W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-16, 17:29   #751
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Sukienka na wesele

Cytat:
Napisane przez yummy91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie
Czy taka sukienka nadaje się na wesele? Sukienki bez ramion znowu w modzie?
Czekam na Wasze opinie
Przecież to piżama tudzież inna halka.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 11:57   #752
paczuszek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 46
Pomocy, co ubrać na chrzest ?

Hej Dziewczyny,
Pisałam już w ogólnym wątku ale potrzebuję szybkiej porady i chyba większej ilości opinii

W ten weekend mam chrzest w rodzinie z niektórymi osobami nie widziałam się po kilka lat nawet. Zależy mi żeby dobrze wypaść bo wiadomo jak to w rodzinie, wszyscy cieszą się że się widzą a potem każdy każdego obsmarowuje

Jakiś czas temu bardzo dużo schudłam, noszę teraz rozmiar 34/36 wcześniej nosiłam 44... chciałabym zaprezentować się w nowej figurze

Znalazłam na allegro sukienke Versace, nigdy nie byłam jakąś fanatyczką metek ale każda z nas pewnie gdzieś skrycie marzy żeby mieć jedną taką kreację w szafie

http://allegro.pl/sukienka-versace-n...430033220.html

Jest w zadziwiająco niskiej cenie jak na tę firmę ale pisałam do sprzedawcy i przesłał mi zdjęcia kompletu metek więc mam pewność że to oryginał.

I teraz najważniejsze pytanie czy jest to odpowiednia sukienka na chrzest??

Podobają mi się strasznie te złote ramiączka bo będą super wyglądały do opalonej skóry...


Tak się strasznie na nią napalilam boję się że ktoś mnie uprzedzi... aaa i ten sprzedawca ma jeszcze jedną sukienkę która mi się podoba, taką krótką valentino , ale chyba w czarnej na chrzest nie wypada pójść?

Pomocy błagam o opinie

Buziaki

Edytowane przez paczuszek
Czas edycji: 2013-07-29 o 12:00
paczuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:17   #753
milka123321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 28
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

Wow! Gratuluje że tyle schudłaś na pewno będziesz szałowo wyglądać i zrobisz wrażenie i nie koniecznie w sukni od Versace. Ta średnio mi się podoba. Myślę że w sukienkach z sieciówek coś znalazłabyś fajniejszego. Zależy też ile masz lat bo ta z Versace to tak na 35+ lat.
milka123321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 14:06   #754
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

wg mnie ta nie jest jakaś szałowa, znajdziesz ładniejszą w niższej cenie, tym bardziej, że możesz pochwalić się figurą
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 14:15   #755
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

a mi się suknia totalnie nie podoba, zwykła taka jakaś

nie dałabym tyle $ za nią na necie są o wiele ładniejsze i o wiele tansze
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 14:19   #756
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

Pomijając już kwestię oryginalności, ta sukienka jest kiepska - pańciowata, jak ze sklepu z garsonkami albo z tzw "modą weselną". Za 700 zł na pewno znajdziesz coś fajniejszego, są wyprzedaże masz więc okazję upolować cos "z metką" jesli juz koniecznie chcesz.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 15:02   #757
ZielonaMelisa
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaMelisa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 156
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

Zrezygnuj z tej sukienki, w ogóle mi się nie podoba a za tą cenę na pewno znajdziesz coś dużo ładniejszego.
__________________
http://magiastylu.com
ZielonaMelisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 17:02   #758
paczuszek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 46
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

Dzieki dziewczyny, moze rzeczywiscie troche uparlam sie na ta metkei te ramiaczka zlote zawrocily mi w glowie kiedys versace robil linie dla hm i pamitam ze wtedy widzialam taka sliczna biala sukiene ze zlotymi lancuszkami zamiast ramiaczek ale wtedy nawet jednej nogi bhm nie wcisnela w nia )
Jakos w sklepach nie moge znalezc nic poza zwiewnymi letnimi sukienkami a jak przez kilka lat chodzilam w luznych "namiotach" to teraz mimo upalu moglabym nosic tylko dopasowane rzeczy )


Kurcze wydawala mi sie ta sukienka w miare pasujaca do 23 latki ale chyba w tym temacie nie jestem zbyt obiektywna
paczuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:21   #759
karolajnaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

Też mi się wydaje,że jak na 23 lata to ta sukienka jest dla Ciebie za poważna. Gratulacje,że tak dużo schudłaś to mega wyzwanie i wydaje mi się,że i tak zrobisz już tym wrażenie a co do sukienki to właśnie w sieciówkach upolujesz coś fajnego i w tej cenie 700 zł dokupisz jeszcze torebke i buty ostatnio widziałam w mohito duże przeceny naprawdę świetnych sukienek od czarnych,po miętowe,zielone,brzoskwin iowe. Nie wiem czy to tylko w mojej miejscowości ale ogólnie teraz w sklepach są przeceny. I myśle,że do opalonej skóry ładnie wyglądać będzie właśnie brzoskwiniowa. Pozdrawiam
karolajnaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:29   #760
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

a możesz zdradzić jak udało Ci się schudnąć?
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:02   #761
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

ta sukienka wygląda na tanią, taką bazarkową ...
mnie te ramiączka się w niej właśnie nie podobają, kojarzą mi się raczej z tandetą niż odzieżą z wyższej półki.
co do wieku, to akurat dla 23latki myślę, że byłaby ok. szukałabym czegoś ładniejszego w niższej cenie ale taki fason i biało-czarna kolorystyka jak najbardziej na tak
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 22:22   #762
paczuszek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 46
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
a możesz zdradzić jak udało Ci się schudnąć?
Jasne ze moge jedna prosta zasada : przestalam szukac wymowek
Tak szczerze to nie bylo to proste, codzienny 2 godzinny trening bez silowni bez trenera,po prostu wychodzilam z domu na 2 godziny i biegalam skakalam na skakance, robilam przysiady i brzuszki na trawie, koniecznie w podwojnych dresach, co do diety to wyeliminowalam wszystko co smakuje czyli cukier, make kazdego rodzaju oprocz 2200, przestalam jesc gotowane warzywa( tylko surowe), nabial zamienilam na soje. To takie podstawy, wiele nawykow mi zostalo, codziennie tez cwicze, i powiem Ci ze najgorszy jest pierwszy miesiac... potem to juz z gorki i jak sa efekty to juz wystarczajaco motywuje.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
ta sukienka wygląda na tanią, taką bazarkową ...
mnie te ramiączka się w niej właśnie nie podobają, kojarzą mi się raczej z tandetą niż odzieżą z wyższej półki.
co do wieku, to akurat dla 23latki myślę, że byłaby ok. szukałabym czegoś ładniejszego w niższej cenie ale taki fason i biało-czarna kolorystyka jak najbardziej na tak
Dziekuje za opinie, juz chyba z niej zrezygnowalam chociaz mam jeszcze jakis maly 1% zawahania co do tych lancuszkow to dla mnie taki typowy znak szczegolny Versace kojarzy mi sie z ich pokazami i kampaniami.
paczuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 22:32   #763
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

Cytat:
Napisane przez ZielonaMelisa Pokaż wiadomość
Zrezygnuj z tej sukienki, w ogóle mi się nie podoba a za tą cenę na pewno znajdziesz coś dużo ładniejszego.
Też jestem takiego samego zdania
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 09:33   #764
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

sukienka dla mnie jak z lat 90- bo może i jest. A, ze ma metki? "porządne" podróbki tez mają metki ;-) Rozumiem Versace i szał, to tak. Ale nie warta więcej jak 50 zł jeśli chodzi o wygląd ;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 11:45   #765
anka38028
Przyczajenie
 
Avatar anka38028
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

Według mnie sukienka ładna... i tylko tyle. Na pewno nie jest warta tych 700zł. A że metka Versace, co z tego?
__________________
<ciach_reklama>
anka38028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 12:19   #766
paczuszek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 46
Dot.: Pomocy, co ubrać na chrzest ?

Dzięki dziewczyny za wszystkie opinie ...
Na razie szukam czegoś innego to będzie mój plan B sukienka może nie jest oszałamiająca ale wydaje mi się ładna i dość skromna... sama już nie wiem. Po pracy wybiorę się na łowy

Odbiegając trochę od tematu, czy któraś z Was miała styczność z bielizną guess? Ten sam sprzedawca ma dużo majtek tej właśnie firmy, tak go męczyłam pytaniami o sukienkę że jest nawet skłonny zejść z ceny majteczek trochę... chyba ma mnie dość)

Może któraś z Was ma w swojej szafie taką bielizne? hmm?
paczuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 15:37   #767
Outrun_Kate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

Hej dziewczyny.

Idę w sobotę na wesele.
Wybrałam na tą okazje tą sukienkę.

Potrzebuję Waszej opinii . HELP



Zamiast żakietu założę czarną ramoneskę.
Pytanie na jaki kolor paznokcie? Czarny czy czerwony?



Na poprawiny założę tą . Co myślicie?
Baleriny na poprawiny to chyba zły pomysł,co?



Co sądzicie o tym wyborze?
Strasznie się stresuje bo partner jest świadkiem i chciałabym wyglądać obłędnie perfekcyjnie pięknie

pozdrawiam
K.

Edytowane przez Outrun_Kate
Czas edycji: 2014-01-16 o 15:42
Outrun_Kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 14:28   #768
olmici
ale szał :P
 
Avatar olmici
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 623
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny? - ZBIORCZY

czy taka sukienka pasuje na ślub cywilny? Mamy iść z mężem 1 marca i tak się zastanawiam w co się ubrać, bo na samym cywilnym nigdy nie byliśmy :/

http://sukienkowo.com/nowosci/urocza...dka-czarna/329
__________________
Razem: 29.01.2010
Zaręczyny 28.07.2010
Ślub 06.08.2011
olmici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 09:52   #769
stoinska86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 45
komunia - w co się ubrać? POMOCY!!!

witam serdecznie kochane wizażanki
mam nadzieję ze mi pomożecie (liczę na waszą fachową pomoc :P)
w maju szykuje się komunia mojego dzieciaczka- córci (ojjj jak ten czas szybko leci ;( w związku z tym bardzo was proszę żebyście pomogły mi dobrać idealną sukienkę na tą okazję, chciałabym żeby sukienka była b. elegancka. (tak w nawiasie hihi mam 28 lat i noszę rozmiar 36 przy wzroście 160 cm, jestem blondynką (oczywiście farbowaną hehe) z niebiesko-szarymi oczyma i śniadej cerze). proszę was kochane pomóżcie mi dobrać sukienkę jak i całą stylizację na komunię mojego dzieciaczka.
taka poza tematem jakie kolory są modne tej wiosny??
pozdrawiam serdecznie i liczę na pomoc


W KOBIETACH SIŁA :p
stoinska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 13:47   #770
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: komunia - w co się ubrać? POMOCY!!!

Jestem w tym samym wieku i też mnie czeka komunia mojej córy własnie szukam inspiracji, bo zanim się obejrzę będę musiała coś kupić .Myślę nad czymś eleganckim w pastelowych kolorach(beż,róż, ecri).Mam 174 i jestem szatynką .Na chwilę obecną znalazłam taką:
http://www.boohoo.com/restofworld/invt/azz49270/
..ale przez neta nie zamówię w ciemno:/
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 17:29   #771
Lii Czii
Raczkowanie
 
Avatar Lii Czii
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 63
Dot.: komunia - w co się ubrać? POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Jestem w tym samym wieku i też mnie czeka komunia mojej córy własnie szukam inspiracji, bo zanim się obejrzę będę musiała coś kupić .Myślę nad czymś eleganckim w pastelowych kolorach(beż,róż, ecri).Mam 174 i jestem szatynką .Na chwilę obecną znalazłam taką:
http://www.boohoo.com/restofworld/invt/azz49270/
..ale przez neta nie zamówię w ciemno:/
Piękna sukienka
Lii Czii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 18:51   #772
stoinska86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 45
Dot.: komunia - w co się ubrać? POMOCY!!!

dziewczyny PLISSSS pomóżcie może jakieś inne propozycje???
stoinska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:27   #773
Zagajka10
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: komunia - w co się ubrać? POMOCY!!!

Dziewczyny wystarczy prosta elegancka sukienka z koła lub jeszcze bardziej elegancko obcisła z ołówkową spódnicą. A do tego coś na głowę- fascynator lub nowoczesny toczek- na <ciach> można zamówić pod konkretną kreację również ozdobę dla dziewczynki idącej do komunii jeśli chcecie uniknąć niezbyt estetycznych wianków.

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2014-02-27 o 20:26 Powód: nieopłacona reklama
Zagajka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 08:15   #774
stoinska86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 45
Dot.: komunia - w co się ubrać? POMOCY!!!

dziwczyny pomóżcie wybrać tę właściwą spośród moich wyborów niestety nie mogę się zdecydować :P

1 http://www.lejdi-sklep.pl/index.php?...tami-ag10-ecru
2 http://camillfashion.pl/p/22/1019/mo...a-wieczor.html
3 http://camillfashion.pl/p/21/1016/mo...a-wieczor.html
4 http://camillfashion.pl/p/22/38/mona...a-wieczor.html
5 http://camillfashion.pl/p/19/752/suk...-na-dzien.html
6 http://camillfashion.pl/p/22/730/suk...a-wieczor.html
7 http://studio-mona.pl/blog/wp-conten.../model-207.jpg
8 http://www.lejdi-sklep.pl/index.php?...olorow-mon-128
stoinska86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:06   #775
Annairu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Brązowy garnitur i miętowa sukienka? Kreacja na wesele

Witam
W czerwcu wybieramy się z chłopakiem na ślub + wesele do mojej przyjaciółki. Nadmienię może że ja jak i przyjaciółka mamy po 21 lat.
Wymarzyłam sobie pastelową miętową krótką sukienkę którą też niedawno kupiłam. Sukienka jest opięta i sięga nieco ponad udo a'la ołówkowa spódnica. Wrzucam jej zdjęcie chociaż aparat troche zjadł kolory ale kolorek ma taki jak tu o: http://img.szafa.pl/ubrania/1/010369...-nowa-cudo.jpg Oczy mam takie szaro-zielono-niebieskie, wszystkiego po trochu. Włosy średniej długości do ramion w kolorze ciepłego, ciemniejszego brązu. Zastanawiałam się czy na wesele będzie dobrym wyborem ale wesele będzie ogólnie skromne i kameralne bez zbędnych udziwnień. Problemem ewentualnie może być ślub ale w razie czego dobierze się coś na górę Mam problem z dobraniem koloru dodatków, zastanawiałam się nad pastelowym różem, lub czymś niebieskim/łososiowym. Włosy najprawdopodobniej będę miała spięte w jakiś koczek ponieważ na sali, w tańcu pewnie w mig zrobi się duszno.

Teraz druga sprawa. Mój chłopak pochodzi z miasta oddalonego o kilkaset kilometrów i zarzekał się że garnitur ma czarny, po czym jak go przywiózł okazało się że jednak nie jest czarny a dość ciemno brązowy w odcieniu zbliżonym do gorzkiej czekolady. Nie jest zbyt krzykliwy, w zasadzie z daleka można go nawet pomylić z czernią ale w świetle będzie wyglądał z pewnością inaczej. Buty będzie miał czarne + czarny pasek do spodni. Kwestia dobrania teraz koszuli i krawata. Chciałam jakoś dobrać mu dodatki żeby było zgrane kolorystycznie albo z moją sukienką albo z moimi dodatkami bo nie jestem pewna czy mięta z brązem nie będzie się gryzła. Ja ewentualnie mogę rozważyć jeszcze kupno innej sukienki ale nie zmusze go do kupienia nowego garnituru, w końcu dobry garnitur to nie takie hop siup ani 30zł. Z resztą ten całkiem dobrze na nim leży a i on dobrze się w nim czuje więc nie chciałabym zbytnio cudować tym bardziej że wesele nie będzie się zaliczało do super licznych i hucznych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1428.jpg (121,0 KB, 117 załadowań)

Edytowane przez Annairu
Czas edycji: 2014-05-06 o 14:09
Annairu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:16   #776
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Brązowy garnitur i miętowa sukienka? Kreacja na wesele

Cytat:
Napisane przez Annairu Pokaż wiadomość
Witam
W czerwcu wybieramy się z chłopakiem na ślub + wesele do mojej przyjaciółki.
Wymarzyłam sobie pastelową miętową krótką sukienkę którą też niedawno kupiłam. Sukienka jest opięta i sięga nieco ponad udo a'la ołówkowa spódnica. Wrzucam jej zdjęcie chociaż aparat troche zjadł kolory ale kolorek ma taki jak tu o: http://img.szafa.pl/ubrania/1/010369...-nowa-cudo.jpg Oczy mam takie szaro-zielono-niebieskie, wszystkiego po trochu. Włosy średniej długości do ramion w kolorze ciepłego, ciemniejszego brązu. Zastanawiałam się czy na wesele będzie dobrym wyborem ale wesele będzie ogólnie skromne i kameralne bez zbędnych udziwnień. Problemem ewentualnie może być ślub ale w razie czego dobierze się coś na górę Mam problem z dobraniem koloru dodatków, zastanawiałam się nad pastelowym różem, lub czymś niebieskim/łososiowym. Włosy najprawdopodobniej będę miała spięte w jakiś koczek ponieważ na sali, w tańcu pewnie w mig zrobi się duszno.

Teraz druga sprawa. Mój chłopak pochodzi z miasta oddalonego o kilkaset kilometrów i zarzekał się że garnitur ma czarny, po czym jak go przywiózł okazało się że jednak nie jest czarny a dość ciemno brązowy w odcieniu zbliżonym do gorzkiej czekolady. Nie jest zbyt krzykliwy, w zasadzie z daleka można go nawet pomylić z czernią ale w świetle będzie wyglądał z pewnością inaczej. Buty będzie miał czarne + czarny pasek do spodni. Kwestia dobrania teraz koszuli i krawata. Chciałam jakoś dobrać mu dodatki żeby było zgrane kolorystycznie albo z moją sukienką albo z moimi dodatkami bo nie jestem pewna czy mięta z brązem nie będzie się gryzła. Ja jeszcze mogę sobie kupić inną sukienkę ale nie zmusze go do kupienia nowego garnituru, w końcu dobry garnitur to nie takie hop siup ani 30zł. Z resztą ten całkiem dobrze na nim leży a i on dobrze się w nim czuje więc nie chciałabym zbytnio cudować tym bardziej że wesele nie będzie się zaliczało do super licznych i hucznych.
Nie dobiera się stroju mężczyzny do sukienki Wygląda to śmiesznie, jak na bal w przedszkolu. Na taką uroczystość koszula koniecznie biała.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 14:50   #777
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Brązowy garnitur i miętowa sukienka? Kreacja na wesele

gentleman doesn't wear brown i no brown after 6.

ale jak już musi być, to módlcie się o pochmurna pogodę i koniecznie z białą koszulą
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 17:29   #778
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Brązowy garnitur i miętowa sukienka? Kreacja na wesele

Nie polecam dobierania krawata do koloru sukienki to już nie te czasy, że niebieska sukienka=niebieski krawat. Polecam czarnego klasycznego śledzika i białą koszulę jak dziewczyny już wcześniej wspomniały
Dal ciebie kilka inspiracji dodatków



__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 18:19   #779
przemekkwiat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 38
Dot.: Brązowy garnitur i miętowa sukienka? Kreacja na wesele

dla chłopaka biała koszula + czarny/granatowy jedwabny krawat - nie śledzik (zwykły 8-8,5cm szerokości) + biała poszetka (len, bawełna)+kwiatek w butonierce
przemekkwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 19:03   #780
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Brązowy garnitur i miętowa sukienka? Kreacja na wesele

Kwiatek w butonierce???? to szto nie pan młody...
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.