Efekty biegania - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-01, 12:18   #751
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Elsa...
Czytając ten wątek kilka rzeczy zwróciło moją uwagę...Wy nie biegacie z polarem?...a jaki ma to sens, biegać trzeba na odpowiednim tętnie...(trzeba sobie wyliczyć
nie trzeba mieć polara by to sprawdzić
biegając np. II zakres ciągły z prędkością podprogową da nam znac o tym własny organizm- kiedy zwolnimy.

polar itd. to sprawa dla tych, którzy trenują. albo lubią takie cacuszka
na początek wydaje mi się niepotrzebny, później jak się złapie bakcyla - dlaczego nie.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 12:21   #752
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Midi dziękuję Zatem zabiore się za zakupy w Niemczech. Jeśli będę miała dylemat nad wyborem butów- zamelduję i poprosze o pomoc

Inch naprawdę młodziutko wyszłaś ale za to ślicznie
I koniecznie zamieść większe bo zapewne nie tylko ja chce zobaczyć w pełnej okazałości Twoją buźke
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 13:05   #753
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Inch bardzo fajna trasa przypomina mi troche moja wroclawska wzduz odry po walach.tutaj niestety nie ma gdzie biegac i musze biegac bo asfalcie w kolko jakiegos boiska

dzisiaj nie poszlam biegac bo jestem w beznadziejnej formie...
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 13:40   #754
Elsa...
Raczkowanie
 
Avatar Elsa...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez inch
nie trzeba mieć polara by to sprawdzić
biegając np. II zakres ciągły z prędkością podprogową da nam znac o tym własny organizm- kiedy zwolnimy.

polar itd. to sprawa dla tych, którzy trenują. albo lubią takie cacuszka
na początek wydaje mi się niepotrzebny, później jak się złapie bakcyla - dlaczego nie.
Nie uważam, aby polar był "cacuszkiem"...oczywi ście można mierzyć tętno na przegubie ręki lub szyji, ale to raczej trudne w biegu..Co to znaczy "drugi zakres ciągły z prędkością podprogową"?...Czy Tobie Inch organizm daje znać kiedy osiągasz 60%, 70% tętna?...Jak daje znać bo przy tętnie np.145 nie ma się raczej zadyszki ani nie czuje się zmęczenia...więc jak bez "miernika" utrzymać sensowny zakres tętna (czyli nie przekraczać tych ok. 80%)...chyba, że się biega "na pozbycie tłuszczyku" to 60% wystarczy...
Elsa... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 14:14   #755
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Suzana dobry pomysł dała, rozjaśnię zdjecie to może objawią mi się Twoje oczy

Ja zawsze w deszczu i dużym słoncu biegam/roweruję w czapce [głowa boli bez niej momentalnie]. Czuję się tak trochę odgrodzona od świata ale pozytywnie I jeszcze bardziej gówniarski wyraz twarzy niż normalnie, no po prostu miodzio
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 17:47   #756
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Elsa...
Nie uważam, aby polar był "cacuszkiem"...oczywi ście można mierzyć tętno na przegubie ręki lub szyji, ale to raczej trudne w biegu..Co to znaczy "drugi zakres ciągły z prędkością podprogową"?...Czy Tobie Inch organizm daje znać kiedy osiągasz 60%, 70% tętna?...Jak daje znać bo przy tętnie np.145 nie ma się raczej zadyszki ani nie czuje się zmęczenia...więc jak bez "miernika" utrzymać sensowny zakres tętna (czyli nie przekraczać tych ok. 80%)...chyba, że się biega "na pozbycie tłuszczyku" to 60% wystarczy...
kazdy orgaznim reaguje inaczej ale jeśli biegniemy za szybko to organizm daje o tym znać. Osobiście uważam, że tetno jest rzeczą ważną, ale dużo można nauczyć się bez pulsometru, obserwując organizm.

A określenie cacuszko na polara było jak najbardziej pozytywne
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 18:37   #757
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Pogoda psikusa mi spłatała. Chcialam biegac i co? Za oknem burza:
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 11:50   #758
Elsa...
Raczkowanie
 
Avatar Elsa...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez inch
kazdy orgaznim reaguje inaczej ale jeśli biegniemy za szybko to organizm daje o tym znać. Osobiście uważam, że tetno jest rzeczą ważną, ale dużo można nauczyć się bez pulsometru, obserwując organizm.

A określenie cacuszko na polara było jak najbardziej pozytywne
To określenie "cacuszko" jest całkiem fajne...jeszcze raz zapytam co to znaczy "II zakres ciągły z prędkością podprogową"?...Ja raczej nie jestem nowicjuszką w uprawianiu sportów (od wczesnej młodości uprawiam wspinaczkę, bieganie, chodzę na siłownię a ostatnio zainteresowała mnie też joga) a jednak nie potrafię powiedzieć czy bieganę na 70%, czy np. na 88% swojego tętna max....(bez mierzenia jakąkolwiek metodą polarem czy recznie) a co dopiero początkujący?!...generaln ie wiem z doświadczenia, że ludzie czsto biegają na za wysokim tętnie.(a to jest naprawdę niedobre dla serca i daje mizerne efekty w wyrabianiu kondycji)..a wszyscy z którymi się zetknęłam uprawiający czy to bieganie, czy fitnes, chodziarstwo itd...uwarzali mierzenie tętna za rzecz podstawową...aaa piszę często polar zamiast ogólnie miernik bo ta nazwa w "światku" się utarła choć są oczywiście i inne firmy produkujące te urządzenia....ale fiński polar jak na razie jest bezkonkurencyjny....nawet ten tani jak F2...(ok 200 zł) bo te tanie z seri chyba A to kicha...lepsze są te z seri F właśnie....
A tak na marginesie na "idealne ciało nie ma nic lepszego niż wspinanie"...to oczywiscie moje prywatne zdanie....w każdym razie bardzo polecam!
Elsa... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 12:39   #759
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Elsa...
To określenie "cacuszko" jest całkiem fajne...jeszcze raz zapytam co to znaczy "II zakres ciągły z prędkością podprogową"?...Ja raczej nie jestem nowicjuszką w uprawianiu sportów (od wczesnej młodości uprawiam wspinaczkę, bieganie, chodzę na siłownię a ostatnio zainteresowała mnie też joga) a jednak nie potrafię powiedzieć czy bieganę na 70%, czy np. na 88% swojego tętna max....(bez mierzenia jakąkolwiek metodą polarem czy recznie) a co dopiero początkujący?!...generaln ie wiem z doświadczenia, że ludzie czsto biegają na za wysokim tętnie.(a to jest naprawdę niedobre dla serca i daje mizerne efekty w wyrabianiu kondycji)..a wszyscy z którymi się zetknęłam uprawiający czy to bieganie, czy fitnes, chodziarstwo itd...uwarzali mierzenie tętna za rzecz podstawową...aaa piszę często polar zamiast ogólnie miernik bo ta nazwa w "światku" się utarła choć są oczywiście i inne firmy produkujące te urządzenia....ale fiński polar jak na razie jest bezkonkurencyjny....nawet ten tani jak F2...(ok 200 zł) bo te tanie z seri chyba A to kicha...lepsze są te z seri F właśnie....
A tak na marginesie na "idealne ciało nie ma nic lepszego niż wspinanie"...to oczywiscie moje prywatne zdanie....w każdym razie bardzo polecam!
Już odpowiadam.
Mierzenie tętna jest rzeczą podstawową, tak jak mówisz, jednak najczęściej przydaje się to przy regularnym treningu. Na tzw. "niedzielny jogging" (rozumiesz, co mam na myśli?) pulsometr wydaje się zbędny. Mogę spytać apropo jaki masz sprzęt? Ten fiński z F?

Ciekawe co mówisz o wspinaniu. Już Takietam dała mi do myślenia swoją sylwetką i tym, że uprawia je regularnie. Sama się chyba przejdę kiedyś na "ściankę"

I co do II zakresu: prędkość podprogowa jest to prędkość indywidualna dla każdego biegacza, przy której organizm jest 'tuż tuż' to przekroczenia progu mleczanowego. W biegu ciągłym należy ją utrzymywać przez jak najdłuższy czas, dopóki organizm nie zacznie zwalniać.

Pozdrawiam
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 13:10   #760
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

A ja pod Waszy wpływem też zamierzam wyjść w teren ( nie lubię wolę bieżnie), ale tak fajnie piszecie, że zamierzam spróbować. Zaczynam w niedzielę - chyba

Inch fajnie wyszłaś, jak licealistaka ( chociaż Ty niewiels tarsza jesteś, nie to co my 30-stki )
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 13:24   #761
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Inch, piękne zdjęcia i Ty pięknie wyszłaś. Cieszę się, że w końcu Cię zobaczyłam, bo nie mogłam znaleźć na Galerii...
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 14:00   #762
Elsa...
Raczkowanie
 
Avatar Elsa...
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez inch
Już odpowiadam.
Mierzenie tętna jest rzeczą podstawową, tak jak mówisz, jednak najczęściej przydaje się to przy regularnym treningu. Na tzw. "niedzielny jogging" (rozumiesz, co mam na myśli?) pulsometr wydaje się zbędny. Mogę spytać apropo jaki masz sprzęt? Ten fiński z F?

Ciekawe co mówisz o wspinaniu. Już Takietam dała mi do myślenia swoją sylwetką i tym, że uprawia je regularnie. Sama się chyba przejdę kiedyś na "ściankę"

I co do II zakresu: prędkość podprogowa jest to prędkość indywidualna dla każdego biegacza, przy której organizm jest 'tuż tuż' to przekroczenia progu mleczanowego. W biegu ciągłym należy ją utrzymywać przez jak najdłuższy czas, dopóki organizm nie zacznie zwalniać.

Pozdrawiam
Dzięki za wyjaśnienie "tego podprogowego"...bo strasznie mnie to intrygowało.
No tak jeśli miałaś na myśli takie "niedzielne bieganie" to jasne zgadzam się, choć ja nie za bardzo takie "uznaję"....;0
Ja posiadam polara F2 bo zależało mi na dobrym niezawodnym sprzęcie...bez bajerów za które musiałabym płacić ...(mój Tż też z takim trenuje)...bo z polarem to generalnie jest tak, że albo tani albo bardzoo drogi bo te po środku są kiepskie...zawsze im czegoś podstawowego brakuje...(np. podświetlania, albo interwały mają ręcznie ustawiane itp). Ten F2 to chyba najlepszy wybór za nieduże pieniądze...sprawdza się idealnie aaa lepszy jest ten mięki pasek a nie plastikowy...
Wspinanie to moja pasja w sezonie trenuję 4 razy w tygodniu a potem robię kolejną "lepszą" i "bardziej wyśnioną" drogę...głównie w skałach ale na wulkany w Ekwadorze też się wspinałam.
W zimie mam problem bo sztuczna ścianka to "nie to"...ale cóż.... i wtedy więcej czasu poświęcam siłowni.
Jeśli jesteś z Krakowa i chciałabyś spróbować to polecam Ci "sadystówkę" koło Zakrzówka ja tam często trenowałam...świetna. Tu w Szwecji znalazłam już sobie niezły region wspinaczkowy stosunkowo niedaleko " Linko" ...w sobotę jadę "gryźć" te granity...ale tęskno mi do podkrakowskich wapieni......
Ten sport naprawdę idealnie równomiernie rozbudowuje sylwetkę i spala tłuszcz jak nic innego..i jakie daje zadowolenie!!!..spróbój.. ..tylko siły trochę trzeba mieć nawet na początku...wiesz podciąganie itp..i nie trzeba się zniechęcać bo ja początki pamiętam do dziś na kursie "waliłam" jakąś czwórkę a inni smigali na 6.1.eee...ale postęp jest szybko...
Elsa... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 16:46   #763
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2
A ja pod Waszy wpływem też zamierzam wyjść w teren ( nie lubię wolę bieżnie), ale tak fajnie piszecie, że zamierzam spróbować. Zaczynam w niedzielę - chyba

Inch fajnie wyszłaś, jak licealistaka ( chociaż Ty niewiels tarsza jesteś, nie to co my 30-stki )
Pingwin, jak mnie teraz zobaczysz, to zauwazysz, że przybyło lat
Sauvignon, dziękuję Moje zdjęcia w galerii są na samym początku, jeśli chcesz, mogę je znaleźć
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 16:49   #764
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Elsa, bardzo dziękuję. Z tymi polarami- zgadzam się co do slowa.
A do Zakrzówka może się wybiorę, dzięki.


Pozdrawiam
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 16:50   #765
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Inch spadaj na randke a nie wizażuj
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:21   #766
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

hej dziewczynki. ja zaczełąm biegać niecałe 2 tyg temu...biegam co drugi dzień około 20-30 min. ponieważ mieszkam w małej miejscowości na początku wszyscy się dziwnie patrzyli i śmiali a teraz biegamy już we 4 bo innym też się spodobało i już nikt się nie smieje
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:37   #767
Sauvignon
Raczkowanie
 
Avatar Sauvignon
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 489
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez inch
Pingwin, jak mnie teraz zobaczysz, to zauwazysz, że przybyło lat
Sauvignon, dziękuję Moje zdjęcia w galerii są na samym początku, jeśli chcesz, mogę je znaleźć
O, dzięki za wskazówkę, ja od końca zaczęłam szukać. Myślę, że teraz znajdę spokojnie.

neska22 - extra, i fajnie że innych też Ci się udało wciągnąć.

Też trochę biegam teraz, i widzę, że kiedyś miałam lepszą kondycję... Trasa nudna jak diabli, dokoła kortu i boiska, ale właściwie mi nie przeszkadza. Mogłabym liczyć okrążenia, ale jakoś nie mam ochoty.
Sauvignon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:44   #768
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Dziś rano pogoda była świetna, dlatego mogłam odbyć swoją drugą rundkę. Inch, zastosowałam się do Twojej rady ze zmianą tempa biegu i naprawdę nie czułam tego okropnego ucisku w krtani - dzięki, kochana, bo ten ból mi ostatnio ostro doskwierał . Czułam się bardziej jakbym trenowała chód, a nie bieg (oczywiście nieco przesadzam ), ale to przecież dopiero moje początki .

Zwróciłam też uwagę, jak stawiam stopy przy biegu i zaczęłam robić to bardziej płasko - poza tym do butów, które teraz mam, wstawiłam profilowane wkładki z amortyzacją i nic mnie dziś nie boli. Ufff.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 21:16   #769
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

No dobrze. Możecie mnie bić. Inch, Ty w szczególności

Jeszcze bardziej boli mnie stopa po dzisiejszym 52 minutowym biegu

Ale za to czuje się rewelacyjnie
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-02, 21:23   #770
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Nati02
Inch spadaj na randke a nie wizażuj

już po randce i mogę wizażować przed snem- ostatnio to polubiłam
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 21:23   #771
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Nati02
No dobrze. Możecie mnie bić. Inch, Ty w szczególności

Jeszcze bardziej boli mnie stopa po dzisiejszym 52 minutowym biegu

Ale za to czuje się rewelacyjnie
ale za co???

co z tą nogą bo nie doczytałam. tylko nie mów, że biegasz z jakąś kontuzją
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 21:27   #772
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Na noc możesz wizażować Tez wlasnie to robie, a zaraz będę znikać czytać ksiażke.

Hy, no własnie co do tej kontuzji....
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 21:36   #773
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Co z tą kontuzją? I jak wiesz, że lepiej nie biegać, to dlaczego to robisz?

Nati, czytasz tą książkę, co sobie kupiłaś o wpływie na ludzi?
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 21:41   #774
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Dokladnie tą czytam
Wciąga mnie niesamowicie, a jeszcze bardziej jestem ciekawa jak zareaguje na to wszystko moj TZ- studiował reklame więc te chwyty wszystkie doskonale zna i będę miała doskonały trening moich umiejętności

Wiem, że lepiej nie biegać, ale myślałam, że po prostu minie. Niestety stało się nieco inaczej. A czemu biegam? Bo zakochałam sie w tym tak jak Ty Nie jest (a raczej nie była) jakaś straszna- normalnie potrafiłam sie poruszac i nie sprawiało mi to bólu, jedynie gdy inaczej stanęłam.
Teraz niestety czuję ją przy normalnym chodzeniu, jednak gdy sobie nią kręce czy coś innego to zachowuje się jak całkiem normalna stopa
dziwne to dla mnie
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 21:50   #775
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Mam też fajną trasę do biegania bo troszeczke asfaltem i troszeczke polnymi ścieżkami ale dzisiaj jedna z moich koleżanek nie poszła biegać ponieważ strasznie ją bolą kolana tak od wewnętrznej strony. nie wiecie co to może być??
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 21:53   #776
Kfiatooshek
Przyczajenie
 
Avatar Kfiatooshek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Question Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Hej dziewczyny czy mozecie mi powiedziec czy bieganie ma jakies ze tak powiem skutki uboczne w modelowaniu sylwetki?Ja tez sobie czesto pobiegac chodze.Wlasciwie nie wiem dlaczego czasmi jest to dla mnie lekarstwo na stres i zly humor, przy okazji zawsze spalam kalorie itd.
Mma jednak watpliwoscie czy bieganie nie poweikszy mi moich kompleksow, konkretnie chodzi tu o nogi.Czy bieganie regularne moze je jakos wyszczuplic czy raczej je rozbuduje(czego raczej bym nie chciala szczegolnie w lydkach z ktorych ksztaltu nie jestem zadowolona)? Nie wiecie nic na ten temat? Moze z wlasnych obserwacji?
Pozdrawiem Wszystkich
__________________
Each flower is a soul opening out to nature
Kfiatooshek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 23:18   #777
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Nati o jakiej konkretnie książce mówisz?
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 08:17   #778
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Ja też chcę wiedzieć, jaką Nati czyta książkę ?

Czyżby to było "wywieranie wpływu na ludzi" Cialdiniego? Bo ja się właśnie za nią zabieram, tylko muszę skończyć kryminał. Myślę, że tym razem będzie mi się ją czytało z przyjemnością - poprzednim czytałam ją z przymusu, bo miałam z niej kolokwium
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 08:19   #779
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez neska22
Mam też fajną trasę do biegania bo troszeczke asfaltem i troszeczke polnymi ścieżkami ale dzisiaj jedna z moich koleżanek nie poszła biegać ponieważ strasznie ją bolą kolana tak od wewnętrznej strony. nie wiecie co to może być??
A może koleżanka ma niewłaściwe obuwie? A rozgrzewacie się przed biegiem? (mięśnie i stawy).

Cytat:
Napisane przez Kfiatooshek
Hej dziewczyny czy mozecie mi powiedziec czy bieganie ma jakies ze tak powiem skutki uboczne w modelowaniu sylwetki?Ja tez sobie czesto pobiegac chodze.Wlasciwie nie wiem dlaczego czasmi jest to dla mnie lekarstwo na stres i zly humor, przy okazji zawsze spalam kalorie itd.
Mma jednak watpliwoscie czy bieganie nie poweikszy mi moich kompleksow, konkretnie chodzi tu o nogi.Czy bieganie regularne moze je jakos wyszczuplic czy raczej je rozbuduje(czego raczej bym nie chciala szczegolnie w lydkach z ktorych ksztaltu nie jestem zadowolona)? Nie wiecie nic na ten temat? Moze z wlasnych obserwacji?
Pozdrawiem Wszystkich
Kfiatooshek witaj na forum Mimo wszelkich starań, dodatniego bilansu kalorycznego straciłam centymetry zarówno w łydkach jak i udach.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:57   #780
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

[quote=suzana]A może koleżanka ma niewłaściwe obuwie? A rozgrzewacie się przed biegiem? (mięśnie i stawy).


no tak rozgrzewamy się kilka minut ale może faktycznie to kwestia butów....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 11:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.