Postinor, Escapelle, Ellaone, metoda Yuzpe, tabletka "po" - wątek zbiorczy! - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: postinor
zażywałam i zadziałał 26 50,98%
zażywałam i nie zadziałał 2 3,92%
nie zażywałam 23 45,10%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 21:07   #751
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
dzieki za odpowiedz a do ginekologa wybieram sie ale najpierw musze przestac krwawic

i powiem szczerze ze jestem juz strasznie tym wszystkim zmotana bo znajomy ginekolog mojej kolezanki nagadał ze to moze byc jakas miesiaczka szczatkująca a ze testy zawczesnie zrobiłam

dzis zrobiłam nastepny test po 16 dniach od wpadki i jest negatywny ale robiłam go po południu moze bedzie dobrze a w poniedziałek ide do ginekologa mam nadzieje ze ten koszmar wreszcie sie skonczy

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-07-08 o 14:26 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 18:56   #752
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

wzielas tabletke PO, po czym dostalas okres. 3 testy wyszly Ci negatywne, wiec nie wiem dlaczego dramatyzujesz
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 19:02   #753
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

tak masz racje moze i niepotrzebnie ale czasem jest cięzko i jak z kim sie porozmawia badz przeczyta sie jego wypowiedz to jest lżej
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 19:03   #754
misia2v
Raczkowanie
 
Avatar misia2v
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: O-c :)
Wiadomości: 238
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

ja do tej pory dwa razy musiałam zażyć postinor pierwszym razem żadnych skutków ubocznych, a za drugim razem czułam sie strasznie ;/ boleści brzucha, było mi strasznie nie dobrze ;/ i dostałam okresu 6 dni wczesniej niz powinnam ;/ a wcześniej dziwna wydzielina przed okresem i w dodatku trafiłam na strasznego lekarza no ale cóż coś za coś....
__________________
( `v¨`)
`-.¸.-` KOCHAM



misia2v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 20:35   #755
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

ja nie miałam jak narazie zadnych skutków ubocznych
fakt okres miałam o czasie ale od wpadki jest dopiero 17 dni a dzis wyczytałam ze dziewczynie test pokazał ciaże dopiero po 20 dni od stosunku i tez miesiaczkowała i dostałam stresa na nowo
a z tabletka nie miałam problemu zapłaciłam 20 zl i recepte dostałam o 7 rano w domu u ginekolog
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 20:56   #756
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

20 zl? ja placilam 80
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 20:57   #757
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
za wizyte aby uzyskac recepte 20 zł a za lek 59zł i pani ginekolog była bardzo miła a wczoraj zadzwoniłam do niej zeby sie dowiedziec kiedy moge sie zgłosic do niej i nawet mnie uspokojała
ale coz jak ja mam pesymistyczne nastawienie do zycia po tym wszystkim co mnie juz w zyciu spotkało wiec nie daje wiary ech musze do poniedziałku jakos wytrzymac jeszcze

byłam u ginekologa i wszystko jest oki
trzymam kciuki za wszystkie dziwczyny które sa w takiej sytuacji jak ja bylam
i dziekuje za wszelka pomoc

chyba zwczesnie zaczełam sie cieszyc bo dzis dowiedziałam sie ze zawczesnie poszłam ze na USg nie widac jeszcze ciązy po 24 dniach od stosunku wiec juz nie wiem co mam myslec jak ta dokorka mnie uspokojała zrobiła tylko normalne USG i nawet mnie nie badała
dziewczyny okres miałam 27 czerwca i po nim miałam śluz gesty a potem sie rozrzedził i był sliski przezroczysty a dzis bola mnie jajniki nie wiem czy dobrze mysle ze zaczął mi sie nowy cykl i czy to moze zwiastowac ze wszystko jest oki
napiszcie kiedy szliscie na potwierdzenie po zazyciu escapeele
jejku jaki to koszmar

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-07-08 o 14:25 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 21:10   #758
ryska1308
Przyczajenie
 
Avatar ryska1308
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: J-L
Wiadomości: 9
GG do ryska1308
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Escapelle w moim przypadku zadziałało... a o mało nie musiałabym szkoły rzucić.. :/...
trzeba się pilnować a nie ;P lepiej nie ryzykować
a te babska w aptekach nie powinny się interesować tym, co ktoś musi kupić.Wypadki chodzą po ludziach.
ryska1308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 22:58   #759
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

a ja nie wiem do konca jeszcze czy zadziałało cała w napeciu czekam na finał tej okropnej sytuacji
okres miałam 27 czerwca najpierw sluz gesty lepki a nastepnie zadki przezroczysty az do wczoraj a dziś gesty lepki i biały jak myslicie bedzie dobrze
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 08:21   #760
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ryska1308 Pokaż wiadomość
Escapelle w moim przypadku zadziałało... a o mało nie musiałabym szkoły rzucić.. :/...
trzeba się pilnować a nie ;P lepiej nie ryzykować
a te babska w aptekach nie powinny się interesować tym, co ktoś musi kupić.Wypadki chodzą po ludziach.
A co miałaś jakąś nieprzyjemną sytuację w aptece?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 13:41   #761
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
A co miałaś jakąś nieprzyjemną sytuację w aptece?

dziewczyny po jakim czasie od zażycia escapelle mozna sprawdzić ze zadziałało bądz nie bo ja zrobiłam własnie test po 26 dniach od wpadki i jest niegatywny czy mogę sie juz uspokoić
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 10:33   #762
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

ja dzis mam jakoś strasznie dużo sliny w ustach i bolą mnie piersi i nie wiem czy to objaw ciązy czy może zbliżającej sie miesiączki
nigdy do tej pory nie zwracałam uwagi czy przed miesiączką miałam wiecej śliny bo piersi to co miesiąc mnie bolą
okres miałam 27 czerwca ale 16 czerwca zazyłam escapelle i był mniej i był mniej obfity i trwał krócej po nim obserwowałam śluz i wyszło mi ze owolucje miałam prawdopodobnie 8 lipca bo wtedy śluz był własnie rozciągliwy a potem od 9 lipca zmienił sie na gęsty ja zawsze te cykle to miałam powalone co 24, 26 dni
aha i czy jak dojdzie do zapłodnienia to mozliwe jest ze śluz zmienia sie tez
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:37   #763
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Dziewczyny mam do Was pytanie, może trochę głupie, ale wolę się uspokoić (i mojego TŻ)..

W czwartek kochałam się ze swoim chłopakiem. Miałam wtedy 3-ci dzień okresu. Kiedy skończyliśmy, zobaczyliśmy że gumka pękła.. Niestety TŻ miał we mnie wytrysk Pierwszą myślą była wizyta u ginekologa. Lekarka przepisała mi Escapelle. Zażyłam ją około 30min po stosunku. Jest szansa, że zaszłam w ciąże?? Proszę o odpowiedź
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:42   #764
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie, może trochę głupie, ale wolę się uspokoić (i mojego TŻ)..

W czwartek kochałam się ze swoim chłopakiem. Miałam wtedy 3-ci dzień okresu. Kiedy skończyliśmy, zobaczyliśmy że gumka pękła.. Niestety TŻ miał we mnie wytrysk Pierwszą myślą była wizyta u ginekologa. Lekarka przepisała mi Escapelle. Zażyłam ją około 30min po stosunku. Jest szansa, że zaszłam w ciąże?? Proszę o odpowiedź
myślę że nie masz sie co martwić tabletkę wziełaś bardzo szybko a pozatym to miałaś okres i jesli masz normalne cykle to raczej miałas niepłodne dni
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 13:45   #765
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aga34 Pokaż wiadomość
myślę że nie masz sie co martwić tabletkę wziełaś bardzo szybko a pozatym to miałaś okres i jesli masz normalne cykle to raczej miałas niepłodne dni

Cykle mam w miarę regularne.. Wahają się czasami, ale to kwestia 2-óch, 3-ch dni.. Dzięki za odpowiedź
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:16   #766
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Ja sie dziwie, ze lekarz ci przepisal wogole te tabletki , bo skoro cykle mas znormalne to ciaza pprawie wogole nie mozliwa.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:30   #767
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

a ja własnie wróciłam od lekarza i mimo ze od stosunku mineło 34 dni to jeszcze na 100% nie wykluczyła ciąży narazie macica jest niepowiekszona mówi ze jesli test wyszedł negatywnie to powinno byc dobrze i dostaje własnie nastepną miesiączkę ale po miesiączce kazała mi przyjsc jeszcze na usg
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 15:55   #768
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja sie dziwie, ze lekarz ci przepisal wogole te tabletki , bo skoro cykle mas znormalne to ciaza pprawie wogole nie mozliwa.
Ja wtedy nie byłam w soim mieście.. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa.. Lekarka tylko zrobiła mi usg. Sama poprosiłam ją o te tabletki, bo chciałam mieć pewność.. Przepisała mi też Stediril 30.
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 08:21   #769
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Ja wtedy nie byłam w soim mieście.. To była moja pierwsza wizyta u ginekologa.. Lekarka tylko zrobiła mi usg. Sama poprosiłam ją o te tabletki, bo chciałam mieć pewność.. Przepisała mi też Stediril 30.
to teraz idź do kompetentnego lekarza bo sie nie pzepsiuje tabletek bez badań!
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 09:08   #770
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Dziewczyny mam do was pytanie. Jeśli była już mowa na ten temat to wybaczcie ale naprawdę nie mam za bardzo czasu żeby przeszukać wątek.
Dokładnie w zeszły czwartek (tydzień temu) kochałam się ze swoim chłopakiem. Tak wyszło, że akurat bez prezerwatywy i niestety nie zdążył wyciągnąć na czas kilka godzin po tym poszłam do ginekologa, przepisał mi Escapelle i powiedział, że za kilka dni (tak do tygodnia) powinnam dostać okres. Ale jutro mija tydzień odkąd zażyłam tabletkę i okresu jak nie było tak nie ma, a nawet nie zapowiada się żeby się pojawił.
Czy wy po zażyciu Escapelle dostawałyście okres w ciągu tygodnia? Ja tak normalnie powinnam dostać 28.08 może mam czekać na ten zwykły termin i się nie przejmować Już sama nie wiem czy mam się czym martwić czy nie...
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:03   #771
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

ja nie miałam krwawienia poescapellowego wcale. krwawienie jest skutkiem ubocznym tabletki i nie ma powiedziane, że musi być. może się pojawić ale nie musi.
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 13:18   #772
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

ja krwawienie po escapelle dostałam 11 dni po zazyciu ale wtedy też przypadała miesiaczka moze była mniej obfita i trwała jeden dzien krócej ale za to teraz tę druga mam bardzo obfitą a pozatym nie miałam wogóle skutków ubocznych
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 09:40   #773
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Dziękuję za odpowiedzi
I jeszcze jedno pytanie... dzisiaj w nocy znowu mieliśmy mały 'wypadek'
I pytanie czy tydzień po zażyciu tej tabletki jest możliwość zajścia w ciążę? Eh coś za dużo tego chyba zainwestuję w plastry...
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:35   #774
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

niestety jest możliwość zajścia w ciązę..
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 12:37   #775
someonespecial
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Czesc dziewczyny, mam problem , zapomniałam zażyc tabletki dokładnie 6 z 3 opakowania yasminelle ( to był poniedziałek) nie doczytałam ulotki i tabletke przyjełam w czwartek, ale w srode kochałam się ze swoim chłopakiem i on przypadkiem skonczył w srodku a kochalismy sie bez zabezpieczenia. Oczywiście szybko pojechalismy załatwić postinor-duo,dzisiaj wzięłam jedną tabletke a drugą po 12h mam wziąć i teraz nie wiem czy mam przerwać branie tabletek czy dzis mogę wziąć yasminelle normalnie, ponieważ przerwa między yasminell a postinorem to 4,5 h. Pomóżcie..
someonespecial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 06:22   #776
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Ehh... chciałam jeszcze was zapytać czy po zazyciu escaplle wasz okres był normalny? Ja dostałam okres dokładnie w sobote czyli w terminie i to był strasznie rzadki okres po prostu było go mało a skończył mi się wczoraj zawsze mam okres dość obfity i trwa około tygodnia a nie niecałe 3 dni... trochę mnie to martwi myslicie, że powinnam iść do lekarza? a może zrobić test...
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 14:13   #777
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Ehh... chciałam jeszcze was zapytać czy po zazyciu escaplle wasz okres był normalny? Ja dostałam okres dokładnie w sobote czyli w terminie i to był strasznie rzadki okres po prostu było go mało a skończył mi się wczoraj zawsze mam okres dość obfity i trwa około tygodnia a nie niecałe 3 dni... trochę mnie to martwi myslicie, że powinnam iść do lekarza? a może zrobić test...

tak dokładnie miałam taką samą sytuacje pierwsza mesiaczka po escapelle była mało obfita i krótka a druga juz w miare normalna słyszałam ze to te tabletki tak powoduja ze ma sie bardzo skąpe miesiączki lub bardzo obfite bo to spora dawka hormonów i sieje spustoszenie w organizmie ale coś za coś
a test mozesz zrobić ja tez robiłam bo nerwy brały górę ale teraz juz sie uspokoiłam bo ostatni zrobiłam 41 dni po wpadce i jest negatywny wiec mysle ze jest dobrze chociaz tu rózne wypowiedzi sie czyta
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 14:46   #778
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aga34 Pokaż wiadomość
tak dokładnie miałam taką samą sytuacje pierwsza mesiaczka po escapelle była mało obfita i krótka a druga juz w miare normalna słyszałam ze to te tabletki tak powoduja ze ma sie bardzo skąpe miesiączki lub bardzo obfite bo to spora dawka hormonów i sieje spustoszenie w organizmie ale coś za coś
a test mozesz zrobić ja tez robiłam bo nerwy brały górę ale teraz juz sie uspokoiłam bo ostatni zrobiłam 41 dni po wpadce i jest negatywny wiec mysle ze jest dobrze chociaz tu rózne wypowiedzi sie czyta
dzięki uspokoiłaś mnie trochę w takim razie jeszcze zobaczę może nie będę robić tego testu no chyba, że jeszcze będzie mnie to męczyć... ale raczej poczekam do nastepnej miesiączki
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 20:36   #779
dorocik39
Przyczajenie
 
Avatar dorocik39
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 15
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Ja po zażyciu takiej pigułki miałam ciąże pozamaciczną i do dziś mam wyrzuty sumienia.
dorocik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-31, 21:44   #780
aga34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 77
Dot.: Postinor, Escapelle, metoda Yuzpe - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez dorocik39 Pokaż wiadomość
Ja po zażyciu takiej pigułki miałam ciąże pozamaciczną i do dziś mam wyrzuty sumienia.
a w którym dniu cyklu ja zazyłaś i po jakim czasie
bo ja zazyłam w 14 dniu i po 18 godz. i wychodzi na to ze zadziałała testy negatywne usg po 45 dniach od wpadki tez nic nie wkazało
aga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-28 16:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.