, nie zmyła mi nawet zwykłego tuszu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 08:16   #765
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
agaciorze, masz zdolność przywoływania uśmiechu na mojej twarzy swoimi postami. fajnie piszesz.
Miło mi, żem szanowną Panią w stanie rozbawić


Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
. a mi się poszczęściło . Ale za to nie byłam na przystankach uroda, makijażach itepe , bo kolejki niestety były dobijające , a ja nie miałam czasu
Zgadzam się w 100 %. Chociaż teraz chciałaym zacząć przygodę z płynem micelarnym tylko funduszy póki co brak
. to faktycznie dziwnie, nigdy nie słyszałam, zeby ktoś tak robił

Ja byłam z Mad'i, Estellą, Madziarą, siostrą Estelli i... No, było nas razem 6 (a może 7?), więc każda zajmowała inną kolejkę. Poszło dość szybko, tylko do stomatologa było anajgorzej, keidy kolejka mała ale inni ludzie też się wycfanili w "zajmowanie". Instynkt samozachowawczy.
Micelarny moze kiedyś wprowadza z maybelline, kiedyś dostałam jako gratis i jestm zadiolowola strasznie, acz szkoda mi go uzywac i po cichu mam nadzieję, ze wprowadzą go do regularnej sprzedaży... Na pewno na zachdoze można się w niego zaopatrzeć.
(a już słyszysz: ja tak robię)

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
*mam ochotę na pomadkę, może Maybelline? polecicie jakąś fajna, żeby nawilżała albo chociaż nie wysuszała ust, interesują mnie delikatne kolory
*szukam bronzera, może L'Oreal, Rimmel albo Maybelline? nigdy nie miałam bronzera.
*olejek Hipp (o ile mi podpasuje po wypróbowaniu miniaturki)
*kakaowy przyspieszacz opalania Ziaja
*krem z filtrem do buzi
gdyby któraś z Was miała jakieś informacje na temat tych produktów to bardzo proszę o podzielenie się. mile widziane opinie negatywne, chętnie zmniejszę listę.
*Patrząc na KWC pobadałam szminki RIMMEL, wszystkie są dobre. Co prawda szukałam zdecydowanych kolorków, na razie 3 moje naulubieńsze to:Rimmel, Lasting Finish Lipstick, Bourjois, Lovely Brille, Sensique, Volume & Shine- wszystkie są ciemne, trwałe, soczyste (mimo koloru nie pomniejszają ust) wiec wydaje mi się, że z jasnych powinny spełniać oczekiwania
* brązer- też polowałam a w końcu kupiłam.... kuleczk rozświetlajace sensique. Te jasne sa dla mnie brązujące, nakaldam w niewielkiej ilosci, a ciemniejsza skórę uzyskam dodając wiecej pigmentu do pudru (mineralny essence to czysty pigment)
*oliwka hipp- ja bym stawiała na babydream, tańszy a w sumei olwiki niwiele się różnią od siebie
* przyspieszacz sdo opalania WYRZUCIĆ BEZWZGLĘDNIE jak opalac się to na filtr!
* du buzi- tu może być problem. Szukanie dobrego filtra do buzi to długa i kosztowna droga ale z tych drogeryjnych, fotostabilnych dziewczyny polecają sorayę, nivea 50+ o taką https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1213385263 i lirene https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...rsja-2008.html
Sama mam sorayę, jest super


Słuchajcie, a ogólnie promocja jest jeszcze ważna? Chcę kupić kremy do opalania sun ozon(głupia, głupia, głupia ze nie zrobiła tego wcześniej ;( )
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 09:45   #766
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
*Patrząc na KWC pobadałam szminki RIMMEL, wszystkie są dobre. Co prawda szukałam zdecydowanych kolorków, na razie 3 moje naulubieńsze to:Rimmel, Lasting Finish Lipstick, Bourjois, Lovely Brille, Sensique, Volume & Shine- wszystkie są ciemne, trwałe, soczyste (mimo koloru nie pomniejszają ust) wiec wydaje mi się, że z jasnych powinny spełniać oczekiwania
*oliwka hipp- ja bym stawiała na babydream, tańszy a w sumei olwiki niwiele się różnią od siebie
Słuchajcie, a ogólnie promocja jest jeszcze ważna? Chcę kupić kremy do opalania sun ozon(głupia, głupia, głupia ze nie zrobiła tego wcześniej ;( )
Szminkę tez polecam Rimmel, Lasting Finishjest super i mi pachnie lodami waniliowymi Mam kolor 070 AIRY FAIRY-cudowny brudny róż,trochę opalizujący na złotoidealny na lato
A oliwka hipp właśnie różni sie od wszystkich innychbo nie zawiera parafiny tylko olejek sezamowy + migdałowyi najpiękniej na swiecei pachnie
A co do Sun Ozon to trudno powidzieć-może jeszcze do nowej gazetki zostawili w promocji, a może już nie?trzeba pójść i sie przekonać
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 09:48   #767
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Rossman - część III

Wiecie może kiedy będzie nowa gazetka
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 09:51   #768
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
Wiecie może kiedy będzie nowa gazetka
Nie wiemy na 100 %ale jeśli nie zrobią nam żadnego psikusato powinna być jak zwykle w czwartek czyli 19albo w środę ostatnio już była nowa chyba
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 09:51   #769
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Rossman - część III

właśnie wczoraj byłam nieco zdziwiona bo skoro na cenie przy farbach do właosó było napisane,że promocja trwa do 17.06 to i że wszystkie produkty z gazetki do tego dnia są w promocji...ale chyba nie bo skoro np.widziałam,że pomadka bebe już nie była w promocji bo cena na niej to 7.99 a nie4.99.
w piątek widziałam tez żele pod prysznic FA za 4.99 a wczoraj już ta cena zdjęta
tak sobie czytałam,że o tym jak zachwycacie się nad tymi mleczkami do opalania że przy następnej promocji może i ja kupię...kiedyś miałam z evy z filtrem chyba 8 lub 10-cały dzień na słońcu przy pracy i nic się nie opaliłam-absolutnie nic...wiem że to nie zdrowe,ale w tym roku bez filtra będę się opalała...zawsze tak było,tylko 1 raz z filtrem się opalałam...ogólnie to nie lubię się opalać jak się trochę opalę to potem już nie będę wychodziła na słońce-tylko wtedy kiedy muszę
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 10:05   #770
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Nie wiemy na 100 %ale jeśli nie zrobią nam żadnego psikusato powinna być jak zwykle w czwartek czyli 19albo w środę ostatnio już była nowa chyba
Hmm fajnie gdyby była w srode...bo akurat bede w okolicy Rossmanna i moglabym wpasc na male zakupy
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 10:07   #771
magrens
Raczkowanie
 
Avatar magrens
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 321
Dot.: Rossman - część III

ja jak zwykle nie mogę się doczekać nowej gazetki
magrens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 10:38   #772
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
Hmm fajnie gdyby była w srode...bo akurat bede w okolicy Rossmanna i moglabym wpasc na male zakupy
Jeśli Dygotka pisze z na plakietkach są ceny do 17 to bardzo prawdopodobne ze nowa gazetka będzie już 18
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 10:40   #773
pejtoon
Zakorzenienie
 
Avatar pejtoon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Piękne Miasto - Gdańsk
Wiadomości: 3 238
Dot.: Rossman - część III

tez czekam na nową gazetkę, mam nadzieję, że będą jakieś fajne promocje, bo ostatnio kiepsko ...
a dziś mam egzamin ustny z środków i urządzen w transporcie .. dźwignice i te sprawy :/ trzymajcie kciuki
__________________
Scrapbooking moim życiem
Moja galeria - Pejtoon powraca na wizaż
13.09.2011 - wysyp

KRAINA PAPIERU - zapraszam !
pejtoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:01   #774
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rossman - część III

ja tez nie moge juz doczekac sie gazetki, licze na jakies podklady w promocji i serum eveline rozgrzewajace bo chce sprobowac

a ja jutro mam egzamin i wiem, ze go nie zdam - trudno, zostanie na wrzesien nie mozna byc zbyt zachlannym
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:14   #775
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman - część III

Ja zrobiłam przegląd pobliskich Rrossmannów ostatnio i ruszam do ataku będę dojeżdzać autobusem, a co! Odwyk nie działa na mnie leczniczo, oj nie
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 12:05   #776
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: Rossman - część III

Mam nową gazetkęMa az 17 stron

Oferta ważna od 18.06-03.07.08r

Rossmann obchodzi 15 lecie i dlatego tyle promocji.

pani ćma-nie ma żadnych podkładów w promocji..
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 12:10   #778
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: Rossman - część III

7. http://img155.imageshack.us/img155/4438/dscn2437mp2.jpg

8. http://img155.imageshack.us/img155/9272/dscn2438ik4.jpg

9. http://img155.imageshack.us/img155/685/dscn2439we9.jpg

10. http://img92.imageshack.us/img92/1517/dscn2440xm1.jpg

11. http://img92.imageshack.us/img92/8954/dscn2441da8.jpg

12. http://img92.imageshack.us/img92/2226/dscn2442rw9.jpg

Edytowane przez Elaiza186
Czas edycji: 2008-06-16 o 12:55
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 12:13   #779
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: Rossman - część III

13. http://img92.imageshack.us/img92/2999/dscn2443wr1.jpg

14. http://img92.imageshack.us/img92/5776/dscn2444fy1.jpg

15. http://img372.imageshack.us/img372/5791/dscn2445mk4.jpg

16. http://img92.imageshack.us/img92/7005/dscn2446ch8.jpg

17. http://img372.imageshack.us/img372/3425/dscn2447ub6.jpg

18. http://img155.imageshack.us/img155/8941/dscn2448zt8.jpg

19. http://img372.imageshack.us/img372/7609/dscn2449jf9.jpg

20. http://img372.imageshack.us/img372/2349/dscn2450tb4.jpg

21. http://img372.imageshack.us/img372/3019/dscn2451ah4.jpg

22. http://img372.imageshack.us/img372/6521/dscn2452kn0.jpg

23. http://img92.imageshack.us/img92/7725/dscn2453un8.jpg

24. http://img92.imageshack.us/img92/5620/dscn2454eh5.jpg

25. http://img155.imageshack.us/img155/6593/dscn2456vw5.jpg

26. http://img155.imageshack.us/img155/7404/dscn2457qf0.jpg

27. http://img92.imageshack.us/img92/1821/dscn2458mf8.jpg

28. http://img372.imageshack.us/img372/516/dscn2459tr8.jpg

29. http://img155.imageshack.us/img155/9707/dscn2460yb0.jpg

30. http://img92.imageshack.us/img92/6207/dscn2461jo0.jpg

31. http://img372.imageshack.us/img372/460/dscn2462cl5.jpg

32. http://img92.imageshack.us/img92/1319/dscn2463xd5.jpg

33. http://img155.imageshack.us/img155/9964/dscn2464yh8.jpg

34. http://img155.imageshack.us/img155/3264/dscn2465qw9.jpg

35. http://img372.imageshack.us/img372/4085/dscn2466oi3.jpg



Edytowane przez Elaiza186
Czas edycji: 2008-06-16 o 14:08
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 12:15   #780
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Rossman - część III

też mam nową gazetkę
właśnie zaczynam ja studiować...czy używała któraś z Was :balsamu zwalczającego celulit firmy Tanita??bo jest za 7.99 i się zastanwiam czy warto kupić...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.